Esileht Koroonaviirus COVID-19 Laste vaktsineerimine

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 404 )

Teema: Laste vaktsineerimine

Postitas:
Kägu

Olen nädal-nädala haaval alates jaanuarist statistika läbi töötanud.

Oled-oled ????

Pole just eriharidust vaja, et see info statistikaandmetest kätte saada. Sinu jaoks tundub ulme?

andmete kätte saamine ei ole keeruline, iseasi, mida keegi nendega peale hakata oskab. ????

Aga sina pole ilmselgelt esimesegagi hakkama saanud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nädala kaupa surmade andmeid analüüsida? Palun selgita, mida sa sealt siis välja oled analüüsinud.

Selle aasta iganädalane keskmine ületab tuntavalt viimase 10a samade perioodide keskmise (kusjuures igal nädalal on ülesuremus). Ning covid surmad on seejuures tühise osakaaluga. Andmed avalikult kättesaadavad.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle aasta iganädalane keskmine ületab tuntavalt viimase 10a samade perioodide keskmise (kusjuures igal nädalal on ülesuremus). Ning covid surmad on seejuures tühise osakaaluga. Andmed avalikult kättesaadavad.

Sinu analüüsi tulemus on siis, et massilised vaktsiinisurmad algasid meil juba aasta esimesest nädalast, kus Eestis oli ehk sadakond vaktsineeritut? Juba esimese kahe kuuga (jaan-veebr) on ju surmade arv sellest keskmisest juba ligi 400 võrra suurem.

Aga sina pole ilmselgelt esimesegagi hakkama saanud.

Oi, kui sa oma statistikaks nimetad seda Statistikaameti poolt nädalate kaupa tehtud graafikut, kus 2021. aasta must joon vonkleb 10 aasta keskmise pruuni joone kohal, mida perekooliski korduvalt näidatud, siis selle leian loomulikult mõne sekundiga. Pole probleemi ka päris baasist andmete leidmisega niipea, kui need sinna lisatakse. Vale inimese kallal haugud, statistika on mu leib.

Soovitan selle nunnu värviliste joontega graafiku peal ühte harjutust. Jäta alles ainult 2018 ja 2021 jooned ja võrdle neid. Kas on sarnased? 2021 on kõrgemal tasemel, tõsi, kuid joone dünaamika on ühtemoodi, tunned ära kevadise kõrgsuremuse dromedariküüru ning suvise kõrgsuremuse kaksikküürud. 2018. oli viimase aastakümne kõige hullem gripiaasta ning ühtlasi ka suvise kuumalaine aasta. Nagu ka 2021 on olnud nakkushaiguse aasta ja kuumuse aasta.

 

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu analüüsi tulemus on siis, et massilised vaktsiinisurmad algasid meil juba aasta esimesest nädalast, kus Eestis oli ehk sadakond vaktsineeritut?

Seisuga 2.jaanuar oli Eestis 2500 täielikult vaktsineeritud inimest, lisaks poolelioleva vaktsiinikuuriga, keda oli märksa enam. Ütlesin juba, et tundub, et sa ei saa adekvaatsete andmete hankimisegagi hakkama.

+2
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Pole probleemi ka päris baasist andmete leidmisega niipea, kui need sinna lisatakse. Vale inimese kallal haugud, statistika on mu leib.

Oleks aeg töökohta vahetada.

+1
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Dets lõpu seisuga olid esimese süsti saanud ca 2500 inimest, veebruari lõpuks 52 000 inimest. Ei saa aru, mis mōnesajast siin jutt käib?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu analüüsi tulemus on siis, et massilised vaktsiinisurmad algasid meil juba aasta esimesest nädalast, kus Eestis oli ehk sadakond vaktsineeritut?

Seisuga 2.jaanuar oli Eestis 2500 täielikult vaktsineeritud inimest, lisaks poolelioleva vaktsiinikuuriga, keda oli märksa enam. Ütlesin juba, et tundub, et sa ei saa adekvaatsete andmete hankimisegagi hakkama.

Oh, ära minu ja andmete hankimise pärast küll muretse.

Ei olnud 2. jaanuari seisuga Eestis ühtegi täielikult vaktsineeritud inimest, ära ometi aja lolli juttu. Poolelioleva vaktsineerimiskuuriga inimesi oli selles suurusjärgus.

Aga seega sa väidadki, et juba jaanuaris hakkas massiline suremine vaktsiinitüsistustesse? Ok, arvasin, et sa kuidagi huvitavamalt välja keerutad. Aga selge. Sel juhul küsin, et kuidas sa selgitad, miks vaktsineerimise massiliseks muutumisega liigsurmade arv proportsionaalselt ei suurene? Näiteks aprillis on liigsurmad ilma koroonasurmadeta lausa miinuses, st muudel põhjustel surdi vähem kui 10 aasta keskmisena. Kuu varem, märtsis, on aga liigsurmade osas just üks aasta suuremaid kuid.

Suvine suur liigsuremus klapib nädalate poolest täpselt kuumalainega (18.06-15.07 on ilmateenistuse andmetel kuumaperioodi vahemik).

Kui TAI lehelt võtan surmapõhjused, jääb silma, et 2021 jaanuaris on 150 inimest rohkem südame- ja veresoonkonnahaigustesse surnud kui 2020 jaanuaris, see on kõige suurem erinevus põhjuste ja kuude lõikes üldse selles tabelis (kui koroona surmapõhjusena välja jätta). Mis oli 2020 jaanuaris? Õige. Koroona oli veel kaugel, inimesed olid rahulikud, elasid tavalist elu, suhtlesid ja reisisid, firmad töötasid, majandus toimis normaalselt. TAI lehel on andmed 2021. septembrini, selle ajani oli 2021. aastal südamehaigustesse surdud 500 juhul rohkem kui 2020. aasta 9 kuuga. Nagu näed, siis sellest lõviosa moodustab jaanuarikuu 150 juhust, ülejäänud 350 jagunevad 8 kuu peale ning julgen küll arvata, et siin on siiski seos koroonaaja stressifooniga. Eks täpsemalt analüüsitakse aastat siis, kui ka sügise andmed on olemas, sest suur surmade kasv (ka mittekoroona) on toimunud sügisel. Mis on need põhjused, eks saame teada – kuid ma ei näe küll mingit selget seost vaktsineerimisega, mida sina väidad. Vaktsineerimise massikampaania sai läbi mais-juunis, küllap need rasked kõrvalmõjud ikka vähemalt kuu jooksul ilmnenuks.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pole probleemi ka päris baasist andmete leidmisega niipea, kui need sinna lisatakse. Vale inimese kallal haugud, statistika on mu leib.

Oleks aeg töökohta vahetada.

Nagu öeldud, ära minu ja mu töö pärast küll muretse.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina luban endale ammu juba külla vaid lapse (12, kohe 13) vaktsineeritud sõpru. Õnneks on lapse lähemad sõbrad pärit normaalsest perest, mitte uhhuuteaduse perekonnast. Ma olen viimast kuud rase ja kohe kindlasti elimineerin kõik inimesed, kes mind ohustada kuidagi võivad.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina luban endale ammu juba külla vaid lapse (12, kohe 13) vaktsineeritud sõpru. Õnneks on lapse lähemad sõbrad pärit normaalsest perest, mitte uhhuuteaduse perekonnast. Ma olen viimast kuud rase ja kohe kindlasti elimineerin kõik inimesed, kes mind ohustada kuidagi võivad.

Haha, nii naerma ajab ajupesture jutt, milles pole teragi loogikat. Esiteks, miks sa end vaktsineerisid kui sa endiselt kardad? Kas kahtled vaktsiini effektiivuses? 🙂  mina küll ei karda lapsi kes pole tuulerõugete vastu vaktsineeritud, kuigi oma lapse vaktsineerisin ära. Ma tean,et see on testitud ja hea toimega vaktsiin, 98% ei haigestu. Kahjuks sinu armastatud covidi vaktsiini tõhusust parem ei kommenteeri ja ega see polegi mingi vaktsiin. Aga värise edasi ja tee 4 doosi veel, meie oleme loomulikult läbi põdenud, kergelt ja oma immuunsusega rahul.

+3
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina luban endale ammu juba külla vaid lapse (12, kohe 13) vaktsineeritud sõpru. Õnneks on lapse lähemad sõbrad pärit normaalsest perest, mitte uhhuuteaduse perekonnast. Ma olen viimast kuud rase ja kohe kindlasti elimineerin kõik inimesed, kes mind ohustada kuidagi võivad.

Haha, nii naerma ajab ajupesture jutt, milles pole teragi loogikat. Esiteks, miks sa end vaktsineerisid kui sa endiselt kardad? Kas kahtled vaktsiini effektiivuses? ???? mina küll ei karda lapsi kes pole tuulerõugete vastu vaktsineeritud, kuigi oma lapse vaktsineerisin ära. Ma tean,et see on testitud ja hea toimega vaktsiin, 98% ei haigestu. Kahjuks sinu armastatud covidi vaktsiini tõhusust parem ei kommenteeri ja ega see polegi mingi vaktsiin. Aga värise edasi ja tee 4 doosi veel, meie oleme loomulikult läbi põdenud, kergelt ja oma immuunsusega rahul.

igal asjal mitu tahku.

mina ei külasta ka üht oma lähisugulast, sest tema elukaaslane on vaktsineerimata. kuna ma ei taha oma hingele võtta tema võimalikku haigestumist, siis nii see on. seniks kuni covid päevakorrale jääb.  sugulane ise on vaktsineeritud, temaga kohtume ikka.

sattusin koolitusele, kus on väiksemast seltskonnast pea kolmandik vaktsineerimata. jätan selle praegusel hetkel katki ja registreerusin teisele koolitusele, kus on covid tõendi kohustus. mõlemad minu jaoks olemuslikult väga huvipakkuvad üritused. aga elu on valik. siin ja praegu siis sellised.

 

 

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina luban endale ammu juba külla vaid lapse (12, kohe 13) vaktsineeritud sõpru. Õnneks on lapse lähemad sõbrad pärit normaalsest perest, mitte uhhuuteaduse perekonnast. Ma olen viimast kuud rase ja kohe kindlasti elimineerin kõik inimesed, kes mind ohustada kuidagi võivad.

Haha, nii naerma ajab ajupesture jutt, milles pole teragi loogikat. Esiteks, miks sa end vaktsineerisid kui sa endiselt kardad? Kas kahtled vaktsiini effektiivuses? ???? mina küll ei karda lapsi kes pole tuulerõugete vastu vaktsineeritud, kuigi oma lapse vaktsineerisin ära. Ma tean,et see on testitud ja hea toimega vaktsiin, 98% ei haigestu. Kahjuks sinu armastatud covidi vaktsiini tõhusust parem ei kommenteeri ja ega see polegi mingi vaktsiin. Aga värise edasi ja tee 4 doosi veel, meie oleme loomulikult läbi põdenud, kergelt ja oma immuunsusega rahul.

igal asjal mitu tahku.

mina ei külasta ka üht oma lähisugulast, sest tema elukaaslane on vaktsineerimata. kuna ma ei taha oma hingele võtta tema võimalikku haigestumist, siis nii see on. seniks kuni covid päevakorrale jääb. sugulane ise on vaktsineeritud, temaga kohtume ikka.

sattusin koolitusele, kus on väiksemast seltskonnast pea kolmandik vaktsineerimata. jätan selle praegusel hetkel katki ja registreerusin teisele koolitusele, kus on covid tõendi kohustus. mõlemad minu jaoks olemuslikult väga huvipakkuvad üritused. aga elu on valik. siin ja praegu siis sellised.

Sa sellest saad ikka aru, et sel sinu sugulasel on statistiliselt ainult umbes poole väiksem võimalus nakatuda kui ta vaktsineerimata elukaaslasel? Mingi sugulasetapja oled v? Kuidas sa julged temaga kohtuda?

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil peaks siis nii 100 000 koronaavaktsiini surma surnd inimest olema?

PS efektiivne. Krt, no ei suudeta eesti keeles kirjutada.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina luban endale ammu juba külla vaid lapse (12, kohe 13) vaktsineeritud sõpru. Õnneks on lapse lähemad sõbrad pärit normaalsest perest, mitte uhhuuteaduse perekonnast. Ma olen viimast kuud rase ja kohe kindlasti elimineerin kõik inimesed, kes mind ohustada kuidagi võivad.

Sellepärast mina olen tõmbunud praegu täiesti erakuks, ei käi facebookis ka enam, lihtsalt ei taha inimestes pettuda ega näha, kes näiteks minu tutvusringkonnast on sellised, kes kohe siiralt ja veendunult peavadki normaalseteks inimesteks ainult neid, kes vaktsineeritud on ja teisi “uhhuuteadlasteks,” tundmata mingitki huvi selle vastu, mis põhjusel nad vaktsineeritud pole. Jah, tegelikult ei peaks kellegi vaktsineeritus kellegi teise asi olema, aga kuidas nii kalgilt mingeid tagamaid teadmatagi diagnoosidega lahmitakse ja inimesi tühistatakse… see võtab kõhedaks ja kurvaks. Ma ise olen vaktsineeritud, aga need ilmingud – igal hetkel võib juhtuda, et satud mingis asjas seisma “valel” pool joont ja siis ongi sul kriips peal, armsad lähikondlased hääletaksid ilmselt suurima (kahju)rõõmuga su loomavagunisse tõstmise poolt – on väga õõvastavad. Ja nii väldingi inimestega kontaktegi praegu, sest millalgi saab see kõik läbi, ja siis peab ka suutma kellelegi veel otsa vaadata. Ning juba praeguseks on omajagu neid, kellele lihtsalt ei taha, kelle piiratud ja inimvihkajalikke külgedest poleks ma muidu midagi teadnud ning oleksin rahulikult edasi suhelnud 🙁

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina luban endale ammu juba külla vaid lapse (12, kohe 13) vaktsineeritud sõpru. Õnneks on lapse lähemad sõbrad pärit normaalsest perest, mitte uhhuuteaduse perekonnast. Ma olen viimast kuud rase ja kohe kindlasti elimineerin kõik inimesed, kes mind ohustada kuidagi võivad.

Sellepärast mina olen tõmbunud praegu täiesti erakuks, ei käi facebookis ka enam, lihtsalt ei taha inimestes pettuda ega näha, kes näiteks minu tutvusringkonnast on sellised, kes kohe siiralt ja veendunult peavadki normaalseteks inimesteks ainult neid, kes vaktsineeritud on ja teisi “uhhuuteadlasteks,” tundmata mingitki huvi selle vastu, mis põhjusel nad vaktsineeritud pole.

Meditsiinilistel põhjustel pole vaktsineeritud ainult käputäis inimesi ja üldiselt nende tuttavad saavad sellest ka aru, need pole mingid kerged haigused. Ülejäänud ongi “uhuud”.

+6
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mina luban endale ammu juba külla vaid lapse (12, kohe 13) vaktsineeritud sõpru. Õnneks on lapse lähemad sõbrad pärit normaalsest perest, mitte uhhuuteaduse perekonnast. Ma olen viimast kuud rase ja kohe kindlasti elimineerin kõik inimesed, kes mind ohustada kuidagi võivad.

Sellepärast mina olen tõmbunud praegu täiesti erakuks, ei käi facebookis ka enam, lihtsalt ei taha inimestes pettuda ega näha, kes näiteks minu tutvusringkonnast on sellised, kes kohe siiralt ja veendunult peavadki normaalseteks inimesteks ainult neid, kes vaktsineeritud on ja teisi “uhhuuteadlasteks,” tundmata mingitki huvi selle vastu, mis põhjusel nad vaktsineeritud pole.

Meditsiinilistel põhjustel pole vaktsineeritud ainult käputäis inimesi ja üldiselt nende tuttavad saavad sellest ka aru, need pole mingid kerged haigused. Ülejäänud ongi “uhuud”.

Ja sina oled idioot.

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sellepärast mina olen tõmbunud praegu täiesti erakuks, ei käi facebookis ka enam, lihtsalt ei taha inimestes pettuda ega näha, kes näiteks minu tutvusringkonnast on sellised, kes kohe siiralt ja veendunult peavadki normaalseteks inimesteks ainult neid, kes vaktsineeritud on ja teisi “uhhuuteadlasteks,” tundmata mingitki huvi selle vastu, mis põhjusel nad vaktsineeritud pole.

Meditsiinilistel põhjustel pole vaktsineeritud ainult käputäis inimesi ja üldiselt nende tuttavad saavad sellest ka aru, need pole mingid kerged haigused. Ülejäänud ongi “uhuud”.

Ja sina oled idioot.

Nimeta üksainus adekvaatne mittemeditsiiniline põhjus, miks mitte vaktsineerida?

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina luban endale ammu juba külla vaid lapse (12, kohe 13) vaktsineeritud sõpru. Õnneks on lapse lähemad sõbrad pärit normaalsest perest, mitte uhhuuteaduse perekonnast. Ma olen viimast kuud rase ja kohe kindlasti elimineerin kõik inimesed, kes mind ohustada kuidagi võivad.

Haha, nii naerma ajab ajupesture jutt, milles pole teragi loogikat. Esiteks, miks sa end vaktsineerisid kui sa endiselt kardad? Kas kahtled vaktsiini effektiivuses? ???? mina küll ei karda lapsi kes pole tuulerõugete vastu vaktsineeritud, kuigi oma lapse vaktsineerisin ära. Ma tean,et see on testitud ja hea toimega vaktsiin, 98% ei haigestu. Kahjuks sinu armastatud covidi vaktsiini tõhusust parem ei kommenteeri ja ega see polegi mingi vaktsiin. Aga värise edasi ja tee 4 doosi veel, meie oleme loomulikult läbi põdenud, kergelt ja oma immuunsusega rahul.

igal asjal mitu tahku.

mina ei külasta ka üht oma lähisugulast, sest tema elukaaslane on vaktsineerimata. kuna ma ei taha oma hingele võtta tema võimalikku haigestumist, siis nii see on. seniks kuni covid päevakorrale jääb. sugulane ise on vaktsineeritud, temaga kohtume ikka.

sattusin koolitusele, kus on väiksemast seltskonnast pea kolmandik vaktsineerimata. jätan selle praegusel hetkel katki ja registreerusin teisele koolitusele, kus on covid tõendi kohustus. mõlemad minu jaoks olemuslikult väga huvipakkuvad üritused. aga elu on valik. siin ja praegu siis sellised.

Sa sellest saad ikka aru, et sel sinu sugulasel on statistiliselt ainult umbes poole väiksem võimalus nakatuda kui ta vaktsineerimata elukaaslasel? Mingi sugulasetapja oled v? Kuidas sa julged temaga kohtuda?

julgen ikka, vaktsineeritud inimesed omavahel suure tõenäosusega ei jaga nakkust.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina oled idioot.

Miks ta idioot on? Õigust räägib ju. Eestis on ca 150 inimest, kes end vaktsineerida ei tohi. Ülejäänuil pole mingit põhjust, peale lihtlabase”ei vaktsineeeri ja kõik, nännännää.”

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina oled idioot.

Miks ta idioot on? Õigust räägib ju. Eestis on ca 150 inimest, kes end vaktsineerida ei tohi. Ülejäänuil pole mingit põhjust, peale lihtlabase”ei vaktsineeeri ja kõik, nännännää.”

Kust see 150 võetud on? Jajah, Merits ütles, aga kust tema selle numbri võttis? Kas kõik inimesed on läbinud tervisliku kontrolli selleks, et tuvastada nende võimalikud vastunäidustused vaktsineerimisele? Mina muuseas olles teadlik, et oma tervise eest vastutan eelkõige ise, palusin perearstil lasta teha endale enne vaktsineerimist põhjaliku vereanalüüsi just selleks, et veenduda, et ei ole näiteks kalduvust trombide tekkele. Aga kui paljude puhul on seda tehtud?

Minu tädi sai perearstilt tõendi vastunäidustuse kohta alles pärast 1.süsti, kui erinevad vaevused kohe üldse üle minna ei tahtnud (tinnitus püsib siiani, kolmveerand aastat hiljem). Kas tema oli Meritsal ka nende haruldase 150 hulka arvatud, huvitav? (Ja kust Merits seda nende 150 puhul ette teab, kelle perearstidki pole neid vastunäidustusi ette näinud) Ma päriselt ka ei tea ega kujuta ette. Aga tahaks teada. Ja te armastate siin igasugu tõestusi ja allikaid nõuda – palun rääkige, kuidas need 150 välja selgitatud on.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja sina oled idioot.

Miks ta idioot on? Õigust räägib ju. Eestis on ca 150 inimest, kes end vaktsineerida ei tohi. Ülejäänuil pole mingit põhjust, peale lihtlabase”ei vaktsineeeri ja kõik, nännännää.”

Sa ei saa arugi, et oled samasugune idioot.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see 150 võetud on? Jajah, Merits ütles, aga kust tema selle numbri võttis? Kas kõik inimesed on läbinud tervisliku kontrolli selleks, et tuvastada nende võimalikud vastunäidustused vaktsineerimisele?

oletan, et on mingid diagnoosid, mida saab käsitelda vastunäidustustena ja selliste diagnooside inimeste hulk on saadud haigekassa andmebaasist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tulemusi näeme juba praegu, kus noored sportlased kukuvad nagu kärbsed ja üldsuremus on jõudsalt kasvanud.

Ohoh, kuhu nad kukuvad ja mis allikatele tuginedes on kasvanud üldsuremus lisaks koroonast tingitud otsestele (haigus ise) ning kaudsetele (näiteks enesetapud) surmadele?

Enesetapud on küll otsene piirangute tagajärg, kus inimesed viiakse meeleheitele läbi töö ja sotsiaalse elu kaotuse, mitte koroona.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see 150 võetud on? Jajah, Merits ütles, aga kust tema selle numbri võttis? Kas kõik inimesed on läbinud tervisliku kontrolli selleks, et tuvastada nende võimalikud vastunäidustused vaktsineerimisele?

oletan, et on mingid diagnoosid, mida saab käsitelda vastunäidustustena ja selliste diagnooside inimeste hulk on saadud haigekassa andmebaasist.

Sellisel juhul tekib kohe uus küsimus: aga need inimesed, kellel neid diagnoose haigekassa andmebaasis pole? Näiteks sellised nagu minu tädi. Pealtnäha terve ja funktsioneeriv inimene, aga näe, ikkagi vaktsineerimine vastunäidustatud. Kui palju selliseid veel võib olla? On nad ikka arvesse võetud? Ja kui ei, siis ei peaks olema mingit alust selle 150-ga ju lehvitada ja ülbitseda, et kõik teised on uhhuud?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis siseinfo? Katsed 6-11-aastastega ju ammuilma käisid. USAs juba vaktsineeritakse seda vanusegruppi. Nüüd on Euroopa ravimiametilt roheline tuli. Nüüd vaja veel Eesti heakskiitu ja valitsuse otsust…

https://www.youtube.com/watch?v=Czu11HmhfAY

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see 150 võetud on? Jajah, Merits ütles, aga kust tema selle numbri võttis? Kas kõik inimesed on läbinud tervisliku kontrolli selleks, et tuvastada nende võimalikud vastunäidustused vaktsineerimisele?

oletan, et on mingid diagnoosid, mida saab käsitelda vastunäidustustena ja selliste diagnooside inimeste hulk on saadud haigekassa andmebaasist.

Sellisel juhul tekib kohe uus küsimus: aga need inimesed, kellel neid diagnoose haigekassa andmebaasis pole? Näiteks sellised nagu minu tädi. Pealtnäha terve ja funktsioneeriv inimene, aga näe, ikkagi vaktsineerimine vastunäidustatud. Kui palju selliseid veel võib olla? On nad ikka arvesse võetud? Ja kui ei, siis ei peaks olema mingit alust selle 150-ga ju lehvitada ja ülbitseda, et kõik teised on uhhuud?

loomulikult on võimalik arvesse võtta ainult dokumenteeritud juhud. sinu tädi raviarved koos diagnoosidega on nüüd haigekassa andmebaasis ka olemas.

mingid suvalised eeldused ja oletused siin ilmselgelt aluseks olla ei saa.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks selliseid hakkab varsti hunnikuga juhtuma, kui vaktsineerida nõrku, alati süüdi vana haigus. Läbi kõlab ainult seos puudub, niiet kui tekiks selline kahjuatustefond, siis sealt ei saaks midagi…

16-aastane nooruk suri 6. päeval pärast 1. vaktsiiniannust kopsuarteri trombemboolia tõttu. Noorukil esinesid olulised riskifaktorid ja kaasuvad haigused (sh korduvad tromboosid). Ravimiameti hinnangul seos vaktsiiniga puudub.

Sattunuks seesama nooruk aga koroonaga haiglasse, siis kaagutanuks peavoolumeedia endal häälepaelad sõlme, kuidas koroona on noortele OHTLIK!
Ma väga loodan, et selliste inimeste lähedastel on jõudu kohtutee jalge alla võtta ja et meil leidub veel advokaate, kes õiguse ja õigluse eest julgevad seista – ega muu ei aita selle massilise varjamise ja vassimise vastu.

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://eestinen.fi/2021/12/kuum-uhendkuningriigis-valmistutakse-neljandaks-ja-viiendaks-vaktsiinidoosiks/

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Muide, kõik pimesi laste vaktsineerimise pooldajad – tutvuge USAs 1986 vastu võetud National Childhood Vaccine Injury Actiga ja sellega, mis ja kuidas vaktsiinitootjaid vaktsiinikahjustuste korral igasugusest rahalisest vastutusest vabastab ning miks nende jaoks on ülioluline, et vaktsiinid saaksid litsentsi ka lastele manustamiseks.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust see 150 võetud on? Jajah, Merits ütles, aga kust tema selle numbri võttis? Kas kõik inimesed on läbinud tervisliku kontrolli selleks, et tuvastada nende võimalikud vastunäidustused vaktsineerimisele?

oletan, et on mingid diagnoosid, mida saab käsitelda vastunäidustustena ja selliste diagnooside inimeste hulk on saadud haigekassa andmebaasist.

Sellisel juhul tekib kohe uus küsimus: aga need inimesed, kellel neid diagnoose haigekassa andmebaasis pole? Näiteks sellised nagu minu tädi. Pealtnäha terve ja funktsioneeriv inimene, aga näe, ikkagi vaktsineerimine vastunäidustatud. Kui palju selliseid veel võib olla? On nad ikka arvesse võetud? Ja kui ei, siis ei peaks olema mingit alust selle 150-ga ju lehvitada ja ülbitseda, et kõik teised on uhhuud?

loomulikult on võimalik arvesse võtta ainult dokumenteeritud juhud. sinu tädi raviarved koos diagnoosidega on nüüd haigekassa andmebaasis ka olemas.

mingid suvalised eeldused ja oletused siin ilmselgelt aluseks olla ei saa.

Aga ei saa siis ju ikkagi kategooriliselt väita, et Eestis on (ainult) 150 inimest, keda nende tervise tõttu süstida ei saa. Oleks teine asi, kui öeldaks, et ametlikult on dokumenteeritud 150 sellist inimest, aga ei öelda ju. Hoopis et “kõik teised peale nende 150 on uhhuud.”

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 404 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Laste vaktsineerimine