Esileht Pereelu ja suhted Kas ma tõesti mõtlen üle?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 137 )

Teema: Kas ma tõesti mõtlen üle?

Postitas:
Kägu
  1. Naine peab palka saama, et ta endale süüa teeb ja enda nõud ära peseb?

    Kui te tähele ei pannud, maksab mees kõik “arved” jne Ta juba maksabki. Aga ikka vähe. Peab naisele palka maksma, kodus istuma, võimaldama naisele puhkust jne. Öösel peab lapsega üleval olema mees, sest naine on muidu magamata, siis minema tööle, töölt tulles vabastana naise lapsehoidmisest, sest naine on lapsest väsinud. Nädalavahetusel peab mees võimaldama naisel spaas köima ja selle loomulikult kinni maksma.

    Mehel EI TOHI olla puhkust ega hobisid.

    Loomulikult võib mehel olla puhkust ja hobisid, aga nii, et pereelu ei kannataks. Naine ei pea palka saama kodutööde eest ja mees ei pea saama piiritut vaba aega selle eest, et ta arveid maksab. Maksaks ta ju neid arveid ka siis, kui elaks üksinda. Pereelu tähendab kompromisse ja mõningast ebamugavust enda arvelt. Beebi majas tähendab, et vaba aeg ja hobid ongi rohkem luksus, nii lapse emale kui isale, sest väikelaps lihtsalt nõuab suurt tähelepanu ja pühendumist.

    Mees on iga õhtu “alles” kell kuus kodus ja tegeleb lapsega. See jäi tähelepanuta?

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees on iga õhtu “alles” kell kuus kodus ja tegeleb lapsega. See jäi tähelepanuta?

Ja kõik nädalavahetused on tööl või reisil. Normaalne elu w?

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees on iga õhtu “alles” kell kuus kodus ja tegeleb lapsega. See jäi tähelepanuta?

Ja kõik nädalavahetused on tööl või reisil. Normaalne elu w?

Seda polnud isegi teemaalgatuses väidetud, et IGAL. Lisaks tasub arvesse võtta, et igaüks kallutab oma versiooni rääkides asju enda kasuks, eriti perekoolis.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda polnud isegi teemaalgatuses väidetud, et IGAL. Lisaks tasub arvesse võtta, et igaüks kallutab oma versiooni rääkides asju enda kasuks, eriti perekoolis.

Kusjuures OLI teemaalgatuses märgitud, et varem töötas igal nv-l ja nüüd töötab ka igal nv-l, kui talle helistatakse ja see häirib naist. Ühesõnaga, mees töötab ka praegu väga palju.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No äkki maksab naine seekord ise elektriarve, ei pea mees nädalavahetusel töötama.

Teine variant on, et naine ja laps ongi jube igavad.

+6
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seda polnud isegi teemaalgatuses väidetud, et IGAL. Lisaks tasub arvesse võtta, et igaüks kallutab oma versiooni rääkides asju enda kasuks, eriti perekoolis.

Kusjuures OLI teemaalgatuses märgitud, et varem töötas igal nv-l ja nüüd töötab ka igal nv-l, kui talle helistatakse ja see häirib naist. Ühesõnaga, mees töötab ka praegu väga palju.

Ja kui ei töötaks nii palju, siis teemaalgataja vinguks siin, et raha vähe…

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühtlasi tuleks planeerida ka rohkem ühist koos veedetud aega, seda ei saa jätta nii, et vaatame-kuidas-kujuneb. Niimoodi kujuneb ainult lahkuminek.

Panid tähele, nende elu oli ka enne lapse sündi selline, et mees nädalavahetustel reeglina tööl ja “mehe puhkus”=”mees reisib”.

Mu jaoks müstiline, mis neid peale 5 aastat sellist elu abielluma pani? Või mis neid enne seda koos hoidis ja üldse kokku viis?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teemaalgataja-kelle elamispinnaga tegu, mille arveid mees maksab?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No äkki maksab naine seekord ise elektriarve, ei pea mees nädalavahetusel töötama.

Mees maksab arveid, naine toitu. Ma usun, et päris võrdne panus.

Mees töötab lisapäevi ja kulutab selle raha endale. Miks naine peab üksi nädalavahetustel last vaatama? Pool aega opeaks olema laps  ikka mehe kantseldada ka.

 

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on kahju kõigist kannatavatest naistest, kes beebiga, kes ilma ja eriti neist, kes enda eest seista ei oska nin patja nutavad.

Minu endaga juhtus selline tore asi, et koroonaaja saabudes sain aru, kui palju parem on elu üldse ilma meheta. Mees tööl kolmandates riikides ja ei pääsenud kaua koju ning mina leidsin oma õnne ning iseenda üles elades omaette koos lastele. Igasugune õudus teemal, kes kus ja palju kodus teeb, ei tee lõppes ära. Nüüd olemegi eraldi elamistes, lahutatud veel pole, oleme visiitsuhtes. Tunnen, kui palju jõudu ja energiat tagasi sain nii enda kui laste jaoks, mis varem kulus täisealise mehe õpetamiseks. Nüüd õpetagu, kasvatagu ema edasi. Käib seal.

Tegelikult see jutt, et naine on väsinud ei päde, sellisel juhul on kõrval absoluutselt vale kaaslane. Õige suhe ja sünergia annab jõudu ka kaheksa lapse kasvatamise jaoks, vales suhtes kaob elujõud ja ei saada ka ühe lapsega hakkama.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui nüüd TA oleks oma gaasivaludes nutva imikuga (ja ise väga väsinuna) lennukisse läinud, siis järgmine päev oleks perekoolis teema, et mida te ronite oma röökivate tittedega lennukisse, istugu kodus.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naine peab palka saama, et ta endale süüa teeb ja enda nõud ära peseb?

Kui te tähele ei pannud, maksab mees kõik “arved” jne Ta juba maksabki. Aga ikka vähe. Peab naisele palka maksma, kodus istuma, võimaldama naisele puhkust jne. Öösel peab lapsega üleval olema mees, sest naine on muidu magamata, siis minema tööle, töölt tulles vabastana naise lapsehoidmisest, sest naine on lapsest väsinud. Nädalavahetusel peab mees võimaldama naisel spaas köima ja selle loomulikult kinni maksma.

Mehel EI TOHI olla puhkust ega hobisid.

Loomulikult võib mehel olla puhkust ja hobisid, aga nii, et pereelu ei kannataks. Naine ei pea palka saama kodutööde eest ja mees ei pea saama piiritut vaba aega selle eest, et ta arveid maksab. Maksaks ta ju neid arveid ka siis, kui elaks üksinda. Pereelu tähendab kompromisse ja mõningast ebamugavust enda arvelt. Beebi majas tähendab, et vaba aeg ja hobid ongi rohkem luksus, nii lapse emale kui isale, sest väikelaps lihtsalt nõuab suurt tähelepanu ja pühendumist.

Aga mis piiritust vabast ajast sa selle mehe puhul raagid, kui ta tuleb kell 18 peale tood joonelt koju, et hakata lapsega tegelema? Kas mitte lapse emal samal ajal pole hoopis vaba aeg?

Arvete osas on ka huvitav topeltmoraal. Jah, lapse isa maksaks oma arveid ka siis, kui elaks üksinda. Nous. Aga kui lapse ema elaks üksinda, siis ei elaks ta tasuta nagu praegu, vaid maksaks omakorda oma elamise kommunaale jms. Seega antud elukorraldusest kasusaaja on siiski naine, mitte mees.

Alternatiiv on mehest lahku kolida, kuna sobimatu isa ja nii empaatiavõimetu abikaasa. Aga koligu siis. Maksku üksi kogu elamiskulu, kasseerigu lisaks mehelt see 100.- voi misiganes see elatis täna on ja igal õhtul kell 18 on garanteeritud, et keegi koju ei tule ega lapsega tegelema ei hakka. Oleks naisel siis kergem või?

Ja naisele ju makstaksegi juba tema raskete tööpäevade eest lapsega palka, riigi poolt. Meie emade põlvkonnale ei makstud midagi.

+9
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No äkki maksab naine seekord ise elektriarve, ei pea mees nädalavahetusel töötama.

Mees maksab arveid, naine toitu. Ma usun, et päris võrdne panus.

Mees töötab lisapäevi ja kulutab selle raha endale. Miks naine peab üksi nädalavahetustel last vaatama? Pool aega opeaks olema laps ikka mehe kantseldada ka.

Ehk et mees peab tööl käima ja lisaks pool ajast last valvama, naine aga ainult pool ajast last valvama, tööl käimata? Juba absoluutselt ebavõrdne olukord mehe jaoks.

Ja lisaks peaks mees veel oma ületundidega teenitud raha naisele andma, et too seda oma lõbuks kasutada saaks?

Kas see on siis teie meelest mehe suhtes aus koormus?

Ja rääkida siin mingist rahalistest võrdsest panusest on ulmejutt. Kommunaalid, elekter jm olmekulud on kordades suuremad, kui “enamasti” ostab naine toitu.

Ausalt öeldes ma ei imesta, miks uues põlvkonnas pered nii lihtsalt laiali lähevad.

 

 

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Loen ja imestan..

Mina kurdan muret, kuna mees veedab perega koos vähe aega ja pole lapse jaoks eriti üldse olemas. Teie tunnete muret kui palju mina rahaliselt panustan jne.

Ma ju ei vingugi, et mees kulutab raha enda peale vms. Kõik on väga okei..tema maksab arved ja mina ostan süüa..arvate et söögi peale kulub vähe? Ei kulu. Enamus mu palk läheb sinna 😀

Ja minul ei ole pikad tööpäevad?Laps hakkas just püsti end ajama..pidevalt pean kõrval olema..magab päeval 2 × 45 min. Öösel ärkab ka pidevalt. Minu puhkus ongi sel ajal kui ta päeva aeg miniund teeb. Mees tuleb koju ja tegeleb lapsega. Aga see ei tähenda et mina teda ka ei jälgiks. Mees sööb, peseb ja on oma toimetusi ka peale tööd..magama panen ka lapse mina..jne..

Mees käib ju oma vabast tahtest nv tööl. Samuti on tavapäevad vabast tahtest pikemad. Kuus tuleb üks nv kui ei tööta.. heal juhul..enamasti käib kuu jutti tööl. Talle see töö meeldib ja teda tunnustatakse selle eest kui ületunde teeb..mehele see meeldib. Ja ongi heas nimekirjas tööl:)

Minu mure on ju vaid see..et ta veedaks meiega rohkem aega. Võiks ju mõne puhkuse perega veeta. Ma ei taha olla pidevalt üksi lapsega.. saan aru et tema tahab ka puhata. Aga see hullumoodi töötamine on ta vaba tahe.. ja noh..puhkuse ajal tõmbab ju minema. Saab ju puhata ka ? Aga millal mina puhkan ? 😀

Enne last mulle selline korraldus sobis. Veetsime ka koos aeg ajalt aega ja samas olime ka eraldi. Koos olles oli palju armastust.  Kõik sobis 😉  Nüüd on aga laps..tema ju tahab ka oma issit.

Eile sain mehega rääkida rahulikult. Sai aru lõpuks.. lubas töötunde koomale tõmmata ja järg puhkus veedame koos 🙂

Tänud vastamast;)

+12
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teemaalgataja. Loen ja imestan..

Mina kurdan muret, kuna mees veedab perega koos vähe aega ja pole lapse jaoks eriti üldse olemas. Teie tunnete muret kui palju mina rahaliselt panustan jne.

Ma ju ei vingugi, et mees kulutab raha enda peale vms. Kõik on väga okei..tema maksab arved ja mina ostan süüa..arvate et söögi peale kulub vähe? Ei kulu. Enamus mu palk läheb sinna ????

Ja minul ei ole pikad tööpäevad?Laps hakkas just püsti end ajama..pidevalt pean kõrval olema..magab päeval 2 × 45 min. Öösel ärkab ka pidevalt. Minu puhkus ongi sel ajal kui ta päeva aeg miniund teeb. Mees tuleb koju ja tegeleb lapsega. Aga see ei tähenda et mina teda ka ei jälgiks. Mees sööb, peseb ja on oma toimetusi ka peale tööd..magama panen ka lapse mina..jne..

Mees käib ju oma vabast tahtest nv tööl. Samuti on tavapäevad vabast tahtest pikemad. Kuus tuleb üks nv kui ei tööta.. heal juhul..enamasti käib kuu jutti tööl. Talle see töö meeldib ja teda tunnustatakse selle eest kui ületunde teeb..mehele see meeldib. Ja ongi heas nimekirjas tööl:)

Minu mure on ju vaid see..et ta veedaks meiega rohkem aega. Võiks ju mõne puhkuse perega veeta. Ma ei taha olla pidevalt üksi lapsega.. saan aru et tema tahab ka puhata. Aga see hullumoodi töötamine on ta vaba tahe.. ja noh..puhkuse ajal tõmbab ju minema. Saab ju puhata ka ? Aga millal mina puhkan ? ????

Enne last mulle selline korraldus sobis. Veetsime ka koos aeg ajalt aega ja samas olime ka eraldi. Koos olles oli palju armastust. Kõik sobis ???? Nüüd on aga laps..tema ju tahab ka oma issit.

Eile sain mehega rääkida rahulikult. Sai aru lõpuks.. lubas töötunde koomale tõmmata ja järg puhkus veedame koos ????

Tänud vastamast;)

Miks enne teematamist mehega ei rääkinud? Muidugi ta sai.???? muutunud mees!

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja rääkida siin mingist rahalistest võrdsest panusest on ulmejutt. Kommunaalid, elekter jm olmekulud on kordades suuremad, kui “enamasti” ostab naine toitu.

Halloo, mu suure maja viimase kuu kulu oli 350 eurot, toidule läheb kuus oluliselt rohkem!

+14
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk et mees peab tööl käima ja lisaks pool ajast last valvama, naine aga ainult pool ajast last valvama, tööl käimata? Juba absoluutselt ebavõrdne olukord mehe jaoks.

Naise saab emapalka, mees töötasu. Tööpäeva lõppedes läheb ülejäänud kantseldamine pooleks. Mis sulle mõistmatuks jääb?

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lisaks peaks mees veel oma ületundidega teenitud raha naisele andma, et too seda oma lõbuks kasutada saaks?

No aga vahtigu last siis hoopis nädalavahetustel-naine läheb teenib endale taskuraha ning lööb selle sõbrannadega laiaks. Sama ju.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Umbes lapse 5ndal elukuul tegin kisa. Ütlesin et lähen ära kui asjad ei muutu. Ja siis lasi mul nv ära minna. Lapseta.  Teha mis tahan..läksingi spaasse. Puhkasin. Magasin. Leppisime kokku et kuus korra saan ühe oma nv. Kuid siis hakkas rääkima et see lööb teda rahaliselt ja palju jääb nädalavahetuse pärast teenimata jne. Ühesõnaga talle see väga ei sobinud. Lasi mul küll minna aga vastumeelt.

Ma ei saa päris hästi sellest jutust aru. Kui mees teeb tööd 12h päevas pluss veel nädalavahetustel, siis mismoodi saab üks tööl käimata nädalavahetus teda rahaliselt nii hullult mõjutada? See ei ole loogiline. Isegi kui mehel on tagasiuhoidlikum palk, siis peaks sellise töökoormusega ikkagi piisavlt teenima, et üks nädalavahetus kuus vabaks võtta. Kui tõesti 12h päevas koormuse korral ei saa isegi 1 vaba nädalavahetust kuus rahaliselt lubada,  siis oleks küll viimane aeg töökohta ja/või ametit vahetada. Aga ega ma muidugi seda juttu ei usu. Sain aru, et päris kõik nädalavahetused ta tööl ei käi? No siis võiksidki sina saada selle nädalavahetuse, kus ta nagunii raha ei teeni ja olekski probleem lahendatud. Aga nagu öeldud, arvan, et see on lihtsalt üks loll ettekääne. Mees ei taha lihtsalt oma elus mingeid muudatusi teha ja elab nii nagu  talle kõige mugavam on. Ei jää muljet, et ta sinust või sinu soovidest eriti hooliks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lisaks peaks mees veel oma ületundidega teenitud raha naisele andma, et too seda oma lõbuks kasutada saaks?

Puhkuseks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lisaks peaks mees veel oma ületundidega teenitud raha naisele andma, et too seda oma lõbuks kasutada saaks?

Kõik ületunnid ja nädalavahetused, mil ta kodus titekantseldamises ei osale, lähevad rahad pooleks. Mehe osa kodus on ju tegemata. Las naine palkab selle raha eest asendaja.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja lisaks peaks mees veel oma ületundidega teenitud raha naisele andma, et too seda oma lõbuks kasutada saaks?

Kõik ületunnid ja nädalavahetused, mil ta kodus titekantseldamises ei osale, lähevad rahad pooleks. Mehe osa kodus on ju tegemata. Las naine palkab selle raha eest asendaja.

Jubedalt tahaks ju titte täitsa üksi kantseldada, miinimumelatise eest, eks?

+6
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jubedalt tahaks ju titte täitsa üksi kantseldada, miinimumelatise eest, eks?

Aa, et peaks mehe ees lausa roomama, peaasi, et ta ära ei läheks? Sellised töllid naised olete? Wow.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jubedalt tahaks ju titte täitsa üksi kantseldada, miinimumelatise eest, eks?

Ma kardan ka, et mehele oleks titekantseldamine miinimumelatise eest palju hirmsam löök, seega hakaku toimivaks isaks! Kui naine ta juurest minema läheb, ei saa ta üldse enam tööl käia, sest lapse eest hoolitsemine võtab kõik aja ära.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mure on ju vaid see..et ta veedaks meiega rohkem aega. Võiks ju mõne puhkuse perega veeta. Ma ei taha olla pidevalt üksi lapsega.. saan aru et tema tahab ka puhata. Aga see hullumoodi töötamine on ta vaba tahe.. ja noh..puhkuse ajal tõmbab ju minema. Saab ju puhata ka ? Aga millal mina puhkan ? ????

Inimene ei tohi väsida normaalsest elust. Kui kõik on korras, siis selline elu ongi puhkus

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mul teine laps sündis, siis lõpuks ei aidanud enam muu kui mees dilemma ette – kas lahutus või võrdne vaba aeg. Jagasime päevad ära: kumbki sai 3 päeva nädalas teha omi asju ja teine vastutas sel ajal laste, söögi ja pereasjade eest. Ka puhkused poolitasime: 2 nädalat oli mehel puhkus ja mina olin lastega ja siis vastupidi.  Ja mis mõtet oli mehe ületundidel pere arvelt kui ta oma palga enda peale kulutas..

Tänaseks oleme lahutatud. Pereks olemine peaks sündima vabatahtlikult ja rõõmust, mitte käsu korras. Super isa küll, aga ainult ühe nädalavahetuse kuus…

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meest on keerulisem muuta, kui ennast. Lennuhirm on teraapia ja medikamentidega täiesti kontrolli alla saadav ja sina pärast seda vaba koos mehega reisima. Ma ei ole niisama nina peale viskaja, usu, elan ise ligi 20 aastat lihtfoobiaga, mis ligi 15 aastat kenasti kontrolli all ja elu minimaalselt segab.

Kui mees sai lapse, tuleb muutuda, tahab või ei taha ning laps peab esiplaanile tulema, tema järgi peaks elu joonduma – ka mehe elu.

Ma räägiks ca lapse aastaseks saamisel, et nüüd on tema kord lapsevanem olla.

Alustuseks paned õhtuti lapse sülle ja lähed jalutama, vanni, või magamistuppa vedelema – ca 1 h. Sa oled väsinud ja küsid mehelt üle, et kas ta ei tahtnud last?

Õhtul tuleb vannitama kaasa ja palud lapse tuttu panna vahest, või siis olla, kui sa omi asju teed või puhkad veidi. Muidu jäädki üksikvanemaks poissmehega.

Tegutse, et laps mehega harjuks ja suuna mees lapsega tegelema – igal õhtul.

Kui laps kannab kaela ca pooleteise aastaselt valid endale hobi ja vaba aja tegevused välja ja sead graafiku, millal tegeleb mees lapsega ja millal sina.

Kannata veel veidi, aga mõtle hoolega kuidas oma probleem lahendada, sest sul on see homme veel suurem.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa üldse aru, miks enamik vastajaid siin reisimisele on keskendunud? Kas te arvate, et teemaalgataja mees käib palmi all pikutamas, et sinna saaks lapsega kaasa minna? Arvatavasti on tegemist kas suusareiside või kultuurireiside või matkamisega. Mida teemaalgataja imikuga sellisel reisil teeks? Pikutaks hotellis ja kussutaks last magama? Või arvate, et seal muutub teemaalgataja mees suurepäraseks isaks ja tegeleb ise lapsega ning teemaalgataja saab puhata?

Minu arust on probleem selles, et teemaalgataja mees ei ole veel isaks saanud. Muidugi on tore, kui on tööd ja raha, aga vähemalt lapse esimesel eluaastal tuleb leida mingi tasakaal töö ja pereelu vahel, et teha midagi perega koos ja anda naisele ka puhkust ja vaheldust beebiga tegelemises. Ega muu ei aitagi, kui konkreetselt mehele teatavaks teha, et ka sina oled inimene, vajad vaba aega ja teed oma plaane. Ütledki mehele, et laupäeval lähed terveks päevaks… (kuhu iganes) ja tema asi on last hoida. Ja et nädala sees oled sa 2-3 õhtul jalutamas/trennis/kohvikus/raamatukogus vms. Mehel peab tekkima harjumus oma plaane sinuga arutada, harjumus seada pere esikohale ning teadvustada endale, et ta on samasugune lapsevanem nagu ema.

Mees muidugi ei tule sulle mingit vaheldust, ega muud andma… Ega naine lapseks muutunud!  Ise tuleb võtta see vaheldus ja luua endale elu, millist naine soovib.

Natuke peab sellega muidugi ootama, sest laps on pisike. Aga sellegipoolest tuleb laps mehele sülle panna ja teatada, et sinul on ka oma elu, trenn, sõbranna ja puhkehetk… – igal õhtul. Ja kodused tööd jaga ära, selle arvelt saad ka veidi puhkeaega juurde.

Mees sai ka lapsevanemaks, hakaku arvestama, et ei saa enam kõike teha nii nagu varem, kogu muu elu tuleb koomale tõmmata, sest laps tuli asemele, tahab või ei taha muutuda.

Oma elu osas hakka plaani tegema, et kuidas seda elada soovid – töö, trenn, õppimine, hobi ja teisel eluaastal tuleb mehel ka  lapsevanemaks hakata. Võid seda talle meelde ka vaikselt tuletama hakata – et ta sai lapsevanemaks, hakaku arvestama!

Mida ta tahab, seda pole vaja ülearu kuulutada, sina loobusid esimesel lapse eluaastal kõigest muust, isegi ööunest…

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema iga vaba hetk on tööl ja kui puhkus siis reisil.. üksiku nv leiab pere jaoks. Mulle tundub ta nii egoistlik.. Nüüd tal jälle puhkus. Läheb kahe sõbraga kümneks päevaks ära.

Imelik, et mees eelistab vaba aega veeta sõpradega ja ei tunne mingit ebamugavust, et naine on samal ajal väikese lapsega kodus. Egoistlik on ka mehe arusaam, et naine peab lapsehoidjata hakkama saama. Põhjus pole kindlasti mitte hirmus, et keegi võõras vaatab lapse järgi või suuremates rahalistes väljaminekutes, vaid soov omada kontrolli ja olla teadmises, et naine ei pääse samal ajal kodust välja.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu probleem on täiesti lahendatav, aga võtab veidi aega. Soovitan vaadata tulevikku pikemas perspektiivis.
Esiteks, otsi lapsehoidja. Mees ei pea sellest teada saamagi, sest ta on ju päevad otsa tööl, näd. vah. ka tööl või reisil. Kui nüüd 10 päevaks kodust uttu tõmbab, siis selleks ajaks sebi kindlasti lapsehoidja.
Teiseks, sel ajal kui laps hoidjaga on, hakka käima teraapias. Muidugi võib olla, et pead ootejärjekorras olema jms, psühhiaatreid ja psühholooge pole piisavalt, aga lõpuks lähed teraapiasse.
Ühel päeval on lennuhirm välja ravitud või oled õppinud sellega piisavalt toime tulema, et saad lendama.
Nüüd, kui mees hakkab jälle puhkusele minema, teatad elevil ja rõõmsalt, kui tore, kallis, me lapsega tuleme ka!
Nüüd saad teada, mis puust su mees tegelikult tehtud on.
Võib juhtuda, et pärast seda sa enam ei tahagi teda väga enam omale meheks, lapse jagate pooleks ja sul tekib kohe vaba aega juurde. Annad lapse mehe juurde ja lendad 10 päevaks soojale liivale peesitama.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 137 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas ma tõesti mõtlen üle?