Esileht Tööelu, raha ja seadused. puust ja punaseks-millal septembris siis ikkagi saab kätte pensionisamba…

Näitan 26 postitust - vahemik 151 kuni 176 (kokku 176 )

Teema: puust ja punaseks-millal septembris siis ikkagi saab kätte pensionisamba…

Postitas:
Kägu

Coopil tuli ka öösel millalgi ùle ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuli täna mõni minut pärast kella üheksat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellegil välismaa konto on ka ja juba laekunud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ka raha käes. AGA. Tuletage nüüd teadmatule meelde, see summa läks ju maksustamisele, et siis kas veebruariks tuleb mingi % sellest alles hoida ja tuludeklaratsiooniga riigile tagasi maksta?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ka raha käes. AGA. Tuletage nüüd teadmatule meelde, see summa läks ju maksustamisele, et siis kas veebruariks tuleb mingi % sellest alles hoida ja tuludeklaratsiooniga riigile tagasi maksta?

TM on juba kinni peetud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ka raha käes. AGA. Tuletage nüüd teadmatule meelde, see summa läks ju maksustamisele, et siis kas veebruariks tuleb mingi % sellest alles hoida ja tuludeklaratsiooniga riigile tagasi maksta?

Sul siis ei arvutatud seda 20% maha juba?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuli eile õhtul kella 21 ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ma sain hommikul kell 6, esimese asjana jooksin maksuametisse eelmise aasta sotsiaalmaksu ära maksma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole Omaraha-s nii suurt laekumist olnudki, kui täna. Olen seal tegutsenud lähemale 10 aastat. Loodetavasti on need laenajad jõuludeks jälle tagasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ka raha käes. AGA. Tuletage nüüd teadmatule meelde, see summa läks ju maksustamisele, et siis kas veebruariks tuleb mingi % sellest alles hoida ja tuludeklaratsiooniga riigile tagasi maksta?

Sul siis ei arvutatud seda 20% maha juba?

Ma ei tea, kuidas see käib, sellepärast küsingi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii, ka raha käes. AGA. Tuletage nüüd teadmatule meelde, see summa läks ju maksustamisele, et siis kas veebruariks tuleb mingi % sellest alles hoida ja tuludeklaratsiooniga riigile tagasi maksta?

TM on juba kinni peetud.

Kindel?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole Omaraha-s nii suurt laekumist olnudki, kui täna. Olen seal tegutsenud lähemale 10 aastat. Loodetavasti on need laenajad jõuludeks jälle tagasi.

Mul ka. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole Omaraha-s nii suurt laekumist olnudki, kui täna. Olen seal tegutsenud lähemale 10 aastat. Loodetavasti on need laenajad jõuludeks jälle tagasi.

Mul ka. ????

 

 

Eee… millest jutt käib?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eee… millest jutt käib?

Omaraha laenudest. Minul laekus ühe päevaga summa, mis tavaliselt laekub kahe nädalaga. Inimesed maksid pensionirahaga ära oma väikelaenud. Suurim laen oli alla 3 000 € ja sellestki oli pool juba varem makstud. Ma tõesti ei suuda siin mingit finantstarkust näha. Maksimaalselt aastaga oleks need laenud makstud olnud nagunii, aga pensioniraha oleks alles olnud.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas olete siis Omaraha töötaja et selliseid asju teate? Ise maksin ka kiirlaene bondora,credit24.. nüüd hea rahulik olla kohe

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas olete siis Omaraha töötaja et selliseid asju teate? Ise maksin ka kiirlaene bondora,credit24.. nüüd hea rahulik olla kohe

Miks peaks olema? Investeeringute alt on ju see info näha.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uurisin jah et seal saab teha investeerimis konto, huvitav kas see tasub end ära ka, nt paned 100 sisse kas hakkab midagi kasumit ka tootma.. Kes tegeleb jagab äkki kogemusi

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uurisin jah et seal saab teha investeerimis konto, huvitav kas see tasub end ära ka, nt paned 100 sisse kas hakkab midagi kasumit ka tootma.. Kes tegeleb jagab äkki kogemusi

Kus?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uurisin jah et seal saab teha investeerimis konto, huvitav kas see tasub end ära ka, nt paned 100 sisse kas hakkab midagi kasumit ka tootma.. Kes tegeleb jagab äkki kogemusi

100 euroga saab loomulikult päris arvestatavat tulu- nii umbes 10€/ aastas – tulumaks. Lisaks muidugi hapuks minevad laenud. Mina olen kogu sisse pandud raha hetkel välja võtnud ja hetkel investeerin seal siis saadud intresse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah sellepärast siis oligi netipank hommikul nii aeglane. Kõik käisid oma pensioni laekumist passimas

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uurisin jah et seal saab teha investeerimis konto, huvitav kas see tasub end ära ka, nt paned 100 sisse kas hakkab midagi kasumit ka tootma.. Kes tegeleb jagab äkki kogemusi

Kus?

 

http://www.omaraha.ee

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas on kedagi kes reaalselt pole oma raha kätte saanud?

Mina oleks üks neist. Üle nädala pensionikeskuse telefonid annavad tumma ja kirjadele vastust ei tule.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain eile, sept. alguses ei saanud,  sest kogemata sulgesin a/a, mille märkisin avalduse esitamisel, seoses eluaseme ja panga vahetusega panin a/a kinni, sain sellest ise aru, kui kõik said kätte, muutsin a/a pensionikontol, saatsin eile kirja ja lõpuks sain.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule ka ei ole tulnud. Kirjutasin neile ja väitsid et panga poolset kinnitust vaja minu konto numbri kohta ja kui panka helistasin siis nemad ei teadnud asjast midagi mida pensionikeskus tahab ja nüüd ootan siiani ainult nagu loll.  Üks ütleb et kinnitust vaja ja teine kellelt seda vaja see ei tea midagi asjast

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule ka ei ole tulnud. Kirjutasin neile ja väitsid et panga poolset kinnitust vaja minu konto numbri kohta ja kui panka helistasin siis nemad ei teadnud asjast midagi mida pensionikeskus tahab ja nüüd ootan siiani ainult nagu loll.  Üks ütleb et kinnitust vaja ja teine kellelt seda vaja see ei tea midagi asjast

Läks kaotsi, pagan küll. Ikka juhtub.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ostke siis vabanenud raha eest Balti aktsiaid, eriti soovitan Baltikat ????

Või siis LHV märkimisõigust 40 euroga ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 151 kuni 176 (kokku 176 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. puust ja punaseks-millal septembris siis ikkagi saab kätte pensionisamba…