Esileht Pereelu ja suhted Sünnipäeva mittepidamine

Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )

Teema: Sünnipäeva mittepidamine

Postitas:
Kägu

Töö ajast kaks tundi istuda tundub küll ebamõistlik, aga kui ettevœtte omaniknon nii rahul, et 8 x 2 = 16 tundi aastas kollektiiv tööd ei tee, aga tema maksab, siis mis see minu asi on.

See ei sega kuidagi töö tegemist-kõned võetakse ikka vastu ning jooksvalt aetakse asju. Tavaline tööpäev. Omanik on tihti sünnipäeval kohal. Tegu eestlasele tuntud ettevõttega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea tutvusringkonnas ühtegi täiskasvanut, kes iga aasta oma sünnipäevs peaks. Muudab see nüüd elu lõbusamaks ja paremaks, ei tea.

Sinu tutvuskond on ühte moodi, minu oma teist moodi. Meil on 4 paarist koosnev sõpruskond, käime üksteise sünnipäevadel, vahest sõidame mingile reisile või spasse. Olen oma sünnipäeva pidanud iga aasta (ka abikaasa peab), lisaks nendele sõpradele on ka lapsed, nende kaaslased, õed/vennad peredega. Juubelitel on rahvast rohkem, kas töökaaslased. Ei ole muretki, et ei ole kedagi kutsuda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päris tobe, et inimesed on nii kinni vanades tavades ja ei pea sünnipäeva selle pärast, et kohutavalt kallis on (mille vastu ma ei vaidlegi).

 

Me oma sõpruskonnas küll väärtustame pigem koos oldud aega. Näiteks lähme restorani. Sünnipäevalaps ostab tervitusjoogi või magustoidu või suupisted aga peamiselt maksavad kõik oma toidud ja joogid ise. Samas kingitus on midagi sümboolset ja väikest.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma hakkasin mõtlema, et miks mina ei pea sünnipäeva, siis ilmselt sellepärast, et sünnipäevapidu võiks olla tore koosviibimine, kus kõigil mõnus ja mugav. Minu peo puhul oleks see ilmselt raskesti teostatav, sest sõprusgrupid on nii erinevad – pere ja inimesed koolist, töölt, trennist, lisaks mehe sõbrad oma naistega jne. Keegi teineteist eriti ei tunne niiet kardaksin, et lõpuks kõik oleksid omaette seltskonnas ja mingit ühtsust eriti poleks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma hakkasin mõtlema, et miks mina ei pea sünnipäeva, siis ilmselt sellepärast, et sünnipäevapidu võiks olla tore koosviibimine, kus kõigil mõnus ja mugav. Minu peo puhul oleks see ilmselt raskesti teostatav, sest sõprusgrupid on nii erinevad – pere ja inimesed koolist, töölt, trennist, lisaks mehe sõbrad oma naistega jne. Keegi teineteist eriti ei tunne niiet kardaksin, et lõpuks kõik oleksid omaette seltskonnas ja mingit ühtsust eriti poleks.

Kui sa neud gruppe paaniliselt eraldi hoiad, siis ei saagi mingit ühtsust tekkima. Kõik inimesed on kunagi omavahel võõrad olnud.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma hakkasin mõtlema, et miks mina ei pea sünnipäeva, siis ilmselt sellepärast, et sünnipäevapidu võiks olla tore koosviibimine, kus kõigil mõnus ja mugav. Minu peo puhul oleks see ilmselt raskesti teostatav, sest sõprusgrupid on nii erinevad – pere ja inimesed koolist, töölt, trennist, lisaks mehe sõbrad oma naistega jne. Keegi teineteist eriti ei tunne niiet kardaksin, et lõpuks kõik oleksid omaette seltskonnas ja mingit ühtsust eriti poleks.

Proovi ära – minu sünnipäeval olid minu sugulased mehe sugulased, sõbrad, töökaaslased ja endised töökaaslased- kokku üle 70 inimese. Lõpuks vihtusid kõik segamini tantsida. Ma arvan, et inimene tõmbab ligi sarnaseid inimesi ning kõigil oli lõbus, suheldi omavahel jne.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ma hakkasin mõtlema, et miks mina ei pea sünnipäeva, siis ilmselt sellepärast, et sünnipäevapidu võiks olla tore koosviibimine, kus kõigil mõnus ja mugav. Minu peo puhul oleks see ilmselt raskesti teostatav, sest sõprusgrupid on nii erinevad – pere ja inimesed koolist, töölt, trennist, lisaks mehe sõbrad oma naistega jne. Keegi teineteist eriti ei tunne niiet kardaksin, et lõpuks kõik oleksid omaette seltskonnas ja mingit ühtsust eriti poleks.

Proovi ära – minu sünnipäeval olid minu sugulased mehe sugulased, sõbrad, töökaaslased ja endised töökaaslased- kokku üle 70 inimese. Lõpuks vihtusid kõik segamini tantsida. Ma arvan, et inimene tõmbab ligi sarnaseid inimesi ning kõigil oli lõbus, suheldi omavahel jne.

Meil täpselt nii ongi (ja sellest eespool kirjutasin ka).
Mulle sobib üks suur sünnipäev ja siis on rahu majas. Meil abikaasaga nädal vahet (sünnipäevad kedksuvel), ka see päris selge, et peame koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 91 kuni 97 (kokku 97 )


Esileht Pereelu ja suhted Sünnipäeva mittepidamine