Esileht Pereelu ja suhted Amoremi tutvusportaal kogemusi.

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 164 )

Teema: Amoremi tutvusportaal kogemusi.

Postitas:
Kägu

Kas tutvusportaal Amoremi.ee on tasuline ja kuidas seal on,on keegi proovinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suht tühi on see koht. Mõned vanad kalad ja mõned kes ilmselt oma konto sinna unustanud….

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas rahaline.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas rahaline.

Jah rahaline kui tahad näha kes sinu profiili vaatas ja mõnel juhul peab mingi tasuline pakett olema, et üldse kellelegi kirjutada saad…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uusi nägusid oodatakse sinna väga 😀

Tean kolme naist,  40a alguses, kellel on seal kontod ja nad kõik kaaluvad 100kg.  Minultki on kirja teel kehakaalu numbrit küsitud, sest :’Ega mees pole iga tünni punn’ 😀

 

 

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest etem kui Tinder.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uusi nägusid oodatakse sinna väga ????

Tean kolme naist, 40a alguses, kellel on seal kontod ja nad kõik kaaluvad 100kg. Minultki on kirja teel kehakaalu numbrit küsitud, sest :’Ega mees pole iga tünni punn’ ????

Mitte midagi ei saa sellest kommentaarist aru. Mis tünni punn ja kehakaalu teema? Et selles portaalis on oluline olla vähemalt 100-kilone?

Õudne, mis soga mõni inimene suudab genereerida.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Uusi nägusid oodatakse sinna väga ????

Tean kolme naist, 40a alguses, kellel on seal kontod ja nad kõik kaaluvad 100kg. Minultki on kirja teel kehakaalu numbrit küsitud, sest :’Ega mees pole iga tünni punn’ ????

Mitte midagi ei saa sellest kommentaarist aru. Mis tünni punn ja kehakaalu teema? Et selles portaalis on oluline olla vähemalt 100-kilone?

Õudne, mis soga mõni inimene suudab genereerida.

Antud vastusest näeme, et amores liigub rahvast, kes ei mõista loetud teksti. Küsiti “kuidas seal on”. Jagasin osa enda teadmisest.

Ole rõõmus, et TA liituma julgustasin, saate varsti kohtingule minna

0
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minultki on kirja teel kehakaalu numbrit küsitud, sest :’Ega mees pole iga tünni punn’ ????

Kas päriselt keegi küsis sinult nii, et mis on sinu kehakaalu number, ega mees pole iga tünni punn? Ja see on sinu arust naljakas?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minultki on kirja teel kehakaalu numbrit küsitud, sest :’Ega mees pole iga tünni punn’ ????

Kas päriselt keegi küsis sinult nii, et mis on sinu kehakaalu number, ega mees pole iga tünni punn? Ja see on sinu arust naljakas?

Esimeses kirjas küsis. Kui küsisin, miks seda vaja teada on, vastas, et tema pole iga tünni punn. ST, et kohtumistele on tulnud mitmel, rohkemal korral suured naised. See kas mulle teeb see kommentaar nalja või mitte, pole oluline.

Mulle on oluline, et inimene oleks avatud ja aus ja nö ‘tema ise’. Väga karm on kui viisakalt ja meeldiva huumoriga alanud kirjavahetus, kust kumab läbi mõistvus ja sallivus (‘kehakaal ja prillid pole tähtsad, vanus ei oma rolli’ jne) ning mis  peale intensiivsemat reaalset suhtlemist paljastab teise poole põikpäisuse, mõistetamatuse ja andestamatuse, sallimatuse. Parem kui kohe alguses avanevad inimese päris soovid ja arusaam elust. Enamasti keerulisemates oludes see tõeline pale paljastubki.

Vähem kohtumisi ja ühiseid igapäevaseid tegemisi= kergem oma fassaadi hoida.

 

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimeses kirjas küsis. Kui küsisin, miks seda vaja teada on, vastas, et tema pole iga tünni punn. ST, et kohtumistele on tulnud mitmel, rohkemal korral suured naised.

Nojah, aga kui mulle keegi nii kirjutaks, oleks kohe igasugune suhte arenemine välistatud, kuigi ma ise pole paks. Eriti jube, kui niimoodi kirjutab mees, kes on hoopis ise selgelt ülekaaluline. Kunagi üks tüüp kirjutas mulle, et olgem konkreetsed. Mis on sinu pikkus, kaal ja rinnahoidja number. Kirjutasin vastu, et oleme siis konkreetsed jah, mis on sinu tilli pikkus, mis autoga sõidad ja mis palk on. Kogemus on sellised, et kes nii kirjutavad, on ka muidu mingid ossid, kellega pole millestki rääkida.

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui panna kuulutus, et soovin tutvuda kuid seksist pole huvitatud (st soovin seksivaba suhet), kas siis oleks mehi, kes vastaksid? Vanus ca 50.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui panna kuulutus, et soovin tutvuda kuid seksist pole huvitatud (st soovin seksivaba suhet), kas siis oleks mehi, kes vastaksid? Vanus ca 50.

Miks peaks mehed olema huvitatud sellisest suhtest?

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui panna kuulutus, et soovin tutvuda kuid seksist pole huvitatud (st soovin seksivaba suhet), kas siis oleks mehi, kes vastaksid? Vanus ca 50.

Miks peaks mehed olema huvitatud sellisest suhtest?

Aga miks mitte? On olemas ju aseksuaalseid inimesi. Ka meeste seas.

+9
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui panna kuulutus, et soovin tutvuda kuid seksist pole huvitatud (st soovin seksivaba suhet), kas siis oleks mehi, kes vastaksid? Vanus ca 50.

Miks peaks mehed olema huvitatud sellisest suhtest?

Aga miks mitte? On olemas ju aseksuaalseid inimesi. Ka meeste seas.

Ikkagi miks mees peaks olema huvitatud?

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui panna kuulutus, et soovin tutvuda kuid seksist pole huvitatud (st soovin seksivaba suhet), kas siis oleks mehi, kes vastaksid? Vanus ca 50.

Miks peaks mehed olema huvitatud sellisest suhtest?

Aga miks mitte? On olemas ju aseksuaalseid inimesi. Ka meeste seas.

Ikkagi miks mees peaks olema huvitatud?

Miks? Näiteks siis, kui mees on ka aseksuaalne, aga tahab suhet.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peaks mehed olema huvitatud sellisest suhtest?

Neid on ikka leida. Ma tean ühte meest, kes abiellus vanuses ca 40-45 naisega, kes pärast mõned kuud pärast tutvumist toimunud esimest ööd teatas, et see seks oli neil esimene ja jääb ka viimaseks. Aga et ta hea meelega suhtleb selle mehega muudel tasanditel. Mees kaalus ja mõtles ning otsustas koos edasi liikuda. Miks, ma ei tea, ju sellepärast, et armastas(armastab). Ka pole mul andmeid, et mees oleks aseksuaalne, naise sõnul ta onaneerib küll.
Nemad on abielus juba 10-11 aastat ning vähemalt väliselt on väga harmoonilised ning mees hoiab seda naist nagu kulatükki.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui panna kuulutus, et soovin tutvuda kuid seksist pole huvitatud (st soovin seksivaba suhet), kas siis oleks mehi, kes vastaksid? Vanus ca 50.

Miks peaks mehed olema huvitatud sellisest suhtest?

Aga miks mitte? On olemas ju aseksuaalseid inimesi. Ka meeste seas.

Ikkagi miks mees peaks olema huvitatud?

Miks? Näiteks siis, kui mees on ka aseksuaalne, aga tahab suhet.

Millist suhet? Mida see naine mehele pakub olemaks huvitav?

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka pole mul andmeid, et mees oleks aseksuaalne, naise sõnul ta onaneerib küll.

Ega siis vaginaalne vahekord ei ole ainuke viis. Ilmselt naine lööb mehel paar korda nädalas käega lahti ja seda seksiks ei nimetata. Samas kuidas sina kõrvalseisjana oled nii hästi kursis selle onaneerimise sagedusega. Kas see naine on sinu sõbranna ja räägib avameelselt sulle sellest?

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui panna kuulutus, et soovin tutvuda kuid seksist pole huvitatud (st soovin seksivaba suhet), kas siis oleks mehi, kes vastaksid? Vanus ca 50.

Ega muidu teada ei saa kui ei proovi. Kirjuta kuulutusse ja ütle meile ka, kuidas läks ;).

Kuulutuse sisu saad muuta igal  ajal.

Edu, Sulle!

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui panna kuulutus, et soovin tutvuda kuid seksist pole huvitatud (st soovin seksivaba suhet), kas siis oleks mehi, kes vastaksid? Vanus ca 50.

Miks peaks mehed olema huvitatud sellisest suhtest?

Aga miks mitte? On olemas ju aseksuaalseid inimesi. Ka meeste seas.

Ikkagi miks mees peaks olema huvitatud?

Miks? Näiteks siis, kui mees on ka aseksuaalne, aga tahab suhet.

Millist suhet? Mida see naine mehele pakub olemaks huvitav?

Pakub rahulikku elu. Pole karta et armukese võtab. Ei tea, kas sellise sooviga naine võib siid sexivaba hingesugulase mehe kõrvale võtta kui tal suhtes puudujäägid tekivad…Põnev lugu.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amorest veel niipalju, et 1 mees ütles kord, et tal pole veel kunagi nii olnud, et kohtumisele tuleb pildil olnud naine. Ikka saadetakse endast see parim pilt 3a tagasi ja eks vahepeal on muutusi olnud. Tema igatahes tundis end petetult. Kes tahab lootusi panna sellisele naisele, kes kohe alguses hakkab nö ‘viilima’.

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minultki on kirja teel kehakaalu numbrit küsitud, sest :’Ega mees pole iga tünni punn’ ????

Kas päriselt keegi küsis sinult nii, et mis on sinu kehakaalu number, ega mees pole iga tünni punn? Ja see on sinu arust naljakas?

Esimeses kirjas küsis. Kui küsisin, miks seda vaja teada on, vastas, et tema pole iga tünni punn. ST, et kohtumistele on tulnud mitmel, rohkemal korral suured naised. See kas mulle teeb see kommentaar nalja või mitte, pole oluline.

Mulle on oluline, et inimene oleks avatud ja aus ja nö ‘tema ise’. Väga karm on kui viisakalt ja meeldiva huumoriga alanud kirjavahetus, kust kumab läbi mõistvus ja sallivus (‘kehakaal ja prillid pole tähtsad, vanus ei oma rolli’ jne) ning mis peale intensiivsemat reaalset suhtlemist paljastab teise poole põikpäisuse, mõistetamatuse ja andestamatuse, sallimatuse. Parem kui kohe alguses avanevad inimese päris soovid ja arusaam elust. Enamasti keerulisemates oludes see tõeline pale paljastubki.

Vähem kohtumisi ja ühiseid igapäevaseid tegemisi= kergem oma fassaadi hoida.

Punn ja tünn. Punn ju on midagi väikest, tünn jälle midagi suurt. Kui pikk ja raske see mees siis ise oli, et 100 kg naine talle suur tundub. 100 kg olenevalt naise pikkusest pole ju teab, mis eriliselt suur. Kuidagi naljakas jutt, ma vist oleks irvama hakanud.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amorest veel niipalju, et 1 mees ütles kord, et tal pole veel kunagi nii olnud, et kohtumisele tuleb pildil olnud naine. Ikka saadetakse endast see parim pilt 3a tagasi ja eks vahepeal on muutusi olnud. Tema igatahes tundis end petetult. Kes tahab lootusi panna sellisele naisele, kes kohe alguses hakkab nö ‘viilima’.

Mehed valetavad ka päris palju, eriti oma majandusliku olukorra kohta. On juhtunud ka vanuse ja pikkuse kohta valetamist. Perekonnaseis ja laste arv on muidugi klassika. Minu arust mehed on natuke imelikud, iga keskpärane mees ootab, et sealt uksest astub miss Universum sisse. Pigem pettuvad nad oma ettekujutustes, mitte pildid pole süüdi.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed valetavad kõigis tutvumis portaalides .Võtan kohe näite oma eelmisest mehest ,kes oli Tinderis olen üksik -vaba.Tegelikult olime siis abielus.sõbranna kes siis meest otsis leidis mu mehe sealt.Nüüd oleme õnneks lahus,tema leidis sealt tookord mingi abielunaise ,kes ka lahutas ja nüüd vist ongi need tindrilõustad koos…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed valetavad kõigis tutvumis portaalides .Võtan kohe näite oma eelmisest mehest ,kes oli Tinderis olen üksik -vaba.Tegelikult olime siis abielus.sõbranna kes siis meest otsis leidis mu mehe sealt.Nüüd oleme õnneks lahus,tema leidis sealt tookord mingi abielunaise ,kes ka lahutas ja nüüd vist ongi need tindrilõustad koos…

Ära üldista – mehed. Mõni mees valetab mitte mehed…..

Sama võiks ütleda, et naised valetavad kõigis tutvumisportaalides….

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui panna kuulutus, et soovin tutvuda kuid seksist pole huvitatud (st soovin seksivaba suhet), kas siis oleks mehi, kes vastaksid? Vanus ca 50.

Miks peaks mehed olema huvitatud sellisest suhtest?

Aga miks mitte? On olemas ju aseksuaalseid inimesi. Ka meeste seas.

Ikkagi miks mees peaks olema huvitatud?

Miks? Näiteks siis, kui mees on ka aseksuaalne, aga tahab suhet.

Millist suhet? Mida see naine mehele pakub olemaks huvitav?

Pakub rahulikku elu. Pole karta et armukese võtab. Ei tea, kas sellise sooviga naine võib siid sexivaba hingesugulase mehe kõrvale võtta kui tal suhtes puudujäägid tekivad…Põnev lugu.

Ikka ei ole ühtegi vastust mida mees peaks nägema selles naises? Rahulikku elu saab mees elada üksi, naine ei nääguta ega heida talle midagi ette. Pole karta armukest…. nojah, üksi elades sellist kartust ei teki samuti.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Amorest veel niipalju, et 1 mees ütles kord, et tal pole veel kunagi nii olnud, et kohtumisele tuleb pildil olnud naine. Ikka saadetakse endast see parim pilt 3a tagasi ja eks vahepeal on muutusi olnud. Tema igatahes tundis end petetult. Kes tahab lootusi panna sellisele naisele, kes kohe alguses hakkab nö ‘viilima’.

Mehed valetavad ka päris palju, eriti oma majandusliku olukorra kohta. On juhtunud ka vanuse ja pikkuse kohta valetamist. Perekonnaseis ja laste arv on muidugi klassika. Minu arust mehed on natuke imelikud, iga keskpärane mees ootab, et sealt uksest astub miss Universum sisse. Pigem pettuvad nad oma ettekujutustes, mitte pildid pole süüdi.

Miks peab võõrale inimesele rääkima oma lastest, majanduslikust olukorrast? Kõigepealt peaks tekkima usaldusväärne suhe, enne kui sellistest asjadest rääkima hakatakse. Noh-jah, jälle see keskpärane mees… tegelikult olete teie siin kõik pettunud, et ükski normaalne mees teid ei vaata ja kui mõni vaatabki, siis otsite ainult puuduseid ja halvustate teda. Teie ju otsite suhet nendelt lehtedet nagu ma siin loen, sest need mehed ei käi kurtmas siin.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ikka ei ole ühtegi vastust mida mees peaks nägema selles naises? Rahulikku elu saab mees elada üksi, naine ei nääguta ega heida talle midagi ette. Pole karta armukest…. nojah, üksi elades sellist kartust ei teki samuti.

Midagi ei pea nägema, sina ole rahulikult üksi. Iga kord mingis tutvumisportaalide teemas hakkad jaurama, et mida naine peaks pakkuma. Midagi ei pea sulle pakkuma, istu aga üksi edasi, kas keegi käsib naist otsida või naisega koos elada.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks peab võõrale inimesele rääkima oma lastest, majanduslikust olukorrast? Kõigepealt peaks tekkima usaldusväärne suhe, enne kui sellistest asjadest rääkima hakatakse.

Ei peagi rääkima, aga kui räägitakse, siis võiks olla tõene info, mitte mingi valejutt. Kui inimene on võlgades looder ja seitsme lapse isa, siis see on oluline info teada, enne kui mingit usaldusväärset suhet hakatakse aretama.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 164 )


Esileht Pereelu ja suhted Amoremi tutvusportaal kogemusi.