Esileht Tööelu, raha ja seadused. Arstile raha pakkumine

Näitan 23 postitust - vahemik 121 kuni 143 (kokku 143 )

Teema: Arstile raha pakkumine

Postitas:
Kägu

Loomulikult ei tahaks, et kodanikud mulle sadade eurode eest kraami kokku tassiks! Kuidas saab üldse nii mõelda, et patsiendid peavad kingitustega tulema? Kuidas see saab meeldiv tunduda? Kuidas saab nii madal tööeetika olla?  Töö eest saadakse palka. Viige neid andameid ja ohverdusi nõidade jalge ette, kes oma töö eest raha ei võta.

Täitsa aitähi eest siis annad inimesele vastuvõtuaja mõne päeva jooksul, kui muidu pole 4 kuud võimalik löögile saada ning tood ta opi paar aastat järjekorras ettepoole? Tubli. Jätka samas vaimus.

+2
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täitsa aitähi eest siis annad inimesele vastuvõtuaja mõne päeva jooksul, kui muidu pole 4 kuud võimalik löögile saada ning tood ta opi paar aastat järjekorras ettepoole? Tubli. Jätka samas vaimus.

Selline asi ei tohiks üldse lubatud olla. Kas ei kontrollitagi, et sellist äri saab teha või lobised niisama?

+4
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Selline asi ei tohiks üldse lubatud olla. Kas ei kontrollitagi, et sellist äri saab teha või lobised niisama?

Millest siin siis sinu arust jutt on? Arvad, et niisama veetakse peale arstivisiiti midagi?

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täitsa aitähi eest siis annad inimesele vastuvõtuaja mõne päeva jooksul, kui muidu pole 4 kuud võimalik löögile saada ning tood ta opi paar aastat järjekorras ettepoole? Tubli. Jätka samas vaimus.

Selline asi ei tohiks üldse lubatud olla. Kas ei kontrollitagi, et sellist äri saab teha või lobised niisama?

Kuidas on võimalik nii eluvõõras olla? Mitte kunagi kahjuks ei saa kõik võrdseks, avatuks, ausaks. Võime tahta, aga seda ei juhtu.

+2
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ah, lõpeta ära, konjaki- ja pirukamoor!

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See konjak ei maksa ju suurt midagi, isegi XO-de ostmine pole normaalse palga juures mingi teema, kui seda vahel vaja on. Aga need Hennessy VSOP-d jms.võiks küll toomata-viimata jätta.

Endal vedeleb kapis neli kingitud konjakit, olen ka muid kinniseid pudeleid lihtsalt ära visanud. Pole enam üheksakümnendad ega nullindad. Aga mõni on muidugi sinna ajastusse kinni jäänud.

+5
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Täitsa aitähi eest siis annad inimesele vastuvõtuaja mõne päeva jooksul, kui muidu pole 4 kuud võimalik löögile saada ning tood ta opi paar aastat järjekorras ettepoole? Tubli. Jätka samas vaimus.

Miks sa tood siin näiteks mingid ebaeetilised arstid? Neid on ju ikka vähemuses. Normaalne arst toob järjekorras ettepoole ikka tervisliku seisundi järgi, mitte snäki eest. Ma ei tahaks sellise arsti patsient ollagi üldse, ju ta teeb oma tööd ka muidu halvasti, kui ta juba selline odavalt äraostetav tüüp on.

+6
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ma ei tahaks sellise arsti patsient ollagi üldse, ju ta teeb oma tööd ka muidu halvasti, kui ta juba selline odavalt äraostetav tüüp on.

😀 Ikka tipptegijaid valitakse. Kes mingit suvalist tahab?

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

???? Ikka tipptegijaid valitakse. Kes mingit suvalist tahab?

Seda ma nüüd küll ei usu, et tipptegija sind kuskile ettepoole tõstis sellepärast, et sa snäkke tõid. Võid ju endale ette kujutada mida iganes, aga see pole lihtsalt tõsi.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma nüüd küll ei usu, et tipptegija sind kuskile ettepoole tõstis sellepärast, et sa snäkke tõid. Võid ju endale ette kujutada mida iganes, aga see pole lihtsalt tõsi.

Jälle mingi loll, kes elab mingis oma luulumaailmas.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda ma nüüd küll ei usu, et tipptegija sind kuskile ettepoole tõstis sellepärast, et sa snäkke tõid. Võid ju endale ette kujutada mida iganes, aga see pole lihtsalt tõsi.

Snäkke? Mis pagana snäkke.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jälle mingi loll, kes elab mingis oma luulumaailmas.

Sina oled jälle kuskile oma nõukaaega kinni jäänud.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sina oled jälle kuskile oma nõukaaega kinni jäänud.

Ei ole vajadust, ma kasutan enamjaolt tasulist arstiabi. Sa oled nagu mingi uhhuu, et kui endal pole olnud, siis ei saa olla. Rumal oled.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vajadust, ma kasutan enamjaolt tasulist arstiabi. Sa oled nagu mingi uhhuu, et kui endal pole olnud, siis ei saa olla. Rumal oled.

Tasuline arstiabi on midagi muud, sina räägid arstile altkäemaksu maksmisest. Oled ju kuskile nõukaaega kinni jäänud, kui üritad siin väita, et mingid tipud sinult raha võtavad ja sind siis järjekorras ette pistavad. Loll nõukaaegne inimene, kellel pole tänapäeva tervishoiusüsteemist aimugi.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tasuline arstiabi on midagi muud, sina räägid arstile altkäemaksu maksmisest. Oled ju kuskile nõukaaega kinni jäänud, kui üritad siin väita, et mingid tipud sinult raha võtavad ja sind siis järjekorras ette pistavad. Loll nõukaaegne inimene, kellel pole tänapäeva tervishoiusüsteemist aimugi.

Nagu ma ütlesin, enamjaolt. Ainus loll oled sina, selles teemas on inimesed 5 lk oma kogemustest rääkinud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul äi ka viib iga kord haiglas käies küll šokolaade või konjakipudeleid. On tänulik ja talle ei tee selgeks ka, et see komme on ajast ja arust. Ise ta väidab, et kõigile meeldis kui neid tänati kommikarbiga. No mine võta siis kinni, kas ikka tänatakse viisakusest või mitte.

Endine töökaaslane, kelle ema oli arst, tassis tööle aeguma hakkavad või aegunud kommikarpe.

Mina ise ei armasta ei komme, ega sokolaadi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole vajadust, ma kasutan enamjaolt tasulist arstiabi. Sa oled nagu mingi uhhuu, et kui endal pole olnud, siis ei saa olla. Rumal oled.

Tasuline arstiabi on midagi muud, sina räägid arstile altkäemaksu maksmisest. Oled ju kuskile nõukaaega kinni jäänud, kui üritad siin väita, et mingid tipud sinult raha võtavad ja sind siis järjekorras ette pistavad. Loll nõukaaegne inimene, kellel pole tänapäeva tervishoiusüsteemist aimugi.

Keegi ei räägi tasulisest arstiabist. Tasuline on midagi muud ja seal ei pruugi sa suure raha eest alati ka kõige paremat abi saada, sest tasulistes on tööl samuti igasuguseid arste, nii nagu mujalgi. Makstakse HEALE arstile. See info, kes on hea, on üldteada neile, kes on süsteemis sees. Kuidas heale arstile löögile saab, kui tal on kuudepikkused järjekorrad. Ikka tutvuste kaudu ja rahaga (konjak on lihtsalt boonus kõrvale, kui on). See, et osad ei oska asju ajada või pole kuulnudki või ei taha kuulda või on ise kehv arst, ei tähenda seda, et sellist asja ei oleks. On ja väga palju. Aga loomulikult, ongi parem, kui teadmine ei lähe massidesse, siis oleks keerulisem ka hea arsti juurde saada. Tulge nullist välja või siis ärge tulge, aga eitada seda, mis on toiminud aastakümneid, ei ole ka mõtet, jätab sinisilmse mulje

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oletame, et nii saab teha.

Aga andja peab arvestama sellega, et ka ta ise võib viltumineku korral altkäemaksusüüdistuse saada.

See, kes alles küsib, et kas makstakse, ei pruugiks osata maksta nii, et see ka toimiks. Ma selle peale googeldasin erinevaid lugusid. Oli ka selline, kus arst võttis raha vastu, aga ei teinud selle eest midagi. Tänapäevses maailmas on ka see võimalus, et arst kahtlustab raha nähes, et teda üritatakse mingisse lõksu meelitada.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oletame, et nii saab teha.

Aga andja peab arvestama sellega, et ka ta ise võib viltumineku korral altkäemaksusüüdistuse saada.

See, kes alles küsib, et kas makstakse, ei pruugiks osata maksta nii, et see ka toimiks. Ma selle peale googeldasin erinevaid lugusid. Oli ka selline, kus arst võttis raha vastu, aga ei teinud selle eest midagi. Tänapäevses maailmas on ka see võimalus, et arst kahtlustab raha nähes, et teda üritatakse mingisse lõksu meelitada.

Ega see ei käi ka nii, et inimene tänavalt otsustab kellelegi raha pakkuda. Võib olla pakutakse ka, aga sel juhul arst küll vastu ei võta. Need asjad käivad hoopis teistkaudu ja seal on usaldus sajaprotsendine.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tänapäevses maailmas on ka see võimalus, et arst kahtlustab raha nähes, et teda üritatakse mingisse lõksu meelitada.

Mõni eetiline arst võiks sellistele, nagu siin see 5 lk täis vaielnud konjakimoor, politsei kutsuda.

Mooril on kohe nõukaaja KGB-niku sõnavaragi – süsteemis sees

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõni eetiline arst võiks sellistele, nagu siin see 5 lk täis vaielnud konjakimoor, politsei kutsuda. Mooril on kohe nõukaaja KGB-niku sõnavaragi – süsteemis sees

Sa päriselt arvad, et siin on vastamas vaid 1 inimene?

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sõbrannal töötab sugulane meditsiinis ja selle tutvuseid kasutades on ta nii mõnegi visiidi kiiremini saanud, ka opiaja.

Korra kuulsin ise ooteruumis istudes kui õde telefoniga rääkis. Patsient helistas ja õde pakkus aega mitme kuu pärast. Sugulane helistas siis leidis aja lähiajal ja mainis veel, et olevat hoidnud talle aega. Paraku nii need asjad käivad.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kindlasti mingi mänguruum arstidel on, aga päris sellele lootma ei maksa jääda, et nad konjaki peale kõpsti aegu liigutavad. Et pilgutad aga silma ja arst saab vihjest aru ja minuti pärast on aeg sobivaks liigutatud. Mul on mulje jäänud, et järjekordadega saab ikka ainult mingis ulatuses mängida. Üksikute inimestega, erijuhtumitega jms. Et massiliselt arstid seda siiski teha ei saa. Ja mis siinsete lugude peale siiski välja tuleb – need millegi viimise-soodustuste lood on ikkagi üksteist kuigipalju tundvate inimeste vahel.

Eks lõpuks on arstid ka kõigest inimesed – keda mis just motiveerib. Kes teeb midagi konjakipudeli peale, teine vaatab, et kriitiline olukord, kolmandale läheb korda, kui inimene tuleb ja temaga kenasti käitub.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 23 postitust - vahemik 121 kuni 143 (kokku 143 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Arstile raha pakkumine