Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2019

Näitan 28 postitust - vahemik 121 kuni 148 (kokku 148 )

Teema: Detsembri triibupüüdjad 2019

Postitas:

Ma kah ikka ei suutnud vastu panna ja eile panustasime, võib-olla homme ka. OV ajast pole halli aimugi, ehk on juba ära olnud. Kuigi täna oli veits seda nn munavalge voolust. Katkemine oli 4. dets. ja arst mingit vahet ei käskinud pidada. Ainult ureaplasmat ravisime sumamediga eelmise nädala algul. Eks näis, mis saab. Mina ise olen segaduses selles suhtes, et peaks nagu ära ootama teised päevad, et hormoone kontrollida, aga ei saa noh ???? Nii kärsitu olen. Ilmselt seekord sai OV-st mööda pandud, aga kes teab, mis need hormoonid pärast katkemist teevad.

Ilusaid pühi, triibupüüdjad! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei! Mina ka sarnaselt Triibukas27 ja Kuku-le veidi ootusärev – ovulatsioon toimus 11. detsembril (testisin) ja seni pole päevad hakanud. Kuna päevad pole veel peale hormoonspiraali eemaldamist korralikult taastunud, siis väga ei julge loota, aga veidi on ärevus siiski. Tegin täna hommikul ka testi, mis oli negatiivne. Kui paari päeva jooksul pole päevad hakanud, siis testin uuesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tegin ikkagi rasedustesti. Nagu kartsin, siis negatiivne. Nii kurb olla 🙁 ehk siis liigun jaanuarisse edasi.
Loodan väga, et Triibukas27 ja M4rta teil on parem tulemus.

Kuku

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 22:28; 25.12 23:00; 26.12 11:01; 27.12 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere jõule!

Ma ka siin selles seltskonnas, 10dpo ja päevi ootan laupäeval. Aga ma suht kindel ikka, et tuleb ka. Vähemalt on praeguse ilmaga hea see radikas olla, nii soe olen jälle. Hoian pöidlaid M4rta ja Triibukas27.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere ja ilusaid jätkuvaid pühi ning toredat lähenevat aastavahetust!
Olen siin aeg-ajalt ikka piilumas käinud ja kõigile kaasa elanud.
Mul olid viimased päevad 2.12 ja ov 15.12
Tsükkel on viimasel ajal umbes 26 päeva. Rinnad on veidi tundlikud ja kõhus pidevalt gaasid. Päevad peaks hakkama paari päeva pärast. Otsustasin täna ikkagi testi teha ja olin juba arvestanud taaskord ühe triibuga. Aga ma sain kaks triipu. Üks on küll heledam, aga on ikkagi triip. Plaanin siis uue nädala alguses testi korrata, aga hetkel on hinges küll paras ärevus.
Mehele räägin tõenäoliselt siis kui uue nädala alguses teine triip ikka ka endiselt olemas ja loodetavasti ka tumedam.
Paraku ei oska ma pilti siia lisada. Osad panevad lingi, aga ma suht võhik it alal, nii et pean oma kahe triibu pilti ainult endale hoidma.

Palju triipe kõigile. Aasta lõpuni on veel aega, nii et detsembrisse mahub veel triibukesi.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tundub,et tsükklihäire.
Tegin just pool tundi tagasi formula vitale väga varajase testi.(apothekas muud müügil polnud) aga negatiivne mis negatiivne.
Ja alaselg vasakult poolt ka juba valutab. Märk lähenevatest päevadest.
Kohtume Jaanuaris 🙂
Ilusat aastavahetust!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 10dpo ja test negatiivne. Päevad peaks hakkama esmasp.

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.12 09:05; 02.12 13:36; 02.12 16:59; 02.12 19:03; 13.12 15:43; 16.12 11:25; 26.12 14:21; 27.12 20:06; 03.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elli-Ly, milliseid rauatablette kasutad ja kas enda algatusel või arsti soovitusel?

Ma enam ei teagi, mis tablakad olid. Vist äkki Rõõmu omad (2 kuu jagu tablette). Mul pakend minema visatud ja viimane nädaljagu tablette karbikesse pandud, seega pole ka kuskilt vaadata järgi.

Aga hakkasin neid võtma omal algatusel, sest käisin oktoobris verd annetamas ja tahtsin varude taastamisele kaasa aidata. Eks ka raual ole omajagu tähtis roll rasestumisele ja raseduse püsimajäämisele. 🙂 Doonoriks minnes ma üldse ei mõelnud sellele, et juba rasedust planeerides võiks n-ö kõik endale hoida ja mitte verd ära anda, aga kuna alles kohapeal tuli sellest juttu andmeid kontrollinud arstiga, siis mõtlesingi kohe taastumisele kaasa aidata. Kuna juba kohapeal olin ja kõik etapid vere annetamiseks olid sel hetkel juba tehtud, siis ei hakanud sealt minema ka jalutama selle pärast, vaid tegin siiski viimase vereannetuse, kuniks siis ükskord peale sünnitust tohib jälle annetada. Jumal teab, kuna see juhtub…

Stustu – eks see siis ole selline emotsioonide küsimus pigem. Et kas olete siiski valmis proovima ja ehl läheb õnneks, aga samas riskite võimalusega, et võimalik rasedus võib katkeda. Kui ei proovi raviga samaaegselt raaestuda, siis ei saa ka rasedust tekkida, aga samas on kindel, et ei pea võimalikke katkemisi läbi elama. Muidugi eks neid katkemisi võib igaühel meil nii või naa ette tulla… Kuidas olete mõelnud nüüd siis mehega teha? Jätategi asja katki niikauaks, kuni näidud korras või peate lühemat pausi või teetegi täpselt nii, nagu arst ütleb?

Elli-Ly

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina olen sel kuul nö tavaline triibupüüdja. Siirdamine lükati edasi, kuna oli hüperi oht ja seejärel tulid jõulud vahele. Anname oma panused siis sel kuul loomulikul teel :).

Minu kehaga toimub muidugi ebatavalisi asju. Higistan päris tihti, ilmselt higistan IVF ravimeid kehast välja. Tavapärast rohket voolust sel kuul ei ole, juba kaks nädalat võiks ilma pesukaitsmeteta olla. OV pidi FLO järgi olema 1 nädal tagasi, aga mingeid märke sellest ei olnud (tavaliselt on olnud kõhuvalu, väga rohke ja tugevalõhnaline voolus jne). Ilmselt on keha taastumisrežiimis.

FLO järgi võiksid päevad mitte alata 2.jaanuaril.

Kukijamuki – kuidas Sul läheb?

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.12 08:41; 27.12 10:03;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma rohkem teste teha ei jõudnudki, täna hakkasid päevad. Järgmisel kuul siis uus katse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nii kahju, Triibukas27 ja M4rta 🙁 lootsin, et vähemalt teil läheb õnneks

Kuku

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.12 22:28; 25.12 23:00; 26.12 11:01; 27.12 18:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka minul algasid täna ootamatult päevad, tsükkel vaid 26 päeva. Väga kurb ikka..

E.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.12 09:05; 02.12 13:36; 02.12 16:59; 02.12 19:03; 13.12 15:43; 16.12 11:25; 26.12 14:21; 27.12 20:06; 03.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis käisin eelmisel nädalal arstil pärast varajast katkemist (4+5). Arst ei osanud muud öelda, kui et looduslik valik, selleks ajaks oli kõik ilusti ise puhastunud ka (verejooks oli kokku u ainult 6 päeva). Vereproov tehti ka, hcg oli 0. Seega läheme nüüd uuele katsele. Ovulatsioon peaks toimuma millalgi sellel nädalal. Kuna mu tsükkel kõigub paari päevaga, siis ei tea täpselt millal, aga võtsin kasutusele ovulatsioonitestid. Oleme juba praegu igaks juhuks üsna tihedalt panustanud.

Siit ka küsimus – kui tihti nö viljakal ajal panustate tavaliselt?

Üle päeva. Iga päev pole mõttet. Spermid suudavad elada 3-5 päeva ja kui iga päev seksiga tegeleda, siis lõpuks ei ole enam spermid just kõige elujõulisemad, sest ei jõua oma arengufaase läbitud (oli vist 70 päeva see nende arenemine?)

Meie panustasime 2 päeva enne positiivset ov testi (mees läks töö tõttu välismaale nädalaks) ja selleks ajaks kui rasvane ov tulemus käes oli mees juba läinud. Meil piisas sellest, sest 10 päeva peale positiivset ov testi sain positiivse rasedustesti

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 16:27; 28.12 04:50; 29.12 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere

Mina olen sel kuul nö tavaline triibupüüdja. Siirdamine lükati edasi, kuna oli hüperi oht ja seejärel tulid jõulud vahele. Anname oma panused siis sel kuul loomulikul teel :).

Minu kehaga toimub muidugi ebatavalisi asju. Higistan päris tihti, ilmselt higistan IVF ravimeid kehast välja. Tavapärast rohket voolust sel kuul ei ole, juba kaks nädalat võiks ilma pesukaitsmeteta olla. OV pidi FLO järgi olema 1 nädal tagasi, aga mingeid märke sellest ei olnud (tavaliselt on olnud kõhuvalu, väga rohke ja tugevalõhnaline voolus jne). Ilmselt on keha taastumisrežiimis.

FLO järgi võiksid päevad mitte alata 2.jaanuaril.

Kukijamuki – kuidas Sul läheb?

Liblikas

Liblikas! ????
Ma salalugeja siin kord nädalas heal juhul..

Praegu CD21 ja kõik muu sama, mis eelnevatelgi kuudel. Tsükkel regulaarne, abnormaalsusi pole, kasutan CB Advanced ovulatsiooniteste ja ovuleerin ????
Ov-paiku panustame ülepäeviti ja siis ootan nagu viimane hauduv kana.

Uuel aastal proovime kõigepealt IUI’d ilmselt (arst pakkus välja, sest meil ju mingit konkreetset põhjust pole), siis vaatame edasi, mis saab.
Ei pingesta üldse, et millal midagi saama hakkab, olen juba ammu kõigeks valmis ja paksu nahka on ju ka juba 16(!!!) feilivat tsüklit kasvatatud.

Kohtumiseni jaanuari kolumnis!
Meie loodetavad triibud ju kolivad sinna, Liblikas..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis käisin eelmisel nädalal arstil pärast varajast katkemist (4+5). Arst ei osanud muud öelda, kui et looduslik valik, selleks ajaks oli kõik ilusti ise puhastunud ka (verejooks oli kokku u ainult 6 päeva). Vereproov tehti ka, hcg oli 0. Seega läheme nüüd uuele katsele. Ovulatsioon peaks toimuma millalgi sellel nädalal. Kuna mu tsükkel kõigub paari päevaga, siis ei tea täpselt millal, aga võtsin kasutusele ovulatsioonitestid. Oleme juba praegu igaks juhuks üsna tihedalt panustanud.

Siit ka küsimus – kui tihti nö viljakal ajal panustate tavaliselt?

Üle päeva. Iga päev pole mõttet. Spermid suudavad elada 3-5 päeva ja kui iga päev seksiga tegeleda, siis lõpuks ei ole enam spermid just kõige elujõulisemad, sest ei jõua oma arengufaase läbitud (oli vist 70 päeva see nende arenemine?)

Meie panustasime 2 päeva enne positiivset ov testi (mees läks töö tõttu välismaale nädalaks) ja selleks ajaks kui rasvane ov tulemus käes oli mees juba läinud. Meil piisas sellest, sest 10 päeva peale positiivset ov testi sain positiivse rasedustesti

Meie oleme viljakal ajal iga päev vahekorras olnud triibujahtimise ajal- 4 x on õnnestunud esimese-teise kuu jooksul edukalt rasestuda. Minu arsti sõnul “mida rohkem seda uhkem” kui just mehel sperma kvaliteediga probleeme pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 22:06; 28.12 22:30; 03.01 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina siis käisin eelmisel nädalal arstil pärast varajast katkemist (4+5). Arst ei osanud muud öelda, kui et looduslik valik, selleks ajaks oli kõik ilusti ise puhastunud ka (verejooks oli kokku u ainult 6 päeva). Vereproov tehti ka, hcg oli 0. Seega läheme nüüd uuele katsele. Ovulatsioon peaks toimuma millalgi sellel nädalal. Kuna mu tsükkel kõigub paari päevaga, siis ei tea täpselt millal, aga võtsin kasutusele ovulatsioonitestid. Oleme juba praegu igaks juhuks üsna tihedalt panustanud.

Siit ka küsimus – kui tihti nö viljakal ajal panustate tavaliselt?

Üle päeva. Iga päev pole mõttet. Spermid suudavad elada 3-5 päeva ja kui iga päev seksiga tegeleda, siis lõpuks ei ole enam spermid just kõige elujõulisemad, sest ei jõua oma arengufaase läbitud (oli vist 70 päeva see nende arenemine?)

Meie panustasime 2 päeva enne positiivset ov testi (mees läks töö tõttu välismaale nädalaks) ja selleks ajaks kui rasvane ov tulemus käes oli mees juba läinud. Meil piisas sellest, sest 10 päeva peale positiivset ov testi sain positiivse rasedustesti

Meie oleme viljakal ajal iga päev vahekorras olnud triibujahtimise ajal- 4 x on õnnestunud esimese-teise kuu jooksul edukalt rasestuda. Minu arsti sõnul “mida rohkem seda uhkem” kui just mehel sperma kvaliteediga probleeme pole.

Mina tegin nii nagu viljatusravi arst soovitas ja raviskeemi üles märkis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 16:27; 28.12 04:50; 29.12 20:28;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See igavene küsimus, et kui tihti.. 🙂
Mõtlen siin endamisi, et niikaua kuni mõnel õnnestub rasestuda ka ühest ainsast vahekorrast kogu tsükli jooksul, siis on kõik võimalik.
Igaühele sobib oma variant ja ilmselt ainuõiget vastust sellele sageduse küsimusele polegi.

Ise olen sel teekonnal käinud kolme erineva arsti juures (kusjuures kaks neist spetsialiseerunud viljatusarstid ehk mitte nn tavagünekoloogid), nemad kõik on maininud seda ülepäeviti versiooni. Ja muidugi seda, et mitte seksida ainult nn viljakal nädalal. Kes mäletab, siis mina ju see, kellel kriipivat vajadust endal pole ja imekombel mehegi samasuguse enda kõrvale valinud. Enne beebimõtteid võis meil tekkida aastate jooksul aeg-ajalt ka selliseid 1-2 kuuliseid pause sisse, lihtsalt elu loksus omasoodu (kusjuures elame aastaringselt ühe katuse all).
Seega üldse see 4+ vahekorda tsükli jooksul on juba enda jaoks päris hea saavutus.

Viimastel kuudel olen taas kasutusele võtnud CB Advanced testid, kuna pean tõdema, et need ikka lihtsustavad elu küll.
Mind aitab paljugi teadmine, et kas mu püsiv naerunägu tuleb kas CD13 ja CD16.
See kolmepäevane erinevus võib muuta mu kogu elu käekäiku. Ühtlasi pole üldse stressanud testimise kui sellise pärast (mõni ju ütleb, et ära testi ja võtke rahulikule ja küll ta tuleb). Khm, kui ei seksi, siis ikka ei tule küll 🙂

Ülejäänu teema osas olen suhteliselt “alla andnud” ja leppinud. Kuidagi on välja kukkunud nii, et mõnel sõbrannal, kellel õnnestunud rasestuda suhteliselt kiirelt, neil on omakorda omad tõsisemad mured (lapse, mehe, elukohahaga vms) ja võtan asja nii, et igalühel meist on teekonnal mingid paganama kivid, mida tarvis ületada ja noh – siin on minu kivi siis..

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu püüdsid need päevad lõpuks kinni täna, kaks päeva hilinesid. Täpselt nii kaua, et jõuab hakata mõtlema, et oot nüüd lõpuks harjavarrest…, aga ei. Faaaaaak!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tutt ja teised, suur tänu kaasa elamast.

Katkemise teemast. Olen ise katkemise üle elanud kahel korral. Esimesel korral peetumine, millele järgnes katkemine varases staadiumis. Siis määris kergelt nii umbes nädala ja selle järel algas tugev vereeritus. Kuna olin parasjagu Tartu asemel Tallinnas, kui rohkem määrima hakkas, käisin siis ITK erakorralises. Seal nähti peetumist ja öeldi, et ilmselt algab praegu katkemine. Soovitati oma arsti juures veel paari päeva pärast kontrolli minna. Sama päeva õhtul hakkaski suurem veritsus, aga aja oma arstile olin juba pannud ja läksin. Juba paari päeva pärast nägi arst, et oli korralikult puhastunud, kuigi veritses veel. Teine kord oli 13+4, siis määrimist üldse ei olnud oli tugevnev kõhuvalu, mis EMO-s lõppes järsu verevoolu, vetepuhkemisega ja lapse sünniga. Kõik see viimane osa juhtus paari minuti jooksul. Siis läksin kontrolli 2 nädalat hiljem, määris veel. Arst isegi usutles, et kas ma vahepeal pole kuskil kontrollis käinud. Seekord ei olnud puhastumine nii kenasti läinud ja kirjutati tablette, mis panid emaka rohkem kokku tõmbama. Järgmine kord läksin pärast järgmisi päevi, siis oli korras. Ei teagi, kas puhastumine jõudis lõpule tablettide või päevade mõjul.

Ma ise arvan, et võid natuke veel oodata, et puhastumine ise hakkas, aga kui ei hakka, siis paari nädala jooksul arstile. Uuesti proovima hakkamisest rääkisid ITK arst ja minu enda arst natuke erinevalt. ITK-s öeldi, et pole vaja oodata, küll keha teab, millal ta valmis on. Enda arst soovitas kehale paar kuud puhkust anda. Mina lähtusin aga vahepealsest. Andsin natuke puhkust oma hingele paraneda ja alustasin siis uuesti kui vaim valmis. Keha pärast ei muretsenud, sest see ITK arsti öeldu oli minu jaoks väga loogiline.

Tänud, vaarikas11, loodan et seekord läheb Sul kõik hästi!

Mul juba hakkas ise eeskujulik katkemine 4. detsembril ja nüüd veel veits määrib ainult. Seega arvan, et peaks ok olema ja lähen ikka pärast järgmisi päevi kontrolli. Samas vist ikka kirjutan arstile, tahaks ureaplasma parvumi proovida välja ravida. Ja küsin, mis hormoonanalüüsidest saab.

Kui lugeda IVF ja triibupüüdjate teemasid (ka vanemaid), siis olen täheldanud, et ureaplasma parvum on tõsine takistaja rasestumisel. Mitmed, isegi väga paljud on ütelnud, et rasestusid pärast selle ravi. Ja ravi tehti nii naisele kui mehele. (antibiootikumikuur).

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.12 13:03; 03.01 02:00; 03.01 13:51; 03.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui lugeda IVF ja triibupüüdjate teemasid (ka vanemaid), siis olen täheldanud, et ureaplasma parvum on tõsine takistaja rasestumisel. Mitmed, isegi väga paljud on ütelnud, et rasestusid pärast selle ravi. Ja ravi tehti nii naisele kui mehele. (antibiootikumikuur).

Jah, olen sellega kursis. Ravisimegi sumamediga 3 päeva mõlemad. Kas ka mõjus, seda saab alles jaanuaris teada. Arst käskis ainult otseselt ravi ajal mitte vahekorras olla. Kui küsisin, kas pärast katkemist üldse ei pea vahet pidama, siis ütles, et ei. Esimest katkemist vist ei võeta kusalgi tõsiselt ja see oli suht varajane katkemine ka, juba 8 päeva pärast eeldatavaid päevi. Nädal pärast ravi ikka hakkasime uuesti panustama üle päeva, vooluse järgi nagu tunduks õige aeg olema. Kui arst lubas, miks mitte proovida 🙂 Praegu võtan inofolicut kaks pakki päevas, alles detsembri algusest hakkasin võtma. Täna veel korra panustame ja siis tuleb oodata, kas üldse sai õigel ajal panustatud 😀 Tsükli seisust pole aimugi väga, katkemine algas 4. dets. Rindade ja vooluse järgi nagu peaks olema praegu hea aeg panustamiseks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab kommenteerida… missugune tohib olla ov aja vooluse lõhn…mul nimelt oli väääga häirivalõhnaline…kas tohib? Rohke ja kreemjas jogurt oli samuti..
Mehel samal ajal tugev lööve… päris tõsiseks võttis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.12 13:03; 03.01 02:00; 03.01 13:51; 03.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel sa nagu kirjeldaks seent. Kas voolus on munavalge taoline veniv nagu ov ajal või paks valge? Minu teada ov voolus ei tee küll mehele löövet, just muudab seksi libedamaks.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt 02.12 09:05; 02.12 13:36; 02.12 16:59; 02.12 19:03; 13.12 15:43; 16.12 11:25; 26.12 14:21; 27.12 20:06; 03.01 08:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab kommenteerida… missugune tohib olla ov aja vooluse lõhn…mul nimelt oli väääga häirivalõhnaline…kas tohib? Rohke ja kreemjas jogurt oli samuti..

Mehel samal ajal tugev lööve… päris tõsiseks võttis.

Nagu eelnev postitaja mainis siis mina kahtlustaks ka seent. OV ajal on voolus vedel (või veniv), läbipaistev ja lõhnatu (kindlasti mitte tugeva, häiriva lõhnaga). Mõlemal, sul ja mehel vaja ravikuuri ilmselt läbi teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 13.12 22:06; 28.12 22:30; 03.01 08:55;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab kommenteerida… missugune tohib olla ov aja vooluse lõhn…mul nimelt oli väääga häirivalõhnaline…kas tohib? Rohke ja kreemjas jogurt oli samuti..

Mehel samal ajal tugev lööve… päris tõsiseks võttis.

Nagu eelnev postitaja mainis siis mina kahtlustaks ka seent. OV ajal on voolus vedel (või veniv), läbipaistev ja lõhnatu (kindlasti mitte tugeva, häiriva lõhnaga). Mõlemal, sul ja mehel vaja ravikuuri ilmselt läbi teha.

No aga koos ov.ga kadus kõik ära (jõulupühade ajal), mehel lööve samuti. Ja nüüd ootan päevi – alt 100% kuiv, nagu siis ikka, ühtegi lõhna ega voolust pole…
Pärast pühi seksiga kõik korras… ühtegi muud voolust ega lõhna ei ilmnenud…
Oli ainult ov ajal selline asi.
Nov tehtud põhjalikud analüüsid kõik korras…

Kunagi mul oli seen kohupiimalaadsete valgete tükkidega, kipitas, sügeles ja kestis nädalajagu jutti…tunnen sellist seent…tea, kas neil rohkem sorte? 🙂 😀

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.12 13:03; 03.01 02:00; 03.01 13:51; 03.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi oskab kommenteerida… missugune tohib olla ov aja vooluse lõhn…mul nimelt oli väääga häirivalõhnaline…kas tohib? Rohke ja kreemjas jogurt oli samuti..

Mehel samal ajal tugev lööve… päris tõsiseks võttis.

Nagu eelnev postitaja mainis siis mina kahtlustaks ka seent. OV ajal on voolus vedel (või veniv), läbipaistev ja lõhnatu (kindlasti mitte tugeva, häiriva lõhnaga). Mõlemal, sul ja mehel vaja ravikuuri ilmselt läbi teha.

Mõtlesin, et munarakul oli midagi ehk viga/halvasti… on kellelgi kogemust?

Mann

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 30.12 13:03; 03.01 02:00; 03.01 13:51; 03.01 14:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

4 kuud sai triipe püütud, see tsükkel oli OV täpselt jõulude ajal. Nüüd 7-8DPO olin kuidagi niii väsinud, 9DPO mõtlesin peale lõunat, et proovin one step testi, sain teise õrna triibu. Tegin ka 10DPO, 11DPO(täna) ja triibud olemas. Täna tegin ka 25’se ja triip olemas, kuigi õrn, aga nähtav. Nüüd ka rinnad rasked ja veidi valusad.
Veel on küll vara, aga loodan ikkagi parimat.???????? Eelmine kuu oli tsükkel 27 päeva, täna tsükli 26.päev…
Loodan, et juhtus veel palju jõuluimesid ????

coverly

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen nüüd see õnnelik, kellel õnnestus kohe esimese proovimisega ootele jääda. OV pidi olema kalkulaatori järgi 2.dets. Sai soetatud ka OV testid aga kasutusele need ei jõudnudki, sest olime reisil ja unistasin maha. Ju, siis stressivaba oleks ja seksi täis puhkus tegi oma töö ????.
13.dets tundsin, et midagi on teisiti, rasedusttest näitas väga õhkõrna triipu ja arvasin, et pole rase. Pärast hakkasin googeldama ja soovitati OV testidega teha, et ka need näitavad kahte triipu. Ja nii ongi, et ka ov testiga võimalik tuvastada. Nüüd loomulikult tavatestil ka rasvased triibud olemas ja uuel nädalal kontolli. Loodetavasti on kõik väga hästi ????.
Edu kõikidele teistele ja küll need triibud ka tulevad ☺️!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere armsad triibupüüdjad!
Mina enam triipe ei püüa, aga mul jäi üle hulk rasedusteste. Müüksin väga odavalt 11 tasedustesti ja 1 obulatsioonitest kokku 5 eurot.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 121 kuni 148 (kokku 148 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Detsembri triibupüüdjad 2019