Esileht Kodunurk Lusika limpsimine

Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 362 )

Teema: Lusika limpsimine

Postitas:
Kägu

3 korda päevas sital käia pole ka vist päris ok …. Vähemalt jube tüütu ma arvan,

Mis selles tüütut on? Pissil käid ju ka vähemalt 5X päevas. Peale kakamist lihtsalt pepupesu lisaks, 1 minut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, kui ta mu hammaste pesu ajal roniks samasse ruumi kusele, ma saadaks ta ravile.

Miks te seda hammastepesu siia nii hoolega sisse toote? Selleks, et märgata, mida mees wc-s/vannitoas teeb, piisab sealt korra mööda kõndida, midagi võtta, uksevahelt midagi öelda. Kuidas saab nii masendavalt fantaasiavaene olla ja ainult mingeid äärmusi kedrata a la “üks situb ja peeretab, teine peseb kõrval hambaid”. Kaugel sellest! Vot oma meest minu ees meelega peeretamas ma küll ei ole iial näinud. Ega tema mind. See on tõesti viisakus ja lugupidamine teise vastu. Aga see, kui keegi lahtise uksega pissil on ja teine ukse vahelt pea sisse pistab ja näeb, et teine parasjagu paberi järele haarab, on täiesti normaalne.

Teil ilmselt ei olegi normaalseid avaraid vannitube, kus kahekesi koos üldse olla saaks. Kuivkäimla ja laupäeviti saun võib-olla. Vahepeal kalla peeretab mööda onni, sellest ka täielik võimetus mõista inimesi, kes mingis teises kultuuriruumis elavad.

Nojah, normaalsed inimesed lukustavad wc-s käies ukse, sul on seda muidugi raske uskuda, sest eks peab potil istuvale mehel “midagi ütlema” kindlasti.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 korda päevas sital käia pole ka vist päris ok …. Vähemalt jube tüütu ma arvan,

Mis selles tüütut on? Pissil käid ju ka vähemalt 5X päevas. Peale kakamist lihtsalt pepupesu lisaks, 1 minut.

Nii pheen, nii pheen, pepukese pesu ka temal 🙂 Aga kui ei ole võimalust pesta? Siis hoiad kinni?

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 korda päevas sital käia pole ka vist päris ok …. Vähemalt jube tüütu ma arvan,

Mis selles tüütut on? Pissil käid ju ka vähemalt 5X päevas. Peale kakamist lihtsalt pepupesu lisaks, 1 minut.

Nii pheen, nii pheen, pepukese pesu ka temal ???? Aga kui ei ole võimalust pesta? Siis hoiad kinni?

Ma ka mõtlen, et mis kuradi  pepupesu? Imik oled, et tagumiku täis pa*andad?

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina ei ole sellist kohanud, kes arvab, et raputamisest piisab

Kui tihti ja millisel tutvusastmel see jutuks tuleb?

Mis küsimus see on? Kui suhtled mehega nii lähedalt, et sind võiks tema hügieeniharjumused huvitada, siis sa ilmselgelt lihtsalt näed neid. Mis jutuks tulemisest sa räägid? Teretuttavate peldikuharjumused mind väga ei huvita tõepoolest ja jutuks ei võta.

Kuidas te oma mehe hügieeniharjumusi näete? Pesete samal ajal samas ruumis hambaid? Kuigi ma oma mehega seksin, ei soovi ma siiski tema silme all ihuhädasid rahuldada ja teda samas olukorras näha.

Kõigil ei ole wc ja vannituba koos ilmselt. Mina nt näen, et mees peseb käsi peale wc – sest meil on wc ja vannituba eraldi ja wc on tema väitel liiga pisike kraanikauss tema käte jaoks. St käib köögis käis pesemas. Nii et jah, ma näen ???? Kui peseks wc kraanikausis, siis tõesti ei teaks, kas peseb/ei pese.

Siis katsub mustade kätega WC ust, mida teised pärast WC-s käte pesemist puhastega katsuvad … Üsna küsitava väärtusega hügieen.

Kujutad sa ette, kui wc ja vannituba on eraldi, siis tihti ei olegi wc-s kraanikaussi! polegi ruumi selleks. Mis siis nüüd saab? Minge oma liigse hügieeniga kah…

Kuidas te näitekskoolis saite käidud, esimest klassist alates pidite ühist wc-d kasutaba, kabiinidega, kus polnud mingit kraanikaussi sees. Ja enne vee lahti keeramist oli keegi nuppe katsunud oma pissiste kätega… Ja ärge tulge rääkima, et kunagi ei puudutanud ust

Või sina oledki see, kes autos istub ka, mask peas? Isegi öösel magades ja oma lapsed iga haiguse ajaks isoleerid eraldi tupp aja süüa lükkad ukse alt?

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 korda päevas sital käia pole ka vist päris ok …. Vähemalt jube tüütu ma arvan,

Mis selles tüütut on? Pissil käid ju ka vähemalt 5X päevas. Peale kakamist lihtsalt pepupesu lisaks, 1 minut.

Nii pheen, nii pheen, pepukese pesu ka temal ???? Aga kui ei ole võimalust pesta? Siis hoiad kinni?

Ongi ikka mingi kuivkäimla seltskond siin koos. Ma ei eksinud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, kui ta mu hammaste pesu ajal roniks samasse ruumi kusele, ma saadaks ta ravile.

Miks te seda hammastepesu siia nii hoolega sisse toote? Selleks, et märgata, mida mees wc-s/vannitoas teeb, piisab sealt korra mööda kõndida, midagi võtta, uksevahelt midagi öelda. Kuidas saab nii masendavalt fantaasiavaene olla ja ainult mingeid äärmusi kedrata a la “üks situb ja peeretab, teine peseb kõrval hambaid”. Kaugel sellest! Vot oma meest minu ees meelega peeretamas ma küll ei ole iial näinud. Ega tema mind. See on tõesti viisakus ja lugupidamine teise vastu. Aga see, kui keegi lahtise uksega pissil on ja teine ukse vahelt pea sisse pistab ja näeb, et teine parasjagu paberi järele haarab, on täiesti normaalne.

Teil ilmselt ei olegi normaalseid avaraid vannitube, kus kahekesi koos üldse olla saaks. Kuivkäimla ja laupäeviti saun võib-olla. Vahepeal kalla peeretab mööda onni, sellest ka täielik võimetus mõista inimesi, kes mingis teises kultuuriruumis elavad.

Su mees rahus istub potil ja teeb oma hädasid ja sa ei suuda oodata, vaid pead JUST SEL ajal minema midagi võtma?? Kui haige saab olla? On asju, mida inimesed soovivad teha omaette, ilma et keegi korraks ka ukse vahelt oma käe sisse pistaks. Krt on ikka inimesi!

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, kui ta mu hammaste pesu ajal roniks samasse ruumi kusele, ma saadaks ta ravile.

Miks te seda hammastepesu siia nii hoolega sisse toote? Selleks, et märgata, mida mees wc-s/vannitoas teeb, piisab sealt korra mööda kõndida, midagi võtta, uksevahelt midagi öelda. Kuidas saab nii masendavalt fantaasiavaene olla ja ainult mingeid äärmusi kedrata a la “üks situb ja peeretab, teine peseb kõrval hambaid”. Kaugel sellest! Vot oma meest minu ees meelega peeretamas ma küll ei ole iial näinud. Ega tema mind. See on tõesti viisakus ja lugupidamine teise vastu. Aga see, kui keegi lahtise uksega pissil on ja teine ukse vahelt pea sisse pistab ja näeb, et teine parasjagu paberi järele haarab, on täiesti normaalne.

Teil ilmselt ei olegi normaalseid avaraid vannitube, kus kahekesi koos üldse olla saaks. Kuivkäimla ja laupäeviti saun võib-olla. Vahepeal kalla peeretab mööda onni, sellest ka täielik võimetus mõista inimesi, kes mingis teises kultuuriruumis elavad.

Nojah, normaalsed inimesed lukustavad wc-s käies ukse, sul on seda muidugi raske uskuda, sest eks peab potil istuvale mehel “midagi ütlema” kindlasti.

Sa pane oma kuivkäimla uks haaki muidugi, muidu mõni metsloom tuleb kibeda kusehaisu peale uudistama äkki.

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ka mõtlen, et mis kuradi  pepupesu? Imik oled, et tagumiku täis pa*andad?

Vähe sellest, et vahetad mehe ees oma lappe, ei pese ka veel ennast? Rõve eit.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Su mees rahus istub potil ja teeb oma hädasid ja sa ei suuda oodata, vaid pead JUST SEL ajal minema midagi võtma?? Kui haige saab olla? On asju, mida inimesed soovivad teha omaette, ilma et keegi korraks ka ukse vahelt oma käe sisse pistaks. Krt on ikka inimesi!

Jah, täiesti vabalt lähen ja võtan vannitoast, kui on midagi vaja, kui on nt kiire kuhugi minekuga vms. Ei kannata raskete komplekside all ja ei häbene oma peret. Tuletan sulle veelkord meelde, et jutt on pissimisest, milles ei ole midagi, mis kedagi häirida saaks. Me peseme ennast kaks korda päevas ja ei haise, kui püksid jalast kukuvad. Võib-olla proovi ka sagedamini pesta, siis ei ole nii piinlik. Ega on selliseid naisi küll, kelle järel nt tööl wc-sse minek on katsumus. Hügieen ei ole kõigi jaoks ühtviisi loomulik harjumus kahjuks.

0
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nii pheen, nii pheen, pepukese pesu ka temal ???? Aga kui ei ole võimalust pesta? Siis hoiad kinni?

Kakan hommikuti ja siis olen kodus.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ütlen ausalt, kui ta mu hammaste pesu ajal roniks samasse ruumi kusele, ma saadaks ta ravile.

Miks te seda hammastepesu siia nii hoolega sisse toote? Selleks, et märgata, mida mees wc-s/vannitoas teeb, piisab sealt korra mööda kõndida, midagi võtta, uksevahelt midagi öelda. Kuidas saab nii masendavalt fantaasiavaene olla ja ainult mingeid äärmusi kedrata a la “üks situb ja peeretab, teine peseb kõrval hambaid”. Kaugel sellest! Vot oma meest minu ees meelega peeretamas ma küll ei ole iial näinud. Ega tema mind. See on tõesti viisakus ja lugupidamine teise vastu. Aga see, kui keegi lahtise uksega pissil on ja teine ukse vahelt pea sisse pistab ja näeb, et teine parasjagu paberi järele haarab, on täiesti normaalne.

Teil ilmselt ei olegi normaalseid avaraid vannitube, kus kahekesi koos üldse olla saaks. Kuivkäimla ja laupäeviti saun võib-olla. Vahepeal kalla peeretab mööda onni, sellest ka täielik võimetus mõista inimesi, kes mingis teises kultuuriruumis elavad.

Nojah, normaalsed inimesed lukustavad wc-s käies ukse, sul on seda muidugi raske uskuda, sest eks peab potil istuvale mehel “midagi ütlema” kindlasti.

Ta küsib vahepeal,  et kuda läheb ka ja milline on täna tulem?

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meil on näiteks üks tualett meie magamistoa taga, ainult meile kahele. Loomulikult, kui õhtul magamistoas oleme ja ta kempsus käib, siis ma kuulen, kas ta peseb käsi või ei. Kas kraan jookseb või ei. Mitte, et ma sellele mõtleks, aga ega ma amööb pole, ikka ju märkad. Nii enesekeskne, et maailma ümber ei kuule ega näe, ka pole. Ega nii silmaklappidega. Kätepesust saab juba ju selle järgi aru, kui vee jooksmist ei kuule, kuidas ta käteräti asend muutub. Selleks ei pea ju vahtima, inimese aju märkab tuhandeid pisiasju, kui ka neid kohe ei teadvusta. Pikapeale ju ikka, kui hakkad mõtlema.
Samamoodi tean, kas ta pissib istudes või seistes, erinevate märkide järgi. Koos samas WCs pole kunagi olnud ega sellele mõelnud enne seda teemat. Ikka tean, kas kasutab pärast pissimist paberit või ei, kuigi esimest korda teadvustasin seda nüüd – enne oli lihtsalt see, et näe, käis pissil ja paberit rullikus vähem või minu pandud uus rull avatud. Või kasvõi (nõrganärvilised puritaanid edasi ei loe) käis pissil ja saabus voodisse kuiva riistaga (ning ei kuivatanud seda ei kardinasse ega käterätikusse 🙂 ). Või kolksatas rullihoidja vastu seina.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie pere ka ei häbene üksteist, aga ka austame üksteist ja kui keegi on vetsus,  siis teine sinna oma nina ei pista! Imelik moor oled, oleks ma su mees, oleks ammu luku ette pannud. Fakk see on rõve!

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa pane oma kuivkäimla uks haaki muidugi, muidu mõni metsloom tuleb kibeda kusehaisu peale uudistama äkki.

Mul on külaliste WC eraldi ning minu ja mehe jaoks vannituba wc-ga, 3-poolse aknaga 15 m2.

Kumbki ei sisene, kui uks kinni ja teine oma toimetusi teeb.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie pere ka ei häbene üksteist, aga ka austame üksteist ja kui keegi on vetsus,  siis teine sinna oma nina ei pista!

Mu mees tunneb ennast kodus nii “vabalt ja ei häbene”, et tal on vetsuuks ristseliti lahti, kui ta vetsus käib. Ma siis käin ja lükkan kinni, kui hais tuppa imbuma hakkab. Peale mitmeid märkusi aastate jooksul on asi paranenud, aga mitte 100%. Vot oleme rõve pere jah. Koos vetsus käisime viimati India reisil aastaid, kui noorpaari mõlemat tabas raske reisikõhulahtisus, niiet elasimegi paar päeva praktiliselt vetsus koos, üks sai vaevu poti pealt kui teisel vaja minna. Vist sellest ajast ongi see tegevus nii kohva.  Vot nii on meil selle “mehe ees, issshand küüüüll!” teemaga. Mitte mina ei ole rõve, aga mees ei häbene. Mina tõmban ukse kinni 🙂

+1
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie pere ka ei häbene üksteist, aga ka austame üksteist ja kui keegi on vetsus, siis teine sinna oma nina ei pista!

Mu mees tunneb ennast kodus nii “vabalt ja ei häbene”, et tal on vetsuuks ristseliti lahti, kui ta vetsus käib. Ma siis käin ja lükkan kinni, kui hais tuppa imbuma hakkab. Peale mitmeid märkusi aastate jooksul on asi paranenud, aga mitte 100%. Vot oleme rõve pere jah. Koos vetsus käisime viimati India reisil aastaid, kui noorpaari mõlemat tabas raske reisikõhulahtisus, niiet elasimegi paar päeva praktiliselt vetsus koos, üks sai vaevu poti pealt kui teisel vaja minna. Vist sellest ajast ongi see tegevus nii kohva. Vot nii on meil selle “mehe ees, issshand küüüüll!” teemaga. Mitte mina ei ole rõve, aga mees ei häbene. Mina tõmban ukse kinni ????

Megarõve,  mul sellise mehe vastu kaoks igasugune austus ja isu,  fuuiii

+6
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Megarõve,  mul sellise mehe vastu kaoks igasugune austus ja isu,  fuuiii

Ja kui see mees sul veel sandiks peaks jääma ja pampersisse sittuma hakkab, siis lased kuuli pähe? Sinu tüüpi inimesed ongi siis sellised, kes vanurina lasevad end orjata ja seljas peldikusse vedada, et jumala eest mitte rahulikult voodis mähkmesse lasta, endal pole enam jalgu all ja teised lohistagu teda nii et naba paigast. Tahan sellega öelda, et liiga suur privaatsuse tagaajamine kempsus on karuteene tegelikult.

+3
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Megarõve, mul sellise mehe vastu kaoks igasugune austus ja isu, fuuiii

Ja kui see mees sul veel sandiks peaks jääma ja pampersisse sittuma hakkab, siis lased kuuli pähe? Sinu tüüpi inimesed ongi siis sellised, kes vanurina lasevad end orjata ja seljas peldikusse vedada, et jumala eest mitte rahulikult voodis mähkmesse lasta, endal pole enam jalgu all ja teised lohistagu teda nii et naba paigast. Tahan sellega öelda, et liiga suur privaatsuse tagaajamine kempsus on karuteene tegelikult.

Sa saad ise ka aru, et need on erinevad asjad. Kas sinu mees on teovõimetu, et ei suuda ust sulgeda? Kas sul on pidev hirm, et ta võib potil istudes hoobilt vanuriks muutuda ja käid kontrollimas? Said ise ka aru, et panid puusse oma tekstiga.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kui see mees sul veel sandiks peaks jääma ja pampersisse sittuma hakkab, siis lased kuuli pähe? Sinu tüüpi inimesed ongi siis sellised, kes vanurina lasevad end orjata ja seljas peldikusse vedada, et jumala eest mitte rahulikult voodis mähkmesse lasta, endal pole enam jalgu all ja teised lohistagu teda nii et naba paigast. Tahan sellega öelda, et liiga suur privaatsuse tagaajamine kempsus on karuteene tegelikult.

Issand, kui rumal naine sa oled.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie pere ka ei häbene üksteist, aga ka austame üksteist ja kui keegi on vetsus, siis teine sinna oma nina ei pista!

Mu mees tunneb ennast kodus nii “vabalt ja ei häbene”, et tal on vetsuuks ristseliti lahti, kui ta vetsus käib. Ma siis käin ja lükkan kinni, kui hais tuppa imbuma hakkab. Peale mitmeid märkusi aastate jooksul on asi paranenud, aga mitte 100%. Vot oleme rõve pere jah. Koos vetsus käisime viimati India reisil aastaid, kui noorpaari mõlemat tabas raske reisikõhulahtisus, niiet elasimegi paar päeva praktiliselt vetsus koos, üks sai vaevu poti pealt kui teisel vaja minna. Vist sellest ajast ongi see tegevus nii kohva. Vot nii on meil selle “mehe ees, issshand küüüüll!” teemaga. Mitte mina ei ole rõve, aga mees ei häbene. Mina tõmban ukse kinni ????

Mul hakkas puhtalt sellest kirjutisest paha.

“Lükkan ukse kinni, kui hais tuppa hakkab imbuma” – mis ta on toevõimetu imbetsil või milles asi, et ta ei suuda ilma pealtvaatajateta kakal käia? Pagan, mul kolmeaastane ka paneb vetsu minnes ukse lukku. Tõesti, ma ei suudaks elus enam sellise rõvemehega vooditki jagada.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Megarõve, mul sellise mehe vastu kaoks igasugune austus ja isu, fuuiii

Ja kui see mees sul veel sandiks peaks jääma ja pampersisse sittuma hakkab, siis lased kuuli pähe? Sinu tüüpi inimesed ongi siis sellised, kes vanurina lasevad end orjata ja seljas peldikusse vedada, et jumala eest mitte rahulikult voodis mähkmesse lasta, endal pole enam jalgu all ja teised lohistagu teda nii et naba paigast. Tahan sellega öelda, et liiga suur privaatsuse tagaajamine kempsus on karuteene tegelikult.

Sa saad ise ka aru, et need on erinevad asjad. Kas sinu mees on teovõimetu, et ei suuda ust sulgeda? Kas sul on pidev hirm, et ta võib potil istudes hoobilt vanuriks muutuda ja käid kontrollimas? Said ise ka aru, et panid puusse oma tekstiga.

Ega ei pane puusse, need suured häbenejad ja privaatsed tegelased muutuvadki viletsaks jäädes sellisteks, kes end voodist maha keeravad, käsipidi mähkmes käivad ja sitta padja alla peidavad, sest neil on piinlik. Las ma olen loll, aga need asjad on omavahel seoses.

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul hakkas puhtalt sellest kirjutisest paha. “Lükkan ukse kinni, kui hais tuppa hakkab imbuma” – mis ta on toevõimetu imbetsil või milles asi, et ta ei suuda ilma pealtvaatajateta kakal käia? Pagan, mul kolmeaastane ka paneb vetsu minnes ukse lukku. Tõesti, ma ei suudaks elus enam sellise rõvemehega vooditki jagada.

No neil on paar oarajaid kokku saanud-naine ka ropp, nagu voorimees.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Megarõve, mul sellise mehe vastu kaoks igasugune austus ja isu, fuuiii

Ja kui see mees sul veel sandiks peaks jääma ja pampersisse sittuma hakkab, siis lased kuuli pähe? Sinu tüüpi inimesed ongi siis sellised, kes vanurina lasevad end orjata ja seljas peldikusse vedada, et jumala eest mitte rahulikult voodis mähkmesse lasta, endal pole enam jalgu all ja teised lohistagu teda nii et naba paigast. Tahan sellega öelda, et liiga suur privaatsuse tagaajamine kempsus on karuteene tegelikult.

Sa saad ise ka aru, et need on erinevad asjad. Kas sinu mees on teovõimetu, et ei suuda ust sulgeda? Kas sul on pidev hirm, et ta võib potil istudes hoobilt vanuriks muutuda ja käid kontrollimas? Said ise ka aru, et panid puusse oma tekstiga.

Ega ei pane puusse, need suured häbenejad ja privaatsed tegelased muutuvadki viletsaks jäädes sellisteks, kes end voodist maha keeravad, käsipidi mähkmes käivad ja sitta padja alla peidavad, sest neil on piinlik. Las ma olen loll, aga need asjad on omavahel seoses.

Endast räägid ju

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ega ei pane puusse, need suured häbenejad ja privaatsed tegelased muutuvadki viletsaks jäädes sellisteks, kes end voodist maha keeravad, käsipidi mähkmes käivad ja sitta padja alla peidavad, sest neil on piinlik. Las ma olen loll, aga need asjad on omavahel seoses. Endast räägid ju

Räägingi, sest töötan sinusuguste jobudega, kes piinlikkusest lasevad end jalutuna 25x vetsu tassida. Imelik küll, see pole ju ometi sellest tulnud, et häbenetakse terve elu oma lähedasi. Ei väidagi, et peaks pidevalt seltskondlikult sital käima, aga päris lolliks ei maksa ka minna oma viisakusega.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägingi, sest töötan sinusuguste jobudega, kes piinlikkusest lasevad end jalutuna 25x vetsu tassida. Imelik küll, see pole ju ometi sellest tulnud, et häbenetakse terve elu oma lähedasi. Ei väidagi, et peaks pidevalt seltskondlikult sital käima, aga päris lolliks ei maksa ka minna oma viisakusega.

Ütled oma patsientide kohta “jobud”?

Sa ei mõista, miks nad seda teha lasevad? See ei ole kuidagi seotud piinlikkusega ega lähedaste häbenemisega, vaid inimene üritab säilitada viimastki väärikust, kui kõik on kadumas.

Jälk inimene oled.

+9
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Sa pane oma kuivkäimla uks haaki muidugi, muidu mõni metsloom tuleb kibeda kusehaisu peale uudistama äkki.

Mul on külaliste WC eraldi ning minu ja mehe jaoks vannituba wc-ga, 3-poolse aknaga 15 m2.

Kumbki ei sisene, kui uks kinni ja teine oma toimetusi teeb.

Mine vaata aknast siis, mis see mees sul seal teeb 😀

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Räägingi, sest töötan sinusuguste jobudega, kes piinlikkusest lasevad end jalutuna 25x vetsu tassida. Imelik küll, see pole ju ometi sellest tulnud, et häbenetakse terve elu oma lähedasi. Ei väidagi, et peaks pidevalt seltskondlikult sital käima, aga päris lolliks ei maksa ka minna oma viisakusega.

Ütled oma patsientide kohta “jobud”?

Sa ei mõista, miks nad seda teha lasevad? See ei ole kuidagi seotud piinlikkusega ega lähedaste häbenemisega, vaid inimene üritab säilitada viimastki väärikust, kui kõik on kadumas.

Jälk inimene oled.

Inimene, kes sõimab teist jälgiks räägib väärikusest?! Päriselt? ????

 

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimene, kes sõimab teist jälgiks räägib väärikusest?! Päriselt? ????

Oledki jälk, kes töötab inimestega, keda tegelikult vihkab. Lisaks oled pealekaebaja ja äraandja, mõttetu inimene. Teavita nüüd kommentaarist ka. Väärikusest poe sinul tõesti õrna aimugi.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei mõista, miks nad seda teha lasevad? See ei ole kuidagi seotud piinlikkusega ega lähedaste häbenemisega, vaid inimene üritab säilitada viimastki väärikust, kui kõik on kadumas.

Ma ei tea kas ikka on väärikas ümbritsevaid inimesi kasutada enda tassimiseks, eriti kui on olemas lihtsamaid võimalusi. Imelik arusaamine tõesti, las õblukesed naised tassivad aga, siis muudkui väärikus säilib. Ma iial ei hakkaks nõudma, et teised mind vetsu veaks, et end väärikana tunda, matunnen end siis väärikana kui teistele võimalikult vähe tüli teen.

Jälk inimene oled.

Ei ole jälk, realist olen ja ei vihka neid inimesi, aga jobud on neist tõesti suur osa, jonnakad ja riiakad, sinu mõistes “väärikad”. Aga muidugi, ärme räägime asjadest nii nagu need tegelikult on.

+2
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 301 kuni 330 (kokku 362 )


Esileht Kodunurk Lusika limpsimine