Esileht Kodunurk Veidrad üürikuulutused

Näitan 3 postitust - vahemik 181 kuni 183 (kokku 183 )

Teema: Veidrad üürikuulutused

Postitas:
Kägu

Ei keela, kui lepingu sõlmimisel soovitakse, siis panen nad lepingusse või kui hiljem avaldatakse soovi (ei ole tulnud ette). Teema tekkis sellest, et ma ei tee lepingut nii, et ma ei tea mitu inimest mu korteris elab. Fikseerin nimeliselt lepingus ära, et saaksid elukohana registreerida ja siis lapse näiteks lasteaeda panna. Aga nii ei tee, et annan korteri enda teada ühele üürile ja see toob terve suguvõsa sinna elama.

Kuidas sa tead, et see ainus üürinud isik ei too tervet suguvõsa sinna? Selle tuvastamiseks pead ikka kontrollimas käima, mida väitsid, et ei tee.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga nii ei tee, et annan korteri enda teada ühele üürile ja see toob terve suguvõsa sinna elama.

Ja mis siis kui tahab vanemad võtta enda juurde või saab 1-2 last juurde? Viskad välja?
See sinu lubaküsimise süsteem ei taga midagi, aga eks sinu mingit kontrollivajadust rahuldab ja petlikku kindlust annab.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

….üürileandjatel on erinev arusaam sellest, mis kirjeldasite…

Uutes üürileandmisega ostetud korterites, sinna ehk oma vanaema korteri kraami ei tooda, aga vanemates, kus polegi üsna kaua remonti tehtud/uuendatud sisustust, ongi realistlik olukord selline.

See on kummastav, milliseid kortereid ka müüakse.

Maja/korter on ise kallimapoolsem, aga maitsetult kujundatud. Raha omamine ei tähenda paraku veel head maitset!

Tean ise ühte tuttavat, kel kõike jaguks, ainult ei jagu kokkusobitamisoskust ja püütakse ikka kõige vähem kestvamate asjadega eluolu luua. Ei oska ta kodus seda, ei oska iseenda juures.

 

 

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 181 kuni 183 (kokku 183 )


Esileht Kodunurk Veidrad üürikuulutused