Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun

Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 1,063 )

Teema: Tissikommuun

Postitas:

Muideks, 5 päeva antibiootikumikuuri ja ühtegi tõbe külge ei saanud- tappis too ju kõik bakterid mu kehas. Ja nüüd, 19p hiljem- nagu külmetusnähud. Peale nohu ja häälekadumise nõrk palavik paar päeva olnud. Haavakohad kergelt roosad ja kuumad- mul oli 2 päeva enne Teid operatsioon.

Kiiret paranemist! Mul haavad ilusad, ei ole liiga roosad või punakad ega ei kuumuta. Kas te magate juba külili? Arst ei öelnud midagi selle kohta millal võib ja ise unustasin küsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt 10.12 21:32; 12.12 18:30; 12.12 19:52; 14.12 19:26; 15.12 14:43; 15.12 16:16; 15.12 17:39; 17.12 23:39; 19.12 17:09; 19.12 18:13; 19.12 18:26; 27.12 17:16; 02.01 17:56; 04.01 19:26; 04.01 21:27; 04.01 21:31; 05.01 12:57; 17.01 00:24; 17.01 01:31; 17.01 15:26; 17.01 15:36; 17.01 17:08; 18.01 17:50; 18.01 19:25; 24.01 19:34; 29.01 11:29; 08.02 22:07; 09.02 17:54; 15.03 11:30; 15.03 19:19; 29.03 18:29; 28.05 00:42; 14.07 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, arutlen endamisi juba aasta kas teha opp läbi vôi mitte. Hirm on opi järgse valu ees ????. Olen kaks last sünnitanud ja imetanud môlemat 1,5 aastat. Raseduse ja imetamisega läksid rinnad suureks, varem oli väike B. Peale esimest last läksid rinnad ilusti tagasi kenaks aga teise lapsega on täitsa välja/ära vajunud ????.

Kas olete otsuse mehega läbi arutanud? Mitmes kohas te konsultatsioonis käisite?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised!
Kas leidub keegi, kes peale oppi on ka kunstrinnaga last imetanud? Sooviks teada, kas rind kaotas oma kuju või vajus ära?
Palun jagage oma kogemusi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muideks, 5 päeva antibiootikumikuuri ja ühtegi tõbe külge ei saanud- tappis too ju kõik bakterid mu kehas. Ja nüüd, 19p hiljem- nagu külmetusnähud. Peale nohu ja häälekadumise nõrk palavik paar päeva olnud. Haavakohad kergelt roosad ja kuumad- mul oli 2 päeva enne Teid operatsioon.

Kiiret paranemist! Mul haavad ilusad, ei ole liiga roosad või punakad ega ei kuumuta. Kas te magate juba külili? Arst ei öelnud midagi selle kohta millal võib ja ise unustasin küsida.

Arst ütles, et 6nädalat ei tee ma nii või naa midagi, aga ma ilmselgelt keerasin end juba esimestel öödel küljeli. Nüüd on vähem kui kuu möödas ja kõike tunde järgi sh. küljel magamine.
Jooditinktuuri soovitas arst kui haavad on punetavad, ehk põletikulised ja mul mõjus juba 24h’ga.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 09.03 17:26; 11.03 23:27; 11.03 23:31; 12.03 17:52; 12.03 22:56; 12.03 23:00; 16.03 23:55; 22.03 23:28; 27.03 19:54; 04.04 11:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Minul oli plaanis ette võtta op cristinas kliinikus aga lõin põnnama. Konsultatsioon oli väga põhjalik ja viidi kurssi ka kõikide võimalusteg ja riskidega.
Nimelt peaksin ette võtma tõstmise, koos implantaadi paigaldamisega.
Endal eluaeg DD korv olnud. Kaalult olen koguaeg olnud 56-57 kg (va rasedused) ja pikkus 173.
Nüüd on lapsed oma jälje jätnud. Miks ma kartma lõin, on need “riskid”. Kui kõik ei lähe plaanipäraselt. Ehk on siin keegi, kes on mastopeksia läbinud ja kirjutaks oma kogemusest, armidest, taastumisest-kõigest.

Minul on mastopeksia läbi tehtud 2 kuud tagasi. Taastumine suht raske, paremaks läks alles alates 5. nädalast. Aga see on väga individuaalne, ju ma taastungi aeglasemalt. Ümber nibu on arm peaaegu olematu aga vertikaalne arm on ikka nähtavam praegu – see on ka loomulik sellise lõikuse puhul. Eks aeg näitab, millised armid pärast aasta möödumist jäävad. Lõikus ise on väga hästi õnnestunud minu arvates, kõik ilusti sümmeetriline. Kui ma midagi muudaks, siis ma oleks võinud selle operatsiooni läbi teha ajal, kui vähem viiruseid liikvel. 2,5 nädalat hiljem jäin lapse kõrvalt viirusesse ja selle läbipõdemine oli kohutav – immuunsus on ikka nõrk pärast oppi. Samuti ei osanud ma arvestada nii pika taastumisajaga, mehel oli lõpus ikka kõrini sellest üksi majandamisest 3 lapsega.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 12:25; 12.02 17:17; 13.03 10:58; 04.04 14:36; 17.04 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Minul oli plaanis ette võtta op cristinas kliinikus aga lõin põnnama. Konsultatsioon oli väga põhjalik ja viidi kurssi ka kõikide võimalusteg ja riskidega.
Nimelt peaksin ette võtma tõstmise, koos implantaadi paigaldamisega.
Endal eluaeg DD korv olnud. Kaalult olen koguaeg olnud 56-57 kg (va rasedused) ja pikkus 173.
Nüüd on lapsed oma jälje jätnud. Miks ma kartma lõin, on need “riskid”. Kui kõik ei lähe plaanipäraselt. Ehk on siin keegi, kes on mastopeksia läbinud ja kirjutaks oma kogemusest, armidest, taastumisest-kõigest.

Minul on mastopeksia läbi tehtud 2 kuud tagasi. Taastumine suht raske, paremaks läks alles alates 5. nädalast. Aga see on väga individuaalne, ju ma taastungi aeglasemalt. Ümber nibu on arm peaaegu olematu aga vertikaalne arm on ikka nähtavam praegu – see on ka loomulik sellise lõikuse puhul. Eks aeg näitab, millised armid pärast aasta möödumist jäävad. Lõikus ise on väga hästi õnnestunud minu arvates, kõik ilusti sümmeetriline. Kui ma midagi muudaks, siis ma oleks võinud selle operatsiooni läbi teha ajal, kui vähem viiruseid liikvel. 2,5 nädalat hiljem jäin lapse kõrvalt viirusesse ja selle läbipõdemine oli kohutav – immuunsus on ikka nõrk pärast oppi. Samuti ei osanud ma arvestada nii pika taastumisajaga, mehel oli lõpus ikka kõrini sellest üksi majandamisest 3 lapsega.

Assarask! Päris pikk taastumine. Need armid pidid ajajooksul ainult paremaks minema. Kus op tehti, kui saladus pole? Kas valuvaigistid aitasid ikka enamusajast üle elada? Millal niidid välja võeti? Ega väga edasi lükata ma ka ei taha, kuna vanusega ju riskid tõusevad ja taastumine on raskem. Mitte et ma väga vana oleks aga ikkagi 30+.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.03 14:39; 14.04 16:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,

Minul oli plaanis ette võtta op cristinas kliinikus aga lõin põnnama. Konsultatsioon oli väga põhjalik ja viidi kurssi ka kõikide võimalusteg ja riskidega.
Nimelt peaksin ette võtma tõstmise, koos implantaadi paigaldamisega.
Endal eluaeg DD korv olnud. Kaalult olen koguaeg olnud 56-57 kg (va rasedused) ja pikkus 173.
Nüüd on lapsed oma jälje jätnud. Miks ma kartma lõin, on need “riskid”. Kui kõik ei lähe plaanipäraselt. Ehk on siin keegi, kes on mastopeksia läbinud ja kirjutaks oma kogemusest, armidest, taastumisest-kõigest.

Minul on mastopeksia läbi tehtud 2 kuud tagasi. Taastumine suht raske, paremaks läks alles alates 5. nädalast. Aga see on väga individuaalne, ju ma taastungi aeglasemalt. Ümber nibu on arm peaaegu olematu aga vertikaalne arm on ikka nähtavam praegu – see on ka loomulik sellise lõikuse puhul. Eks aeg näitab, millised armid pärast aasta möödumist jäävad. Lõikus ise on väga hästi õnnestunud minu arvates, kõik ilusti sümmeetriline. Kui ma midagi muudaks, siis ma oleks võinud selle operatsiooni läbi teha ajal, kui vähem viiruseid liikvel. 2,5 nädalat hiljem jäin lapse kõrvalt viirusesse ja selle läbipõdemine oli kohutav – immuunsus on ikka nõrk pärast oppi. Samuti ei osanud ma arvestada nii pika taastumisajaga, mehel oli lõpus ikka kõrini sellest üksi majandamisest 3 lapsega.

Assarask! Päris pikk taastumine. Need armid pidid ajajooksul ainult paremaks minema. Kus op tehti, kui saladus pole? Kas valuvaigistid aitasid ikka enamusajast üle elada? Millal niidid välja võeti? Ega väga edasi lükata ma ka ei taha, kuna vanusega ju riskid tõusevad ja taastumine on raskem. Mitte et ma väga vana oleks aga ikkagi 30+.

Op tehti Fertilitases The Health Clinic kaudu, kirurgiks dr Siim Simmo. Taastumise all mõtlen seda aega, kus ma igapäevaseid toimetusi teha ei saanud, sest käsi väga liigutada ei olnud võimalik ja püsti oli keeruline olla pikalt ning kõndida ka normaalselt ei saanud, oli selline põletav valu eelkõige rinnavoldi piirkonnas, kus on horisontaalne arm. Valuvaigisteid ma eriti ei võtnudki vaid olin hästi rahulikult.
Niite ei eemaldatud, niidid on sisemised ja sulavad ise aja jooksul. Paar otsakest olen ka ise ettevaatlikult ära lõiganud, kui naha pinnale ilmusid.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 12.02 12:25; 12.02 17:17; 13.03 10:58; 04.04 14:36; 17.04 14:22;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
1) Millal oli opp- 23.04.18
2) Kes oli arst – Ants Viiklepp
3) Mis on mõõdud (cm/kg) – 169/61
4) Kui suured implantaadid on (cc) – 400cc
5) Kuidas möödus taastumine – opipäeval palatis oli täitsa ok olla. Öö möödus nii, et ühe korra pidin kutsuma õe, et valuvaigistit juurde küsida. Teine päev kui koju sain oli hullem. (eile)
Valus, aga talutav. Liigutama ei pea, printsessi reziimil. Ikka valuvaigistite mõju all. Ööseks võtsin haiglast kaasa saanud kange valuvaigisti ja magasin hästi. Täna on juba parem. Võtsin hommikuse antibiootikumi ära. Valuvaigistit praegu ei vajagi… Jepiii, loodan, et ei vaja ka. (päev on veel ees) Aga kui peaks valus hakkama, siis kindlasti võtan, ei pea kannatama. 🙂 Muideks, millest arstid kunagi ei räägi- kui sööte antibiootikume, siis kindlasti ostke apteegist juurde ka probiootikume! Kuna antibiootikumid tapavad ka head bakterid, siis probiootikumid annavad häid baktereid juurde. Kõige suurem häda mis antibiootikumidega võib tekkida naistel, on tupeseen ja see on vastik! Et siis ennetame seda jama. 🙂
6) Kuidas olete lõpp tulemusega rahul – selleni on mul veel aega, aga praegu olen juba väga rahul. Kuigi päris tissi ei ole veel rahulikult tsekkida jõudnud. Ülehomme saan pesema, siis vaatame asja üle. 😉

Igaljuhul soovitan. See päev-paar valu pole midagi. See on seda väärt naised! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere taas, lisan värsket infot, et võtsin ikkagi valuvaigistit. Eks ju kõik veel nii värske ka, aga olen nii elevil. Ootan juba millal saaks riideid selga proovida, uut pesu jne. 🙂
Mainin ka selle ära, et vanus on 40 ja laps juba 19. Seega minu uus elu algab nüüd. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kuidas teil esimesed nädalad peale operatsiooni on selles mõttes kulgenud, et kas on aeg-ajalt sellist vahelduvat valu tekkinud ka? Mul on operatsioonist möödas kaks nädalat. Paigaldati 280cc lihase alla. Operatsioonijärgne taastumine oli väga okei. Loomulikult oli operatsiooni järel valus ja esimestel päevadel ka, see on loomulik, eriti öösel. Hoidsin siis ennast ka. Aga seejärel enesetunne oluliselt paranes ja muutusin ise ka julgemaks. Kardangi nüüd, et äkki liiga julgeks. U 5 operatsioonijärgsest päevast alates olen ikka kodus enam-vähem kõike teinud, autoga sõitnud, poes käinud jne. No loomulikult ei kaeva maad ja suuri raskusi ei tõsta, aga muud toimingud teen ära. Korra-paar olen hetkeks ka last sülle krabanud, sest lihtsalt meelest on läinud, et ei tohi…Viimastel päevadel seda küll olnud ei ole, aga eilsest tunnen vasakus rinnas (see on algusest peale olnud tundlikum või valusam) sellist punktitaolist ja natuke nagu tuikavat valu kusagil rinnaku lähedal. Kõige rohkem on selline lihaskimbu valu moodi ja kardan, et olen lihtsalt mingi tobeda liigutusega endale viga teinud. A la mingit sahtlit liiga hoogsalt avanud vms. Riinad on ühesugused, mingit ebasümmeetriat ei ole, sinikaid, erilist turset ega muud ei näe. Loomulikult on variant arstiga nõu pidada, aga samas tundub väga loogiline, et olen ise rumalusest liiga hoogu sattunud ja mõtlesingi küsida, et kas kellegil on veel olnud nii, et opist tegelikult juba päüris palju aega möödas, aga aeg-ajalt ikka siit-sealt vahest torkab või pistab või annab muud moodi tunda rinnalihases?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kuidas teil esimesed nädalad peale operatsiooni on selles mõttes kulgenud, et kas on aeg-ajalt sellist vahelduvat valu tekkinud ka? Mul on operatsioonist möödas kaks nädalat. Paigaldati 280cc lihase alla. Operatsioonijärgne taastumine oli väga okei. Loomulikult oli operatsiooni järel valus ja esimestel päevadel ka, see on loomulik, eriti öösel. Hoidsin siis ennast ka. Aga seejärel enesetunne oluliselt paranes ja muutusin ise ka julgemaks. Kardangi nüüd, et äkki liiga julgeks. U 5 operatsioonijärgsest päevast alates olen ikka kodus enam-vähem kõike teinud, autoga sõitnud, poes käinud jne. No loomulikult ei kaeva maad ja suuri raskusi ei tõsta, aga muud toimingud teen ära. Korra-paar olen hetkeks ka last sülle krabanud, sest lihtsalt meelest on läinud, et ei tohi…Viimastel päevadel seda küll olnud ei ole, aga eilsest tunnen vasakus rinnas (see on algusest peale olnud tundlikum või valusam) sellist punktitaolist ja natuke nagu tuikavat valu kusagil rinnaku lähedal. Kõige rohkem on selline lihaskimbu valu moodi ja kardan, et olen lihtsalt mingi tobeda liigutusega endale viga teinud. A la mingit sahtlit liiga hoogsalt avanud vms. Riinad on ühesugused, mingit ebasümmeetriat ei ole, sinikaid, erilist turset ega muud ei näe. Loomulikult on variant arstiga nõu pidada, aga samas tundub väga loogiline, et olen ise rumalusest liiga hoogu sattunud ja mõtlesingi küsida, et kas kellegil on veel olnud nii, et opist tegelikult juba päüris palju aega möödas, aga aeg-ajalt ikka siit-sealt vahest torkab või pistab või annab muud moodi tunda rinnalihases?

Tsau!
Ma arvan, et sul pole mõtet muretseda, nii vähe aega veel möödas. Ürita puhata võimalikult palju. Mul endal varsti 2 kuud oppist möödas, ikka veel esineb kohati turset (rinnad lähevad nagu kõvemaks, lihas tõmbub pingule) Kohati natuke torgib,kui rinda katsuda, see kõik on okei. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänud. Eks üritan rahulik olla ja rahulikult võtta ????
Ma tegelikult ei saa aru, mida mõeldakse selle all, et esimesed implantaadid ja 400cc?! erinevad suurused võivad inimestel absoluutselt erineva suuruse anda. Kui ma ise proovisin 300cc ja 350cc, siis see vahe oli tegelikult nii väike. Arst ikka soovitab, mis keha mõõtude ja rinnakorviga sobib. Ja vähemalt mina eeldan, et keegi ju tegelikult täna enam ei mõtle nii, et läheb teisele või kolmandale opile veel.

Implantaadi suurus valitakse ikka patsiendist lähtuvalt https://clinica.ee/rindade-suurendamine-operatsioon/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 11:09; 02.06 15:39; 11.02 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere,
Küsiksin, et kas kellelgi on implantaadiäär ka nö paistma jäänud? Mul nagu ühe rinna all mingi muhk, natuke annab tunda ka ja isegi nagu liigutada saab seda nö rinna sisse. Muidugi opist vähe möödas ka, nädal ainult.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.05 22:41; 15.01 17:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Minul on nüüd kohe-kohe opp tulemas. Nimelt 30.mai.
Operatsioon toimub CC-s. Konsultatsioonis sain teada kóigest, justkui oleks minu mõtteid loetud.
Suurus esialgselt motiva ergonoomilised 340cc demi ja pooleldi lihase alla. Lisaks tuleb benelli plastika, areoolide muutmisega.
Minu pikkus 160cm, kaal 55kg. Endal rind suurem b aga ära vajunud ja imeliku kolmnurkse kujuga.
Soovin saada suurem C, väike D. Ex näis.
Loen siin teie kogemusi ja väga toreda julguse saab kaaasa.
Muretsen siin aga benelli ja areoolide armide pãrast.. kes on selle läbi teinud, kas armid hãirivad väga?
Kas mul on lootust 8ndal pãeval tööle kaheks pãevaks minna vôi peaks veel puhkama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul möödas pea 7 kuud. Paigaldati siis lihase alla 375 ml ergonoomilised high. Ütlen ausalt et juba uurin kordusopi variante, kuna soovin suuremaid. Enda rind oli olematu, kuid lapsi oodates on ka rinnad suuremad olnud, kui praegu. Ise olen 172cm ja 50kg. Praegu motiva kuid mõtlen b-lite peale.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.01 20:57; 25.01 10:49; 09.02 13:11; 09.02 19:55; 09.02 22:31; 12.02 17:37; 27.05 20:05; 31.05 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

375 pole vähe, mis su rinnaalune ümbermõõt on ? Ja mis korvi hetkel kannad ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt 10.12 21:32; 12.12 18:30; 12.12 19:52; 14.12 19:26; 15.12 14:43; 15.12 16:16; 15.12 17:39; 17.12 23:39; 19.12 17:09; 19.12 18:13; 19.12 18:26; 27.12 17:16; 02.01 17:56; 04.01 19:26; 04.01 21:27; 04.01 21:31; 05.01 12:57; 17.01 00:24; 17.01 01:31; 17.01 15:26; 17.01 15:36; 17.01 17:08; 18.01 17:50; 18.01 19:25; 24.01 19:34; 29.01 11:29; 08.02 22:07; 09.02 17:54; 15.03 11:30; 15.03 19:19; 29.03 18:29; 28.05 00:42; 14.07 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere jälle. Olen Sunfairy-läks käona ???? Operatsioon tehti eile âra. Hetkel olen haiglas ja ootan hommikut.
Magada on tõesti kehva, selg vãsib lamamisest ãra.
Narkoosist toimusin ilusasti ja kuskil mingeid valusid pole. Rindadel on selline kerge pakitsus nagu piimapaisu ajal. Arvasin, et on hullem. Rindu näinud veel pole, ootan hommikut, siis on sidumine ja siis nâen.peale seda saan koju.
Praegu tunduvad ikka pâris pirakad, mul oli enne 70B/C ja 340 cc otsa, siis peax korralik D korv olema. Vóibolla said liiga suured..aga eks see selgub kui paistetus kadunud. Arstid, óed siiani toredad olnud, toit on ainult tase- óhtusöògiks mingi kartulipuder hakkliha kastmega. Ootasin paremat-vãrskemat sööki aga see on pisiasi kõige selle juures.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No rinnaalune ümbermõõt 67 ehk. Rinnahoidjad 70F või G. Kui ausalt öeldes ütlevad isegi sõbrannad et väiksed aga et pole aru saadagi et omad pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 19.01 20:57; 25.01 10:49; 09.02 13:11; 09.02 19:55; 09.02 22:31; 12.02 17:37; 27.05 20:05; 31.05 22:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Leidsin juhuslikult ühe kasuliku blogi rindade suurendamisest. Kuna plaanin järgmisel aasta ka ise teekonna ette võtta, teen väikest uurimistööd. Kui suured ja millised rinna implantaadid valida, kelle juures teha, naised kes on juba teinud ja kuidas neil läinud, kas rinnaimplantaadid tekitav vähki, nagu välismaa foorumites palju juttu jnejne. Ühesõnaga soovitan kõigil lugeda, kes ka plaanivad rindu suurendada https://clinica.ee/rindade-suurendamine-operatsioon/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 18.05 11:09; 02.06 15:39; 11.02 15:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Leidsin juhuslikult ühe kasuliku blogi rindade suurendamisest. Kuna plaanin järgmisel aasta ka ise teekonna ette võtta, teen väikest uurimistööd. Kui suured ja millised rinna implantaadid valida, kelle juures teha, naised kes on juba teinud ja kuidas neil läinud, kas rinnaimplantaadid tekitav vähki, nagu välismaa foorumites palju juttu jnejne. Ühesõnaga soovitan kõigil lugeda, kes ka plaanivad rindu suurendada https://clinica.ee/rindade-suurendamine-operatsioon/

Soovitan dr Mare Malvat. Ja kasutada peale operatsiooni ikkagi spetsiaalset rinnahoidjat, sest soovitatud sportrinnahoidja oli peale operatsiooni väga ebamugav. Ise kasutasin Carefix mudelit Ava https://meditex.ee/toode/ava/ ja vahe oli tuntav.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 04.06 22:00; 16.10 15:24; 17.10 16:40;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No rinnaalune ümbermõõt 67 ehk. Rinnahoidjad 70F või G. Kui ausalt öeldes ütlevad isegi sõbrannad et väiksed aga et pole aru saadagi et omad pole.

F ja G korv on väike???

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 49 korda. Täpsemalt 19.10 19:51; 11.11 19:37; 07.02 15:56; 04.08 15:08; 06.07 17:41; 10.08 14:15; 10.08 19:53; 17.08 07:30; 20.08 15:50; 21.08 19:47; 01.09 19:22; 02.09 14:27; 04.09 20:15; 09.09 16:14; 10.09 13:45; 09.10 08:10; 12.10 09:55; 15.10 13:22; 18.10 11:00; 24.10 08:25; 31.10 10:01; 02.11 09:16; 07.11 09:19; 08.11 13:01; 11.11 22:51; 13.11 11:39; 19.11 13:43; 21.11 09:36; 21.11 11:39; 21.11 21:24; 05.12 09:58; 07.12 18:34; 09.12 18:17; 28.12 11:08; 22.01 14:57; 27.01 15:34; 29.01 11:17; 09.02 18:05; 14.02 21:26; 21.02 07:43; 19.03 21:39; 29.03 11:18; 01.04 09:17; 04.04 13:22; 16.04 09:40; 16.04 11:14; 17.04 13:38; 19.04 14:11; 18.10 13:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei
Mul ootab ees augustis operatsioon ja soovisin lihase peale implantaate kuna kardan lihase alla pannes taastumist. Aga arst ütles, et võivad jääda näha implantaadi randid kuna endal rinnad nii väiksed. Kas on siin kedagi kellel on ka näha jäänud? Milline see välja näeb? Kas rinna üles jääb triip?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 12:50; 14.07 17:28; 07.10 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Mul ootab ees augustis operatsioon ja soovisin lihase peale implantaate kuna kardan lihase alla pannes taastumist. Aga arst ütles, et võivad jääda näha implantaadi randid kuna endal rinnad nii väiksed. Kas on siin kedagi kellel on ka näha jäänud? Milline see välja näeb? Kas rinna üles jääb triip?

Noo mis te ikka kardate, ega see nüüd nii hull kaa pole, kõik on täitsa talutav. Mul oli endal kaa päris raske taastumine (panin lihase alla) , esimesed 4 päeva ei saanud iseseisvalt püsti ega pikkali, paistetus oli päris suur ja tegi haiget iga liigutus, käed kaa liikumatud. Aga ma kordan ennast, tegelikult oli kõik talutav. Kui kõrval on keegi kes saaks aidata (püsti, pikkali, teha tassike teed, ulatada asju jne) siis pole karta midagi, väga hulla valu polnud, küll aga abituse tunne päris suur, aga nädal möödudes toimetasin juba ise ja 2 nädalat hiljem olin ilusti tööl ja kõik vinks-vonks))) Minu tuttaval aga oli vastupidi, (samuti lihase alla) juba järgmine päev oli aktiivne sai teha kõike ise, pesi nõusi ja valmistas rahulikult õhtusööki, temal polnud taastumine üldse raske. Olen suhelnud ka naistega, kes panid lihase peale, ja noo osadel taastumine kaa päris hull, see juba oleneb organismist ja kui hästi te valu talute.
Kui panna lihase peale, jääb küll neid rante tugevamini näha, eriti siis kui oma rind väike, lihase alla tuleb ikka loomulikum see tulemus.
Rääkige, kelle juurde muidu minek ?)) Mis firmat soovite ja mis kuju? Kui suurt rinda muidu tahate ?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 33 korda. Täpsemalt 10.12 21:32; 12.12 18:30; 12.12 19:52; 14.12 19:26; 15.12 14:43; 15.12 16:16; 15.12 17:39; 17.12 23:39; 19.12 17:09; 19.12 18:13; 19.12 18:26; 27.12 17:16; 02.01 17:56; 04.01 19:26; 04.01 21:27; 04.01 21:31; 05.01 12:57; 17.01 00:24; 17.01 01:31; 17.01 15:26; 17.01 15:36; 17.01 17:08; 18.01 17:50; 18.01 19:25; 24.01 19:34; 29.01 11:29; 08.02 22:07; 09.02 17:54; 15.03 11:30; 15.03 19:19; 29.03 18:29; 28.05 00:42; 14.07 15:21;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei

Mul ootab ees augustis operatsioon ja soovisin lihase peale implantaate kuna kardan lihase alla pannes taastumist. Aga arst ütles, et võivad jääda näha implantaadi randid kuna endal rinnad nii väiksed. Kas on siin kedagi kellel on ka näha jäänud? Milline see välja näeb? Kas rinna üles jääb triip?

Noo mis te ikka kardate, ega see nüüd nii hull kaa pole, kõik on täitsa talutav. Mul oli endal kaa päris raske taastumine (panin lihase alla) , esimesed 4 päeva ei saanud iseseisvalt püsti ega pikkali, paistetus oli päris suur ja tegi haiget iga liigutus, käed kaa liikumatud. Aga ma kordan ennast, tegelikult oli kõik talutav. Kui kõrval on keegi kes saaks aidata (püsti, pikkali, teha tassike teed, ulatada asju jne) siis pole karta midagi, väga hulla valu polnud, küll aga abituse tunne päris suur, aga nädal möödudes toimetasin juba ise ja 2 nädalat hiljem olin ilusti tööl ja kõik vinks-vonks))) Minu tuttaval aga oli vastupidi, (samuti lihase alla) juba järgmine päev oli aktiivne sai teha kõike ise, pesi nõusi ja valmistas rahulikult õhtusööki, temal polnud taastumine üldse raske. Olen suhelnud ka naistega, kes panid lihase peale, ja noo osadel taastumine kaa päris hull, see juba oleneb organismist ja kui hästi te valu talute.

Kui panna lihase peale, jääb küll neid rante tugevamini näha, eriti siis kui oma rind väike, lihase alla tuleb ikka loomulikum see tulemus.

Rääkige, kelle juurde muidu minek ?)) Mis firmat soovite ja mis kuju? Kui suurt rinda muidu tahate ?

Dr. Simmo juurde ning suuruseks 410 või 460 ml ümarad b-lite. Pole veel otsustanud kumma suuruse valin. Enda rind on peale lapsi a-b korvi vahel ehk siis on vajunud ja õiget pesu annab otsida.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 11.07 12:50; 14.07 17:28; 07.10 10:32;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere. Minul samuti opp plaanis, käisin Siim Simmo juures konsultatsioonil ja valituks said B-Lite’id, Simmo soovitas suurust 410cc (high profile) ja lihase peale. Viimane just sellepärast, et tegelen palju spordiga (sh jõusaal ja ekstreemsport). Soovin loomulikku tulemust – praeguse 75AA korvi asemel oleks tore 75C saavutada. Kuna olen väga pikka kasvu (182cm), siis Simmo sõnul see 410cc liiga suur ei ole, vaid tuleks ilus täidlane C korv. Endal pisike ja prink rind, seega lihase peale paigaldades ei ole kirurgi sõnul isegi 10+ aasta pärast võimalust, et välja venib.
Siiski mõtlen, et lähen veel paari arsti juurde konsultatsioonile, saamaks kinnitust. Lihase alla, isegi pooleldi, ta ei soovitanud paigaldada, kuna nt rinnalt surumisel kangiga ja lõuatõmmetel ja kaljuronimisel jne pidavat tunda andma, põhjustades isegi valu või ebamugavust lihasele.

Tekkis paar küsimust, millele ehk juba opi läbi teinud oskavad vastata. Palun kogemusi ja abi 🙂
1. Lihase peale paigaldades pidi olema lihtsam opp ja kiirem ja valutum taastumine. Eks see oleneb muidugi indiviidist, aga kuidas oli teistel, kes lihase peale on paigaldanud? Kuidas on tulemus jäänud?
2. Lihase peale paigaladades on variant, et ääred jäävad õrnalt näha. Kas see äär on tõesti nagu jäik ja tugev äär või lihtsalt selline väga push up efektiga vagu või kuidas see välja peaks nägema? Simmo sõnul ei ole see äär mingi terav äär, vaid pigem selline “Austria rahvariietes kurgu alla lükatud efekt” ehk vagu mida nemad kutsuvad ääreks.
3. Kellel on kogemusi B-Lite’idega? Valisin need, kuna need on oluliselt kergemad – samas katsudes jätsid sellise tugeva jahukoti mulje, kui teised implantaadid olid pehmed ja loomulikud geelihunnikud. Kas B-Lite jääb rinda katsudes ka selline ebaloomulik ja tugev nagu oleks tükk rinnas või pigem mõnus ja loomulik, kuidas teie iseloomustaksite?
4. Juhul kui tuleb mingil põhjusel implantaadid eemaldada, siis kui palju maksab selline opp? Saan aru, et esmaopil ehk paigaldamisel on kõrgem hind just eelkõige implantaatide maksumusest põhjustatud? Seega nende väljavõtmine peaks/võiks ju olla 4x odavam vähemalt?

Tänud kõigile vastajatele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on B-lite pandud lihase peale. Pealtpoolt küll mingit vagu ei ole, täiesti ilus loomulik langus/üleminek on, ei ole mingit ranti. Kui kätekõverdusi teen toenglamangus, siis raskusest on keskel (rindade vahel) implantaadi äärt tunda. Seal rasva pole ju üldse. Mujal ei ole üldse midagi näha ega tunda.
Minu meelest on üsna pehmed ka, mingit push up efekti ka pole. Väga loomulik on.
Valisin kerguse pärast, et 10+ aastat hiljem poleks gravitatsiooni mõju näha. Loodan, et lubadused peavad paika.
Taastumine oli mul väga kiire, opijärgsel päeval koju, 3 päeva olin kodus ja 5ndal päeval olin tööl.
Praeguseks opist 1,5 aastat möödas. Olen mmmmega rahul 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.08 22:16; 22.09 19:19; 22.07 01:11; 10.02 10:18; 13.02 11:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, selline küsimus, et kas kellelgi on valud ka veel kolmandal kuul olnud? No just sellised torkivad?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, selline küsimus, et kas kellelgi on valud ka veel kolmandal kuul olnud? No just sellised torkivad?

Minul oli aga ei midagi hullu. Küsisin selle kohta ka oma arstilt. Ta vaatas ja katsus ning vastas, et kõik on korras. Kui midagi tundsin siis kreemitasin lihase kreemiga rindu ja hommikul ei tundnud midagi. paigaldatud lihase alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Kas siin leidub ka selliseid, kellel olnud rinna/rindadega probleemid(fibroadenoomid,tsüstid vms), lasknud need eemaldada ning samal ajal teha rinnasuurendus op? Oleks see üldse mõeldav? Tean ühte tuttavat,kellel tehti nii aga ei soovi antud teemat torkida ja tema käest otse uurida. Kuna endal täpsem rinnauuring ees (rinnast leiti tükk),siis sooviks uurida natuke maad. Ilmselgelt uurin ka arstilt, kuid ehk oskab keegi ka omast kogemusest miskit rääkida?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas need, kes kordusopi teinud on, saavad ütelda, et oli kergem taastumine (just valu) kui esimene kord? Endal seisab see tee vist ees (vanad 2005a).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 49 korda. Täpsemalt 19.10 19:51; 11.11 19:37; 07.02 15:56; 04.08 15:08; 06.07 17:41; 10.08 14:15; 10.08 19:53; 17.08 07:30; 20.08 15:50; 21.08 19:47; 01.09 19:22; 02.09 14:27; 04.09 20:15; 09.09 16:14; 10.09 13:45; 09.10 08:10; 12.10 09:55; 15.10 13:22; 18.10 11:00; 24.10 08:25; 31.10 10:01; 02.11 09:16; 07.11 09:19; 08.11 13:01; 11.11 22:51; 13.11 11:39; 19.11 13:43; 21.11 09:36; 21.11 11:39; 21.11 21:24; 05.12 09:58; 07.12 18:34; 09.12 18:17; 28.12 11:08; 22.01 14:57; 27.01 15:34; 29.01 11:17; 09.02 18:05; 14.02 21:26; 21.02 07:43; 19.03 21:39; 29.03 11:18; 01.04 09:17; 04.04 13:22; 16.04 09:40; 16.04 11:14; 17.04 13:38; 19.04 14:11; 18.10 13:11;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 421 kuni 450 (kokku 1,063 )


Esileht Ilu ja tervis Tissikommuun