Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Näitan 30 postitust - vahemik 571 kuni 600 (kokku 610 )

Teema: Maitsvad/head avastused toidupoodidest

Postitas:
Kägu

Aga see Rõngu Pagari oma on suurepärane!
Pehme, värske, parajalt magus ja väga maitsva glasuuriga.
Väga-väga soovitan! Kes pole veel proovinud – proovige kindlasti ära, kui poes silma hakkab, ja teie usk meie kaasaegsesse kondiitritööstusesse saab vähemalt moorapeade osas taastatud. 🙂

Me satume päris tihti Rõngust läbi sõitma ja kunagi ei jäta poodi sisse astumata. Juba palju aastaid käime. Neil on muudki väga head kraami 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 14 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Selveri kanaliha sült on päris hea maitsega, oleks seal ainult kallerdise asemel liha rohkem.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 26 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kindlasti on suurem osa selle juba enda jaoks ammu avastanud, aga mina sattusin alles eile poes neile peale.

http://www.rongupagar.ee/image/cache/data/product-376/moorapea_kohupiimakreemiga%204742216008086-370×310.jpg

Ostsin testiks ja suure eelarvamusega (ma nimelt küpsetan ise moorapäid ja siiani ei ole ma kuskilt kaubandusvõrgust ligilähedaseltki sama head saanud kui omatehtud).

Väga-väga soovitan! Kes pole veel proovinud – proovige kindlasti ära, kui poes silma hakkab, ja teie usk meie kaasaegsesse kondiitritööstusesse saab vähemalt moorapeade osas taastatud. 🙂

No aga kas moorapea saab olla kohupiimakreemiga?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
talent

Kindlasti on suurem osa selle juba enda jaoks ammu avastanud, aga mina sattusin alles eile poes neile peale.

http://www.rongupagar.ee/image/cache/data/product-376/moorapea_kohupiimakreemiga%204742216008086-370×310.jpg

Ostsin testiks ja suure eelarvamusega (ma nimelt küpsetan ise moorapäid ja siiani ei ole ma kuskilt kaubandusvõrgust ligilähedaseltki sama head saanud kui omatehtud).

No aga kas moorapea saab olla kohupiimakreemiga?

Saab ikka. Vaata vaid, mida meie toidupoodide (sooja)lettides risotto, bolognese või kas või itaalia salati all müüakse 😂

Siinkohal tervitan Leola kööki. Kodukat neil pole, nende kulinaariatooteid olen Viljandist ja Kesk-Eestist ostnud. Suurte ketikaupluste köögid on kas liiga ära proovitud või ongi allpool keskmist. Väiketootjate toodangut proovin seega innukamalt. LK kartulikotlet, metsamehe salat ja marineeritud kala on just täpselt minu mekile. Mees fännas oa-singisalatit ja pekstud sealiha (ma siga ei söö ja põlduba teeb kõhu rikki).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tarplan’i seljanka lihaga (Läti toode). Uskumatu, aga see on lausa väga lihane ja hea maitsega purgisupp. Isegi mustad oliivid olid sees!
Ainuke miinus, et kontsistents on natuke liiga pudi, st liiga pisikeseks hakitud, aga maitse oli küll hea. Aga äkki lihtsalt 1.jaanuaril oli hea? 🤔

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Me satume päris tihti Rõngust läbi sõitma ja kunagi ei jäta poodi sisse astumata. Juba palju aastaid käime. Neil on muudki väga head kraami 🙂

Jaa, kirjutan kahe käeva alla 😊 küsimus ka – kas kuskil Tallinnas ka Nosija leiba saada on (väike ja rosinatega)?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rõõmsa üllatusena avastasin, et Pärnus müüakse seda A1000 marketis (turu juures). Võib ju loota, et sama keti poodides Tallinnas on see samuti müügil: https://a1000market.ee/kauplused/

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga äkki lihtsalt 1.jaanuaril oli hea? 🤔

No jah, äkki sul oli pohmell!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kalevi jõuluvanapildiga kommid on maitsvad.

Jaaa, mulle ka maitsevad!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 11 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Avastasin Rakvere küpsetatud pasteedi. Hullult hea, pidevalt ostan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna sain seda brüleekreemimaitselist kodujuustu. Mine metsa, kui hea! Ma polnud kunagi magusat kodujuustu ostnud. Teab keegi, kas see murakamoosiga on sama hea?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Täna sain seda brüleekreemimaitselist kodujuustu. Mine metsa, kui hea! Ma polnud kunagi magusat kodujuustu ostnud. Teab keegi, kas see murakamoosiga on sama hea?

See murakamoosiga on jube magus.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga hea on.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Väga hea on.

Kunagi maitses mulle ka, aga nüüd on midagi nagu muudetud, moosi vähem ja suhkrut rohkem. Enam ei meeldi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kuigi ma suur sõbrapäeva tähistamise fänn ei ole (liiga USAks läinud asi), siis Kalevi uued kampaaniatooted väärivad küll kiitust. Esiteks juba see kujundus ja välimus – nii armsad! Ja maitsed on ka väga head; vaarikamarmelaadiga šokolaad, tiramisu trühvlid, rabarberi šokolaad jne.
Soovitan!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Cakery levier kardemoni vastlakuklid on niiii head!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Maitse on ok, aga hind 3 eurot kukli eest on ilmselgelt liiast!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Maitse on ok, aga hind 3 eurot kukli eest on ilmselgelt liiast!

On tõesti kallis, aga ühe korra aastas võib seda endale lubada 😉

Please wait...
Postitas:
Kägu

Murakamoosiga on palju parem. Ja kreembrüleega on muide palju magusam.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Oi kui head on need Pergale uued pähkli- ja marjanäksid!!!
(Need on ikka uued? Ma igatahes pole varem üldse näinud.)

http://www.pergale.lt/ee/tooted/drazeed

Eriti suurepärased on need makadaamiapähklid kaneeliglasuuris.
(Miks ükski teine magusatootja makadaamiapähkleid oma sortimendis ei kasuta?!)

Aga neid Pergale pähkli- ja marjanäkse on ka ainult väga vähestes poodides 🙁

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 8 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Uus lemmik: kodujuust metsaseentega (või oli riisikatega vms nimi), kahjuks tootjat ei pannud tähele.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Uus lemmik: kodujuust metsaseentega (või oli riisikatega vms nimi), kahjuks tootjat ei pannud tähele.

kus poes

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere on tootja.

https://www.tere.eu/tooted/kodujuust/kodujuust-setomaa-riisikatega

Please wait...
Postitas:
Kägu

Rocco poe argentiina salat 🤤

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere on tootja.

Neil on vist krevettidega ka või oli see keegi teine tootja? Igatahes minu lemmik 🙂

Aga teravate toitude armastajana avastasime mehega selle Feliksi toote ja võin öelda, et tõesti on pisutki särtsu tunda. Muidu kõik need nn teravad kastmed ja ketshupid on pigem magusad kissellid. Ainus viga, et ilmselgelt on toiduvärviga uhkeldatud, sest pärast tarbimist on taldrik ikka täitsa punane.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 16 korda. Täpsemalt
Postitas:
kitah

Tere on tootja.

Neil on vist krevettidega ka või oli see keegi teine tootja? Igatahes minu lemmik 🙂

Aga teravate toitude armastajana avastasime mehega selle Feliksi toote ja võin öelda, et tõesti on pisutki särtsu tunda. Muidu kõik need nn teravad kastmed ja ketshupid on pigem magusad kissellid. Ainus viga, et ilmselgelt on toiduvärviga uhkeldatud, sest pärast tarbimist on taldrik ikka täitsa punane.

Seda kiidan ka 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt olen alati skeptiline igasugu Rimi ja Coopi jt “omatoodete” suhtes, aga üks jäätis on mind nüüd nii ära võlunud, et mu jäigad põhimõtted hakkavad muutuma 🙂
Coop kaubamärgiga Koorejäätis karamellitükkidega on nii megahea, et ma pean vist Eestist minema sõitma, muidu ei suuda end selle söömisest võõrutada.
Aga maitsed on nii erinevad – keegi siin ülevalpool kiitis riisikatega kodujuustu – öäk, mage löga, läks pärast esimest lusikatäit koera kaussi. Tema ka eriti ei tahtnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga maitsed on nii erinevad – keegi siin ülevalpool kiitis riisikatega kodujuustu – öäk, mage löga, läks pärast esimest lusikatäit koera kaussi. Tema ka eriti ei tahtnud.

Ma ka eriti vaimustuses pole, ootasin ikka tugevamat seenemaitset. Riisikad on nii ära kupatatud, et maitset pole nagu järele jäänudki. Ilmselt teisiti ei saagi. Segasin oma seeni juurde ja sain hea seenesalati 🙂
Seevastu karulauguga ja mädarõikaga kodujuustud meeldivad väga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üldiselt olen alati skeptiline igasugu Rimi ja Coopi jt “omatoodete” suhtes, aga üks jäätis on mind nüüd nii ära võlunud, et mu jäigad põhimõtted hakkavad muutuma 🙂

Coop kaubamärgiga Koorejäätis karamellitükkidega on nii megahea, et ma pean vist Eestist minema sõitma, muidu ei suuda end selle söömisest võõrutada.

Mina jällegi ei suutnud seda jäätist korraga üle paari lusikatäie süüa, nii kohutavalt magus oli. Iseenesest hea muidugi, et ei suutnud 🙂

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mulle need mädarõikaga ja setomaa riisikatega kodujuustud väga maitsesid !

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 571 kuni 600 (kokku 610 )

Esileht Kodunurk Maitsvad/head avastused toidupoodidest