Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas on omicroni põdemine kulgenud?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )

Teema: Kuidas on omicroni põdemine kulgenud?

Postitas:
Kägu

Tänane test positiivne. Olemine veidi nohune, muidu hea. Mees 4-s päev positiivne, sümptomiteta. Mõlemad 3 vaktsiini saanud.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See võib vaktsiini tagajärg ka olla. Ehk siis segamini uus viirus ja vaktsineerimise tagajärg. Haiglas koroonaga olijatest on   30 protsenti vaktsineerituid. Nii et kui läheb keeruliseks, tuleb kindlasti kiirabi kutsuda. Vaktsiin ei päästa kõiki haiglasse sattumisest.  Viimaste andmete järgi suri  viimane ööpäev 13 inimest, kellest 6 oli vaktsineerimata ja 7 vaktsineeritud. Surnud on kõik 60+. Nii et võib minna kergelt ja võib minna raskelt. Teiste kogemust sa enda puhul kuidagi kasutada ei saa, pead ennast ise jälgima.

+1
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

noo mis ta kulgeb. 3 vaktsiinisutsu saadud, aga ikkagi esimestel päevadel õhtuks tõuseb üle 38 palavik, nohu, kõha ja kurguvalu aga need on talutaval tasemel ja lasevad magada.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil mehega mõlemal kulges nii, et esimene-teine päev kergelt uimane olek, pea valutas, ajas aeg-ajalt köhatama. Kolmas-neljas päev lisandusid külma-kuuma hood, millega palavik tõusis kuni 37.8, siis läks ise jälle suht kiirelt alla, mõne aja pärast jälle tõusis. Söögiisu väga polnud, uimane olek, minul ka tugev vesine nohu. Palaviku oligi vist 2 päeva, nohu piirdus praktiliselt ühe päevaga, aeg-ajalt köhatamine püsis veel mõned päevad.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul palavikku polnud üldse, nohu ka mitte, paar päeva veidi kurguvalu ja järgmised paar köhatamist. Aga väsimus/nõrkus on päris suur, praeguseks juba peaaegu nädal aega olnud, täna on natuke parem juba siiski. Mees pidas end tükk aega terveks, kiirtestid ka negatiivsed, aga kui ta juba paar päeva täpselt samasuguseid kahtlasi köhatusi oli teinud nagu mina, siis testis minu pealekäimisel veel korra ja oligi positiivne. Tema väsimust ei kurda, õieti ei kurdagi midagi.

Mõlemad oleme 3x vaktsineeritud, viiruse saime algklassilapselt, kes sai eeldatavasti koolist.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ka kolm vaktsiini saanud. Algul läks hääl ära, siis tuli nohu. Kerge köha ka. Ja väga veider tunne mõnel päeval- nagu oleks külm, samas nägu õhetab, aga kraadides on palaviku asemel 36,2 vms madal temperatuur. Nagu termoregulatsioon oleks sassis. Nüüd sai 10 päeva täis, haigena otseselt ei tunne end aga päris tervena ka mitte.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Algas kerge kurgukriipimisega. Edasi tuli kerge nohu ja muud nagu polegi. Reedel lõppeb isolatsioon.

Vaktsineeritud 2x, tõhustusdoosi veel ei olnud jõudnud teha.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan, et siin kõik vaktsineeritud põevad raskemalt kui mina vaktsineerimata põdesin. Esimesel õhtul oli 37,2 palavik, mis taandus järgmisel päeval. Siis oli nädal väsimust ja läbi. Nohu ega kõha(tustki) ei tulnudki.

+6
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul laps põeb küll praegu väga raskelt, st palavik on väga kõrge – 39,8. Teine päev ka alles, aga ma ise polnud deltagagi nii kõrges palavikus. Ei ütleks, et kerge nohu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan, et siin kõik vaktsineeritud põevad raskemalt kui mina vaktsineerimata põdesin. Esimesel õhtul oli 37,2 palavik, mis taandus järgmisel päeval. Siis oli nädal väsimust ja läbi. Nohu ega kõha(tustki) ei tulnudki.

Olen TA. Vaktsineeritud nii mina, kui mees. Põdesime kergelt, nii et vale väide Sul.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud 3 doosiga. Mingeid sümptomeid pole ka 7ndal päeval peale positiivset PCR testi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaatan, et siin kõik vaktsineeritud põevad raskemalt kui mina vaktsineerimata põdesin. Esimesel õhtul oli 37,2 palavik, mis taandus järgmisel päeval. Siis oli nädal väsimust ja läbi. Nohu ega kõha(tustki) ei tulnudki.

Nojah, vaktsineerimata haigestunud on kõik haiglas, seal ei lubata vist perekooli külastada (sinu enda loogikaga vastasin).

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii palju kui mina kuulnud olen, on üsna ühene muster olnud – kõigepealt on kurk kähe või nohu ja väike palavik, siis viskab palaviku üles 38-39 peale, allub paracetamolile hästi ja palavik tuleb alla, uuesti üles ei kerki, on paar päeva seal 37-38 kandis ja siis tuleb alla. Mõni hakkab köhima, teine mitte – see sõltub täpselt sellest, kuidas tavaliselt inimene külmetushaigusi põdenud on. Minu emal pole iialgi nohu, aga on alati köha, temal oli ka koroona puhul täpselt nii, nohu ei olnud, aga köhis tublisti. Isal aga oli just nohu, tal on alati nohu kerge tulema, ja köha pole kunagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli nüüd teist korda koroona.
Mul oli jõhker väsimus(pole elus tundnud sellist väsimust) ja köha oli korralik. Palavikku ei olnud.
Olen vaktsineerimata.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitse- ja lõhnatajud on alles?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitse- ja lõhnatajud on alles?

Kusjuures, mina, kes põdesin kaks korda, mul ei kadunud kordagi tajud ära. Mul oli isegi pisut kahju sellest, oleks tahtnud teada, et mis tunne on.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina põdesin nüüd teist korda, esimesest üle aasta möödas. Esimesel korral oli kerge köha, paks nohu. Muud midagi. Aga 8 kuud hiljem veel oli mõnel päeval raske hingata (kopsud ei täitunud piisavalt õhuga kohe esimesel korral) ja kiirem kõnd vms võttis hingeldama.  Ehk siis long-covid.

Nüüd Omikroni ajal oli ainult kurgus kõditunne, hääl on kähe. Muud midagi. Olen saanud ühe doosi 5 kuud tagasi.  Nohu on mul igal talvel pikalt, seda millekski ei pea.

Kahjuks tean ka raskemaid näiteid praegusest ajast, eks see on ikka väga individuaalne. Õnneks pole kogemusi, et keegi oleks haiglas olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitse- ja lõhnatajud on alles?

Kusjuures, mina, kes põdesin kaks korda, mul ei kadunud kordagi tajud ära. Mul oli isegi pisut kahju sellest, oleks tahtnud teada, et mis tunne on.

Nõme tunne on, ära taha.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitse- ja lõhnatajud on alles?

Kusjuures, mina, kes põdesin kaks korda, mul ei kadunud kordagi tajud ära. Mul oli isegi pisut kahju sellest, oleks tahtnud teada, et mis tunne on.

Nõme tunne on, ära taha.

Me kõik peaks ju olema tundnud maitsemeele kadu nohu ajal? Selline tunne ilmselt ongi, aga pikemalt ja mõnel inimesel püsivalt. Hullem lugu on neil, kellel kaasnes covidiga mitte lihtsalt kadu, vaid maitsemeele muutus.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu väikeses  tutvusringkonnas saab varsti peaaegu kõigil vaktsineeritutel covid esimest, teist või kolmandat korda läbi pereringis läbi põetud. Pikalt põevad, aga ei ole rasked sümptomid, pigem tavalise külmetushaiguse moodi. Vaktsineerimata tuttavad ei ole veel kordagi põdenud – noh ega nad kaks aastat eriti kuskil ei ole käinud ka, töötavad kodust.

Ise ei ole veel haigust külge saanud (ptüiptüiptüi üle vasaku õla).

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul oli omicron ebameeldivam kui alfa. Aga omicroni ajal siis ka rasedus ja 2 aastat psühhoterrorit, niiet mine tea enam, kas see füüsiliselt ka raskem oli, või ainult vaimselt.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maitse- ja lõhnatajud on alles?

Kusjuures, mina, kes põdesin kaks korda, mul ei kadunud kordagi tajud ära. Mul oli isegi pisut kahju sellest, oleks tahtnud teada, et mis tunne on.

Nõme tunne on, ära taha.

Me kõik peaks ju olema tundnud maitsemeele kadu nohu ajal? Selline tunne ilmselt ongi, aga pikemalt ja mõnel inimesel püsivalt. Hullem lugu on neil, kellel kaasnes covidiga mitte lihtsalt kadu, vaid maitsemeele muutus.

mul ei ole kunagi elus (nohu või mitte) maitsemeel ära kadunud, küll aga on haistmismeel nohu ajaks mõnikord ära kadunud ja sama ka Omicroni puhul

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okt. põdesin Deltat. Jaanuari lõpus omriconi. Oli nohu ja aevastasin päris tihti. Kergelt läks, vaktsineerimata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Me kõik peaks ju olema tundnud maitsemeele kadu nohu ajal?

Ei ole tundnud kuigi nohu oli mul kõik kooliaja talved kui kahe koolimaja vahet toariietega jooksime.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain lapselt covidi. Üldse esimene kokkupuude covidiga. Olen teinud antikehade testi, tulemused olid d 6 ja 8. Vaktsineerimata.
Nohu koguaeg, kerge liigesevalu ja kerge peavalu kaks päeva. Täna 8 päev. Ei taha küll ära sõnuda, aga on vist üle läinud.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Okt. põdesin Deltat. Jaanuari lõpus omriconi. Oli nohu ja aevastasin päris tihti. Kergelt läks, vaktsineerimata.

No omicroni ajaks olid sa siiski ju sisuliselt vaktsineeritud.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jaanuari lõpus omriconi. Oli nohu ja aevastasin päris tihti.

Hmmm, ma olen mitu päeva teinud mingeid aevastamissessioone ilma nähtava põhjuseta ja nina on ka paar hommikut kinni olnud ning päeval mingitel hetkel selline õrn vesine nohu. Pean vist testi tegema. (Põdenud + vaktsineeritud, aga ammu, kevadel.)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks päeva oli palavik ja väike nohu, rohkem ei miskit. Kulges üsna lihtsalt, gripp on jubedam olnd.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen vaktsineerimata, möödus üllatvalt lihtsalt. Ühe terve päeva olin kerges palavikus, ülejäänd 3 päeva oli kurk lihtsalt veidi valus ja nohune. Ei miskit hullu ja sain ka oma läbipõdemistõendi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 x vaktsineeritud- kerge lihasvalu, kurgus kraapimist rohkem, lühiajaline nohu, pole enne nii olnud, et nohu kestab paar tundi. Hommikuti nina kinni ja aevastamine.

1 päev suur nõrkus. suht kerge kulg.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 140 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas on omicroni põdemine kulgenud?