Esileht Pereelu ja suhted Ma olen paha naine

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 126 )

Teema: Ma olen paha naine

Postitas:
Anonymous

Uskumatu, et Sinu silmis on see, et Sa teda endale ei taha, kuidagi süütum ja õigustab tegu! Mees on mölakas et oma pere kõrvalt ringi vaatab, ära ole selles loos osaline. Seda mustust endalt pärast seebiga maha ei pese.

+16
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Uskumatu, et Sinu silmis on see, et Sa teda endale ei taha, kuidagi süütum ja õigustab tegu! Mees on mölakas et oma pere kõrvalt ringi vaatab, ära ole selles loos osaline.

Tegelikult me ei tea üldse, kas see mees ennast ise pakkus ja “ette” sättis, et teda pimesi mölakaks ristida. Või mängib teemaalgataja alaotsa sügelus juba tema mõistusega trikke ja ta kujutab ette, et tahaks seda meest korraks sügamiseks kasutada. Me ju ei tea, kas mees ise mingit initsiatiivi näitaski või üritab naine ise suhtes meest ära lohistada, sest muudega tal ju “tunnet ei teki”. Ja kuna talle on hirmus tähis paista (mitte olla) niii korralik ja konservatiivne ja hoida oma number 2 peal, siis võtaks ta ette selle, kes juba nagunii loendatud on! Mis siis, et see mees on pereisa.

+9
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt 05.09 17:50; 05.09 18:46; 05.09 19:17; 05.09 19:57; 06.09 11:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

50-aastasel mehel on kaks väikest last?

On ju küllalt neid Taska-suguseid, kes vanuigi lapsi teevad ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tead,mis edaspidi juhtuma hakkab ? Mina tean, see füüsilise kontakti puudumine muutub ajapikku palju hullemaks valuks sinu hinges. Tuleb aeg kui hakkad tundma temast puudust, et teda oleks rohkem sinu kõrval, kui see mõni kord. Mul ei ole päris sama olukord, aga ligilähedale, olen olnud 8a suhtes kokku ja lahku (miks? palju tegureid, süüdi mõlemad )Nüüd kui mees on otsustanud edasi minna ilma minuta, sest saame aru, et kooselu oleks võimatu saame ikka vahel kokku ja need õhtud, ööd kui me koos ei ole on minu jaoks ühed nukramad ja valusamad üksi veedetud õhtud.
Ja ma tean, ma olen nõrk n.ö jalamatt sellele mehele ja lasen ennast ära kasutada.
Mina ei astuks sinna suhtesse.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saad nõmeda karmavõla. Kui keha nõuab, siis osta vibra või vali vaba mees! Ära otsi õigustusi, selline mõtteviis ei ole ok.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Saad nõmeda karmavõla. Kui keha nõuab, siis osta vibra või vali vaba mees! Ära otsi õigustusi, selline mõtteviis ei ole ok.

Mis karmavõla. Mina pole küll näinud, et armukesed halvasti elaks, ikka need moraalsed ja tublid saavad vastu pükse ja petetud. Tean väga hästi, sest ka mind on petetud. Mehe armuke õitseb kenasti edasi.

+7
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 05.09 18:33; 05.09 18:40; 05.09 18:49; 05.09 18:58; 05.09 19:09; 05.09 19:16; 05.09 20:08; 05.09 21:06; 06.09 16:22; 06.09 20:15; 06.09 20:23; 06.09 20:33; 13.09 09:11; 13.09 12:35; 15.09 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liba.
Viiekümbine hakkab vanaema rolli sisse elama mitte ei ahista armukest.
Vaevalt see mees ka väga vaimustuses on kui libestiämber peab kõrval olema.

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellised lood on alati kuidagi kahe peega ehk kahepalgelised. Et naine läheb lahku oma mehest, sest mees seksis teisega – järeldus: see teema pole talle. Vastik ju. Jäkk.
Aga “piale” seda naine digimuutub Ja ta just hirmsasti soovib seksida just sellise mehega, kes seksib paralleelselt ka teistega?! Imelik.

+14
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.09 19:00; 06.09 17:36; 07.09 20:44; 12.09 22:06; 14.09 09:01; 15.09 08:14; 19.09 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaevalt see mees ka väga vaimustuses on kui libestiämber peab kõrval olema.

Jaa, kui vanamehel üldse tõuseb.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 05.09 18:33; 05.09 18:40; 05.09 18:49; 05.09 18:58; 05.09 19:09; 05.09 19:16; 05.09 20:08; 05.09 21:06; 06.09 16:22; 06.09 20:15; 06.09 20:23; 06.09 20:33; 13.09 09:11; 13.09 12:35; 15.09 08:54;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Kas sinu vanamehel ka tõuseb veel?

Miks sama vana naist võib solvata, aga mees on sinu arust ikka täkk?

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 05.09 18:33; 05.09 18:40; 05.09 18:49; 05.09 18:58; 05.09 19:09; 05.09 19:16; 05.09 20:08; 05.09 21:06; 06.09 16:22; 06.09 20:15; 06.09 20:23; 06.09 20:33; 13.09 09:11; 13.09 12:35; 15.09 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas mina solvasin? Küll on siin olnud igasuguseid alandavaid sõnavõtte meeste kohta, vanuse, välimuse, haiguste jne kohta. See ju samalaadne vastus sinu poolt. On siis täkk su mees?
Mulle meeldivad naised, mina hinnanguid ei anna, aga kuna sulle meeldivad mehed, oleks huvitav teada. Anonüümne ju.

Minu tõusmise kommentaar oli selle peale, kui mainiti libestiämbrit. Sinu muud kogemused siinse foorumiga ei puutu asjasse.

0
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 15 korda. Täpsemalt 05.09 18:33; 05.09 18:40; 05.09 18:49; 05.09 18:58; 05.09 19:09; 05.09 19:16; 05.09 20:08; 05.09 21:06; 06.09 16:22; 06.09 20:15; 06.09 20:23; 06.09 20:33; 13.09 09:11; 13.09 12:35; 15.09 08:54;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas siis osad selles vanuses naised hoopis muutuvad mehelikumaks ja keskenduvad ka rohkem sellele et saaks vaid mingid hullud kehalised vajadused rahuldatud, tunded ja teised inimesed pole vapsee olulised… Imelik jutt tundub, et inimene ei kontrolli nagu oma tunge enam. Noorelt oli normaalne aga 50+…

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma saaks aru, kui suur armastus on peale tulnud ja siis on dilemma, kas tegutseda või mitte. Aga mingi seksiseikluse pärast väikeste laste isa ära kasutada ja siis endale vastu rinda taguda, kui moraalne sa oled? Sa oled üks suur silmakirjateener, muud midagi. Lisaks sellele, et tahad teiste inimeste elu ära rikkuda, saad suure tõenäosusega ise ka väga haiget. Ja mille nimel? Selles eas võiks juba natukenegi mõistust peas olla.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 11:51; 07.09 17:23; 18.09 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõdva püksikummiga naine on tuhat korda halvem kui liiderlik mees. Mees tuleb pahateolt koju noks puhtaks pestud ja lips sirgelt ees. Naine aga pahateolt naaseb tuss täis võõraid sügelisi. Nad isegi mitu päeva pärast amoraalset tegu peadega tonksivad mööda patuse tupe tagaseinu, uurides munarakku sisse saamise võimalust. Patustanud naine söödab ommikul oma lapsukesi ja saadab mehe suudlusega tööle. Aga tema tuss mitu päeva kihab armukese perekonda sissetoodud trooja hobustest. Kõige hullem seejuures oleks variant kui armastusest pimestatud abikaasa tahaks kojusaabunud naisukesele ootamatut suuseksi teha

+1
-17
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegu on mul ainult füüsiline huvi.

Misasja sa seletad – ei ole ju ainult füüsiline huvi, kui enne räägid, et “Ma olen kahe aasta jooksul käinud kohtumas väga paljude meestega, kes on päriselt vabad.Aga nendega, mitte ühegagi ei ole tekkinud seda tunnet, et tahaks lähedane olla.”

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum jah. Vaene mees ei ole milleski süüdi ja kuri teemaalgataja lõhub süütut ja ilusat suhet. Lubage naerda!
Teemaalgataja, sina mõtle eelkõige endale. Selle mehe suhe ei ole tegelikult kuidagi sinu asi. Mina loobuksin sellest asjast ainult sel põhjusel, et ma tegelikult ka põlgan petjaid. Ok, saan aru, et põhjuseid võib olla, aga no ma ei suudaks sellist isendit hea pilguga vaadata lihtsalt. No see on minu probleem ja suhtumine. Teemaalgataja aga küll kellelegi midagi võlgu ei ole, ka mitte selle mehe naisele ega lastele. Petab ikkagi inimene, kes on suhtes. Minu elukaaslasel on ka küllaga kiibitsejaid, kui aga kuskilt peaks välja tulena, et ta selliste mängudega kaasa läinud on, siis aitaksin tal asju pakkida.

+7
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 17:01; 07.09 18:18;
To report this post you need to login first.

Jeerum jah. Vaene mees ei ole milleski süüdi ja kuri teemaalgataja lõhub süütut ja ilusat suhet. Lubage naerda!

Teemaalgataja, sina mõtle eelkõige endale. Selle mehe suhe ei ole tegelikult kuidagi sinu asi. Mina loobuksin sellest asjast ainult sel põhjusel, et ma tegelikult ka põlgan petjaid. Ok, saan aru, et põhjuseid võib olla, aga no ma ei suudaks sellist isendit hea pilguga vaadata lihtsalt. No see on minu probleem ja suhtumine. Teemaalgataja aga küll kellelegi midagi võlgu ei ole, ka mitte selle mehe naisele ega lastele. Petab ikkagi inimene, kes on suhtes. Minu elukaaslasel on ka küllaga kiibitsejaid, kui aga kuskilt peaks välja tulena, et ta selliste mängudega kaasa läinud on, siis aitaksin tal asju pakkida.

Väga lihtsustatud vaade. Igas suhtes võib olla mõõnaperioode ja sel hetkel võib tõesti olla selle mehe jaoks truudus juhuse puudus. Ma ei õigusta seda meest kuidagi, küll aga arvan jah, et TA oma egoistliku mõtteviisiga võib siis tõepoolest sellele suhtele surmahoobi anda. Minu arvates ei ole absoluutselt oluline, mida see mees teeb või ei tee ja kas ta petaks ka siis, kui TA ta rahule jätaks. Igal juhul ei ole TA väärt seda aupaistet, mida ta endale kangesti püüab omistada oma väheste sekspartneritega.

Sellega kusjuures nõustun, et TA peaks mõtlema eelkõige endale. Ja just eriti seetõttu oleks väga vale otsus see mees rajalt maha võtta. Tõesti, lubage naerda. Pärast tuleb siia samasse kurtma, kuidas hing sai haiget ja mis kõik veel.

+8
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 07.09 11:51; 07.09 17:23; 18.09 21:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jeerum jah. Vaene mees ei ole milleski süüdi ja kuri teemaalgataja lõhub süütut ja ilusat suhet. Lubage naerda!

Teemaalgataja, sina mõtle eelkõige endale. Selle mehe suhe ei ole tegelikult kuidagi sinu asi. Mina loobuksin sellest asjast ainult sel põhjusel, et ma tegelikult ka põlgan petjaid. Ok, saan aru, et põhjuseid võib olla, aga no ma ei suudaks sellist isendit hea pilguga vaadata lihtsalt. No see on minu probleem ja suhtumine. Teemaalgataja aga küll kellelegi midagi võlgu ei ole, ka mitte selle mehe naisele ega lastele. Petab ikkagi inimene, kes on suhtes. Minu elukaaslasel on ka küllaga kiibitsejaid, kui aga kuskilt peaks välja tulena, et ta selliste mängudega kaasa läinud on, siis aitaksin tal asju pakkida.

Väga lihtsustatud vaade. Igas suhtes võib olla mõõnaperioode ja sel hetkel võib tõesti olla selle mehe jaoks truudus juhuse puudus. Ma ei õigusta seda meest kuidagi, küll aga arvan jah, et TA oma egoistliku mõtteviisiga võib siis tõepoolest sellele suhtele surmahoobi anda. Minu arvates ei ole absoluutselt oluline, mida see mees teeb või ei tee ja kas ta petaks ka siis, kui TA ta rahule jätaks. Igal juhul ei ole TA väärt seda aupaistet, mida ta endale kangesti püüab omistada oma väheste sekspartneritega.

Sellega kusjuures nõustun, et TA peaks mõtlema eelkõige endale. Ja just eriti seetõttu oleks väga vale otsus see mees rajalt maha võtta. Tõesti, lubage naerda. Pärast tuleb siia samasse kurtma, kuidas hing sai haiget ja mis kõik veel.

Eeh, vaata, ega mõõnaperiood ei ole õigustus. Inimene peaks ikka oma suhte eest ise hoolt kandma, mõõnaperioode esineb elus ikka, nii nagu kõrghetki. Rumalad ja nõrgad inimesed, kes mõõnaperioodiga petmist õigustavad. Vot seepärast mulle petjad ei meeldigi, neil ei ole põhimõtteid ja meelekindlust, miks peaks sellise inimesega midagi aretama? Aga TA’le ma ikkagi mingit süüd ei paneks. Ei saa tema kuidagi teiste inimeste suhte purunemises süüdi olla.
Aupaiste? Tal on olnud põhimõtted ja praegu on tal segadus, see on väga inimlik. Minu soovitus on ennast siiski mitte määrida. Kui see asi on siiani sinu jaoks vale olnud, siis on ta seda ka edaspidi, praegustest kahtlustest hoolimata.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 07.09 17:01; 07.09 18:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lits või vähemalt enda suhtes moraalitu on see, kes elab vallalisena vähemalt sama aktiivset seksuaalelu kui suhtes olles. Ma ei suudaks eales usaldada sellist “vallalist” naist, kes tuleb kasvõi esimesele deidile sisuliselt teise mehe riista otsast- rõve, isegi kui ta vahepeal duši all käia jõudis.
Teiseks- sõpradega ei seksita! Kui kägude arvates seks sõbraga on okei, siis ma ei imesta kui mõni neist on ka vennaga seksinud- kui iha vajab rahuldamist, siis mis vahet seal on, peaasi, et oleks sümpaatne ja vaba onju!

Moraalist võivad rääkida ainult need, kelle jaoks on oluline põhimõte: kui pole suhet, siis ei pea ka seksi olema!

+1
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lõdva püksikummiga naine on tuhat korda halvem kui liiderlik mees. Mees tuleb pahateolt koju noks puhtaks pestud ja lips sirgelt ees. Naine aga pahateolt naaseb tuss täis võõraid sügelisi. Nad isegi mitu päeva pärast amoraalset tegu peadega tonksivad mööda patuse tupe tagaseinu, uurides munarakku sisse saamise võimalust. Patustanud naine söödab ommikul oma lapsukesi ja saadab mehe suudlusega tööle. Aga tema tuss mitu päeva kihab armukese perekonda sissetoodud trooja hobustest. Kõige hullem seejuures oleks variant kui armastusest pimestatud abikaasa tahaks kojusaabunud naisukesele ootamatut suuseksi teha

Ära poe meestele sedaviisi.
Mis noks puhtaks? Äkki nsine tahabka mehele kohemaid suuseksi teha, olgu aga mees ka viimane liiderdaja, kui ta mingilgi moel oma naist austab veel,siis ta ka iial ei lase naisel teha suuseksi endale, kui seesama noks on erinevate allakäinud naiste kehades sonkimas käinud.
Muidu aga soovitaks liiderlikel inimestel mitte püsisuhtes ollagi. Lisaks neile on kondoomid kohustuslikud.

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.09 19:00; 06.09 17:36; 07.09 20:44; 12.09 22:06; 14.09 09:01; 15.09 08:14; 19.09 14:05;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lits või vähemalt enda suhtes moraalitu on see, kes elab vallalisena vähemalt sama aktiivset seksuaalelu kui suhtes olles. Ma ei suudaks eales usaldada sellist “vallalist” naist, kes tuleb kasvõi esimesele deidile sisuliselt teise mehe riista otsast- rõve, isegi kui ta vahepeal duši all käia jõudis.
Teiseks- sõpradega ei seksita! Kui kägude arvates seks sõbraga on okei, siis ma ei imesta kui mõni neist on ka vennaga seksinud- kui iha vajab rahuldamist, siis mis vahet seal on, peaasi, et oleks sümpaatne ja vaba onju!

Moraalist võivad rääkida ainult need, kelle jaoks on oluline põhimõte: kui pole suhet, siis ei pea ka seksi olema!

Tuli alles moraalijünger välja. Mis sa tõesti arvad, et mehed on suhte puudumise korral täielikus tsölibaadis? Kui 2 või rohkem aastat mingit püsisuhet pole, siis istuvadki kuival? Hahaaa!
Aga naised siis peaksid olema kuival mingil põhjusel? Sest mees ei talu mõtet, et äkki see tema huviobjekt oli alles hiljti teise mehega voodis? Aga vot mees võib küll tulla kas või otse teise naise voodist oma silmarõõmuga kohtuma, eks.

Ma ei näe mingit probleemi selles, kui naine on pikemat aega vallaline (ja võib-olla isegi ei taha püsisuhet), aga tal on mingi konkreetne seksisõber või ka mitu. Paljud naised ei tahagi seksida, kui tundeid pole ja võivad olla vabalt pikalt kuival, kui kellegi suhtes tundeid pole. Aga muud füüsilislt lähedust ihkab ikka enamus. Tõenäoliselt ei soovi paljud need pikemalt vallalised täielikult ilma kallideta, kaisutamiseta, musideta jms olla. Lihtsalt et teine inimene puudutaks ja silitaks, see on oluline. Inimlik vajadus.

Tavaliselt selle seksisõbraga ju iga päev ei kohtuta. Uues suhtes on paljud pea igapäevaselt vahekorras, seksisõbraga kohtutakse pigem kord nädalas või veel harvem. Siis ei ole ju sama tihe seksuaalelu sellel vallalisel nagu tal suhtes olles oleks. Järelikult pole lits 😀 Sinu loogika järgi.

Ma olen pikalt vallaline ja ei kavatsegi sellepärast aastaid ilma igasuguse puudutuseta elada, et mingi vanaaegne tädi litsiks peab. Küll aga on mu jaoks loomulik, et kui mulle tekib keegi silmarõõm, kelle puhul mul on sügavam huvi ja sümpaatia ja tundub, et tuleks midagi enamat, siis ma samal ajal kellegi teisega ei kohtu. Nii et “teise mehe riista otsast” ma kohtuma ei lähe. Seksisõprused on nö peatatud, kui huviobjekt tekib.

Lisaks, sina pole mingi ütleja, kes kellega ja miks seksib. Sõbraga võib vabalt seksida, kui mõlemad on vallalised. Miks mitte? Sõber ei ole vend. Võib olla atraktiivne, aga mingitel põhjustel suhteks ei sobitu lihtsalt.

+7
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 7 korda. Täpsemalt 05.09 19:19; 05.09 19:46; 05.09 19:51; 05.09 20:14; 05.09 20:22; 08.09 10:21; 18.09 19:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

TA sooviks paistab olevat mingi sisemine kättemaks, kuigi ise ta seda nii ei sõnasta või ei mõista. Hinges pole suutnud leppida, et ülipikaajaline kooselu purunes vastikute valede ja petmiste tõttu ja tahab sama tagasi teha. Kuna eksile pole enam võimalik kätte maksta või haiget teha, siis peab variandiks, panna halvasti tundma kunagine silmarõõm ja ta naine. Kui hilisteismelisena oli TA üks kord sekssuhtes sama mehega ja mees ilmus taas ta ellu, siis arvata võib, et mingi teema jäi neil kunagi õhku, näiteks ühepoolse sümpaatia tõttu. Kui seda poleks kummalgi olnud ja süüdlaseks alkohol, siis oleks neil juhtunust pigem piinlik ja mingit lähemat kontakti poleks nad teineteisega enam loonud, rääkimata sekssuhtest. Kui üks pool oli toona rohkem huvitatud, siis seletab see võimaluse ärakasutamist kättemaksuks mehele või ta naisele. Nagu siin kirjutati, moraalne inimene ei hakkaks üldse kaaluma, kas magada enda rahuldamiseks suhtes inimesega, kellel veel ka väikesed lapsed.

+4
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 15:18; 12.09 11:01; 13.09 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nagu siin kirjutati, moraalne inimene ei hakkaks üldse kaaluma, kas magada enda rahuldamiseks suhtes inimesega, kellel veel ka väikesed lapsed.

Noh, sõltub ju sellest, kui suur on mehe sissetulek.

Kui ta suudab 600€ vabalt kahele titele ära maksta, siis pole ju probleemi. Kas ta TA-ga suhtet pärast petmist jätkab või mitte, pole teada, aga vahele jäämisel saab see kohalik Taska elatist ikka hakata maksma. (vahelejäämine on suht kindel)
Kui mehel on sissetulek mingi 1000€, siis on olukord suht per..se. Kui alates mingi 2000 kätte, siis ehk isegi kuidagi venitab uue suhte välja.
Elementaarne matemaatika.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 15:37; 09.09 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu arust on täitsa huvitav, et teemaalgataja mehe ühekordne tasulise naise kasutamine oli selline kuritegu, et selle ainsama korra pärast tuli aastakümneid kestnud abielu lahutada, aga ise ta plaanib kellegi teise mehega ühe korra olla ja see tundub täitsa OK, sest ta ei taha seda meest omale. See tasuline naine ta oma meest ju ka omale ei tahtnud, kui see ühekordne komistus nii tühiasi nüüd on, miks siis ei olnud?

Kusjuures minu arust on oluliselt väiksem asi mingi juhuslik kõrvalepõige, mis vahel osadel lihtsalt juhtub ja mida sügavalt kahetsetakse, kui selline kaalutletud käitumine, mida teeemaalgataja plaanib.

Kui ühekordne petmine plaaniga paari mitte lahku ajada pole probleem, siis peaks teemaalgataja endiselt abielus olema.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.09 17:01; 09.09 18:33; 09.09 18:39; 14.09 23:59; 16.09 15:02; 19.09 04:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui ühekordne petmine plaaniga paari mitte lahku ajada pole probleem, siis peaks teemaalgataja endiselt abielus olema.

Ei peaks.

Sest kui sa oled 50+ inimene ja elu aeg kellegagi koos elanud, siis sul ongi vaja vaid mingit ettekäänet, et oma vanamehest/naisest rahulikult lahku minna.
Ja teemaalgatajal vedas, mees oli loll ja pakkuski selle variandi talle välja.
Ja naine saigi oma “vastikute valedest ja petmistest jahudes” rahulikult minema astuda, tema südametunnistus oli ju puhas ja sai kohe hakata “palju kohtamas” käima. (TA enda tunnistus)

Kui mees poleks seda talle nö. kandikul lolli peaga ette tassinud, siis naine oleks pidanud ise üles astuma, kas siis heal juhul tunnistusega, “et kle, ma enam ei armasta” või halvemal juhul petmisega.

+4
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 09.09 15:37; 09.09 17:49;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui mees poleks seda talle nö. kandikul lolli peaga ette tassinud, siis naine oleks pidanud ise üles astuma, kas siis heal juhul tunnistusega, “et kle, ma enam ei armasta” või halvemal juhul petmisega.

Õigust räägid. 🙂

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.09 17:01; 09.09 18:33; 09.09 18:39; 14.09 23:59; 16.09 15:02; 19.09 04:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on haugi mälu. Lugesin nüüd uuesti – teemaalgatajal oli aastakümneid elukaaslane, polnudki abielus, seega polenud ju ka petmist (sama loogika alusel, et selle endise sekssuhtesemuga võiks nüüd korra olla, sest too pole abielus). 😀

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 09.09 17:01; 09.09 18:33; 09.09 18:39; 14.09 23:59; 16.09 15:02; 19.09 04:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki, kes arvamust avaldasid. Mõni kommentaar oli ka ülekohtune ja solvav, aga tasus neidki lugeda ja kõrva taha panna. Kõige rohkem avas mulle uue nurga alt teemat keegi kägu, kes ise on sarnases olukorras ja kirjeldas, mis tunne on pärast seksi.

Veetsin kaks päeva oma lastelastega ja oli aega mõelda. Millegipärast hakkas häbi oma lastelaste ees, et nende vanaema on selline litsakas ja ebamoraalne. Peaksin ju mina olema neile eeskujuks. Õpetama, mis on õige, mis vale…

Nädal on läinud nii, et see mees on iga päev aktiivselt kontakti otsinud (messengeris). Ei ole mingeid konkreetseid ettepanekuid teinud, aga lihtsalt asjatab. Ehk siis, saan aru, et üritab asja hõõgvel hoida. Olen talle midagi neutraalset vastanud ja osadele pöördumistele üldse mitte vastanud. Jah, ei ole nii, nagu keegi siin eespool arvas, et mina olen ise aktiivsem pool ja üritan meest ära rääkida. Või et üleüldse, kujutan oma peas ette, et mees on minust huvitatud.

Samal ajal on mu eksmees (olime abielus, mitte elukaaslased) samuti tohutult aktiivne. Pommitab mind sõnumitega ja nukrate, südantlõhestavate laulukestega. Tõepoolest, minu jaoks on prostituudi kasutamine piisav põhjus, et lahku minna. Mis siis, et pikk kooselu selja taga. Seni, kuni meie olime abielus, olin mina talle 100% truu. Ei ole midagi nii, et pada sõimab katelt (jällegi kellegi kommenteerija arvamus, et ma ju ise seiklesin ka ringi, aga oma mehele seda ei lubanud).

Mis “taska-sündroomi” puudutab, siis see mees ei saanud isaks 65-aastaselt, vaid 45-aastaselt. Perekooli teiste teemade alt olen aru saanud, et on igati tunnustamisväärne tegu, kui nasied 40+ vanuses lapsi saavad. Mis sellest siis nii imelikku on, et mõni mees 45-aastaselt lapsed saab? Hämmastav silmakirjalikkus! Tal on ka esimesest kooselust laps, kes on juba 25-aastane. Selles mõttes oleme me tõesti erinevas elujärgus, et tema nooremad lapsed on sama vanad nagu minu kaks lapselast. Minu neli last on kõik täiskasvanud ja juba mitut aastat oma elu peal.

Kahe aasta jooksul olen käinud mitmete vabade meestega kohtamas. Muidugi on õige see, et kui seksiisu on, siis tuleks kedagi nende seast valida. Samas, see ei ole nii lihtne. Ma ei ole see tüüp, kes saaks lihtsalt, ilma eelneva pikema suhtlemiseta ja ilma igasuguse sädemeta seda teha. Ma tahan meest enne tunda ja sobida ka mõttemaailma poolest. Nende meestega, kellega olen kohtunud, olen enamikega ka suhtlema jäänud. Aga no mitte ei ole seda tunnet, et tahaks nendega kuidagi füüsiliselt lähedane olla. Kõik mehed on meeldivad ja targad inimesed, aga kui see miski puudub, siis ei ole midagi teha. Loomulikult ei ole see mingi õigustus hõivatud mehega seksimiseks. Ma lihtsalt arutlen…

Neile, kes mulle abivahendeid soovitasid ütlen ma, et sellised asjad on mul olemas ja ma saan iseendaga suurepäraselt hakkama. Hetkel ma igatsen seda seksi, kus minuga koos on füüsiliselt teine inimene. Kellega suudelda ja kallistada, kes mind vaatab ja puudutab, kes midagi kõrva sosistab… Vibraator seda ei tee. Ühesõnaga, ma igatsen inimlikku kontakti, kas või üks kord pika aja tagant.

Vastuseks ühele kommenteerjale – libestiämbrit ma kõrvale ei vaja. Seda on mul alati endal olnud, liigagi palju. Ka praeguses vanuses. Üldiselt, see oli väga inetu ja solvav kommentaar. Vaevalt, et sinagi üleminekueast ja sellega kaasnevatest vaevustest pääsed.

+5
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 28 korda. Täpsemalt 05.09 17:45; 05.09 18:09; 05.09 18:11; 05.09 18:12; 05.09 18:15; 05.09 18:16; 05.09 18:17; 05.09 18:23; 05.09 18:36; 05.09 18:43; 05.09 18:52; 05.09 18:58; 05.09 19:10; 05.09 19:24; 05.09 19:30; 05.09 19:55; 12.09 10:34; 12.09 12:32; 12.09 12:41; 12.09 12:43; 13.09 10:23; 13.09 10:25; 13.09 12:05; 13.09 12:42; 18.09 19:13; 18.09 19:56; 19.09 06:24; 19.09 06:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nädal on läinud nii, et see mees on iga päev aktiivselt kontakti otsinud (messengeris). Ei ole mingeid konkreetseid ettepanekuid teinud, aga lihtsalt asjatab. Ehk siis, saan aru, et üritab asja hõõgvel hoida.
Samal ajal on mu eksmees (olime abielus, mitte elukaaslased) samuti tohutult aktiivne. Pommitab mind sõnumitega ja nukrate, südantlõhestavate laulukestega.

Kui sind päriselt häiriks, et need mehed on pidevalt pildil ja sa ei tahaks nendega rohkem tegemist teha, siis peaks hästi aitama, kui ütled konkreetselt, et sa pole neist huvitatud ja teie vahel on kõik lõplikult läbi. Kui sa seda teha ei taha, siis pigem sulle meeldib nende tähelepanu ja meelitusi saada, mis natuke ka naiselikku egot kergitavad.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.09 15:18; 12.09 11:01; 13.09 16:25;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänan kõiki, kes arvamust avaldasid. Mõni kommentaar oli ka ülekohtune ja solvav, aga tasus neidki lugeda ja kõrva taha panna. Kõige rohkem avas mulle uue nurga alt teemat keegi kägu, kes ise on sarnases olukorras ja kirjeldas, mis tunne on pärast seksi.

Veetsin kaks päeva oma lastelastega ja oli aega mõelda. Millegipärast hakkas häbi oma lastelaste ees, et nende vanaema on selline litsakas ja ebamoraalne. Peaksin ju mina olema neile eeskujuks. Õpetama, mis on õige, mis vale…

Nädal on läinud nii, et see mees on iga päev aktiivselt kontakti otsinud (messengeris). Ei ole mingeid konkreetseid ettepanekuid teinud, aga lihtsalt asjatab. Ehk siis, saan aru, et üritab asja hõõgvel hoida. Olen talle midagi neutraalset vastanud ja osadele pöördumistele üldse mitte vastanud. Jah, ei ole nii, nagu keegi siin eespool arvas, et mina olen ise aktiivsem pool ja üritan meest ära rääkida. Või et üleüldse, kujutan oma peas ette, et mees on minust huvitatud.

Samal ajal on mu eksmees (olime abielus, mitte elukaaslased) samuti tohutult aktiivne. Pommitab mind sõnumitega ja nukrate, südantlõhestavate laulukestega. Tõepoolest, minu jaoks on prostituudi kasutamine piisav põhjus, et lahku minna. Mis siis, et pikk kooselu selja taga. Seni, kuni meie olime abielus, olin mina talle 100% truu. Ei ole midagi nii, et pada sõimab katelt (jällegi kellegi kommenteerija arvamus, et ma ju ise seiklesin ka ringi, aga oma mehele seda ei lubanud).

Mis “taska-sündroomi” puudutab, siis see mees ei saanud isaks 65-aastaselt, vaid 45-aastaselt. Perekooli teiste teemade alt olen aru saanud, et on igati tunnustamisväärne tegu, kui nasied 40+ vanuses lapsi saavad. Mis sellest siis nii imelikku on, et mõni mees 45-aastaselt lapsed saab? Hämmastav silmakirjalikkus! Tal on ka esimesest kooselust laps, kes on juba 25-aastane. Selles mõttes oleme me tõesti erinevas elujärgus, et tema nooremad lapsed on sama vanad nagu minu kaks lapselast. Minu neli last on kõik täiskasvanud ja juba mitut aastat oma elu peal.

Kahe aasta jooksul olen käinud mitmete vabade meestega kohtamas. Muidugi on õige see, et kui seksiisu on, siis tuleks kedagi nende seast valida. Samas, see ei ole nii lihtne. Ma ei ole see tüüp, kes saaks lihtsalt, ilma eelneva pikema suhtlemiseta ja ilma igasuguse sädemeta seda teha. Ma tahan meest enne tunda ja sobida ka mõttemaailma poolest. Nende meestega, kellega olen kohtunud, olen enamikega ka suhtlema jäänud. Aga no mitte ei ole seda tunnet, et tahaks nendega kuidagi füüsiliselt lähedane olla. Kõik mehed on meeldivad ja targad inimesed, aga kui see miski puudub, siis ei ole midagi teha. Loomulikult ei ole see mingi õigustus hõivatud mehega seksimiseks. Ma lihtsalt arutlen…

Neile, kes mulle abivahendeid soovitasid ütlen ma, et sellised asjad on mul olemas ja ma saan iseendaga suurepäraselt hakkama. Hetkel ma igatsen seda seksi, kus minuga koos on füüsiliselt teine inimene. Kellega suudelda ja kallistada, kes mind vaatab ja puudutab, kes midagi kõrva sosistab… Vibraator seda ei tee. Ühesõnaga, ma igatsen inimlikku kontakti, kas või üks kord pika aja tagant.

Vastuseks ühele kommenteerjale – libestiämbrit ma kõrvale ei vaja. Seda on mul alati endal olnud, liigagi palju. Ka praeguses vanuses. Üldiselt, see oli väga inetu ja solvav kommentaar. Vaevalt, et sinagi üleminekueast ja sellega kaasnevatest vaevustest pääsed.

Su jutu stiilist hoomab asjaolu, et saad tegelikult väga hästi ise oma otsustega hakkama ja hea ongi. Loomulikult tuleb sapiseid kommentaare, alati tuleb.

Naiivne on otsida siit õigustust suhtes mehega seksimiseks, sa EI PEAGI siin oma samme kellelegi õigustama. Või kuidas see toimima peaks – tuled küsid Perekoolist luba seksida, ja kui satuvad sellised Käod, kelle jaoks see oleks ok, siis lähed ja seksid ja ONGI ok? Ja kui satuvad sellised Käod, kelle jaoks see ei oleks ok, siis ei seksi, vaid kiibitsed kaugelt edasi või püüad patumõtteid maha pesta?

Ma olen Kägu, kelle jaoks ON ok, st leian, et suhte eest vastutab ikka suhtes inimene ise.
Mida see aitab? Sama palju, kui kellegi teise pahane “litsikommentaar”, eks.
Ikka ise on vaja teada, mida tahad, millest loobud, ja kuidas oma otsused enda moraalitunnetusega jonksu saad.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 126 )


Esileht Pereelu ja suhted Ma olen paha naine