Esileht Koolilaps Tartu jt koolid ühiskatsete testid

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 243 )

Teema: Tartu jt koolid ühiskatsete testid

Postitas:
Kägu

Kuidas noored tänaseid (Tartu+ teised koolid) sisseastumisteste kommenteerivad

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Matemaatika ja eesti keele osa oli olnud lihtsam kui ta eeldas. Aega jäi isegi üle. Samas teab juba vähemalt ühte hooletusviga, mis ta tegi. Loodusained olid olnud väga rasked, eriti füüsika. Seal ei saanud pooltest ülesannetest üldse arugi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eesti keel oli raskem kui matemaatika. Bioloogiat oli ime vähe ja keemiat palju. Vat inglise keele kohta ei kurtnud keegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Laps sai kõik ülesanded tehtud, mida oskas, aja puudust ei olnud. Füüsikas oli mingi ülesandega pikemalt mõelnud, et kuidas lahendada aga arvab, et lõpuks mõtles ka selle välja. Loodan parimat ja tahaks juba punkte teada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eis-is tulemised üleval. Kas kusagil on ka keskmisi näha?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks lapsevanem ise ei võiks punkte näha?

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks lapsevanem ise ei võiks punkte näha?

Sest laps läheb kooli, mitte vanem. Aeg nabanöör läbi lõigata.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sisseastumine.ee lehel homme näeb lapsevanem ka

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et eesti- ja inglise keele osa on päris raske olnud – päris vähe punkte seal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et eesti- ja inglise keele osa on päris raske olnud – päris vähe punkte seal.

Sinu lapsel või üldiselt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust seda “üldiselt” näha saaks?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub, et eesti- ja inglise keele osa on päris raske olnud – päris vähe punkte seal.

Sinu lapsel või üldiselt?

Üldise kohta ei oska järeldusi teha, sest pole infot teiste kohta.

Oma lapsel olid nende testiosade punktid tunduvalt madalamad tema keskmisest ja peale testi ütles ka, et oli raske.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil sama, et eesti keele ja inglise keel üllatasid oodatust madalamate punktidega. Eriti inglise keel, sest laps valdab seda täiesti vabalt. St, oleks küll hea, kui kuskil keskmised tulemused avaldatakse. Muidu on lapsel keeruline eelistusi panna.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil sama, et eesti keele ja inglise keel üllatasid oodatust madalamate punktidega. Eriti inglise keel, sest laps valdab seda täiesti vabalt. St, oleks küll hea, kui kuskil keskmised tulemused avaldatakse. Muidu on lapsel keeruline eelistusi panna.

Mis see madal punktisumma on? ( meil ka üllatavalt nigel)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse sai eesti keeles 72 ja matemaatikas 89, füüsika 75.

 

Nii palju kui klassikaaslasetelt on infot, siis matemaatika tundub olevat kõigil punktiliselt kõrgeim ja eesti keel madalaim.

 

Treffneri reaalsuund ilmselt jääb kättesaamatuks tänu eesti keele tulemusele ja ei teagi, kas muuta esimene eelistus ära.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Need on väga head tulemused. Vabalt saab Treffi, kui vestlusega asja ära ei riku.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nad näevad punkte või protsente? Minu oma sai vaid 44 inglise keeles. Kui punkti, siis päris hästi, sest max oli 50 aga kui protsenti, siis seda päris vähe.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõlemaid näevad. Kui on 44 punkti, siis on tõesti kõrged punktid

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil sama, et eesti keele ja inglise keel üllatasid oodatust madalamate punktidega. Eriti inglise keel, sest laps valdab seda täiesti vabalt. St, oleks küll hea, kui kuskil keskmised tulemused avaldatakse. Muidu on lapsel keeruline eelistusi panna.

Mis see madal punktisumma on? ( meil ka üllatavalt nigel)

30 punkti  (60%) inglise keel, 67 punkti  (67%) eesti keel

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel ette teada, et eesti keel on nõrk. Sai 44 punkti. Inglise keeles sai 35 punkti.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse sai eesti keeles 72 ja matemaatikas 89, füüsika 75.

Nii palju kui klassikaaslasetelt on infot, siis matemaatika tundub olevat kõigil punktiliselt kõrgeim ja eesti keel madalaim.

Treffneri reaalsuund ilmselt jääb kättesaamatuks tänu eesti keele tulemusele ja ei teagi, kas muuta esimene eelistus ära.

Füüsika oli max 33 punkti  võimalik saada, mõtled vast loodusainete protsenti?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse sai eesti keeles 72 ja matemaatikas 89, füüsika 75.

Nii palju kui klassikaaslasetelt on infot, siis matemaatika tundub olevat kõigil punktiliselt kõrgeim ja eesti keel madalaim.

Treffneri reaalsuund ilmselt jääb kättesaamatuks tänu eesti keele tulemusele ja ei teagi, kas muuta esimene eelistus ära.

Füüsika oli max 33 punkti võimalik saada, mõtled vast loodusainete protsenti?

Füüsikatulemus on protsendina, pidi mõlemat varianti kuvama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsel oli füüsika 33p ehk 100% aga loodusainete protsent oli 89.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse sai eesti keeles 72 ja matemaatikas 89, füüsika 75.

Nii palju kui klassikaaslasetelt on infot, siis matemaatika tundub olevat kõigil punktiliselt kõrgeim ja eesti keel madalaim.

Treffneri reaalsuund ilmselt jääb kättesaamatuks tänu eesti keele tulemusele ja ei teagi, kas muuta esimene eelistus ära.

Kas Tartu ühiskatsetel saab peale punktide tulemist muuta eelistusi?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapse sai eesti keeles 72 ja matemaatikas 89, füüsika 75.

Nii palju kui klassikaaslasetelt on infot, siis matemaatika tundub olevat kõigil punktiliselt kõrgeim ja eesti keel madalaim.

Treffneri reaalsuund ilmselt jääb kättesaamatuks tänu eesti keele tulemusele ja ei teagi, kas muuta esimene eelistus ära.

Kas Tartu ühiskatsetel saab peale punktide tulemist muuta eelistusi?

Jah, alates homsest. See on uuendus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas siis on olemas ka siis mingi statistika – et kuidas võrreldes keskmisega noore tulemused siis olid näiteks vmt? See muidu väga tore uuendus tundub olevat ja loodetavasti aitab Tartus seda kaost väiksemana hoida võrreldes Tallinnaga.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas siis on olemas ka siis mingi statistika – et kuidas võrreldes keskmisega noore tulemused siis olid näiteks vmt? See muidu väga tore uuendus tundub olevat ja loodetavasti aitab Tartus seda kaost väiksemana hoida võrreldes Tallinnaga.

Hetkel veel üldist tulemust ja enda paiknemist vist veel ei näe, aga see võimalus tuleb- kui ma saan aru, siis homme kui ametlikult tulemused ka vanematele nähtavaks muutuvad. Minu lapse klassijuhataja kirjutas igatahes, et lapsed ootaks need tulemused ära ja siis saab otsustada, kas koolide pingerida muuta või jätta endiseks.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas siis on olemas ka siis mingi statistika – et kuidas võrreldes keskmisega noore tulemused siis olid näiteks vmt? See muidu väga tore uuendus tundub olevat ja loodetavasti aitab Tartus seda kaost väiksemana hoida võrreldes Tallinnaga.

Hetkel veel üldist tulemust ja enda paiknemist vist veel ei näe, aga see võimalus tuleb- kui ma saan aru, siis homme kui ametlikult tulemused ka vanematele nähtavaks muutuvad. Minu lapse klassijuhataja kirjutas igatahes, et lapsed ootaks need tulemused ära ja siis saab otsustada, kas koolide pingerida muuta või jätta endiseks.

Jube keeruline. Kusagil pole ju statistikat, palju kuhu suunda kandideerib. Laps pani koolid eelistuse ja oma huvi järgi ritta. Pole ju teada kui suur tung antud kooli/klassi on. Ja kui muutma hakkab, et siis jälle ei kahetse või ilma asjata vangerdusi ei tee.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas siis on olemas ka siis mingi statistika – et kuidas võrreldes keskmisega noore tulemused siis olid näiteks vmt? See muidu väga tore uuendus tundub olevat ja loodetavasti aitab Tartus seda kaost väiksemana hoida võrreldes Tallinnaga.

Hetkel veel üldist tulemust ja enda paiknemist vist veel ei näe, aga see võimalus tuleb- kui ma saan aru, siis homme kui ametlikult tulemused ka vanematele nähtavaks muutuvad. Minu lapse klassijuhataja kirjutas igatahes, et lapsed ootaks need tulemused ära ja siis saab otsustada, kas koolide pingerida muuta või jätta endiseks.

Jube keeruline. Kusagil pole ju statistikat, palju kuhu suunda kandideerib. Laps pani koolid eelistuse ja oma huvi järgi ritta. Pole ju teada kui suur tung antud kooli/klassi on. Ja kui muutma hakkab, et siis jälle ei kahetse või ilma asjata vangerdusi ei tee.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmise aasta Tartu katsetest mäletan, et Poskasse kandideeris vist kõige rohkem, sinna oli 1 või 2 eelistuse soovijaid minu mälu järgi ikka üle tuhande. Kui üle 80 punkti sai eesti keeles ja matemaatikas, siis need said vist ikka sisse (ja kindlasti oli igasugu erandeid nagu näiteks, et mate 99 , kuid eesti keel 60- ühte sellist tean 🙂 .

Eelmisel aastal oli tulemuste juures välja toodud ka üldised keskmised. Need olid ikka üsna madalad. Ma ei tea, kas tõesti mäletan õigesti, kuid äkki oli nii, et matemaatika keskmine oli 45 või midagi sellist.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 243 )


Esileht Koolilaps Tartu jt koolid ühiskatsete testid