Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 935 )

Teema: IVF mai-juuni

Postitas:

Üleüldine küsimus ka – kas ja palju enne-peale punktsiooni endale meest ligi laseb? Peale siirdamist jah ei tohi seksida, aga enne?

Enne punktsiooni ei tohi 3 päeva seksida, me oleme sellest kinni pidanud (tegelikult tuli vist 4 päeva kokku). Pärast punktsiooni pole aimugi – eks homme hommikul kuulen, mis öeldakse. Ja eks see sõltub ka enesetundest vast palju – kui pärast punktsiooni ikka valus ja halb olla on, siis ei ole vast ka mingit erilist isu peal.

Neiu33 – millal sul punktsioon on?

Minu arst ütles, et peale siirdamist on seks soosingus, iseasi, kas tuju on.

Nii palju erinevaid variante ???? huvitav. Minul on arst mitu korda jàllegi öelnud, et alates systimisest kuni VT-ni tuleks vahekorrast kindlasti hoiduda. Terve systimise aja siis seetôttu, et folliklid vôivad minna katki ja kui mingi ime làbi peaks rasedaks nt hoopis jààma, siis on okto-mom variant vôimalik. Ja ka siirdamise pàeval ytles arst, et VT-ni hoiduge igaks juhuks.

Peale punktsiooni on endal piisavalt evamugav olla, et ei taha ja ka arst ei soovitanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu arst ütles peale punktsiooni ainult, et ravi läheb edasi, nagu paberil kirjas. Kuuma ja sauna ei tohi. Muidu tuleb oma tavapärast elu edasi elada. Ju siis käib ka seks selle alla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma vist ka ei julge nüüd rohkem nahistada 😀 Vaatame kuidas peale punktsiooni, aga tänasest on sellega kõik. Homme uh ja selgub mis edasi saab ja kas midagi üldse saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mu arst ütles peale punktsiooni ainult, et ravi läheb edasi, nagu paberil kirjas. Kuuma ja sauna ei tohi. Muidu tuleb oma tavapärast elu edasi elada. Ju siis käib ka seks selle alla.

Jah, sama ja mulle rõhutas veel seda seksi positiivset osa juurde. Võib-olla seisneb see positiivsus selles, et orgasmi saades on õnnetunne ja ei närvitse vahelduseks 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus Crinone geeliga seoses. Kui 12 tunni tagant tuleb seda panna, aga mul vaja sellel ajal kontserdil olla, mis moodi siis teha, et võimalikult hästi oleks. Kui praegu on peale kaheksat kellaaeg olnud ja nüüd täna õhtul joudsin kell üheksa, kas siis pühapäeva õhtul oleks kell pool 12 liiga hilja, onju? Et siis peaks pigem varem ära panema?

Ei tulnud siis veel pähe selline küsimus, kui arsti juures olin. Mõne rohuga on ju vaja väga täpne olla, mõnega jälle mitte nii väga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus Crinone geeliga seoses. Kui 12 tunni tagant tuleb seda panna, aga mul vaja sellel ajal kontserdil olla, mis moodi siis teha, et võimalikult hästi oleks. Kui praegu on peale kaheksat kellaaeg olnud ja nüüd täna õhtul joudsin kell üheksa, kas siis pühapäeva õhtul oleks kell pool 12 liiga hilja, onju? Et siis peaks pigem varem ära panema?

Ei tulnud siis veel pähe selline küsimus, kui arsti juures olin. Mõne rohuga on ju vaja väga täpne olla, mõnega jälle mitte nii väga.

Minule arst ei maininudki, et see peaks ajakriitiline olema ja panen alati siis kui lähen magama ja kui ärkan, suht erinevad ajad on.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul tekkis küsimus Crinone geeliga seoses. Kui 12 tunni tagant tuleb seda panna, aga mul vaja sellel ajal kontserdil olla, mis moodi siis teha, et võimalikult hästi oleks. Kui praegu on peale kaheksat kellaaeg olnud ja nüüd täna õhtul joudsin kell üheksa, kas siis pühapäeva õhtul oleks kell pool 12 liiga hilja, onju? Et siis peaks pigem varem ära panema?

Ei tulnud siis veel pähe selline küsimus, kui arsti juures olin. Mõne rohuga on ju vaja väga täpne olla, mõnega jälle mitte nii väga.

Minule arst ei maininudki, et see peaks ajakriitiline olema ja panen alati siis kui lähen magama ja kui ärkan, suht erinevad ajad on.

Mul ainult paberil kirjas, et iga 12 tunni järel. Siis nagu ju peaks oluline olema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nüüd 7/8 päev siirdamisest ja kõht hullult krambitab ja on jälle punnis. Nagu selline pistmise valu. Võimalik, et see on k ahoopis mingist muust asjaolust, aga täna esimest korda tunnen, et kõht teeb midagi imelikku.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üsna kurb. Kasvamas ainult 3 folikuli ja pole ju garantiid et nendes ka midagi sees on + viljastumine ja arenemine ja. Kahju kui mu viimane katse nüüd täitsa vussi läheb seetõttu. 🙁 Rohkem ma ei tee, sest üks sari enam ei funka. Siis edasi jääb üle ainult doonor rakke kasutada. Eelmine kord olid paar folikuli tühjad, aga ma ei saa ju kuskilt uurida enam mitu. Digiloost ma sellist infot ei leia igatahes.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nüüd 7/8 päev siirdamisest ja kõht hullult krambitab ja on jälle punnis. Nagu selline pistmise valu. Võimalik, et see on k ahoopis mingist muust asjaolust, aga täna esimest korda tunnen, et kõht teeb midagi imelikku.

Mul ei pidanud närv vastu, peale meeletut öist iiveldust tegin testi ja sain väga heleda triibiku:) Oh tahaks juba veretestile, esmaspäevani veel pikalt:)

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis punktsioonil käidud. Saadi 10 mammu. Siirdamine kolmapäeval, 22. mail. Olen väga lootusrikas ja ootusärev 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis punktsioonil käidud. Saadi 10 mammu. Siirdamine kolmapäeval, 22. mail. Olen väga lootusrikas ja ootusärev ????

Kuidas enesetunne?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 04.05 17:02; 04.05 17:37; 04.05 20:58; 05.05 16:35; 07.05 14:54; 07.05 16:28; 07.05 19:17; 09.05 14:09; 16.05 15:59; 17.05 12:46; 20.05 20:47;
To report this post you need to login first.
Postitas:

K22, Simona ja teised, kellel siirdamisest mõned päevad möödas ja vereprooviaega ootate – kas te ka kardate vetsu minna, et äkki on päevad ja siis kõik tuksis? Mul on juba täiesti lollakas hirm…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paula, ma arvan, et see hirm on täiesti normaalne-oleme siin kõik ju lugematul hulgal halbu uudiseid saanud ja tõde selgub ju alati WCs…

Ma ise enne veretesti ei osanudki väga karta, et päevad peaksid hakkama, aga no kui positiivse testi sain, siis küll hingasin alati enne pühkimist sügavalt sisse ja kartsin vaadata… Punnitamine (pardon my language????) tundus ka eriti õudne ja ohtlik????

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma õnneks sain eilse seisuga natuke rahulikumaks, kui esimesed päevad olid. Vere tulemisele väga ei ole mõelnud. Aga mõtlen lihtsalt, et kas ikka jäävad pidama jne. Süda peksab vahepeal kaks korda kiiremini ka siis, kui midagi ei mõtle ja täiesti paigal teleka ees vedeleda. Hommikul just mõtlesin, et eile oli juba rahulikum.

Kuna mul kokku kolm operatsiooni moodi asja (mandlid, endometrioos ja punktsioon) kõik väga hästi peaaegu valutult ja veretult läinud, siis ma väga ei muretse. Isegi tarkusehammaste haavasid parandasin ilma arsti ülevaatuseta peale teist korda. Ma ei tea, kas kõiki arsti juurde kaks päeva pärast väljatõmbamist kutsutakse, aga ma ütlesin ise arstile, et oskan limaskestasid ise parandada.

Avastasin veel, et ma isegi ei tea, millal mul võimalikud päevad peaksid/võiksid alata. Millisest kuupäevast neid arvutama hakata, kui enne oli menopaus? Kas punktsiooni päeva järgi, et see oli nagu ovulatsiooni algus? Mitte et kõigil naistel see kindlalt täpselt kaks nädalat enne järgmisi päevi toimub. Ja kindlasti igasugused rohud on ka võib-olla mõjutanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi teab, kuidas raseduse suurust edasi määratakse? Et millal see täpsemalt siis järgmiste arstide meelest alguse sai? Kas kirja läheb viljastamise kuupäeva järgi? Või vaadatakse pärast loote suuruse järgi? Kas loevad IVF arsti koostatud paberid või kuidas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis punktsioonil käidud. Saadi 10 mammu. Siirdamine kolmapäeval, 22. mail. Olen väga lootusrikas ja ootusärev ????

Kuidas enesetunne?

enesetunne on OK, kõht muidugi on valus. Nüüd hoian pöidlaid pihus, et ei saaks enne siirdamist arstilt jälle negatiivsest kõnet (nagu eelmine kord). Tänasest hakkan võtma estrofemi 2 korda päevas ja kasutama crinone geeli 1 kord päevas.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

K22, Simona ja teised, kellel siirdamisest mõned päevad möödas ja vereprooviaega ootate – kas te ka kardate vetsu minna, et äkki on päevad ja siis kõik tuksis? Mul on juba täiesti lollakas hirm…

Mul on täielik paanika, käin kontrollin pidevalt, alguses oli torkimine ja pistmine nüüd päevade valu on mind terve nädala piinanud aga tore, et ma pole üksi selline:)VT esmaspäeval

Lilleke76

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 15.05 17:39; 15.05 19:33; 16.05 15:01; 16.05 16:05; 17.05 15:14; 19.05 17:36; 19.05 23:12; 20.05 09:12; 20.05 10:22; 20.05 12:22; 20.05 15:44; 20.05 17:37; 20.05 21:06; 20.05 22:01; 20.05 22:08; 21.05 12:36; 21.05 14:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See aeg, peale siirdamist… õudne. 2.päeval peale siirdamist tuli üks väike pruunikas tombuke. 3.päev puhas, alates 4.päevast iga päev mõned verekiud. Õudne, õudne aeg, kas jõuab veretestini…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt 09.05 16:27; 10.05 09:51; 10.05 10:23; 11.05 12:36; 11.05 15:52; 15.05 14:06; 15.05 16:32; 17.05 16:39; 21.05 10:13; 28.05 13:21; 30.05 10:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

See aeg, peale siirdamist… õudne. 2.päeval peale siirdamist tuli üks väike pruunikas tombuke. 3.päev puhas, alates 4.päevast iga päev mõned verekiud. Õudne, õudne aeg, kas jõuab veretestini…

On õudne aga see kui kõik on ok ja lähed 2ndl pärast VT tegema ja siis saad negatiivse vastuse… Siis tuli hüsteeriline nutt peale, ei teadnudki, et võin nii reageerida????

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.05 17:08; 17.05 16:48;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen üsna kurb. Kasvamas ainult 3 folikuli ja pole ju garantiid et nendes ka midagi sees on + viljastumine ja arenemine ja. Kahju kui mu viimane katse nüüd täitsa vussi läheb seetõttu. ???? Rohkem ma ei tee, sest üks sari enam ei funka. Siis edasi jääb üle ainult doonor rakke kasutada. Eelmine kord olid paar folikuli tühjad, aga ma ei saa ju kuskilt uurida enam mitu. Digiloost ma sellist infot ei leia igatahes.

Ma väga loodan ja hoian sulle pöialt!!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on nüüd 7/8 päev siirdamisest ja kõht hullult krambitab ja on jälle punnis. Nagu selline pistmise valu. Võimalik, et see on k ahoopis mingist muust asjaolust, aga täna esimest korda tunnen, et kõht teeb midagi imelikku.

Mul ei pidanud närv vastu, peale meeletut öist iiveldust tegin testi ja sain väga heleda triibiku:) Oh tahaks juba veretestile, esmaspäevani veel pikalt:)

Oh sa julge! Palju palju ônne, triip on olemas! ???? kas sul oli minuga samal pàeval siirdamine (9.05)?
mul on kodus test tegelikult olemas, aga esiteks leppisime mehega kokku, et kodus ei testi ha teiseks ma ei julge ikka vist ka. Hullult tahaks tegelikult juba. Ma arvasin, et suudan kenasti esmasp VT-ni oodata… nàis, kas ikkagi teen vôi mitte ???? Mul iiveldanud pole, aga suurenenud pissihàda on kyll mitu pàeva juba ja pidevalt on kylm. Lisaks hirmus hapu ja tšillise isu ???? aga seda armastan muidu ja; hetkel olen lihtsalt kuidagi ylipalju selliseid asju söönud. aga ma ei julgeks neid symptmonite alla kirjutada veel.

Vetsust kàimist ma ei pelga (eile tegelt pàeval tundsin pàevade valu kôhus ha siis ei julgenud vetsu minna. kartsin verd nàha), aga ônneks polnud midagi. Aga punnitada kardan kyll veits ????????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täna siis punktsioonil käidud. Saadi 10 mammu. Siirdamine kolmapäeval, 22. mail. Olen väga lootusrikas ja ootusärev ????

Kuidas enesetunne?

enesetunne on OK, kõht muidugi on valus. Nüüd hoian pöidlaid pihus, et ei saaks enne siirdamist arstilt jälle negatiivsest kõnet (nagu eelmine kord). Tänasest hakkan võtma estrofemi 2 korda päevas ja kasutama crinone geeli 1 kord päevas.

Kôik làheb seekord hàsti, hoian sulle pöialt! ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie siis nii kaugel,et 9.mai alustasin Estrofemiga 3x päevas. Täna oli ultraheli, 25.mai alates 5 päeva Gepretix ja 28.05 siirdamine. Külmas siis 1 embrüo. See meie 9-as katse ja esimene ring kui ei ole ühtegi süsti.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siis ka oma loo…
16.05 oli neljas kord punktsioonil olla, saadi 8 munarakku. Siirdamine 21.05. Hoian pöidlaid ja varbaid, et ikka areneksid.
Tehti pikk tsükkel, eelmistest ringidest olemas üks tore kaheaastane ????.
Tol korral õnnestus teisel korral, ehk läheb nüüd samamoodi. Külma pole kunagi midagi saanud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie siis nii kaugel,et 9.mai alustasin Estrofemiga 3x päevas. Täna oli ultraheli, 25.mai alates 5 päeva Gepretix ja 28.05 siirdamine. Külmas siis 1 embrüo. See meie 9-as katse ja esimene ring kui ei ole ühtegi süsti.

Hoian sulle jätkuvalt väga pöialt????

Mul ka kohe-kohe külmaring, aga mitte mingeid ravimeid ma ei võta. Täitsa huvitav. Käin lihtsalt iga päev verd andmas, et arst aru saaks, millal ovulatsioon on ja siis 5 päeva hiljem siirdamine. Loodan,et hiljemalt järgmiseks reedeks saab jääkaru tagasi pessa ❤️

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie siis nii kaugel,et 9.mai alustasin Estrofemiga 3x päevas. Täna oli ultraheli, 25.mai alates 5 päeva Gepretix ja 28.05 siirdamine. Külmas siis 1 embrüo. See meie 9-as katse ja esimene ring kui ei ole ühtegi süsti.

Elan sulle kaasa ja loodan väga, et seekord tulevad ilusad triibud ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjutan siis ka oma loo…

16.05 oli neljas kord punktsioonil olla, saadi 8 munarakku. Siirdamine 21.05. Hoian pöidlaid ja varbaid, et ikka areneksid.

Tehti pikk tsükkel, eelmistest ringidest olemas üks tore kaheaastane ????.

Tol korral õnnestus teisel korral, ehk läheb nüüd samamoodi. Külma pole kunagi midagi saanud.

Kas probleem naise- või mehepoolne? Hoian kõvasti pöialt, et õnnestuks 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teile läheb, kel hiljuti siirdati? Mul siirdati 14. mail, seega täna 5. päev ja nüüd tunnen kõhus justkui miskit, näiteks ei taha hästi köhatada, sest tuim valu käib läbi, samuti paha järsku püsti tõusta. Kas see on see pesastumiseprotsess, mis siis õnnestub või ei? Jälle on tohutu uni, aga pean eksamiks õppima. Mitu stressirohket asja ühekorraga. Samas saan beebimõtteid veidi eemale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka viies päev.
Ei ole eriti midagi tunda. Need mõned korrad oli õrn päevade tunne. Praegu enam-vähem tavaline. Kuna tööl palju tegemist ja nädalavahetusel ka ringikäimist, ei saa aru, kas olen toimetustest väsinud või millestki muust. Pigem on tunda midagi lihastes või luudes. Aga see arvan mu menopausi tagajärg, mis tasapisi ära läheb. Söön vitamiine ja panen kaks korda päevas geeli. Nädal veel oodata 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 331 kuni 360 (kokku 935 )


See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.