Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 148 )

Teema: Detsembri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Minul on see kuu lootus, et sain omale 30-daks sünnipäevaks kingi.
https://www.upload.ee/image/10824856/IMG_20191209_114437.jpg
Triibuke tekkis ettenähtud ajal ja nüüd ootan ja loodan, et see kosub ning asi ikka õige. Tehtud sai lõunasest uriinist, sest lihtsalt ei mallanud oodata. Peaks olema 11dpo.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on see kuu lootus, et sain omale 30-daks sünnipäevaks kingi.

https://www.upload.ee/image/10824856/IMG_20191209_114437.jpg

Triibuke tekkis ettenähtud ajal ja nüüd ootan ja loodan, et see kosub ning asi ikka õige. Tehtud sai lõunasest uriinist, sest lihtsalt ei mallanud oodata. Peaks olema 11dpo.

Jee, nii vahva! Hoian pöialt! ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile arstil ära ja kõik on hästi. 🙂 Uhs beebi süda lõi ilusti ja suurus vastab ka ilusti..3 päeva vähem,kui päevade järgi,aga kuna mul tsükkel nagunii pikk 30/31 päeva,siis vägagi ok. 🙂 Tänaseks siis 7+3 ❤ ja võib vist ka teise teemasse kolida. Muidugi hirm on ikka,aga loodame,et kõik läheb hästi..peab minema. ????

Teistele kõigile ka rasvaseid triipe ja kaunist jõuluaega!

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsin nõu. Kes teab, see kuu alustan Inofolicukga. Võtan praegu lisaks Solgari folaati. Kuna Inofolic samuti sisaldab foolhapet, kas liiga palju foolhapet ei saa olla? Või seda ei ole kunagi palju?)))

JM

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikune test oli märgatavalt jumekam ja julgen nüüd öelda, et triibud käes.
https://www.upload.ee/?page=finished&upload_id=229b9f6bf63e8b7de5193148c2bf2f2d
Natuke tundemärkidest ka. Pärast ovulatsiooni jäi kõht tuikama ja umbes nädala pärast hakkas paariks päevaks ka selg valutama. Varem pole rasestudes seljavalu tähele pannud.
Ja no mina pean küll ütlema, et natuke veini on minul küll aidanud ootele jääda :D. Tõenäoliselt pole küll asi veinis vaid selles, et olen suurele lapsetegemisele pausi teinud ja lihtsalt elu nautinud.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaarikas11, palju õnne. Mul täna alles 5 DPO. Ootan juba, kuna saan ka testi teha. Eks siis nädala pärast selgub midagi 🙂

A.K.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 09.12 11:18; 11.12 09:45; 15.12 16:18; 17.12 09:29;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ikka päris seosetu olek… Kui muidu ei olnud probleemi järgmist kuud oodata, sest polnud kunagi triipe näinudki, siis nüüd on ikka nii kärsitu olla, tahaks kohe uuesti proovida ja see ootamine ajab nii närvi. Arst oli ka kuidagi nii napisõnaline, ei saanudki aru, millal ma kontrolli pean minema. Digilukku kirjutas, et tuleb kontrolli pärast järgmist menstruatsiooni. Netist loen, et ikka 2-3 nädalat pärast katkemist peaks minema. Võta siis kinni. Millal teised, kellel katkes varajane rasedus, on kontrolli läinud?

tutt

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.12 13:39; 02.12 17:36; 02.12 18:48; 11.12 16:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna hommikune test oli märgatavalt jumekam ja julgen nüüd öelda, et triibud käes.

https://www.upload.ee/?page=finished&upload_id=229b9f6bf63e8b7de5193148c2bf2f2d

Natuke tundemärkidest ka. Pärast ovulatsiooni jäi kõht tuikama ja umbes nädala pärast hakkas paariks päevaks ka selg valutama. Varem pole rasestudes seljavalu tähele pannud.

Ja no mina pean küll ütlema, et natuke veini on minul küll aidanud ootele jääda :D. Tõenäoliselt pole küll asi veinis vaid selles, et olen suurele lapsetegemisele pausi teinud ja lihtsalt elu nautinud.

vaarikas11, Sul sellel lingil ei ole pilti kahjuks. Aga ülihea, et triip on tumenenud, kindlasti läheb kõik hästi!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei kutsutud kontrolli ja kuna komplikatsioone hiljem kui veritsus lõppes (3 nädalat veritsesin) ei olnud, siis enda mäletamistmööda ei olnudki kontrolli minul. Mul katkes 7+

Näsa

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mind ei kutsutud kontrolli ja kuna komplikatsioone hiljem kui veritsus lõppes (3 nädalat veritsesin) ei olnud, siis enda mäletamistmööda ei olnudki kontrolli minul. Mul katkes 7+

Näsa

Tänud, Näsa, et jagasid oma kogemust! Mul veel määrib, aga alles nädal ka muidugi möödas.. Aga jah, see kärsitus on päris halb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ja alustan siis mina taas uue tsükliga. Nagu alati on mul päevad nagu kellavärk kohal.
Aasta algusesse panen ka naistearsti aja siis aasta möödas.
Aga ega sealt vist midagi tarka ei tule, Väike linna värk ja öeldakse, et ju siis ei pea tulema ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ilusat jõuluaega!

Ma see kuu teen jõulupausi. St eks viljakal ajal proovin ikka (peaks olema see nv), aga muidu ei jälgi ega pühendu sellele eriti. Vitamiinid unustasin ka praegu maha ja ei ole saanud nädalake võtta 🙁 Temperatuuri ei ole see tsükkel mõõtnud, algas see kuu selliselt, et elus toimuva tõttu magasin ja ärkasin millal jumal juhatas ja ei oleks väga mõtet olnud. Kavatsen tähistada (detsember minu ringkonnas see sünnipäeva kuu + pühad) ja mis seal ikka, ka alkoholi pruukida. Ehk siis võtan vabalt 😀

Aasta alguse poole panen ka arstile aja siis juba (no kui ei jää vahepeal) ja eks siis vaatab edasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt ja teised, suur tänu kaasa elamast.
Katkemise teemast. Olen ise katkemise üle elanud kahel korral. Esimesel korral peetumine, millele järgnes katkemine varases staadiumis. Siis määris kergelt nii umbes nädala ja selle järel algas tugev vereeritus. Kuna olin parasjagu Tartu asemel Tallinnas, kui rohkem määrima hakkas, käisin siis ITK erakorralises. Seal nähti peetumist ja öeldi, et ilmselt algab praegu katkemine. Soovitati oma arsti juures veel paari päeva pärast kontrolli minna. Sama päeva õhtul hakkaski suurem veritsus, aga aja oma arstile olin juba pannud ja läksin. Juba paari päeva pärast nägi arst, et oli korralikult puhastunud, kuigi veritses veel. Teine kord oli 13+4, siis määrimist üldse ei olnud oli tugevnev kõhuvalu, mis EMO-s lõppes järsu verevoolu, vetepuhkemisega ja lapse sünniga. Kõik see viimane osa juhtus paari minuti jooksul. Siis läksin kontrolli 2 nädalat hiljem, määris veel. Arst isegi usutles, et kas ma vahepeal pole kuskil kontrollis käinud. Seekord ei olnud puhastumine nii kenasti läinud ja kirjutati tablette, mis panid emaka rohkem kokku tõmbama. Järgmine kord läksin pärast järgmisi päevi, siis oli korras. Ei teagi, kas puhastumine jõudis lõpule tablettide või päevade mõjul.
Ma ise arvan, et võid natuke veel oodata, et puhastumine ise hakkas, aga kui ei hakka, siis paari nädala jooksul arstile. Uuesti proovima hakkamisest rääkisid ITK arst ja minu enda arst natuke erinevalt. ITK-s öeldi, et pole vaja oodata, küll keha teab, millal ta valmis on. Enda arst soovitas kehale paar kuud puhkust anda. Mina lähtusin aga vahepealsest. Andsin natuke puhkust oma hingele paraneda ja alustasin siis uuesti kui vaim valmis. Keha pärast ei muretsenud, sest see ITK arsti öeldu oli minu jaoks väga loogiline.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei õnnestunud sel korral ikkagi nagu ma arvasingi. See stress, mis hetkel tööl on, ei saa kohe kuidagi soodne olla.
Aga nagu mehega täna rääkisime, siis nüüd ongi hea võimalus, kuidas jõulude ajal vabu päevi produktiivselt ära kasutada, sest järgmine ovulatsioon peaks just 25. detsembri paiku olema 😉

/Lumeliisu/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.12 14:24; 12.12 09:53;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaarikas, palju õnne!

Minulegi ei toonud see kuu triipe. Sai esmaspäeval ka nuttu lahistatud. Aga eks lootused järgmisel kuul.

Nässu

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.12 13:33; 02.12 19:34; 05.12 21:42; 12.12 13:28; 13.12 11:31; 13.12 22:46; 17.12 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt ja teised, suur tänu kaasa elamast.

Katkemise teemast. Olen ise katkemise üle elanud kahel korral. Esimesel korral peetumine, millele järgnes katkemine varases staadiumis. Siis määris kergelt nii umbes nädala ja selle järel algas tugev vereeritus. Kuna olin parasjagu Tartu asemel Tallinnas, kui rohkem määrima hakkas, käisin siis ITK erakorralises. Seal nähti peetumist ja öeldi, et ilmselt algab praegu katkemine. Soovitati oma arsti juures veel paari päeva pärast kontrolli minna. Sama päeva õhtul hakkaski suurem veritsus, aga aja oma arstile olin juba pannud ja läksin. Juba paari päeva pärast nägi arst, et oli korralikult puhastunud, kuigi veritses veel. Teine kord oli 13+4, siis määrimist üldse ei olnud oli tugevnev kõhuvalu, mis EMO-s lõppes järsu verevoolu, vetepuhkemisega ja lapse sünniga. Kõik see viimane osa juhtus paari minuti jooksul. Siis läksin kontrolli 2 nädalat hiljem, määris veel. Arst isegi usutles, et kas ma vahepeal pole kuskil kontrollis käinud. Seekord ei olnud puhastumine nii kenasti läinud ja kirjutati tablette, mis panid emaka rohkem kokku tõmbama. Järgmine kord läksin pärast järgmisi päevi, siis oli korras. Ei teagi, kas puhastumine jõudis lõpule tablettide või päevade mõjul.

Ma ise arvan, et võid natuke veel oodata, et puhastumine ise hakkas, aga kui ei hakka, siis paari nädala jooksul arstile. Uuesti proovima hakkamisest rääkisid ITK arst ja minu enda arst natuke erinevalt. ITK-s öeldi, et pole vaja oodata, küll keha teab, millal ta valmis on. Enda arst soovitas kehale paar kuud puhkust anda. Mina lähtusin aga vahepealsest. Andsin natuke puhkust oma hingele paraneda ja alustasin siis uuesti kui vaim valmis. Keha pärast ei muretsenud, sest see ITK arsti öeldu oli minu jaoks väga loogiline.

Tänud, vaarikas11, loodan et seekord läheb Sul kõik hästi!

Mul juba hakkas ise eeskujulik katkemine 4. detsembril ja nüüd veel veits määrib ainult. Seega arvan, et peaks ok olema ja lähen ikka pärast järgmisi päevi kontrolli. Samas vist ikka kirjutan arstile, tahaks ureaplasma parvumi proovida välja ravida. Ja küsin, mis hormoonanalüüsidest saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen korra kirjutanud, olen 30 ja kahe tütre ema, 6 ja 3 aastane. Oleme nüüd augustist triipe proovinud saada aga pole õnnestunud, päevad peaks nüüd 18 ndal hakkama. Aga eile hommikul pärast mehega seksimist tekkis mul tohutu kõhuvalu, mida saan kirjeltada kyi sünnitusvalu ja tohutu iiveldus, üle keha higi, nii et ma ei suudnud liikuda, kutsusin mehe koju ja õe lapsi vaatama, ning läksime naiste emosse. Tuli välja, et mul olevat tsüst lõhkenud (mul pole olnud kunagi ühtki süsti) ja nüüd kõhuõõnes vedelik ja emaka taga veri, arst ütles et kuni nädal võib veel kõht valutada, eile valutas veel päris kõvasti, aga täna juba parem. Samas arst ütles, et ei saa välistada ka rasedust, kuna kollaskeha oli alles, kyigi pärast tsüsti lõhkemist ei tohiks see alles olla. Nüüd loodan ja ootan, et seal ka siiski rasedus on.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 02.12 11:56; 12.12 14:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka ikka veel siin. Kokku juba 3,5a triipe püüdnud. Tundub uskumatu, kuidas aeg lendab.Olen 33. Aasta tagasi oli 1 ivf, rohkem ei suuda seda teha. Koik arstid siiani öelnud, et koik korras meil. Mehele sai tehtud ka novavitas Halospermi test, mis oli hea. Ma lasin end alles jälle ûle vaadata, polutsûstilise munasarju pole, hormoonid korras. Ov toimuvad, tsüklid 35páeva.
Nii et nûüd oleme aasta proovinud niisama. Ikka ei ônnestu. Üldse ei saa aru mis jama on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen ka ikka veel siin. Kokku juba 3,5a triipe püüdnud. Tundub uskumatu, kuidas aeg lendab.Olen 33. Aasta tagasi oli 1 ivf, rohkem ei suuda seda teha. Koik arstid siiani öelnud, et koik korras meil. Mehele sai tehtud ka novavitas Halospermi test, mis oli hea. Ma lasin end alles jälle ûle vaadata, polutsûstilise munasarju pole, hormoonid korras. Ov toimuvad, tsüklid 35páeva.

Nii et nûüd oleme aasta proovinud niisama. Ikka ei ônnestu. Üldse ei saa aru mis jama on.

Kas olete proovinud ka eluviise totaalselt muuta? Olen lugenud edulugusid gluteenivaba jms toitumise ja tervisespordi teemadel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen uurinud lisaks muid soovitusi ja võimalusi viljatutele paaridele ja nt kiropraktikut soovitatakse, on aidanud peale aastaid seletamatu viljatusega paaridel laps saada. Lisaks nõelravi kohta ka edulugusi kuulnud. Ja eriti siis justnimelt toitumise. Nt üks Ameerika paar on, kel IVFid lihtsalt ei õnnestunud ja kui õnnestus, siis püsima see beebi ei jäänud. Kui ta oma toitumist muutis gluteenivabaks ja tal oli seal lisaks veel mingeid asju, siis peagi jäi IVF beebi püsima ja sündis ära ka ilusti. Varsti sai ta teise beebi emaks ja loomulikul teel rasestudes, nende puhul olid arstid selle üldse välistanud, kuna munaraku kvaliteet olevat nii kehva. Ta muutis endal toitumist täielikult, hakkas vaikselt jälgima ka seda, et mis ta kehale ei sobi, ehk mis tekitas puhitust, gaase, aknet vmt sümptomeid. Kui rohkem huvi pakub, siis tal koduleht https://www.mymindfulme.com/ Kui selliseid paare on, kes niimoodi rasestuvad, siis järelikult peab paljudel olema kinni asi toitumises ja oma immuunsussüsteemis.

Minul praegu 9DPO. Nelja aastaga ma ikka õppinud ei ole ja vahepeal käin oma countdowntopregnancy lehel sümptomeid uurimas nagu loll 😀 Iga väiksem muutus mõtlen ka, et ohh äkki nüüd õnnestus. See kuu rinnad nt pole niimoodi tundlikud, kui tavalielt selleks ajaks ja aknet on näos null, kuigi tavaliselt peale OV on nägu täis aknet. Aga kui kainelt mõelda, siis selle nelja aasta sisse varemgi selliseid sümptomeid jäänud. Märtsiks panin aja enda valitud uuele viljatusraviarstile. Seni siis proovime veel ise ja järgmine aasta kavatsen ‘projectbaby’ käsile võtta täielikult. Natuke kardan seda, et kõik jälle selle ümber ainult keerleb, sest kunagi ei tea kas ja mis, aga noh, proovin juba muid plaane ka teha aasta sisse, et kõik ainult selle ümber ei pöörleks. Kuna esimese kahe aastaga sai selgeks, et kukkumine seda valusam, mida rohkem ainult beebi ootamisele keskenduda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina tean kahte edulugu kahest naisest kes said peale nõelravi lapse. Mõlemad enne nõelravini jõudmist olid üle 3 aasta üritanud ise ja teinud läbi mitu IVF. Lõpuks läksid nõelravisse ja peale seda rasestusid poole aasta jooksul loomulikul teel.

Kuna minu ema sai abi nõelravist ( teise tervise murega) siis ma väga usun, et Härra Tiik tegi ka nede naistega imet.

Mariii 34+1

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule tekitab paigladatud võru valusid. Väga veider.

Mina leian, et kõige parem ravi on stressivabadus. Kui aga on midagi konkreetset asja taga, näiteks endo, polüüp, müoom vms, siis muidugi ei aita üksnes stressivabadus suurt midagi.

Nässu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 02.12 13:33; 02.12 19:34; 05.12 21:42; 12.12 13:28; 13.12 11:31; 13.12 22:46; 17.12 12:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli oktoobris katkemine kuid üleeile sain jälle triibud kätte. Täna tegin ka testi uuesti, oli tumedamaks läinud ????. Samas on väga suur hirm sees, et äkki seekord ka juhtub midagi, kuid ma üritan selle peale mitte mõelda.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 13:09; 13.12 15:13; 13.12 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli oktoobris katkemine kuid üleeile sain jälle triibud kätte. Täna tegin ka testi uuesti, oli tumedamaks läinud ????. Samas on väga suur hirm sees, et äkki seekord ka juhtub midagi, kuid ma üritan selle peale mitte mõelda.

Nii tore 🙂 Loodan parimat!

Kas oli oktoobri katkemisel mingi võimalik põhjus ka teada? Või muidu olid terveks tunnistatud?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Liitun ka ametlikult triibupüüdjatega.

Olen 24-aastane ja üritame abikaasaga saada oma esimest last. Veidi üle nädala tagasi sain testile triibud, kuid nagu eile selgus, siis oli tegemist keemilise rasedusega… Seega peame minema uuele katsele. Loodan, et tsükkel taastub ilusti, kuna katkemine oli nii varakult (4+5). Kui nii läheb, siis peaks ovulatsioon toimuma aastavahetuse paiku. Järgmisel nädalal plaanin ka igaks juhuks arstile kontrolli minna.

Kuna tegu oli minu päris esimese rasedusega ja kahjuks lõppes see kiiresti ja kurvalt, siis küsin – kas kellelgi on olnud kogemusi keemiliste rasedustega? Kui jah, siis kui kaua kestis veritsemine ja kas oli üldjoontes nagu tavalised päevad? Kui õnnestus pärast seda uuesti rasestuda, siis kui kaua läks selleks aega?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli oktoobris katkemine kuid üleeile sain jälle triibud kätte. Täna tegin ka testi uuesti, oli tumedamaks läinud ????. Samas on väga suur hirm sees, et äkki seekord ka juhtub midagi, kuid ma üritan selle peale mitte mõelda.

Nii tore ???? Loodan parimat!

Kas oli oktoobri katkemisel mingi võimalik põhjus ka teada? Või muidu olid terveks tunnistatud?

Öeldi ainult, et emaka limaskest on õhuke, rohkem nagu mitte midagi ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 13:09; 13.12 15:13; 13.12 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Liitun ka ametlikult triibupüüdjatega.

Olen 24-aastane ja üritame abikaasaga saada oma esimest last. Veidi üle nädala tagasi sain testile triibud, kuid nagu eile selgus, siis oli tegemist keemilise rasedusega… Seega peame minema uuele katsele. Loodan, et tsükkel taastub ilusti, kuna katkemine oli nii varakult (4+5). Kui nii läheb, siis peaks ovulatsioon toimuma aastavahetuse paiku. Järgmisel nädalal plaanin ka igaks juhuks arstile kontrolli minna.

Kuna tegu oli minu päris esimese rasedusega ja kahjuks lõppes see kiiresti ja kurvalt, siis küsin – kas kellelgi on olnud kogemusi keemiliste rasedustega? Kui jah, siis kui kaua kestis veritsemine ja kas oli üldjoontes nagu tavalised päevad? Kui õnnestus pärast seda uuesti rasestuda, siis kui kaua läks selleks aega?

Minul katkes umbes samal ajal. Mäletan, et öösel ei saanud magada, sest kõht valutas ja oli punnis. Aga see kestis vaid mõned peavad. Veritsus kokku kestis natuke üle nädala ning kuu aega hiljem hakkasid tavalised päevad ja siis õnnestus kohe rasestuda ka.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 13:09; 13.12 15:13; 13.12 15:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on olnud 4 kuu jooksul kaks varajast katkemist, mõlemad 4+. Sain triibud ja tumenemise asemel hakkas triip heledamaks minema. Esimesel korral kestis veritsus 9 päeva, teisel korral 6 päeva. Kõhuvalu polnud. Arst ütles, et see on harv kui mitu korda järjest katkeb aga ometigi nii mul läks. Proovimisse pausi teha ei käskinud kuna rasedused olid väga väiksed. Kirjutati duphaston ning soovitati infolicut.

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.12 09:05; 02.12 13:36; 02.12 16:59; 02.12 19:03; 13.12 15:43; 16.12 11:25; 26.12 14:21; 27.12 20:06; 03.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere! Liitun ka ametlikult triibupüüdjatega.

Olen 24-aastane ja üritame abikaasaga saada oma esimest last. Veidi üle nädala tagasi sain testile triibud, kuid nagu eile selgus, siis oli tegemist keemilise rasedusega… Seega peame minema uuele katsele. Loodan, et tsükkel taastub ilusti, kuna katkemine oli nii varakult (4+5). Kui nii läheb, siis peaks ovulatsioon toimuma aastavahetuse paiku. Järgmisel nädalal plaanin ka igaks juhuks arstile kontrolli minna.

Kuna tegu oli minu päris esimese rasedusega ja kahjuks lõppes see kiiresti ja kurvalt, siis küsin – kas kellelgi on olnud kogemusi keemiliste rasedustega? Kui jah, siis kui kaua kestis veritsemine ja kas oli üldjoontes nagu tavalised päevad? Kui õnnestus pärast seda uuesti rasestuda, siis kui kaua läks selleks aega?

Katkemised 4+4 ja 5+6. Veritsemine nagu tavalised päevad. Ise enam rasedaks ei jäänud (hormonaalne probleem). Stimulatsiooni teel jäin pool aadtat hiljem rasedaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 16:27; 28.12 04:50; 29.12 20:28;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 148 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2019