Esileht Pereelu ja suhted Tahan armukeseks hakata

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 155 )

Teema: Tahan armukeseks hakata

Postitas:
Kägu

Selline vahtimine ja mitte midagi ütlemine on ju väga närvesööv. Huvitav, kas teised töökaaslased panevad ka tähele, et asi on imelik? Või teiste ees teeb normaalset nägu?

Muidu teemaalgataja võiks suhelda psühholoogiga, kes suudab põhjalikult ära seletada, milline inimene vahib teist sõnatult, mida see kõik selle meesterahva poolt tähendab ja kuidas olukorraga, enda mõtetega, toime tulla.

 

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selline vahtimine ja mitte midagi ütlemine on ju väga närvesööv. Huvitav, kas teised töökaaslased panevad ka tähele, et asi on imelik? Või teiste ees teeb normaalset nägu?

Muidu teemaalgataja võiks suhelda psühholoogiga, kes suudab põhjalikult ära seletada, milline inimene vahib teist sõnatult, mida see kõik selle meesterahva poolt tähendab ja kuidas olukorraga, enda mõtetega, toime tulla.

Kes ütles, et sõnatult vaatamine käib? Töö asjus suhtlemise käigus ikka need pilgud jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võib ka olla, et mees ei julge esimest sammu teha, sest arvab, et teeb end naerualuseks. Kõik inimesed ei ole ju enesekindlad ja julged.  Aga mu meelest armumise juures ongi kõige mõnusam aeg just see esmane pilkudemäng, mis tekitab liblikad kõhtu ja paneb särama.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma lisaks veel, et ei tasu arvata, et kui see mees sinuga seksida tahab, siis ta seda korduvalt teha tahaks (seda ju armukeseks olemine tähendab). See on sama nagu pärast esimest kohtingut oleks kohe otsustamise koht, et kas on pikaajaline suhe.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu töökohal samalaadne nali. Naine nii 40 aastane, välja näeb oma vanusest umbes 10a vanem (väga kortsus, käestlastud) on nii armunud endast kõrgemal pulgal meeskolleegi. Mees on väga hea välimusega ja vormis, abikaasaks ilus peenike hoolitsetud naine jne. Muudkui piidleb, teeb kahemõttelisi nalju (ja ettepanekuid), piirab seda meest igal üritusel. Mees jookseb eest ära. No ei saa aru, miks tõepoolest teda ei taheta. ????‍♀️

Kergem on ikka armukeseks hakata nii 20 aastaselt. Kujutan ette, et ega see mees mingi paadunud monogaam ka pole. Kui sama tantsu teeks tema ees mingi 20 aastane rinnakas kiisuke, siis vaevalt see tekitaks nii suurt vastumeelsust.

+7
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saada aru, kas mees oleks huvitatud, ilma ennast lolliks tegemata? Töötame ühes firmas ja puutume kokku peaaegu igapäevaselt. Siiani ei ole meist kumbki sõnades huvi väljendanud. Aga need pilgud. Ei saa teda peast välja enam.

Teemaalgataja ei kirjuta, et ta ise või see mees on abielu/kooselu inimesed. Armuke ollakse siis, kui kellelegi on pidev abielu väline sekspartner. Kui mõlemad on vallalised, siis ei saa ju armukeseks hakata. Siis tahad olla pruut või lihtsalt sekspartner.

 

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saada aru, kas mees oleks huvitatud, ilma ennast lolliks tegemata? Töötame ühes firmas ja puutume kokku peaaegu igapäevaselt. Siiani ei ole meist kumbki sõnades huvi väljendanud. Aga need pilgud. Ei saa teda peast välja enam.

Teemaalgataja ei kirjuta, et ta ise või see mees on abielu/kooselu inimesed. Armuke ollakse siis, kui kellelegi on pidev abielu väline sekspartner. Kui mõlemad on vallalised, siis ei saa ju armukeseks hakata. Siis tahad olla pruut või lihtsalt sekspartner.

Kirjutab pealkirjas. Tilluke võimalus, et emb-kumb vähegi mõistliku iseloomu ja normaalse välimusega on vallaline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas TA siis pooldab armukestepidamist ja taolist eluviisi? On see põhimõte elus, või oled ühe-päeva-linnuke, et kui omale sobib ,siis pooldan, kui endale tehakse, siis ei poolda?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas TA siis pooldab armukestepidamist ja taolist eluviisi? On see põhimõte elus, või oled ühe-päeva-linnuke, et kui omale sobib ,siis pooldan, kui endale tehakse, siis ei poolda?

,,Tahan armukeseks hakata” – pooldab ikka.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhtes mees oma naist maha ei jäta.

Misasja 😀 Loomulikult jätab, kui teine südames ning fakti ette pannakse.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tilluke võimalus, et emb-kumb vähegi mõistliku iseloomu ja normaalse välimusega on vallaline.

Ei tea midagi. Ma olen ilus, huvitav kaaslane, haritud ning lisaks veel väga rikas, aga lihtsalt ei huvitanud ükski mees esimesed 3 aastat pärast eelmise suhte lõpetamist. Lõpuks käis klõks ära hoopis teise riiki külla sattudes, eestlasega.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Misasja ???? Loomulikult jätab, kui teine südames ning fakti ette pannakse.

Meestel pole sellist asja nagu südames. Meestel on sugutung ja riist ongi nende tuksuv süda.

+1
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei tea midagi. Ma olen ilus, huvitav kaaslane, haritud ning lisaks veel väga rikas, aga lihtsalt ei huvitanud ükski mees esimesed 3 aastat pärast eelmise suhte lõpetamist. Lõpuks käis klõks ära hoopis teise riiki külla sattudes, eestlasega.

Kas sa oled mees? Ma ütlesin, emb-kumb, mõeldes ennekõike meest. Vallalisi naisi on tõepoolest, kuigi väidetakse, et noori ja keskealisi mehi on isegi rohkem arv kui naisi.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestel pole sellist asja nagu südames. Meestel on sugutung ja riist ongi nende tuksuv süda.

Appi kui primitiivne sa oled ???? Ega naistel ka mõistust pole, ainult instinktid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestel pole sellist asja nagu südames. Meestel on sugutung ja riist ongi nende tuksuv süda.

Oh issand. Vaene sina. Äkki õnnestub ka sul olla kellegi eluarmastus.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi kui primitiivne sa oled ???? Ega naistel ka mõistust pole, ainult instinktid.

Vastan teemasse kõigest. Armuke=armastus.

Oh issand. Vaene sina. Äkki õnnestub ka sul olla kellegi eluarmastus.

Kui ollakse pime, olen vaene mina, kui keegi hakkab mind armastama. Sel juhul polda intelligentne, ollakse madala enesehinnanguga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saada aru, kas mees oleks huvitatud, ilma ennast lolliks tegemata? Töötame ühes firmas ja puutume kokku peaaegu igapäevaselt. Siiani ei ole meist kumbki sõnades huvi väljendanud. Aga need pilgud. Ei saa teda peast välja enam.

Selliseid asju juhtub, kui üksteisega iga päev kokku puututakse. Inimestel tekib kergesti sümpaatia ja kiindumuse taoline tunne nende inimeste vastu, kellega iga päev kohtutakse. Aga see ei ole armumine. Päriselt te ju ei tunne üksteist.

Minuga on ka selliseid asju juhtunud. Töötan sellises asutuses, kus me kogu kollektiiviga käime igal aastal 2 nädalat tööreisil. Ja nende 2 nädala jooksul oleme 24/7 ninapidi koos. Iga kord juhtub, et mõni vastassoost töökaaslane jääb nii silma, et ei suuda pilku ära keerata. Muudkui vahin ja unistan kõik need 2 nädalat ja tükk aega tagantjärele. Aga ma sain õnneks ruttu aru, et see ei ole armumine ja need tunded ei ole vastastikused. See on mingi omapärane psühholoogiline nähtus, mille peale keha reageerib.

Viska see töökaaslane peast välja ja ära vahi teda enam. See kõik on ainult sinu ettekujutus ja muud midagi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui ollakse pime, olen vaene mina, kui keegi hakkab mind armastama. Sel juhul polda intelligentne, ollakse madala enesehinnanguga.

Oot, inimene, kes armastab, on pime ja madala enesehinnanguga ebaintelligentne inimene? Igast hulle ikka liigub siin, päris koomiline.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, inimene, kes armastab, on pime ja madala enesehinnanguga ebaintelligentne inimene? Igast hulle ikka liigub siin, päris koomiline.

Otse loomulikult. Igasuguseid madala enesehinnanguga ennast maha tegevaid inimesi on, aga mina olen lihtsalt objektiivne. Kui ei ole häid omadusi, siis neid pole ja kusjuures mind ei huvita ka, et ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saada aru, kas mees oleks huvitatud, ilma ennast lolliks tegemata? Töötame ühes firmas ja puutume kokku peaaegu igapäevaselt. Siiani ei ole meist kumbki sõnades huvi väljendanud. Aga need pilgud. Ei saa teda peast välja enam.

Selliseid asju juhtub, kui üksteisega iga päev kokku puututakse. Inimestel tekib kergesti sümpaatia ja kiindumuse taoline tunne nende inimeste vastu, kellega iga päev kohtutakse. Aga see ei ole armumine. Päriselt te ju ei tunne üksteist.

Minuga on ka selliseid asju juhtunud. Töötan sellises asutuses, kus me kogu kollektiiviga käime igal aastal 2 nädalat tööreisil. Ja nende 2 nädala jooksul oleme 24/7 ninapidi koos. Iga kord juhtub, et mõni vastassoost töökaaslane jääb nii silma, et ei suuda pilku ära keerata. Muudkui vahin ja unistan kõik need 2 nädalat ja tükk aega tagantjärele. Aga ma sain õnneks ruttu aru, et see ei ole armumine ja need tunded ei ole vastastikused. See on mingi omapärane psühholoogiline nähtus, mille peale keha reageerib.

Viska see töökaaslane peast välja ja ära vahi teda enam. See kõik on ainult sinu ettekujutus ja muud midagi.

See sinu kiindumine enda vastassoost töökaaslastesse nendel tööreisidel tundub pigem veider.
Tavaline armumine võibki vabalt alata esimesest pilgust. See, kas sealt juba edasi midagi areneb, oleneb sellest, kas on vastastikune sümpaatia või mitte.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See sinu kiindumine enda vastassoost töökaaslastesse nendel tööreisidel tundub pigem veider. Tavaline armumine võibki vabalt alata esimesest pilgust. See, kas sealt juba edasi midagi areneb, oleneb sellest, kas on vastastikune sümpaatia või mitte.

See, kas sealt midagi edasi areneb, oleneb ka sellest, kas  armuja seda üldse välja näitab. Või suhtes inimesena jätab selle üldse vaid enda teada. Või kui teine pool on suhtes vms.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otse loomulikult. Igasuguseid madala enesehinnanguga ennast maha tegevaid inimesi on, aga mina olen lihtsalt objektiivne. Kui ei ole häid omadusi, siis neid pole ja kusjuures mind ei huvita ka, et ei ole.

Laksu all oled?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saada aru, kas mees oleks huvitatud, ilma ennast lolliks tegemata? Töötame ühes firmas ja puutume kokku peaaegu igapäevaselt. Siiani ei ole meist kumbki sõnades huvi väljendanud. Aga need pilgud. Ei saa teda peast välja enam.

Selliseid asju juhtub, kui üksteisega iga päev kokku puututakse. Inimestel tekib kergesti sümpaatia ja kiindumuse taoline tunne nende inimeste vastu, kellega iga päev kohtutakse. Aga see ei ole armumine. Päriselt te ju ei tunne üksteist.

Minuga on ka selliseid asju juhtunud. Töötan sellises asutuses, kus me kogu kollektiiviga käime igal aastal 2 nädalat tööreisil. Ja nende 2 nädala jooksul oleme 24/7 ninapidi koos. Iga kord juhtub, et mõni vastassoost töökaaslane jääb nii silma, et ei suuda pilku ära keerata. Muudkui vahin ja unistan kõik need 2 nädalat ja tükk aega tagantjärele. Aga ma sain õnneks ruttu aru, et see ei ole armumine ja need tunded ei ole vastastikused. See on mingi omapärane psühholoogiline nähtus, mille peale keha reageerib.

Viska see töökaaslane peast välja ja ära vahi teda enam. See kõik on ainult sinu ettekujutus ja muud midagi.

See sinu kiindumine enda vastassoost töökaaslastesse nendel tööreisidel tundub pigem veider.

Tavaline armumine võibki vabalt alata esimesest pilgust. See, kas sealt juba edasi midagi areneb, oleneb sellest, kas on vastastikune sümpaatia või mitte.

Mis armumine see veel on. TA vahib ühte töökaaslast ja tahab tema armukeseks hakata. kuigi nad pole omavahel kordagi isegi rääkinud. See ei ole ju armumine, see on mingi seksihimu projekteerimine suvalisele inimesele, keda tihti nähakse.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Otse loomulikult. Igasuguseid madala enesehinnanguga ennast maha tegevaid inimesi on, aga mina olen lihtsalt objektiivne. Kui ei ole häid omadusi, siis neid pole ja kusjuures mind ei huvita ka, et ei ole.

Laksu all oled?

Kui sinule tunduvad minu mõtted laksu all mõeldavad. Ka mul on siit väga paljusid mõtteid raske mõista.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saada aru, kas mees oleks huvitatud, ilma ennast lolliks tegemata? Töötame ühes firmas ja puutume kokku peaaegu igapäevaselt. Siiani ei ole meist kumbki sõnades huvi väljendanud. Aga need pilgud. Ei saa teda peast välja enam.

Selliseid asju juhtub, kui üksteisega iga päev kokku puututakse. Inimestel tekib kergesti sümpaatia ja kiindumuse taoline tunne nende inimeste vastu, kellega iga päev kohtutakse. Aga see ei ole armumine. Päriselt te ju ei tunne üksteist.

Minuga on ka selliseid asju juhtunud. Töötan sellises asutuses, kus me kogu kollektiiviga käime igal aastal 2 nädalat tööreisil. Ja nende 2 nädala jooksul oleme 24/7 ninapidi koos. Iga kord juhtub, et mõni vastassoost töökaaslane jääb nii silma, et ei suuda pilku ära keerata. Muudkui vahin ja unistan kõik need 2 nädalat ja tükk aega tagantjärele. Aga ma sain õnneks ruttu aru, et see ei ole armumine ja need tunded ei ole vastastikused. See on mingi omapärane psühholoogiline nähtus, mille peale keha reageerib.

Viska see töökaaslane peast välja ja ära vahi teda enam. See kõik on ainult sinu ettekujutus ja muud midagi.

See sinu kiindumine enda vastassoost töökaaslastesse nendel tööreisidel tundub pigem veider.

Tavaline armumine võibki vabalt alata esimesest pilgust. See, kas sealt juba edasi midagi areneb, oleneb sellest, kas on vastastikune sümpaatia või mitte.

Mis armumine see veel on. TA vahib ühte töökaaslast ja tahab tema armukeseks hakata. kuigi nad pole omavahel kordagi isegi rääkinud. See ei ole ju armumine, see on mingi seksihimu projekteerimine suvalisele inimesele, keda tihti nähakse.

Kirjutas ju teemasse lisaks, et suhtlevad ka mitte ei jõllita sõnatult üksteist.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meestel pole sellist asja nagu südames. Meestel on sugutung ja riist ongi nende tuksuv süda.

Peab ikka päris palju elulut peksa saanud olema, et olla niiii kibestunud. Aga eks igaüks ehitab oma reaalsust ise, ju sa järelikult pole ka ise paremaid mehi väärt.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tilluke võimalus, et emb-kumb vähegi mõistliku iseloomu ja normaalse välimusega on vallaline.

Ei tea midagi. Ma olen ilus, huvitav kaaslane, haritud ning lisaks veel väga rikas, aga lihtsalt ei huvitanud ükski mees esimesed 3 aastat pärast eelmise suhte lõpetamist. Lõpuks käis klõks ära hoopis teise riiki külla sattudes, eestlasega.

miks sul siis ihas konto on kus oled alasti ja pakud teenust?

0
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kui suhtlete tööalaselt, aga mees ei tee väljagi “põlevatest pilkudest” hoolimata, siis no get a hint, ta ei taha sind. Kui selge saab üks asi olla. Ühepoolseid armumisi tuleb ikka tihedamini ette nagunii kui kahepoolseid. Kes siis suhtes on, mees, kui sina “tahad” armukeseks hakata? No seda enam.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

miks sul siis ihas konto on kus oled alasti ja pakud teenust?

Pöördu ravile, haige inimene. Oledki laksu all. Või täis.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tilluke võimalus, et emb-kumb vähegi mõistliku iseloomu ja normaalse välimusega on vallaline.

Ei tea midagi. Ma olen ilus, huvitav kaaslane, haritud ning lisaks veel väga rikas, aga lihtsalt ei huvitanud ükski mees esimesed 3 aastat pärast eelmise suhte lõpetamist. Lõpuks käis klõks ära hoopis teise riiki külla sattudes, eestlasega.

miks sul siis ihas konto on kus oled alasti ja pakud teenust?

Miks ei või olla?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 155 )


Esileht Pereelu ja suhted Tahan armukeseks hakata