Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF oktoober-november

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 287 )

Teema: IVF oktoober-november

Postitas:
Bi-Bi

AitĂ€h jagamast, Kmkm! Hoian pöialt, et rasedus kulgeks edukalt! Eriti rahustas mind see sĂŒmptomite otsimise osa, sest ma olen super ĂŒlemĂ”tleja kui vĂ”imalus anda😀

Ma olen sinuga veidi sarnases olukorras- samuti aastaid ĂŒritanud last saada ja tekkinud rasedused on jĂ€rjest katkenud ja peetunud. Ja ka lapsendamise jĂ€rjekorda saame kohe kui meile pere uuring Ă€ra kirjutatakse, ootame seda juba mitu kuud, segased ajad seal ametis.

Hetkel on mul kĂ€sil 4. tĂ€isring ja tĂ€na nĂ€gin esimest korda elus sellist kombot, kus rasedus on samaaegselt emaka sees ja sĂŒda lööb!!! Neid kahte eraldi olen varem ka nĂ€inud
 Olin tulemusest tĂ€iesti ĆĄokeeritud, sest tĂ€nane hommik algas mÀÀrimisega ja olin juba kindel, et on jĂ€lle selleks korraks kĂ”ik. Aga vot siis 🙂

NĂŒĂŒd peab paar nĂ€dalat jĂ€lle pĂ€ev korraga elama kuni uue UHni ja palvetama, et mÀÀrimine endaga midagi kurba kaasa ei too
 no kĂŒll vĂ”ib see raseduse algus habras olla

Bi-Bi, kas sul on jÀtkuvalt kÔik stabiilne?

Kiks, sulle paid ja pea vastu!

Palju Ă”nne LuisaLotta! MĂ”tlesin Su peale tĂ€na 🙂

Mul Ă”nneks suuremate kaebusteta…vahepeal iiveldab korralikult ja jube nĂ€lg on kogu aeg, aga ĂŒldiselt pole vĂ€ga viga. Töökoormus vĂ€ike, kodus ei mööbelda ja puhkan vĂ”imalikult palju. NeljapĂ€eval uus ultraheli.

Kellelgi pidi veel tÀna UH olema kui mu mÀlu mind ei peta?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul oli tĂ€na ultraheli, kĂ”ik korras ja sĂŒdametegevus regulaarne. 7+0 ja suunati kohe rasedana arvele vĂ”tma, jĂ€rgmine nĂ€dal siis ÄE vastuvĂ”tt. MĂ”neks ajaks kergem hingata.

Anne

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
LuisaLotta

Palju Ônne sulle,  Anne!

Bi-Bi, edu tÀnaseks!

Mul on jĂ€rgmine UH teisipĂ€eval, loodan, et on jĂ€tkuvalt kĂ”ik hĂ€sti ja saan ka arvele vĂ”etud🙂 MÀÀrimine on ka selleks korraks lĂ”penud, oh kui hea oleks kui nii jÀÀkski, niigi on nĂ€rvid lĂ€bi😀

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

AitÀh ja palju Ônne sulle ka LuisaLotta!

Bi-Bi, kuidas sul lÀks tÀna? Kas kÔik ikka hÀsti?

Anne

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Palju Ônne Anne!

Mul UH tehtud, nĂ€dalaga kenasti kasvanud, sĂŒdametöö olemas ja mis peamine hematoom vĂ€iksem. SĂŒstimisest ja ravimitest pÀÀsen alles enne jĂ”ule, aga hetkel on kĂŒll tunne, et natuke saab rahulikumalt hingata.

Hoian kĂ”igile pöidlaid nende armsate tĂ€pikeste kasvatamisel 🙂

Bi-Bi

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

AitĂ€h ja super uudis, Bi-Bi! Ma pean ka veel sĂŒstima, aga ehk paari nĂ€dala pĂ€rast pÀÀsen sellest. Aga nii tore, jĂ”uludeks peaks tĂ€pikesed juba pĂ€ris suured olema! VĂ€ga pĂ”nev 🙂

Anne

+2
0
Please wait...

Postitas:
Katherine

Ütlen teile tere

Olen siin mĂ”nda aega lugemas kĂ€inud. NĂŒĂŒd mĂ”tlesin, et teen teile kĂ”igile ĂŒhe suure ja sooja virtuaalse kalli ja ĂŒtlen omalt poolt kĂ”igile tere. Minu lugu on selline, et ĂŒritasime 2 aastat loomulikul teel, kuid ei midagi. Selle aasta alguses siis vĂ”tsime asja kĂ€sile. Uuringutest selgus, et sperma kvaliteedi tĂ”ttu on  loomulikul teel rasestumise tĂ”enĂ€osus 0% ja ka minu enda vanus 41…. Nii et ei midagi vĂ€ga head. Esimene katsetus pidi olema aprillis aga siis lĂ€ks maailm lukku ja kĂ”ik nihkus edasi juunisse. Punkteeriti 6 folliikulit, millest 5 viljastati. Kui rÔÔmsa ootusĂ€revusega siirdamisele lĂ€ksin, siis selgus, et 4 ei hakanud ĂŒldse arenema ja viies oli lĂ”petanud arengu pĂ€evake enne siirdamist. See oli mulle nii tohutu pettumus, et nutsin 3 pĂ€eva jutti pĂ”himĂ”tteliselt. Otsustasin et ĂŒhed pĂ€evad jÀÀvad vahele ja siis uuele ringile, aga kuna sain tohutuid ravimidoose, siis tundub, et midagi lĂ€ks paigast ja pĂ€evad, mis pĂ”himĂ”tteliselt 20 aastat nagu kellavĂ€rk kĂ€inud, jĂ€id augustis 3 nĂ€dalat hiljaks ja septembri omad tulid alles oktoobri alguses. Aga arsti juures on kĂ€idud ja ootan nĂŒĂŒd novembri tsĂŒklit, et sĂŒstidega algust teha. Mis mind murelikuks teeb, oli arsti kommentaar spermogramile – et spermatosoidi ehitus on halb ja ebakvaliteetsete embrĂŒode oht on suur. Ma arvan, et kĂ”ik siinviibijad teavad seda lapsesoovi intensiivsust – kui lihtsalt ei ole nĂ”us loobuma ja soovid kĂ”iki riske minimaalseks viia. SeepĂ€rast kaalun doonori kasutamist. Arst ĂŒtles, et superspermaga doonorit kasutades tĂ”useks tĂ”enĂ€osus ca 30% vĂ”rra, aga ma ei ole julgenud seda oma mehele rÀÀkida 🙁 Eks pean selle mĂ”ttega ikka vĂ€lja tulema, sest paberid peab enne alustamist ju Ă€ra tĂ€itma….

Aga  soovin kÔigile siinsetele armastele hingedele palju jÔudu, lootust ja Ônnestumisi ja beebiunistuste tÀitumist!

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Esimesel korral Ônnestunud IVF

Siinolijate lootuse tĂ”stmiseks jagan ka enda esimese IVFi kogemust – punktsioon ja siirdamine oli septembri lĂ”pus, tĂ€na kĂ€isin UH ja rasedus tĂ€pselt nii nagu olema peab 7+1 ja kĂ”ik nĂ€itajad ka nii nagu olema peab ning korduvalt sai ka sĂŒdant kuulatud ❀MĂŒstika! Vahepeal olen muidugi ennast lolliks muretsenud ja peas lĂ€bi pĂ”denud nii emakavĂ€lise raseduse kui ka peetumise, lihtsalt nii uskumatu, et see vĂ”imalikuks sai ja kohe esimese korraga (olen 40). VĂ€ga meeldiv kogemus Pelgus ja arstiks oli dr Kask. KĂ”igile usku, lootust ja armastust soovides!

N40

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
berru123

Tere!

Liitun teiega! Ei ole siin foorumis juba pikalt kĂ€inud ( ei teadnud, kas kasutaja ĂŒldse alleski on), aga vĂ”ta nĂ€pust! KĂ”ik toimib 🙂 Minust nii palju, et IVF radadel oleme mehega 2015aastast ning tookord esimene katse kohe ka Ă”nnestus! Praegu oleme oma kolmandal katsel, 27.10 oli siirdamine, minuga koju tuli ĂŒks tubli ja tugev viie pĂ€evane blastotsĂŒst. Veretest on 10.11. KĂŒll see ootaja aeg on ikka ilmatuma pikk 🙂

Sinnamaani 2x pÀevas Gepretix ja igal hommikul Clexane.
Soovin palju edu kĂ”igile, kes toimetavad ja palju Ă”nne neile, kes oma triibud juba kĂ€tte saanud 🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
jackie123

Hei! Kas teie arst on rÀÀkinud midagi valuvaigistite kasutamise kohta enne siirdamist? Ma mĂ€letan, et enne punktsiooni oli lubatud vaid paratsetamool. Ja nĂŒĂŒd vist ka, pigem ibukat mitte vĂ”tta?

Pea nii valutab ravimitest:(

KÔike head kÔigile!

jackie

0
0
Please wait...

Postitas:
kmkm

Hei! Kas teie arst on rÀÀkinud midagi valuvaigistite kasutamise kohta enne siirdamist? Ma mĂ€letan, et enne punktsiooni oli lubatud vaid paratsetamool. Ja nĂŒĂŒd vist ka, pigem ibukat mitte vĂ”tta?

KÔike head kÔigile!

jackie

enne siirdamist ĂŒhest ibukast midagi ei juhtu. vĂ”ta. peavalu on vastik kannatada.

0
0
Please wait...

Postitas:
Mupsik

Oh mis toredad uudised siin on 🙂

Hoian  Anne’le ja Bi-Bi’le pöialt!

Endal on reedel UH, ei jÔua seda kuidagi Àra oodata.

Soeses Clexane sĂŒstimisega tekkis apteegis ootamatu olukord. Nad ei vĂ”ta kasutatud sĂŒstlaid vastu. Ei taha neid olmeprĂŒgiga Ă€ra vista. Kuidas teie olete selle probleemi lahendanud?

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KÔike head kÔigile!

jackie

Rasedatele ei ole ibukas soovitatav, seega tahaks arvata, et enne siirdamist ok. Tugeva valu korral vĂ”tta sisse korraga 800mg, mitte vĂ€hem. Vaevlen samuti peavalude kĂ€es alates siirdamisest ja mĂ”ni pĂ€ev on ikka nii hull, et olen terve pĂ€eva pimedas toas horisontaalis 🙁 Paratsetamool 1000mg aitab hullematel pĂ€evadel ainult hetkeks. JĂ€lgi kindlasti, et palju vett jood, sest vedelikupuudus aitab peavalule kaasa.

0
0
Please wait...

Postitas:
Bi-Bi

Hoian Anne’le ja Bi-Bi’le pöialt!

Soeses Clexane sĂŒstimisega tekkis apteegis ootamatu olukord. Nad ei vĂ”ta kasutatud sĂŒstlaid vastu. Ei taha neid olmeprĂŒgiga Ă€ra vista. Kuidas teie olete selle probleemi lahendanud?

Edukat UH Sulle reedel! Anna teada, kuidas lÀks.

Minule anti kliinikust kollane vĂ€ike tĂŒnn torkavatele jÀÀtmetele kaasa ja nĂ”elad mahuvad veel sinna Ă€ra. Alguses tundus nii suur, et arvasin, et see kĂŒll tĂ€is ei saa-nĂŒĂŒd aga sĂŒstin pea jĂ”uludeni ja saab kindlasti tĂ€is. Äkki jÀÀtmejaama saaks viia? VĂ”i perearsti kĂ€est kĂŒsida, kas nad vĂ”taks vastu?

0
0
Please wait...

Postitas:
milksu

<p style=”text-align: left;”>Nii, minul ka nĂŒĂŒd 10 pĂ€eva sĂŒste lĂ€bi. Doose ei muudetud. Algusest peale Gonal 225 ĂŒhikut ja luveris 75. Ultrahelis oli paraku ainult kolm foliikulit mis teeb pisut kurvaks, aga eks nĂ€is mis saab. TeisipĂ€eval punktsioon ja reedel siirdamine ( kui saab )</p>

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KÔike head kÔigile!

jackie

Rasedatele ei ole ibukas soovitatav, seega tahaks arvata, et enne siirdamist ok. Tugeva valu korral vĂ”tta sisse korraga 800mg, mitte vĂ€hem. Vaevlen samuti peavalude kĂ€es alates siirdamisest ja mĂ”ni pĂ€ev on ikka nii hull, et olen terve pĂ€eva pimedas toas horisontaalis 🙁 Paratsetamool 1000mg aitab hullematel pĂ€evadel ainult hetkeks. JĂ€lgi kindlasti, et palju vett jood, sest vedelikupuudus aitab peavalule kaasa.

AitĂ€h! Haha.. ma pole isegi seda paratsetamooli julgenud korraga ĂŒle 500 mg vĂ”tta. Olen selline kartlik. Aga jah, see pidev tuikav peavalu on ĂŒsna zombiks tegev.

Hoian Anne’le ja Bi-Bi’le pöialt!

Edukat UH Sulle reedel! Anna teada, kuidas lÀks.

Minule anti kliinikust kollane vĂ€ike tĂŒnn torkavatele jÀÀtmetele kaasa ja nĂ”elad mahuvad veel sinna Ă€ra. Alguses tundus nii suur, et arvasin, et see kĂŒll tĂ€is ei saa-nĂŒĂŒd aga sĂŒstin pea jĂ”uludeni ja saab kindlasti tĂ€is. Äkki jÀÀtmejaama saaks viia? VĂ”i perearsti kĂ€est kĂŒsida, kas nad vĂ”taks vastu?

Minul vĂ”ttis kliinik kasutatud sĂŒstlad vastu. Ise alguses selle peale ei tulnudki, aga Ă”de ĂŒtles, et tooge jah kĂ”ik sĂŒstlad meile.

-jackie

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

KÔike head kÔigile!

jackie

Ma kĂŒll ei ole IVFga kokku puutunud (tulin seda teemat lugema, sest vĂ”ibolla tuleb endal ka see tee ette vĂ”tta), aga olen lugenud, et kĂ”ik pĂ”letikuvastase toimega valuvaigistid (ibuprofeen, ketoprofeen jms) on rasestuda ĂŒritades halb valik, sest nad pidavad kuidagi muutma emaka limaskesta siledamaks, mis takistab munarakul selle kĂŒlge kinnitumist.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

KÔike head kÔigile!

jackie

Ma kĂŒll ei ole IVFga kokku puutunud (tulin seda teemat lugema, sest vĂ”ibolla tuleb endal ka see tee ette vĂ”tta), aga olen lugenud, et kĂ”ik pĂ”letikuvastase toimega valuvaigistid (ibuprofeen, ketoprofeen jms) on rasestuda ĂŒritades halb valik, sest nad pidavad kuidagi muutma emaka limaskesta siledamaks, mis takistab munarakul selle kĂŒlge kinnitumist.

Ilmselt kindlam on jah kasutada paratsetamooli. Just kĂŒsisin arstilt, et kui palju paratsetamooli rasedana vĂ”tta vĂ”ib, siis vastus oli max kogus 1000mg x 4 ööpĂ€evas. Seega kui korralik valu, siis 1000mg korraga, 500mg jÀÀb vĂ€heks.

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere taas! Palju Ă”nne kĂ”ikidele triibulistele!😊

Minul siis esimene ivf katse ebaĂ”nnestus. Kaks tsĂŒklit pausi ja nĂŒĂŒd kĂŒlmaring. Eelmisel korral Ă”nnestus kĂŒlma panna 10 mis vĂ€ga hĂ€sti. Hetkel siis vĂ”tan esfrogemi 2mg 3x pĂ€evas pluss vitamiine terve ports, mees muigabki, et korralik kĂ”hutĂ€is 😄. 18nov siirdamisele, siirdatakse ĂŒks ja seekord katsetab “liimiga” kui ei Ă”nnestu siis jĂ€rgmisel korral vist lasen kaks siirdada.

Soovin meile kiireid triipe…ise ootan triipe juba 2.5aastat 😑

Kts.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Hei Kts.

Mul on sama seis, alustan kĂŒlmaringiga see kuu. Hetkel ports vitamiine iga hommik vĂ”tta. Kas tohib kĂŒsida mitme pĂ€evased ja millise hindega embrĂŒod sul kĂŒlmas on? 10 tĂŒkki kĂŒlmas on kĂŒll vĂ€ga hea saak. Minul kaks 5 pĂ€evast kĂŒlmas ja sĂŒdamest loodan, et nad on tublid ĂŒles sulades.

Maria

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei Maria,

Kirjutan nii palju kui tean sest minu jaoks see kĂ”ik ĂŒks segapundar 😄

Punktsioonilt saadi 21 rakku. KĂŒlma saigi 10 vĂ€ga head nii ma sain aru aga ega ma seda hinnet kĂŒll nii ei tea jah vĂ”i saab seda kuskilt ise ka vaadata? Peale punktsiooni siis siirdati 1 kolmepĂ€evane mis ei arenenud edasi. Veretest oli 1. Seekord siis siirdatakse 1 viiepĂ€evane.

No ja kaks on ikka parem kui mitte midagi ju ja loodame ikka parimat, peavad lihtsalt olema tublid ja tugevad 😊

Kts.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Hei jÀlle Kts

Minule arst ĂŒtles, et millise hindega nad olid –  5 pĂ€evased ja hinnetega 4AA ja 3 AA.

Minu jaoks on arusaamatu, miks sulle 3ndal pĂ€eval siirdamine tehti, kui sul nii palju rakke saadi ja veel 10 kĂŒlma pandi.  Eeldan, et kĂ”ik mis kĂŒlmas on, on 5 pĂ€evased.  5 pĂ€evased on suurema tĂ”enĂ€osusega tublid.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Vaatasin digilukku ka ja ei leidnud kuskilt infot mis hindega…aga jah ma ei oska öelda millest selline otsus juu ikka kĂ”ik nii nagu pidi. Haigusloos kirjas oli nii:

21.08.2020 IVF -ICSI – ET. OHSS oht 05.08.20 Stim. Ovaleap 150 (10) + Cetrotide (6) + Ovitrelle 0,25 Teostatud IVF-ICSI FP 18.08 Saadud 20 R -> 20 viljastus Siirdatud 3. pĂ€eval 8 R 1 -2 , kĂŒlmutatud 10 embrĂŒot Toetusravi + Dostinex 1×1, Rohkelt juua HCG 1.09.20

Kts.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Kahjuks ei oska digiloost ma ka midagi vĂ€lja lugeda. Ma kĂ€in era kliinikus ja seal ĂŒtles arst kohe, et kasvatame 5 pĂ€evaseks, vaatamata sellele, et minult ainult 2 rakku saadigi. Arsti seisikoht oli, et 3 pĂ€evaste siirdamisega pole suurt mĂ”ttet minu puhul siirdada, sest enamus viljastunud rakke elavad 3nda pĂ€evani, aga sealt edasi juba ainult tublimad. Peale 3ndat pĂ€eva hakkab embrĂŒo kasvus rolli mĂ€ngima sperma kvaliteet.

Loodan, et meil lÀheb edukalt algav kuu!

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Ma kĂ€in ka erakas ja usaldan oma arsti 🙂 no varem vĂ”i hiljem peavad need triibud ju tulema ka. Triipe pĂŒĂŒdnud ikka mega kaua kuid siiski olen suutnud sĂ€ilitada kaine mĂ”istuse ja mitte masendusse langenud.

Kts.

+1
0
Please wait...

Postitas:
LuisaLotta

Mul oli eile jĂ€lle UH, beebi on veits ĂŒle sentimeetri pikk ja sĂŒda jĂ€tkuvalt lööb.  Rasedust on kasvu jĂ€rgi 7+2, Ă€pi jĂ€rgi 7+6. Pean vist nĂŒĂŒd vĂ€ikeste sammudega juunibeebide grupi poole sammuma hakkama – vĂ€ga uudne kogemus mu jaoks ja vĂ€ga loodan, et enne paari aastat mul IVFi gruppi uuesti asja ei ole🙂 🙏 Kuigi ilmselt kaasa elamas kĂ€in vanast harjumusest ikka😀

AitĂ€h teile kĂ”igile toetuse ja heade sĂ”nade eest! See on tĂ”esti hindamatu vÀÀrtusega!❀

Edu ja peatseid korralikke triipe teile kÔigile!!!

Bi-Bi ja Anne, kas teil on plaanis juunibeebidesse ĂŒmber kolida? Praegu on seal vist suht vÔÔras rahvas mu jaoks🙂

+1
0
Please wait...

Postitas:
milksu

Minu punktsioon oli Ă€ra ja saadi neli rakku. Kui tugevad seda veel ei tea. Reedel peal olema siirdamine. Sain toetuseks veel amelgeli kĂŒĂŒnlad ja medrol tabletid. Tekkis selline kĂŒsimus, et kas kortslehetee joomisest oleks ka abi? Kas keegi on joonud? Mul suhteliselt Ă”huke limaskest.

0
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Mul oli eile jĂ€lle UH, beebi on veits ĂŒle sentimeetri pikk ja sĂŒda jĂ€tkuvalt lööb. Rasedust on kasvu jĂ€rgi 7+2, Ă€pi jĂ€rgi 7+6. Pean vist nĂŒĂŒd vĂ€ikeste sammudega juunibeebide grupi poole sammuma hakkama – vĂ€ga uudne kogemus mu jaoks ja vĂ€ga loodan, et enne paari aastat mul IVFi gruppi uuesti asja ei ole🙂 🙏 Kuigi ilmselt kaasa elamas kĂ€in vanast harjumusest ikka😀

AitĂ€h teile kĂ”igile toetuse ja heade sĂ”nade eest! See on tĂ”esti hindamatu vÀÀrtusega!❀

Edu ja peatseid korralikke triipe teile kÔigile!!!

Bi-Bi ja Anne, kas teil on plaanis juunibeebidesse ĂŒmber kolida? Praegu on seal vist suht vÔÔras rahvas mu jaoks🙂

Nii tore kuulda, et kasvab kenasti!

Mul 19.11 Ă€mmaemanda visiit ja kui siis kĂ”ik kenasti kolin ka ĂŒmber. Praegu tundub natuke vara, ei julge veel liiga palju rÔÔmustada, kuigi enesetunne on stabiilne 🙂

Bi-Bi

+1
0
Please wait...

Postitas:
KĂ€gu

Tere kÔik see pere!

PĂ€rast 1.5 a eemalolekut olen back-in-ivf-business.

2019 mais oli ebaĂ”nnestunud tĂ€isring (siirdamiseni ei jĂ”udnud, sest kĂ”ik embrĂŒod hukkusid), pĂ€rast mida vĂ”lusime juuni lĂ”pus naturaalselt 2 triipu vĂ€lja (mina olengi see linnalegend🙂 kes pĂ€rast ivfi protseduuri jĂ€i naturaalselt rasedaks), kuid kahjuks see pidu lĂ”ppes peetumisega… Olin pĂ€rast neid ĂŒleelamisi omadega nii lĂ€bi, et alles kevadel vĂ”tsin sammud Pelgusse tagasi. Kevad lĂ”i muidugi plaane sassi, suvel proovisime letrozolega turgutada, et Ă€kki ikka Ă”nnestub jĂ€lle ilma ivfita jÀÀda (aga tolku miskit) ning oktoobris hakkasin vĂ”tma pille, et munasarjad restartida ja eilsest sĂŒstin Ovaleapi. Kui eelmine kord saatsid mind alguses tugevad iiveldushood, siis seekord on peavalu juba pĂ€rast esimest sĂŒsti (Ă”htuks enam ei suutnud kannatada, vĂ”tsin 1000mg paratsetamooli, loodan et see ikka ok).

Mida oli aga vĂ€ga rÔÔmustav lugeda – LuisaLotta, Sina olid ka eelmine aasta mai-juuni ivfi teemas (ja, kui ma segi ei aja, siis olid tol ajal meie teekonnad ĂŒsna sarnased) ning nii tore oli lugeda Su rÔÔmsaid uudiseid! Ja nĂŒĂŒd vĂ”iduka lĂ”puni, eks 😉

Dinnu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. TĂ€psemalt

Postitas:
KĂ€gu

Tore kuulda, et sul hÀsti Bi-Bi!
LuisaLotta, ma ei usu, et teise gruppi ĂŒle kolin, olen seal lugemas kĂ€inud, aga ei soovi otseselt liituda. VĂ€hemalt veel mitte. Liitudes eeskĂ”nelejaga, siis sa olid ka minu esimese ringi grupis (mĂ€rts 2019). Seega tĂ”esti tore, et sul ka lĂ”puks kĂ”ik hĂ€sti.
VÔiduka lÔpuni siis, eks!

Anne

0
0
Please wait...

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 287 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF oktoober-november