Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad september 2021

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 173 )

Teema: Triibupüüdjad september 2021

Postitas:

Mina ühinen C-ga. Samuti ei piira miskit, toitumine on mul pidevalt jälgitud nagunii ja treeningud on küll rasked aga need olnud rasked juba aastaid.
Ma arvan, et tervislik eluviis on tähtis kuid ei keela endale klaasikest siin-seal.

Palju on neid lugusid kus on liialt jälgitud ning siis ei tulegi aga kui lasevad end vabaks siis varsti triibud olemas 😀

Viimased kuud olen endal ka stressi vähendanud. Ei jälgi meeletult iga enda sümptomit ja ei märgi neid üles 😀
OV aja tunnen ikkagi ja märgin neid asju üles ning toimetame siis mu sisetunnete järgi. Aga see meeletu sümptomite märkimine pole mind veel kuidagi aidanud 😀

Ei saa öelda, et iga mingi imeliku tundega ei kargaks pähe – äkki nüüd on! 😀 Neid ikka tuleb 😀 😀

Ann.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin ennast kokku ja panin endale Pärnu haiglasse viljakusprobleemidega tegeleva arsti juurde aja kirja.. Peale kõne lõppu olid pisarad silmis ja süda läikis, lihtsalt niii vastik tunne on sees, et miks minul peab kõik nii raskelt tulema. Nii kardan kõike seda, mis ees ootab. Aga eks see kõik on õilsa eesmärgi nimel ja kui ise hakkama ei saa, siis tuleb abi otsida.

Viimased päevad olen üldse nii liimist lahti, PMS paneb see kuu ikka täiega. Tühised asjad löövad silmad märjaks 😀

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtsin ennast kokku ja panin endale Pärnu haiglasse viljakusprobleemidega tegeleva arsti juurde aja kirja.. Peale kõne lõppu olid pisarad silmis ja süda läikis, lihtsalt niii vastik tunne on sees, et miks minul peab kõik nii raskelt tulema. Nii kardan kõike seda, mis ees ootab. Aga eks see kõik on õilsa eesmärgi nimel ja kui ise hakkama ei saa, siis tuleb abi otsida.

Usu mind, sa tunned ennast pärast viljastusarstil käimist paremini – saad oma mure jagada, hakkad oma keha paremini tundma jne!

ntks..Ma rääkisin täna kolleegile et selline asi, et mul PCOS ja viljatusega probleeme jne…jaa vastus oli mulle täielik shokk, temal on ka PCOS ja ta on üritanud 2 aastat ja pole veel kuhugi pöördunud…

Meie ümber on neid kes näevad lapse saamisega vaeva nii palju… me lihtsalt ei tea seda.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen Kägu, kelle rasedus (5+2) peetus juuni algul. Käisin ikka siin lugemas, kuidas kõigil läheb. Mehega võtsime rahulikult, käis uuesti arstil, sõi veelkord ab-d väikse põletiku pärast. Võtame mõlemad ilusti vitamiine jne.

See kuu ma ov teste ei kasutanud, vaid lihtsalt toimetasime, kui tuju oli. Tundub, et töö kandis vilja ???? Täna hommikul ja ka õhtul (kokku 3 erinevat testi-ärge küsige miks????), näitasid ime õrna triibukest, aga ilusti silmaga näha. Päevadeni on veel 4 päeva aega ????

Sõna otseses mõttes on mul hirm…Hirm, et midagi jälle juhtub. Mees on minust 20 aastat vanem, oleme üle aasta juba proovinud.Laps on lihtsalt nii nii oodatud ????

Ma ei oleks veel testinud, aga rinnad valusad, kõht pakitseb ja enesetunne imelik. Kõik samad tunnused nagu eelmine kord. Ma siirald loodan, et seekord  on õnnelik lõpp???????? Eks testin edasi ja loodan parimat ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin ennast kokku ja panin endale Pärnu haiglasse viljakusprobleemidega tegeleva arsti juurde aja kirja.. Peale kõne lõppu olid pisarad silmis ja süda läikis, lihtsalt niii vastik tunne on sees, et miks minul peab kõik nii raskelt tulema. Nii kardan kõike seda, mis ees ootab. Aga eks see kõik on õilsa eesmärgi nimel ja kui ise hakkama ei saa, siis tuleb abi otsida.

Viimased päevad olen üldse nii liimist lahti, PMS paneb see kuu ikka täiega. Tühised asjad löövad silmad märjaks ????

C.

Loodan, et saad toreda arsti juurde. Pelgu viljatusravi kliinikus on ülitoredad  arstid, loodan et mujalgi sama. Saad tuge, saad informatsiooni ning ka asjakohast abi kui seda peaks vaja olema. Mul enne pikalt ei õnnestunud, kuid peale spetsialistide abi otsimist läks alla 3 kuu, et lapseootele jääda 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

CD18. OV peaks vist möödunud nüüd olema, algab see nõme ooteperiood ????

Tarkusehamba opi panin hetkel oktoobri keskele, selleks ajaks kindel, kas oli september triibuline või ei.

Aga ise küsin ja vastan ka.. Ma pigem hoidun alksist ja raskuste tõstmisest perioodil, mis OV ja päevade/triipude vahele jääb. Samuti hoian end eemal praegu inframatist. Ibumetini ka ei tarvita ja seda juba pikemalt, kui vaja midagi tõesti valu vastu, siis paratsetamool.

Ma aga küsiks sellist asja, et kuidas teil meespool selles triibuoote maailmas toimetab? Kas pigem üheskoos läbite kõike seda või mees pigem vaikiv/tegutsev osapool? ????Kumb teist üldse esimesena triipude püüdmisele suunas?

Meil pigem olen mina selles koguaeg sees ja mõtlen ja loen ja mõtlen ja kalkuleerin. Mees võtab rahulikult. Ja no eks mina olin ka see, kes asjast juttu hakkas üldse tegema. Läks aega, kuni mees mõttega harjus ja üheskoos rohelise tule andsime.

aek

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma aga küsiks sellist asja, et kuidas teil meespool selles triibuoote maailmas toimetab? Kas pigem üheskoos läbite kõike seda või mees pigem vaikiv/tegutsev osapool? ????Kumb teist üldse esimesena triipude püüdmisele suunas?

Meil pigem olen mina selles koguaeg sees ja mõtlen ja loen ja mõtlen ja kalkuleerin. Mees võtab rahulikult. Ja no eks mina olin ka see, kes asjast juttu hakkas üldse tegema. Läks aega, kuni mees mõttega harjus ja üheskoos rohelise tule andsime.

Meil sama, mina vean kõike 😀 Ovulatsioonitestidega teda üldse ei tüüta, vaid siis kui vilgub/ongi püsiv naerunägu siis ütlen, et nüüd on kõige õigem aeg tegutsemiseks 😀 Samas me meeleheitlikult ei ajasta oma vahekordi, muidu oleks täitsa liinitöö tunne. Naudime protsessi 🙂

Mul cd36 ja täna peaksid päevad 99% täpsusega hakkama, ootan ootusärevalt 😀 Imestan, et siiani vaikus. Muidu viimased kuud ikka hommikul kohe ilus äratus. Tissid on küll jõhkralt valusad see kuu (on peaaegu iga kuu enne päevi, aga seekord on eriti hull).

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Hoian pöidlaid C!</p>
<p style=”text-align: left;”>Millal plaanid testi teha?</p>
 

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võtsin ennast kokku ja panin endale Pärnu haiglasse viljakusprobleemidega tegeleva arsti juurde aja kirja.. Peale kõne lõppu olid pisarad silmis ja süda läikis, lihtsalt niii vastik tunne on sees, et miks minul peab kõik nii raskelt tulema. Nii kardan kõike seda, mis ees ootab. Aga eks see kõik on õilsa eesmärgi nimel ja kui ise hakkama ei saa, siis tuleb abi otsida.

Viimased päevad olen üldse nii liimist lahti, PMS paneb see kuu ikka täiega. Tühised asjad löövad silmad märjaks ????

C.

Samm lähemale eesmärgi saavutamiseks.

Jõudu, positiivset meelt ja küll tuleb ka tulemus!❤️

CwCh

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

<p style=”text-align: left;”>Hoian pöidlaid C!</p>

<p style=”text-align: left;”>Millal plaanid testi teha?</p>

aek

Sisetunne ja alakõht ütlevad, et testini ma ei jõua 😀 Kui tänase jooksul ei hakka, siis vast homme ostan testi.

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes kasutanud inofolic toidulisandit, kas võtate ka peale ov aega seda edasi? Kes kasutanud seda, kas on aidanud rasestuda? Plaanin järgmisest tsüklist seda hakata võtma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline imeline hommik, cd1 ????

C.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kes kasutanud inofolic toidulisandit, kas võtate ka peale ov aega seda edasi? Kes kasutanud seda, kas on aidanud rasestuda? Plaanin järgmisest tsüklist seda hakata võtma.

Mina võtsin seda mitu kuud, ei rasestunud. Võtsin 1x pakikese iga päev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes kasutanud inofolic toidulisandit, kas võtate ka peale ov aega seda edasi? Kes kasutanud seda, kas on aidanud rasestuda? Plaanin järgmisest tsüklist seda hakata võtma.

Arsti soovitusel jätkasin kuni I trimestri lõpuni

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uuel tsükklil uue hooga C! ????

Inofolicut võtan esimest tsükklit nüüd ja arsti soovitusel võtan läbi kogu tsükkli 2x päevas.

Mind ka huvitab Inofolicu tagasiside ????

aek

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutasin mitu päeva tagasi, et päevad hilinevad ja kahtlaselt raseda tunne on, kuid kahjuks ikka tulid need pahad tegelased 🙁

Järgmine nädal on mul munajuhade läbitavuse test. Uuringi nüüd, kas keegi on selle läbinud? Kas oli valus? Kuidas ennast enne seda ennast ette valmistasite?

KK

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Järgmine nädal on mul munajuhade läbitavuse test. Uuringi nüüd, kas keegi on selle läbinud? Kas oli valus? Kuidas ennast enne seda ennast ette valmistasite?

Ma läbisin selle paar kuud tagasi ja see oli ebamugav, aga mitte väljakannatamatu. See valu meenutas väga tugevaid menstruatsioonivalusid ja isegi kui ma seal hambad ristis oigasin veidi, siis arst saab alati anda sulle veidi aega, et “puhata” ja siis laseb nö. seda foami edasi sisse. Võtsin tunnike enne ka valuvaigisti sisse, pärast oli natuke hell olla, aga juba paar päeva hiljem hakkasime elukaaslasega taas asjatama. Ära mingit lõhna või asju endale peale lase enne minekut, kui ntks võib süda pahaks minna protseduuri ajal..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kirjutasin mitu päeva tagasi, et päevad hilinevad ja kahtlaselt raseda tunne on, kuid kahjuks ikka tulid need pahad tegelased ????

Järgmine nädal on mul munajuhade läbitavuse test. Uuringi nüüd, kas keegi on selle läbinud? Kas oli valus? Kuidas ennast enne seda ennast ette valmistasite?

KK

Valus ei olnud, korraks oli tunne, et hakkab pilt eest minema kuna väga kiiresti toimus see protseduur. Istusin paar minutit silmad kinni ja hakkas parem 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli eile (loodetavasti) nö implantation bleeding ????

K

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sain kliinikust kõne, et arst jäi haigeks ja visiit lükkub nädala võrra edasi ehk pinge kasvab.

mul täna CD34, päevi pole veel ja muid sümptomeid ka mitte peale rohke valget värvi vooluse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna triibufoorumis jälle jama, siis triibufoorumisse pääseb siit https://triibufoorum.wixsite.com

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siis ka üle pika aja.

Seekord tundus, et mu OV siis käis CD10-12 ära. Sai ajastatud mehkendamist vast õigele ajale.

Täna CD23 ja ausalt mul tunne, et tulevad vist päevad ikka. Kuidagi ei ühtegi sümptomit.. Kui mul millalgi oli PMSi sümptomeid ikka iga kuu siis viimased kuud ei ole neid üldse esinenud.
Pisut muserdav ja ka paneb mõtlema, et ehk peaks juba arstidelt abi otsima kui need punased nädala lõpus tulevad.

 

Kuidas teistel läheb?

teretalv91 kas midagi on muutunud?

Ann.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna CD21.

OV oli ilmselt CD15-16. Ehk läks õnneks.

Täna teist päeva rinnad ja nibud nii valusad, et hulluks ajab. Lisaks OV-st alates alakõhus kerged päevade aja laadsed valud. Aga no need sümptomid suhteliselt kindlalt Gepretixi töö, 5-päeva seda võetud ja teine 5-päeva veel võtta.

Püüan olla mõistlik ja end tagasi hoida aga kui 04.10 veel pole punased külla tulnud, siis teen vist esimese testi. Gepretixi abil peaks selleks ajaks nagu juba punased paistma hakkama kui just edu meid sel kuul ei saatnud.

Ootamine ikka nii närvesööv, ikka mõtlen, et äkki ja millal mõni sümptom võiks avalduda ja millal juba oleks mõistlik testi teha. Peast täitsa rase ilmselgelt järgmiseks nädalaks.. ????

aek

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul cd3 ja reedel siis arsti juurde.. Veidi kardan, aga no kui siiani ikka õnnestunud pole, siis ilmselt on ikka kõrvalist abi vaja 🙂

Loodan, et teiste kuu on edukam 🙂

C.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei!

Mina olen uue tsükli ootel. Täna on CD22 ja juba umbes alates CD17st on päevadelaadsed valud kimbutamas. See kuu positiivset OV testi ma ei saanudki, seega triibupüüdja ma käimasoleval tsüklil pole. Küll aga loodan, et päevad ikkagi kohe ei alga – tsükkel on juba nii lühikeseks kukkunud 🙁 enne raseduse katkemist oli mul regulaarne 28-päevane tsükkel, nüüd aga 23-24 päeva. Ausalt öeldes, kui juba CD17 päevadelaadsed valud tulid, tuli nutt peale, sest iga päev kartsin, et kohe algavad. Nii lühike tsükkel oleks ilmselt raseduse püüdmiseks aga probleem. Nüüd hoiangi siin iga päev hinge kinni, et äkki kannatab ühe päeva veel…täna on muidugi juba nii intensiivsed valud, et ilmselt täna õhtul/homme hommikul algavad. Oleks tsükkel kasvõi 24 päeva pikk…oeh!

Teistele püüdjatele edu!

J.K.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina sain eile CB testil õrna helesinise triibu nii, et mees ka kinnitas, et nägi. Nüüd ootan paar päeva ja teen teise testi ja siis helistan arstile. Alakõhus on teistmoodi tunne küll aga ei julge veel rõõmustada. Peale väsimuse ja öösiti vetsus käimise muid sümptomeid pole täheldanud.  Hetkel on esimese IUI biokeemiline meeles ja see teeb ettevaatlikuks.

KmK.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna CD36. Päevi pole, endiselt ainult valget värvi voolus ja pidevalt katsun rindu, et äkki need valutavad 😀 Eelmine tsükkel biokeemilisega oli mul megatugev rindade valu. Arvan, et mul tuleb vähemalt 40. päevane tsükkel…kui luteaalfaasi järgi arvutada.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on täna CD31, tsükkel peaks olema 34 päeva. Alakõhus on juba 3. päeva mingi õrn valu ehk muster on sarnane eelmise tsükliga. Eelmise tsükliga olid mul lootused väga kõrged ja valus kukkumine, sest olid sümptomid, mida polnud varem olnud ja seostasin neid pesastumisega. Nüüd loodan ikka, aga üritan jääda kahe jalaga maa peale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain kliinikust kõne, et arst jäi haigeks ja visiit lükkub nädala võrra edasi ehk pinge kasvab.

mul täna CD34, päevi pole veel ja muid sümptomeid ka mitte peale rohke valget värvi vooluse.

Ega tegu ei ole dr Haldrega? Ootan ka temalt vastust, tavaliselt vastab ta väga ruttu, aga nüüd on vaikus… Ei tea, kuhu helistada ka, et uurida.

 

KR

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul täna DPO 10,  mitu päeva püsti seistes alaselg hakkab vastikult valutama ja ei jäta enne järgi kui kuskile istuda saab vöi pikali.

Täna hommikul sai ka testi teha 25 mIU hCG tundlikusega, millele jäi õhk õrn triip, vast on veel liiga vara. Päevad peaks hakkama esmaspäeval, kannatan sinna maani ära ja teen uue testi.

Põidlad risti, et me kõik saaks varsti oma triibulised kätte

JM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 173 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Triibupüüdjad september 2021