Esileht Tööelu, raha ja seadused. Teenused, millest olete loobunud või loobumas

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 889 )

Teema: Teenused, millest olete loobunud või loobumas

Postitas:
Kägu

Vähendasin just kulusid:

– asusin oma fikseeritud elektripaketi osas EEga läbirääkimisse, tulemusena vähendatakse hinda 1/3 võrra (nad ei reklaami, kuid kuni 30.09 on seda võimalik teha)

Suur tänu vihje eest! Võtsin kohe EE-ga ühendust ja sain ka umbes 1/3 jagu fix paketi hinda väiksemaks. Esimene kord, kus perekoolis passimisest kasu on 🙂

+19
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Abikaasaga koos tegime otsused antud aasta alguses ja oleme teinud sellised muutused:

– ära maksnud kõik järelmaksud ja laenud v.a. autoliising, mis  lõppeb mõne kuu pärast

– vähendanud kodus pidevalt elektrit tarbivaid masinaid

– teinud kindla eelarve kõikidele kulutustele, mis aitab silma peal hoida toiduga seotud kuludel, teistel kuludel ka muidugi

– ei woldi ega boldi praktiliselt üldse enam

– ei käi kogu perega (viiekesi) eriti väljas enam söömas, ei koos ega ka eraldi

– vahetasime Netflixi  Disney+ vastu, kuna seal oli soodustus ja sarjad, mida tahtsime vaadata ning Netflix hetkel ammendas ennast

– ei tellinud uuesti enam Kodukirja paberil, mis oli ainuke ajakiri, mis mul käis. Tundus üle mõistuse kallis see aastatellimus ja tegelikult on kõik juba nähtud ja loetud kah

– ma ise ei käi enam regulaarselt pediküüris

 

 

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estonias on osadel etendustel kuni 70€.

Kõige kallim pilet on 69 eurot uutel tükkidel, aga kunagi ei ole seal üks hind terve saali peale, vaid ainult mingid esimese rea jmt kohad on selle hinnaga. Igale etendusele on pileteid vähemalt 3-4 hinnaklassis. Ja sellest saad siis veel pool hinda alla või lausa 10 euroga, kui enne etendust ostad.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paberlehtede tellimustest.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estonias on osadel etendustel kuni 70€.

Kõige kallim pilet on 69 eurot uutel tükkidel, aga kunagi ei ole seal üks hind terve saali peale, vaid ainult mingid esimese rea jmt kohad on selle hinnaga. Igale etendusele on pileteid vähemalt 3-4 hinnaklassis. Ja sellest saad siis veel pool hinda alla või lausa 10 euroga, kui enne etendust ostad.

Pool hinda alla, jah need piletid just ostsin 138€ perega ooperisse. See on 50% . Ôudne.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen eluaeg pidanud säästlikult elama ja mõistlikult kulutama, nii et raske on midagi üldse välja mõelda, mille pealt veel säästa saaks, ilma et päris rotielu oleks.

+20
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen kalli džinni vahetanud Beefeateri vastu. Kärab kah kuidagi. Muidugi mitte pidevalt, sekka ostan ikka oma endist kallist lemmikut ka.

Mujalt ei oska kuidagi kokku hoida, elan endistviisi.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõbumajas käimisest. Aga selle põhjus pole elukalliduse tõus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõbumajas käimisest. Aga selle põhjus pole elukalliduse tõus.

Jäid vanaks ja ei tõuse enam?

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lõbumajas käimisest. Aga selle põhjus pole elukalliduse tõus.

Jäid vanaks ja ei tõuse enam?

Jah. 🙁 Ja lõbunaised, sellised, keda endale lubada saab, on ka enamasti neljakümpised juba. Ei ole enam ilusaid noori tüdrukuid lademes, keda k*ppida, isegi raha eest mitte.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah. ???? Ja lõbunaised, sellised, keda endale lubada saab, on ka enamasti neljakümpised juba. Ei ole enam ilusaid noori tüdrukuid lademes, keda k*ppida, isegi raha eest mitte.

Tasuta naisi pole?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah. ???? Ja lõbunaised, sellised, keda endale lubada saab, on ka enamasti neljakümpised juba. Ei ole enam ilusaid noori tüdrukuid lademes, keda k*ppida, isegi raha eest mitte.

Tasuta naisi pole?

Ähh, neid tasuta ei taha kohe üldse. Mulle meeldib rahulik elu.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Netflixist olen loobunud, kuna leidsin tasuta ja parema, suurema valikuga alternatiivi.

Oma trennist ja tasulisest huviringist olen loobunud, laste omad on veel alles, sest mulle on oluline, et nad oleksid füüsiliselt heas vormis ja sportlikud. Aga tundub, et järgmine suvi tuleb lastel hakata suvelaagritest loobuma.

Toidupoes ostan juba ammu peamiselt soodushinnaga kaupu.

Ausalt öeldes tunnen juba ammu, et elu on masendavaks närutamiseks muutunud ja kuigi hoian kokku pea iga asja pealt, siis raha ikka ei jätku ????

Palun soovitust, et mis see Netflixist parem on.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Netflixist olen loobunud, kuna leidsin tasuta ja parema, suurema valikuga alternatiivi.

Palun jaga infot mis see on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatripilet maksab ju ainult 20 eurot :O

Draamateatris käin kõige rohkem, seal on 30 eurot pilet. Kui kahekesi minna, siis 60. Parkimine ligi 20, kohvik ka nii 20, kokku siis sada eurot läheb. Ja kui ilge jama on, siis on sellest rahast kahju.

Aga ongi ju alati jama. Milleks selliste mõttetuste peale raisata?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatripilet maksab ju ainult 20 eurot :O

Draamateatris käin kõige rohkem, seal on 30 eurot pilet. Kui kahekesi minna, siis 60. Parkimine ligi 20, kohvik ka nii 20, kokku siis sada eurot läheb. Ja kui ilge jama on, siis on sellest rahast kahju.

Aga, kas tingimata peab parkima tasulises alas? Ja kas vaheajal peab tingimata sööma? Mina väldin alati teatris-kontserdil-üritusel käies seesuguseid mõttetuid lisakulutusi ehkki, rahaliselt saaksin endale seda lubada. Ma lihtsalt loen oma raha ja ei taha põhimõtteliselt selliste asjade eest maksta.

Näiteks, Kalevi juures on “Reisi ja pargi” parkla. Paned auto sinna ja sõidad ühiskondliku transpordiga need paar peatust. Nii parkimine kui ka bussi-trammisõit – tasuta.

Ja noh, kohvik… Saan aru, et see peaks käima nagu teatrielamuse juurde, aga kui hinnad on sellised, siis tõesti ei läheks see kohv ja koogike suust alla. Lisaks, seal kohvikus on vaheajal alati üüratu saba. Kes viitsib seal tungelda mingi tassi kohvi pärast?

Saan aru, et mul on roti mõtteviis, ehkki rahakoti järgi ma rott ei ole, aga siiski…

Sul on Tallinna sissekirjutus? Muidu pole tasuta:)

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Estonias on osadel etendustel kuni 70€.

Kõige kallim pilet on 69 eurot uutel tükkidel, aga kunagi ei ole seal üks hind terve saali peale, vaid ainult mingid esimese rea jmt kohad on selle hinnaga. Igale etendusele on pileteid vähemalt 3-4 hinnaklassis. Ja sellest saad siis veel pool hinda alla või lausa 10 euroga, kui enne etendust ostad.

Pool hinda alla, jah need piletid just ostsin 138€ perega ooperisse. See on 50% . Ôudne.

Mis siin õudset on? Tead, palju Viinis, Londonis v Milanos teater maksab? 🙂

+2
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, kas tingimata peab parkima tasulises alas? Ja kas vaheajal peab tingimata sööma? Mina väldin alati teatris-kontserdil-üritusel käies seesuguseid mõttetuid lisakulutusi ehkki, rahaliselt saaksin endale seda lubada. Ma lihtsalt loen oma raha ja ei taha põhimõtteliselt selliste asjade eest maksta. Näiteks, Kalevi juures on “Reisi ja pargi” parkla. Paned auto sinna ja sõidad ühiskondliku transpordiga need paar peatust. Nii parkimine kui ka bussi-trammisõit – tasuta. Ja noh, kohvik… Saan aru, et see peaks käima nagu teatrielamuse juurde, aga kui hinnad on sellised, siis tõesti ei läheks see kohv ja koogike suust alla. Lisaks, seal kohvikus on vaheajal alati üüratu saba. Kes viitsib seal tungelda mingi tassi kohvi pärast? Saan aru, et mul on roti mõtteviis, ehkki rahakoti järgi ma rott ei ole, aga siiski…

Kuna sa niimoodi käitud, kuid samas lausa kaks korda oma jutu jooksul rõhutad, et asi pole raha puudumises, ei ole sa mitte rott, vaid kooner. Need on täiesti erinevad asjad.

Ma ei kujutaks ette, et ma teatsiõhtul teatririietega mingite trammidega sõidaksin, istuksin autost trammi ja siis trammist autosse, talvel, kottpimedas, tuisus, lörtsis jne.

+7
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siin õudset on? Tead, palju Viinis, Londonis v Milanos teater maksab?

Sa võiks üllatuda, et Eesti on juba paljude hindadega rikastest riikidest ees. La Scalas on piletid 10-300 eurot olenevalt kohast.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga, kas tingimata peab parkima tasulises alas? Ja kas vaheajal peab tingimata sööma? Mina väldin alati teatris-kontserdil-üritusel käies seesuguseid mõttetuid lisakulutusi ehkki, rahaliselt saaksin endale seda lubada. Ma lihtsalt loen oma raha ja ei taha põhimõtteliselt selliste asjade eest maksta. Näiteks, Kalevi juures on “Reisi ja pargi” parkla. Paned auto sinna ja sõidad ühiskondliku transpordiga need paar peatust. Nii parkimine kui ka bussi-trammisõit – tasuta. Ja noh, kohvik… Saan aru, et see peaks käima nagu teatrielamuse juurde, aga kui hinnad on sellised, siis tõesti ei läheks see kohv ja koogike suust alla. Lisaks, seal kohvikus on vaheajal alati üüratu saba. Kes viitsib seal tungelda mingi tassi kohvi pärast? Saan aru, et mul on roti mõtteviis, ehkki rahakoti järgi ma rott ei ole, aga siiski…

Kuna sa niimoodi käitud, kuid samas lausa kaks korda oma jutu jooksul rõhutad, et asi pole raha puudumises, ei ole sa mitte rott, vaid kooner. Need on täiesti erinevad asjad.

Ma ei kujutaks ette, et ma teatsiõhtul teatririietega mingite trammidega sõidaksin, istuksin autost trammi ja siis trammist autosse, talvel, kottpimedas, tuisus, lörtsis jne.

See kõlab nii haletsusväärselt, et sinust on lihtsalt kahju. Ei suuda taluda pimedat ega tuisku. Kuda sa lilleke siia ära eksisid…

A ma pole veel näinud, et teatrimajja autoga sisse saab sõita. Et ka autoga minnes peab siiski kõndima pimedas ja tuisus. Tallinnas on muidu tänavalgustus olemas, btw, kui sa veel ei teadnud. Trammipeatuses isegi veel  vingem. Suurem osa teatrikülastajad kasutavad ühistransporti siiski heameelega ja jäävad täitsa ellu.

+14
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei kujutaks ette, et ma teatsiõhtul teatririietega mingite trammidega sõidaksin, istuksin autost trammi ja siis trammist autosse, talvel, kottpimedas, tuisus, lörtsis jne.

Mis teater sul seal üksi keset tundrat kössitab?

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa võiks üllatuda, et Eesti on juba paljude hindadega rikastest riikidest ees. La Scalas on piletid 10-300 eurot olenevalt kohast.

Sama ju ka Eestis, et erineva hinnatasemega piletid saadaval.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Parkimine ligi 20, kohvik ka nii 20, kokku siis sada eurot läheb.

No pole vaja sinna autoga minna. Mina käin taksoga-edasi-tagasi 10 eurot, Tallinnas on ühistransport tasuta. Kohvik on ka täpselt selline asi, mida tegelikult vaja ju pole.

no kõigil ei ole just ühistranspordi võimalust ja kõik ei ela taliinna linnas

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no kõigil ei ole just ühistranspordi võimalust ja kõik ei ela taliinna linnas

Inimene mõtleb, et kuskil teatri kõrval elad, et 10 euroga edasi-tagasi saab. Siis äkki käiks tõesti jala.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tehke endale eraldi teatri teema, palun.

 

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin lähipäevade ooperipileteid. Julgelt 1/3 pileteid oli igaks etenduseks müügiks, eriti need parterikohad. No ei müü neid 70 euroseid kohti enam.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun soovitust, et mis see Netflixist parem on.

https://www.lookmovie2.to

Seal ka palju sarju teistelt platvormidelt, näiteks sari From, The Boys jne.

Ja paljudele filmidele-sarjadele saab soovi korral ka eestikeelsed (või ükskõik mis muu keelsed) subtiitrid alla lisada ja näiteks läbi Elisa Elamuse telekasse castida.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nojah, võib, aga eriti ei meeldi pidulike riietega halva ilmaga jala käia ja trammis trügida. Aga eks saab muidugi. Kui juba teatrisse minna, sooviks siiski mugavalt seda korraldada, mitte iga senti taga ajada.

Kui sa ütled, et parkimine ja kohvik on kallis, siis järelikult on vaja senti taga ajada. Tõttöelda, ega see enesetunnet kuidagi pidulikumaks või luksuslikumaks ei tee, kui tead, et tobedate pisiasjade (lähedal parkimine ja kohvik) peale läheb ebamõistlikult suur summa. Nagu keegi eespool ütles – no ei tekita elamust ega head enesetunnet, kui saan vaheajal tilga ulmehinnaga kohvi juua. Pigem vastupidi – rikub tuju.

Mis uhkes ballikleidis sa siis teatris käid, et ei kõlba trammiga kolm peatust sõita?

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loobusin ühe paberajakirja tellimusest. Kinos pole ka ammu enam käinud. Toidupoes vaatan juba üle aasta hindasid ja pool ostukorvist on soodushindadega tooted. Samas trennide arvelt endale ja lastele kokku ei hoia.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatripilet maksab ju ainult 20 eurot :O

Draamateatris käin kõige rohkem, seal on 30 eurot pilet. Kui kahekesi minna, siis 60. Parkimine ligi 20, kohvik ka nii 20, kokku siis sada eurot läheb. Ja kui ilge jama on, siis on sellest rahast kahju.

Aga, kas tingimata peab parkima tasulises alas? Ja kas vaheajal peab tingimata sööma? Mina väldin alati teatris-kontserdil-üritusel käies seesuguseid mõttetuid lisakulutusi ehkki, rahaliselt saaksin endale seda lubada. Ma lihtsalt loen oma raha ja ei taha põhimõtteliselt selliste asjade eest maksta.

Näiteks, Kalevi juures on “Reisi ja pargi” parkla. Paned auto sinna ja sõidad ühiskondliku transpordiga need paar peatust. Nii parkimine kui ka bussi-trammisõit – tasuta.

Ja noh, kohvik… Saan aru, et see peaks käima nagu teatrielamuse juurde, aga kui hinnad on sellised, siis tõesti ei läheks see kohv ja koogike suust alla. Lisaks, seal kohvikus on vaheajal alati üüratu saba. Kes viitsib seal tungelda mingi tassi kohvi pärast?

Saan aru, et mul on roti mõtteviis, ehkki rahakoti järgi ma rott ei ole, aga siiski…

Sul on Tallinna sissekirjutus? Muidu pole tasuta:)

Ei ole nii! Kui pargid oma auto “Pargi ja reisi” parklasse, siis saad Tallinnas tasuta ühiskondliku transpordiga sõita. Ja siin ei loe, kas elad Tallinnas või Uugametsas. Kõikidele on sel juhul bussid, trammid, trollild tasuta. Ja konkreetse päeva jooksul piiramatult.

Ja parkimine ise on muidugi ka tasuta.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 889 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Teenused, millest olete loobunud või loobumas