Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kriis majanduses

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 263 )

Teema: Kriis majanduses

Postitas:

Olen pettunud perekoolis. Tundub, et siia sobiks pigem hädaldamine, kurtmine. Kui keegi kirjutab positiivses võtmes, saab puid alla, miinuseid ja meilile veel ebasobiva postituse teate.

Enam ei kirjuta midagi, ei tule ka siia.

Ehk siis. See, et ma viitasin võimalikule tervisehädale, solvas sind nüüd nii kõvasti, et pead õigeks perekoolist lahkuda?

Sa vist oled väga noor või lihtsalt roosade prillidega inimene, kui oled veendunud, et võimalik tervisehäda ei saa sind puudutada. Ei tasu seda võtta negatiivsusena, vaid tõdeda fakti, et lisaks majanduskriisile on veel väga palju muid tegureid, mis võivad seni hästi toiminud inimese sissetulekut ja toimetulekut mõjutada. Seda nimetatakse riskidega arvestamiseks, mitte ei tähenda, et inimene on negatiivse eluhoiakuga. Ja riske tuleb maandada ja minimeerida, mitte elada sinisilmselt, et minuga ei saa ju midagi juhtuda. Piisab sellest, et mul on hea haridus, kitsal ja kõrgelt tasustatud erialal.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei karda. Ettevõte, kus töötan, ei kao kuhugi ning minu koondamine ei ole tõenäoline. Mu enda ettevõte on toiminud sama tulusalt ka kriisi ajal(22 aastat turul)-selle teenuse tarbimine lihtsalt ei kao kuhugi ning konkurentsi väga pole. Lisaks tiksub korteritest ja äripindadest minimaalselt 5000 eurot kuus renditulu. Pole reaalne, et üürihinnad enam kui 30% võiksid kukkuda.

Elus päris mitu kriisi üle elanud ning tõdenud, et kriisis võidab see, kel on palju vaba raha.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind niiväga majanduskriis ei hirmuta. Hirmutab julgeolek. Kui juba siin perekoolis saab lugeda ehtsas eestikeeles, et valitsus on kõrges elektrihinnas süüdi ja peaks ikka selgitama miks see nii on, siis ma kujutan ette mis meeleolu valitseb lasnamäel või narvas.

Kui ma elaks USA-s, Saksamaal, Hispaanias….jah ma võiks kiruda inflatsiooni ja seda, et toit, kütus, elekter  on kallis. Siin Ida-Europas, hoia lihtsalt hinge, et olukord ei eskaleeruks.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie ei karda, panime kolmanda lapse ehk kuldmuna hakkama ja kohe-kohe on sissetulek garanteeritud. Peaasi, et rahu oleks!

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mind niiväga majanduskriis ei hirmuta. Hirmutab julgeolek.

Just! Kole, et see parteide võimuvõitlus nüüd nii teravaks on läinud, et venemeelseid üles keerama hakatakse. 30 aastat said need puuslikud rahulikult olla, aga nüüd on vaja neid maha võtma hakata kui niigi olukord ärev.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siiski, ääretu enesekindlus! Oma tööga seoses olen näinud olukordi, kus väga edukad ja tublid inimesed on tervisega seoses muutunud täiesti võimetuks. See argument, et meie õpitud erialal on alati nõudlust… No, mis sa selle teadmisega peale hakkad, kui on tabanud terviserike, mis ei lase enam üldse tööd teha?

elus võib muidugi igasugust ette tulla, aga see on ju hoopis teine teema. praegu küsiti, kas kardate majanduskriisi, pankrotte ja koondamisi. kui eriala tagab korraliku palgaga töö igasugustel aegadel, siis pole ju põhjust koondamist karta.

ja ei oleks see esimene kriis, ega jää ka viimaseks.

Arusaadav, aga siinkohal tulekski arvesse võtta, et ei ole majanduskriis, pankrot või koondamine ainsad võimalused, kus inimene võib raskesse või lausa väljapääsmatusse olukorda sattuda. Võimalikule tervisehädale viitamine on siin teemas ka igati asjakohane.

nojah, eks nii võib teema ju lõpmata laiaks ajada, maailma lõpu kartmiseni välja.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks annab kindlustunnet ka laenu-ja liisinguvaba elu. Toiduga annab alati kokku hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lapse trenn tõuseb meil 5 eur, ei tapa. Toidupoes tuleb ahastus peale, väljas ei käi ammu enam söömas. Kommunaalide arved olid isegi suvekuudel kõrged, talveks oleme valmis pannud oma metsa küttepuud ja soojussalvestava kamina, mis senini on suht kasutuna seisnud, sest gaasiküte oli odav. Plaan on gaas välja lülitada. Üks korter seisab mul tühjana, plaan on välja üürida. Töökohad tunduvad mõlemal suht kindlad, aga jah ega kunagi ette tea.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen pettunud perekoolis. Tundub, et siia sobiks pigem hädaldamine, kurtmine. Kui keegi kirjutab positiivses võtmes, saab puid alla, miinuseid ja meilile veel ebasobiva postituse teate.

Enam ei kirjuta midagi, ei tule ka siia.

Jumal tänatud. Üks vinguviiul vähem.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida sa tahad nüüd minust? Jah, mul on tervise- ja laenukindlustus, mul on pere, mul on tugivõrgustik (sugulased), elan tervislikult ja olen terve 40-aastane naine. Mida ma pean siis veel tegema? Olengi enesekindel ja positiivne – see aitab elus olla ja hakkama saada. Miks peaksin hädaldama ja kartma?

Kui jään nii haigeks enne pensioniiga, et töötada ei saa ja sissetulekut igakuiselt pole, siis pole. Olengi siis nii nagu olen. Rahaliselt on siis kindlustus, puuderaha, võtan kogutud II samba välja ja olen ülalpeetav. Oma tarbimisharjumused lähevad ka siis nulli tõenäoliselt. Süüa ja peavarju ikka saan ????

Küsimus oli, et kas kardate uut majanduskriisi ja kas valmistute selleks. Minu vastus: ei karda ja ei valmistu ka kuidagi eriliselt. Viimane majanduskriis (2009-2010) ei mõjutanud kuidagi.

Selliste sõnavõttudega soovitaks küll ettevaatlik olla. Olen ka sportlik, tervislike eluviisidega. Perearst ei suuda ära imestada, miks mul 43 aastaselt tekkis esimene tõsine terviseprobleem ja 45 aastaselt teine. Pole riskigrupp. Kui 40 olin, sain ka kelkida hea tervisega.

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kardate uut majanduskriisi ja kas valmistute selleks? Kui tulevad koondamised, euribori tõus, küttekulud, pankrotid?

Ei karda, sest ülikoolis on õpitud mehega erialad, kus on nõudlus suurem kui pakkumine, st koondamise võimalust ei ole. Kuna nüüd mõlemad lapsed koolis, siis jääb ära lasteaiatasu, seega saab ka küttekuluga kenasti hakkama. Pankrotte meie erialadel ei eksisteeri. Töötasud on piisavad, et maksta ka kõrgemat kodulaenumakset.

Aga sa pole kunagi mõelnud, et võib juhtuda õnnetusi, mis teevad erialal töötamise võimatuks või üleüldse igasuguse töötamise? Või lastega võib juhtuda midagi, mistõttu sa pead koduseks jääma. Mul juhtus tuttavaga üks loll trauma ja ta on nii pikal haiguslehel, mis võimaldab sule sappa panna. Ühel teisel jäi täiskasvanud poeg õnnetuse tõttu voodihaigeks. Üks kaotas koroona tõttu mehe ja pärast seda ei suutnud ta jätkata senisel vastutusrikkal ametikohal. Ja oh neid, kelle ideaalne kooselu ideaalse mehega pauguga lõhki läinud, on rohkem kui paar.

Täpselt!

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Murelikuks teeb ikka, eriti energiahinnad, mis kanduvad kõikidesse kaupadesse; positiivse kriisimõjuna olen suitsetamist vähendanud, 1 suits hommikukohviga ja 1 enne õhtust pesu, enne kulus … ah piinlik öelda, see on päris suur rahaline leevendus ja katab senised hinnatõusud ära. Ilmselt mitte kauaks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks elektrihind hoiab ka pinges, on küll päikesepaneelid, kuid talvel nendest kasu ei ole. Kütab maasoojuspump ja kohe-kohe vahetame kamina soojustsalvestava ahju vastu, oma mets olemas, kuid puud vaja ju ikka teha = ajakulu ja oma töö.

Väike uudishimu, et mille eest ma küll miinuseid saan? Mis minu jutus küll oli sellist, mis kellegile ei peaks sobima..

Ma arvan, et paljude jaoks on küüniline praegusel keerulisel ajal lugeda kirjeldust, kus inimesel on olemas kõik võimalused kulude vähendamiseks, mis enamikul puudu.

Päikesepaneele koos maasoojuspumbaga omab ilmselt keskmisest jõukam inimene, lisaks olemas oma mets ja võimekus nipsust ahju ehitada – sellest kõigest ülipaljud isegi ei unista, vaatavad vaid kurvalt kõrvalt sellist luksust, ohkavad ja maadlevad pärisprobleemidega nagu näiteks see, kuidas leida raha elektriarve maksmisels ilma igasugu paneelideta. Ja need inimesed, muide, kes seda kõike lubada ei saa, pole ei lollid, laisad ega vähe õppinud. Saavad lihtsalt ebaõiglaselt vähe palka ja on isegi ehk koondamisohus. Ma arvan küll, et sellised inimesed sinu kommentaarile plussi hästi panna ei tahaks.

Küll aga – see teemade ebasobivaks märkimine ja nendest teatamine on võtnud suisa epideemia mõõtmed. Ma ei tea, kas siin üks hulluke möllab või on neid rohkem, aga sisuliselt iga kolmas jumala neutraalne arvamus jälle ära märgitud. Pane, krt, miinus, kui ei nõustu arvamusega. Selle jaoks need ongi. Mingi ohmoon laksab aga ebasobivuse nuppu. Tuju läheb täitsa ära, kui selliselt võimaldatakse lahmida.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei karda. Maal jääb inimene ellu ikka. Alustasime mehega elu 90. lõpus vaeste ülikooli lõpetanud spetsialistidena, nüüd on kodu loodud, lapsed terved, tööd on. See nimelt ei saa kunagi otsa.

Maa on, mets on, ahiküte on põhikütteks kogu aeg olnud.

Mul on aed ja mets toidulaua täienduseks kogu aeg olnud. Kui elu peaks nõudma, saaks pidada loomi.

On, nagu on ja tuleb, mis tuleb.

Ma ei karda midagi, aga vaatlen ühiskonnas ja elus toimuvat kainelt ja teraselt.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päikesepaneele koos maasoojuspumbaga omab ilmselt keskmisest jõukam inimene, lisaks olemas oma mets ja võimekus nipsust ahju ehitada – sellest kõigest ülipaljud isegi ei unista, vaatavad vaid kurvalt kõrvalt sellist luksust, ohkavad ja maadlevad pärisprobleemidega nagu näiteks see, kuidas leida raha elektriarve maksmisels ilma igasugu paneelideta. Ja need inimesed, muide, kes seda kõike lubada ei saa, pole ei lollid, laisad ega vähe õppinud. Saavad lihtsalt ebaõiglaselt vähe palka ja on isegi ehk koondamisohus. Ma arvan küll, et sellised inimesed sinu kommentaarile plussi hästi panna ei tahaks.

Pigem on ikka vaesem see kontingent, kel mets ja elab maal. Iga Tallinna inimene, kes müüb oma korteri, saab mingi 100 tuhande eest endale majakese kuhugi Eestimaale lubada.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päikesepaneele koos maasoojuspumbaga omab ilmselt keskmisest jõukam inimene, lisaks olemas oma mets ja võimekus nipsust ahju ehitada – sellest kõigest ülipaljud isegi ei unista, vaatavad vaid kurvalt kõrvalt sellist luksust, ohkavad ja maadlevad pärisprobleemidega nagu näiteks see, kuidas leida raha elektriarve maksmisels ilma igasugu paneelideta. Ja need inimesed, muide, kes seda kõike lubada ei saa, pole ei lollid, laisad ega vähe õppinud. Saavad lihtsalt ebaõiglaselt vähe palka ja on isegi ehk koondamisohus. Ma arvan küll, et sellised inimesed sinu kommentaarile plussi hästi panna ei tahaks.

Pigem on ikka vaesem see kontingent, kel mets ja elab maal. Iga Tallinna inimene, kes müüb oma korteri, saab mingi 100 tuhande eest endale majakese kuhugi Eestimaale lubada.

Jah saab maja, aga sellise, kuhu tuleb tal veel mitu samasugust summat investeerida, et sinna kaasaegne elustandard sisse saada.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päikesepaneele koos maasoojuspumbaga omab ilmselt keskmisest jõukam inimene, lisaks olemas oma mets ja võimekus nipsust ahju ehitada – sellest kõigest ülipaljud isegi ei unista, vaatavad vaid kurvalt kõrvalt sellist luksust, ohkavad ja maadlevad pärisprobleemidega nagu näiteks see, kuidas leida raha elektriarve maksmisels ilma igasugu paneelideta. Ja need inimesed, muide, kes seda kõike lubada ei saa, pole ei lollid, laisad ega vähe õppinud. Saavad lihtsalt ebaõiglaselt vähe palka ja on isegi ehk koondamisohus. Ma arvan küll, et sellised inimesed sinu kommentaarile plussi hästi panna ei tahaks.

Pigem on ikka vaesem see kontingent, kel mets ja elab maal. Iga Tallinna inimene, kes müüb oma korteri, saab mingi 100 tuhande eest endale majakese kuhugi Eestimaale lubada.

Rahal ja korteril linnas pole mingil ajahetkel tuhkagi väärtust. Maalt linna tööle käia on ilmselt jah kulukas. Kuid vesi oma kaevust, toimiv veesüsteem oma imbväljakuga, ahjuküte oma metsa lepikust, mesi oma mesilastest ja toidujuurikad maakeldris. Muidugi, tööta ja näljas linlaste eest tuleb seda ilmselt sügavamas kaitsma hakata, aga idealiseeritud linnarahva rikkust…jah, muigekoht.

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ps. Elektrikriisis pole maaküttega ssugi teha tegelikult.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei või kirjutada, et ehitab soojuspumba asemel kamina ja puud teeb oma metsast, sest muidu mõni vaesem solvub. Oleks siis kuidagi uhkustades või praalivalt kirjutatud

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei või kirjutada, et ehitab soojuspumba asemel kamina ja puud teeb oma metsast, sest muidu mõni vaesem solvub. Oleks siis kuidagi uhkustades või praalivalt kirjutatud

Lihtsalt konstruktiivne mõtteviis ju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen teinud ettevalmistusi, kuid olen siiski murelik. Abikaasa on kunagise trauma tagajärjel osaliselt töövõimetu – hetkel käib ta tööl, aga pole teada, kaua tema tervis üldse vastu peab ja millal ta peab koduseks jääma. Mind alles eelmise aasta lõpus koondati – sain küll kohe uue töökoha, aga see näitab, et mitte miski pole siin kindel.

Kommunaalkulud on märgatavalt suurenenud – kui praegu suvel läheb 1/3 minu sissetulekust nende tasumiseks, siis talvel võib kuluda lausa 2/3. Mul on paljud teenused kõige soodsama paketi järgi valitud – kuid järjest teatatakse ka nende hinnatõusudest. Mõne teenuse puhul (nt vesi+kanalisatsioon, lasteaiakoht) ei saa ise midagi valida – tulebki maksta selline hind nagu küsitakse või hoopis ilma olla.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päikesepaneele koos maasoojuspumbaga omab ilmselt keskmisest jõukam inimene, lisaks olemas oma mets ja võimekus nipsust ahju ehitada – sellest kõigest ülipaljud isegi ei unista, vaatavad vaid kurvalt kõrvalt sellist luksust, ohkavad ja maadlevad pärisprobleemidega nagu näiteks see, kuidas leida raha elektriarve maksmisels ilma igasugu paneelideta. Ja need inimesed, muide, kes seda kõike lubada ei saa, pole ei lollid, laisad ega vähe õppinud. Saavad lihtsalt ebaõiglaselt vähe palka ja on isegi ehk koondamisohus. Ma arvan küll, et sellised inimesed sinu kommentaarile plussi hästi panna ei tahaks.

Pigem on ikka vaesem see kontingent, kel mets ja elab maal. Iga Tallinna inimene, kes müüb oma korteri, saab mingi 100 tuhande eest endale majakese kuhugi Eestimaale lubada.

Rahal ja korteril linnas pole mingil ajahetkel tuhkagi väärtust. Maalt linna tööle käia on ilmselt jah kulukas. Kuid vesi oma kaevust, toimiv veesüsteem oma imbväljakuga, ahjuküte oma metsa lepikust, mesi oma mesilastest ja toidujuurikad maakeldris. Muidugi, tööta ja näljas linlaste eest tuleb seda ilmselt sügavamas kaitsma hakata, aga idealiseeritud linnarahva rikkust…jah, muigekoht.

Jah, see ahiküte on sul igavene? Ahi kulub samamoodi nagu kõik muu. Korsten kulub samamoodi kui kõik muu. Vesi kaevust tuleb pumbaga, see vajab elektrit või võtad kaevust vett pangega? Järjekordne unistaja.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päikesepaneele koos maasoojuspumbaga omab ilmselt keskmisest jõukam inimene, lisaks olemas oma mets ja võimekus nipsust ahju ehitada – sellest kõigest ülipaljud isegi ei unista, vaatavad vaid kurvalt kõrvalt sellist luksust, ohkavad ja maadlevad pärisprobleemidega nagu näiteks see, kuidas leida raha elektriarve maksmisels ilma igasugu paneelideta. Ja need inimesed, muide, kes seda kõike lubada ei saa, pole ei lollid, laisad ega vähe õppinud. Saavad lihtsalt ebaõiglaselt vähe palka ja on isegi ehk koondamisohus. Ma arvan küll, et sellised inimesed sinu kommentaarile plussi hästi panna ei tahaks.

Pigem on ikka vaesem see kontingent, kel mets ja elab maal. Iga Tallinna inimene, kes müüb oma korteri, saab mingi 100 tuhande eest endale majakese kuhugi Eestimaale lubada.

Rahal ja korteril linnas pole mingil ajahetkel tuhkagi väärtust. Maalt linna tööle käia on ilmselt jah kulukas. Kuid vesi oma kaevust, toimiv veesüsteem oma imbväljakuga, ahjuküte oma metsa lepikust, mesi oma mesilastest ja toidujuurikad maakeldris. Muidugi, tööta ja näljas linlaste eest tuleb seda ilmselt sügavamas kaitsma hakata, aga idealiseeritud linnarahva rikkust…jah, muigekoht.

Jah, see ahiküte on sul igavene? Ahi kulub samamoodi nagu kõik muu. Korsten kulub samamoodi kui kõik muu. Vesi kaevust tuleb pumbaga, see vajab elektrit või võtad kaevust vett pangega? Järjekordne unistaja.

Jeah. Sis tuleb venelane sisse ja vägistab-lagastab kõik nkn ära ka. Hakka õige kohe suremisest pihta.

Rakkekaevust oled kuulnud? Ilmselt ei ela kõik maakad kokkukukkumise äärel ajudega osmikuis nagu sina.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ajudega osmikuis nagu sina.

ajudega osmikut tahaks küll

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elan maal. Vesi tuleb tõesti oma puurkaevust. Aga selle majja jõudmine ja soojendamine vajab elektrit. Pumpa ja hüdrofoori. Mida tuleb ikka vahetada.  Kütan nii puude kui ka elektriga. Puid kulub ca 18 ruumi aastas – niisugust metsa pole, kust selline kogus igal aastal välja vedada. Ahi on 20 aastat vana moodulahi, see on juba tunduvalt kulunud ja praegu ei teagi, kas sisu on võimalik välja vahetada või tuleb kogu ahi maha lammutada ja uus tellida. See oleks ikka väga kulukas ja keeruline ettevõtmine keset tuba. Kogu see lammutamine keset elamist oleks ikka june. Kasvatan maitsetaimi, õunapuud ja marjapõõsad on samuti, aga nii palju põldu küll pole, et kogu pere kõik eluks vajalikud aedviljad ise saaks kasvatatud. See vajaks ikka suurt talumajapidamist koos suure maaga. Ei ole nii, et iga maal elav inimene supleb maas ja võimaluses kõik endale varuda. Enamasti saadakse suvel-varasügisel üht-teist, marjad, puuviljad, mõned aedviljad, veidi ehk kartulitki, aga kindlasti mitte kogu talvevaru.

 

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elan maal. Vesi tuleb tõesti oma puurkaevust. Aga selle majja jõudmine ja soojendamine vajab elektrit. Pumpa ja hüdrofoori. Mida tuleb ikka vahetada. Kütan nii puude kui ka elektriga. Puid kulub ca 18 ruumi aastas – niisugust metsa pole, kust selline kogus igal aastal välja vedada. Ahi on 20 aastat vana moodulahi, see on juba tunduvalt kulunud ja praegu ei teagi, kas sisu on võimalik välja vahetada või tuleb kogu ahi maha lammutada ja uus tellida. See oleks ikka väga kulukas ja keeruline ettevõtmine keset tuba. Kogu see lammutamine keset elamist oleks ikka june. Kasvatan maitsetaimi, õunapuud ja marjapõõsad on samuti, aga nii palju põldu küll pole, et kogu pere kõik eluks vajalikud aedviljad ise saaks kasvatatud. See vajaks ikka suurt talumajapidamist koos suure maaga. Ei ole nii, et iga maal elav inimene supleb maas ja võimaluses kõik endale varuda. Enamasti saadakse suvel-varasügisel üht-teist, marjad, puuviljad, mõned aedviljad, veidi ehk kartulitki, aga kindlasti mitte kogu talvevaru.

Midagi on ju siiski parem kui mitte midagi! Kellel on mõnigi moosipurk keldrist võtta või natuke oma kasvatatud kartulit ja porgandit, sellel on ju ikka kergem kui teistel, kel sellist võimalust üldse pole. Ei saa aru, mida sa ohid ja ähid.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene ei või kirjutada, et ehitab soojuspumba asemel kamina ja puud teeb oma metsast, sest muidu mõni vaesem solvub. Oleks siis kuidagi uhkustades või praalivalt kirjutatud

Arvad, et on sellest vaesemaid inimesi olemas? Kodutud tõesti ehk.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päikesepaneele koos maasoojuspumbaga omab ilmselt keskmisest jõukam inimene,

Oot, sa oled küll millestki valesti aru saanud-need ei maksa nii palju. Tavalise 200 m2 maja jaoks mõlemad kokku vaid 20 tuhat. Rääkimata tõsiasjast, et pangad annavad sellele laenu pea olematu intressiga.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oot, sa oled küll millestki valesti aru saanud-need ei maksa nii palju. Tavalise 200 m2 maja jaoks mõlemad kokku vaid 20 tuhat. Rääkimata tõsiasjast, et pangad annavad sellele laenu pea olematu intressiga.

VAID 20 tuhat?! Kas siin käivad poolearulised kommenteerimas või?

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

VAID 20 tuhat?! Kas siin käivad poolearulised kommenteerimas või?

What? On see sinu arust suur investeering? Majaomaniku ühekordne investeering. Kui omal raha ei ole, siis 200 eurot kuus 10 aastat. Jälle palju?

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 263 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kriis majanduses