Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 317 )

Teema: IVF november-detsember

Postitas:
Kägu

<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>Kõik ivfikad koonduge.<br style=”box-sizing: border-box;” />Kasulikud lingid:</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>https://www.yourduedate.com TA</p>
<p style=”box-sizing: border-box; margin-top: 0px; margin-bottom: 1em; caret-color: #212529; color: #212529; font-family: ‘Helvetica Neue’, Helvetica, Arial, sans-serif; -webkit-tap-highlight-color: rgba(0, 0, 0, 0); -webkit-text-size-adjust: 100%;”>http://www.betabase.info/chart/basic/single  hcg tasepäevadejärgi</p>

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei

 

Pole ammu endast märku andnud.

31a

Proovinud oleme ca 3 aastat.

2 täisringi, 2 IVF, 1 Fet

Üksgi triipudeni viinud pole, samuti pole külmas midagi.

Ootan järjekorras kolmandat tiiru mis pidi aasta lõpus toimuma. ????

 

Kes veel ootab? Kuna järgmine tiir plaanis on?

 

 

Virsi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

hei kõigile! olen IVF teema all uus ja hakkan kohe-kohe läbima oma esimest IVF lühikest skeemi.

Vanus: 30

Diagnoos: PCOS

Proovinud kokku üle aasta, neist nö. ravimitega pool aastat

Lõpetasin just duphastoni ja ootan päevade algust, külmkapis ootavad ovaleap + cetrotide.

 

 

 

teretalv91

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Alustan novembris 4. täisringi. Seni tehtud 4 siirdamist loomulikku tsüklisse, ükski pole viinud isegi mitte keemilise raseduseni.

Vanust 39.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanust 43 ja mõned kuud peale. Olemas 2 last, viimane sünnitus 13 a tagasi, viimane rasestumine 38 vanuselt.

Pesamuna oleme püüdnud saada 2 aastat. Munarakureserv on hea, probleem kindlasti vanusest tulenev ning mehe poolne viljakuse langus.

Augustis esimene lühikene skeem, viljastus vaid 1 munarakk (10 munarakku 13 oli hea kvaliteediga, viljastus vaid 1 ja seda ICSI meetodil), mis ka siirdati samasse tsükklisse. Kahjuks rasedust ei tekkinud.

Hetkel siis pikk skeem käsil, pühapäeval lõpetasin 14 päeva kestnud beebipillide kuuri, ootan tänasest algama pidavaid päevi. Mul puudub kogemus, kas reaalselt ka algavad päevad uuesti? Homseks on saatekiri vereproovile ning süstimist peaksin alustama reedel. Ravimiteks olemas Bemfola 225 ü päevas ja nädala pärast ka 2 cetrotide doosi. 04.11 on planeeritud ultraheli. Tegutsen Tartu Ülikooli Kliinikus.

Kas teil on olnud kogemusi, kui olete hakanud beebipille võtma menstruatsiooni 1 päevast ning võtnud 14 päeva… ja menstruatsioon algab uuesti 17 tsükli päeval?

Õnnestumisi kõigile 🙂

 

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!

Olen 36 just saanud ja beebit oleme oodanud kohe-kohe 2 aastat. Kahjuks 0 tulemusega.

Diagnoos: ovulatsiooni puudusest tingitud viljatus

Tänasest alustasin Estrofem tablettidega ja Clexane süstidega.

Külmas on ootel 10 rakku.

 

Siirdamise ootel,

Mininupz ????

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siinolijad on võtnud duphastoni selleks et “kutsuda esile päevad”, et saaks alustada IVFi nii, et punktsioon ei satuks nädalavahetusele?

Mitu päeva pärast duphastoni lõpetamist teil päevad hakkasid?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siinolijad on võtnud duphastoni selleks et “kutsuda esile päevad”, et saaks alustada IVFi nii, et punktsioon ei satuks nädalavahetusele?

Mitu päeva pärast duphastoni lõpetamist teil päevad hakkasid?

Minul algas 5 päeva peale lõpetamist.

 

Mininupz

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas siinolijad on võtnud duphastoni selleks et “kutsuda esile päevad”, et saaks alustada IVFi nii, et punktsioon ei satuks nädalavahetusele?

Mitu päeva pärast duphastoni lõpetamist teil päevad hakkasid?

Minul algas 5 päeva peale lõpetamist.

Mininupz

Olgu! Loodan, et algavad ka täna, siis saan oma ivf skeemi järgi toimetada…

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanust 43 ja mõned kuud peale. Olemas 2 last, viimane sünnitus 13 a tagasi, viimane rasestumine 38 vanuselt.

Pesamuna oleme püüdnud saada 2 aastat. Munarakureserv on hea, probleem kindlasti vanusest tulenev ning mehe poolne viljakuse langus.

Augustis esimene lühikene skeem, viljastus vaid 1 munarakk (10 munarakku 13 oli hea kvaliteediga, viljastus vaid 1 ja seda ICSI meetodil), mis ka siirdati samasse tsükklisse. Kahjuks rasedust ei tekkinud.

Hetkel siis pikk skeem käsil, pühapäeval lõpetasin 14 päeva kestnud beebipillide kuuri, ootan tänasest algama pidavaid päevi. Mul puudub kogemus, kas reaalselt ka algavad päevad uuesti? Homseks on saatekiri vereproovile ning süstimist peaksin alustama reedel. Ravimiteks olemas Bemfola 225 ü päevas ja nädala pärast ka 2 cetrotide doosi. 04.11 on planeeritud ultraheli. Tegutsen Tartu Ülikooli Kliinikus.

Kas teil on olnud kogemusi, kui olete hakanud beebipille võtma menstruatsiooni 1 päevast ning võtnud 14 päeva… ja menstruatsioon algab uuesti 17 tsükli päeval?

Õnnestumisi kõigile ????

Sain täna arstilt vastuse, et kuna minu östradiooli tase on liiga kõrge, siis ei saa kahjuks täna süstimisega alustada. Pean ootama järgmise menstruatsiooni algust.  Olen nii löödud hetkel. Eelmisel kuul sattus menstruatsiooni algus valelel päevale ja punktsioon oleks sattunud nädalavahetusele, selleks siis muutsime beebipillidega mu tsüklit… ohhhhh… hetkel on kurbus sees.

 

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ei hakanud päevad nii nagu arst arvas, et võiks. Aga sain arstilt juhtnöörid,et mida teha siis, kui päevad hakkavad täna,homme või ülehomme.

Arst kirjutas viimaseks variandiks järgmise: .. kui menses hakkab laupäeva õhtul või pühapäeval pean Ovaleapi asemel cetrotide süstima ja helistama esmaspäeval üle,et saada uued juhtnöörid. Miks cetrotide, mis see teeb, kui selle esimeseks süstiks teen?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vanust 43 ja mõned kuud peale. Olemas 2 last, viimane sünnitus 13 a tagasi, viimane rasestumine 38 vanuselt.

Pesamuna oleme püüdnud saada 2 aastat. Munarakureserv on hea, probleem kindlasti vanusest tulenev ning mehe poolne viljakuse langus.

Augustis esimene lühikene skeem, viljastus vaid 1 munarakk (10 munarakku 13 oli hea kvaliteediga, viljastus vaid 1 ja seda ICSI meetodil), mis ka siirdati samasse tsükklisse. Kahjuks rasedust ei tekkinud.

Hetkel siis pikk skeem käsil, pühapäeval lõpetasin 14 päeva kestnud beebipillide kuuri, ootan tänasest algama pidavaid päevi. Mul puudub kogemus, kas reaalselt ka algavad päevad uuesti? Homseks on saatekiri vereproovile ning süstimist peaksin alustama reedel. Ravimiteks olemas Bemfola 225 ü päevas ja nädala pärast ka 2 cetrotide doosi. 04.11 on planeeritud ultraheli. Tegutsen Tartu Ülikooli Kliinikus.

Kas teil on olnud kogemusi, kui olete hakanud beebipille võtma menstruatsiooni 1 päevast ning võtnud 14 päeva… ja menstruatsioon algab uuesti 17 tsükli päeval?

Õnnestumisi kõigile ????

Sain täna arstilt vastuse, et kuna minu östradiooli tase on liiga kõrge, siis ei saa kahjuks täna süstimisega alustada. Pean ootama järgmise menstruatsiooni algust.  Olen nii löödud hetkel. Eelmisel kuul sattus menstruatsiooni algus valelel päevale ja punktsioon oleks sattunud nädalavahetusele, selleks siis muutsime beebipillidega mu tsüklit… ohhhhh… hetkel on kurbus sees.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siin IVF-i grupis on väga vaikseks jäänud, kas kõik kolinud facebooki gruppi üle? 🙂

Kuidas teil läheb?

Mina pidin süstimist alustama reedel, aga pole tänaseks päevi. Arst tegi valearvutuse ja määras mulle liiga lühikese aja duphastoni ja tundub, et see ei mõjunud. Nüüd peaksid päevad algama vist lähipäevil, nii nagu mu tavaline tsükkel on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil protseduur pooleli. Täna arst ütles, et kuna vaktsineerimata, siis edasiseid protseduure enam ei tehta. Cool. Just sellepärast vaktsiin tegemata.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil protseduur pooleli. Täna arst ütles, et kuna vaktsineerimata, siis edasiseid protseduure enam ei tehta. Cool. Just sellepärast vaktsiin tegemata.

Jäeti siis IVF pooleli lihtsalt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Punktsioon tehakse, aga siirdamist mitte enne kui vaktsineeritud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei.
Vahepeal annan endast ka märku, kuigi viimases postituses lubasin kauem eemale hoida????

Olen 28.a ja mees 31.a. Oleme püüdmas oma esimest last. Alustasime oma teekonda kaks ja pool aastat tagasi. Viljatusravile otsustasin minna selle aasta algusest.Seljataga üks ivf, 3 fet ning täna sai tehtud beready test.Analüüside järgi oleme kaaslasega mõlemad tàiesti terved.

Tundub et lihtsalt ei ole meie aeg käes veel. Mõtted ja tunded on segased. Vahepeal ei mõtle üldse sellele teekonnale ning jätab tàiesti tuimaks ning jàrgmine hetk ei suuda muule mõeldagi kui sellele, et miks ei õnnestu.

Nüüd peale tänast hakkab pihta jälle üks ootamine, ootan mis nàitab beready test ning uuele ringile jälle. Uus siirdamine peaks jääma detsembri algusesse.

 

Kui kaugel teised on oma teekonnal?

 

KN

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tundub et lihtsalt ei ole meie aeg käes veel. Mõtted ja tunded on segased. Vahepeal ei mõtle üldse sellele teekonnale ning jätab tàiesti tuimaks ning jàrgmine hetk ei suuda muule mõeldagi kui sellele, et miks ei õnnestu.

Tunnen end sinu öeldus väga tugevalt ära. Praegu mul täpselt see periood, kus ma ei suuda muule mõelda kui sellele, et miks ei õnnestu. Tuttavad kõik rasestuvad, Eesti IVF grupis ka nagu kõik rasestuks ja minul need  päevad lihtsalt ei tule, et saaks juba alustada süstimisega.

Pelgus läheb see labor ka ju kinni? ja kardan, et isegi kui mul hüperit ei teki, siis nad ei siirda, sest äkki labor kolib samal ajal!? Ja järgmine tsükkel jääb mul raudselt jõuludesse, sest mul lihtsalt satub nii..keha keeldub koostööd tegemast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes teab millal Pelgu viljatus puhkab jõulude ajal? Kas ainult 24.-26.dets ja 1.jaanuar, kui riigipühad või on neil mingi pikem periood?

on kellegil kogemust? minu punktsioon võib sattuda sellesse aega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil protseduur pooleli. Täna arst ütles, et kuna vaktsineerimata, siis edasiseid protseduure enam ei tehta. Cool. Just sellepärast vaktsiin tegemata.

Kas tegutsed Tallinnas?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil protseduur pooleli. Täna arst ütles, et kuna vaktsineerimata, siis edasiseid protseduure enam ei tehta. Cool. Just sellepärast vaktsiin tegemata.

Oled ikka kindel? Et enne süstimisega alustamist ei küsitud midagi ja korraga teatati, et siirdamist ei tehta, sest vaktsineerimata? Millisesr kliinikust käib jutt?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Mulle öeldi sama moodi, et teeme puktsiooni ära, aga me ei siirda sulle, sest oled vaktsineerimata. Sellest ennem ravimite süstimise alustamist juttu ei olnud. Kas see on ITK ühe arsti oma looming või teised asutused teevad ka nii?
Mina ei ole tervislikel põhjustel vaktsineeritud ja tunnen väga lööduna sellest.

Kuidas saab teha sellist otsust kui valitsuse poolt ei ole tulnud seda, et vaktsineerimata inimestele võib teenuseid osutamast keelduda? Kahtlustan, et see ei ole päris õiguspärane nii.

Palun jagage kogemusi, kas teistes kliinikutes ka sellist asja räägitud või ainult ITKs dr Rass keeldub vaktsineerimatutele siirdamast.

 

 

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tartu Kliinikum küll sellepärast protseduuri pooleli ei jäta (küsisin arstilt).

 

 

virsi

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle öeldi sama moodi, et teeme puktsiooni ära, aga me ei siirda sulle, sest oled vaktsineerimata. Sellest ennem ravimite süstimise alustamist juttu ei olnud.

Kõlab uskumatuna, et enne alustamist midagi ei öeldud. Kui ivf-ga on juba algust tehtud, siis oleks õige protseduurid ikka algusest lõpuni ära teha. Praegu on muidugi pingeline võimaliku eriolukorra tõttu, nagu juhtus eelmise aasta kevadel, kui vastuvõtte ei toimunud ja juba räägitakse võimalikust ühiskonna ulatuslikust sulgemisest. Eriti keeruline paistab olukord Tartus.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hei! Mulle öeldi sama moodi, et teeme puktsiooni ära, aga me ei siirda sulle, sest oled vaktsineerimata. Sellest ennem ravimite süstimise alustamist juttu ei olnud. Kas see on ITK ühe arsti oma looming või teised asutused teevad ka nii?

Mina ei ole tervislikel põhjustel vaktsineeritud ja tunnen väga lööduna sellest.

Kuidas saab teha sellist otsust kui valitsuse poolt ei ole tulnud seda, et vaktsineerimata inimestele võib teenuseid osutamast keelduda? Kahtlustan, et see ei ole päris õiguspärane nii.

Palun jagage kogemusi, kas teistes kliinikutes ka sellist asja räägitud või ainult ITKs dr Rass keeldub vaktsineerimatutele siirdamast.

Hetkel on see minuteada ainult ITK-s nii ja ei ole see kindlasti ühe arsti omalooming. Pole välistatud, et varsti ta teistes kliinikutes nii.

Kas see õiguspärane on, seda võite täitsa uurida. Aga kardan, et kuna tegu pole elulohtliku olukorraga, siis saab. Nii nagu paljud plaanilised ravid on hetkel edasi lükatud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel on see minuteada ainult ITK-s nii ja ei ole see kindlasti ühe arsti omalooming. Pole välistatud, et varsti ta teistes kliinikutes nii. Kas see õiguspärane on, seda võite täitsa uurida.

Sellisel juhul tuleks inimesi enne ivf-ga alustamist teavitada reeglitest, mitte panna ravi ajal fakti ette, et punktsioon tehakse ära, aga siirdamist ei tehta. Enne punktsiooni tehakse nagunii koroonatest, mis peab olema negatiivne.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel on see minuteada ainult ITK-s nii ja ei ole see kindlasti ühe arsti omalooming. Pole välistatud, et varsti ta teistes kliinikutes nii. Kas see õiguspärane on, seda võite täitsa uurida.

Sellisel juhul tuleks inimesi enne ivf-ga alustamist teavitada reeglitest, mitte panna ravi ajal fakti ette, et punktsioon tehakse ära, aga siirdamist ei tehta. Enne punktsiooni tehakse nagunii koroonatest, mis peab olema negatiivne.

Seda muidugi, saan sellest aru ja oleksin ka pahane. Aga minuteada võeti see otsus vastu alles hiljuti. Aga, kui ivf ravi oli alustatud enne neid muudatusi, siis ei saanud ka enne ivf ravi alustamist kedagi teavitada. Ja kuni punktsioonini tehakse asi ikkagi praegu ära.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

“nagu paljud teised plaanilised ravid on edasi lükatud” – jah on, aga mitte eristades, et vaktsineeritutele teeme plaanililist ravi ja mittevaktsineeritutele ei tee.

Sellist õigust ikka ei saa olla.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda muidugi, saan sellest aru ja oleksin ka pahane. Aga minuteada võeti see otsus vastu alles hiljuti. Aga, kui ivf ravi oli alustatud enne neid muudatusi, siis ei saanud ka enne ivf ravi alustamist kedagi teavitada. Ja kuni punktsioonini tehakse asi ikkagi praegu ära.

Kui otsus võeti vastu hiljuti ja tehti ajal, mil osadel inimestel oli ivf pooleli, siis oleks õige neile siirdamine ära teha ja kõigile uutele patsientidele, kes alustasid ivf-i pärast otsuse tegemist, peaks teavitama uutest reeglitest.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda muidugi, saan sellest aru ja oleksin ka pahane. Aga minuteada võeti see otsus vastu alles hiljuti. Aga, kui ivf ravi oli alustatud enne neid muudatusi, siis ei saanud ka enne ivf ravi alustamist kedagi teavitada. Ja kuni punktsioonini tehakse asi ikkagi praegu ära.

Kui otsus võeti vastu hiljuti ja tehti ajal, mil osadel inimestel oli ivf pooleli, siis oleks õige neile siirdamine ära teha ja kõigile uutele patsientidele, kes alustasid ivf-i pärast otsuse tegemist, peaks teavitama uutest reeglitest.

Siis võiksid sama väita ka kõik inimesed kelle plaaniline ravi praegu pooleli jäi? Operatsioonid edasi lükati?

Aga eks teil on võimalus seda ITKga ja oma raviarstiga arutada ja nõuda õigusi.

 

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 317 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF november-detsember