Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Oktoober 2022

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 172 )

Teema: Triibupüüdjad Oktoober 2022

Postitas:
Kägu

Proovime teist last alates jaanuarist.

Kevadel oli peetumine. Augustis hakkasid uuesti päevad.

Hetkel CD 18, Flo äppi järgi peaks CD 23 ovulatsioon olema.

Lootused endiselt laes 🙂

MM

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on siiralt hea meel, kellel triibud käes ❤️ palju õnne ????

Kõigile, kes tsükli lõppu ootavad, soovin pikka meelt ja positiivseid rasedusteste ????

Endal vististi 2dpo, saab nüüd 2 nädalat praadida, kas läks õnneks või mitte ????

F

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin täna testi, kaks tumedat triipu. CD 31, ei jõua kohale, et rase, sest hakkasime septembris alles üritama. Arvasin, et teise lapsega läheb kauem aega. Laps on oodatud aga shokis kuidagi, et nii kiirelt.

Palju õnne! Loodan sama saatust!

Kui tohib küsida, miks oli arvamus, et teisega läheb rohkem aega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin täna testi, kaks tumedat triipu. CD 31, ei jõua kohale, et rase, sest hakkasime septembris alles üritama. Arvasin, et teise lapsega läheb kauem aega. Laps on oodatud aga shokis kuidagi, et nii kiirelt.

Palju õnne! Loodan sama saatust!

Kui tohib küsida, miks oli arvamus, et teisega läheb rohkem aega?

Tere, nüüd saanud paar päeva rahulikult mõelda, suurem shoki element möödas. Isegi, kui teadlik valik teine laps oli testi tulemus üllatav. ????

Põhjus, miks eeldasin, et kauem, kuna olen 33 ja kuulnud teiste paaride üritusi lapsi saada tutvusrinkonnas ja lugesin ka perekoolis triibu teemasid. Ei arvanud, et see esimesel katsel kohe õnnestub, sest oled oma peas midagi otsustanud. Ei kasutanud ka ovulatisiooni teste, vaatasin lihtsalt Flo äpiga, millal peaks olema. Ja ei saanud võrrelda esimese lapsega, kuna see oli töö õnnetus.

Loodan, et saad ka varsti oma triibud ????

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna must masendus peal.
Sain oma kauaoodatud esimesed päevad pärast spiraali eemaldamist ja juba oli suur ärevus sees, et see, milleks oleme pikalt valmistunud, saabki lõpuks teoks. Meil oli üks oluline tähtaeg raseduse planeerimisel ka suurema kodu leidmine ja kolimine, sest praegusel viisil me viiekesi elama ei mahuks. Tahtsin, et need asjad oleks enne paigas, et raseduse ajal ei oleks ei stressi otsimisest ega kolimisest (siin, kus me elame, on kinnisvaraturg ka selline, et valikut on väga vähe).
Leidsime siis omale sobiva koha, kõik oli justkui hästi, lastele sai ka juba kolimisplaanid ära räägitud. Kuniks täna hommikul helistati ja teatati, et omanik otsustas kellelegi teisele müüa.
Ma olen nagu puuga pähe saanud ja täielik ahastuse tunne on 🙁 Ühtegi sobivat alternatiivi ka pole, sedagi otsisime ja ootasime pikalt. Ei teagi nüüd, kas panna kogu see raseduse planeerimine ootele, kuniks asjad lahenevad või lasta asjadel minna ja liikuda edasi suhtumisega, et küll need lahenevad. Samas olen ise selline muretseja ja planeerija, kes läheb kohe kohutavasse stressi, kui asjad soovitud suunas ei liigu.
Teisalt oleme seda hetke NII kaua oodanud ja mina olen tohutult oma hirmudega tööd teinud, et üldse kolmandale lapsele jah öelda. Olen kogu oma elu selle ootuses pausile pannud (töövahetus jms). Mul on tunne, et kui kohe peale ei hakka, võin jälle ümber mõelda.

/Tihasepreili

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD15 ja terve päeva väga paha olla + oksendasin hommikul ja õhtul. Homme hommikul teen testi ???????? ei tea mis see nüüd olema peaks

 

Coldasice

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul täna CD15 ja terve päeva väga paha olla + oksendasin hommikul ja õhtul. Homme hommikul teen testi ???????? ei tea mis see nüüd olema peaks

Coldasice

CD 15 nüüd küll mingit rasedust ei saa olla kui sa just DPO-ga segamini ei aja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on täna must masendus peal.

Sain oma kauaoodatud esimesed päevad pärast spiraali eemaldamist ja juba oli suur ärevus sees, et see, milleks oleme pikalt valmistunud, saabki lõpuks teoks. Meil oli üks oluline tähtaeg raseduse planeerimisel ka suurema kodu leidmine ja kolimine, sest praegusel viisil me viiekesi elama ei mahuks. Tahtsin, et need asjad oleks enne paigas, et raseduse ajal ei oleks ei stressi otsimisest ega kolimisest (siin, kus me elame, on kinnisvaraturg ka selline, et valikut on väga vähe).

Leidsime siis omale sobiva koha, kõik oli justkui hästi, lastele sai ka juba kolimisplaanid ära räägitud. Kuniks täna hommikul helistati ja teatati, et omanik otsustas kellelegi teisele müüa.

Ma olen nagu puuga pähe saanud ja täielik ahastuse tunne on ???? Ühtegi sobivat alternatiivi ka pole, sedagi otsisime ja ootasime pikalt. Ei teagi nüüd, kas panna kogu see raseduse planeerimine ootele, kuniks asjad lahenevad või lasta asjadel minna ja liikuda edasi suhtumisega, et küll need lahenevad. Samas olen ise selline muretseja ja planeerija, kes läheb kohe kohutavasse stressi, kui asjad soovitud suunas ei liigu.

Teisalt oleme seda hetke NII kaua oodanud ja mina olen tohutult oma hirmudega tööd teinud, et üldse kolmandale lapsele jah öelda. Olen kogu oma elu selle ootuses pausile pannud (töövahetus jms). Mul on tunne, et kui kohe peale ei hakka, võin jälle ümber mõelda.

/Tihasepreili

Tere, tead vahepeal tasub muretsemine kõrvale jätta, elu on elamiseks. 🙂 Kuna olete nii kaua oodanud, siis soovitan küll tegutsema hakata. Küll asjad paika loksuvad ning siiralt usun, et ilusad ajad on veel Teil ees. Natuke rohkem positiivsust ning imed hakkavad juhtuma! ????

 

Liblikas

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh jumal ! Olen siin siis alates 10dpo testinud üle päeva ja kõik testid negatiivsed . Nüüd üleeile pidid päevad hakkama ja test oli ikka negatiivne . Kuna tänaseks ikka päevi veel ei olnud , siis tegin uue testi ja täitsa positiivne. Rinnad ka kergelt valulikud. Huvitav miks test nii hilja näitama hakkas? Kas ov võis siis hiljem toimuda ? Igatahes olen täiesti shokis … peaks nagu rõõmus olema aga praegu rohkem selline segaduses tunne. Alustasime alles eelmine kuu proovimist ja ei jälginud õiget aega.  Ma ei olnud valmis, et see kohe õnnestub.

kertuke

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jeee, palju õnne teile!????

CC

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tegin täna testi, kaks tumedat triipu. CD 31, ei jõua kohale, et rase, sest hakkasime septembris alles üritama. Arvasin, et teise lapsega läheb kauem aega. Laps on oodatud aga shokis kuidagi, et nii kiirelt.

Hüppan ootajate grupist korra siia, et öelda, et mul juhtus septembris täpselt samamoodi ????. Õigel ajal testides olid kõik pulgad negatiivsed ja päevad jäid hiljaks, tegin uuesti testi ja üllatuslikult positiivne ???? Olen nüüd korra UHs käinud, ütlesin ämmakale kohe, et beebi arvatavasti väiksem, sest test ei näidanud õigel ajal, aga beebi vastas täpselt õigetele mõõtudele ????‍♀️????

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

Olen nii õnnelik, et saan lõpuks jälle siia kirjutada. Arvasin muidugi, et enam rohkem lapsi ei soovi, aga no näed siis.

Oleme neljanda pisikese meisterdamise lainel. Mul on kolm imelist poega juba olemas, aga üks poiss võiks ju veel olla 🙂

Viimased päevad olid 30.09

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal tavaliselt testima hakkate ja milliseid rasedusteste soovitate? Ma istun nagu tulistel sütel, ei jõua ära oodata, millal testima hakata. Täna 4dpo ja nii piinarikas on oodata.

F.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ka alati väga piinarikas ootamine, aga kuidagi olen suutnud 8DPOni ära oodata.

 

M.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii vahva lugeda et osadel juba triibud käes. Mul praegu CD 14 ja 3 päeva tagasi hakkasin ov teste tegema, täna triibud juba peaaegu sama tumedad ehk eeldaks et paari päeva pärast tuleb ov ka. Üritame üle päeva panustada ka aga täna tervisega rivist väljas, loodan et õiget hetke maha ei maga ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil vist näkkas. Tähtaeg juuni löpp/juuli algus…

täna DPO9 ja testidel õrnad triibud.

 

neljaslaps

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil vist näkkas. Tähtaeg juuni löpp/juuli algus…

täna DPO9 ja testidel õrnad triibud.

neljaslaps

Palju õnne ❤️❤️ mis teste kasutasid? ????

Mul 6dpo, kõhus kogu aeg imelikult kisub ja torgib ????‍♀️ megalt kibelen testima, kuigi tean, et vara veel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma kasutan peamiselt Livsane teste (Benust, hetkel DPD tasuta, et nt epoest tellida). Need testid tundlikkusega 10, seega saab mitu päeva enne algavat menstruatsiooni juba testida. Ja nendel pole ma kunagi näinud kuivamistriipu vms. Nende testide hinnad on ka vastuvõetavamad.

DPO6 võib alles pesastumine toimuda, seega ära raiska veel teste ☺️

neljaslaps

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ikka nõrga kannatusega selle testimise osas, või meeldib lihtsalt, ei teagi. Aga ma hakkan juba 8dpo tegema ja tavaliselt ikka 2-3 päevas 😀 Et see lõbu liiga kalliks ei läheks tellin internetist neid odavaid ribateste posu. Kuna mul esimese lapsega näitas juba 8dpo ära, siis julgen usaldada neid küll.

Aga hetkel mul need said otsa, 9dpo tegin viimase ja see oli negatiivne. 11dpo sain apteegist selle formula vitale, sest muud ei müüdud, aga mulle need testid ei meeldi, liiga sageli näitavad mingit varjukest, nii seegi kord. Hetkel haige lapsega kodune ja kuskile apteeki minek tundub vaevaline tegevus, muidu 13 dpo. No homme muidu peaks päevad hakkama, aga selle gepretixiga ei tea täpselt, mida oodata. Hetkel otseselt sellist tavalist homme-hakkavad-päevad tunnet pole. Eks näis, lootused suht madalad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen ikka nõrga kannatusega selle testimise osas, või meeldib lihtsalt, ei teagi. Aga ma hakkan juba 8dpo tegema ja tavaliselt ikka 2-3 päevas ???? Et see lõbu liiga kalliks ei läheks tellin internetist neid odavaid ribateste posu. Kuna mul esimese lapsega näitas juba 8dpo ära, siis julgen usaldada neid küll.

Aga hetkel mul need said otsa, 9dpo tegin viimase ja see oli negatiivne. 11dpo sain apteegist selle formula vitale, sest muud ei müüdud, aga mulle need testid ei meeldi, liiga sageli näitavad mingit varjukest, nii seegi kord. Hetkel haige lapsega kodune ja kuskile apteeki minek tundub vaevaline tegevus, muidu 13 dpo. No homme muidu peaks päevad hakkama, aga selle gepretixiga ei tea täpselt, mida oodata. Hetkel otseselt sellist tavalist homme-hakkavad-päevad tunnet pole. Eks näis, lootused suht madalad.

AG

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saagi nüüd aru kas mul ov oli testide järgi ära eile? Kaks viimast täna tehtud, aga samas see eilne cd14 polnud ka ju võrdlselt tumedad ega vasak tumedam. Ehk keegi värskema pilguga oskab öelda?

https://www.upload.ee/files/14587512/IMG_20221016_151004.jpg.html

 

MK

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saagi nüüd aru kas mul ov oli testide järgi ära eile? Kaks viimast täna tehtud, aga samas see eilne cd14 polnud ka ju võrdlselt tumedad ega vasak tumedam. Ehk keegi värskema pilguga oskab öelda?

https://www.upload.ee/files/14587512/IMG_20221016_151004.jpg.html

MK

Need testid on negatiivsed. Samas ovulatsioonitestidega on kerge see nö peak maha magada ka. Seega ma soovitaks siis kui testid juba veidi tumedamaks lähevad 2 korda päevas testida. Antud juhul ma arvan, et testi ikkagi edasi.

 

M.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina viimase raseduse ajal mäletan, et peale viimast vahekorda 6 päeva hiljem olin nagu laip. Õnneks hakkas täpselt siis puhkus ja olin terve selle aja jooksul nii väsinud ja isu puudus. Olin 100% kindel, et õnnetus.

Leidsin selle viola ülivarajase testi ja tegin ära. Ilusad triibud sain 8 päeva enne päevade algust.

Kuna 13.10, 14.10 olime mehega ja koheselt hakkas mingi kiskumine häbemeluu peal, siis tellisin testi aphotekast ära.

Plaan on teha samuti 8 päeva siis ennem ehk 21.10.

Palju õnne kõigile triibulistele ja ülejäänudele palju edu.

 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil vist näkkas. Tähtaeg juuni löpp/juuli algus…

täna DPO9 ja testidel õrnad triibud.

neljaslaps

Palju õnne ❤️❤️ mis teste kasutasid? ????

Mul 6dpo, kõhus kogu aeg imelikult kisub ja torgib ????‍♀️ megalt kibelen testima, kuigi tean, et vara veel.

Unustasin enne mainida, et F olen ???? terve päeva kõhus õrnad valud olnud ????‍♀️ loodan, et miskit rasestumisega seotud, aga tegelt võib üldse pms olla. Päevadeni 9 päeva veel.

F

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tsükkel vähegi on paigas, soovitan hoopis ClearBlue digitaalseid teste.

ribakad pole minu arvastes usaldusväärsed. Sama hästi vöite igaks juhuks seksida üle päeva nt.

Aga kas OV aega ei tunne ise? (Mitte, et kõik tunnevad).

 

n39

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tsükkel vähegi on paigas, soovitan hoopis ClearBlue digitaalseid teste.

ribakad pole minu arvastes usaldusväärsed. Sama hästi vöite igaks juhuks seksida üle päeva nt.

Aga kas OV aega ei tunne ise? (Mitte, et kõik tunnevad).

n39

Mul ovulatsioon lausa valulik, seega ei saa maha magada ???? digitaalsete rasedustestide kohta on netis silma jäänud, et võivad ka valetada ????‍♀️ ei raatsi ausalt öeldes nende alla nii suuri summasid panna ka. Tavalistega saab ka ju lõppude lõpuks vastuse kätte ????

F.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et ta siiski mõtles ClearBlue digitaalset ovulatsioonitesti, mitte rasedustesti.

CC

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tundub, et ta siiski mõtles ClearBlue digitaalset ovulatsioonitesti, mitte rasedustesti.

CC

Aa sorri ???? ma pole ov testideni veel jõudnud.

F

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.upload.ee/files/14589256/IMG_20221017_092421.jpg.html

See alumine tänane ov test on minu meelest nüüd küll positiivne, testjoon tumedam kui kontrolljoon. Sai eile panustatud ka ja proovime täna ka ja loodame parimat, õhtul teen ka veel ov testi et ehk läheb tumedamaks või ongi juba peak. ???? Ja siis hakkab see närvesööv kannatamatu ootamine ????

Mk

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, mõtlesin ClearBlue digit OV-teste ikka.

Vabandan segaduse pärast ☺️

n39

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 172 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad Oktoober 2022