Esileht Tööelu, raha ja seadused. Universaalpakett

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 336 )

Teema: Universaalpakett

Postitas:
Kägu

Kas nõustute, et nüüd on küll viimane aeg börsilt universaalteenusele ümber kolida?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tuleb vist minna jah. Universaalil ka vist uue hinna taotlus see. Aga bõrs nõõd detsembris küll väga kallis. Polegi odavamaid tunde ka midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nõustute, et nüüd on küll viimane aeg börsilt universaalteenusele ümber kolida?

Kas UNi uus hind on teada? Pärast saab vihma käest räästa alla…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

[/quote]

Kas nõustute, et nüüd on küll viimane aeg börsilt universaalteenusele ümber kolida?

Nõustun.. läksin dets kuus UT peale, börsil madalamaid hindu enam pole, pigem palju kallim.

 

Sain alexelas jooksval kuul ehk tagasiulatuvalt UT võtta… Helistasin 6ndal vms.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uurisin UT seadust, aga ei lugenud välja, mitu korda võib edasi-tagasi liituda. Praegu börsil, aga plaan minna UT peale. Võib-olla suvel tahaks börsil olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Praegu börsil, aga plaan minna UT peale.

Praegu on börsil olek ikka täielik surm, augustis olid meeletult kõrged hinnad, aga praegu detsember ületab seda. Hind on pidevalt sinna 50 sendi lähedale nii päeval kui öösel, mingit kasu pole öösiti pesu pesemisest vms, ikka maksad ennast segaseks. Augustis oli vähemalt öösiti siiski odavam.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nii, läksingi UV-le üle börsilt ja ups, langes ka mõni päev hiljem börsi hind:(  Täna öösel suisa tasuta elekter ja homme kõige kallim tund 7 senti.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nõustute, et nüüd on küll viimane aeg börsilt universaalteenusele ümber kolida?

Oi, kas nüüd on need börsikummardajad jamas? Kui teema algas, irvitati minu kui Kindel Pluss paketi kasuks itsustaja üle ja seletati kui loll ma olen. Et panen ennast 7-ks aastaks “kinni” jne. (Justkui ma ei saaks paketist varem loobuda).
Mind naerdi välja kui ütmedin, et minu arvates ei lähe midagi odavamaks. Teadjate kägude arvates aga läheb ikka küll.
Nüüd siis loen, et polegi see börs “olematute hindadega”? Hoopis minema tahate minna? Palju õnne, irvitajad!

+2
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oi, kas nüüd on need börsikummardajad jamas? Kui teema algas, irvitati minu kui Kindel Pluss paketi kasuks itsustaja üle ja seletati kui loll ma olen. Et panen ennast 7-ks aastaks “kinni” jne. (Justkui ma ei saaks paketist varem loobuda).

Oledki ju loll, maksad 5 senti rohkem, kui UT ning trahvi, kui varem väljud 😀

Kuna gaasihind kukub, siis kukub koos selega ka elektrihind.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No nii, läksingi UV-le üle börsilt ja ups, langes ka mõni päev hiljem börsi hind:( Täna öösel suisa tasuta elekter ja homme kõige kallim tund 7 senti.

See on kuu lõikes 1 päev.  Enamus kuust oli kallima hinnaga kui UT. Sellest küll ära end heidutada lase.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nõustute, et nüüd on küll viimane aeg börsilt universaalteenusele ümber kolida?

Oi, kas nüüd on need börsikummardajad jamas? Kui teema algas, irvitati minu kui Kindel Pluss paketi kasuks itsustaja üle ja seletati kui loll ma olen. Et panen ennast 7-ks aastaks “kinni” jne. (Justkui ma ei saaks paketist varem loobuda).

Mind naerdi välja kui ütmedin, et minu arvates ei lähe midagi odavamaks. Teadjate kägude arvates aga läheb ikka küll.

Nüüd siis loen, et polegi see börs “olematute hindadega”? Hoopis minema tahate minna? Palju õnne, irvitajad!

Mina ei ole küll mingi börsikummardaja ega ka kedagi halvustanud, aga jätsin börsipaketi universaalteenuse vastu vahetamata. Muidugi tasub rohkem kaalutleda nendel, kellel tarbimine suurem – mul on väike keskküttel korter, viibin palju kodust ära ja elektritarbimine ka tegelikult väga väike. Isegi kui hinnad on laes, siis minu elektriarved on niikuinii sellises summas, et nälga ei jää.

Huvi pärast hakkasin jälgima palju ma börsile jäämise otsusega võidan või kaotan – oktoobris ja novembris oli umbes täpselt pool kuud päeva keskmine hind sellest praeguse hinnaga UT-st madalam, ülejäänud pool kuud kõrgem. Nüüd detsembris on olnud kõrged hinnad, alates 24. detsembrist on päeva keskmine hind madalam kui UT. Eks näis, mis edasi saab, homme lausa elektrihind paar tundi miinuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast hakkasin jälgima palju ma börsile jäämise otsusega võidan või kaotan – oktoobris ja novembris oli umbes täpselt pool kuud päeva keskmine hind sellest praeguse hinnaga UT-st madalam, ülejäänud pool kuud kõrgem.

Niimoodi  kirjapanduna ei ütle see ju tegelikult, kas sul oli lõppkokkuvõttes soodsam või ei. Vaata oktoobri ja novembri arvet, mis nad oktoobris ja novembris kwh hinnaks arvele panid lõpuks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina küll ennast ei seo mingi fix paketiga nüüd 5-7 aastaks. Varem muidugi olid odavad need paketid. Eks paljudel lõpevad või on lõppenud odavad.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oledki ju loll, maksad 5 senti rohkem, kui UT ning trahvi, kui varem väljud ????

Minu KP paketi hind on 21 senti. Maksan 1,76 senti rohkem.
UT pole sugugi kindel ja jääv, seda on ka EE ise öelnud.
“Trahv” on koefitdendi alusel, mis igakuiselt väheneb. Praegu maksaksin miski ~ 800€ kui sooviksin lahkuda ja see summa küll ei tapa. Aga lahkuda ei plaami.
Näen, et mõni börsikas on ikka nii kade ja kuri.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, fixitud paketiga ongi kõige turvalisem. Mul Alexela, 18s kWh. Samuti ei plaani lahkuda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu KP paketi hind on 21 senti. Maksan 1,76 senti rohkem.

Juba kukkus? Eelpool oli see hind sul 23 senti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvi pärast hakkasin jälgima palju ma börsile jäämise otsusega võidan või kaotan – oktoobris ja novembris oli umbes täpselt pool kuud päeva keskmine hind sellest praeguse hinnaga UT-st madalam, ülejäänud pool kuud kõrgem.

Niimoodi kirjapanduna ei ütle see ju tegelikult, kas sul oli lõppkokkuvõttes soodsam või ei. Vaata oktoobri ja novembri arvet, mis nad oktoobris ja novembris kwh hinnaks arvele panid lõpuks?

Novembris päevane hind 26 ja öine 17, oktoobris päevane 23 ja öine 14. Novembris oli tarbimine suurem päeval, oktoobris öösel. Kogutarbimise järgi tuli oktoobris börsiga odavam, novembris oleks tulnud UT koos selle igakuise lepingu(?)tasuga (see ca 2€) ikkagi kallim. Detsembri hindu arvestades oleks detsembris ilmselt tulnud UTga soodsam, aga kuna mul tõesti on nii väikesed arved, siis tegelikult oleks mõlemat pidi vahe maksimaalselt paar eurot, seega rahakotile suurt vahet pole, aga kui nüüd börs ikkagi madalamaks jääb, siis võidan kindlasti börsile jäämisega juba rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu KP paketi hind on 21 senti. Maksan 1,76 senti rohkem.

Juba kukkus? Eelpool oli see hind sul 23 senti.

Mul on kogu aeg olnud 21 senti. Paketi sõlmisin märts 2022.
23-sendise hinnaga on üks teine kägu, keda muide te jõulisemalt mõnitate. Minu teada muutus KP paketi hind kuskil oktoobris. Enne seda oli 21, pärast 23. Ju see kägu siis tegi hiljem lepingu.
Aga tore, et vähemalt ühel mõnitajal tekkis huvi ja südametinnistus koputas, mis pska ta siin teistele näkku on karjunud.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kogu aeg olnud 21 senti. Paketi sõlmisin märts 2022. 23-sendise hinnaga on üks teine kägu, keda muide te jõulisemalt mõnitate. Minu teada muutus KP paketi hind kuskil oktoobris. Enne seda oli 21, pärast 23. Ju see kägu siis tegi hiljem lepingu. Aga tore, et vähemalt ühel mõnitajal tekkis huvi ja südametinnistus koputas, mis pska ta siin teistele näkku on karjunud.

Südametunnistus? Keegi pole sulle midagi valesti öelnud. Elektrihind hakkab langema, sina pead hea hinna saamiseks 800 eurot trahvi maksma.

Mu tuttav fikseris eelmise aasta alguses kümneks aastaks 7 sendiga-vot see on hind, millega end nii pikaks ajaks mõistlik siduda on, mitte 21 senti.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

800 eurot trahvi maksma.

Mis kuradi trahvist sa kogu aeg patrad? Jäi selgusetuks, et ma ei plaani kuhugi ümber minna? Iga kuu see suur “trahv” väheneb. Saad aru? Mina ei ole su pahas tujus süüdi, et sa algul mõnitasid ja nüüd saba jalge vahel oma paljukiidetud börsilt lahkud. Mul on ka oma ajaga muud teha kui mõelda, mis kell ma pesu saan pesta ja mis kell duši alla minna. See on ikka teie, börsikate hobi ja huvi.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kuradi trahvist sa kogu aeg patrad? Jäi selgusetuks, et ma ei plaani kuhugi ümber minna? Iga kuu see suur “trahv” väheneb. Saad aru? Mina ei ole su pahas tujus süüdi, et sa algul mõnitasid ja nüüd saba jalge vahel oma paljukiidetud börsilt lahkud. Mul on ka oma ajaga muud teha kui mõelda, mis kell ma pesu saan pesta ja mis kell duši alla minna. See on ikka teie, börsikate hobi ja huvi.

Aga miks sina pead kogu aeg siin välja tooma, et sinu kallal õiendati, kui oma fixlepingust rääkisid. Ära räägi rohkem ja asi ongi korras. Aga pidevalt tood jälle teemaks. Kui sa ise nii rahul oleks oma otsusega, siis sa ei räägiks sellest rohkem, aga kogu aeg endal kripeldab, siis on vaja ennast veenda, et ikka jube tark otsus oli.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis kuradi trahvist sa kogu aeg patrad? Jäi selgusetuks, et ma ei plaani kuhugi ümber minna? Iga kuu see suur “trahv” väheneb. Saad aru? Mina ei ole su pahas tujus süüdi, et sa algul mõnitasid ja nüüd saba jalge vahel oma paljukiidetud börsilt lahkud. Mul on ka oma ajaga muud teha kui mõelda, mis kell ma pesu saan pesta ja mis kell duši alla minna. See on ikka teie, börsikate hobi ja huvi.

Kuule närvihaige, mul pole mingit börsipaketti. Ei plaani ümber minna? Oled ikka idikas, kui teised hakkavad 10 senti maksma, aga sa istud edasi oma 21 sendises 😀 Aga ega finants pole su tugev külg kunagi olnudki.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

aga kogu aeg endal kripeldab,

Oh, kui hästi sa mind tunned!
Ei, mul ei kripelda midagi. Või no jah, see, kuidas te sügisel ründasite, see küll. Inetu ja solvav oli. Minu mälu järgi oli seal ja postitus, kus kohe oligi kirjas `a la elame-näeme, pmst kes hiljem naerab, naerab paremini. Jäi meelde, sest mõtlesin sama: UT-s pole midagi kindlat ja el.hind ei kuku niipea. Gaasi on meil selleks talveks, aga mis edasi saab, seda ei tea isegi Sikkut. Seega ei tule kuskilt neid jäädavaid ulmelisi 3-sendiseid kilovattunde.
Aga noh, kui olen loll või “kripeldab”, siis mis teil sellest? Kaifige oma häid otsuseid ja jookske edasi-tagasi vastavalt hinnamuutustele. Minu jaoks rahast olulisem on meelerahu, teil ilmselt mitte.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mul ei kripelda midagi.

Mis patrad sellest nii pikalt siis. Imelik inimene.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mul ei kripelda midagi.

Mis patrad sellest nii pikalt siis. Imelik inimene.

Nii äge on kohe uue aasta alguses kuri inimene olla ja võimalikult pahasti öelda. On ju? Üks õnnetu hing oled, muud midagi.
Ja sa ei pea pikki tekste lugema kui ära väsitab.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa ei pea pikki tekste lugema kui ära väsitab.

Mina võin lugeda ükskõik milliseid tekste, kui on huvitavad. Aga sinu juba mitmendat-mitmendat-mitmendat korda kuuldud eneseõigustused tõesti ei huvita. Kui valisid sellise paketi, ole siis rahul nüüd, sa ei pea seda siin pidevalt teemaks tooma ja õigustama. Ei huvita.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sa ei pea pikki tekste lugema kui ära väsitab.

Mina võin lugeda ükskõik milliseid tekste, kui on huvitavad. Aga sinu juba mitmendat-mitmendat-mitmendat korda kuuldud eneseõigustused tõesti ei huvita. Kui valisid sellise paketi, ole siis rahul nüüd, sa ei pea seda siin pidevalt teemaks tooma ja õigustama. Ei huvita.

Börs on praegu ebastabiilne küll. Ise veel vähe ootan UT-le üle minemisega, aga selle kuu jooksul teen otsuse ära. Detsembri arve oli jälle mega.

PS.

Kui keegi loeb juba mitmendat-mitmendat-mitmendat sama kommenteerija postitusi, siis üldjuhul see näitab, et asi ikka huvitab küll. Lausa sedavõrd, et paneb vastama.

(üks möödaminev kägu)

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui keegi loeb juba mitmendat-mitmendat-mitmendat sama kommenteerija postitusi, siis üldjuhul see näitab, et asi ikka huvitab küll. Lausa sedavõrd, et paneb vastama.

Ma loen neid teemasid, millesse tema jälle sisse sõidab oma fixpaketiga, et näe, kuidas mõnitasite, aga nüüd tahate ise börsist loobuda. Minu arust on samuti seitsmeks aastaks leping sõlmida 23 sendi peale tobedus, aga inimene ise teab ja mina pole teda mõnitanud. Ise ta võtab jälle ja jälle teemaks. Olgu rahul oma otsusega ja ärgu rääkigu nii palju. Mina näiteks pole siin üldse öelnud, mis paketi valisin, sest see on mu enda otsus ja valik, mul pole seda vaja teiste ees õigustada ega jälle tulla siia jutuga, et näe, teil ka siin nüüd halvasti, ütlesite, et mina olen loll. Milleks.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oh, kui hästi sa mind tunned! Ei, mul ei kripelda midagi. Või no jah, see, kuidas te sügisel ründasite, see küll. Inetu ja solvav oli. Minu mälu järgi oli seal ja postitus, kus kohe oligi kirjas `a la elame-näeme, pmst kes hiljem naerab, naerab paremini. Jäi meelde, sest mõtlesin sama: UT-s pole midagi kindlat ja el.hind ei kuku niipea. Gaasi on meil selleks talveks, aga mis edasi saab, seda ei tea isegi Sikkut. Seega ei tule kuskilt neid jäädavaid ulmelisi 3-sendiseid kilovattunde. Aga noh, kui olen loll või “kripeldab”, siis mis teil sellest? Kaifige oma häid otsuseid ja jookske edasi-tagasi vastavalt hinnamuutustele. Minu jaoks rahast olulisem on meelerahu, teil ilmselt mitte.

Hetkel pakutakse fixpaketti juba 16,50-ga. Palju õnne sulle kalli paketiga.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas nõustute, et nüüd on küll viimane aeg börsilt universaalteenusele ümber kolida?

Kas nüüd börsile tagasi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 336 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Universaalpakett