Esileht Pereelu ja suhted Sünnipäeva pidamine

Näitan 19 postitust - vahemik 151 kuni 169 (kokku 169 )

Teema: Sünnipäeva pidamine

Postitas:
Kägu

Mina pean ka sõbrannadega eraldi, tavaliselt me lähme kuhugi välja. Meil ongi koos ainult naised, keegi ei võta oma meest kaasa.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna sünnipäeval ma küll kunagi koos mehega ei käi.

Sest ta ei kutsu ja ilmselt ajale mingit totrat naistejuttu kosmeetikast, juuksuritest, trennist, riietest ja solaariumist. Ma ise ka naisena ei viitsiks sellisel üritusel käia.

Ma ei viitsiks kunagi suhelda inimesega, kes tühast kohast inimestest järeldusei teeks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kaua võib perekondlikel üritustel viibida

Kuni on huvitav. Minu mees on mulle huvitav, kas kujutad ette. Muidugi viibib ta mu sünnipäeval, sest ta tunneb kõiki mu sõbrannasid ja sõpru juba paar aastakümmet ning on ka ise nende sõber. Lisaks on mul oma spaatiirud ja nädalavahetuse reisid, mehel tööreisid, mil me oleme niikuinii eraldi. Oma sünnipäeval soovin näha kõige lähedasemaid ja mees on mulle lähedane ja meil ei ole kombeks teiste naistega kaagutada iluteenustest ja omi mehi kiruda, et nad ei võiks juures viibida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbranna sünnipäeval ma küll kunagi koos mehega ei käi.

Sest ta ei kutsu ja ilmselt ajale mingit totrat naistejuttu kosmeetikast, juuksuritest, trennist, riietest ja solaariumist. Ma ise ka naisena ei viitsiks sellisel üritusel käia.

Ma ei viitsiks kunagi suhelda inimesega, kes tühast kohast inimestest järeldusei teeks.

Eespool kirjutati ju, et soovitakse rääkida naistega iluteenustest, ilusüstidest, iluoppidest ja tervisest ning seetõttu abikaasat ei oodata. Kirjutanu ei mõistnud, et paljude jaoks pole see mingi sünnipäevalaua temaatika. Tema põlastus ja arusaamatus inimeste vastu, kelle mees on naise sünnipäevalauas kohal, oli ilmne. Olid see kirjutaja sina või ei, ei tea, sest kõik on käod.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks mu sõbrannad ja mees ole ka juba 27-28 aastat tuttavad, sadu pidusid ja koosolemisi peetud. Semud mis semud. Mina sõbrannade meestega ka.

Lapselastega käite ka jalutamas sõbrannade ning nende meestega koos?

Tegelikult mitte, aga hea mõte. Saab inimeste juttu rääkida, maailmaasjadest. Koertega nädalavahetusel metsas käime. Seenel ja suvel ravimtaimi korjamas, niisama liigutamas, ujumas jne.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrannaga kohtume ainult ja ainult neutraalsel pinnal, nt kohvikus või pargis.

Miks ta sinule külla ei tohi tulla ometi? Ega ta ju mehega tule ????

Tohiks, aga elan linnast väljas ja tema ei rooli. Seega ta ei saaks kuidagi kohale, sest ühistransport on meil Eestis teadagi…
Need mõned korrad, kui oleme teda ise toonud, on toredad olnud. Välja arvatud see, et pärast on tunne, nagu tuba oleks must, sest ta räägib sellest tõprast vähemalt kord pooltunnis. Kohvikus või pargis, neutraalses kohas see ei tekita nii rämedat tülgastust.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pean ka sõbrannadega eraldi, tavaliselt me lähme kuhugi välja. Meil ongi koos ainult naised, keegi ei võta oma meest kaasa.

See on ju loomulik, et kui ei kutsuta, siis kaasa ei võeta. Kui kutsutakse ka abikaasa, siis minnakse koos.
Pulma ma kindlasti ei kutsuks vaid abielupaari üht poolt. See on taktitu ja pärast oleks poolikult kutsutud perede kodudes (ja oma sõbrannade, töökaaslaste seas) klatši kõvasti, sest see on lihtsalt nii naljakas 🙂 koonerluse viis.

Alati saab leida suurema ja ägeda resto või nimekirja paari kaupa õgvendada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suht imelik tõesti. Võõra suguvõsaga ei viitsiks sama laua taga pidutseda. Mina pean 2 sünnipäeva-ühe pereringis(sugulased, mees, lapsed), teise lähedaste sõbrannadega (10 inimest).

“Võõrad” on nad sulle 1-2 aastat, siis juba tunned inimesi. Seda enam, kui sama seltskond käib pere mitmel sünnipäeval. Suhtlemisraskustega inimestele on kõik raske ja “ei viitsi”, kommunikeeruvate suhtlemisaltide inimestega on ses suhtes kõik palju lihtsam ja kergem.
Meie peolt lähevad vanemad inimesed enamasti mõningate tundide pärast ära (kusjuures minu sõbrannad või mehe sõbrad tihtipeale “viskavad nad ära”) ning ring jääb väiksemaks ning intiimsemaks. Nooremad ongi kauem, mõni jääb lausa ööbima.
Mulle sobib, kui üks suur pidu on ära ja rohkem sellega tegelema ei pea. Samas järgmisel päeval on alati tagasi oodatud “jääke” hävitama.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu peole tuli üks oma pulmakleidiga, olgugi, et see oli üle värvitud. Ma pidin kreepsu saama kui seda nägin.

Kas kartsid, et hoopis teda pruudiks peetakse või milles asi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu peole tuli üks oma pulmakleidiga, olgugi, et see oli üle värvitud. Ma pidin kreepsu saama kui seda nägin.

Kas kartsid, et hoopis teda pruudiks peetakse või milles asi?

Ma ei ole küll tsiteeritu, aga ka minu meelest on see nõme. Umbes sama nõme kui punase kleidiga pulma tulla.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jään selle juurde, et pulma (kui ka juubelile) kaaslaseta kutsumine on ääretult ebaviisakas.

Põhimõtteliselt olen nõus, ehkki ühe minu sõbranna puhul kehtib kutse alati ainult ühele. Minu sõbranna on väga tore ja armas inimene, kuid kahjuks juba üle 20 aasta kaassõltuvuses oma joodikust mehest.  Kuna tema mees ei suuda alkoholiga piiri pidada ja juba esimese tunni möödudes  on temast saanud lärmav lällaja, teise tunni lõpuks muutub agressiivseks ja kolmanda tunni lõpuks muutub ilastavaks-oksendavaks-põrandale magama jäävaks pässiks, siis kutsutud on sõbranna üksinda.

Oleme proovinud ka alkoholivaba pidu pidada, kuid sellest hoolimata suutis mees kuskilt pudeli hankida ja end täis kaanida. Oleme mehega korduvalt rääkinud (kainena on tegemist täiesti mõistliku mehega), kuid midagi ei aita, kui inimesel tahe ja piirid puuduvad. Nüüd ongi nii, et ma ei hakka enam sõbranna meest sümboolselt kutsele märkima, vaid ongi nii,  et kutse saab ainult sõbranna. Esimestel kordadel oli sõbranna solvunud, kord jättis üldse tulemata, kord võttis mehe siiski kaasa.  Peale seda, kui ta mees end ühes pulmas (ei olnud meie pidu) aga järjekordselt täis jõi, noaga vehkis ja teisi pulmalisi ähvardama hakkas ning lõpuks endale tordi koos tasside-taldrikutega kaela tõmbas, sai ka sõbranna vähemalt sellest lõpuks aru, et sellise mehe koht ei ole seltskonnas.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole küll tsiteeritu, aga ka minu meelest on see nõme. Umbes sama nõme kui punase kleidiga pulma tulla.

Seda kuulen nüüd küll esimest korda, et punasega tulla ei tohi.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole küll tsiteeritu, aga ka minu meelest on see nõme. Umbes sama nõme kui punase kleidiga pulma tulla.

Seda kuulen nüüd küll esimest korda, et punasega tulla ei tohi.

Ainult mats läheb pulma punases.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pulma ei lähe daam valges, punases ega mustas kleidis. Valge on pruudi värv, punane on liiga silmatorkav ja must on matusevärv. Riideid valises tasub mõelda, kuhu sa lähed ja kes sa seal oled. Teise naise pulmas ei ole sina esimene viiul.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult mats läheb pulma punases.

https://annestiil.delfi.ee/artikkel/75051143/pulmakulalise-meelespea-11-asja-mida-mitte-kunagi-selga-panna

Punane pole isegi välja toodud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ainult mats läheb pulma punases.

https://annestiil.delfi.ee/artikkel/75051143/pulmakulalise-meelespea-11-asja-mida-mitte-kunagi-selga-panna

Punane pole isegi välja toodud.

Liiga silmapaistev riietus<br style=”box-sizing: border-box; caret-color: #212529; color: #212529; font-family: Lora, sans-serif; font-size: 17px; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;” />Me mõtleme: loomamustrid, neoonsed värvitoonid, kellukesed. Ükskõik, kui väga sa rahvamassiga sulandumist vihkad, pea meeles, et pulm on üks koht, mis nõuab tagasihoidlikkust. Kõik tahavad hoida oma pilke pruudil ning tagasivaadates tema riietust meenutada.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain aru, et see pulmakleit oli ülevärvitud, seega ei saa aru, milles probleem oli.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain aru, et see pulmakleit oli ülevärvitud, seega ei saa aru, milles probleem oli.

See oleneb ju täiesti pulmakleidist.
Kui see oli suur pulmakleit, siis oleks see ka ülevärvituna kohatu.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain aru, et see pulmakleit oli ülevärvitud, seega ei saa aru, milles probleem oli.

No mõtle kui tuleb sellises kleidis, isegi kui on ülevärvitud.

https://images.app.goo.gl/CfnGcRuAJukpZWWC7

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 151 kuni 169 (kokku 169 )


Esileht Pereelu ja suhted Sünnipäeva pidamine