Esileht Pereelu ja suhted Tunnen, et vajan abi.

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 94 )

Teema: Tunnen, et vajan abi.

Postitas:
Kägu

Mina oleksin teinud ühe pisikese üllatusabordi, siis oma lapse võtnud ja minema läinud.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte sellepärast, et teine joob, vaid et ta on ise nonstop ärritusseisundis ja valab viha lapse peale.

Miks on ärritusseisund? Sest mees joob! Kumb ravi peaks saama!

TA on ärritunud, sest ta on sedasorti inimene  kes ärritub, ega kontrolli oma käitumist.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustad perearstist ja ADga.

Mina ei ütle, et mine või ära mine lahku. Aga kui sa oled hommikuti nii kuri, et laps nutab, siis sa peaks ikka alustama endast.

Siin aetakse sassi põhjus ja tagajärg. Miks peab lõpurase hakkama sööma antidepressante, kui probleemiks on joodikust ludri mees? Kas naise tabletipugimisest muutub mees kaineks ja hakkab ahju kütma või?

Depressioon on haigus, ja antidepressandid on mõeldud seda ravima. Kuid kui naine on viimasel vindil rase ja mees on joodikust ludri, siis tabletid aitavad kuidas? Ma ise oleksin ka üsna ärritunud, kui ei saa oma abikaasa peale loota, sest kunagi ei tea, millal ta jälle viina viskab ja lapse lasteaeda unustab. Nii ei saa ju!

Nii et üritaks ikka mehe joomise ja arvutimängusõltuvusega tegelda, kui tahta olukorda muuta. Kas tahad endale meest kolmanda lapse näol?

Lisaks veel, et pole need AD-d mingi imerohi, mis kurva inimese lambist rõõmsameelseks muudab! Mul pereliige tarbib AD-d juba mitu aastat ja no siiani pole sest küll märgata olnud mitte kõige tillematki kasu! Üksnes kõrvaltoimed on kohutavad (ja üks AD tõsisematest kõrvaltoimetest on kõrgenenud soov teha enesetappu). Kui püüan arstile rääkida, et ADst pole ju üldse kasu olnud, siis arst üksnes vihastab ja käsib edasi võtta. Võõrutamine pidi olema hullem kui narkootikumidest, seega ära jätta enam ei julge. Ja võtabki ta mul AD-d, millest kasu ei ole, aga ära jätta võõrutusnähtude tõttu ka ei saa.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mõlemad!

Tavaline mõistus suudab ka tableti töö ära teha. Teemaalgataja on täiskasvanud naine ja vastutus tuleb võtta. Sünnitatud lapsed tuleb suureks kasvatada. Nii ei saa, et kaon ära. Mehe joomine. Vaata kõrvalt! Kallab viina oma kerre, tervis varsti läbi. Miks närve kulutada. Maha tuleb istuda ja öelda, et minule see ei sobi. Kuna mees nõuab, et sina abi otsiksid, siis ühiskonna pakutav abi ongi eraldi elamispind. Kui suhtes on olnud valetamist ja petmist, siis mis suhe see on. Laiali ja kohe!

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina oleksin teinud ühe pisikese üllatusabordi, siis oma lapse võtnud ja minema läinud.

Õnneks TA ei ole sina. Tipp-topp soovitus muidugi lõpurasedale. Jube!  Tema otsustas nii ja see on ok.  Loodame, et lapsega kõik hästi ja peale sündimist isa alkoholi tarbimise nägu ei ole.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

peale sündimist isa alkoholi tarbimise nägu ei ole.

Mina pole küll too kägu ja abordist ei kõneleks tõesti lõpurasedale ja üldse naisele, see on naise enda keha ja naise enda otsus, aga ega see isa nägu nüüd paremini ei kõla, ütlen ausalt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina pole küll too kägu ja abordist ei kõneleks tõesti lõpurasedale ja üldse naisele, see on naise enda keha ja naise enda otsus, aga ega see isa nägu nüüd paremini ei kõla, ütlen ausalt.

Isa alkoholi nägu tähendab meest, kes oma naist ei hoia. Just mees peab olema see, kes oma naisest hoolt kannab, et lastel oleks ema ja emal oleks temaga koos hea olla. See mees ei mõista, et tema vastutada on, et lastel oleks ema võimalikult kaua.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks sa kepid sellisega ja endale lisatite ka veel teha lasid? Misasi on üllatusrasedus? Üllatusid, et seksides on tõenäosus rasestuda ????‍♀️

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaassõltane on pop sõna küll, aga kas sa ikka seda oled. Ja kas mees on joodik, on ka kaheldav. 2 korda nädalas juua õlut ja arvutimänge mängida ja pärast pohmellis olla…joodik? Ma ka olen pärast joomist pohmellis. Nii halb on olla. Aga seda seepärast et ma pole joodik. Organism saab nagu mürgistuse kui joon. Pärast põen ja nö suren järgmine päev. Nii halb on. Kui mees oleks mu peale vihane, ei oleks ta kaassõltlane vaid teda vihastaks see et süüa pole ja tuba on kütmata. Ehk vajalikud asjad tegemata, sest mul on nii halb olla.

Kui ta joob kaks korda nädalas siis on ju neli päeva nädalast läinud juba. 2 päeva täis ja kaks päeva pohmellis. Pole joodik?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõistan Sind hästi. Mul abikaasa alustab reede õhtul, laupäeval on halb ja joob peale, et paremaks läheks, siis tiksib pooluimas terve päev, siis kõnnib öösel vetsu, külmkapi juurde ja tuiab lihtsalt ringi. Pühapäeval on nii halb, et aegajalt joob siis ka. Õnneks on nüüd suutnud ennast kokku võtta ja joob üle nädalavahetuse. Vanasti ârritusin täiega ja olin samuti põhjendamatult laste peale ärritunud. Nüüd ei tee väljagi, lasen tal tiksuda ja elane lastega oma elu.

Kõige tobedam ongi see, et ta on täiesti minu inimene. Kui kaine on, siis meil väga mõnus koos. Lastega tegeleb ka palju ja perega käime palju igalpool. Lahutada ei kavatse, loodan, et saab ise aru, et nii palju ei pea joona. Rahaliselt ei ole sõltuv. Saaksin ka üksi väga hästi hakkama.

mul sama olukord… masendav

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustad perearstist ja ADga.

Mina ei ütle, et mine või ära mine lahku. Aga kui sa oled hommikuti nii kuri, et laps nutab, siis sa peaks ikka alustama endast.

Siin aetakse sassi põhjus ja tagajärg. Miks peab lõpurase hakkama sööma antidepressante, kui probleemiks on joodikust ludri mees? Kas naise tabletipugimisest muutub mees kaineks ja hakkab ahju kütma või?

Depressioon on haigus, ja antidepressandid on mõeldud seda ravima. Kuid kui naine on viimasel vindil rase ja mees on joodikust ludri, siis tabletid aitavad kuidas? Ma ise oleksin ka üsna ärritunud, kui ei saa oma abikaasa peale loota, sest kunagi ei tea, millal ta jälle viina viskab ja lapse lasteaeda unustab. Nii ei saa ju!

Nii et üritaks ikka mehe joomise ja arvutimängusõltuvusega tegelda, kui tahta olukorda muuta. Kas tahad endale meest kolmanda lapse näol?

Lisaks veel, et pole need AD-d mingi imerohi, mis kurva inimese lambist rõõmsameelseks muudab! Mul pereliige tarbib AD-d juba mitu aastat ja no siiani pole sest küll märgata olnud mitte kõige tillematki kasu! Üksnes kõrvaltoimed on kohutavad (ja üks AD tõsisematest kõrvaltoimetest on kõrgenenud soov teha enesetappu). Kui püüan arstile rääkida, et ADst pole ju üldse kasu olnud, siis arst üksnes vihastab ja käsib edasi võtta. Võõrutamine pidi olema hullem kui narkootikumidest, seega ära jätta enam ei julge. Ja võtabki ta mul AD-d, millest kasu ei ole, aga ära jätta võõrutusnähtude tõttu ka ei saa.

Kui kõige suuremaks probleemiks on, et kord jääb ahi kütmata ja last ei viida lasteaeda, mistõttu ema lapse nutma psneb, siis jah, ema alustab endast. Kui niisama ei osata rahulikuks jääda ja ise vastutus võtta, peaks appi tulema kemikaalid.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte mingil juhul ei alusta ad-ga. Päris hulluks olete läinud või? Peakeemiat omal muutma, sellepärast, et teine joob. Hullus kuubis.

Räägi kaasa asjades, millest sa midagi tead. Käesolev ilmselgelt ei kuulu nende hulka.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin aetakse sassi põhjus ja tagajärg. Miks peab lõpurase hakkama sööma antidepressante, kui probleemiks on joodikust ludri mees? Kas naise tabletipugimisest muutub mees kaineks ja hakkab ahju kütma või? Depressioon on haigus, ja antidepressandid on mõeldud seda ravima. Kuid kui naine on viimasel vindil rase ja mees on joodikust ludri, siis tabletid aitavad kuidas? Ma ise oleksin ka üsna ärritunud, kui ei saa oma abikaasa peale loota, sest kunagi ei tea, millal ta jälle viina viskab ja lapse lasteaeda unustab. Nii ei saa ju!

Tabletid aitavad püsida rahulikuna, teha mõistusega otsuseid, mitte emotsioonidega ning käituda ratsionaalselt. Samuti aitavad tabletid suurendada enesekontrolli ning tõsta enesehinnangut, mis omakorda aitavad teha õigeid valikuid. Tabletid lisavad rahulikkust ning võtavad maha ärevuse, aitavad otsustada, mis on oluline ja mis mitte. Iga sõltlane on samaaegselt depressioonis, samuti sõltlase kaaslane. Muidugi peaks end ravima ka mees, aga see pole kuidagi naise võimuses otsustada. Naine saab siiski tegeleda vaid iseendaga.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kovil pole sellises olukorras elamispinda pakkuda? On ju olemas ka naiste ja laste turvakodu.

 

Elamispinna asemel oleks tarvis hoopis koduabilist, – inimest, kes hoiaks vajadusel lapsi, teeks süüa, kütaks maja jne. Nii saaksid ise aeg-ajalt puhata. Lastekaitse või laiemalt sotsiaalosakond peaksid sulle koduabilise võimaldama, sest su koormus suureneb ja aul on vaja inimest toeks, mitte niivõrd teist eluruumi. Hea muidugi, kui mõlemad saaks.

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koduabilise olemasolul kaoks vajadus ad krõbistada. Ei oleks enam olmeprobleeme ja -muresid.

 

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elamispinna asemel oleks tarvis hoopis koduabilist, – inimest, kes hoiaks vajadusel lapsi, teeks süüa, kütaks maja jne. Nii saaksid ise aeg-ajalt puhata. Lastekaitse või laiemalt sotsiaalosakond peaksid sulle koduabilise võimaldama,

See peakski olema mees, kes naist aitab, mitte võõras koduabiline. Seal pole ju 8 last. Ja kui koduabiline näeb, kuidas mees joob ja rase naine üksi rügab, võetakse laps üldse käest ära.

 

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Alustad perearstist ja ADga

Mitte mingil juhul ei alusta ad-ga. Päris hulluks olete läinud või? Peakeemiat omal muutma, sellepärast, et teine joob. Hullus kuubis.

Ja mis imerohi see AD on? Teeb mehe kaineks? Toob armastuse ja õnne ellu tagasi? Aastaga saavad AD-d võetud ja siis samas reaalsuses tagasi.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks hea sõnaga aidata, aga arvan, et pole abi. Sünnib ka see teine laps ära, mees joob edasi ja naine karjub laste ja mehe peale edasi. Ja tulevad jälle ühed katkised lapsed, kes on titest peale näinud närvilist-karjuvat ema ja joodikust isa. Nii ongi.

+12
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehel vast naise röökimisest ongi närvid läbi?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elamispinna asemel oleks tarvis hoopis koduabilist, – inimest, kes hoiaks vajadusel lapsi, teeks süüa, kütaks maja jne. Nii saaksid ise aeg-ajalt puhata. Lastekaitse või laiemalt sotsiaalosakond peaksid sulle koduabilise võimaldama, sest su koormus suureneb ja aul on vaja inimest toeks, mitte niivõrd teist eluruumi. Hea muidugi, kui mõlemad saaks.

Mis kuradi koduabiline ja riik maksku kinni ka veel? Inimesed ei saa ise ühe lapsega ka hakkama ja tehakse neid juurde. Üks tüüp lakub ja mängib päevad otsa arvutis ja siis tulgu koduabiline elementaarseid kodutöid tegema.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See peakski olema mees, kes naist aitab, mitte võõras koduabiline. Seal pole ju 8 last. Ja kui koduabiline näeb, kuidas mees joob ja rase naine üksi rügab, võetakse laps üldse käest ära.

Mida see memm rügab?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovid abi! Siis mine palun räägi oma perearstiga või raseduskriisi nõustajaga. Ehk saad mingigi selguse, kuidas oma elu ja lastega edasi minna. Jõudu!

https://rasedus.ee/

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaata kõrvalt! Kallab viina oma kerre, tervis varsti läbi. Miks närve kulutada.

Õlut, mitte viina. Mul on tuttav naine, kes joob 4+5 korda nädalas päevaga sixpacki palju aastaid ja ei ole isegi märgata, kui ei teaks. Pohmakat ei põe, igal hommikul päikesetõusuga üles toimetama, pohmakat pole, välimus hea.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See peakski olema mees, kes naist aitab, mitte võõras koduabiline.

Peaks-peaks. Muidugi peaks. Paraku on probleem selles, et mees sõltlane ja ei aita. Koduabiline on väga hea mõte.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See peakski olema mees, kes naist aitab, mitte võõras koduabiline.

Peaks-peaks. Muidugi peaks. Paraku on probleem selles, et mees sõltlane ja ei aita. Koduabiline on väga hea mõte.

Võtku mu pärast või kolm koduabilist, aga oma raha eest. KOV-i asi pole see kuidagi. Kui hakkama ei saa, andku ära need lapsed ja asi korras.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noo aga on ju joodik, kui mitu korda nädalas oma joogist pead välja magab, selle käigus unustab ära kütmise keset talve ja jätab lapse lasteaeda viimata ja magab selle asemel keset päeva.

Kusjuures praegu unustab kütmise, aga naine ikka valvab ja hoolitseb, aga kui nad lahku kolivad, siis paneb küll lõpuks ahju kütte, aga unustab ahju hooldamise ja sulgeb siibrit valel ajal… see on lastele eluohtlik.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte sellepärast, et teine joob, vaid et ta on ise nonstop ärritusseisundis ja valab viha lapse peale.

Miks on ärritusseisund? Sest mees joob! Kumb ravi peaks saama!

TA on ärritunud, sest ta on sedasorti inimene kes ärritub, ega kontrolli oma käitumist.

Joodik kontrollib või?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kovil pole sellises olukorras elamispinda pakkuda? On ju olemas ka naiste ja laste turvakodu.

Elamispinna asemel oleks tarvis hoopis koduabilist, – inimest, kes hoiaks vajadusel lapsi, teeks süüa, kütaks maja jne. Nii saaksid ise aeg-ajalt puhata. Lastekaitse või laiemalt sotsiaalosakond peaksid sulle koduabilise võimaldama, sest su koormus suureneb ja aul on vaja inimest toeks, mitte niivõrd teist eluruumi. Hea muidugi, kui mõlemad saaks.

Ulme loll idee.

Joodikust mees ärritab naist siis ka, kui kodused tööd on kellegi teise poolt tehtud – sest joodikud ongi ärritavad.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tabletid aitavad püsida rahulikuna, teha mõistusega otsuseid, mitte emotsioonidega ning käituda ratsionaalselt. Samuti aitavad tabletid suurendada enesekontrolli ning tõsta enesehinnangut, mis omakorda aitavad teha õigeid valikuid. Tabletid lisavad rahulikkust ning võtavad maha ärevuse, aitavad otsustada, mis on oluline ja mis mitte. Iga sõltlane on samaaegselt depressioonis, samuti sõltlase kaaslane. Muidugi peaks end ravima ka mees, aga see pole kuidagi naise võimuses otsustada. Naine saab siiski tegeleda vaid iseendaga.

Oleksid taibukas, saad samad asjad oma mõtlemisega tehtud, ei pea tabletikesi selleks tarbima. Aga muidu ülikõva, nagu märtsi horoskoop või midagi taolist.  Panen tableti suhu ja ahhoi õige valik tehtud. Ole ikka sama mõnus edasi!

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleksid taibukas, saad samad asjad oma mõtlemisega tehtud, ei pea tabletikesi selleks tarbima. Aga muidu ülikõva, nagu märtsi horoskoop või midagi taolist. Panen tableti suhu ja ahhoi õige valik tehtud. Ole ikka sama mõnus edasi!

Ütlesin juba eespool – kui asjast ikka mitte midagi ei tea, siis võiks vait olla, mitte lolli juttu ajada.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 94 )


Esileht Pereelu ja suhted Tunnen, et vajan abi.