Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Veebruar-Märts 2023

Näitan 14 postitust - vahemik 181 kuni 194 (kokku 194 )

Teema: IVF Veebruar-Märts 2023

Postitas:
Kägu

Üleüldse olen nendes teemades pigem kinnine ega ole isegi oma perega jaganud, et meil selline “töö” käsil. Kuidas teie toimetate ja mida soovitate teha, et kuplialune keema ei läheks kõigi nende emotsioonide ja ootusärevuse kompotis?

ma alustasin ivf-i 42-aastaselt. Ega ka alguses ei tahtnud teistega jagada, ei tea ju, kuidas läheb. Mul oli üks sõbranna, kes oli juba ca 6 aastat ivf kaudu üritanud last saada, temaga rääkisin. Tal õnnestuski rasestuda lõpuks. Mind aitas emotsionaalselt see, et mu ootused olid väga madalad, ilmselt ka sõbranna pikk kogemus pani mind valmistuma selleks, et võibki vahel kaua minna. Aga rasestumise tõenäosus iga katsega ainult suureneb!

Teiseks andis mu arst ikkagi lootust: ütles, et rasestumise tõenäosuse protsendid vanuse kohta on mis iganes, aga need ei ütle midagi konkreetse naise kohta. On naisi, kes alustavad 42-aastaselt ja saavad veel kolm last.

kolmandaks.. nagu mul mees ütles: see on meie kontrolli alt väljas. See ka mõjus rahustavalt, saan küll olla tervislik ja võtta vitamiine, mida tegingi, aga lõpuks ei kontrolli ma seda, kas rasestumine õnnestub. Kõik läheb nagu läheb.

39 on väga ok vanus, võid veel kolm last saada! 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, see oli väga julgustav! ❤️

Jaksu ja meelerahu meile kõigile!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mida soovitate teha, et kuplialune keema ei läheks kõigi nende emotsioonide ja ootusärevuse kompotis?

Soovitaks mõelda valmis mingi ajaperiood kaua proovid ja sammud, mida järgmisena ette võtate. Lisaks vanusele sõltub palju analüüside tulemustest, munarakkude arvust ja kvaliteedist. Arstid võivad soovitada, et proovida tasub ka ühe, kahe rakuga, aga iga ebaõnnestunud täisring, millele on eelnenud süstimised, arstivisiititel käimised, punktsioon, siirdamine, võib mõjutada emotsionaalselt ja tekitada sisemisi pingeid. IVF-i teekond võib olla paljudel sarnane, aga taust on kõigil erinev.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heihei!

Kirjutan ka oma katsetest.

2019 aprill täisring, täielik ebaõnnestumine, sest polnud midagi siirdada.

2019 november täisring,  siirdamine õnnestus ja nüüd kasvab kodus üks tubli plikatirts.

2022 jaanuar täisring, külma läks 5 embrüot.

2022 märts FET, mis ebaõnnestus (hcg alla 1)

Augustis avastati emakas polüüp ja käisin hüsteroskoopial.

2022 detsember FET, mis ebaõnnestus (hcg alla 1)

2023 aprill FET, mis arvatavasti ebaõnnestus. Vähemalt täna oli kodune test negatiivne, homme veretestile, aga ega ei looda sealt midagi.

Külmas ei ole enam midagi. Muidu olen endometrioosi diagnoosiga ja ega mehelgi näitajad väga head ei ole.

Kuna esimene õnnestumine tuli ikkagi päris kiiresti, siis ei osanud oodatagi, et FET nii halvasti läheb. Oeh, kuidagi nii tühi tunne on praegu.

_Miska_, 36

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna, 14 päeva pärast siirdamist, hcg tulemuse – ainult 15 🙁 Ootan nüüd arsti kõnet, et mis edasi saab..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul oli siirdamine 17.04  5/6 päevane ja eile 21.04 hakkas määrima + veel päevade moodi valud , tänagi väga õrnalt määrib   . Mul pole mitte kunagi nii vara määrinud kas tõesti juba näitab , et ebaõnnestus katse ? ????

Olen nii õnnetu ???? Kas kellegil veel nii olnud ?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul oli siirdamine 17.04 5/6 päevane ja eile 21.04 hakkas määrima + veel päevade moodi valud , tänagi väga õrnalt määrib . Mul pole mitte kunagi nii vara määrinud kas tõesti juba näitab , et ebaõnnestus katse ? ????

Olen nii õnnetu ???? Kas kellegil veel nii olnud ?

Äkki see on hoopis pesastumisest? Ajaliselt võiks nagu klappida vist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu teise siirdamise järgse esimese veretesti (17.04) vastus oli üllatuslikult positiivne, samuti teise oma (20.04). 8.05 on UH.

Samal ajal ei ole mul mingeid füüsilisi sümptomeid , mis päriselt rasedusele viitaksid – ei valuta rinnad ega kõht, rinnanibud pole tumedamaks muutunud, määrimist pole olnud, ei iivelda. Kas kellelgi on veel selliseid kogemusi?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Heihei!

Kirjutan ka oma katsetest.

2019 aprill täisring, täielik ebaõnnestumine, sest polnud midagi siirdada.

2019 november täisring, siirdamine õnnestus ja nüüd kasvab kodus üks tubli plikatirts.

2022 jaanuar täisring, külma läks 5 embrüot.

2022 märts FET, mis ebaõnnestus (hcg alla 1)

Augustis avastati emakas polüüp ja käisin hüsteroskoopial.

2022 detsember FET, mis ebaõnnestus (hcg alla 1)

2023 aprill FET, mis arvatavasti ebaõnnestus. Vähemalt täna oli kodune test negatiivne, homme veretestile, aga ega ei looda sealt midagi.

Külmas ei ole enam midagi. Muidu olen endometrioosi diagnoosiga ja ega mehelgi näitajad väga head ei ole.

Kuna esimene õnnestumine tuli ikkagi päris kiiresti, siis ei osanud oodatagi, et FET nii halvasti läheb. Oeh, kuidagi nii tühi tunne on praegu.

_Miska_, 36

Sul on veel aega proovida ja ma usun, et see õnnestub varem või hiljem!

Kõike head Sulle!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heips, mul oli siirdamine 13.4. Tegin esimese testi teisip 18.4 ja oioiii, seal oli õrnalt näha teine triip????????, reedel 21.4 tegin clearblue ja täiesti selge plus joonistus paari minutiga. ???? eile hommikul 22.4 tegin one step digitesti ja tuli YES+ !! Kuna lihtsalt ei suuda uskuda siis tegin veel täna hommikul clearblue digitesti ja tuli rase 1-2. Kas see nr liiga väike? Samas õige testimise päev mis arst andis on alles 27.4????

Lihtsalt ei suuda uskuda! Kas tõesti on aeg unistustel täituda?!

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heips, mul oli siirdamine 13.4. Tegin esimese testi teisip 18.4 ja oioiii, seal oli õrnalt näha teine triip????????, reedel 21.4 tegin clearblue ja täiesti selge plus joonistus paari minutiga. ???? eile hommikul 22.4 tegin one step digitesti ja tuli YES+ !! Kuna lihtsalt ei suuda uskuda siis tegin veel täna hommikul clearblue digitesti ja tuli rase 1-2. Kas see nr liiga väike? Samas õige testimise päev mis arst andis on alles 27.4????

Lihtsalt ei suuda uskuda! Kas tõesti on aeg unistustel täituda?!

Update!
Täna veretesti tulemus 405! ???? Ametlikult rase…

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Heips, mul oli siirdamine 13.4. Tegin esimese testi teisip 18.4 ja oioiii, seal oli õrnalt näha teine triip????????, reedel 21.4 tegin clearblue ja täiesti selge plus joonistus paari minutiga. ???? eile hommikul 22.4 tegin one step digitesti ja tuli YES+ !! Kuna lihtsalt ei suuda uskuda siis tegin veel täna hommikul clearblue digitesti ja tuli rase 1-2. Kas see nr liiga väike? Samas õige testimise päev mis arst andis on alles 27.4????

Lihtsalt ei suuda uskuda! Kas tõesti on aeg unistustel täituda?!

Update!

Täna veretesti tulemus 405! ???? Ametlikult rase…

Jannika olen

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne Jannika! ????

Ma käisin vahepeal vahekontrollis ja edasine plaan sai detailsemalt paika 🙂 Raviskeem sai korralikku täiendust. Ajasin näpuga järge ja panin telefoni kalendri tervitused, et uus rohi lisandumas 😀

Üllatuseks aga on peale eelmist rasedust tsükkel täpselt samas režiimis ehk uus siirdamine tuleb täpselt samal kuupäeval, kui eelmine õnnestunud katse, kes kodus kasvamas  ????

P19

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Palju õnne, Jannika! ????

Mina olen FETi ootel, oleneb kuidas nüüd tsükkel läheb, siirdamine loomulikku tsüklisse. Minu 18st munarakust punktsioonil viljastus 5nda päevani 3tk.

BiancaA

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 181 kuni 194 (kokku 194 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine IVF Veebruar-Märts 2023