Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad august 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 184 )

Teema: Triibupüüdjad august 2021

Postitas:
Kägu

Sain ikkagi päris triibud kätte nüüd päevasel ajal tehtud testidega. Ei andnud rahu need hommikused testid. Ostsin Biocardi testi ja sinna ilmus koheselt õrnake roosake triibuke ja Onestepi testil ilmus ka nüüd päris triip 3 minutiga peale. Ei tea, miks hommikused nii õrnad olid. Igasuguseid oodatavaid tunnuseid 2 nädalasel ootamisajal ei olnudki. Eile hakkas õrnalt iiveldama ja täna sama asi hetkeks. Kolisin hiljuti Pärnusse ja peab hakkama uurima, et kuhu saaks end arsti juurde kirja panna. Peaks vähemalt 7. rasedusnädalani ootama? Triipe püüdsime alates oktoobrist seega beebi lasi end peaaegu aasta oodata. Loodan väga, et need triibud jäävad püsiva.

Jee, palju õnne! Soovitan haigla registratuuri helistada ja öelda, et soovid raseduse tuvastamiseks aega kahe-kolme nädala pärast. Mul vähemalt 3,5a tagasi pandi aeg algul naistearstile, sealt siis peale südametöö tuvastamist edasi ämmaka juurde. 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teretalv91,kas on õnnestunud triibud saada?Minul ka september viimane letrosooli kuur,siis ees kunstlik.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

<p style=”text-align: left;”>

Teretalv91,kas on õnnestunud triibud saada?Minul ka september viimane letrosooli kuur,siis ees kunstlik.

Hei! Kus sa sellega… ma ootan päevi ikka, täna CD33. See tsükkel ovidreli ei saanud, sest kliinik oli puhkusel ja kuna ilma ovidrelita on mu tsükkel 35+ päeva ja ovidreliga 28-29 päeva, siis jah, on nagu on. Me mehega panustasime 28-29 pikkuse tsükli järgi, aga kui oli pikem, siis sai liiga vara… ootangi päevi, et panna uus arstiaeg ja alustada viimase letrosool+metformiin tsükliga! Kuidas sul on? Kas sul juba arstiga räägitud seoses IVF-ga? Mul pole, viimati juunis kui küsisin arstilt, et mis siis saab kui see ravi ei õnnestu, siis arst ütles, et siis otsustame ja vaatame. 😀 ehk ma ei tea mis plaanid on, ma loodan, et paneme IVF järjekorda ja hakkame IUI-d tegema niikaua. Ma salaja juba etteruttavalt pannud ajad erakasse ka aja, kui mind oma arsti jutt ei rahulda.

</p>
 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu õrn triibuke sai täna arsti juures kinnitust. Hetkel siis u 4 nädalat ja 31. aug uuesti arstile.

Spiraal eemaldatud aprilli keskel, seega üllatavalt kiiresti õnnestus 🙂 Tulemas 4. laps, vanim laps 20, ise sain just 40.

LA

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne triipudele!

 

Minul täna CD40. Hommikune test negatiivne.

Tundub, et tsüklihäire mind siin elevuses hoidis. Mis seal ikka, ootan, millal päevad ükskord jõuavad. Igaksjuhuks panin septembrisse ka arstile aja, äkki midagi tõsisemat minuga lahti.

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu õrn triibuke sai täna arsti juures kinnitust. Hetkel siis u 4 nädalat ja 31. aug uuesti arstile.

Spiraal eemaldatud aprilli keskel, seega üllatavalt kiiresti õnnestus ???? Tulemas 4. laps, vanim laps 20, ise sain just 40.

LA

Nii tore, palju õnne!????

SwCh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Liitun ka taas, kuigi esialgu mõtlesin seda mitte teha ja jälgida vaid.

Proovin esimest last saada, vanust on 30. Proovimist alustasin eelmise aasta oktoobris. Aprillis sain esimesed triibud. Kahjuks see rasedus oli peetunud ja katkes. Kuna toimetan kliinikus, siis tekkis suvel paus puhkuste ja tsükli taastumise tõttu. Nüüd augustis sai siis uuesti proovitud ja täna on DPO 10. Viimased kaks päeva on vahet pidamata iiveldanud, kehv olla ja eile terve õhtu põsed õhetasid ja tekkis ka ootamatult näole akne. Unenäod on väga heitlikud ja värvikad, öösel ärkan iiveldusega. Paar päeva tagasi tekkis huulele herpes, mis ka kevadise rasedusega umbes nädal peale ovulatsiooni välja lõi. Mõtlesin, et testi tegemiseks on ehk vara, kuid täna hommikul tööle sõites oli autos nii halb olla ja iiveldas, et käisin ikka poest läbi rasedustesti järel, mille ka tööle jõudes ära tegin. Mingi õhkõrn triip tekkis, aga pigem ma ei loeks seda triibuks. Muidugi testi ei teinud ka esmasest uriinist. Nüüd mõlgutan mõtteid, et kas tõesti. Aga kui nüüd hästi meenutan, siis ka eelmine kord raseduse tekkides olid esimesed sümptomid juba mitu päeva enne veretestile minekut ja testi päeval teadsin juba kindlalt, et olen rase. Toona tulin otse peale veretesti tööle ja pikutasin puhketoas diivanil veidi, sest nii iiveldas ja nõrkus oli.

Loodan väga, et lähipäevil näen neid kahte triipu ja esmaspäeval veretestile minnes oleks hcg number ilus rasedusele vastav.

 

KR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Liitun ka taas, kuigi esialgu mõtlesin seda mitte teha ja jälgida vaid.

Proovin esimest last saada, vanust on 30. Proovimist alustasin eelmise aasta oktoobris. Aprillis sain esimesed triibud. Kahjuks see rasedus oli peetunud ja katkes. Kuna toimetan kliinikus, siis tekkis suvel paus puhkuste ja tsükli taastumise tõttu. Nüüd augustis sai siis uuesti proovitud ja täna on DPO 10. Viimased kaks päeva on vahet pidamata iiveldanud, kehv olla ja eile terve õhtu põsed õhetasid ja tekkis ka ootamatult näole akne. Unenäod on väga heitlikud ja värvikad, öösel ärkan iiveldusega. Paar päeva tagasi tekkis huulele herpes, mis ka kevadise rasedusega umbes nädal peale ovulatsiooni välja lõi. Mõtlesin, et testi tegemiseks on ehk vara, kuid täna hommikul tööle sõites oli autos nii halb olla ja iiveldas, et käisin ikka poest läbi rasedustesti järel, mille ka tööle jõudes ära tegin. Mingi õhkõrn triip tekkis, aga pigem ma ei loeks seda triibuks. Muidugi testi ei teinud ka esmasest uriinist. Nüüd mõlgutan mõtteid, et kas tõesti. Aga kui nüüd hästi meenutan, siis ka eelmine kord raseduse tekkides olid esimesed sümptomid juba mitu päeva enne veretestile minekut ja testi päeval teadsin juba kindlalt, et olen rase. Toona tulin otse peale veretesti tööle ja pikutasin puhketoas diivanil veidi, sest nii iiveldas ja nõrkus oli.

Loodan väga, et lähipäevil näen neid kahte triipu ja esmaspäeval veretestile minnes oleks hcg number ilus rasedusele vastav.

KR

Nüüd meenutama hakates siis minul tekkisid ka kuumahood enne positiivset testi. Õrna iivelduse tunnet tundsin ka autoga sõites, mis sarnaselt sinuga lõi peas tulekese põlema ja sõitsin otse apteeki. ????Loodan, et saad varsti juba tugevamad triibud testile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

kas teie näete ka kahte triipu? on kellegil veel nii olnud, et alguses selline õhkõrn triip ja hiljem läheb tumedamaks?

lisasin pildi ka.

test

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ennem vist pilt ei tulnud kaasa, selle lingiga avaneb.

https://ibb.co/5vn1nhh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ennem vist pilt ei tulnud kaasa, selle lingiga avaneb.

https://ibb.co/5vn1nhh

Proovi mõne teise firma rasedustesti ka. Näiteks Biocardil oli minul triip väga palju tumedam, kui Onestepi testil. Onestep läheb mul praegu olematult tumedamaks, aga täna hommikune Biocardil jällegi tumedam triip, kui eile. Aga sinu pildil on täitsa näha, et väga õrnake triibuke sealt kumamas on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millise Biocardi testiga Sa tegid? Neid mitut erinevat, milline see kõige parem on?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millise Biocardi testiga Sa tegid? Neid mitut erinevat, milline see kõige parem on?

https://www.benu.ee/tooted/meditsiiniseadmed-ja-testid/biocard-baby-new-rasedustest-eriti-varajane-n1

Biocardi plaattestiga tegin. ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovin ka sellega siis uuesti mingiaeg 🙂 Kui vara testima hakkasid? Mitmes tsüklipäev sul on? 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul one stepil mitu päeva selline kuma, aga ei tumene. Tegin täna varajase testi ka (küll päeval) ja täitsa negatiivne. Biocardiga on see teema, et tuleb õige aja sees vaadata. Eile sain biocardiga ilusa kuivamistriibu taaskord. Täna dpo12, hiljemalt homme peaksid siis päevad hakkama. Juba eilsest õhtust kõht veidi valutab, ilmselt pikka pidu enam pole.

Kas keegi siit kasutab ka naistepunaõli? On tsüklile head mõju avaldanud? Kuskilt jäi silma 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovin ka sellega siis uuesti mingiaeg ???? Kui vara testima hakkasid? Mitmes tsüklipäev sul on? ????

Minul on täna CD29 ja ov toimus umbes CD15-17 vahemikus. Esimese väga õrna aimatava triibuvarju sain 9-11 dpo paiku, kui küsisin ka siin foorumis, et kas onestepi ribakatele võib jääda triibukuma, mis on kuivamistriip. Järgmisel päeval oli tunda väga õrna iiveldust, mis saatis mind apteeki rasedustesti ostma. Apotheka testil tuli imeõrn triibuke 3-4 minuti möödudes peale, aga onestepi ribakas oli jällegi täiesti negatiivne (mul on neid ribakaid palju kodus, sellepärast neid ka nii laristan). Järgmisel päeval (eile) tegin hommikul uuesti samad testid ja oli suhteliselt sarnane tulemus, et midagi ei julgenud loota, aga samas miskit sealt õrnalt kumas. Läksin tegutsema ja jälle tundsin õrna iiveldust ja süda ei andnud rahu ja ostsin biocardi testi poest, mis siis päevasel ajal tehes oli sellise triibuga, et kahtlust enam polnud. Triip on veel õrn, aga kindlalt olemas ja täiesti roosa. Onestepil sain ka samal ajal juba märgatavama triibu peale. Tänane biocardi test juba õrnalt tugevama triibuga, onestep endiselt sama õrnake nagu eelnevatel päevadel. Kuna varasem varajane katkemine selja taga siis ei julge veel rõõmustada ja ootan nädalalõpuni. Kui selleks ajaks päevad pole alanud siis võib vist rahulikumalt hingata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lugesin ka netist, et need one step testid peaks hakkama näitama alates 10. päevast peale OV. ja Biocard omad juba peale 7. päeva.

Aga ei julge ka veel hõisata, eks esmaspäeval proovib siis uuesti. 🙂

Muid sümtomeid sul peale iivelduse ei ole olnud? Valusad rinnad vms..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tee hommikul veel üks test Biocardiga ehk see pole ikkagi päevade eelne kõhuvalu. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Olen siin foorumis uus ja triipe olen püüdnud juba 9. aastat. Olen käinud mitme erineva arsti juures ja alles nüüd leidsin endale nii toreda arsti kes päriselt soovib aidata. Mul on 13.aastane tütar ja mehega oleme koos olnud varsti 16.aastat. Mees käis ka analüüse andmas ja temal kõik ok. Minulgi analüüsid on koguaeg korras olnud aga kui selle 9.aasta jooksul ei ole teist last tulnud hakkasin isegi muretsema. Nüüd tehti 4.august laproskoopia opp läks väga hästi taastumine oli väga kiire.Munajuhad olid läbitavad üks liide oli olnud mille eemaldasid kusagilt naba juurest mis oli tekkinud varasemast opist. Arst rohkem takistusi ei näinud. Käskis proovida ja kui 6. Kuu jooksul ei jää siis viljatuarsti juurde aeg panna siis vaatame edasi. Aga ma väga väga ootan ja loodan et see soovitud ja oodatud  rasedus ikkagi tuleb lähiajal.

Hoian kõigile teistele triibupüüdjatele ka pöialt.

Ja palju õnne kellel juba on õnnestunud☺️

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cd1 ????????

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovin ka sellega siis uuesti mingiaeg ???? Kui vara testima hakkasid? Mitmes tsüklipäev sul on? ????

Minul on täna CD29 ja ov toimus umbes CD15-17 vahemikus. Esimese väga õrna aimatava triibuvarju sain 9-11 dpo paiku, kui küsisin ka siin foorumis, et kas onestepi ribakatele võib jääda triibukuma, mis on kuivamistriip. Järgmisel päeval oli tunda väga õrna iiveldust, mis saatis mind apteeki rasedustesti ostma. Apotheka testil tuli imeõrn triibuke 3-4 minuti möödudes peale, aga onestepi ribakas oli jällegi täiesti negatiivne (mul on neid ribakaid palju kodus, sellepärast neid ka nii laristan). Järgmisel päeval (eile) tegin hommikul uuesti samad testid ja oli suhteliselt sarnane tulemus, et midagi ei julgenud loota, aga samas miskit sealt õrnalt kumas. Läksin tegutsema ja jälle tundsin õrna iiveldust ja süda ei andnud rahu ja ostsin biocardi testi poest, mis siis päevasel ajal tehes oli sellise triibuga, et kahtlust enam polnud. Triip on veel õrn, aga kindlalt olemas ja täiesti roosa. Onestepil sain ka samal ajal juba märgatavama triibu peale. Tänane biocardi test juba õrnalt tugevama triibuga, onestep endiselt sama õrnake nagu eelnevatel päevadel. Kuna varasem varajane katkemine selja taga siis ei julge veel rõõmustada ja ootan nädalalõpuni. Kui selleks ajaks päevad pole alanud siis võib vist rahulikumalt hingata.

Tundub, et minul lõppeb ikkagi keemilise rasedusega sel korral. Tänane test jällegi positiivne nagu eelnevatel päevadel. Triip tumedamaks pole läinud tänase seisuga ja väga õrnalt hakkas pruunikat määrima. Praegu see kadunud, aga olen päris kindel, et järjekordne keemiline rasedus on mul siin lõppemas. Kui on tegemist keemilise rasedusega, kas päevade alguses ei peaks testid juba täiesti negatiivsed olema?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Proovin ka sellega siis uuesti mingiaeg ???? Kui vara testima hakkasid? Mitmes tsüklipäev sul on? ????

Minul on täna CD29 ja ov toimus umbes CD15-17 vahemikus. Esimese väga õrna aimatava triibuvarju sain 9-11 dpo paiku, kui küsisin ka siin foorumis, et kas onestepi ribakatele võib jääda triibukuma, mis on kuivamistriip. Järgmisel päeval oli tunda väga õrna iiveldust, mis saatis mind apteeki rasedustesti ostma. Apotheka testil tuli imeõrn triibuke 3-4 minuti möödudes peale, aga onestepi ribakas oli jällegi täiesti negatiivne (mul on neid ribakaid palju kodus, sellepärast neid ka nii laristan). Järgmisel päeval (eile) tegin hommikul uuesti samad testid ja oli suhteliselt sarnane tulemus, et midagi ei julgenud loota, aga samas miskit sealt õrnalt kumas. Läksin tegutsema ja jälle tundsin õrna iiveldust ja süda ei andnud rahu ja ostsin biocardi testi poest, mis siis päevasel ajal tehes oli sellise triibuga, et kahtlust enam polnud. Triip on veel õrn, aga kindlalt olemas ja täiesti roosa. Onestepil sain ka samal ajal juba märgatavama triibu peale. Tänane biocardi test juba õrnalt tugevama triibuga, onestep endiselt sama õrnake nagu eelnevatel päevadel. Kuna varasem varajane katkemine selja taga siis ei julge veel rõõmustada ja ootan nädalalõpuni. Kui selleks ajaks päevad pole alanud siis võib vist rahulikumalt hingata.

Tundub, et minul lõppeb ikkagi keemilise rasedusega sel korral. Tänane test jällegi positiivne nagu eelnevatel päevadel. Triip tumedamaks pole läinud tänase seisuga ja väga õrnalt hakkas pruunikat määrima. Praegu see kadunud, aga olen päris kindel, et järjekordne keemiline rasedus on mul siin lõppemas. Kui on tegemist keemilise rasedusega, kas päevade alguses ei peaks testid juba täiesti negatiivsed olema?

Lisan pildi juurde tänasest hommikusest testist. Pildil isegi ei tundu nii tume triip, kui päriselt on. https://postimg.cc/hJz9p1gn

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Cd1 ????????

C.

Mul võiks ka ju päevad alata, mul poole aasta jooksul pole kordagi üle 35-päevast tsüklit olnud..

Mul täna väga tugevalt kõht valutanud, kord kõht kinni/puhitus, siis jälle kõht lahti. Ei tea mis häda, väsimus ka tapab, koguaeg tahaks vara magama minna. Ei tea kas päevad siis jäävad hiljaks või mis nüüd häda?!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(See olin mina, kes eile õhtul käo nime all siia postitas)

täna CD36, päevad “hilinenud” 1 päev ja tegin biocardi plaattesti, tulemus tuli 5-minuti sees.

https://ibb.co/QfVnLXB

ma olen shokis! Lähen esmaspäeval veretesti tegema…

 

(Veider on see, et panustasime viimati CD17 ja täna on CD36, kas tõesti võtab nii kaua, et saada positiivne rasedustest, mu varasemalt kasutatud one stepi’id on kummitustriibuga olnud)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

(See olin mina, kes eile õhtul käo nime all siia postitas)

täna CD36, päevad “hilinenud” 1 päev ja tegin biocardi plaattesti, tulemus tuli 5-minuti sees.

https://ibb.co/QfVnLXB

ma olen shokis! Lähen esmaspäeval veretesti tegema…

(Veider on see, et panustasime viimati CD17 ja täna on CD36, kas tõesti võtab nii kaua, et saada positiivne rasedustest, mu varasemalt kasutatud one stepi’id on väga õrna triibuga olnud)

Hoian sulle pöialt, et kõik hästi oleks. Kui esmaspäevane vt annab väikese tulemuse, siis võiks NN läbi käia. Minu esimene emakaväline kulges umbes samamoodi.

S.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

(See olin mina, kes eile õhtul käo nime all siia postitas)

täna CD36, päevad “hilinenud” 1 päev ja tegin biocardi plaattesti, tulemus tuli 5-minuti sees.

https://ibb.co/QfVnLXB

ma olen shokis! Lähen esmaspäeval veretesti tegema…

(Veider on see, et panustasime viimati CD17 ja täna on CD36, kas tõesti võtab nii kaua, et saada positiivne rasedustest, mu varasemalt kasutatud one stepi’id on kummitustriibuga olnud)

Ma loodan, et VT on positiivne ja kõik läheb hästi ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[/quote]

Tundub, et minul lõppeb ikkagi keemilise rasedusega sel korral. Tänane test jällegi positiivne nagu eelnevatel päevadel. Triip tumedamaks pole läinud tänase seisuga ja väga õrnalt hakkas pruunikat määrima. Praegu see kadunud, aga olen päris kindel, et järjekordne keemiline rasedus on mul siin lõppemas. Kui on tegemist keemilise rasedusega, kas päevade alguses ei peaks testid juba täiesti negatiivsed olema?

 

Lisan pildi juurde tänasest hommikusest testist. Pildil isegi ei tundu nii tume triip, kui päriselt on. https://postimg.cc/hJz9p1gn

[/quote]

Testil triibu tumedus ei pruugi midagi tähendada, palju oleneb testist endast ja nt ka sellest millal testi tegid (uriini hommikul jne). Võimalik, et see pruunikas määrimine on sul samal ajal, kui päevad oleksid pidanud olema.?

Head retsepti pole, ole rahulik ja kannatlik- aeg näitab. HCG mõõtmist on kõige mõistlikum teha veretestiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Mul olid mitmed sümptomid, mis justkui viitasid rasedusele, aga nüüd on kõik sümptomid kadunud. Need sümptomid võivad olla ka PMSi tunnused, kuigi mul kunagi varem neid ei ole sedasi esinenud (va viimase raseduse tekkimisel). Täna hommikul (dpo 12) tegin ka uue testi ja ühtegi triibu varju ka ei tekkinud (kuigi kaks päeva varem tehtud testil oli õrn joon). Eile hakkas roosakalt määrima ja täna juba veidi rohkem, mis samuti on ebatavaline, sest Ovitrellega on tsükkel hästi täpne olnud alati ja dpo 14 alles menses tulnud. Kas nüüd tõesti mõtlesin end ise rasedaks või? Olen väga segaduses. Kas keegi targem teab miskit kosta selle peale? Äkki võis olla ka varajane katkemine? On veel mingi lootus? Dpo 12 võiks ikka test vist miskit triipu juba näidata ja kuhu nüüd kõik sümptomid jäid?</p>
KR

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas tarvitate ka mingisuguseid vitamiine vms?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tere!

Kellel on kogemust nende Clear Blue elektrooniliste ovulatsiooni testidega oskab ehk kaasa rääkida.. Igatahes arvutasin välja umbkaudsd ovulatsiooni aja ja alustasin testimist esmaspäeval 16.08 ning kuni neljapäevani oli siis ekraanil tühi ring ja reede hommikul testides ilmus ekraanile vilkuv naerunägu, mis tähendab, et viljakad päevad on käes aga nüüd see vilkuv naerunägu juba 3 päeva järjest sinna ilmunud kui olen hommikul neid teste teinud. Kalendri järgi peaks olema OV 21.08 – 22.08 vahemikus. Kas kellegil on veel nii olnud, et vilkuv naerunägu jääbki ekraanile isegi kui edasi jätkad testimist kuigi OV ikkagi toimub?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 184 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad august 2021