Esileht Pereelu ja suhted Ülekaalus sõbranna

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 205 )

Teema: Ülekaalus sõbranna

Postitas:
Kägu

Ja on ka olemas friike, kelle jaoks ülekaal on kütkestav.

Ja selliseid jes ei tahagi et naine vägem kaaluks. Sest muidu on oht naisest ilma jääda. See tlc pealt paksusaade…. mehed ise nuumavad neid.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heas vormis nägusad mehed võivad küll vaadata ülekaalulist naist. Muidugi mitte kõik, aga alati leidub mõni mees, keda naise kehakaal ei sega. Arvan, et otsigu edasi nagu seni.

Ma ütlen ausalt, et ei ole elu sees sellist paari näinud. Küll võib-olla keskmisest veidi kobedama trimmis noore naisega, aga mitte tugevas ülekaalus inimesega.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja on ka olemas friike, kelle jaoks ülekaal on kütkestav.

Ja selliseid jes ei tahagi et naine vägem kaaluks. Sest muidu on oht naisest ilma jääda. See tlc pealt paksusaade…. mehed ise nuumavad neid.

Need paksud seal saavad abiraha, ilmselt sellepärast need mehed neid nuumavadki ja keelavad alla võtta.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üks variant oleks leida piltilus, kuid täieliku nohiku iseloomuga poissmees ja tema ära võtta.

Sa arvad, et need piltilusad poissmehed ei vali? Või et need piltilusad nohikud paremat ei saaks?

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oma välimuse ja tervise nimel ei viitsi pingutada, siis võiks ju ka oma valikutes olla vähem pealiskaudne, mõni vähem atraktiivne mees võib olla palju väärtuslikemate omadustega.

Võib, aga ei pruugi. Mina olen tähele pannud, et väheatraktiivsed mehed esitavad just tihtipeale naistele eriti kõrgeid nõudmisi. Ja kui ei leia, on väga kibestunud. Samas mul on kaks paksukesest sõbrannat, neil on kenad mehed olemas. Igaüks võib leida selle, keda huvitab rohkem sisu kui kest ja võib ka mitte leida. Kena naisena mina ütleks, et kui on palju huvilisi, on veelgi raskem seda õiget leida, sest neid prügikalu, kes ainult välimusest on huvitatud, on palju. Kujutan ette, et rikkal mehel on sama lugu. Huvilisi võib palju olla, aga kes sind inimesena tahab, on palju raskem kindlaks teha.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vot see on, kui ei ole kehakaaluseadust. Kui oleks seadus, teaksid kõik, mis kaalunumbrid peavad olema.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui oma välimuse ja tervise nimel ei viitsi pingutada, siis võiks ju ka oma valikutes olla vähem pealiskaudne, mõni vähem atraktiivne mees võib olla palju väärtuslikemate omadustega.

Võib, aga ei pruugi. Mina olen tähele pannud, et väheatraktiivsed mehed esitavad just tihtipeale naistele eriti kõrgeid nõudmisi. Ja kui ei leia, on väga kibestunud. Samas mul on kaks paksukesest sõbrannat, neil on kenad mehed olemas. Igaüks võib leida selle, keda huvitab rohkem sisu kui kest ja võib ka mitte leida. Kena naisena mina ütleks, et kui on palju huvilisi, on veelgi raskem seda õiget leida, sest neid prügikalu, kes ainult välimusest on huvitatud, on palju. Kujutan ette, et rikkal mehel on sama lugu. Huvilisi võib palju olla, aga kes sind inimesena tahab, on palju raskem kindlaks teha.

Mul on ka üks selline kogukam sõbranna saleda mehega, aga kui nad tutvusid, oli sõbranna veel sale. Ilmselt neid keskealisi aastaid koosolnud sääraseid paare on, aga noori ma pole näinud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te arvate, kas peaks ta lootusetuid ponnistusi takka kiitma või püüdma talle kuidagi taktitundeliselt sellest märku anda?

Mul on parem idee. Otsi sale sõbranna ja ei pea nii raskeid küsimusi esitama. Ilmselgelt käib sulle ülejõu temaga sõbranna olemine.

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt neid keskealisi aastaid koosolnud sääraseid paare on, aga noori ma pole näinud.

Ma töötan ülikoolis noortega ja näen küll selliseid paare päris palju. Tänapäeva tüdrukud ongi päris matsakad kui võrrelda kasvõi kümne aasta tagust aega. Siis oli see ehk mõeldamatu, et mingi paksuga keegi üldse räägibki, aga tänapäeval pole enam nii.

+9
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis te arvate, kas peaks ta lootusetuid ponnistusi takka kiitma või püüdma talle kuidagi taktitundeliselt sellest märku anda?

Mul on parem idee. Otsi sale sõbranna ja ei pea nii raskeid küsimusi esitama. Ilmselgelt käib sulle ülejõu temaga sõbranna olemine.

Äkki peaks kohe kõigi inimestega suhtlemise ära lõpetama, kui mingid dilemmad tekivad?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Äkki peaks kohe kõigi inimestega suhtlemise ära lõpetama, kui mingid dilemmad tekivad?

Jah, sest sõbranna eesmärk pole eratreener olla?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt neid keskealisi aastaid koosolnud sääraseid paare on, aga noori ma pole näinud.

Ma töötan ülikoolis noortega ja näen küll selliseid paare päris palju. Tänapäeva tüdrukud ongi päris matsakad kui võrrelda kasvõi kümne aasta tagust aega. Siis oli see ehk mõeldamatu, et mingi paksuga keegi üldse räägibki, aga tänapäeval pole enam nii.

No selliseid tugevamaid tüdrukuid jah on, aga mitte tõeliselt rasvunuid.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selliseid tugevamaid tüdrukuid jah on, aga mitte tõeliselt rasvunuid.

Ma ei usu, et siin teemaalgatajagi 150 kilost sõbrannat silmas peab. Tavaliselt on need Perekooli mõistes “tugevas ülekaalus” naisterahvad 70-80 kilosed. Need ongi tugevamad tüdrukud.

+15
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No selliseid tugevamaid tüdrukuid jah on, aga mitte tõeliselt rasvunuid.

Ma ei usu, et siin teemaalgatajagi 150 kilost sõbrannat silmas peab. Tavaliselt on need Perekooli mõistes “tugevas ülekaalus” naisterahvad 70-80 kilosed. Need ongi tugevamad tüdrukud.

Nii või naa ei peaks sõbrannad välimuse pärast suhtlema. Tegelikult boonus, sõbranna saab ise paksu kõrval särada ja meeste komplimente koguda. Selle peale ei tulnudki varem.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Häirib sellepärast, et inimene on tõeliselt frustreerunud, masendunud ja üksildane, et kaaslast ei leia. Ja soovib pidevalt arutleda ja kaastunnet nende katsetuste tulemusena.

Su sõbranna ponnistused ei kanna vilja, sest ta on masendunud ja üksildane.  See on see, mis mehi eemale peletab. Õnnelik ja enesekindel naine leiab mehe ka siis, kui kaalub rohkem, kui normid ette näevad.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes sellist ebakindlat paksukest ikka endale tahab.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees on ka nägus, vormis ja jõukas ja talle meeldivad just vormikamad naised. Mina olen isegi liiga peenike tema arust 🙂

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ütleks, et te olete vähe näinud. Mul tutvusringkonnas mitmeid paare, kus täiesti normkaalus ja hea välimusega mees on koos keskpärase või mitte eriti kena näolapiga naisega, kes on lisaks ka üsna tugevalt ülekaalus. Ja mitte “tugevam”, vaid kindlasti KMI järgi ka rasvunud. No et kohe paistab välja, et ülekaalu paarkümmend kilogrammi. Ja tegemist just noortega, 20ndates inimesed. Kusjuures nende paaride puhul olid need naised tutvumise ajal sama suures kaalus.

Lisaks näinud tänavapildis selliseid paare küll, kus naine on ülekaalus, kõrval kena ja sportlik mees.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ah ära valeta. Nagunii su endaga tegu, TA.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nägu on ilus, siis lepitakse ka ülekaaluga.

Kui kogu välimus on ligadi-logadi, siis küll ilusat meest ei saa. Või siis on sellel ilusal mehel mingi suur kiiks.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nägu on ilus, siis lepitakse ka ülekaaluga.

Pigem ikka nii, et kui naine oma iseloomult ja olekult on normaalne, siis lepitakse ülekaaluga. Neid pealiskaudseid mehi, kes ainult näolapi järgi omale naist valivad, on siiski suht vähe.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teise pildi omal tundub PCOS olevat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nägu on ilus, siis lepitakse ka ülekaaluga.

Pigem ikka nii, et kui naine oma iseloomult ja olekult on normaalne, siis lepitakse ülekaaluga. Neid pealiskaudseid mehi, kes ainult näolapi järgi omale naist valivad, on siiski suht vähe.

Mis jama sa ajad? Normkaalus naisi on piisavalt, ükski mees ei hakka sellepärast mööndusi tegema.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nägu on ilus, siis lepitakse ka ülekaaluga.

Pigem ikka nii, et kui naine oma iseloomult ja olekult on normaalne, siis lepitakse ülekaaluga. Neid pealiskaudseid mehi, kes ainult näolapi järgi omale naist valivad, on siiski suht vähe.

Ülekaal näitab ka küllalt hästi inimese elustiili ja see on ka üks põhjus miks ei valita paksukest.
Kui mina vallaline olin, siis ma ei vaadanud kunagi vormist väljast meest, isegi siis kui mees oli normaalne. Ja siin ei olnud põhjus välimus.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nägu on ilus, siis lepitakse ka ülekaaluga.

Pigem ikka nii, et kui naine oma iseloomult ja olekult on normaalne, siis lepitakse ülekaaluga. Neid pealiskaudseid mehi, kes ainult näolapi järgi omale naist valivad, on siiski suht vähe.

Ülekaal näitab ka küllalt hästi inimese elustiili ja see on ka üks põhjus miks ei valita paksukest.

Kui mina vallaline olin, siis ma ei vaadanud kunagi vormist väljast meest, isegi siis kui mees oli normaalne. Ja siin ei olnud põhjus välimus.

Et kui mees ei suuda isegi oma keha eest hoolt kanda siis kuidas ta veel suudab naise ja/või pere eest hoolt kanda…..

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et kui mees ei suuda isegi oma keha eest hoolt kanda siis kuidas ta veel suudab naise ja/või pere eest hoolt kanda…..

Johhaidii mis eelarvamused. Kuidas on nüüd pere eest hoolitsemine veel seotud kehakaaluga. Täitsa huvitav oleks kuulata seda mõtet.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nägu on ilus, siis lepitakse ka ülekaaluga.

Pigem ikka nii, et kui naine oma iseloomult ja olekult on normaalne, siis lepitakse ülekaaluga. Neid pealiskaudseid mehi, kes ainult näolapi järgi omale naist valivad, on siiski suht vähe.

Ülekaal näitab ka küllalt hästi inimese elustiili ja see on ka üks põhjus miks ei valita paksukest.

Kui mina vallaline olin, siis ma ei vaadanud kunagi vormist väljast meest, isegi siis kui mees oli normaalne. Ja siin ei olnud põhjus välimus.

Et kui mees ei suuda isegi oma keha eest hoolt kanda siis kuidas ta veel suudab naise ja/või pere eest hoolt kanda…..

Võimalik, et olukorras kus on kehalinevõimekus oluline, siis võib hätta jääda küll. Aga mina tegelikult seda silmas ei pidanud. Ma pidasingi konkreetselt elustiili silmas. Kui mina olen aktiivse ja sportliku eluviisiga, siis mida mul on diivanil konutava inimesega teha? Lisaks keha ja tervise eest hoolitsemine on nii elementaarne, et ma ei saaks leppida inimesega, kelle jaoks see ei ole. Ja mina tahan seda eluviisi oma lastele ka edasi anda, aga kui isa on täiesti teistsugune, siis see ei oleks tõenäoliselt võimalik.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõtlen, et kui ta veidi laiema pilguga ringi vaataks, oleks õnnestumine oluliselt tõenäolisem ja võimalik jõuda ehk täiesti rahuldust pakkuva suhteni?

Selleks tegid teema siia, et mõelda endale välja, milliseid mehi sõbranna peaks vaatama?

Selliseid kommentaare lugedes mõtlen, et huvitav, mis haridustase küll on inimesel, kes ei saa sõnagi loetust aru ja ei oska teemas midagi asjakohast kaasa rääkida. Kommenteerima on aga väga aldis.

Lihtsalt kiusu või tühja kaasaplärisemise pärast ei peaks kommenteerima.

+6
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Selliseid kommentaare lugedes mõtlen, et huvitav, mis haridustase küll on inimesel, kes ei saa sõnagi loetust aru ja ei oska teemas midagi asjakohast kaasa rääkida. Kommenteerima on aga väga aldis.

Lihtsalt kiusu või tühja kaasaplärisemise pärast ei peaks kommenteerima.

Justnimelt, puutub kommentaar asjasse, see ei peaks küll olema sõbranna asi mõelda, mis mehi keegi teine peaks endale vaatama või tahtma.

Ja sinu enda kommentaar on asjakohane kuidas täpsemalt?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid kommentaare lugedes mõtlen, et huvitav, mis haridustase küll on inimesel, kes ei saa sõnagi loetust aru ja ei oska teemas midagi asjakohast kaasa rääkida. Kommenteerima on aga väga aldis.

Lihtsalt kiusu või tühja kaasaplärisemise pärast ei peaks kommenteerima.

Justnimelt, puutub kommentaar asjasse, see ei peaks küll olema sõbranna asi mõelda, mis mehi keegi teine peaks endale vaatama või tahtma.

Ja sinu enda kommentaar on asjakohane kuidas täpsemalt?

Ta ütles miks häirib. Sõbranna plädiseb sel teemal, et meest ei leia.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 205 )


Esileht Pereelu ja suhted Ülekaalus sõbranna