Esileht Pereelu ja suhted Kas teie kaaslane hoiab teid oma käikudega kursis?

Näitan 9 postitust - vahemik 121 kuni 129 (kokku 129 )

Teema: Kas teie kaaslane hoiab teid oma käikudega kursis?

Postitas:
Kägu

Sa pead sellisrid asju kompromissiks? Et te arutate, kuhu oksendada ja kes peab kaussi tühjendama? Võite ju koristusfirma kutsuda.

Tead, mina olin küll ebsmeelidvalt üllatunud, kui mingi lehma lellepoeg mu ema matustele tuli. Vaevalt tal mingi lein oli, toodi kohale, kui suguvõsa kokkutulekule.

Ei, ma eelistan oma kallimat aidata, kui ma vähegi suudan. See mõte, et las oksendab põrandale, eks esmaspäeval tellin koristusfirma, ei tulnud nagu pähegi.
Ja matuste puhul polnud tal loomulikult mingit leina isiklikult, ta tegi kompromissi ja tuli kaasa matustele (need ei meeldi ju kellelegi), et mulle toeks olla, kui maailma kõige olulisem inimene mulle suri. Ma ei pidanud teda paluma, ta lihtsalt astus oma mugavustsoonist välja ja tegi lihtsalt heateo. Heateo mulle, oma isiklike huvide arvelt. Asja nimi on perekond.
Mulle tundub, et sa oled troll.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See matuste lugu on muidugi eriti hea manipulatsoon.

Vanatädi on sulle kõige olulisem inimene, aga tema eluajal su mees ja see oluline inimene kokku ei puutunud. Kummaline.

Mees tegi heateo iseendale, ta poleks seda sinupoolset hilisemat süüdistamist viitsinud taluda. No mis see ülikond selga ja tund peielauas süüa ära taluda.

Mis troll? Miks teistsuguse ellusuhtumisega inimest sõimama peab?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See matuste lugu on muidugi eriti hea manipulatsoon.

Vanatädi on sulle kõige olulisem inimene, aga tema eluajal su mees ja see oluline inimene kokku ei puutunud. Kummaline.

Mees tegi heateo iseendale, ta poleks seda sinupoolset hilisemat süüdistamist viitsinud taluda. No mis see ülikond selga ja tund peielauas süüa ära taluda.

Mis troll? Miks teistsuguse ellusuhtumisega inimest sõimama peab?

Nad ei kohtunud tõesti. Põhjus – vanatädi elas ja toimetas minuga kuni olin 19. Tema potitas ja hoidis ja jalutas mind. Siis läks mehele ja kolis…ütleme, et maailma teise otsa. Mina tutvusin oma mehega, kui olin 20. Vanatädi tuli oma mehele poolteist aastat hiljem Eestimaad näitama ja sai siin infarkti ja suri 🙁
Täpselt aru ei saa, kuidas sinu aju töötab, aga mis sellest arusaamatut on.

Süüdistaja ja vinguja ma pole. Mees on mees. Ta ise otsustab, kus oma mugavustsoonist oma pere või kallima jaoks välja astub. Nii krampis ta ka pole, et ei suudaks mõnd oma mõnu ohverdada, et teha head kellelegi teisele. Suuremeelsus, mis oleks veel üks lend kõrgemale kompromissidest, on sulle ehk taas võõras mõiste.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aaa, Eestis on muidugi igapäevane, et vanatädi maailma teise otsa kolib ja igaüks muidugi teab seda. My bad.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aaa, Eestis on muidugi igapäevane, et vanatädi maailma teise otsa kolib ja igaüks muidugi teab seda. My bad.

Mul polnud aimugi, et pean kellelegi, kel kitsas mõttemaailm ja suur küsimishuvi, selgitama elu mitmekesisust.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja samal ajal ei ole sa valmis aktsepteerima, et minul on teistsugune arvamus. Kus see elu mitmekesisus sul siis  kaob?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja samal ajal ei ole sa valmis aktsepteerima, et minul on teistsugune arvamus. Kus see elu mitmekesisus sul siis kaob?

Einoh, muidugi olen ma valmis aktsepteerima igasuguseid arvamusi igasugustelt inimestelt. eelmisel nädalal näiteks sattusin söögikohas kuulma kõrvalauaas inimese arvamust, kuidas see Dalai-Lama on üks vastik-vastik mees.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dalai-laama on eesti keeles lause keskel väikese tähega ja kahe aaga. Tegemist on ametinimetusega, mitte inimese nimega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

jaa, ikka hoiame kursis. Teistmoodi ei kujuta ettegi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 121 kuni 129 (kokku 129 )


Esileht Pereelu ja suhted Kas teie kaaslane hoiab teid oma käikudega kursis?