Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 334 )

Teema: Detsembri beebid 2019

Postitas:

Ma näen päris tihti unes, et beebi sündinud ja mul sõrmed ja jalad normaalsed. 😀

Hetkel küll selline tunne, et ei tule ta nii pea veel. Ei tea kaua üle lastakse kanda üldse. Et mis see viimane aeg on. Ma ise jõululaps, tahaks beebi ikka varem kätte saada 🙂

39+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu oma võiks ka välja kebida ????
Tänane öö täitsa unetu, valud, kõht kõva jne päeval hakkasin nutma suurest väsimusest.

38+6

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sul ka jälle libakad?

Jube tüütu. Võiks ju asjaks ära minna.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Mina ka detsembri beebi ootel. Tänasega 39+0 aga teiega natuke ebavõrdsemas olukorras st. minu lõpuponnistus on juba ettenähtud kindla tsenaariumi järgi. Oman 2armiga emakat ja selle rasedusega ka diabeeti seega jah otsus olemas, et tuleb keiser. Homme haiglasse ja esmaspäev keiser. Aga teile tublid naised palju jõudu.Kai

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.06 19:51; 07.12 21:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vist jäängi sinna pelku käima. Täna ktgd teinud õde kommenteeris, et palju teil nädalaid on teil ju niiiii väike kõht.

Järgmine esmaspäev jälle siis arstile.
Beebi oli väga aktiivne terve ktg aja. See ka väga ei sobinud.

39+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina jällegi olin nii närvis hommikul. Viisin pissiproovi, no ei ole kunagi ühtegi parkimiskohta pelgus. Lihtsalt oota tühja, et keegi minema läheks.. Ja siis tuleb võtab keegi teine koha ära. Sünnitama minnes istun ka autos ja ootan kohta või. 😀
Aga homme ämmakas. Nii lootsin, et enam ei pea minema.

Issand kui nõme, kui sedasi kommenteerivad kõhtu.

39+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil kõigil kaaluga lood on? Mulle ka öeldud et nii väikene kõht ja plapla natukene tobe tõesti, olen juurde võtnud ise 10kg ( algkaal oli 58 nüüd 68 ) öeldi et beebi väiksem kuid see ok et alumisel piiril, seega ma isiklikult ei stressa. Pigem tunnen ennast hästi v.a selja valud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaal ok vist, eelmise lapsega tuli juurde 23 kg aga ma pikk 176 cm.
Nüüd oli algkaal vist 57 aga ma ütlesin umbes kuna ma ei kaalu ennast muidu. Täna kaalusin 72kg. See minu jaoks ok. Kaalu keegi kommenteerinud ei ole. Ma ei saagi aru, et suured lapsed pole head, suured kõhud pole head, väiksed ka mitte. Mis neile sobib siis…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil kõigil kaaluga lood on? Mulle ka öeldud et nii väikene kõht ja plapla natukene tobe tõesti, olen juurde võtnud ise 10kg ( algkaal oli 58 nüüd 68 ) öeldi et beebi väiksem kuid see ok et alumisel piiril, seega ma isiklikult ei stressa. Pigem tunnen ennast hästi v.a selja valud

Lihtsalt infoks, et ma võtsin ka esimesega 10kg juurde üldse kokku. Alg 50 ja lõpp siis 60. Laps oli täiesti normaalne, 3340g ja 48cm. Mind hirmutati ka väikese lapsega, et lausa nii väike et võtan aasta enne kui arengus järgi jõuab teistele nn, reaalsuses tehti 38ndl veel üks UH ja arst kustutas kõik hirmud, ütles et ÄE oli ilmselt midagi valesti aru saanud.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 18:29; 11.12 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul kaalu juures 20kg. Õnneks pole riielda saanud. No mul hea söögiisu. Kui natukese rohkem süüa, kohe kaal tõuseb. Terve elu nii olnud.
Aga nüüd 2 nädalat kaal seisab. Jumal tänatud. 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul selline küsimus, et kas tänapäeval sealt alt ei tehta kontrolli lõpus?
12 a tagasi ikka tehti.

39+2

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma just mõtlesin ka, et sealt kontrollitakse. Teise lapsega kontrolliti. Nüüd ei midagi.

Täna oli ämmakas. Tegi ktg. No mitte midagi see emakas ei tee. Tuju paha ja tüdimus peal. Kuna arst uut aega ei pannud ja ämmakas ei saanud enam panna, sest ajad kinni, siis andis saatekirja 19ndaks sünnieelsesse. Seal pidid nad ka uh tegema ja üle vaatama sünnitusplaani.

Libavalude kohta ütles ka, et no emakas juba vaikselt valmistub. Kus otsast. Kaua ta valmistub 3 nädalat tagasi olid esimesed libakad.
Täna selline vingu tuju 😀

39+4

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis seda näitab, et emakas teeb tööd? Mul astus ktg ajal sinna mingi õde sisse ja ütles, et mul ilus paber. Küsis kas ma tunnen? No ma tunnen, et kõht läheb kõvaks aga valusid pole.
Arst ei kommenteerinud emaka tööd.

Pea vastu Kiisu ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul ämmakas seletas, et mingi joon oli, kus emaka tööd näitab, et see ei näita pmst midagi. Aga lapse südametöö korras. Kõrval olid aparaadil nr 15-17 Paar korda läks 22le.

A no beebi siputas veidi paigast ära, mis mõõdab. Talle ei meeldinud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul teeb see vist tööd aga see ei pruugi vist midagi tähendada. Arst lõpuks mainis, et kui mul veed puhkevad või valud tulevad, siis ma ei jääks koju ootama kuna beebi väike ja armiga emakas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas tuhud peavad hakkama kohe või vb ka päevade ja seljavalu või see midagi muud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei mäleta enam neid tuhusid. Aga seda mäletan, et kui pihta hakkas, siis lõi selga suured valud.

Lähed juba sünnitama või? Enne mind ei tohi. Mul TA enne 😀

39+5

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei usu, et lähen aga no kõht pidevalt kõva, päevade ja selja valu aga selline õrn.

39+3

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A mine dušši alla. Kui pole õige, siis peaks ära kaduma sellega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära ei kadunud aga ma ei oska midagi arvata, need nagu nõrgad. Eks vaatan edasi, jälgin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks anna siis teada, et kui päris asjaks läks või üle.

Ma ei oska vist valude peale haiglasse minna, kuna need libavalud mul ka päris tugevad olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eks anna siis teada, et kui päris asjaks läks või üle.

Ma ei oska vist valude peale haiglasse minna, kuna need libavalud mul ka päris tugevad olnud.

Oh oh hoo, usu mind! Päris sünnitusvalud tunned ära

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.12 18:29; 11.12 17:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa ma olen 2 korda neid valusid ära tundnud. 😀 Aga aega nii palju möödas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tütar käes. Sündis täna hommikul keisriga (platsenta madala kinntus ja armiga emakas). 3600 ja 51 cm. Uh-d mõõtsid 3900 ringi.
Käbikuningas, 40 ja 3

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 06.12 13:04; 11.12 20:11;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tütar käes. Sündis täna hommikul keisriga (platsenta madala kinntus ja armiga emakas). 3600 ja 51 cm. Uh-d mõõtsid 3900 ringi.

Käbikuningas, 40 ja 3

Palju õnne! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne Käbikuningas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul ei toimu midagi, homme jälle analüüsid. Esmaspäev siis arst. Tähtaeg on pühapäeval. Surub kuidagi nii, et jalgevahelt ebamugav. Oeh ????

39+4

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minu beebi käes. Sündis 39+6. 00:50 tulid veed ja beebi sündis 08:30. Kõige raskem sünnitus.

51cm 3850g

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-Ho Detsembrikad!

Tahtsin juba sünnitanutele soovida kõige toredamat ja armsamat elu koos beebiga! Ja neile, kel alles ootab kohtumine oma pisikesega ees, siis soovin kiiret ja valutut sünnitust ja no lisaks loomulikult samamoodi kõige toredamat ja armsamat elu koos beebiga!

Ise olen jätkuvalt triibupüüdja (nii mõnegiga teie seast koos triipe püüdnud) ja ei õnnestunud eelmised jõulud triipe saada ega selleks jõuluks beebit saada. Loodan, et siis seekordne detsember on lõpuks minu triibukuu nii, nagu teile on detsember beebikuu!!! 😛

Kõike paremat!

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga minu beebi käes. Sündis 39+6. 00:50 tulid veed ja beebi sündis 08:30. Kõige raskem sünnitus.

51cm 3850g

Wow 🙂 Palju Õnne Sulle! Ja no täitsa ok kaal ju beebil.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 334 )


Esileht Lapse ootamine Detsembri beebid 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.