Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2023

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 200 )

Teema: Maibeebid 2023

Postitas:
Kägu

Kontrollis kâidud. Ega ei saanudki aru millest mâäris. Tibu kenasti kasvanud vahepeal ja arst rahustas maha

T

Mul teavad kaks sõbrannat, ülejäänutele räägin vast pärast KV-d.

Esimene ehmatus siis ka. Hommikul vetsu minnes määris, aga õnneks midagi rohkem ka ei ole seni olnud. Paanikat veel ei tekita….vist.

Kui vana veri, siis väga ei muretseks, kui punane, siis käiks kontrollis igaksjuhuks.

Kat

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kontrollis kâidud. Ega ei saanudki aru millest mâäris. Tibu kenasti kasvanud vahepeal ja arst rahustas maha

T

Mul teavad kaks sõbrannat, ülejäänutele räägin vast pärast KV-d.

Esimene ehmatus siis ka. Hommikul vetsu minnes määris, aga õnneks midagi rohkem ka ei ole seni olnud. Paanikat veel ei tekita….vist.

Kui vana veri, siis väga ei muretseks, kui punane, siis käiks kontrollis igaksjuhuks.

Kat

Oh, kui tore! Saad rahuliku südamega edasi oodata ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võrreldes eelmise rasedusega totaalselt erinev, väsimus tahab maha tappa ja pidevalt iiveldab, eriti tühja kõhuga. Eelmise ootusajal sai ju veel isegi kontoris käidud ja polnud hullu, nüüd vahest palvetad veebikoosoleku ajal diivanil teki sees, et enesetunne hullemaks ei lähe. Järgmine nädal uus ämmaka aeg, peaks olema 7+3 ja siis võiks süda ka juba kenasti paista.

F

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tähtaeg 25.mai. Ultrahelis juba mitu korda käidud, sest algul kahtlustati emakavälist. Enesetunne kehv, pidevalt läigib ja väsimus ajab hiljemalt 19 patja kaisutama ????  Järgmine ultraheli kuu lõpus.

Laps ise oodatud ootamatus, kui nii saab öelda. Südames oli pikalt juba soov, aga olukord mitte selline (jään üksinda kasvatama suure tõenäosusega ????).

-JM

+4
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul tähtaeg 25.mai. Ultrahelis juba mitu korda käidud, sest algul kahtlustati emakavälist. Enesetunne kehv, pidevalt läigib ja väsimus ajab hiljemalt 19 patja kaisutama ???? Järgmine ultraheli kuu lõpus.

Laps ise oodatud ootamatus, kui nii saab öelda. Südames oli pikalt juba soov, aga olukord mitte selline (jään üksinda kasvatama suure tõenäosusega ????).

-JM

Oleme sulle toeks, mis ka ei juhtuks 🙂

Esimene rasedusega läks mul kahjuks samamoodi.. Olime lapsega 2a kahekesi aga kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!

Usun, et Sinust saab suurepärane ema 🙂

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tähtaeg 25.mai. Ultrahelis juba mitu korda käidud, sest algul kahtlustati emakavälist. Enesetunne kehv, pidevalt läigib ja väsimus ajab hiljemalt 19 patja kaisutama ???? Järgmine ultraheli kuu lõpus.

Laps ise oodatud ootamatus, kui nii saab öelda. Südames oli pikalt juba soov, aga olukord mitte selline (jään üksinda kasvatama suure tõenäosusega ????).

-JM

Tugev tugivõrk ja saad suurepäraselt hakkama????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tähtaeg 25.mai. Ultrahelis juba mitu korda käidud, sest algul kahtlustati emakavälist. Enesetunne kehv, pidevalt läigib ja väsimus ajab hiljemalt 19 patja kaisutama ???? Järgmine ultraheli kuu lõpus.

Laps ise oodatud ootamatus, kui nii saab öelda. Südames oli pikalt juba soov, aga olukord mitte selline (jään üksinda kasvatama suure tõenäosusega ????).

-JM

????????????????

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul tähtaeg 25.mai. Ultrahelis juba mitu korda käidud, sest algul kahtlustati emakavälist. Enesetunne kehv, pidevalt läigib ja väsimus ajab hiljemalt 19 patja kaisutama ???? Järgmine ultraheli kuu lõpus.

Laps ise oodatud ootamatus, kui nii saab öelda. Südames oli pikalt juba soov, aga olukord mitte selline (jään üksinda kasvatama suure tõenäosusega ????).

-JM

????????????????

Mida?

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul tähtaeg 25.mai. Ultrahelis juba mitu korda käidud, sest algul kahtlustati emakavälist. Enesetunne kehv, pidevalt läigib ja väsimus ajab hiljemalt 19 patja kaisutama ???? Järgmine ultraheli kuu lõpus.

Laps ise oodatud ootamatus, kui nii saab öelda. Südames oli pikalt juba soov, aga olukord mitte selline (jään üksinda kasvatama suure tõenäosusega ????).

-JM

Kas vanus pressib peale, et kohe ja nüüd oli vaja laps saada?

0
-1
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul esimene rasedus ja hakkasin mõtlema millal kõhuke töökaaslastele silma võiks jääda. Hetkel 10 nädalat just täis saanud ja ise veel ei tähelda kõhu kasvamist. Millised on teie kogemused, millal hakati märkama? Kuigi igaüks on erinev, aga huvitav oleks kuulda teie kogemusi.

S.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimest last oodates, jagasin uudist kuskil 18 nädalal ja peale seda siis lõi kohe ka kõhukese ette.

Teist rasedust oleks soovi korral võind varjata kasvõi 32 nädalani, aga olin ka siis suurem ja nagunii eelistasin lohvakaid riideid.

Hetkel veel mingit raseda kõhtu ees pole, endale ehk tundub, kuna aegaajalt puhitab. Käingi jala tööl, et ikka kindlasti liiguksin ja kõht paremini läbi käiks.

 

Beebi uudist olen jaganud kõige lähedamastega, peale arstil käiku jagan ka kolleegidega, varjata mõtet nagunii pole, töötan väikelinna haiglas..

Rasedust täna 8+0

Homme loodan tema südant kuulda!❤

 

 

Elyza

 

 

 

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Huvitav, et siin kommenteerivad sellised kibestunud isiksused. Kindlasti ei hakka siin suvalisele halvustajale end selles osas avama ja tore, et kommenteerijal endal on kõik elu jooksul plaanipäraselt läinud – edaspidiseks ka kõike head ikka. ????

-JM

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eelmine oli mõeldud 14:43 käole. Teistele toetavate sõnade lausujatele aitäh ????

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul esimene rasedus ja hakkasin mõtlema millal kõhuke töökaaslastele silma võiks jääda. Hetkel 10 nädalat just täis saanud ja ise veel ei tähelda kõhu kasvamist. Millised on teie kogemused, millal hakati märkama? Kuigi igaüks on erinev, aga huvitav oleks kuulda teie kogemusi.

S.

Ma just vaatasin huvipärast eelmise lapse ootusaega ja kuskil 18-20nädalat oli selline kõht, et vb saavad ka teised aru. Õhtuti oli suurem kõht ????

Praegu tundub, et teisega tuleb kiiremini ette..

A ma räägin tööjuures vast millagi detsembris ehk.. siis on neil aega ka asendust leida.

Kat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

UH käidud, nii äge oli beebi südametuksumist vaadata. 🙂 Tähtaeg 20.05. UH järgi kõik korras. Kahe nädala pärast niptify ja vereproovid.

Kuidas teistel tänastel UHs läks?

SL.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh.. väga hästi läks.. liigagi hästi ???? kaksikud!!!! Ma nüüd veitsa seedin asja ???? Aga mõlemad õiges mõõdus ja südamed tukslesid. 7.11 on KV

Kat.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh.. väga hästi läks.. liigagi hästi ???? kaksikud!!!! Ma nüüd veitsa seedin asja ???? Aga mõlemad õiges mõõdus ja südamed tukslesid. 7.11 on KV

Kat.

Hehe see on küll lahe üllatus 😀 No siis jah tuleb kõht ikka varem ette kui esimesega 😉

Mul peale reedest määrimist ja ehmatust ja EMO ja arsti rahustamist, kõik ok. Jälgin, et kõht enam kinni ei läheks, sest see liigne punnitamine selle jama tekitas.

Täna ainult hommikul viskas päris koleda iiveldushoo just kui olin teel tööle. Nüüd kuden kontoris..

Kuklavolt 11.11…ei suuda ära oodata

T

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin teie sissekandeid ja ei jõua ära oodata, millal UH saan minna. Rasedust käisin tuvastamas natukene aega tagasi aga siis südamelööke veel ei olnud. Järgmine UH aeg on 8.10. Kas kuidagi oleks võimalik ka enne seda võimalik UH minna? Tähtaeg on 24.05

H

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Loen siin teie sissekandeid ja ei jõua ära oodata, millal UH saan minna. Rasedust käisin tuvastamas natukene aega tagasi aga siis südamelööke veel ei olnud. Järgmine UH aeg on 8.10. Kas kuidagi oleks võimalik ka enne seda võimalik UH minna? Tähtaeg on 24.05

H

Kuna mul IVF rasedus, siis arst tegi koos UH-ga tuvastamise 7.nädala paiku st täpselt nädal tagasi. See sai pandud just selliseks ajaks, et südametöö oleks olemas. Ega enne kuklavolti rohkem UH-d ei peaks tegema ka (kui just EMO asi ei ole vahepeal). See torkimine ei ole ka hea…

 

T

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina nägin ka südametöö täna ära!❤

TA 21.05

Tund ennem oli ehmatus, verist voolust tuli veidi, arst ei tuvastanud millest see tulla võis, kõik pidi täitsa tiptop olema.

Sain retsepti ravimile, mis peaks aitama juhul kui iiveldus väga hulluks läheb.

Ämmakale ja Oscarile 9-10.11

 

Elyza

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul oli ka täna UH. Südametöö tuvastas IVFi arst juba paar nädalat tagasi ära,  aga kuna oli hematoom, siis soovitas oma arstile ka aja panna- see siis oligi täna.

Ei läinud üleni hästi, aga mitte ka üleni halvasti… rasedus oli nädala jagu väiksem kui ma äpi järgi oodanud oleksin. Samas positiivse poole pealt süda lõi kenasti ja hematoom oli ka kadunud! Jee! Ja et ma mõtlemisest hulluks ei läheks, pakkus uue mõõtmise järgmiseks nädalaks???? mul esimene laps oli ka veidi ajast maas paaril esimesel uh-l, nii et lootust on, et kasvab praegunegi kenasti järgi????

 

Kat-mida vägevat üllatust!!! Nii äge! ????

Tore, et kõigil tänastel ultahelitajatel hästi läks????

 

Luisalotta

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elyza, mul sama tähtaeg 🙂 Kuhu sa arvele lähed?

Luisalotta, nii tore, et said tibu näha ja kui ennegi olnud seda mahajäämust, siis peaks ju kõik kenasti olema 🙂 Pöidlad!!

T

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuressaarde.

 

Elyza

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oo, ma ka Kuressaares. Super, et kõigil hästi! 🙂

 

SL.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aitäh, Elyza ja Kat. kõhu kasvamise kohta vastamast.

Ise olen perekonnaga uudist jaganud 10ndal nädalal. Teised saavad teada siis kui on kõht mida märgata ja küsima hakatakse.

S.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuressaarde.

Elyza

See on täitsa teises maailma otsas 😀 Siis ilmselt kõrvalpalatitesse ei satu 😀 Ma Tallinnas

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma selleks üldse valmis pole, et ma 21 sünnitaks. Esimesed kaks sündisid 2 ja 3 nädalat varem, ja üldse meie pere naistel beebid pigem varem kui hiljem tulnud.

 

Samas, võibolla üllatab see kolmas.

 

Elyza

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, ma kahtlen et mul üldse mais sünnivad.. kaksikud vast pigem varajasemad. Eks peangi vist UHst UHni rasedust võtma, loodan väga, et kõik on ok kuni lõpuni ????????

Aga mul on hirm juba suuuuuure kõhu ees ja töölt pean kah max vara sünnituspuhkusele jääma. Õnneks mul 42 põhipuhkusepäeva ka veel varuks. Tööandjale pean vast juba pärast KVd rääkima.. eelmise lapsega rääkisin kolm kuud enne dekreeti ja nad ikka ei leidnud asendajat ????‍♀️

Kat.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul tähtaeg 26.05❤️ Esimesel korral käisin ämmaka juures liiga vara ja polnud südametööd näha. Arvasin, et äpi järgi näitab kuus nädalat täis, et ehk võib proovida minna ja oi pettumus oli suur, et tema esmasel vaatlusel ei tundunud isegi veel 5 nädalat täis aga kutsus kaks nädalat hiljem tagasi ja täna oli ilusti südametöö näha ja nüüd ultraheli näitas 7+2. Seega saan nüüd natukene rahulikumalt edasi hingata kuna alguses hakkasin kohe üle mõtlema. Ämmakale ja ocarile 11.11

 

KR.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsiks kuidas teil isudega? Minul tekkis kohe alguses nii suur toiduisu, et ma ei tea mis edasi nii saab. Tunnen koguaeg, et pean tihti sööma ka kuna muidu hakkab halb. Seda tühja kõhu tunnet ei kannata üldse enam. Täna arsti juures kaalusin ja juba 3 kilo juures. Olen lihtsalt nii üle söönud ilmselt ennast. Arst ütles, et umbes 10 kilo on okei kui tuleb rasedusega aga kui juba hetkel 3 kilo juures siis ma ei tea????

 

KR.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 200 )


Esileht Lapse ootamine Maibeebid 2023