Esileht Pereelu ja suhted Vastik kamp siin koos

Näitan 8 postitust - vahemik 121 kuni 128 (kokku 128 )

Teema: Vastik kamp siin koos

Postitas:

Oi, hakkas mindki huvitama…ise siin alates 2002
Leidsin, et…
Eesti Ämmaemandate Ühingule kuuluv portaal Perekool.ee loodi Avatud
Eesti Fondi toel ning avalikkuse ette jõudis see 2000. aasta suvel.

Ja superlugemine, kes veel pole lugenud (Perekooli analüüs)
http://www.folklore.ee/tagused/nr38/reinaus.pdf

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oi, hakkas mindki huvitama…ise siin alates 2002

Leidsin, et…

Eesti Ämmaemandate Ühingule kuuluv portaal Perekool.ee loodi Avatud

Eesti Fondi toel ning avalikkuse ette jõudis see 2000. aasta suvel.

Ja superlugemine, kes veel pole lugenud (Perekooli analüüs)

http://www.folklore.ee/tagused/nr38/reinaus.pdf

Ah jah, pidi millestki ju oma teema tegema. Kui tõsiselt seda võtta? Neid sellesuguseid siin enne ka nähtud, kui jaks muud ei oska välja mõelda siis perekooli otse, ajakirjanikud, jne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas inimesed meie ümber ongi tõesti tegelikkuses sellised?

Jah, on küll. Välja see enamasti ei paista, aga sisemiselt oma mõtetes ongi suur enamus sellised nagu siin.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tulen ka teemaalgatajale sõbraks. Algul seda teemat ei avanud, sest oletasin, et tegu on mõne igava inimesega, kes on tundnud end õigusega mõnes teemas ülekohtuselt läbipekstuna ja tuli vihaga tõtt näkku ütlema. Aga nüüd, kus olen kõik läbi lugenud, avastasin, et teemaalgataja on hoopis väga vinge inimene!
Tunnen temaga sageli ühtemoodi. Ja mitte sellepärast, nagu ma ise ei oskaks halvasti öelda, vaid täpselt nagu temagi – plärtsujad, põhimõttelised piinajad ja kõigest südamest halvad inimesed saavad minugi käest vastu pead, nii et särtsub.

Eriti inspireerivad on need tolad, kes arvustavad tigedalt postitusi, ilma neist ridagi aru saamata. No näiteks kui keegi kirjutab, et tema koeral on kirbud, asub loll tigedik tähtsa näoga küsimusi esitama stiilis “kas su koeral üldse tõupaberid on?” või “kas sa tõesti ei teadnud, et kassi ja koera korraga ei tohigi majapidamises olla?” või “kui vana su koer üldse on?”

Teiseks inspiratsiooniallikaks on need tolad, kes kellegi tõsisemat sorti mure puhul niimoodi plärtsuvad. Reeglina käivad sellistel kaasas lõputud fantaasialood muretseja “tegelikust” olukorras, mida siis väga vihaselt kritiseeritakse. Ei tehta vahet omaenda fantaasial ja sellel, mida on kirjutatud. Selliste suhtes ei tunne mina ka mingit halastust – saavad samuti nii et särtsub!

Nii et mina olen see õel perekoolikägu, aga teemaalgatajaga ilmselt sobiksime hästi. No aga me olemegi ju mõlemad õelad, sest me ei saa ju ilmaski aru, et elukutseliste tampijate suhtes tuleb kohustuslikult olla viisakas ja õrn. Sest nad ei luba kellelgi olla samasugune kui nemad ise on. See on kohe aksioom. Kui sa julged talle öelda, et mingi postitus ei ole tampimiseks, siis saad raudselt kuulda, et sul on koma vales kohas ja järelikult oled ise, raisk, TÄPSELT samasugune!

Teen hästi vahet neil, kes ütlevad halvasti ainult halvasti ütlejaile, ja neil, kelle jaoks on tigedus ja sellega vältimatult kaasas käiv üüratu suur upsakus ja tähtsus lihtsalt külge sündinud. Huumorimeele ja eneseiroonia täielik puudumine on sellistel samuti nagu sünnimärk küljes.

Nii et nüüd asun ka mina jälgima, kui kaugele see teema läheb ja kui põhjani maha siin see teemaalgataja miinustatakse ning sõimatakse. Jõudumööda panen talle plusse! Ühtlasi tervitan siin veel paari mõnusat kägu.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 14:54; 08.09 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et mina olen see õel perekoolikägu, aga teemaalgatajaga ilmselt sobiksime hästi. No aga me olemegi ju mõlemad õelad, sest me ei saa ju ilmaski aru, et elukutseliste tampijate suhtes tuleb kohustuslikult olla viisakas ja õrn. Sest nad ei luba kellelgi olla samasugune kui nemad ise on. See on kohe aksioom. Kui sa julged talle öelda, et mingi postitus ei ole tampimiseks, siis saad raudselt kuulda, et sul on koma vales kohas ja järelikult oled ise, raisk, TÄPSELT samasugune!

Sa oled väga hästi asjast aru saanud.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.07 10:34; 01.07 14:35; 03.07 15:24; 08.09 16:36; 09.09 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii et mina olen see õel perekoolikägu, aga teemaalgatajaga ilmselt sobiksime hästi. No aga me olemegi ju mõlemad õelad, sest me ei saa ju ilmaski aru, et elukutseliste tampijate suhtes tuleb kohustuslikult olla viisakas ja õrn. Sest nad ei luba kellelgi olla samasugune kui nemad ise on. See on kohe aksioom. Kui sa julged talle öelda, et mingi postitus ei ole tampimiseks, siis saad raudselt kuulda, et sul on koma vales kohas ja järelikult oled ise, raisk, TÄPSELT samasugune!

Sa oled väga hästi asjast aru saanud.

Kindlasti mitte samamoodi nagu sina. Vaatasin järele. Sina oledki see, kellel on vabadus teistele ükskõik mida öelda, aga sulle vastuütlemine on kuulmatu ebaviisakus?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.09 14:54; 08.09 17:09;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sina ja teemaalgataja olete omale pea ümber mingi õiglusemõistmise ja “kasvatamise” oreooli mõelnud, nagu teie kähvamine oleks õilis ja kuidagi parem ja õigustatum kui teiste oma. Teised Käod lähtuvad madalatest ajenditest, teie kasvatate…
Teie vennastumine on mõistetav, seda ma mõtlesin selle “hästi aru saanud” all, aga sa ei hammustanud läbi, mis teha.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 01.07 10:34; 01.07 14:35; 03.07 15:24; 08.09 16:36; 09.09 13:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küll oleks hea,kui oleks olemas selline koht,kus olekski lubatud ainult intelligentsed inimesed kommentaare andma.Samasugune foorum,aga ilma nende vastikute õiendajate ja miinustajateta.

See koht on ju olemas.
Aga ei sa ise ega ka mitte keegi ei käi seal ja selle aadress on perefoorum.ee.

Seega, miks sa valetad?
Koht on, miinustajaid seal pole, aga sina teed püksid täis ja seal ei käi?
Uksed pandi kinni, sest rahvast oli vähe.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 121 kuni 128 (kokku 128 )


Esileht Pereelu ja suhted Vastik kamp siin koos

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.