Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 290 )

Teema: Juuli triibupüüdjad 2019

Postitas:

Ma ootan pingsalt juuli lõppu, et oleks põhjust testida ???? samas esiklapsega on hetkel üks mure teise otsa, nii et ei kujuta hästi ette, kui beebi ka veel tuleks. Paras segadus on.

A.

Seltsis segasem 🙂 segasummasuvila!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.07 06:56; 03.07 13:38; 05.07 11:37; 05.07 23:58; 08.07 00:18; 09.07 01:05; 09.07 10:05; 09.07 12:04; 09.07 12:49; 11.07 00:01; 11.07 23:44; 14.07 08:36; 14.07 23:18; 15.07 06:29; 15.07 06:58; 15.07 23:14; 17.07 22:46; 19.07 03:19; 19.07 23:43; 22.07 09:01; 23.07 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ikka loen siin igapäevaselt, lihtsalt endal ei ole mitte midagi kirjutada.
Täna CD11, OV eeldatavasti reede-laupäev, aga teste teha ei taha ja basaali mõõta ka ei taha.
Püüan vähem mõelda sellele teemale ja lihtsalt olla. Uus arstiaeg on alles 21.august…

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina loen ka igapäevaselt, aga pole midagi rääkida 🙂 Ma endiselt oma emakavälisega jälgimise all. Eelmisel kolmapäeval oli hCG 90,7 (nädal enne seda 435), nii et langeb. Homme jälle arstile kontrolli ja veretesti tegema. Selle nädala lõpuga saab täis 7 nädalat veritsust. Niiiiiiiiiiiiii suur kopp on ees sellest. Mu meelest on juba need tavapärased 5-päevased päevad tüütud, ja nüüd 1,5 kuud veritsust järjest… 😀 Täna hakkas veits klompe ka tulema, nii et ma loodan, et lõpp paistab.

Maasikas

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.07 13:51; 23.07 15:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusat hommikut!

Tegin hommikul testi, mis oli täiesti negatiivne ????

Kuidas teil kogemused on apotheka plaattestiga? Peaks äkki proovima testi, mis väiksema hcg üles korjab? Millist te soovitaksite?

Väikeses kohas elades on keeruline koguaeg apteegi vahet testi ostmas käia ja valik ka mitte just eriti suur.

Mul veel lootus on alles ????
Anks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.07 08:18; 09.07 08:43; 10.07 08:22; 10.07 08:54; 10.07 09:55; 15.07 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apotheka omad pole vist kuigi tundlikud. Telli kasvõi netist. Kui täna hommikul tellid peaks homme käes olema. Mitmes dpo sul on?
Mul dpo9 ja tegin ka testi. Olemas vaid onestepid, mis uurimise põhjal pole ka just kuigi tundlikud. Leidsin netist mingi pildi kus keegi oli juurde märkinud ka hcg tasemed ja seal oli tal hcg juba 400 ja test oli nii õrna joonega, et asi oli kaheldav. Minu testil samuti väga väga õrn triip, seega ilmselt sean sammud benusse. See roosa benukas pesks küll näitama siis.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.07 09:13; 10.07 08:44; 10.07 09:03; 10.07 12:55; 15.07 06:23; 15.07 06:50; 18.07 10:27; 31.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Apotheka omad pole vist kuigi tundlikud. Telli kasvõi netist. Kui täna hommikul tellid peaks homme käes olema. Mitmes dpo sul on?

Mul dpo9 ja tegin ka testi. Olemas vaid onestepid, mis uurimise põhjal pole ka just kuigi tundlikud. Leidsin netist mingi pildi kus keegi oli juurde märkinud ka hcg tasemed ja seal oli tal hcg juba 400 ja test oli nii õrna joonega, et asi oli kaheldav. Minu testil samuti väga väga õrn triip, seega ilmselt sean sammud benusse. See roosa benukas pesks küll näitama siis.

DPO16 peaks täna juba olema. Ma OV teste ei tee aga appid näitavad alati suhteliselt õigesti nt päevade algust jne.
Arvan jah, et mul on mõistlikum tellida mitte teist päeva järjest testi ostma minna, et kõik siis saaksid lõugu lõksutada ????

Anks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.07 08:18; 09.07 08:43; 10.07 08:22; 10.07 08:54; 10.07 09:55; 15.07 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas toidupoest ei saa osta? Biocard babyd on paljudes poodides ja enamuses poodides on iseteeninduskassad. Loomulikult ma ei tea kas väikestes kohtades on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.07 09:13; 10.07 08:44; 10.07 09:03; 10.07 12:55; 15.07 06:23; 15.07 06:50; 18.07 10:27; 31.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilusat hommikut!

Tegin hommikul testi, mis oli täiesti negatiivne ????

Kuidas teil kogemused on apotheka plaattestiga? Peaks äkki proovima testi, mis väiksema hcg üles korjab? Millist te soovitaksite?

Väikeses kohas elades on keeruline koguaeg apteegi vahet testi ostmas käia ja valik ka mitte just eriti suur.

Mul veel lootus on alles ????

Anks

Ma soovitan ka netist tellida. Saad hulgi ja üsna soodsalt 🙂

http://www.ovulatsioonitestid.ee/et/c/rasedustestid

babyplan.ee lehelt saab ka. Ise tellisin möödunud kuul, aga nad saadvad ainult Omnivaga ja minu pakk kadus müstiliselt ära. Sundisin firmat mulle SmartPostiga saatma ja sain kätte ???? Lõpuks leidis Omniva ka mu paki üles, aga siis oli juba hilja ????

Netist saab apteekide kodulehtedelt ka osta ☺️ võimalusi päris palju ????

A.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 01.07 09:05; 02.07 10:24; 05.07 21:01; 05.07 21:04; 09.07 12:24; 10.07 09:10; 10.07 22:17; 14.07 09:08; 15.07 09:58; 16.07 23:13; 18.07 15:06; 22.07 11:54; 26.07 15:06; 27.07 20:23; 31.07 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil mõned suuremad toidupoes on aga mitte iseteendinduskassadega ja poes teste ei müüda ka. 3 pisikest apteeki on ka aga alati käin ainult ühes. Teistes on lihtsalt sellised müüjad, kes kõigile pläkutavad, kes mida ostab. Eriti kui neid inimesi tunned ????

Aitäh heade soovituste eest! Sukeldun nüüd interneti maailma ja tellin mõne testi ????

Anks

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 08.07 08:18; 09.07 08:43; 10.07 08:22; 10.07 08:54; 10.07 09:55; 15.07 08:44;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma tellisin eile 14 ajal ovulatsioonitestid.ee clearblue rasedustestid ja täna kell 12 olid kohal.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt 09.07 09:13; 10.07 08:44; 10.07 09:03; 10.07 12:55; 15.07 06:23; 15.07 06:50; 18.07 10:27; 31.07 08:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, mina ka loen iga päev siin ja jõle vähe on lugeda 😀 aga no ei olnud midagi endal rääkida – ov maha magatud, ootasin järjekordset pp juulis ja augusti viljatusarsti aega. Ei viitsinud selle projektiga üldse tegeleda ka ausalt öeldes – mott on maas olnud, et sahmida, testida, sihtida jne. Tegelikult korraks tuli mõte üldse projekt ootele panna, kuna uus vastutusrikas töökoht võtab oma (kuigi ma tegelikult tean, et minu vanuses enam ootele panemist ei saa olla).

Aga et siis… elul on (nagu ikka) omad plaanid ja eile sain rasedustestile eeskujulikud triibud. Hcg 1200 ehk täitsa tubli 4+3 kohta.

Võimalikke stsenaariume on kolm: 1) üks partisan-seemnerakk varjus pikalt kaevikutes ja tegi siis õigel hetkel tulemuse ära. Pole väga tõenäoline, arvestades, et tema kaasvõitlejad eelmistel kuudel ei suutnud samal päevalgi sihtmärgile pihta saada. 2) Ov oli oluliselt varem, mis teeks mu tsükli pikkuseks 24 päeva – jällegi pigem ebatõenäoline. Ja 3) tsükkel oli järjekordselt veidi pikem 30-31 päeva ja ov oli seega hiljem kui FLO arvas. Ilmselt see kolmas variant siis.

Kui sellest beebi “õigel ajal tulemisest” rääkida, siis nüüd olen seisus, kus pean kuu peale tööleasumist üles tunnistama, et teate, panite küll oma kaardid kõik minu peale, aga ma ütlen kuue kuu pärast lehva-lehva (ja eks ettevõtte omanikud oskavad ka üheksa-kümneni lugeda ning aru saada, et töölepingu alla kirjutamise hetkel olin ma juba rase). Lisaks kaotan ma emapalgaga sujuvalt ka kogu lisandunud töötasu, mille suutsin välja võidelda (minu arust kogu see uus emapalga arvutamise süsteem süvendab veelgi enam Eestis vohavat palgalõhet ja laste saamisega seotud nn “karjääri-karistuslööki”). Kahetised tunded seega ja täiesti saan aru, et kodusemad ja vähem karjäärile orienteeritud naised ilmselt ei saa minust hetkel aru, aga no olgu… Jauran välja ära oma nördimuse ja küllap siis saan ka korralikult rõõmustada selle üle, mida nii pikalt tegelikult ju juba oodatud. 🙂

Hetkel siis hoian madalat profiili ja loodan, et tegelinski tegi endale hea pesa, kust ta enne märtsi lahkuda ei taha. 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ossaraks, mis uudised, Reiwa!
Palju õnne ja jällegi aitäh väikse lootuskiire eest, et igasuguseid imesid võib juhtuda! 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reiwa, palju õnne! 🙂
Ma pole kursis, kui kaua proovisite?

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 18:19; 11.07 16:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne, Reiwa 🙂
Su põnnil veab, et ta saab omale nii vahva ema!

Vapper (16+5)

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jaa, mina ka loen iga päev siin ja jõle vähe on lugeda ???? aga no ei olnud midagi endal rääkida – ov maha magatud, ootasin järjekordset pp juulis ja augusti viljatusarsti aega. Ei viitsinud selle projektiga üldse tegeleda ka ausalt öeldes – mott on maas olnud, et sahmida, testida, sihtida jne. Tegelikult korraks tuli mõte üldse projekt ootele panna, kuna uus vastutusrikas töökoht võtab oma (kuigi ma tegelikult tean, et minu vanuses enam ootele panemist ei saa olla).

Aga et siis… elul on (nagu ikka) omad plaanid ja eile sain rasedustestile eeskujulikud triibud. Hcg 1200 ehk täitsa tubli 4+3 kohta.

Võimalikke stsenaariume on kolm: 1) üks partisan-seemnerakk varjus pikalt kaevikutes ja tegi siis õigel hetkel tulemuse ära. Pole väga tõenäoline, arvestades, et tema kaasvõitlejad eelmistel kuudel ei suutnud samal päevalgi sihtmärgile pihta saada. 2) Ov oli oluliselt varem, mis teeks mu tsükli pikkuseks 24 päeva – jällegi pigem ebatõenäoline. Ja 3) tsükkel oli järjekordselt veidi pikem 30-31 päeva ja ov oli seega hiljem kui FLO arvas. Ilmselt see kolmas variant siis.

Kui sellest beebi “õigel ajal tulemisest” rääkida, siis nüüd olen seisus, kus pean kuu peale tööleasumist üles tunnistama, et teate, panite küll oma kaardid kõik minu peale, aga ma ütlen kuue kuu pärast lehva-lehva (ja eks ettevõtte omanikud oskavad ka üheksa-kümneni lugeda ning aru saada, et töölepingu alla kirjutamise hetkel olin ma juba rase). Lisaks kaotan ma emapalgaga sujuvalt ka kogu lisandunud töötasu, mille suutsin välja võidelda (minu arust kogu see uus emapalga arvutamise süsteem süvendab veelgi enam Eestis vohavat palgalõhet ja laste saamisega seotud nn “karjääri-karistuslööki”). Kahetised tunded seega ja täiesti saan aru, et kodusemad ja vähem karjäärile orienteeritud naised ilmselt ei saa minust hetkel aru, aga no olgu… Jauran välja ära oma nördimuse ja küllap siis saan ka korralikult rõõmustada selle üle, mida nii pikalt tegelikult ju juba oodatud. ????

Hetkel siis hoian madalat profiili ja loodan, et tegelinski tegi endale hea pesa, kust ta enne märtsi lahkuda ei taha. ????

Wooohooo, palju õnne ♥️ mõistan su nördimust, kirun ka uut süsteemi ja seetõttu uus beebi ka nii ruttu plaani sai võetud, et hiljem miinimumi eest kahte last üleval pidama ei peaks ????

A.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 01.07 09:05; 02.07 10:24; 05.07 21:01; 05.07 21:04; 09.07 12:24; 10.07 09:10; 10.07 22:17; 14.07 09:08; 15.07 09:58; 16.07 23:13; 18.07 15:06; 22.07 11:54; 26.07 15:06; 27.07 20:23; 31.07 08:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Palju õnne! Selline ootamatus on tore, et tahad beebit, kuid oled juba nö käega löömas ja siis ta tuleb.

Mul on üks delikaatne küsimus. Kas kellelgi on veel nii, et ov ajal hakkab alt ebameeldivalt lõhnama? Saan selle järgi väga hästi ov aega tuvastada, nii halb lõhn tekib. Muul ajal ei lõhna. Kas see on ok või peaks ov voolus ka lõhnatu olema? Samuti on halb lõhn peale seksi, kui sperma on sisse lastud, aga see veidi teistsugune kui ov lõhn.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reiwa, palju õnne!????

Ilussuvi, minul peale seksi(kui mees laseb sisse) on ebameeldiv lõhn.
OV kohta ei oska kaasa rääkida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reiwa, nii tore, palju õnne❤️

Aastaid tagasi võitlesin ma ka OV ajal haisva voolusega (mul oli voolus ka muidugi paksem) ja siis osutus see seeneks. OV aegsed hormoonid ärritasid lihtsalt rohkem ja siis lõi välja.

Mul on 9DPO, näpud sügelevad juba küll ???? mul on kõht paar päeva kinni olnud, päevade krambid päris hullusti täna öösel- ehk siis paar tunnust mis võivad aga ei pruugi rasedusele viidata???? eelmine kuu sain ma 10DPO triibud, ma proovin see kuu natukene kauem testimata vastu pidada.

Mul üks sõbranna kes on 6 aastat IVF teinud, sai eelmine nädal triibud ❤️ Ütlen igaksjuhuks veel nii palju, et tal oli isegi IVF puhul rasestumine praktiliselt võimatuks määratud (et mitte meie praeguseid ja tulevaseid IVF naisi murelikuks muuta pika teekonna pärast).

L.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 21 korda. Täpsemalt 02.07 06:56; 03.07 13:38; 05.07 11:37; 05.07 23:58; 08.07 00:18; 09.07 01:05; 09.07 10:05; 09.07 12:04; 09.07 12:49; 11.07 00:01; 11.07 23:44; 14.07 08:36; 14.07 23:18; 15.07 06:29; 15.07 06:58; 15.07 23:14; 17.07 22:46; 19.07 03:19; 19.07 23:43; 22.07 09:01; 23.07 22:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei-hei.

Kirjutan mingil hetkel ka juuliteemasse endast pikemalt (kui aega peaks olema, hetkel jube kiire-kiire), kuid hetkel oleks veidi abi kiirkorras vaja. Nimelt lähen täna perearstile ja lasen võtta vereproovi, et mingeid aineid/hormoone kontrollida lasta. Eks korralikum kontroll tuleb siis, kui viljatusraviarstile lähen (täna panen aja, aga ilmselt augustilõpp-september vast saaksin aja alles). Täna laseksin võtta aga kõige peamised asjad, mis võiksid rasestumist takistada või mitte-soodustada:

THS
D-vitamiine
AMH vist ka
Ja minu silmis viimase olulise foorumist saadud info kohaselt ka kõige tõenäolisema rasestumise takistajana minu puhul ureoplasmat – tunnused näitude ebakõlast on minul olnud juba viimased paar aastat, lihtsalt ei ole osanud kunagi ise ureoplasmale mõelda ning ka perearst pole sellele mõelnud. Pidigi ju olema selline teema, mida arstid enamasti ei kontrolli. Eks paistab, kas mul sellest näidust ongi jamad pideva põiepõletikuga ja ühtlasi ka siis rasestumisega… Iseenesest see vist lihtne asi, millest lahti saada ja saaks n-ö kahest probleemist korraga lahti – loodan, et asi selles 🙂

Ja minu küsimus nüüd ongi, kas on midagi väga olulist veel, mida lasta nüüd ja kohe perearstil kontrollida n-ö põhinäitudest? NB! Vastuseid ootaksin enne kella 12, sest siis juba olengi arsti ukse taga 😛

Ma muidugi ei tea, kas ta on nõus kõike analüüsida laskma, sest kahjuks oma perearst puhusel ja lähen asenduse juurde. Ei tea, kui avatud ta sellele teemale üldse on, aga vähemalt proovima peab 🙂

Elli-Ly

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pagan, ütlemata jäi….

Reiwa – super uudised, olen Sulle kenasti pöidlaid hoidnud ja tundub, et vist oli kasu! 🙂 Väike kadedususs küll sees, aga hea meel sellegi poolest 😉 Palju-palju õnne!!! 🙂

Mina tahaks ka lõpuks… aasta ikka juba üsna pikk aeg ootamiseks ja lootmiseks – ei soovi seda kellelegi! Rääkimata siis nendest tublidest, kes üle aasta ja aastaid sellega tegelevad 🙁 Pikad paid teile kõigile!

Elli-Ly

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Awww, Vapper – nii armas sinust! 🙂 Ja uskumatu, et sul juba 16+, kui ma siin lugemas hakkasin käima, siis ei olnud sul veel triipegi ju.

Aitäh kõigile õnne eest, nii palju sain nüüd, et osa pistan taskusse tagavaraks! 🙂

Ma pole kursis, kui kaua proovisite?

Novembris eemaldasin spiraali seega 8 kuud. Lähen ikka selle üldise statistika alla, et 85% rasestuvad aasta jooksul. Aga küll see aasta on ootajale ikka pikk, eksole… Väga loodan, et kõigil need triibud ikka tasapisi tulema hakkavad.

Elli-Ly – lase üldveri ka teha (peidetud põletike ja üldseisundi tuvastamiseks). Kui üldist tervisekontrolli küsida, siis see vist on alati niikuinii komplektis. Rauda võid ka lasta kontrollida.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul jälle arstil käidud. Seekord ei tehtud isegi uh-d, et ov toimumist kontrollida???? Kurtsin ka oma lühikest lueaalfaasi (10p) aga arst ütles, et nii kindlasti ei ole ja lut.faas on ALATI 14 päeva. Ma nagu ei tea enam… Siin pole nagu ühtegi teist norm arsti ka kelle juurde minna. Kuna nagunii lõpetame sügisest triibupüüdmise ära, siis pole mõtet 120km kauguselt uut arsti ka otsida. Lapsi juba nii mitu olemas ja korra jäi mulje, et arst pole eriti entusiastlik midagi uurima/ravima. Nagu ei usuks, et kas tõesti tahame veel. Vb jäi lihtsalt vale mulje.
Järgmiseks tsükliks kirjutas clostilbegyti ja küsis ega ma nüüd pahanda, kui tänu sellele kaksikud saan???? ja käskis tagasi tulla kui päevad 2ndl hilinenud. Ravimi infolehelt lugesin aga, et see rohkem nagu mu pm olematu (2 päeva väga vähese verega) mensese raviks. Suht segaduses olen hetkel ja tahtmine alla anda.
Kuna eelmisest kuust ov teste alles, teen need veel ära. Kui tsükkel jälle trikke ei tee, siis nädalavahetusel peaks ov olema, hetkel CD14.

1a4k püüdmisest ning päikese ja sooja puudumisest masenduses.
Sellegipoolest Reiwale õnnitlused!
2 poja emme

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

2 poja emme – oeh, tõesti pettumust tekitav arstilkäik. See luteaalfaasi väide arsti poolt kõlab muidugi väga veidralt. Mensese osas oli mul sama probleem, et viimati oli lausa ainult poolteist päeva ja kokku äkki ühe sideme jagu sai verd – see võib küll veidi raskendada, aga ei pruugi kui mõelda sellele, et kõik emakavälised kinnituvad täiesti olematule limaskestale. Loodan, et sul ikka päike varsti taas välja tuleb, sisemine või see õues olev. 🙂 Pai ja kalli!

Sellekuist pp oodates mul korraks määris tsükli 26ndal päeval ja eeldasin, et pp hakkab – ja kui kaks päeva peale seda ikka vaikus oli, siis olin valmis barrikaadidele tormama ausalt öeldes. Et kuidas saab olla kõik korras, kui pp kestab 10 minutit (alates veebruarist järjepidevalt aina vähenenud veritsus, ei tea, mis põhjusel). Aga tol hetkel ei saanud arvuti taha, seega jäite sellest emotsioonipuhangust ilma. 😀

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Elly-Ly. Ytle perearstile, et eesmärk on yldist tervist kontrollida ja peamiselt selleks, et vaadata, kuidas asjalood rasestumisega on. Las võtab sul kõik peamised asjad- vitamiinid, mineraalid, TSH, d vit, folaadid jne. See on sinu õigus ja seda ei pea manguma.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

A ja muidugi Reiwale palju õnne ja kosumist! Ma olen ennegi täheldanud, et IVF järjekord teeb imesid ????

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nähtavasti see kuu ma triipe ei saa. Aga mu tujud on nagu Ameerika mäed. Iga asja peale nutan või mositan. Mees juba ütles mulle et mul on hiline pubertet ???? ja imelikul moel hakkas mul uuesti määrima pruunikat hooldust. Nii et ma olen suhtelist masenduses.

Aga palju õnne Reiwa

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Panen ov testide ja vahekorra planeerimisega ka veidi puusse..No oleme juba maksimumi ära pingutanud, kui siis peale seda saan veel tumedama testtriibu kui eelmisel päeval. Ise lugesin eile testi positiivseks, täna oli aga veel positiivsem. Aga enam vahekorras olla füüsiliselt ei jõua. Ehk piisab seni tehtust, kuigi arst ütles, et kõige täpsem on olla vahekorras järgmisel päeval peale positiivset ov testi.

Ühesõnaga, otsustasin, et teen need ov testid ära, mis mul kodus on (mul neid palju, kuna tellisin ebayst, samas teen vahel 2 tk päevas, seega kuluvad ka kiiresti) ning siis ilmselt loobun testimisest. Olen aastaid testinud, aga tegelikult tunnen oma keha järgi ov aja ära ka. Ja ma ei viitsi enam kalkuleerida, millisel minutil oleks pidanud vahekorras olema, et oleks ikka täpsem..normaalsel juhul need minutid ju ei loe, vaid piisab ka ligilähedasest ajastusest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reiwa – õnnesoovid!!????

Minul siis seis selline et pärast viit päeva määrimist on punased platsis ja täna CD1. Kokku triipe püütud siis 7 kuud nüüdseks. Eelmine tsükkel OV teste ei teinud kuna ei viitsinud jaanipäeva paiku mässata ja polnud kodus ka.. Lootsin ka et “vabamalt võtmine” aitab aga ei.. See kuu võtan testid jälle kasutusele ja egas midagi.

Olen mõelnud ka et keskendun ehk mõnda aega tööle/karjäärile ja kui tulevad triibud siis korraldan elu ümber vastavalt sellele. Kuna hetkel tundub et lasen triibuootusel oma elu veidi liiga palju juhtida ????

Sirli27

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.07 15:05; 11.07 14:25; 15.07 15:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Käin siin juba mõnda aega lugemas ja kaasa elamas, aga sellest kuust hakkame ise ka proovima. Esimene laps on 10kuune ja imetan, nii et eks ole näha, kaua läheb. Tabletid jätsin kuu algusest ära (Cerazette), arvasin, et siis tuleb suht kohe menses (Lindynettega nagu varem oli nii), aga tundus märkide järgi, et tuli hoopis OV. Ühesõnaga, see kuu väga miskit ei looda. Loen ja elan jätkuvalt teile kaasa ja arvatavasti kolin hiljem augusti triibupüüdjatesse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ilussuvi, mul oli sama teema, et olin jumala kindel, et oli positiivne ov test ja veel rampväsinuna siis panustasime pühapäeval, esmaspäeval aga oli test veel positiivsem, aga noh, ei hakanud tõesti enam pingutama.
Loodetavasti loeb ka natuke varasem panus 🙂

Mees käis mul täna sperma analüüsi ka andmas ja juba järgmine esmaspäev pidi helistama, et tulemused teada saada. Hirm on päris suur, et kas nüüd selgubki mingi parandamatu viga… loodame parimat!

Reiwa – palju-palju õnne! 🙂

Kiksu

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.07 18:19; 11.07 16:45;
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 290 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Juuli triibupüüdjad 2019

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.