Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas on omicroni põdemine kulgenud?

Näitan 20 postitust - vahemik 121 kuni 140 (kokku 140 )

Teema: Kuidas on omicroni põdemine kulgenud?

Postitas:
Kägu

ei ole nakkav

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas teil toiduisuga lood on? minul 16.päev. Hääl veel kahiseb ja nohu jätkuvalt.

Nakkav ei ole, testid nüüd juba negatiivsed. Kuid! toiduisu ei ole jätkuvalt ja mõte toidust ajab iiveldama. Olen proovinud süüa, olen ka oksendanud peale söömist. Pidevalt suur joogijanu. Ei teagi enam mis teha, kõht koriseb aga toit alla ei lähe ????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas kellelgi veel puhkeoleku pulss kõrgem pärast põdemist? 3 nädalat ja ma alles nüüd hakkan sellest august välja tulema. Kuidagi halvasti tabas mind, kuigi olen spordisõber ja tervislike eluviisidega, 2x vaktsineeritud ka. See nõrkustunne oli kõige hullem ja kestis ka kõige kauem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Haigestusin neljapäeval, siis kaks päeva kõrge palavik ja meeletu peavalu. Magasin pea kogu aeg, trajektoor oli voodi-WC, veekannid voodi juures. Ravimeid mingeid ei võta. Laupäeval hakkasin natuke siis endaga tegelema, sest palavikku päeval ei olnud. Soolaaur, nina läbipesu soolaveega, kurgu kuristamine. Teeks nõmm-liivatee, salvei. Lima tuli palju. Süüa ei tahtnud, ainult oma marjadest smuutit.Pühapäeva õhtul palavik enam ei tõusnud. Peavalu nõrk, väike nohu, muud midagi. Nõrkust ei tulnud ja maitsetajud ei kadunud. Päevas 3000mg C, D3, seleen, tsink, kassiküüs-antioksüdandid. Hommikul ingveri-laimi vesi. n.71, kaks vaktsiini ja rohkem ei teegi, vähemalt neid praeguseid.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8k rase, 3x vaksitud

Algas kerge kurguvaluga, siis tuli kinnine aga kergeloomuline köha, nina oli päris paks, aga samas üsna vähe nohu – kummaline. Peavalu ega palavikku ei tekkinud, aevastamist oli üsna palju. Nüüd 11. päev ja terve, ainult kõrvad veel sutsu lukus.

Tegin, või õigemini nõudsin välja PCR testi, kuna mehel oli nädal enne pos + kui mul kaua aega pos näitab, siis saab ikkagi koos mehega sünnitama minna.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas kinnist köha pigem lahtistada või mitte? gelomyrthol fortega

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vastik bronhiidilaadne seisund juba viiendat päeva, ei midagi meeldivat. Tütrel ainult kurguvalu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mitmendat päeva on 37,5-37,9 palavik, päev läbi. kas selle peaks enne ööd maha võtma? või laskma sel olla päev ja öö läbi?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mitmendat päeva on 37,5-37,9 palavik, päev läbi. kas selle peaks enne ööd maha võtma? või laskma sel olla päev ja öö läbi?

Kui väga elu ei sega, ei tasu alla 38,5 palavikku alla võtta, sest see hävitab viirust kehas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

mitmendat päeva on 37,5-37,9 palavik, päev läbi. kas selle peaks enne ööd maha võtma? või laskma sel olla päev ja öö läbi?

Vahepeal läks see ideoloogia, et palavikku alla ei tohi võtta, väga popiks. Nüüd soovitatakse nii, et ikkagi selleks, et vahepeal organism puhata saaks, ööpäevaringselt ei tasu ikkagi koguaeg palavikku üleval hoida. Aga terve päev ka palavikualandajat krõbistada ei tasu. Kõike mõõdukalt. Kui tunned, et oled juba liiga kurnatud, või ei suuda uinuda, võta palavik alla. Muul ajal puhka, joo palju vedelikku.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen hetkel neljandat päeva koroonas. Et pole aastaid haige olnud, siis tundub ikka küllaltki ebamugav. Palavikku pole, aga üldine väsimus teeb elu ebameeldivaks. On ka suur nohu. Lõhna ja maitset tunnen küll ja söögiisu on ka hea. Arstide mõistes on see muidugi väga kerge põdemine, aga endale just mitte. Proovisin natuke jalutada, aga võhma ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Kas kellelgi veel puhkeoleku pulss kõrgem pärast põdemist? 3 nädalat ja ma alles nüüd hakkan sellest august välja tulema. Kuidagi halvasti tabas mind, kuigi olen spordisõber ja tervislike eluviisidega, 2x vaktsineeritud ka. See nõrkustunne oli kõige hullem ja kestis ka kõige kauem.

Mina põen praegu koronat ja juba haiguse ajal on rahuoleku pulss kõrgem… pm on vahemikus 80-110. Ei ole üldse meeldiv. Väsimust ega mudagi muud hullu pole, aga see pulsi kõikumine väga ebameeldiv ja sellega kaasneb ka rindkere valu.

 

Kui kõrgeks sul pulss tõuseb ja kas nüüd kontrolli all? Kuidas alla said?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu
  1. Kas kellelgi veel puhkeoleku pulss kõrgem pärast põdemist? 3 nädalat ja ma alles nüüd hakkan sellest august välja tulema. Kuidagi halvasti tabas mind, kuigi olen spordisõber ja tervislike eluviisidega, 2x vaktsineeritud ka. See nõrkustunne oli kõige hullem ja kestis ka kõige kauem.

Mina põen praegu koronat ja juba haiguse ajal on rahuoleku pulss kõrgem… pm on vahemikus 80-110. Ei ole üldse meeldiv. Väsimust ega mudagi muud hullu pole, aga see pulsi kõikumine väga ebameeldiv ja sellega kaasneb ka rindkere valu.

Kui kõrgeks sul pulss tõuseb ja kas nüüd kontrolli all? Kuidas alla said?

Umbes 2 nädalat pärast põdemist oli kõrgem. Mul on rahuoleku tavapulss 55 kandis, koroonaga 65-75. Minu jaoks oli vahe tuntav, olid lausa palpitatsioonid. Kui see koroonanõrkus lõpuks kadus, hakkasin tasapisi oma tavapärast trenni tegema. Tegin rahulikult, kuid regulaarselt. Kõndisin õues ka väga palju. Nüüd on pulss korras ja trenniga ei löö ka enam lakke. Mul oli pärast koroonat ka vererõhk mõnel päeval kõrge, seda ei ole ka enam esinenud. Tunnen end taas hästi, kuigi mõni nädal tagasi poleks seda uskunud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui kaua kiirtest positiivset tulemust tulemust võib näidata, kas ainult haiguse aktiivses faasis või ka hiljem?

Kiirtest ikka ainult aktiivses faasis.

Mis see aktiivne faas tähendab? Nakkusohtlikkust? Mehel oli 2 päeva kurk haige, see oli nädal ja rohkem tagasi, aga test on ikka positiivne. Ei kõla kuigi aktiivse haigusena, ei ta köhi ega nuuska, palavikku pole olnud, kurk ammu terve.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on nüüd jäänud ainult tohutu väsimus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on 11. päev, köha hakkab vist taanduma, aga iiveldus on ikka veel 🙁 õudne, võrdleks seda nagu raseduse algusega. Kõht ka kahtlane :/ päris kõhulahtisus ei ole, aga tunne on imelik kõhus. Kas kellelgi ka nii olnud ja kaua see kesta võib? Iga päev ootan, et läheks paremaks see. Minul muidu covidi alguses oli 3 päeva palavik 37,5-38,5 vahel, lihasvalu oli meeletu, nina kinni ja lisandus ka köha. Silmad siiani vahel nagu huugaks, veidi punased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2x vaktsineeritud 6 kuud tagasi.
Dets oli laps deltas, magas minu kaisus. Keegi muu ei haigestunud.
Nüüd märtsis sama laps haigestus omikroni.
Minul paar päeva mingi kõditus kurgus, muud ei midagi ja testid ka negatiivsed. Teistel pereliikmetel 0 sümptomit ja testid negatiivsed.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Dets oli laps deltas, magas minu kaisus. Keegi muu ei haigestunud. Nüüd märtsis sama laps haigestus omikroni.

Kas tüvi on määratud, et sa nii täpselt tead, mida laps põdes?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimesed 3 ööpäeva oli kurguvalu ja palavik kuni 38, siis oli 1 päev normaalne enesetunne ning järgmised 4 päeva suur väsimus, nohu, köha ja migreen. Tarvitasin igapäevaselt paratsetamooli, ibuprofeeni, gelomürtooli, C ja D vitamiine, tsinki. Söögiisu oli üsna minimaalne, maitse- ja lõhnameel säilisid. Vastik haigus, rohkem põdeda ei tahaks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaua teil jõuetus püsis?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 20 postitust - vahemik 121 kuni 140 (kokku 140 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Kuidas on omicroni põdemine kulgenud?