Esileht Ilu Süstitud huuled

Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 294 )

Teema: Süstitud huuled

Postitas:
Kägu

Seda väljendit kasutad ka valesti. Lisaks ei kirjutata tekstis kaks numbriga. Sa oled rumal inimene, aga tore, et vähemalt välimusega rahul. See on ka suur asi.

Arusaadav, et sinu olemasolu on nähtav ainult pisiasjade kallal nokkides. Ei isiksust ega välimust.

Mine kontuuri oma nägu parem, sul lausete kokku panemine ei tule väga välja.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Tavalisel 40 aastasel pole küll ringlõikusega veel midagi korrigeerida.

Tavaline ringlõikuse klient on vanuses 40-60. Seda ütleb kliiniku koduleht.

No need sinusugused ongi, kes on selleks ajaks juba üle 10 aasta ennast süstinud ja täitnud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul polnud 40-aastaselt veel mingeid kortse. 41-aastaselt abiellusin teist korda ja oma mehe jaoks olin maailma ilusaim naine:)

Nii rumal jutt. Kõigil tulevad esimesed kortsud juba enne 30-ndaid.

Ja las tulevad? Rumalad on need, kes neid kohe botoxiga halvama ja geelidega täitma jooksevad.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on mõni kortsuke siin-seal etem kui ühe standardi järgi siledaks tõmmatud mask või rulli süstitud ülahuul.

Jälle liialdamine! Huuli ei pea rulli süstima. Nägu ei pea maskiks süstima. Ilu on kortsude ning liialduste vahepeal.

Seda on siin vist mõttetu korrutada, aga te ise ei saa enam lihtsalt aru, kas on juba liiast või ei ole. Aga eks see ole arusaadav ka – kui ikka juba enne 30 alustad, siis 10-15 aastat hiljem on juba reaalsusega kontakt olematu ilmselt,

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine kontuuri oma nägu parem, sul lausete kokku panemine ei tule väga välja.

Sa oled probleemne inimene, mingi isiksusehäire ilmselt.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine kontuuri oma nägu parem, sul lausete kokku panemine ei tule väga välja.

Sa oled probleemne inimene, mingi isiksusehäire ilmselt.

Probleemne, sest viitasin su olematule sõnalisele väljendusoskusele?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Probleemne, sest viitasin su olematule sõnalisele väljendusoskusele?

Probleemne, sest käid ja sõimad inimesi, kes sinu moodi ei mõtle ja ela. Oled üks õnnetu hing.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavalisel 40 aastasel pole küll ringlõikusega veel midagi korrigeerida.

Tavaline ringlõikuse klient on vanuses 40-60. Seda ütleb kliiniku koduleht.

See on strateegiline käik, et kodulehte külastavates tavalistes 40-aastastes naistes ebakindlust tekitada. Hale ja läbinähtav.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on strateegiline käik, et kodulehte külastavates tavalistes 40-aastastes naistes ebakindlust tekitada. Hale ja läbinähtav.

OMG. Ebakindel oled sina, kes nii mõjutatav on.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda väljendit kasutad ka valesti. Lisaks ei kirjutata tekstis kaks numbriga. Sa oled rumal inimene, aga tore, et vähemalt välimusega rahul. See on ka suur asi.

Rumal inimene vaevalt kraadiõppe lõpetanud on. Mina olen, aga sina?

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tavaline ringlõikuse klient on vanuses 40-60. Seda ütleb kliiniku koduleht.

no teleturg suudab ka mingi mõtetu vidina selliseks rääkida, et tundub nagu ilma enam elada ei saa. Kliinik on ju äriettevõte – tal on vaja maksvaid kliente, mitte 60+ pensionäre (kes tegelikult võiks vajada neid protseduure).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no teleturg suudab ka mingi mõtetu vidina selliseks rääkida, et tundub nagu ilma enam elada ei saa. Kliinik on ju äriettevõte – tal on vaja maksvaid kliente, mitte 60+ pensionäre (kes tegelikult võiks vajada neid protseduure).

Mida see 60+ selle lõikusega enam peale hakkab, Naised tahavad varem siledad välja näha. 40-60 tähendab, et 40 on kõige noorem ning keskmiselt käiakse 50. aastasena, mis on väga reaalne.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda väljendit kasutad ka valesti. Lisaks ei kirjutata tekstis kaks numbriga. Sa oled rumal inimene, aga tore, et vähemalt välimusega rahul. See on ka suur asi.

Rumal inimene vaevalt kraadiõppe lõpetanud on. Mina olen, aga sina?

Tegid mõnes Tallinna “ülikoolis” baka läbi või?

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mine kontuuri oma nägu parem, sul lausete kokku panemine ei tule väga välja.

Sa oled probleemne inimene, mingi isiksusehäire ilmselt.

Kummaline käitumine sul. Kohe, kui argumendid otsa saavad kukud teisele diagnoose panema…

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas on jälgida, kuidas mõni iluvallas tegutseja peale siin lugemas käimist oma instalehele teda kiitvaid kommentaare üles paneb. Et kui tubli, hea ja lahe tegelane ta ikka on. ????

 

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas on jälgida, kuidas mõni iluvallas tegutseja peale siin lugemas käimist oma instalehele teda kiitvaid kommentaare üles paneb. Et kui tubli, hea ja lahe tegelane ta ikka on. ????

Ei tunne mingeid kosmeetikuid/ripsmetehnikuid/küünetehnikuid. Miks sa selliseid üldse jälgid?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, kurvaks teeb asjaolu, et see on kōik pigem mingi moevärk ja mõjutab negatiivselt eriti noori, kes neid influencereid jälgivad, kel enamusel ikka väga moonutatud välimus. Olgu süstide, filtrite, photoshopi abil tekitatud. Tekitab noortele väärastunud pildi ilust. Vast olete ka neid postitusi näinud, kus mõni suunamudija ise kohe näitab ennast loomulikus olekus versus töötlusega piltidel/ videol. Kirjutavad juurde, et ärge uskuge seda, mis pildil, see on võlts. Samas ma ei mõista, milleks see tuunimine, kui ise üritavad enda jutu järgi kehapositiivsust propageerida.

Ise leian ka, et loomulik on ilusam. Inimese teeb ilusaks ennekõike hea iseloom, tema käitumine ja jutt, lisaks siis loomulik, hoolitsetud välimus. Selline kägu, kes siin teisi koledateks kriipsusuudeks nimetab on väga kole inimene hoolimata oma välisest ilust.

Kaidi

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, kurvaks teeb asjaolu, et see on kōik pigem mingi moevärk ja mõjutab negatiivselt eriti noori, kes neid influencereid jälgivad, kel enamusel ikka väga moonutatud välimus. Olgu süstide, filtrite, photoshopi abil tekitatud. Tekitab noortele väärastunud pildi ilust. Vast olete ka neid postitusi näinud, kus mõni suunamudija ise kohe näitab ennast loomulikus olekus versus töötlusega piltidel/ videol.

 

Ole mureta. Noorte pilt ilust on täiesti väärastunud küll, aga seda hoopis teises suunas (voldiline ja tsellune on ilus ja paljastamist väärt jne). Ja seda suunda ajavad just need sinu poolt kiidetud kehapositiivsed suunamudijad, kes neid “loomulikus olekus” pilte lavastavad, et seal ikka ekstra kole välja näha.

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ise leian ka, et loomulik on ilusam.

Minu arust on ka loomulik ilusam. Hiljuti imestasin oma sõbranna ütlemise üle, kellega käisin koos oma hambaarsti juurest läbi mingit pilti viimas. Ja sõbranna tegi märkuse, et issand, ise hambaarst ja laud vajunud, raha peaks ju olema. Mõtlesin, et püha jumal, nüüd peavad siis kõik inimesed lõigatud olema, muidu oled mingi imelik.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on ka loomulik ilusam. Hiljuti imestasin oma sõbranna ütlemise üle, kellega käisin koos oma hambaarsti juurest läbi mingit pilti viimas. Ja sõbranna tegi märkuse, et issand, ise hambaarst ja laud vajunud, raha peaks ju olema. Mõtlesin, et püha jumal, nüüd peavad siis kõik inimesed lõigatud olema, muidu oled mingi imelik.

Nüüd ütled, et rippuvad laud on ilusamad, kui mitterippuvad?

+5
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nüüd ütled, et rippuvad laud on ilusamad, kui mitterippuvad?

Ma ütlen, et seda inimest see väike vajumine kuidagi koledamaks ei tee, kena naine on sellegipoolest. Vananemine käib elu juurde. Mina ei arva, et kõik peavad ennast lõikama tormama, sest muidu pole sa enam inimene.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mina ei süsti oma huuli. Aga kui mul oleks kriipssuu, siis teeksin seda küll.

Kel on loomulikult kitsad huuled, seda inimest huulte süstimine ilusamaks ei tee. Tulemus jääb ebaloomulik ja silmnähtavalt ‘ süstitud’. Oma materjali ju pole ja süstitakse punni seda vähest kitsast huult, mis olemas on.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kel on loomulikult kitsad huuled, seda inimest huulte süstimine ilusamaks ei tee. Tulemus jääb ebaloomulik ja silmnähtavalt ‘ süstitud’. Oma materjali ju pole ja süstitakse punni seda vähest kitsast huult, mis olemas on.

Kas ikka ei jõua kohale, et punni süstivad vaid vähesed. See on ülesüstimine, millega 99 protsenti süstijatest ei tegele.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kel on loomulikult kitsad huuled, seda inimest huulte süstimine ilusamaks ei tee. Tulemus jääb ebaloomulik ja silmnähtavalt ‘ süstitud’. Oma materjali ju pole ja süstitakse punni seda vähest kitsast huult, mis olemas on.

Kas ikka ei jõua kohale, et punni süstivad vaid vähesed. See on ülesüstimine, millega 99 protsenti süstijatest ei tegele.

A kas sulle ei jõua kohale, et sünnipäraselt kitsaid huuli ei saa suuremaks süstida, ilma et tulemus jääks ebaloomulik?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütlen, et seda inimest see väike vajumine kuidagi koledamaks ei tee, kena naine on sellegipoolest. Vananemine käib elu juurde. Mina ei arva, et kõik peavad ennast lõikama tormama, sest muidu pole sa enam inimene.

Väike? Pool laugu on alla vajunud, inimene näeb välja väsinud ning õnnetu. See on kõige lihtsamaid oppe, mis annab silmale uuesti erksa ilme ning kaotab kurva oleku ning väsimuse.

Ainult rahatu ei kasuta nii lihtsat lahendust.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Väike? Pool laugu on alla vajunud, inimene näeb välja väsinud ning õnnetu. See on kõige lihtsamaid oppe, mis annab silmale uuesti erksa ilme ning kaotab kurva oleku ning väsimuse. Ainult rahatu ei kasuta nii lihtsat lahendust.

Temal ei olnud pool laugu alla vajunud ja see on ikka inimese enda asi, kas ta ennast lõigub või ei lõigu.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A kas sulle ei jõua kohale, et sünnipäraselt kitsaid huuli ei saa suuremaks süstida, ilma et tulemus jääks ebaloomulik?

Saab ikka küll: https://theskincareedit.com/amber-heard-before-and-after#gid=ci0291050d200025e7&pid=at-the-2013-los-angeles-premiere-of-paranoia

Keira Knightly pilte enne ja pärast lipfilli võid ka vaadata. Ei süstita punni, vaid natuke korrigeeritakse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keira Knightly pilte enne ja pärast lipfilli võid ka vaadata. Ei süstita punni, vaid natuke korrigeeritakse.

Ma pole see, kellele vastasid, aga vaatasin neid pilte. Oli enne kena naine ja on ka pärast, aga enne oli minu silmale loomulikum ja ilusam.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Saab ikka küll: https://theskincareedit.com/amber-heard-before-and-after#gid=ci0291050d200025e7&pid=at-the-2013-los-angeles-premiere-of-paranoia

Ülahuul on rullis ju. Mitmel pildil näha, kus on heledam huulepulk. Sa tõesti ei näe?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülahuul on rullis ju. Mitmel pildil näha, kus on heledam huulepulk. Sa tõesti ei näe?

Sul on aju kadedusest rullis, koledik.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 211 kuni 240 (kokku 294 )


Esileht Ilu Süstitud huuled