Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 290 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2019

Postitas:

Tere, juuli ☀️

Loodan, et juuli on meie kuu ja tuleb ohtralt rasvaseid triipe ???? Mina endiselt rase ei ole, peast natuke nagu oleks ???? Väga halb on olla täna hommikul, RT oli negatiivne nagu ikka. Mensest ka ei ole. Imetan üsna vähe veel, aga selle kuuga plaanin lõpetada. Äkki siis augustis saan oma triibud, kui imetamine tõesti rasestumist takistama peaks ????

Kuidas teie juuli algas? ????

A.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 01.07 09:05; 02.07 10:24; 05.07 21:01; 05.07 21:04; 09.07 12:24; 10.07 09:10; 10.07 22:17; 14.07 09:08; 15.07 09:58; 16.07 23:13; 18.07 15:06; 22.07 11:54; 26.07 15:06; 27.07 20:23; 31.07 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Copy eelmisest teemast:
LÜHENDID:
OV- Ovulatsioon
CD- CYCLE DAY ehk mitmes tsükli päev on
– Tsükli esimene päev on menstruatsiooni esimene päev
DPO- DAY PAST OVULATION ehk mitu päeva on ovulatsioonist möödas.

Kasulikud lingid:
Rasedustestid ja ovulatsioonitestid: http://www.ovulatsioonitestid.ee/
Raseduse kalkulaator ja ovulatsiooni kalkulaator: http://kasulik.delfi.ee/calc/rasedus-ja-pere/

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 09:56; 02.07 11:10; 02.07 11:14; 16.07 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen teadliku pausi Juulis ja Augustis (EI rasedustestidele ja EI ütlen ka näpuga järje ajamisele, kuna on OV, muidu OV teste pole veel teinud. Võtan kasutusele sept. Siis on ka aasta täis. EI ütlen ülemõtlemisele. Ütleks EI ka seksile aga mees seda ei luba????

Põhjus lihtne. Ei soovi kevade last. Märts-Aprill siis on liiga palju sünnipäevasid suguvõsas. Reaalselt iga nv peab käima kuskil. Ja nii tüütu!????
Naudin suve ja käin siin lugemas kuidas kellegil läheb????
Olen tagasi Septembris.
Kõigile ilusaid ja rasvaseid triipe Juulis!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!
Tulen ka juulisse üle. Mina helistasin täna viljatusravi arstile ITKsse ja sain juba homseks aja (keegi oli ära öelnud). Ei oodanud nii ruttu, aga võtsin muidugi vastu. Eks siis saab selgust, kas midagi on viga või tuleb lihtsalt edasi proovida. Närv on juba sees… :S
Proovimist on siis umbes aasta jagu juba.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liigun ka juulikuusse. Hetkel põnev aeg lähenemas. FLO äpi järgi OV nelja päeva pärast. M
Pole mitu kuud ovulatsiooniteste teinud, mõtlesin, et see kuu võiks jälle teha. Alustan testimist tänasest.

Mees käis mul täna analüüse andmas. Juuli keskel siis kordusanalüüs. Mind väga üllatas, et spermaanalüüsi pidi wc-s andma. Ütles, et päris raske on sellises kohas lõpuni jõuda. Ma ise arvasin, et selleks on mingi eraldi ruum ikka. Kas ongi siis nii, et spermaanalüüsi antakse mingis suvalises ruumis? Või kuna Tartus praegu remont, sii oli lihtsalt mingi ajutine ruum?

Ja seda ka ei tea, millal vastused tulevad. Ütles, et ühtegi arsti ei näinud. Kõik olid laborandid ja ühtegi sõna temaga ei räägitud. Ainult tere, istu, anna proov, võid minna. Väga tõredad olid ka olnud.

Pisike

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka ikka siin, neljas proovimisaasta jookseb. Kuna eelmisel korral olin rase kevad-suvi-sügis, siis oleks harjumatu keset talve suure kõhuga olla. Aga mul on täiesti ükskõik, millal teine laps sünniks, olen piisavalt kaua oodanud ning nõus igal ajal rasedaks jääma.

Ega midagi suurt teha olegi, kui jälle ov aega oodata. Lootust suurendab see, et mees võtab nüüd kalleid vitamiine ning kuu lõpus on ka androloogi vastuvõtt. Äkki oskab midagi uut rääkida, mida me veel ei tea (kuigi mõlemad oleme põhjalikult läbi uuritud).

Esimest korda üle pika aja ei nutnud enne päevi ja päevade alguses. Lihtsalt hakkan aru saama, et ma ei saa sinna midagi parata, kui laps tulla ei taha.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka juulis!

Käisin arsti juures konsultatsioonid ja kui ov ajal ei määri siis andis rohelise tule tingimusel et enne asiatamist käime mõlemad pesemas. Nüüd hoian pöidlaid et lõppeks määrimine.

Imelisi triipe kõigile

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka jätkuvalt siin, 1a4k läheb. Tsükkel on vist jälle paika loksumas, aga luteaalfaas teeb trikke (aprillis vähemalt 29päeva, viimane kord ainult 10päeva). Päevad olid ka seekord jälle mega lühikesed – 2 päeva venitas kuidagi välja. Ei ole see kortslehe tee ka neid vererohkemaks teinud.
Täna CD 4 ja OV peaks kõigi eelduste kohaselt 13-14 juuli olema. Arsti juurde jälle 9.juulil, vaatab mis siis edasi saab. Paar kuud veel proovime, siis loobume.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere, juuli ja juuli triibupüüdjad!

Mina käisin andsin täna oma vaginaalsed analüüsid ITK-s ämmaemanda juures ära. Oli väga meeldiv ämmaemand – Darja Valge. Ja mul ei olnud ka seekord valus, kui peegel sisse pandi (tavaliselt ikka on). Üldiselt olen päris valutundlik erinevalt mitmetest siinkirjutajast – tuleb välja, et on inimesi, kes hambaarstil puurimiseks tuimestavat süsti ei vaja või siis käidi tükk aega nõel varbas ringi nii, et ise väga aru ei saanud midagi. Minu jaoks oleks need mõlemad asjad ulme :D. Ma ei pea ennast väga valukartlikuks, aga mingid asjad on olnud mul ikka väga tundlikud. Aga seda enam on mul hea meel, et täna miskit valu ja ebamugavust ei olnud.

Vaginaalseete analüüside tulemused saab alles kahe nädala pärast – ootan huviga.
Mina olen nagu Ilussuvi – neljas aasta läheb ajast, kui andsime laste tulekuks rohelise tule. On ikka pikk aeg. Siin triibupüüdjates neljas kuu nüüd algas teiega – aga see kõik on erinev, sest nüüd tegelen ikka asjaga aktiivselt mitmest küljest ja olen siit saanud väga palju head nõu ja tuge. Varem olin justkui oma murega üksi (või ainult koos mehega) ja ei soovinud isegi arste külastada (põhjus selles, et enne kolmekümnendaid olin oma endometrioosiga väga aktiivne haiglate, EMO-de külastaja ja rohtude tarbija ning vahepeal lihtsalt tahtsin sellest kõigest puhata, sest see kõik oli nii keeruline minu jaoks ja tundus, see kõik tegelikult ei aita). Ega ei teagi, kas nüüdki aitab, aga kuna IVF terendab ees, siis tahes tahtmata tuleb valmistuda end sellele lainele, et käime arstidel, anname analüüse ja tarbime määratud ravi.

Aga lootus jääb ennem ikkagi loomulikul teel rasestuda. Palun!

Teistele ka triipe!

Liblikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma rivistun ka juulisse 🙂
Meil kolmas tsükkel proovimist, eelmisel kuul sain 10DPO ilusad triibud mis kahjuks edasi ei arenenud ja päevad algasid 4-päevase hilinemisega ja nüüd olen ma nii kaugel, et täna on OV päev. Panustasime eile ja üleeile, täna enam ei asjata, sest mul on OV päev vahekord väga valulik (ja mees ajas närvi ka ????).

L.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.07 06:56; 03.07 13:38; 05.07 11:37; 05.07 23:58; 08.07 00:18; 09.07 01:05; 09.07 10:05; 09.07 12:04; 09.07 12:49; 11.07 00:01; 11.07 23:44; 14.07 08:36; 14.07 23:18; 15.07 06:29; 15.07 06:58; 15.07 23:14; 17.07 22:46; 19.07 03:19; 19.07 23:43; 22.07 09:01; 23.07 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina hüppan ka Juulisse !
Tundub, et homme-ülehomme on CD1.
Arsti päeval hakkas määrima ja pidin kahjuks aja muutma.
See tsükkel tuleb mul üllatavalt lühike.
Meeleolu on väga kehv. Jäänud ainult 2 kuud siis aasta täis.

Neiuke32

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Pisike – ITK-s on küll olemas spetsiaalne ruum spermaproovi andmiseks, kus on suur diivan. Ruum ise oli muidugi kõle, aga ma ei kujuta ette wc-s spermaproovi andmist – keeruline tõesti ja kui tahta veel kahekesi koos sinna minna, siis füüsiliselt ei mahukski üldse ära.

Mul hakkas eile õhtul kergelt määrima, kuigi täna on CD13. Mõtlesin, et kas siis sellest, et eile käisin emakakaelast analüüse andmas ja ämmaemand “kangutas sealt midagi lahti”? 😀 Kas kellelgi on olnud seda kogemust, et peale vaginaalseid analüüse kergelt määrib?

Või on mu keha jälle midagi uut ilmutamas ja nüüd OV aegu (FLO järgi täna!) hakkabki määrima kergelt? Viimane peaks täiesti normaalne nähtus olema, aga mul pole tsükli keskel tavaliselt kunagi määrinud.

Homme saab täpselt kolm kuud vitamiinide võtmisest, need võivad ilmutada kuidagi oma mõju.
Kuna FLO järgi on täna OV, siis äkki õhtul teen ikkagi OV testi ka, sest ka kõht kergelt juba valutab. Probleemiks on OV testide puhul see, et enne testi on vaja hoiduda söömisest-joomisest paar-tundi, aga kui õhtul koju jõuan, siis mul see paraku ei klapi ja siis ongi see testimine kuidagi nii tülikaks muutunud minu jaoks (muudkui vaja klapitada teiste asjadega, hommikul OV test ei pruugi näidata jne).

Liblikas

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ikka korralik voolus, nii et ov ilmselt toimub/toimus ???? jääb loota, et pihta saime ????

A.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 01.07 09:05; 02.07 10:24; 05.07 21:01; 05.07 21:04; 09.07 12:24; 10.07 09:10; 10.07 22:17; 14.07 09:08; 15.07 09:58; 16.07 23:13; 18.07 15:06; 22.07 11:54; 26.07 15:06; 27.07 20:23; 31.07 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liigun ka juulikuusse. Hetkel põnev aeg lähenemas. FLO äpi järgi OV nelja päeva pärast. M

Pole mitu kuud ovulatsiooniteste teinud, mõtlesin, et see kuu võiks jälle teha. Alustan testimist tänasest.

Mees käis mul täna analüüse andmas. Juuli keskel siis kordusanalüüs. Mind väga üllatas, et spermaanalüüsi pidi wc-s andma. Ütles, et päris raske on sellises kohas lõpuni jõuda. Ma ise arvasin, et selleks on mingi eraldi ruum ikka. Kas ongi siis nii, et spermaanalüüsi antakse mingis suvalises ruumis? Või kuna Tartus praegu remont, sii oli lihtsalt mingi ajutine ruum?

Ja seda ka ei tea, millal vastused tulevad. Ütles, et ühtegi arsti ei näinud. Kõik olid laborandid ja ühtegi sõna temaga ei räägitud. Ainult tere, istu, anna proov, võid minna. Väga tõredad olid ka olnud.

Pisike

Minu mees käis täna spermaproovi andmas ja just küsisin, et kas wc pidid asjad aetud saama, ütles et ei. Wc kõrval olevas ruumis käis. Aga ehk seal on ka wc pott? Seda ma ei taibanud küsida.Aga saan seda küsida. Arste pole seal jaa juba eelmisest kuust, puhkused. Ja laborandid vms olid üleolevad jaa

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 09:56; 02.07 11:10; 02.07 11:14; 16.07 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere!

Pisike – ITK-s on küll olemas spetsiaalne ruum spermaproovi andmiseks, kus on suur diivan. Ruum ise oli muidugi kõle, aga ma ei kujuta ette wc-s spermaproovi andmist – keeruline tõesti ja kui tahta veel kahekesi koos sinna minna, siis füüsiliselt ei mahukski üldse ära.

Mul hakkas eile õhtul kergelt määrima, kuigi täna on CD13. Mõtlesin, et kas siis sellest, et eile käisin emakakaelast analüüse andmas ja ämmaemand “kangutas sealt midagi lahti”? ???? Kas kellelgi on olnud seda kogemust, et peale vaginaalseid analüüse kergelt määrib?

Või on mu keha jälle midagi uut ilmutamas ja nüüd OV aegu (FLO järgi täna!) hakkabki määrima kergelt? Viimane peaks täiesti normaalne nähtus olema, aga mul pole tsükli keskel tavaliselt kunagi määrinud.

Homme saab täpselt kolm kuud vitamiinide võtmisest, need võivad ilmutada kuidagi oma mõju.

Kuna FLO järgi on täna OV, siis äkki õhtul teen ikkagi OV testi ka, sest ka kõht kergelt juba valutab. Probleemiks on OV testide puhul see, et enne testi on vaja hoiduda söömisest-joomisest paar-tundi, aga kui õhtul koju jõuan, siis mul see paraku ei klapi ja siis ongi see testimine kuidagi nii tülikaks muutunud minu jaoks (muudkui vaja klapitada teiste asjadega, hommikul OV test ei pruugi näidata jne).

Liblikas

On küll peale vaginaalset protseduuri määrinud ja pluss tuikav valu kergelt.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 01.07 09:56; 02.07 11:10; 02.07 11:14; 16.07 08:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka endiselt siin, 2.5 aastat triibupüüdmist.
Üks IVF tehtud, see läks tuksi, vahetasin kliinikut ja nüüd uuesti arstile augusti lõpus, kui puhkused läbi. Juuli-august kavatsen täiesti vabalt võtta – ei mingeid OV-teste ega basaali mõõtmist. Praegu on käsil antibiootikumide kuur mõlemal, ureaplasma parvumi raviks, kolm päeva veel jäänud. Mees läheb juuli lõpus kordusproovi andma, mul ei ole siiamaani seda üldse kontrollitud.
Aga täitsa tšill on vahepeal selle teema peale ka eriti mitte mõelda ja hoopis suve nautida (küll töökäimist, aga ikkagi). Ja no äkki oleme meie ka need õnnelikud, kes pärast ureaplasma väljaravimist iseenesest rasedaks jäävad! Imesid ju juhtub! 🙂

Kõigile kiireid triipe!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere naised! Mina pole pea kaks kuud midagi postitanud, kuid silma olen teil ikka siin peal hoidnud.
Minul hetkel ärevad ajad ja käsil CD 27, kuid õrn määrimine hakkas korraks CD 22. Päevad hiljaks jäänud 1 päeva. Kõhuvalu nagu on ka, aga mitte selline nagu tavaliselt kui päevad hakkavad. Testida plaanin alles homme/ülehomme.
Lisaks kõhuvalule ja ära jäänud päevadele on meeletu väsimus. Ehk siis on lootust????

S.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 19:39; 05.07 17:52; 06.07 21:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin täna viljatusuuringu arsti juures ära, tegi ultraheli ja arvas, et võib olla polütsüstilise munasarjade sündroom, kuigi sel juhul natuke tavapäratu, kuna päevad käivad enamvähem regulaarselt. Kas kellelgi on siit ka selline diagnoos ja millised kogemused?
Edasi tuleb minna tsükli 3-6 päeval veretestile hormoonide määramiseks ja mees ka siis spermogrammi tegema.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tervitus, olen ka mõnda aega siit eemale hoidnud – lihtsalt kiire suvine aeg. OV on selleks kuuks ära olnud. Nüüd vaid oodata vaja. Aga ma olen enda sees rahu leidnud, olen leppinud olukorraga. Juuliga on täpselt aasta intensiivset proovimist olnud, olen olnud õnnetu, nutnud, mõelnud ja kurvastanud. Ei ole aru saanud, et miks mina, kolmekümnendate esimeses pooles, üdini tervislik naine, olen täna olukorra ees, et mu munarakuvaru on kehva. Mis see õigupoolest tähendab, kas neid on vähe aga kvaliteetsed või järgi ongi kehvikud. Olen mõelnud nii ja naa, on aega võtnud, aga olen leppinud olukorraga. Proovime ikka, ei pea ju kaitsevahendeid enam kasutama ega miskit :-). Rasedaks niikuinii ei jää. Aga ma ei kurvasta, keskendun muule.
Soovin kõigile, et juuli tooks triibud:-)
Lu

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 02.07 20:13; 11.07 20:21; 24.07 19:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul diagnoositi ka polütsüstilised munasarjad. Esimese rasedusega võtin erinevaid rohtusid, et rasestuda. Teine rasedus tuli iseenesest neljandal kuul ja kolmas iseenesest esimesel proovimis kuul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ka endiselt siin, 2.5 aastat triibupüüdmist.

Üks IVF tehtud, see läks tuksi, vahetasin kliinikut ja nüüd uuesti arstile augusti lõpus, kui puhkused läbi. Juuli-august kavatsen täiesti vabalt võtta – ei mingeid OV-teste ega basaali mõõtmist. Praegu on käsil antibiootikumide kuur mõlemal, ureaplasma parvumi raviks, kolm päeva veel jäänud. Mees läheb juuli lõpus kordusproovi andma, mul ei ole siiamaani seda üldse kontrollitud.

Aga täitsa tšill on vahepeal selle teema peale ka eriti mitte mõelda ja hoopis suve nautida (küll töökäimist, aga ikkagi). Ja no äkki oleme meie ka need õnnelikud, kes pärast ureaplasma väljaravimist iseenesest rasedaks jäävad! Imesid ju juhtub! ????

Kõigile kiireid triipe!

Tuu-tiki, mina hoian teile väga pöialt ja loodan, et just-nimelt nii ongi, et põhjuseks on olnud siiamaani see ureaplasma parvum ja kui see saab teil välja ravitud, siis rasestud! 🙂

Liblikas

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 17 korda. Täpsemalt 01.07 16:23; 02.07 08:32; 03.07 08:27; 05.07 12:59; 15.07 15:35; 18.07 09:39; 18.07 11:53; 23.07 15:27; 24.07 11:37; 25.07 13:58; 25.07 14:42; 25.07 16:38; 31.07 16:15; 31.07 18:16; 01.08 10:33; 01.08 11:29; 01.08 16:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loodame ka mehega, et meil ka ( ureaplasma parvumist ).

Tuu-tiki, hoian sulle ka pöialt ! 🙂

Neiuke32

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen hoolega tänasest ov teste. Tunnen ennast väga hästi mul teist päeva enam ei määri ja lootust on et võin ka juulis proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihane, sul oli loetud päevad tagasi raseduse peetumise puhastus ja arst pani peale 3-nädalase seksikeelu. Äkki annaksid endale aega taastuda? Mida tugevam oled sa ise (ja su emakas), seda suuremad shansid on ka normaalseks raseduseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui arst ütles et võin proovida ja taastumine on olnud normaalne. Ma ei näe probleemi miks ma ei või lihtsalt proovida. Arst ka ütles et kui keha pole valmis siis märiks rohkem ja oleks mul ka halb olla. Kui mu keha pole valmis ega siis ei toimu ka kinnitamist ega midagi. Ma ei teadnud et ov testimine on keelatud. No eks hoian enda suu rohkem kinni.
Ma saan aru et siin on erinevaid arvamusi aga ma tegutsen nii nagu minu arst on rääkinud ja kuidas mu keha tunneb

Tihane

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 03.07 11:50; 22.07 17:18; 23.07 14:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei soovinud kedagi ärritada. Kui kõik on juba korras, siis on teine asi.

????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Loomulikult on see Tihase enda otsustada, aga mina jätaksin kindlalt kuu või kaks vahele, et organism saaks taastuda ja tugevneda. Ei ole ju vaja uut katkemist vms. Ja muidugi mina kardan ka asju rohkem, seetõttu läheksin nö kindla peale, et mu enda tervis ikka korras. Aga see olen mina.

Kui mehel on ureaplasma proov negatiivne, kas siis on suur tõenäosus, et minul ei ole seda ka? Võib-olla on ka minult analüüs võetud, aga esmapilgul ei leidnud seda.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mai lõpus öeldi et on katkenud. Tegelt katkes aprilli lõpus. Ja siis ka tuli enamus välja. Mul jäi meeletult vähe sisse ja kuna mul määris edasi ja üksi arst mulle siis vahekorale keeldu ei pannud siis me tegime ikka kuigi mul määris ja kogu selle jalale hakkas verejooks. See oli minu rumalus ja minu süü et keerasin asja hullemaks.
Arst ütles et kui on täpselt kaks nädalat ja paar päeva möödas ja märimist pole olnud vähemalt 3 päeva olnud siis võime proovida uuesti. Et tema praegu ei näe probleemi. See et ma nüüd praegu alustasin testimist see ei tähenda et ma nüüd kohe alustan. Ja arst ütles ka et tema ei näe küll et rasestumist % on ainult 20. Nii et see on ka tõusnud.
Vabandust kui siin olen enda murega ja saan aru et on enamikel palju suuremad.
Mul on lihtsalt meeletu suur motivatsioon edasi proovida ja kui arst on mulle andnud rohelise tule siis olen veel veel rohkem.
Aitäh et kõik olete toeks. Lihtsalt jagan enda kogemust ja seda mida mulle on arst öelnud. Vabandust kui enne olin liiga kuri.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihane, sa vist kirjutasid, et sul oli lausa operatsioon? Või kirurgiline puhastamine? Ei saa su arstist ka aru (või on sul neid mitu?), pendeldab ja tõmbleb oma vastuste, prognooside ja soovitustega. Sa oled nii noor ja see paar nädalat kannatamist teeks sulle ja su kehale ainult head. Aga eks muidugi, iga inimene ikka ise tunneb ja teab kõige paremini 🙂
Edu
L.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.07 06:56; 03.07 13:38; 05.07 11:37; 05.07 23:58; 08.07 00:18; 09.07 01:05; 09.07 10:05; 09.07 12:04; 09.07 12:49; 11.07 00:01; 11.07 23:44; 14.07 08:36; 14.07 23:18; 15.07 06:29; 15.07 06:58; 15.07 23:14; 17.07 22:46; 19.07 03:19; 19.07 23:43; 22.07 09:01; 23.07 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tihane, ma sain ka aru, et sul oli op ja päris hullusti seis. Seetõttu mõtlengi, et kuidas sa nt vaimselt suudad mõelda, et alles ju surgiti emaka sees, organism oli nõrk (arstid olid ju vist kohkunud su olukorrast), aga soovid sinna uuseti kohe seemne kasvama panna. Tavalise katkemise puhul vist jah ei pea ootama, aga sain aru, et sul oli lugu keerulisem.

See viljastumise %, mida arstid sulle annavad, jääb mulle arusaamatuks. Mille põhjal või mille tõttu nad seda ütlevad, mis näidustus sul on? Kas emaka limaskest vilets? Ja miks see peaks nüüd nii kiiresti tõusnud olema – äkki seetõttu, et arst ei arvanud, et emaka olukord taastub hästi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 290 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.