Esileht Kodunurk Kui palju kulub toidu peale kuus 2022.aastal?

Näitan 19 postitust - vahemik 151 kuni 169 (kokku 169 )

Teema: Kui palju kulub toidu peale kuus 2022.aastal?

Postitas:
Kägu

Ma ju paningi sulle lingi e-prismale. Kus see kala on? Palun, aita.

https://www.prismamarket.ee/products/search/l%C3%B5hefilee?_=1621337615810&tag_ids=2775

Rimis on vikerforellifilee 16.99, Prismas on ka jahutatud lõhe, millest saad ise fileed teha. Imelik, et ise midagi ei leia.

Forell ei huvita, jutt oli ju lõhefileest.Need maitsevad ju täiesti erinevalt. Kuna jutt oli lõhefileest, siis ei huvita ka terved kalad, väitsad, mootorpaadid ega õnged, mile abil saaks fileed hankida. Aitäh!

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun küll, et on võimalik üksi 800 euro eest kuus süüa. See, et parasjagu ise nii palju ei kuluta, ei tähenda, et keegi teine ei võiks. Kui endal võimalik oleks, võibolla sööks ka sellise raha eest. Miks mitte?

Mul oleks võimalik ka 2400 eest üksi kuus süüa, seega ei mõista jah. Ju joob palju alkoholi lisaks.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Forell ei huvita, jutt oli ju lõhefileest.Need maitsevad ju täiesti erinevalt. Kuna jutt oli lõhefileest, siis ei huvita ka terved kalad, väitsad, mootorpaadid ega õnged, mile abil saaks fileed hankida. Aitäh!

Oled üks nõme iriseja. Prismas oli 21.99, see on väga vähe üle 20 eurost, mida sina piiriks tõid. Ja sedagi ei leidnud ise üles. Võib-olla on mujalgi, otsi ise. Ega mina ei pea mingtele irisejatele siin otsinugid tegema.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Forell ei huvita, jutt oli ju lõhefileest.Need maitsevad ju täiesti erinevalt. Kuna jutt oli lõhefileest, siis ei huvita ka terved kalad, väitsad, mootorpaadid ega õnged, mile abil saaks fileed hankida. Aitäh!

Palun: https://marketlux.ee/product/lohefilee-d-trimm/

Ei tea, kuidas sa ilma Perekoolita elatud saaks üldse, midagi ise ei leia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma usun küll, et on võimalik üksi 800 euro eest kuus süüa. See, et parasjagu ise nii palju ei kuluta, ei tähenda, et keegi teine ei võiks. Kui endal võimalik oleks, võibolla sööks ka sellise raha eest. Miks mitte?

Mul oleks võimalik ka 2400 eest üksi kuus süüa, seega ei mõista jah. Ju joob palju alkoholi lisaks.

Üheks õhtusöögiks hiidkrevetid ja purgike kalamarja ja on juba 30 eurot läinud. Teiseks õhtuks rib-eye steik ja mõned lisandid ja on 20 eurot läinud. Kolmandal õhtul burrata, natuke prosciutto crudot ja mõned lisandid ja on jälle 20 eurot õhtusöögile (või rohkem) kulunud. Kui niiviisi toituda – jääb puudugi sellest 800 eurost (inimene sööb midagi ju hommikuks ja lõunaks ka) ja alkoholi pole kuskil. Kohviubagi võib maksta 50 eurot kilo.  Korralikud juustud (pecorino, grana padano40-50 eurot kilo ja rohkemgi. Korralik oliiviõli 15 eurot või rohkem, kui on kindel maitse.

Ära ole üleolev.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üheks õhtusöögiks hiidkrevetid ja purgike kalamarja ja on juba 30 eurot läinud.

Kilo hiidkrevette ja 100g kalamarja liigsuur valgulaks üheks toidukorraks.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kilo hiidkrevette ja 100g kalamarja liigsuur valgulaks üheks toidukorraks.

Mõttetu tähenärimine, see oli ju näiteks toodud. Äkki inimene sööb hoopis Beluga marja 10 gr, selle eest maksab 35 eurot. Mõte on selles, et alati saab ju päris palju raisata, kui soovi on. Pole ka see 800 eurot mingi piir.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mõttetu tähenärimine, see oli ju näiteks toodud. Äkki inimene sööb hoopis Beluga marja 10 gr, selle eest maksab 35 eurot. Mõte on selles, et alati saab ju päris palju raisata, kui soovi on. Pole ka see 800 eurot mingi piir.

Vahet pole, see 800 euro sööja arvestas oma veinid ka sinna sisse. Eestis on restod nii odavad, et ma pigem istuks õhtuti seal, kui valmistaksin kodus gurmeeroogi ühele. Eile sõin Dublinis ribeyet väljas, maksis vaid 24 eurot.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mustika kilo on praegu maaletoojatelt tellides 15.-, kui tellid vähemalt 2 kg, muidu 18.-. Maasikas vist 6-7 eurot kilo. Hea mandariin tavapoes ca 3.-. Viinamari 5 ja peale eurot. Avokaado pole ka just eriti odav.

Ja teie sööksite siis ka näkku iga päev 30 euro eest puu- ja aedvilju? Iga päev igaüks veidi alla kilo mustikaid, kilo maasikaid, poolteist kilo mandariine, paar banaani, peosuuruse kobara viinamarju ja siis veel porgandit ja kartulit. Iga päev kohe tahaks sellistes kogustes maasikaid ja mustikaid aasta ringi kohe isutaks? Ei päevagi viinamarjadeta. Ei päevagi mustikateta? Niisuguses koguses süsikaid ihu ihaldaks?

Jutt oli ju, et 5liikmelisel perel kulub puuviljadele 30 eurot päevas. Talvel saab iga pereliige 200 g mustikaid ja 200 g vaarikaid. Päevane soovitus on vähemalt 5 peotäit ehk 500 g.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt oli ju, et 5liikmelisel perel kulub puuviljadele 30 eurot päevas. Talvel saab iga pereliige 200 g mustikaid ja 200 g vaarikaid. Päevane soovitus on vähemalt 5 peotäit ehk 500 g.

Mis teil on nende mustikate ja vaarikatega ometi? Mingid maniakid? Talvel ostate poest neid mujalt toodud mõttetuid marju?

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled üks nõme iriseja. Prismas oli 21.99, see on väga vähe üle 20 eurost, mida sina piiriks tõid. Ja sedagi ei leidnud ise üles. Võib-olla on mujalgi, otsi ise. Ega mina ei pea mingtele irisejatele siin otsinugid tegema.

https://www.selver.ee/lohefilee-jahutatud-ctrim

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://www.selver.ee/lohefilee-jahutatud-ctrim

Selver paneb lausa iga päev 5 eurot otsa, enne imestati 29 eurose hinna üle, nüüd on 35 eurot. No minust jääb see küll ostmata, aga nagu siitki lugeda, rikkureid on ju küll ja küll, kellel täitsa ükstapuha, palju see hind on. Mina teenin küll üle keskmise, aga toidu peale arutult raisata küll ei soovi. Ja seda lõhefileed ka nii palju ei taha, et ükskõik mis hinnaga ostaks.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selver paneb lausa iga päev 5 eurot otsa, enne imestati 29 eurose hinna üle, nüüd on 35 eurot. No minust jääb see küll ostmata, aga nagu siitki lugeda, rikkureid on ju küll ja küll, kellel täitsa ükstapuha, palju see hind on. Mina teenin küll üle keskmise, aga toidu peale arutult raisata küll ei soovi. Ja seda lõhefileed ka nii palju ei taha, et ükskõik mis hinnaga ostaks.

Kuidas Selver süüdi on, kui lõhe hinnad tõusevad komeedina? Prismas kehvema kvaliteediga filee hind ka 27.-

Oodake, õiged hinnatõusud pole veel kätte jõudnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selverist saab osta küll, aga ainult siis kui ise kohapeale lähed, siis on lootust, et leiad mingeid 50% soodukaga asju 😀

Aga muidu täishinnad on Selveris kohati kallimad kui mujal, näiteks Tartu mill makaronid Selveris 500g 1,29€, barboras/maximas sama tootja sama pakk 0,99€

Samas makaron Presto on mõlemas kohas täpselt sama hinnaga, 0,59€ 400g.

Ma käin nii Selveris kui tellin Barbora kaudu, see makaronide näide on lihtsalt viimane, mis silma torkas. kel vaja raha kokku hoida, sellelele soovitan et vaadake enne e-poe hinda, mõnikord on odavam ühes kohas, teinekord teises kohas. Ka Selveris võib kampaaniate ajal olla odavam kui mujal.

Kõige kallim toidupood on Coop.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selverist saab osta küll, aga ainult siis kui ise kohapeale lähed, siis on lootust, et leiad mingeid 50% soodukaga asju ????

Aga muidu täishinnad on Selveris kohati kallimad kui mujal, näiteks Tartu mill makaronid Selveris 500g 1,29€, barboras/maximas sama tootja sama pakk 0,99€

Samas makaron Presto on mõlemas kohas täpselt sama hinnaga, 0,59€ 400g.

Ma käin nii Selveris kui tellin Barbora kaudu, see makaronide näide on lihtsalt viimane, mis silma torkas. kel vaja raha kokku hoida, sellelele soovitan et vaadake enne e-poe hinda, mõnikord on odavam ühes kohas, teinekord teises kohas. Ka Selveris võib kampaaniate ajal olla odavam kui mujal.

Kõige kallim toidupood on Coop.

Selveris on vahest olnud isegi soodushind kõrgem kui teises poes tavahind.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põnev oleks lugeda vastuseid, mis teemasse lähevad 🙂 täitsa ausalt kohe!

Neljaliikmeline (lapsed väiksed) pere, aprillis u 500€. Hindu jälgime hoolega ja huvitavaid roogasid  sel kevadel kahjuks eriti ei ole raatsinud teha 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mul lapsega kahekesi on kulunud toidule 300-400€ kuus. Varem olin büdžeti peal, siis oligi ainult 200€ kuus toidule ja majapidamisvahenditele (nõudepesu, pesu, seep, tualettpaber jne) kulutada, ehk siis 50€ nädalas. Ma ei saa öelda, et see olnuks mingi priiskav elustiil. Nüüd tänu toonasele koonerdamisele olen taas säästlikuma eelarve peale üle läinud, aga no alla 300 ei saa enam hakkama. Siis peaks küll ainult porgandeid ja sibulaid sööma.

Ma arvan, et 200€ inimese peale kuus on praegu selline nibin-nabin summa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selveris on vahest olnud isegi soodushind kõrgem kui teises poes tavahind.

Mina ütleks ka, et need asjad, mis mina ostan, on Selveris kõige kallimad üldse. Coop küll nii kallis ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selveris on vahest olnud isegi soodushind kõrgem kui teises poes tavahind.

Mina ütleks ka, et need asjad, mis mina ostan, on Selveris kõige kallimad üldse. Coop küll nii kallis ei ole.

Eks ilmselt igaüks ostab erinevaid asju. Prisma on minu jaoks siiani kõige soodsam, Selver seal vahepeal ja Coopis on mõned hinnad ikka üle mõistuse kõrged. Nt kodujuustu lemmiksordid. Kuigi Maksimarketite valik on hea. Viimasel ajal ainult tellin koju, kui koostan sama ostukorvi Prismas ja Selveris, siis on Prisma ikka palju-palju soodsam. Rääkimata veohinnast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 19 postitust - vahemik 151 kuni 169 (kokku 169 )


Esileht Kodunurk Kui palju kulub toidu peale kuus 2022.aastal?