Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 384 )

Teema: ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

Postitas:

Liitun ka sellest aastast triibupüüdjatega. Täna CD35, kuigi tavaliselt tsükkel 28 päeva. Vahekorras olin tavapärase tsükli järgi “ohtlikel” päevadel. Eks näis, pinget pole ja esimese proovimise korra kohta ei looda liiga palju. ????

Ma ka ei uskunud, et kohe esimese proovimisega triibud saa, aga näe….nii juhtuski, et triibud käes ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin rasedustesti. Küll lõunasest uriinist, aga siiski. Negatiivne.

Nüüd on siis sellega selge. Väga isegi ei kurvastanud, sest saan julgelt toitumiskavaga ja trenniga jätkata.

TT.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.01 10:48; 04.01 11:36; 08.01 13:32; 26.01 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma nüüd ilmselt kindlalt see kuu triipe ei saa. Dpo9 ja vereproove andmas käies palusin ka hcg määramist. <0.1 oli veres see “väärtus”.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Olen siin foorumis uus 🙂
Juhtus siuke asi et olime mehega vahekorras 01.01.2018 .
Ja nüüd 6ndal jaanuaril oleks pidanud mens hakkama . Aga pole hakanud .
Kas üldse on võimalik,et enne päevi jäin rasedaks? Laps oleks väga oodatud .
Emakas on õrnad torked küll aga mitte tugevad ja korraks oli ka valu nagu hakkaks päevad aga kui vetsu jooksin ei tulnud sealt midagi hoopis valevoolus niriseb 😀
Ja kaks päeva tagasi lõi vasakusse rinnanibusse siukse valu et pisar tuli silma. Selist asja pole kunagi olnud .
Ja natuke nagu iiveldab kaa.
Ei taha üle mõelda ja testi vara teha.
Kuid küsimus ongi kas enne mensi on üldse võimalik jääda ?

Aitäh.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere.
Olen siin foorumis uus ????
Juhtus siuke asi et olime mehega vahekorras 01.01.2018 .
Ja nüüd 6ndal jaanuaril oleks pidanud mens hakkama . Aga pole hakanud .
Kas üldse on võimalik,et enne päevi jäin rasedaks? Laps oleks väga oodatud .
Emakas on õrnad torked küll aga mitte tugevad ja korraks oli ka valu nagu hakkaks päevad aga kui vetsu jooksin ei tulnud sealt midagi hoopis valevoolus niriseb ????
Ja kaks päeva tagasi lõi vasakusse rinnanibusse siukse valu et pisar tuli silma. Selist asja pole kunagi olnud .
Ja natuke nagu iiveldab kaa.
Ei taha üle mõelda ja testi vara teha.
Kuid küsimus ongi kas enne mensi on üldse võimalik jääda ?

Aitäh.

Iga naise organism on erinev, kuid mina jäin oma esimest ootama nii, et test oli positiivne paar kuni 4 päeva enne päevi. Siis oli meeletu verejooks ja 2,5-3 nädalat peale päevi olid kaks rasvast triipu kahel testil. Samas oli 2ndl peale kahte + testi UH-s rasedus päevadest alates arvestatuna 2ndl maas, valmistuti tabl.aborti tegema juba. Sain 2ndl lisaaega ja uueks uh-ks oli krevetike normidele vastav. Jõnglane praegu igati tubli ja kohati arengust eeski.
Ps. arengut arvutati minu ütluse ja märgete järgi, peale sünnitust selgus et laps oli tugevalt üle kantud. Selline, keeruline lugu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 13 korda. Täpsemalt 04.01 00:56; 04.01 02:08; 04.01 14:46; 07.01 00:27; 08.01 15:11; 12.01 09:46; 28.01 01:18; 28.01 18:18; 30.01 01:19; 30.01 05:01; 30.01 12:40; 01.02 12:42; 01.02 13:50;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Rumal küsimus, aga ikkagi!! Käisin arstil 3.01 ütles, et ov oli ära 01.01 või 02.01. Kaitsmata vahekorras olin 04.01 hommikul. Arst ütles küll, et rasestumise tõenäosus on väike, kuid ehk siiski. Tänasest on nõrgad pms tunnused. Alakõhus pakitsev tunne ja rinnad õrnalt valusad. Rase siiski mitte??

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 17:24; 08.01 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Rumal küsimus, aga ikkagi!! Käisin arstil 3.01 ütles, et ov oli ära 01.01 või 02.01. Kaitsmata vahekorras olin 04.01 hommikul. Arst ütles küll, et rasestumise tõenäosus on väike, kuid ehk siiski. Tänasest on nõrgad pms tunnused. Alakõhus pakitsev tunne ja rinnad õrnalt valusad. Rase siiski mitte??

Kas sa oled kindel, et OV 01-02.02 oli? Võimatu see pole, kuid väga ei usu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.01 18:12; 04.01 11:57; 08.01 18:14; 11.01 09:15; 11.01 11:03; 16.01 09:24; 17.01 18:56; 18.01 12:37; 19.01 18:24; 26.01 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Rumal küsimus, aga ikkagi!! Käisin arstil 3.01 ütles, et ov oli ära 01.01 või 02.01. Kaitsmata vahekorras olin 04.01 hommikul. Arst ütles küll, et rasestumise tõenäosus on väike, kuid ehk siiski. Tänasest on nõrgad pms tunnused. Alakõhus pakitsev tunne ja rinnad õrnalt valusad. Rase siiski mitte??

Kas sa oled kindel, et OV 01-02.02 oli? Võimatu see pole, kuid väga ei usu.

Niimoodi arst mulle ütles. Päevad algasid 20.12, tsükli pikkus 29 päeva ja järgmised peaksid hakkama 18.01 (arsti arvates 16.01)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.01 17:24; 08.01 18:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii, minu tänahommikune test oli täitsa negatiivne, nii et jätkan triibupüüdjate ridades! Palju õnne kõigile tulevastele pallikestele 😛

Ise lähen 17.01 arstile ja vaatan, kas pooleteise kuuga on midagi muutunud või saan endiselt teada, et niipea päevad veel ei hakka 😀

Küll see 2018 meile kõigile triibud toob!! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka sellest aastast triibupüüdjatega. Täna CD35, kuigi tavaliselt tsükkel 28 päeva. Vahekorras olin tavapärase tsükli järgi “ohtlikel” päevadel. Eks näis, pinget pole ja esimese proovimise korra kohta ei looda liiga palju. ????

Tee test ära, muidugi saad pos vastuse. 7 päeva üle läinud ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele 🙂 mul on arvatavasti DPO5 ,ootan ja vaatan kas õnnestus sel korral või mitte. Päris kaua veel oodata 🙂
Kas keegi omast kogemusest oskab öelda kas see ,kui mehel vaba testosterooni tase normist madalam,mõjutab rasestumist?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele ???? mul on arvatavasti DPO5 ,ootan ja vaatan kas õnnestus sel korral või mitte. Päris kaua veel oodata ????
Kas keegi omast kogemusest oskab öelda kas see ,kui mehel vaba testosterooni tase normist madalam,mõjutab rasestumist?

Me sinuga enam-väheem ühes paadis 😀 Mul täna DPO7 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas laupäeval 12.kuu triibupüüdmist. Nagu lubatud, siis see kuu võtan pausi igasugusest planeerimisest – ei mingit basaalimõõtmist ega OV teste. Asjatame enamvähem ülepäeviti ja viljaka vooluse ajal võibolla tihemini. Ja vaatab siis, mis juhtub.
15.jaanuar on kontrastaine uuring, pärast seda arstikülastus – äkki saab sealt ka mingit uut infot.

Aga palju palju õnne kõikidele senistele triibulistele ja pöidlad peos kõvasti teistele!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina täna veidike kurb …
Teise beebi soov tekkis tegelikult mehe initsiatiivil ja nüüd on nii, et kuna tema on hommiku ja päeva inimene, siis tema enam õhtul/öösel lihtsalt asjatada ei viitsi/taha/jaksa vms….Aga hommikul ja päeval pole võimalik lapse kõrvalt :/
Seega vähe tõenäoline, et see kuu õnnestub (sai vaid korra oldud OV ajal)….mis tähendab, et minul tuleb pikem paus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul hakkas laupäeval 12.kuu triibupüüdmist. Nagu lubatud, siis see kuu võtan pausi igasugusest planeerimisest – ei mingit basaalimõõtmist ega OV teste. Asjatame enamvähem ülepäeviti ja viljaka vooluse ajal võibolla tihemini. Ja vaatab siis, mis juhtub.

Hoian sulle kõvasti pöialt (y), 12 kuud on juba üsna pikk aeg.

@cathreen
Teinekord piisab ka ühest korrast, et saada rasvased kaks triipu 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka sellest aastast triibupüüdjatega. Täna CD35, kuigi tavaliselt tsükkel 28 päeva. Vahekorras olin tavapärase tsükli järgi “ohtlikel” päevadel. Eks näis, pinget pole ja esimese proovimise korra kohta ei looda liiga palju. ????

Tee test ära, muidugi saad pos vastuse. 7 päeva üle läinud ju.

Test oli negatiivne, päevasid ei kuskil. Hommikul oli vähene määrimine, aga see ka korraks ainult. Rasedust ei usu, sest siis peaks test juba näitama. Ilmselt mingi tsüklihäire ja ootan uut ringi lihtsalt. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, hei kõigile ka minu poolt, õnne palju kes triibud saanud ????????
Aasta lõpus ei õnnestunud triipe saada ja 20detsember saabusid PP, kuna uus uh oleks jäänud aasta algusesse jättis arst ravi vahele. Hakkasin tsükli algusest basaaltemperatuuri mõõtma ja minu üllatuseks oli ovulatsoon 4jaanuar ehk 15cd
Kuna mul PCOS ja tsükkel tavaliselt 40päeva siis selline asi üllatas.
Tegutsetud sai mitu päeva enne ovulatsooni ja ka ovulatsooni päeval teadmata, kas üldse midagi toimub ja veel nii vara 😀
Hetkel siis täna 5dpo

AA

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 16:46; 11.01 09:03; 16.01 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne triibulistele!
Liitun ka ise nendega kuigi veel väga hõisata ei julge. Kolm päeva (dpo 10-12) olen nüüd õrna triibuga teste teinud. Täna hommikune oli juba tiba etem. Piisavalt tugevad, et ka mees nägi ilma kissitamata 😀 Igaks juhuks ostan homme ühe korralikuma ka, et veenduda, et interneti odavad ribakad mingit jama ei näita. Mingeid kuivamis- ja muid valetriipe pole elu sees saanud.
Hetkel ei ole veel päris kohale jõudnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd see kuu võin ma öelda, et olen endast kõik teinud, et triibud saada. Voolus oli, test oli positiivne, mehega sai nahistatud kõik need päevad. Ja no kui nüüd ka ei õnnestu, siis peab meist kellelgi miskit viga olema.

Aga tahtsin seda ka küsida, et see digitaalne ov test, kuidas sellega on, kui tuleb püsiv naerunägu, siis kaua see seal ekraanil on? Eelmine kuu mul ei õnnestunud püsivat nägu saada ja polnud sellist probleemi. Test näitas püsivat nägu, eemaldasin testipulga testihoidjast ja see nägu on seal ikka veel, teine päev juba. Kas see ongi normaalne? Seda tean, et testima enam ei pea, aga miks ekraanilt see nägu ära ei kao?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga tahtsin seda ka küsida, et see digitaalne ov test, kuidas sellega on, kui tuleb püsiv naerunägu, siis kaua see seal ekraanil on? Eelmine kuu mul ei õnnestunud püsivat nägu saada ja polnud sellist probleemi. Test näitas püsivat nägu, eemaldasin testipulga testihoidjast ja see nägu on seal ikka veel, teine päev juba. Kas see ongi normaalne? Seda tean, et testima enam ei pea, aga miks ekraanilt see nägu ära ei kao?

Mina sain oma püsiva naerunäo 01.01 ja 03.01 hommikul oli see kadunud, seega 2p.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nüüd see kuu võin ma öelda, et olen endast kõik teinud, et triibud saada. Voolus oli, test oli positiivne, mehega sai nahistatud kõik need päevad. Ja no kui nüüd ka ei õnnestu, siis peab meist kellelgi miskit viga.

Ma tunnen täpselt sama moodi. Oleme teinud samuti kõik endast oleneva see kuu. Täna 9DPO.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki, loodan väga, et see kontrastainega uuring toob mingeid vastuseid. Puhkus igasugustest testidest ja ajastamistest on ka hea. Loodetavasti varsti need triibud ikka tulevad!

Meil on nüüd arsti juurde aeg 6. veebruariks kirjas. Enne seda käime vereanalüüse andmas ja kui kõik on korras, hakkame IVF raviskeemi paika panema. Loodan väga, et asjad hakkavad liikuma! Meil oli vahepeal selline perepuhkus beebidega, mis algul mõjus veidi masendavalt (appi kui palju tööd on beebiga!) aga lõpuks ainult kinnitas meie lapsesoovi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh Cathy-Carolin ja Mesinäpp!

Mesinäpp – seda on hea kuulda, et beebidega puhkus just mõlemale hästi mõjus. See tundub oluline, et aeg-ajalt niiöelda see siht jälle meelde tuletada, et milleks kõik see vaevanägemine.

Ma uurisin internetist selle kontrastaine uuringu kohta ja leidsin suhteliselt vastakaid kogemusi – kellel oli jube valus ja õudne ja hirmus ja kellel ei olnud üldse suurt midagi. Ja kes oli pärast veel kuskil palatis pikali ja kes saadeti kohe minema. Küsisin arsti käest ka, et kas ma peaks töölt vaba päeva võtma, aga ta mainis, et minnakse enamjaolt kohe argipäevatoimetustega edasi. Nii et siis lihtsalt annan teada, et jõuan tööle suts hiljem kui tavaliselt.
Samas andis lootust natuke see, et mitmel õnnestus triibud saada just sellel kuul, kui uuring toimus või järgmisel – et äkki oli mingi mikrotakistus ees, mille kontrastaine eest ära lükkas.

Üldiselt on see mittemõtlemine ja mõõtmine mõnus. Otsustasin veel kaugemale minna sellega, et “tekita endale mingi muu teema/hobi, küll siis kohe triibud tulevad” ja panin maratonitreenimise plaani paika sügiseseks maratoniks 😀
Käisin eile ka juba esimest korda jooksmas ja puha 😀

Aga jah, endiselt pöidlad peos kõigile! Ja Mesinäpp – väga loodan, et su IVF-i teekond on võimalikult lühike ehk siis õnnestub ruttu!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki mina lähen ka sinna uuringule umbes kahe nädala pärast ( oleneb millal päevad hakkavad) Anna siis teada kuidas see oli. Sul vist enne mind? Ma ka nii loodan, et sellest uuringust on lõpuks ometi abi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna 7dpo ja basaaltemperatuur tõusis 0.2c veel, olen suutnud end nii ärevaks teha. Mõtlen küll, et mis see seekord siis erinev on, et ülesse end krutin, triipe püüdnud ju 2,5a…
Kukkumine saab taas valus olema ja tuleb arsti juurde tee võtta :/ Arutan arstiga ilmselt seekord teed juba IVF suunas

AA

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 09.01 16:46; 11.01 09:03; 16.01 09:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna juba hommikul masendus peal. Kõik viitab sellele, et varsti hakkab PP (15.01), täna dpo10. Kui mul tõenäoline katkemine oktoobris oli, siis rinnad olid ca nädal juba enne oodatavat PP suured ja valusad, seekord kõik nii teistmoodi ja päevade tunne hoopis peal. Ka vistrik on otsaette tulnud. Ometigi tegime me kõik endast oleneva see kuu: OV aeg sai vahekorras oldud nii hommikul kui õhtul. OV tundsin ära ja ka Clearblue kinnitas oma naerunäoga. Imelik on vaid see, et täpselt 7 päeva pärast OVd olid mul munasarjades torked nagu ka OV aeg, samal pool. Lihtsalt kurb tunne on peal, juba 4kuud üritamist ja mitte midagi 🙁 Oh sain ennast tühjaks kiruda 😀

C-C.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.01 18:12; 04.01 11:57; 08.01 18:14; 11.01 09:15; 11.01 11:03; 16.01 09:24; 17.01 18:56; 18.01 12:37; 19.01 18:24; 26.01 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikad teil tsüklid on umbes? Mitmendal päeval ov on?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 03.01 13:57; 04.01 12:57; 11.01 10:55; 12.01 22:29; 22.01 09:57; 22.01 13:39; 24.01 11:05; 24.01 13:39; 25.01 23:01; 27.01 10:40; 29.01 23:10;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui pikad teil tsüklid on umbes? Mitmendal päeval ov on?

Tsükkel on enamasti 28p, seega OV 14 päev. Tundsin selle ilusti ära ja ka Clearblue kinnitas.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 10 korda. Täpsemalt 03.01 18:12; 04.01 11:57; 08.01 18:14; 11.01 09:15; 11.01 11:03; 16.01 09:24; 17.01 18:56; 18.01 12:37; 19.01 18:24; 26.01 09:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuu-tiki mina lähen ka sinna uuringule umbes kahe nädala pärast ( oleneb millal päevad hakkavad) Anna siis teada kuidas see oli. Sul vist enne mind? Ma ka nii loodan, et sellest uuringust on lõpuks ometi abi..

Mul on nüüd juba esmaspäeval jah. Kindlasti annan teada, kuidas oli ja loodan, et ka mul on sellest lõpuks ometi abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei. Oskate ehk keegi öelda, mis voib olla põhjuseks et juba teine rasedus katkeb?. Esimene hea kûll, ma ei teadnudki ja oli minu viga.. tõstsin raskeid asju. Nûûd aga jãlle katkes. Oktoobris läks pesastumine nihu. Ainult jama, jama otsa. Teisipäeval helistasin nõuandetelefonile ja sain sealt niipalju targemaks et mingi hormoon voib paigast ära olla, aga mis hormoon see olla voiks? Kahe esimese lapsega pole olnud selliseid muresid ja mina enam ei tea kohe..
Tänud vastajatele.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 11.01 11:55; 13.01 12:32; 15.01 14:59; 15.01 15:25; 26.01 06:46; 27.01 12:08;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 384 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine ❄️Jaanuari triibupüüdjad 2018❄️

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.