Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kriis majanduses

Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 263 )

Teema: Kriis majanduses

Postitas:
Kägu

Ei saa aru, mis selles halba siis on?

Miks peab pannkoogi söömist mõnitavalt “nummitama”?

Siin on isegi selliseid inimesi, kelle igapõhtune toidukord lõpeb magusa käiguga. Mõnnad rasvarullid tulevad junagi lastest.

0
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ei saa aru, mis selles halba siis on?

Miks peab pannkoogi söömist mõnitavalt “nummitama”?

Siin on isegi selliseid inimesi, kelle igapõhtune toidukord lõpeb magusa käiguga. Mõnnad rasvarullid tulevad junagi lastest.

See selleks, aga miks peavad saledad inimesed moosist, mahlast ja pannkoogi hommikutest loobuma?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See selleks, aga miks peavad saledad inimesed moosist, mahlast ja pannkoogi hommikutest loobuma?

Mahl ei kustuta janu, vesi teeb seda. Pannkoogis pole midagi kasulikku.
Veider, et täiskasvanud inimene morssi joob.
Kui saledad te, keskealised siis olete?

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mahl ei kustuta janu, vesi teeb seda. Pannkoogis pole midagi kasulikku. Veider, et täiskasvanud inimene morssi joob. Kui saledad te, keskealised siis olete?

Mahl ei peagi kustutama janu. See on mõne inimese jaoks lihtsalt maitsev jook, mida nautida. Samamoodi ei kustuta janu ju kohv või mõni alkohoolne jook. Ja ei peagi, sest joogi eesmärk on naudingut pakkuda.

Kas sina pistad omale suhu AINULT tervislikke palu? Sa ei söö mitte iialgi, mitte midagi ebatervislikku? Vaene sina! Sa pole oma täiskasvanu elus mitte kunagi söönud torti või jäätist. Sest nendes pole ju midagi kasulikku.

Mina olen väga sale. Morssi ma ei joo (ei maitse eriti) ja pannkooki söön üliharva – lihtsalt ei viitsi teha neid. Aga absoluutselt ei mõista, miks saledad inimesed ei tohiks mõnikord morssi juua ja pannkooki süüa? Lihtsalt sellepärast, et seal pole ju midagi kasulikku.

Ega perekoolis istumine ja teiste kehakaalu kallal mögisemises pole ju ka midagi kasulikku. Aga näe! Ikka istud siin. Raiskad oma väärtuslikku aega, mille tunnihind on väga kõrge.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen väga sale. Morssi ma ei joo (ei maitse eriti) ja pannkooki söön üliharva – lihtsalt ei viitsi teha neid. Aga absoluutselt ei mõista, miks saledad inimesed ei tohiks mõnikord morssi juua ja pannkooki süüa? Lihtsalt sellepärast, et seal pole ju midagi kasulikku.

Mõnikord muidugi, aga mitte igapäevaselt, nagu siin teemas räägitakse. Sa ei mõista vahet?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõnikord muidugi, aga mitte igapäevaselt, nagu siin teemas räägitakse. Sa ei mõista vahet?

Kes siin räägib igapäev pannkookide söömisest? Pannkooke teeme vähemalt 3 korda kuus, pakse vahvleid samuti. Ikka sööme moosiga. Oma marjadest morssi teeb igaüks oma klaasi, kui tahab. Kui sa arvestad, et nädalas on vähemalt 21 toidukorda inimese kohta (tegelikult ikka rohkem), siis miks ei võiks üks neist olla pannkoogikord? Sa tõesti ei osta iialgi ühtki jäätist, burgerit, mahla, cocat, limpsi, kommi, ei tee ega söö ühtki pirukat ega torti, ei küpseta ühtki kooki? Makarone ka pole elus söönud, rääkimata saiaviilust? Sul on mingi ettekujutus, et kõik jäävad haigeks ja surevad noorelt, kui söövad pannkooke moosiga? Ja teised elavad tervena 100-aastaseks? Katsu ikka maale tulla oma tervislikkuse ülistamisega. Ei ole kõik kahjulik ja tappev, mida mõistlikus koguses tarbitakse, olgu see vahukoor või seapekk.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mahl ei kustuta janu, vesi teeb seda. Pannkoogis pole midagi kasulikku. Veider, et täiskasvanud inimene morssi joob.

Mu oma sõstardest tehtud morsis on vett ca 90 %. Ja loomulikult kustutab see janu. Samuti rabarberimahlast  morss. Lisaks on seal ka muud kasulikud ained. Nt sõstarde mahlaks aurutamisel vitamiinid ei hävi. Päev otsa maitsetut vett lürpida on suht jama.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päev otsa maitsetut vett lürpida on suht jama.

😀 😀 😀
Mullivesi pole maitsetu. Kraanivett juuakse kurgi/laimi/sidrunilisandiga.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma enamasti joon januga alati vett. Eriti palavaga. Aga mõned aastad tagasi mulle üks 70+ naine rääkis, et tema üldse vähe joob ja et paljast vett ta ei joogi. Et ta ei suuda seda juua ja ei oska seletada ka, et miks. Et pidi lihtsalt vastu hakkama, ja ei saa juua. Ma polnud sellisest asjast üldse kuulnudki, lausa huviga uurisin tema käest. Ja oli just palav päev ja me olime koos pool päeva ja tegime üht-teist, nii et ma higistasin ja aina jõin vett ja jõin. Siis tuligi jutuks. Füüsiliselt väga heas vormis 70+ naine, pikk ja sale.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma enamasti joon januga alati vett. Eriti palavaga. Aga mõned aastad tagasi mulle üks 70+ naine rääkis, et tema üldse vähe joob ja et paljast vett ta ei joogi. Et ta ei suuda seda juua ja ei oska seletada ka, et miks. Et pidi lihtsalt vastu hakkama, ja ei saa juua. Ma polnud sellisest asjast üldse kuulnudki, lausa huviga uurisin tema käest. Ja oli just palav päev ja me olime koos pool päeva ja tegime üht-teist, nii et ma higistasin ja aina jõin vett ja jõin. Siis tuligi jutuks. Füüsiliselt väga heas vormis 70+ naine, pikk ja sale.

Kohutavalt kitsas silmaring sul, kui selline asi nii hämmastust tekitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mahl ei kustuta janu, vesi teeb seda. Pannkoogis pole midagi kasulikku. Veider, et täiskasvanud inimene morssi joob. Kui saledad te, keskealised siis olete?

Mahl ei peagi kustutama janu. See on mõne inimese jaoks lihtsalt maitsev jook, mida nautida. Samamoodi ei kustuta janu ju kohv või mõni alkohoolne jook. Ja ei peagi, sest joogi eesmärk on naudingut pakkuda.

Kas sina pistad omale suhu AINULT tervislikke palu? Sa ei söö mitte iialgi, mitte midagi ebatervislikku? Vaene sina! Sa pole oma täiskasvanu elus mitte kunagi söönud torti või jäätist. Sest nendes pole ju midagi kasulikku.

Mina olen väga sale. Morssi ma ei joo (ei maitse eriti) ja pannkooki söön üliharva – lihtsalt ei viitsi teha neid. Aga absoluutselt ei mõista, miks saledad inimesed ei tohiks mõnikord morssi juua ja pannkooki süüa? Lihtsalt sellepärast, et seal pole ju midagi kasulikku.

Ega perekoolis istumine ja teiste kehakaalu kallal mögisemises pole ju ka midagi kasulikku. Aga näe! Ikka istud siin. Raiskad oma väärtuslikku aega, mille tunnihind on väga kõrge.

Ortoreksikuga pole mõtet vaielda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Päev otsa maitsetut vett lürpida on suht jama.

???? ???? ????

Mullivesi pole maitsetu. Kraanivett juuakse kurgi/laimi/sidrunilisandiga.

Oioioioioioioio! Mullivesi on kahjulik!!!!!!!!!!!!! Kas sa tead ka, millest see mull koosneb????????????????

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oioioioioioioio! Mullivesi on kahjulik!!!!!!!!!!!!! Kas sa tead ka, millest see mull koosneb????????????????

Mis ta teeb siis, tahaks ka teada. Mull koosneb süsihappegaasist, kas see on ka surmav? Siit olen palju uusi huvitavaid teadmisi saanud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oioioioioioioio! Mullivesi on kahjulik!!!!!!!!!!!!! Kas sa tead ka, millest see mull koosneb????????????????

Mis ta teeb siis, tahaks ka teada. Mull koosneb süsihappegaasist, kas see on ka surmav? Siit olen palju uusi huvitavaid teadmisi saanud.

Jah, see on surmavam kui jahukaste. Lisaks tekitab osooniauke ja põhjustab kalade surma. Rääkimata sellest, kuidas sa paisuma hakkad ja mõnnalt paks välja näed.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mullivesi pole maitsetu. Kraanivett juuakse kurgi/laimi/sidrunilisandiga.

Sidruniga võib vett maitsestada, aga oma aia sõstramahlaga või enda korjatud jõhvikatega mitte? Miks sidrun parem on? Ja mis pagana pärast  peaks gaseeritud vett jooma? Mis kasulikku ja tervislikku selles on?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidruniga võib vett maitsestada, aga oma aia sõstramahlaga või enda korjatud jõhvikatega mitte? Miks sidrun parem on? Ja mis pagana pärast  peaks gaseeritud vett jooma? Mis kasulikku ja tervislikku selles on?

Värska või Borjom pole kasulik?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidrun see on kaugelt toodud ja kõvasti ainetega töödeldud. Mõni on Eesti toidust ikka väga kaugele võõrdunud. No tule taevas appi, kui isegi perearst soovitab kuskilt Hiinast impordid goij marju süüa, samal ajal meil on endil tuhat korda kasulikumad ja vitamiinirikkamad marjad – mustsõstar, karusmari jne. Vaadake ikka kriitilise pilguga välismaiseid autoreid, kelle soovitusi ja nõustamisraamatuid te loete. Kui see autor istub soojal maal sidrunipuu all, siis arusaadav, et ta sidruniga vett joob.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

viimane aeg see teema tervise- või kodunurka ümber tõsta 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tanki saaga hakkab lõppema, huvitav mis nüüd maj. probleemide varjutamiseks käima tõmmatakse?

Kes neid varjanud on? Söögi alla ja peale ju teemad kõrgetest hindadest. Sinu enda probleem, et loed ainult kõige esimest pealkirja kõikidest uudistest.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidruniga võib vett maitsestada, aga oma aia sõstramahlaga või enda korjatud jõhvikatega mitte?

Sidrun see on kaugelt toodud ja kõvasti ainetega töödeldud.

Tahaks sama küsida, et kust ta teab, et sidrunid või laimid, mida joogi sisse paneb, pole kemikaalidega töödeldud? Oma aia sõstardega või jõhvikatega pole need võrreldavad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oioioioioioioio! Mullivesi on kahjulik!!!!!!!!!!!!! Kas sa tead ka, millest see mull koosneb????????????????

Mis ta teeb siis, tahaks ka teada. Mull koosneb süsihappegaasist, kas see on ka surmav? Siit olen palju uusi huvitavaid teadmisi saanud.

Jah, see on surmavam kui jahukaste. Lisaks tekitab osooniauke ja põhjustab kalade surma. Rääkimata sellest, kuidas sa paisuma hakkad ja mõnnalt paks välja näed.

Ahaaa 😀   Ma käisin just toitumisnõustajal ja temamullivett küll ei keelanud. Aga maitsestatud veed, nende puhul tuleb vaadata, et suhkruid sisse poleks suratud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tanki saaga hakkab lõppema, huvitav mis nüüd maj. probleemide varjutamiseks käima tõmmatakse? Kes neid varjanud on? Söögi alla ja peale ju teemad kõrgetest hindadest. Sinu enda probleem, et loed ainult kõige esimest pealkirja kõikidest uudistest.

Kas lugemisest on lahendus tulnud? Sots. elektrist mis mitme kuu pärast EHK tuleb ainult targutatakse.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tanki saaga hakkab lõppema, huvitav mis nüüd maj. probleemide varjutamiseks käima tõmmatakse? Kes neid varjanud on? Söögi alla ja peale ju teemad kõrgetest hindadest. Sinu enda probleem, et loed ainult kõige esimest pealkirja kõikidest uudistest.

Kas lugemisest on lahendus tulnud? Sots. elektrist mis mitme kuu pärast EHK tuleb ainult targutatakse.

Probleemiga ju tegeletakse ja kogu aeg. Monumendi asjaga on hõivatud inimesed, kes su elektrihinnaga nagunii ei tegele a la politsei ja kaitsevägi.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sidrun see on kaugelt toodud ja kõvasti ainetega töödeldud. Mõni on Eesti toidust ikka väga kaugele võõrdunud. No tule taevas appi, kui isegi perearst soovitab kuskilt Hiinast impordid goij marju süüa, samal ajal meil on endil tuhat korda kasulikumad ja vitamiinirikkamad marjad – mustsõstar, karusmari jne. Vaadake ikka kriitilise pilguga välismaiseid autoreid, kelle soovitusi ja nõustamisraamatuid te loete. Kui see autor istub soojal maal sidrunipuu all, siis arusaadav, et ta sidruniga vett joob.

Oot, te ei joo siis nii? See ju täiesti tavaline asi, ma olen seda terve elu teinud. Söögikohtades tavaline pakutav. Morssi, mida teie tarbite, seal küll ei pakuta. Võib-olla kusagil töölissööklas vene ajal.

https://omamaitse.delfi.ee/artikkel/78821406/pohjused-miks-juua-hommikuti-esimese-asjana-sooja-vett-sidruniga

Moosi-ja mahlamutid on kuskilt teiselt planeedilt ikka.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks pankrotid tulema hakkavad https://arileht.delfi.ee/artikkel/120052980/valitsus-elektri-hinna-tousu-all-agavaid-ettevotteid-aitama-ei-kiirusta

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks sama küsida, et kust ta teab, et sidrunid või laimid, mida joogi sisse paneb, pole kemikaalidega töödeldud? Oma aia sõstardega või jõhvikatega pole need võrreldavad.

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/95393671/sidrunivesi-on-vaga-tervislik-jook-mis-aitab-ara-hoida-just-neid-hirmsaid-haiguseid

 

Kas siin räägivad 60-aastased?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://tervisliktoitumine.ee/must-sostar-aeglustab-vananemist-ja-soodustab-keskendumisvoimet/

Delfi tõlkeartiklite vahele võiks ka kodumaiste marjade kohta lugeda. Muuseas, mustsõstardes on 100 g kohta üle 3 korra rohkem C-vitamiini kui sidrunis. Lisaks kõigele muule kasulikule.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks sama küsida, et kust ta teab, et sidrunid või laimid, mida joogi sisse paneb, pole kemikaalidega töödeldud? Oma aia sõstardega või jõhvikatega pole need võrreldavad.

https://naistekas.delfi.ee/artikkel/95393671/sidrunivesi-on-vaga-tervislik-jook-mis-aitab-ara-hoida-just-neid-hirmsaid-haiguseid

Kas siin räägivad 60-aastased?

https://60pluss.postimees.ee/3888043/kas-sidrunivett-ikka-maksab-juua

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/65705874/ettevaatust-sidruni-soomisel-selle-koor-peidab-endas-murke

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://maaleht.delfi.ee/artikkel/30145927/professor-anne-luik-sidruni-koore-all-peidab-end-29-murki

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 181 kuni 210 (kokku 263 )


Esileht Tööelu, raha ja seadused. Kriis majanduses