Esileht Tööelu, raha ja seadused. Teenused, millest olete loobunud või loobumas

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 889 )

Teema: Teenused, millest olete loobunud või loobumas

Postitas:
Kägu

Aga, kas tingimata peab parkima tasulises alas? Ja kas vaheajal peab tingimata sööma? Mina väldin alati teatris-kontserdil-üritusel käies seesuguseid mõttetuid lisakulutusi ehkki, rahaliselt saaksin endale seda lubada. Ma lihtsalt loen oma raha ja ei taha põhimõtteliselt selliste asjade eest maksta. Näiteks, Kalevi juures on “Reisi ja pargi” parkla. Paned auto sinna ja sõidad ühiskondliku transpordiga need paar peatust. Nii parkimine kui ka bussi-trammisõit – tasuta. Ja noh, kohvik… Saan aru, et see peaks käima nagu teatrielamuse juurde, aga kui hinnad on sellised, siis tõesti ei läheks see kohv ja koogike suust alla. Lisaks, seal kohvikus on vaheajal alati üüratu saba. Kes viitsib seal tungelda mingi tassi kohvi pärast? Saan aru, et mul on roti mõtteviis, ehkki rahakoti järgi ma rott ei ole, aga siiski…

Kuna sa niimoodi käitud, kuid samas lausa kaks korda oma jutu jooksul rõhutad, et asi pole raha puudumises, ei ole sa mitte rott, vaid kooner. Need on täiesti erinevad asjad.

Ma ei kujutaks ette, et ma teatsiõhtul teatririietega mingite trammidega sõidaksin, istuksin autost trammi ja siis trammist autosse, talvel, kottpimedas, tuisus, lörtsis jne.

See kõlab nii haletsusväärselt, et sinust on lihtsalt kahju. Ei suuda taluda pimedat ega tuisku. Kuda sa lilleke siia ära eksisid…

A ma pole veel näinud, et teatrimajja autoga sisse saab sõita. Et ka autoga minnes peab siiski kõndima pimedas ja tuisus. Tallinnas on muidu tänavalgustus olemas, btw, kui sa veel ei teadnud. Trammipeatuses isegi veel vingem. Suurem osa teatrikülastajad kasutavad ühistransporti siiski heameelega ja jäävad täitsa ellu.

Ma ka aru ei saa, mis imeriietega siin osad teatris käivad, et tänaval või ühiskondlikus transpordis liikumine on välistatud. Kui mina teatris käin, siis näen, et paljud on otse kontorist (töölt) tulnud. Ehk mõni pidulikum ehe külge riputatud. Mingeid ülipidulikke õhtutualette küll ei ole täheldanud. See on ju siiski teater, mitte presidendi vastuvõtt, kuhu ehk tõesti ei ole prestiižne trammiga minna.

Mõni siin ikka tõsiselt liialdab ja imeb välja mingeid kummalisi pseudoprobleeme-põhjuseid, miks peab autoga treppi sõitma.

+15
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

teatripiletid on idablokis odavad. Mälestus kommunismi ajast kui teater oli üks poliitporpaganda vahendeid ja soositi sageli käimist.

Radio City Music Hallis on detsembris piletid kuni 700. Võrdluseks, Estonias saab detsembris pähklipurejat näha 60 eur pilet.

+1
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene mõtleb, et kuskil teatri kõrval elad, et 10 euroga edasi-tagasi saab. Siis äkki käiks tõesti jala.

Ma ei ela Draamateatri kõrval, Põhja-Tallinna lõpus elan.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

teatripiletid on idablokis odavad. Mälestus kommunismi ajast kui teater oli üks poliitporpaganda vahendeid ja soositi sageli käimist.

Minu arust on need ka praegu imeodavad-no mida hekki, Draamas 14-30 eurot, kuidas on seda võimalik nii odavalt müüa!

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ela Draamateatri kõrval, Põhja-Tallinna lõpus elan.

Millega sa sõidad sinna siis 5 eurot ots? Mina sõidan Boldiga ja just kuue-seitsme paiku on hinnad kallid. 5 eurot sõidu eest pole ammu enam ühegi otsa eest näinud. Ma ei tea, millal sa käisid seal teatris viimati.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on need ka praegu imeodavad-no mida hekki, Draamas 14-30 eurot, kuidas on seda võimalik nii odavalt müüa!

Mis pilet see 14 on? Mingi soodustus või? Mina otsisin just teatripileteid, 30 eurot olid kõik. 30 eurot pole odav. Käisin Taanis ooperis, oli ka 30 eurot pilet.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millega sa sõidad sinna siis 5 eurot ots? Mina sõidan Boldiga ja just kuue-seitsme paiku on hinnad kallid. 5 eurot sõidu eest pole ammu enam ühegi otsa eest näinud. Ma ei tea, millal sa käisid seal teatris viimati.

Boltiga sõidan, käisin eelmine kuu, laupäeval kell 19.00.

Mul on Boltis pidev soodukas pakkumisel, -30 prossa.

Aeg-ajalt sõidan Järvekülla, 10 eurot, Jürisse 17 eurot, lennujaama 6 eurot. Taksosõit on Eestis küll peaaegu tasuta.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis pilet see 14 on? Mingi soodustus või?

Jap, õpilased, üliõpilased, pensionärid.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust on need ka praegu imeodavad-no mida hekki, Draamas 14-30 eurot, kuidas on seda võimalik nii odavalt müüa!

Mis pilet see 14 on? Mingi soodustus või? Mina otsisin just teatripileteid, 30 eurot olid kõik. 30 eurot pole odav. Käisin Taanis ooperis, oli ka 30 eurot pilet.

Tallinnas on ka teise rõdu piletitd 20
mitmenda tsooni pilet see Taanis oli? optimumi on hind 100+

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin Estonias, seal on õpetajale ITIC-kaardiga pilet enne etendust 10 eurot. Autot ma ei juhi, nii et parkimismuret ka pole. ????

Miks sa ôpetajana sedasi rottima pead?

Palk on õpetajana neto 1428. Ei tea jah, miks küll rottima peaks ????

+3
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jap, õpilased, üliõpilased, pensionärid.

Ma ostsin just pileteid, täiskasvanule oli 30 ja sooduspilet oli 24. Väikeses saalis ja maalisaalis 35 eurot pilet, soodus 30. Mis 14?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin just pileteid, täiskasvanule oli 30 ja sooduspilet oli 24. Väikeses saalis ja maalisaalis 35 eurot pilet, soodus 30. Mis 14?

Võtsin homse, laupäevase kella 19.00 etenduse.

Hinnad

30 30.0 €

Soodushinnad: 15 € – 24 €
0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatripilet maksab ju ainult 20 eurot :O

Draamateatris käin kõige rohkem, seal on 30 eurot pilet. Kui kahekesi minna, siis 60. Parkimine ligi 20, kohvik ka nii 20, kokku siis sada eurot läheb. Ja kui ilge jama on, siis on sellest rahast kahju.

Aga, kas tingimata peab parkima tasulises alas? Ja kas vaheajal peab tingimata sööma? Mina väldin alati teatris-kontserdil-üritusel käies seesuguseid mõttetuid lisakulutusi ehkki, rahaliselt saaksin endale seda lubada. Ma lihtsalt loen oma raha ja ei taha põhimõtteliselt selliste asjade eest maksta.

Näiteks, Kalevi juures on “Reisi ja pargi” parkla. Paned auto sinna ja sõidad ühiskondliku transpordiga need paar peatust. Nii parkimine kui ka bussi-trammisõit – tasuta.

Ja noh, kohvik… Saan aru, et see peaks käima nagu teatrielamuse juurde, aga kui hinnad on sellised, siis tõesti ei läheks see kohv ja koogike suust alla. Lisaks, seal kohvikus on vaheajal alati üüratu saba. Kes viitsib seal tungelda mingi tassi kohvi pärast?

Saan aru, et mul on roti mõtteviis, ehkki rahakoti järgi ma rott ei ole, aga siiski…

Sul on Tallinna sissekirjutus? Muidu pole tasuta:)

Mis sa sellega öelda tahad?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A ma pole veel näinud, et teatrimajja autoga sisse saab sõita. Et ka autoga minnes peab siiski kõndima pimedas ja tuisus.

Sa muidu taksodest ei ole midagi kuulnud, ega?

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ostsin just pileteid, täiskasvanule oli 30 ja sooduspilet oli 24. Väikeses saalis ja maalisaalis 35 eurot pilet, soodus 30. Mis 14?

Võtsin homse, laupäevase kella 19.00 etenduse.

Hinnad

30 30.0 €

Soodushinnad: 15 € – 24 €

See 15 on kuskil piiratud nähtavusega kõige kaugemal rõdu tagaotsas, kus midagi ei näe? Ja seegi sooduspilet? Ma paraku pensionär veel pole ja midagi näha ikka tahaks, kui juba minna.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina käin Estonias, seal on õpetajale ITIC-kaardiga pilet enne etendust 10 eurot. Autot ma ei juhi, nii et parkimismuret ka pole. ????

Miks sa ôpetajana sedasi rottima pead?

Palk on õpetajana neto 1428. Ei tea jah, miks küll rottima peaks ????

Mis sa sellega öelda tahad? Kas see on siis nii tohutult väike palk? Mu arust täiest keskpärane, arvestades, kui palju on õpetajatel puhkust.

+8
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa sellega öelda tahad? Kas see on siis nii tohutult väike palk? Mu arust täiest keskpärane, arvestades, kui palju on õpetajatel puhkust.

Keskpärane palk Eestis tähendabki seda, et oled vaene ja ka teatris käimine on sinu jaoks kallis.

+13
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis sa sellega öelda tahad? Kas see on siis nii tohutult väike palk? Mu arust täiest keskpärane, arvestades, kui palju on õpetajatel puhkust.

Keskpärane palk Eestis tähendabki seda, et oled vaene ja ka teatris käimine on sinu jaoks kallis.

Miks sa arvad, et  Eesti keskmine palk on õpetaja jaoks mõnitus? Mida palju rohkemat sa teed kui keegi teine, kes käib tööl, ja kel pole nii pikki puhkuseid?

+6
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

A ma pole veel näinud, et teatrimajja autoga sisse saab sõita. Et ka autoga minnes peab siiski kõndima pimedas ja tuisus.

Sa muidu taksodest ei ole midagi kuulnud, ega?

No takso puhul pole vast vaja tasulise parkimise eest maksta, mis oli tolle Käo mure, kellele vastati.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et  Eesti keskmine palk on õpetaja jaoks mõnitus? Mida palju rohkemat sa teed kui keegi teine, kes käib tööl, ja kel pole nii pikki puhkuseid?

Mina ei ole õpetaja ja teen lihtsamat tööd suurema palga eest. On mõnitus jah sellise töö eest.

+17
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et Eesti keskmine palk on õpetaja jaoks mõnitus? Mida palju rohkemat sa teed kui keegi teine, kes käib tööl, ja kel pole nii pikki puhkuseid?

Mina ei ole õpetaja ja teen lihtsamat tööd suurema palga eest. On mõnitus jah sellise töö eest.

Ei tea miks? Amet nagu iga teinegi! Miks peaks seda kuidagi eriti kõrgelt tasustama?

+6
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Telefonioperaatorit vahetasin, nüüd piiramatu ja oluliselt soodsam.

Toidu pealt on kõva kokkuhoid, ei boldi ega woldi juba ammu, toit poest pea kõik võimalusel soodusnurgast.

Autoga püüan sõita vähem, kuid ei õnnestu kahjuks eriti. Kuigi olen juba mõned korrad ühistranspordiga tööle läinud. Ajast on kahju, muidu pole tasuta transpordi vastu midagi, teatrisse sõidan ka alati bussi-trammiga.

Riideid püüan üldse mitte osta, kuna kapid täis korralikke asju.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sattusin lugema https://kaisategemised.ee/kuidas-ma-oma-kulusid-vahendasin-et-miinimumpalgast-ara-elada/

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

#4237602: Palun soovitust, et mis see Netflixist parem on. https://www.lookmovie2.to

Raha küsib ju, mida ma valesti teen https://www.lookmovie2.to/premium.html

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Toitu ostan juba ammu nii palju kui võimalik soodushindadega, iga kord kui poodi lähen, siis mõni hind paneb ahhetama. Hiljuti loobusin geellakkimisest ja pediküürist, tellisin kõik vahendid endale koju. Juuksuris lasin teha värvitöö, millega saab pikka vahet hoida. Auto vahetasime elektriauto vastu. Nüüd vaatan, et majapidamistarbeid hakata välismaalt tellima, hinnavahed päris korralikud.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teatripilet maksab ju ainult 20 eurot :O

Draamateatris käin kõige rohkem, seal on 30 eurot pilet. Kui kahekesi minna, siis 60. Parkimine ligi 20, kohvik ka nii 20, kokku siis sada eurot läheb. Ja kui ilge jama on, siis on sellest rahast kahju.

Aga, kas tingimata peab parkima tasulises alas? Ja kas vaheajal peab tingimata sööma? Mina väldin alati teatris-kontserdil-üritusel käies seesuguseid mõttetuid lisakulutusi ehkki, rahaliselt saaksin endale seda lubada. Ma lihtsalt loen oma raha ja ei taha põhimõtteliselt selliste asjade eest maksta.

Näiteks, Kalevi juures on “Reisi ja pargi” parkla. Paned auto sinna ja sõidad ühiskondliku transpordiga need paar peatust. Nii parkimine kui ka bussi-trammisõit – tasuta.

Ja noh, kohvik… Saan aru, et see peaks käima nagu teatrielamuse juurde, aga kui hinnad on sellised, siis tõesti ei läheks see kohv ja koogike suust alla. Lisaks, seal kohvikus on vaheajal alati üüratu saba. Kes viitsib seal tungelda mingi tassi kohvi pärast?

Saan aru, et mul on roti mõtteviis, ehkki rahakoti järgi ma rott ei ole, aga siiski…

Sul on Tallinna sissekirjutus? Muidu pole tasuta:)

Imelik inimene oled! Miinustad, aga ei suvatse küsimusele vastata. Miks peab olema Tallinna sissekirjutus, et tasuta parkida ja sõita?

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siin õudset on? Tead, palju Viinis, Londonis v Milanos teater maksab?

Sa võiks üllatuda, et Eesti on juba paljude hindadega rikastest riikidest ees. La Scalas on piletid 10-300 eurot olenevalt kohast.

Siiski mitte. Kui just posti taga viimases reas kõige kõrgemal rõdul pole su unistus:)

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ela Draamateatri kõrval, Põhja-Tallinna lõpus elan.

Millega sa sõidad sinna siis 5 eurot ots? Mina sõidan Boldiga ja just kuue-seitsme paiku on hinnad kallid. 5 eurot sõidu eest pole ammu enam ühegi otsa eest näinud. Ma ei tea, millal sa käisid seal teatris viimati.

Aga palun kõnni, täiesti tasuta

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa arvad, et Eesti keskmine palk on õpetaja jaoks mõnitus? Mida palju rohkemat sa teed kui keegi teine, kes käib tööl, ja kel pole nii pikki puhkuseid?

Mina ei ole õpetaja ja teen lihtsamat tööd suurema palga eest. On mõnitus jah sellise töö eest.

Kas sul on ka pool suve vaba?

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

no kõigil ei ole just ühistranspordi võimalust ja kõik ei ela taliinna linnas

Inimene mõtleb, et kuskil teatri kõrval elad, et 10 euroga edasi-tagasi saab. Siis äkki käiks tõesti jala.

no siis minnaksegi jala

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 889 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Teenused, millest olete loobunud või loobumas