Esileht Ilu Süstitud huuled

Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 294 )

Teema: Süstitud huuled

Postitas:
Kägu

Temal ei olnud pool laugu alla vajunud ja see on ikka inimese enda asi, kas ta ennast lõigub või ei lõigu.

Muidugi on enda asi-kas oled koleda allavajunud lauga või kena avara silmaga-ise valid oma elu.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keira Knightly pilte enne ja pärast lipfilli võid ka vaadata. Ei süstita punni, vaid natuke korrigeeritakse.

Ma pole see, kellele vastasid, aga vaatasin neid pilte. Oli enne kena naine ja on ka pärast, aga enne oli minu silmale loomulikum ja ilusam.

Enne oli kriipshuul, suu nagu jänesel. Pärast on loomulik ja kaunis huul, kindlasti mitte üle süstitud.

+4
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kõik need loomulikkuseihalejad siin on tõesti sellised, nagu loodus nad loonud on- kartulikoore värvi juuksed, karvased jalad ja puseriti hambad? Või juukseid ja hambaid tohib muuta, hiiremokkasid mitte?

+3
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keira Knightly pilte enne ja pärast lipfilli võid ka vaadata. Ei süstita punni, vaid natuke korrigeeritakse.

Ma pole see, kellele vastasid, aga vaatasin neid pilte. Oli enne kena naine ja on ka pärast, aga enne oli minu silmale loomulikum ja ilusam.

Enne oli kriipshuul, suu nagu jänesel. Pärast on loomulik ja kaunis huul, kindlasti mitte üle süstitud.

Täiesti masendav suhtumine. Ilus naine ja sa ütled “suu nagu jänesel”. Ja muide, ma ei öelnudki “üle süstitud”,  vaid et pärast on ka ilus, aga mitte enam loomulik. Pärast ei ole ju loomulik huul, on süstitud huul, kas sa saad vahest aru? See, et sulle see rohkem meeldib on juba maitse asi, aga saa aru, et loomulik on see, milline inimene on ilma igasuguste süstideta. Loodan, et sul pole tütreid, kelle väärtushinnanguid sellise suhtumisega rikkuda. Ime kah, et noored kõik psüühiliste häirete käes vaevlevad, kui juba imeilusa naise kohta öeldakse kole kriipsuhuul, kui ta ei ole ennast mingi keskmise standardi järgi ära süstinud.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muide, ma ei öelnudki “üle süstitud”, vaid et pärast on ka ilus, aga mitte enam loomulik.

Miks sa ta hammaste kohta midagi ei ütle, need on ka ju uued ja kunstlikud? Enne olid suured, pärast palju väiksemad, mingid katted on peale kleebitud. Nina on ka lõigatud ja näoovaal kujundatud. See on kõik millegipärast okei.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Temal ei olnud pool laugu alla vajunud ja see on ikka inimese enda asi, kas ta ennast lõigub või ei lõigu.

Muidugi on enda asi-kas oled koleda allavajunud lauga või kena avara silmaga-ise valid oma elu.

Õige! Ma arvan ka, et hambaarsti kõige olulisem omadus on lau vajumisaste. See, kas ta oma tööd oskab teha on suva, peamine, et silm on avar. Ma vahetaks kohe välja selle hambaarsti. Loodan, et tegid sama.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muide, ma ei öelnudki “üle süstitud”, vaid et pärast on ka ilus, aga mitte enam loomulik.

Miks sa ta hammaste kohta midagi ei ütle, need on ka ju uued ja kunstlikud? Enne olid suured, pärast palju väiksemad, mingid katted on peale kleebitud. Nina on ka lõigatud ja näoovaal kujundatud. See on kõik millegipärast okei.

Jutt oli huultest ju. Miks sa mulle muudel teemadel mingeid arvamusi omistad, mille kohta ma pole sõnagi öelnud?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt oli huultest ju. Miks sa mulle muudel teemadel mingeid arvamusi omistad, mille kohta ma pole sõnagi öelnud?

Kui tal oleks kogu aeg sellised huuled olnud, siis sa poleks ju öelnud, et on ebaloomulik. Kui pilte kõrvuti poleks, sa ei märkaks mingit süstimist. Samas palju ebaloomulikumate asjade kohta sa ei maini mitte midagi, see jutt on ju asjatundmatu ja ebaloogiline. Ainult mingid huuled on hambus, aga plastmasshammaste kohta ei ütle midagi, mis on poole ebaloomulikumad, aga sa oled sellega lihtsalt harjunud, et kõigil staaridel ongi kunsthambad suus.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naljakas on jälgida, kuidas mõni iluvallas tegutseja peale siin lugemas käimist oma instalehele teda kiitvaid kommentaare üles paneb. Et kui tubli, hea ja lahe tegelane ta ikka on. ????

Ei tunne mingeid kosmeetikuid/ripsmetehnikuid/küünetehnikuid. Miks sa selliseid üldse jälgid?

No tore, et sina ei tunne. Mina ka mitte. Ma ei rääkinudki nendest. On teisigi iluvallas tegutsejaid, keda sina ei tunne ega saa kunagi tundma. Ei hakka sulle ütlema ka, kellest jutt. ????

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Temal ei olnud pool laugu alla vajunud ja see on ikka inimese enda asi, kas ta ennast lõigub või ei lõigu.

Muidugi on enda asi-kas oled koleda allavajunud lauga või kena avara silmaga-ise valid oma elu.

Muidugi enda asi– kas oled ennast väärtustav või madala enesehinnanguga “ilu”trendidega kaasajooksja– ise valid oma elu.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülahuul on rullis ju. Mitmel pildil näha, kus on heledam huulepulk. Sa tõesti ei näe?

Sul on aju kadedusest rullis, koledik.

Sa päriselt ei näe või mis sul viga on? Zoomi või pane prillid ette või midagi.

pilt
pilt

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muide, ma ei öelnudki “üle süstitud”, vaid et pärast on ka ilus, aga mitte enam loomulik.

Miks sa ta hammaste kohta midagi ei ütle, need on ka ju uued ja kunstlikud? Enne olid suured, pärast palju väiksemad, mingid katted on peale kleebitud. Nina on ka lõigatud ja näoovaal kujundatud. See on kõik millegipärast okei.

Kust need andmed? Hambad ei ole kunstlikud, ta lasi neid kapedega sirgemaks ajada, pmst sama, mis breketid. Ja need teised asjad ka-selle kohta küll kusagil midagi ei ole, et ta oleks nina või nägu lasknud lõigata. Ka pilte võrreldes ei ole midagi näha. Nii et too argumente, mis ka argumendid on, mitte ära aja mingit enda välja mõeldud jura siin.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust need andmed? Hambad ei ole kunstlikud, ta lasi neid kapedega sirgemaks ajada, pmst sama, mis breketid. Ja need teised asjad ka-selle kohta küll kusagil midagi ei ole, et ta oleks nina või nägu lasknud lõigata. Ka pilte võrreldes ei ole midagi näha. Nii et too argumente, mis ka argumendid on, mitte ära aja mingit enda välja mõeldud jura siin.

No näed, sa oled rumal ja ei näe, et nina on lõigatud, põskedesse on süstitud ja hammastel on katted, tahapoole on ka tõmmatud. Silmad on ilmselt ka avaramaks lõigatud. Aga sina vaatad ja räägid, et nii loomulik on kõik. Ninast peaks tõesti ka täiesti asjatundmatu inimene aru saama, et seda on lõigatud.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt oli huultest ju. Miks sa mulle muudel teemadel mingeid arvamusi omistad, mille kohta ma pole sõnagi öelnud?

Kui tal oleks kogu aeg sellised huuled olnud, siis sa poleks ju öelnud, et on ebaloomulik. Kui pilte kõrvuti poleks, sa ei märkaks mingit süstimist. Samas palju ebaloomulikumate asjade kohta sa ei maini mitte midagi, see jutt on ju asjatundmatu ja ebaloogiline. Ainult mingid huuled on hambus, aga plastmasshammaste kohta ei ütle midagi, mis on poole ebaloomulikumad, aga sa oled sellega lihtsalt harjunud, et kõigil staaridel ongi kunsthambad suus.

Kui sa pole märganud, siis selle teema pealkiri siin on “Süstitud huuled”. Miks ma peaksin hammastest hakkama rääkima, naljatilk ikka. Mina räägin seda, et süstimine on ebaloomulik (et seda on ka igasugused muud ilulõikused, ma ei hakka siin teemas arutama, sest siin räägitakse huultest).  Ja ma väidan, et antud naisterahvas oli väga ilus enne igasuguseid sekkumisi. On ilus ka nüüd, aga enam mitte oma loomulikus ilus, vaid nüüd juba kunstlikus ja sellest on kahju, kui arvatakse ja propageeritakse, et kõik peavad olema ühe standardi järgi ilusad. Ja päris ausalt, mulle meeldis tema välimus enne neid tuunimisi rohkem, oli isikupärasem.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust need andmed? Hambad ei ole kunstlikud, ta lasi neid kapedega sirgemaks ajada, pmst sama, mis breketid. Ja need teised asjad ka-selle kohta küll kusagil midagi ei ole, et ta oleks nina või nägu lasknud lõigata. Ka pilte võrreldes ei ole midagi näha. Nii et too argumente, mis ka argumendid on, mitte ära aja mingit enda välja mõeldud jura siin.

No näed, sa oled rumal ja ei näe, et nina on lõigatud, põskedesse on süstitud ja hammastel on katted, tahapoole on ka tõmmatud. Silmad on ilmselt ka avaramaks lõigatud. Aga sina vaatad ja räägid, et nii loomulik on kõik. Ninast peaks tõesti ka täiesti asjatundmatu inimene aru saama, et seda on lõigatud.

Ma ei tea, mulle jääb pigem mulje, et sa tahad seal midagi näha, mida seal ei ole. Sa muidu oledki selline inimene, kes käib ringi ja ütleb teistele, et nad on rumalad? Päris toksiline.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ninast peaks tõesti ka täiesti asjatundmatu inimene aru saama, et seda on lõigatud.

Ilmselt see inimene ei saa ka aru, et Taylor Swifti, Keira Kneightly, Christiano Ronaldo, Natalie Portmani, Jennifer Anistoni, Angelina Jolie jne, jne, jne staaride ninad on lõigatud. Või et ilma ninalõikuseta staari praktiliselt polegi olemas, samamoodi on huulte süstimisega. Isegi Angelina Jolie ülahuul oli sündides alumise huulega võrreldes poole väiksem ja ta on huuli süstinud, et need sümmeetriliseks saada. Veel üks näide ninalõikuse ja huulte süstimise efektist on Blake Lively, kes on samuti palju ilusam kui sündides: https://www.pinterest.co.uk/pin/292945150744552361/

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja muide, ma ei öelnudki “üle süstitud”, vaid et pärast on ka ilus, aga mitte enam loomulik.

Miks sa ta hammaste kohta midagi ei ütle, need on ka ju uued ja kunstlikud? Enne olid suured, pärast palju väiksemad, mingid katted on peale kleebitud. Nina on ka lõigatud ja näoovaal kujundatud. See on kõik millegipärast okei.

Kust need andmed? Hambad ei ole kunstlikud, ta lasi neid kapedega sirgemaks ajada, pmst sama, mis breketid. Ja need teised asjad ka-selle kohta küll kusagil midagi ei ole, et ta oleks nina või nägu lasknud lõigata. Ka pilte võrreldes ei ole midagi näha. Nii et too argumente, mis ka argumendid on, mitte ära aja mingit enda välja mõeldud jura siin.

Aga miks loomulikud hambad ilusad pole? Mis kaped ja breketid, las olla nagu loodus on andnud.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga miks loomulikud hambad ilusad pole? Mis kaped ja breketid, las olla nagu loodus on andnud.

Rääkimata sellest, et USA-s on igal kodutul ka hambad valgendatud, naturaalse värviga hambaid peetakse hoolitsemata ja katkiste hammastega võrdseks. Ausalt öeldes hakkasin siis ka ise hambaid valgendama, kui USA-s elasin ja nüüd siin vaatan tõesti, et mõnel on ikka jube kollased hambad. Tegelikult on see tema naturaalne hambavärv ja hambad pole sellepärast hooldamata või katkised. Lihtsalt minu taju on juba muutunud, mis on normaalne ja mis mitte.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mulle jääb pigem mulje, et sa tahad seal midagi näha, mida seal ei ole. Sa muidu oledki selline inimene, kes käib ringi ja ütleb teistele, et nad on rumalad? Päris toksiline.

Ilmselt olen ma selles osas lihtsalt asjatundlikum kui sina, et ma näen, mis protseduure inimesed on teinud. Ma ei käi ringi ja ei ütle inimestele, et nad on rumalad, sest see näitabki, et protseduur on hästi tehtud, kui nö tavainimene midagi aru ei saa, peab seda looduse poolt antud iluks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veel üks näide ninalõikuse ja huulte süstimise efektist on Blake Lively, kes on samuti palju ilusam kui sündides: https://www.pinterest.co.uk/pin/292945150744552361/

Ilus ei ole ta ei enne ega pärast, lihtsalt erinev.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi tehtud ilulōikus on hoopis midagi muud kui süstitud igavesti paistes servaga ûlahuul. Viimane ei kaunista kedagi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus ei ole ta ei enne ega pärast, lihtsalt erinev.

On küll ilus ning päris kindlasti ilusam, kui sina.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus ei ole ta ei enne ega pärast, lihtsalt erinev.

On küll ilus ning päris kindlasti ilusam, kui sina.

Isegi sinust ilusam? ????

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei tea, mulle jääb pigem mulje, et sa tahad seal midagi näha, mida seal ei ole. Sa muidu oledki selline inimene, kes käib ringi ja ütleb teistele, et nad on rumalad? Päris toksiline.

Ilmselt olen ma selles osas lihtsalt asjatundlikum kui sina, et ma näen, mis protseduure inimesed on teinud. Ma ei käi ringi ja ei ütle inimestele, et nad on rumalad, sest see näitabki, et protseduur on hästi tehtud, kui nö tavainimene midagi aru ei saa, peab seda looduse poolt antud iluks.

Kirjutatud tekstist sa küll superhästi aru ei saa, aga noh, vähemalt oskad näha, mis protseduure keegi on teinud.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilus ei ole ta ei enne ega pärast, lihtsalt erinev.

On küll ilus ning päris kindlasti ilusam, kui sina.

Ilus?
Näo teevad ilusaks proportsioonid mitte mingi süstimine ja siit-sealt sättimine. Selle naise näos ei ole proportsioonid absoluutselt paigas, nii et mingist ilust ei ole siin küll rääkida.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi tehtud ilulōikus on hoopis midagi muud kui süstitud igavesti paistes servaga ûlahuul. Viimane ei kaunista kedagi.

Igavesti paistes? Täidis kaob max aastaga.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hästi tehtud ilulōikus on hoopis midagi muud kui süstitud igavesti paistes servaga ûlahuul. Viimane ei kaunista kedagi.

Igavesti paistes? Täidis kaob max aastaga.

See on ammu ära tõestatud, et päriselt ära ei kao täiteaine kuskile, vaid migreerub. Ja huulte puhul just sinna ûlemisse serva. Peale 10ndat sûsti näevadki need seetōttu jubedad välja, kui ainet spetsiaalselt ei lahusta ja ei eemalda.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ammu ära tõestatud, et päriselt ära ei kao täiteaine kuskile, vaid migreerub. Ja huulte puhul just sinna ûlemisse serva. Peale 10ndat sûsti näevadki need seetōttu jubedad välja, kui ainet spetsiaalselt ei lahusta ja ei eemalda.

Miks 10 süsti peab tegema? Üldjuhul on pärast teist-kolmandat süsti tekkinud ilus huul, mis tagasi algstaadiumisse ei lähe.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on ammu ära tõestatud, et päriselt ära ei kao täiteaine kuskile, vaid migreerub. Ja huulte puhul just sinna ûlemisse serva. Peale 10ndat sûsti näevadki need seetōttu jubedad välja, kui ainet spetsiaalselt ei lahusta ja ei eemalda.

Miks 10 süsti peab tegema? Üldjuhul on pärast teist-kolmandat süsti tekkinud ilus huul, mis tagasi algstaadiumisse ei lähe.

Ahah, et esimene täide kaob, aga teine-kolmas jääb pûsima :D? Tõesti ilus on see paistes huule serv, mis profiilis mõnusa pardinäo tekitab.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ahah, et esimene täide kaob, aga teine-kolmas jääb pûsima :D? Tõesti ilus on see paistes huule serv, mis profiilis mõnusa pardinäo tekitab.

Mis paistes serv? Huulte volüüm ei lähe enam tagasi, pole kortsus, nagu enne süstimist. Mingitest migreerunud äärtest ei tea midagi.

Huulte täitesüstide puhul on mõju kestvus samuti 6-18 kuud kuid hüaluroonhappe niisutava omaduse tõttu ei muutu huuled vanaks ja kortsuliseks ka pärast täiteaine järk järgulist kadumist. Huuled pigem taastavad oma originaalkuju. Süstitud hüaluroonhappe geel aktiveerib kollageeni tootmist, seega võivad huuled jääda ka loomulikult natukene täidlasemaks.”

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 241 kuni 270 (kokku 294 )


Esileht Ilu Süstitud huuled