Esileht Hobinurk Vallaline kaunitar

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 1,016 )

Teema: Vallaline kaunitar

Postitas:
Kägu

Ma näen seda Go3st ja seda jagab mulle laps, kel see ongi ainus TV pakett. Vaatan arvutist. Rate this item:Submit Rating00

Miks arvutist? Ma panen arvuti juhtmega suure teleka taha ning vaatan mugavalt sealt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks arvutist? Ma panen arvuti juhtmega suure teleka taha ning vaatan mugavalt sealt.

Ma vaatan mugavalt läpakast. Ei viitsi hakata magamistoas telekat sellega ühendama. Suur ekraan ja hea heli pole eriti oluline selle saate puhul. Ja teisi pereliikmeid ka ei huvita.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli natuke kurb Diana ema Nievest sedasi hambutult (ja sõnatult) näha. Ma mäletan oma lapsepõlvest, et Nieves oma tütarde ja vist ka oma emaga suvitas Elvas ja nägin neid korduvalt rannas. Nieves oli toona isegi minu, lapse arvates kaunis ja stiilne naine. Ta ikka jäi kõigile silma, kui sedasi perega randa tuli. Eks teati ju, kes nad on, ja eks Nieves teadis sera ise ka, natuke uhke olemisega oli muidugi ka. Meelde on sööbinud ka see, et noorem tütar hoidis tal käevangust kinni, sest sel tütrel oli toona midagi silmadega, tundus vähemasti osaliselt pime olevat. Ei teagi, millest see olla võis, sest nagu ma aru olen saanud, nüüd, täiskasvanuna, ta pime ei ole. Igatahes nukker on kuidagi näha, et kunagine kaunis ja uhke daam on nüüd ilmselt mitte kõige jõukamalt elav vana naine.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli natuke kurb Diana ema Nievest sedasi hambutult (ja sõnatult) näha. Ma mäletan oma lapsepõlvest, et Nieves oma tütarde ja vist ka oma emaga suvitas Elvas ja nägin neid korduvalt rannas. Nieves oli toona isegi minu, lapse arvates kaunis ja stiilne naine. Ta ikka jäi kõigile silma, kui sedasi perega randa tuli. Eks teati ju, kes nad on, ja eks Nieves teadis sera ise ka, natuke uhke olemisega oli muidugi ka. Meelde on sööbinud ka see, et noorem tütar hoidis tal käevangust kinni, sest sel tütrel oli toona midagi silmadega, tundus vähemasti osaliselt pime olevat. Ei teagi, millest see olla võis, sest nagu ma aru olen saanud, nüüd, täiskasvanuna, ta pime ei ole. Igatahes nukker on kuidagi näha, et kunagine kaunis ja uhke daam on nüüd ilmselt mitte kõige jõukamalt elav vana naine.

Sry, valesse teemasse läks, aga kustutada ei saa.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad võitja on ju kohe teada, teised on lihtsalt ballast. Teiste meeste suhtes ebaaus.Kas arvate tõesti, bsh valib mingi maalri v 4-lapse isa, olgu nad nii hea südamega kui tahes.

Henrikule oleks võinud ikka tugevamad konkurendid tekitada. Ja teiseks mulle tundub, et palju mehi on seal lühikesed-osad küll jah juba selat ka välja praagitud

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgem ausad võitja on ju kohe teada, teised on lihtsalt ballast. Teiste meeste suhtes ebaaus.Kas arvate tõesti, bsh valib mingi maalri v 4-lapse isa, olgu nad nii hea südamega kui tahes.

Arvad, et erakonna esimehe kandidaat nopib võidu?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates ka veidi ebaaus, sest 99% kindel, et selle erakonna esimehe kandidaadi valib. Kusagil isegi kirjutati, et nad juba pikemat aega on paar olnud, Õhtulehes vist oli. Seetõttu ikkagi veidi ebaaus. Muidu, väga kena paar mõlemad, aga see näitemäng tegelikult ei meeldi. Oleks ikkagi võinud, siis valida kaunitari, kes ongi päriselt vaba. Raske uskuda, et nad õppusid 3 aastat koos ja mingit sädet ei tekkinud. Neile peale vaadates kohe on ju vastastikune tõmme näha. Seda ei ole võimalik varjata. Lisaks, see Hendrik on väga haritud ning heast perekonnast ja kombeid kõike teab ning intelligentne. Teistel pole mingit võimalustki paraku.

+9
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates ka veidi ebaaus, sest 99% kindel, et selle erakonna esimehe kandidaadi valib.

Olen 99% kindel, et sa eksid. Kõik need kõlakad on ju turundusnipid.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks häirib veidi selline Henriku edevus. Nagu ta oleks teine saatejuht.  Saab “juhuslikult” BSh kokku annab midagi üle voi tahab öelda jne…Kurb oleks kui nad olid ennem juba paar ja siis tegid 2-1s. Ehk Henrikule Eesti200 promo ja BSH saab toreda tasuva projekti.  Ainuke asi mida ma kiidan on BSH saatejuhtimisoskus ja teiste meeste nn lahti pookimine kinnisest olekust.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu arvates ka veidi ebaaus, sest 99% kindel, et selle erakonna esimehe kandidaadi valib. Kusagil isegi kirjutati, et nad juba pikemat aega on paar olnud, Õhtulehes vist oli.

Nii see nüüd küll ei ole.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nn lahti pookimine kinnisest olekust.

Lahti pookimine? Äkki ikka lahti muukimine?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun, et saade oleks tunduvalt huvitavam, kui saatesse oleks valitud ainult sellised mehed, keda BSH päriselus ka vaataks ja need siis omavahel võistlema hakkaksid. Need verinoored kutid, vanamehed, 4 lapse isad, see Emanuel jne on ikka täielik ämber. Hetkel seal reaalselt ongi 2-3 meest, keda BSH päriselt ka vaataks.

+21
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun, et saade oleks tunduvalt huvitavam, kui saatesse oleks valitud ainult sellised mehed, keda BSH päriselus ka vaataks ja need siis omavahel võistlema hakkaksid. Need verinoored kutid, vanamehed, 4 lapse isad, see Emanuel jne on ikka täielik ämber. Hetkel seal reaalselt ongi 2-3 meest, keda BSH päriselt ka vaataks.

Sa vist ei ole tema päriselu maitsega kursis? Seal pole ühtki machot, ilusmeest, porgandivärvi lihasmäge, pilgupüüdjat, kahemeetrist kuulsust eales olnud vähemalt avalikult. Lihtsalt normaalse välimusega tavakutid.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks häirib veidi selline Henriku edevus. Nagu ta oleks teine saatejuht. Saab “juhuslikult” BSh kokku annab midagi üle voi tahab öelda jne…Kurb oleks kui nad olid ennem juba paar ja siis tegid 2-1s. Ehk Henrikule Eesti200 promo ja BSH saab toreda tasuva projekti. Ainuke asi mida ma kiidan on BSH saatejuhtimisoskus ja teiste meeste nn lahti pookimine kinnisest olekust.

No aga äkki ongi võetud selleks, et ta meestekamba sees suunaks teemasid ja intriige.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun, et saade oleks tunduvalt huvitavam, kui saatesse oleks valitud ainult sellised mehed, keda BSH päriselus ka vaataks ja need siis omavahel võistlema hakkaksid. Need verinoored kutid, vanamehed, 4 lapse isad, see Emanuel jne on ikka täielik ämber. Hetkel seal reaalselt ongi 2-3 meest, keda BSH päriselt ka vaataks.

Sa vist ei ole tema päriselu maitsega kursis? Seal pole ühtki machot, ilusmeest, porgandivärvi lihasmäge, pilgupüüdjat, kahemeetrist kuulsust eales olnud vähemalt avalikult. Lihtsalt normaalse välimusega tavakutid.

Just sel põhjusel ongi see projekt juba eos läbi kukkunud. Eesti oludes on see kaunitari valik täielik lati alt läbi jooksmine selle jaoks, et saade päriselt õnnestuks. Selle jaoks oleks pidanud otsima “tavalise” naise sinna rolli, kelle valik oleks ka “tavaline” mees. Praegu toimub lihtsalt klounaad, BSH egotripp.

PS! Ma ei ole mingi Brigitte vastane, aga seriaali tegijad võiks veidi rohkem loogiliselt mõelda.

+10
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle jaoks oleks pidanud otsima “tavalise” naise sinna rolli, kelle valik oleks ka “tavaline” mees. Praegu toimub lihtsalt klounaad, BSH egotripp.

Keegi ei viitsi mingit tavalist Harju keskmist naist vaadata.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle jaoks oleks pidanud otsima “tavalise” naise sinna rolli, kelle valik oleks ka “tavaline” mees. Praegu toimub lihtsalt klounaad, BSH egotripp.

Keegi ei viitsi mingit tavalist Harju keskmist naist vaadata.

No tavalise all mõtlesin ikka nö mittekuulsat. Tavainimeste hulgas on kaunitare küllaga.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun, et saade oleks tunduvalt huvitavam, kui saatesse oleks valitud ainult sellised mehed, keda BSH päriselus ka vaataks ja need siis omavahel võistlema hakkaksid. Need verinoored kutid, vanamehed, 4 lapse isad, see Emanuel jne on ikka täielik ämber. Hetkel seal reaalselt ongi 2-3 meest, keda BSH päriselt ka vaataks.

Sa vist ei ole tema päriselu maitsega kursis? Seal pole ühtki machot, ilusmeest, porgandivärvi lihasmäge, pilgupüüdjat, kahemeetrist kuulsust eales olnud vähemalt avalikult. Lihtsalt normaalse välimusega tavakutid.

Just sel põhjusel ongi see projekt juba eos läbi kukkunud. Eesti oludes on see kaunitari valik täielik lati alt läbi jooksmine selle jaoks, et saade päriselt õnnestuks. Selle jaoks oleks pidanud otsima “tavalise” naise sinna rolli, kelle valik oleks ka “tavaline” mees. Praegu toimub lihtsalt klounaad, BSH egotripp.

PS! Ma ei ole mingi Brigitte vastane, aga seriaali tegijad võiks veidi rohkem loogiliselt mõelda.

Tahad öelda, et lati pealt läheks läbi ainult Henrik.? Oleks võinud sinna lisada ka mingi miljonäri

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle jaoks oleks pidanud otsima “tavalise” naise sinna rolli, kelle valik oleks ka “tavaline” mees. Praegu toimub lihtsalt klounaad, BSH egotripp.

Keegi ei viitsi mingit tavalist Harju keskmist naist vaadata.

Ta ongi ju tavaline naine. Oleks võinud kellegi huvitavama leida.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Keegi ei viitsi mingit tavalist Harju keskmist naist vaadata.

Ega neid Harju keskmisi või sealt alla mehi ka ei viitsi keegi vaadata.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks, see Hendrik on väga haritud ning heast perekonnast ja kombeid kõike teab ning intelligentne

Tema ema ma ei tea, aga isa on küll üsnagi kaheldavate kommetega, purjus peaga räuskamisega kuskil Brüsseli ööklubi baaris meediassegi jõudnud. Ego on neil muidugi küll ülisuur, aga kas seda intelligentsusega just võrrelda annab, ma pole kindel.

+11
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema ema ma ei tea, aga isa on küll üsnagi kaheldavate kommetega, purjus peaga räuskamisega kuskil Brüsseli ööklubi baaris meediassegi jõudnud. Ego on neil muidugi küll ülisuur, aga kas seda intelligentsusega just võrrelda annab, ma pole kindel.

Eestis on läbi aegade olnud 4 kindralit. Tema isa on üks nendest.

Purjus oleme me aeg-ajalt kõik. Ikka juhtub. Sinu juhtumisest lihtsalt ei saa keegi teada.

+14
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Purjus oleme me aeg-ajalt kõik. Ikka juhtub. Sinu juhtumisest lihtsalt ei saa keegi teada.

No vot, mõnel juhtub ja teisel ei juhtu kunagi, sest nad ei räuska ega hakka ülbama. Ja ei, me kõik ei ole aeg-ajalt purjus. Ja sellel isikul ei ole oma lõputu ego tõttu see mitte esimene ega viimane taoline juhtum.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

a ei, me kõik ei ole aeg-ajalt purjus.

Igav inimene siis.

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõustun, et saade oleks tunduvalt huvitavam, kui saatesse oleks valitud ainult sellised mehed, keda BSH päriselus ka vaataks ja need siis omavahel võistlema hakkaksid. Need verinoored kutid, vanamehed, 4 lapse isad, see Emanuel jne on ikka täielik ämber. Hetkel seal reaalselt ongi 2-3 meest, keda BSH päriselt ka vaataks.

Sa vist ei ole tema päriselu maitsega kursis? Seal pole ühtki machot, ilusmeest, porgandivärvi lihasmäge, pilgupüüdjat, kahemeetrist kuulsust eales olnud vähemalt avalikult. Lihtsalt normaalse välimusega tavakutid.

Just sel põhjusel ongi see projekt juba eos läbi kukkunud. Eesti oludes on see kaunitari valik täielik lati alt läbi jooksmine selle jaoks, et saade päriselt õnnestuks. Selle jaoks oleks pidanud otsima “tavalise” naise sinna rolli, kelle valik oleks ka “tavaline” mees. Praegu toimub lihtsalt klounaad, BSH egotripp.

PS! Ma ei ole mingi Brigitte vastane, aga seriaali tegijad võiks veidi rohkem loogiliselt mõelda.

Tahad öelda, et lati pealt läheks läbi ainult Henrik.? Oleks võinud sinna lisada ka mingi miljonäri

Ks Henrik on kaunitar või? Loe uuesti, äkki jõuab kohale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hendrik ei ole võitja. Vaadake olemasolevad videod uuesti üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisaks häirib veidi selline Henriku edevus. Nagu ta oleks teine saatejuht. Saab “juhuslikult” BSh kokku annab midagi üle voi tahab öelda jne…Kurb oleks kui nad olid ennem juba paar ja siis tegid 2-1s. Ehk Henrikule Eesti200 promo ja BSH saab toreda tasuva projekti. Ainuke asi mida ma kiidan on BSH saatejuhtimisoskus ja teiste meeste nn lahti pookimine kinnisest olekust.

Just sellepärast ma ei usu, et Henrik võidab.  Nagu BSH kuubis, edev, mölapidamatusega, tüütu – kuidas kaks sellist koos saaksid olla?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt normaalse välimusega tavakutid.

Minu arust ikka alla keskmise välimusega kutid on välja valitud, lisaks vanuselt ebasobivad ja muude hädadega.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Just sellepärast ma ei usu, et Henrik võidab.  Nagu BSH kuubis, edev, mölapidamatusega, tüütu – kuidas kaks sellist koos saaksid olla?

Ohjah, kirjutage inimese nimi vähemalt õigesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lihtsalt normaalse välimusega tavakutid.

Minu arust ikka alla keskmise välimusega kutid on välja valitud, lisaks vanuselt ebasobivad ja muude hädadega.

No kui pole kellegi hulgast eriti valida, siis polegi midagi teha ju. Oli ju ette teada, et sellistesse saadetesse läheb eestis ainult teatud kaader (jah, seal küll tiba parem valik kui nii mõneski muus reality`s, aga siiski…). Ja see on ainult kivi saate tegijate kapsaaeda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 1,016 )


Esileht Hobinurk Vallaline kaunitar