Esileht Hobinurk TV3 seriaal “Armastus”

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 129 )

Teema: TV3 seriaal “Armastus”

Postitas:
Kägu

Minu arvates ei sobi seriaali sisu üldse saate kurbliku algus- ja lõpulooga. Lugu on imeilus, aga sobiks hoopis teistsugust süžeed ilmestama.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäi silma mitu ebaloogilist asja… See maja, kus tüdrukud oma kullerit ootasid, asub Rocca al Mares, aga kui kuller tüdrukuga sealt ära sõitma hakkas, näidati Pirita promenaadi suunaga Viimsist kesklinna poole…hmmm…. Järgmine, et kas tõesti 20+ aastane neiu hakkab käima viljatuskliinikus, et lapsi saada…tundub ikka rohkem 35+ aastase naise mure olevat… Järgmine on see, et noor rikkuri tütar tahaks saada suvalise kutiga tite…ja nii noorelt… Halloo nagu, sellises eas tibid ja veel rikkad, mõtlevad ainult endale ja ripsud-juuksed-maniküür suunal, mitte et teeks tite ilma isata ja ja hakkaks imetama-sünnitama. Ja kui tahavadki tite saada, valitakse ikka võimalikult rikas kutt, kui ise ollakse rikas. Ja kindlasti veetakse poiss ikka enne abieluvõrku kah, mitte ei tehta titte suvaliselt. Tänapäeva noored ja rikkad neiud nii lollid nüüd küll pole.

Appi! Jälle see, kes mingit loogikat alati otsib kusagilt seriaalist. See on meelelahutus, dziisas! Keda huvitab???

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See Viimsi häärber on kusjuures K. Ojulandi maja. Ühes stseenis istus Matvere tugitoolis ja tema seljataga oli kahe seina vaheline nurk, mis oli praguline. Oleks võinud veidi rohkem detailidele tähelepanu pöörata. ????

Tegele oma vaimse häirega, et pead koguaeg mingeid vigu otsima. Mehel ikka lased elada või mölised päev otsa?

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arust oli ka see tehtud paroodiavõtmes ja tõi väga ilusti välja tänapäeva klišeed. Näiteks see isa uus naine, kes oli isa lastest noorem. Keegi eespool imestas, miks isa küsis poegadelt, kus ema on. See ongi ju paroodia – peegeldus rikaste ja ilusate maailmast. Tänapäeval on ju rikaste meeste seas trendikas võtta omale naine, kes on oma lastest noorem. Staatusemärk!

Täiesti äge sari näitamaks täpselt tänapäeva elu. Rikaste elu. Kõik sisu koopia elust enesest.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan seda Oskar Seemani pärast. Nii sümpaatne mees. ???? Viies osa oli liiga hüsteeriline. Esimene meeldis väga. Vaatan lõpuni, ehk kui see “inimröövi” osa läbi on läheb paremaks. Kahju, et kõik inimesed seal kuidagi ülbed ja sarkastilised on. Martini vanemad oleks võinud olla sellised armsad ja hoolivad. Liiga palju ropendamist. Ilmselt kui Oskar seal ei mängiks loobuks vaatamisest. Viies osa täiesti väsitas ära, igal pool mingi karjumine ja hüsteeria.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsin huvi pärast viimaselt kommenteerijale, kus viiendat osa näha saab?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vabandust, neljas osa ikka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimane osa oli ikka meeletult igav, no mitte midagi ei juhtunud seal kui viimased ca kaks minutit välja jätta.

Ja olen nõus, et sarja algusmuusika ei lähe üldse selle absurdse sisuga kokku.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järgmine, et kas tõesti 20+ aastane neiu hakkab käima viljatuskliinikus, et lapsi saada…tundub ikka rohkem 35+ aastase naise mure olevat…

Minu perekoolist tekkinud väikeses beebigrupis (alla 50 liikme) oli vähemalt 5 alla 30 aastast noort naist, kes vajasid rasestumisel meditsiinilist abi ning rääkisid sellest seal avameelselt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Järgmine, et kas tõesti 20+ aastane neiu hakkab käima viljatuskliinikus, et lapsi saada…tundub ikka rohkem 35+ aastase naise mure olevat…

Minu perekoolist tekkinud väikeses beebigrupis (alla 50 liikme) oli vähemalt 5 alla 30 aastast noort naist, kes vajasid rasestumisel meditsiinilist abi ning rääkisid sellest seal avameelselt.

Nii ongi, ei ole ainult 35+. Ma tegin IVFi, kui olin 26.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii ongi, ei ole ainult 35+. Ma tegin IVFi, kui olin 26.

Nonäed, see ebaloogika otsija on ise elukauge inimene-seetõttu tal pooled asjad ebaloogilised tunduvadki.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen näinud kahte esimest. Ja kui seda teist osa vaatama hakkasin, oli tunne, et mingi osa on vahele jäänud. Esimene osa oli ju nii, et seda peaosalist poissi, kes kelner oli, seda ju need rikkurid norisid ja alandasid kogu aeg, küll vargusega ja vaesusega jne. Eriti see peretüdruk. Ja teise osa üsna alguses, kui toitu läks poiss ukse taha viima, siis jooksid koos minema?? Ja oli armastus käes?

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene osa oli ju nii, et seda peaosalist poissi, kes kelner oli, seda ju need rikkurid norisid ja alandasid kogu aeg, küll vargusega ja vaesusega jne. Eriti see peretüdruk. Ja teise osa üsna alguses, kui toitu läks poiss ukse taha viima, siis jooksid koos minema?? Ja oli armastus käes?

Peretüdruk oli temasse ju esimesest pilgust armunud, seepärast ta noris ning alandaski.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen näinud kahte esimest. Ja kui seda teist osa vaatama hakkasin, oli tunne, et mingi osa on vahele jäänud. Esimene osa oli ju nii, et seda peaosalist poissi, kes kelner oli, seda ju need rikkurid norisid ja alandasid kogu aeg, küll vargusega ja vaesusega jne. Eriti see peretüdruk. Ja teise osa üsna alguses, kui toitu läks poiss ukse taha viima, siis jooksid koos minema?? Ja oli armastus käes?

See ongi kõikides osades olnud, et midagi oleks nagu vahele jäänud, keset seriaali ka palju küsitavat.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen näinud kahte esimest. Ja kui seda teist osa vaatama hakkasin, oli tunne, et mingi osa on vahele jäänud. Esimene osa oli ju nii, et seda peaosalist poissi, kes kelner oli, seda ju need rikkurid norisid ja alandasid kogu aeg, küll vargusega ja vaesusega jne. Eriti see peretüdruk. Ja teise osa üsna alguses, kui toitu läks poiss ukse taha viima, siis jooksid koos minema?? Ja oli armastus käes?

See ongi kõikides osades olnud, et midagi oleks nagu vahele jäänud, keset seriaali ka palju küsitavat.

Täpselt sama tunnne. Nendest peresisestest suhetest ei saa ka mingit sotti, üks suur soga.
Peategelasest noor tüdruk on veel eriti ebaloogiline. Algul oli igavene ülbik, aga nüüd küsib pidevalt poisi käest: “Kas ma ikka meeldin sulle?” Ühesõnaga kogu see film on üks suur jama Normannilt.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimene osa oli ju nii, et seda peaosalist poissi, kes kelner oli, seda ju need rikkurid norisid ja alandasid kogu aeg, küll vargusega ja vaesusega jne. Eriti see peretüdruk. Ja teise osa üsna alguses, kui toitu läks poiss ukse taha viima, siis jooksid koos minema?? Ja oli armastus käes?

Peretüdruk oli temasse ju esimesest pilgust armunud, seepärast ta noris ning alandaski.

Sellepärast? Ega nad esimese klassi lapsed ei olnud, et sikutas patsist, ju siis meeldis…. Alandamine ei ole armastusega küll seotud… kuigi jah, osadel ehk on, kes seostavad armastust vägivallaga ka. Kui naine mees alandab või mees naist, siis on see ikka midagi muud.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast? Ega nad esimese klassi lapsed ei olnud, et sikutas patsist, ju siis meeldis…. Alandamine ei ole armastusega küll seotud… kuigi jah, osadel ehk on, kes seostavad armastust vägivallaga ka. Kui naine mees alandab või mees naist, siis on see ikka midagi muud.

Ta seletab selle kolmandas osas poisile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sellepärast? Ega nad esimese klassi lapsed ei olnud, et sikutas patsist, ju siis meeldis…. Alandamine ei ole armastusega küll seotud… kuigi jah, osadel ehk on, kes seostavad armastust vägivallaga ka. Kui naine mees alandab või mees naist, siis on see ikka midagi muud.

Ta seletab selle kolmandas osas poisile.

Vaatasin täna kolmanda ära. Ju mul on mingi uss sees, aga minu jaoks see seletus oli null. “Naised ei mõtle seda, mida nad ütlevad  tõsiselt vms. Pole enne sellist asja kuulnud. Et siis  kogu aeg jookseb tühi mulin suust välja….

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin täna kolmanda ära. Ju mul on mingi uss sees, aga minu jaoks see seletus oli null. “Naised ei mõtle seda, mida nad ütlevad  tõsiselt vms. Pole enne sellist asja kuulnud. Et siis  kogu aeg jookseb tühi mulin suust välja….

Nii on noortel neidudel tõesti. Ära võrdle elukogenud endaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatasin täna kolmanda ära. Ju mul on mingi uss sees, aga minu jaoks see seletus oli null. “Naised ei mõtle seda, mida nad ütlevad tõsiselt vms. Pole enne sellist asja kuulnud. Et siis kogu aeg jookseb tühi mulin suust välja….

Nii on noortel neidudel tõesti. Ära võrdle elukogenud endaga.

No aga ma saan ju võrrelda, sest olen noor neiu ju olnud. Noor neiu pole olnud kogenud naine, tema ei saa. Ja seega ütlen ikka: mida noorem olin, seda vähem rääkisin, eriti meestega.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis vanusest muutuvad naiste sõnad ja teod kokkukäivateks ja tõsiseltvõetavaks? Nii ei saa ju ühtegi sõna ega juttu uskuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on meelelahutus, komöödia, paroodia. Mis loogikat te otsite, võtke rahulikult.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on meelelahutus, komöödia, paroodia. Mis loogikat te otsite, võtke rahulikult.

Palun viidet sellele, et on paroodia, komöödia? Nüüd kus on omadega ämbrisse astutud siis leiti vabandus paroodia näol.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun viidet sellele, et on paroodia, komöödia? Nüüd kus on omadega ämbrisse astutud siis leiti vabandus paroodia näol.

No see on ju poolnaljakas. Sa ometi ei arva, et see dokumentaal-või draama on?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palun viidet sellele, et on paroodia, komöödia? Nüüd kus on omadega ämbrisse astutud siis leiti vabandus paroodia näol.

No see on ju poolnaljakas. Sa ometi ei arva, et see dokumentaal-või draama on?

No ei ole ju nalja ka kuskil!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole ju nalja ka kuskil!

Kuidas ei ole? See Matvere roll on ju täiesti koomiline, peategelase eksneiu, kes seal laudas käib-puhas komöödia.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole ju nalja ka kuskil!

Kuidas ei ole? See Matvere roll on ju täiesti koomiline, peategelase eksneiu, kes seal laudas käib-puhas komöödia.

See laudas käiv neiu on, mis ta on. Päris lolli juttu ajas talle see ema, ehk poisi ema. Siis see isa jutt ja käitumine. Need poisi vanemad on ikka päris veidrad.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No ei ole ju nalja ka kuskil!

Kuidas ei ole? See Matvere roll on ju täiesti koomiline, peategelase eksneiu, kes seal laudas käib-puhas komöödia.

See laudas käiv neiu on, mis ta on. Päris lolli juttu ajas talle see ema, ehk poisi ema. Siis see isa jutt ja käitumine. Need poisi vanemad on ikka päris veidrad.

No ei ole ju nalja ka kuskil!

Kuidas ei ole? See Matvere roll on ju täiesti koomiline, peategelase eksneiu, kes seal laudas käib-puhas komöödia.

See laudas käiv neiu on, mis ta on. Päris lolli juttu ajas talle see ema, ehk poisi ema. Siis see isa jutt ja käitumine. Need poisi vanemad on ikka päris veidrad.

Ütlen veel, et nagu peaks tasakaaluks tõusik linnarukkurile siis selle poisi vanemad olema kaks jalga maas mõistlikud maainimesed, vähemalt ükski, aga ei ole.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See laudas käiv neiu on, mis ta on. Päris lolli juttu ajas talle see ema, ehk poisi ema. Siis see isa jutt ja käitumine. Need poisi vanemad on ikka päris veidrad.

See ongi koomiline ju-kõik need rätiku ärakukkumised palja pee ümbert ja.

Veider, et mõni koguaeg mingit loogikat otsib-milleks? See loogikaotsija on ise ilmselgelt olematu huumorisoonega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See ongi koomiline ju-kõik need rätiku ärakukkumised palja pee ümbert ja.
Veider, et mõni koguaeg mingit loogikat otsib-milleks? See loogikaotsija on ise ilmselgelt olematu huumorisoonega.

Ütleks, et see jookseb pigem kuskile keskele. Olen nõus, et on üritatud huumori/irooniaprisma kaudu neid inimesi kujutada, aga teisalt kõik naljad ei ole ka NII naljakad, eks sellest see väike nö vastuolu.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 129 )


Esileht Hobinurk TV3 seriaal “Armastus”