Esileht Lapse ootamine Märtsi beebid 2020

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 175 )

Teema: Märtsi beebid 2020

Postitas:

Liitun ka teiega.
Tähtajaks peaks olema 17.03.
Olen endiselt päris šhokis ja pole endale seda tead vustanud- kuna mul on/oli spiraal.
Arstile pole veel jõudnud- kodus on kasvamas 8; 2,4 ja 1,1 aastased lapsed.
Aga ju siis see neljas pidi tulema(kuigi just on saabunud see arg, kus oleme saanud mehega seda omaaega- aga ilmselt tuleb veel mõneks ajaks see unustada ja uus beebi vastu võtta) :p

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 22:15; 28.07 23:18;
To report this post you need to login first.

Olen oorel ja arvutasin, et märtsikuus sünnib. Kuna mul oli novembrikuus emakaväline, kardan natuke ikka… ootan 3 last, kodus 5 ja 10 aastased, poeg ja tütar. Nüüd ka riskirase vist vanusega 39+. Ämmakale veel aega pole saanud. Proovin uuel nädalal uuesti, hetkel valin kas Pelgu või ITK Tallinnas. Hirm just selle ees, kas olen valmis nö uuele ringile minemast ja kaa saan hakkama.

Huvitav,mille eest see 1 miinus tuli?

Ei tea jah, ma sain ka mitu miinust enne, aga ei saanud aru, et mille eest 😀 ei maksa vast tähele panna. Ma ikka loodan, et kõik on üksteise vastu sõbralikud. Kuulame mured ära ja proovime toeks olla 🙂 vähemalt ma sellise eesmärgiga siia gruppi tulin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna planeerite perelisast rääkima hakata inimestele? Mul oma mees küll teab, aga mõtlesin ise et ootan selle 12 nädala ultraheli enne ära ja siis alles.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuna meie endinjaoks on asi suur üllatus- ilmselt ka teiste jaoks. Kindlasti ei räägi ennem 12 nädalat ja tegelikult ma ise vist ei räägi veel pikemalt (kui siis ainult perele).

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 28.07 22:15; 28.07 23:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma plaanin ka perele öelda alles siis kui 12 nädalat täis. Mees muidugi teab 🙂
Ühele sõbrannale pean 9 nädal ütlema, kuna tal sünnipäev ja kuna me muidu olnud ikka pidusejad, siis seekord jääb vahele, aga kuna ta mul bestikas, siis ei karda ei ta mind nö välja räägib 🙂

Teistele ehk ala tööklaaslastele/tuttavateöe vb otsegi ei ütle ise ehk kui näevad siia näevad. Ülemusele vast ikla, aga vb mitte kohe päris 12 nädal vaid natuke hiljem. Eks jooksvalt vaatab.

Ma loodan ka et miinused on siin pigem ikka kogematta läinud ja et ikka on sõbralik grupp see siin 🙂

Praegu mõtlen et selle 12 nädalani on veel nii kaua aega, tahaks juba täpikest nii väga näha jälle 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Ma lükkan võimalikult kaua edasi seda rääkimist, ei taha seda suurt tähelepanu saada, mis sellega kaasneb 😀 aga ma usun, et lähedastele räägin enne 20ndat nädalat. Tööl rääkimise aega vaatan kõhu suuruse järgi, enne kui päris kõigile paistma hakkab tahan ikka ära öelda 😀

Ma ei jõua ka ära oodata, millal uuesti saab kontrolli minna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tänase seisuga 6+5, niisiis tähtaeg, nagu ka ühel eelkõnelejal, 18.märts. Tegu esimese ja planeeritud ootusega. Arvestades minu vanust olime valmis aastakes(t)eks proovimisteks kahtlus hinges, kas üldse õnnestub… Aga suureks üllatuseks peale 3 kuud ilmnesid esimesed kahtlased tundemärgid 🙂 Kuna kahtlustasin mõndasid riske, läksin juba 5+2 nädalaga kontrolli ja sel hetkel oli kõik nii nagu olema peab:) Järgmine kontroll 7+5 näidatakse loodetavasti südametööd.
Tundemärgid siiani tulid ja läksid – rindade valulikkus, pakitsus kõhus. Suur lõunauinaku vajadus igapäevane. Paar päeva tagasi hakkas kergemalt tunda andma ka iiveldus, mis täna oli juba häiriv ja tuli-läks terve päeva jooksul. Tihti tühja kõhu tunne, kuid süüa raske. Isud muutuvad pidevalt. Magusaisu täiesti kadunud. Teavitame ka lähedasi ilmselt 12 nädala möödudes ja tööl ca samal ajal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teatamise kohapealt ka tahan oodata viimase hetkeni ????

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.07 14:03; 29.07 23:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liitun ka. Sain eile teada,et rase ja äpi järgi veel 11+2. Appikene!!!!!! Uskumatu. See tuli sellest, et kui oli juba kaks nädalat hiljaks jäänud, siis olid testid negatiivsed. Arstil pole loomulikult veel käinud ja ma isegi täpselt ei tea mida teha. Ma loodan lihtsalt, et ma pole nii palju rase. Loodaks ikka, et paar nädalat vähem….sest see oleks loogilisem kuid mine tea. Igatahes hetkel 2. Märts justkui tähtaeg ja isegi kui ma pole nii palju rase, siis vast ikka märtsis tähtaeg.
Olen esmarase ja poleks uskunud, et üldse rasedaks jään, sest proovitud sai 2,5 aastat ja üldse kaitsmata vahekorda üle 5 aasta. Mees ei suutnud ka uskuda. ???? tegin sellise üllatuse, et kingikarbis oli mul ammu valmis väiksed sokid ja body. Panin rasedustesti kõige peale. Ta avades ei saanud midagi aru ja siis küsis – päriselt??? Oli nii õnnelik. ????????

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liitun ka. Sain eile teada,et rase ja äpi järgi veel 11+2. Appikene!!!!!! Uskumatu. See tuli sellest, et kui oli juba kaks nädalat hiljaks jäänud, siis olid testid negatiivsed. Arstil pole loomulikult veel käinud ja ma isegi täpselt ei tea mida teha. Ma loodan lihtsalt, et ma pole nii palju rase. Loodaks ikka, et paar nädalat vähem….sest see oleks loogilisem kuid mine tea. Igatahes hetkel 2. Märts justkui tähtaeg ja isegi kui ma pole nii palju rase, siis vast ikka märtsis tähtaeg.

Olen esmarase ja poleks uskunud, et üldse rasedaks jään, sest proovitud sai 2,5 aastat ja üldse kaitsmata vahekorda üle 5 aasta. Mees ei suutnud ka uskuda. ???? tegin sellise üllatuse, et kingikarbis oli mul ammu valmis väiksed sokid ja body. Panin rasedustesti kõige peale. Ta iavades ei saanud midagi aru ja siis küsis – päriselt??? Oli nii õnnelik. ????????

11+2 puhul ei saa tähtaeg märtsis olla, vaid jääb veebruarisse, u 17.02.20

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 15:05; 31.07 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas teil muidu kõht välja paistab või ei paista?

Mul tuli juba kuskil 6-ndal nädala väike punu ette aga nüüd viimasel ajal läheb õhtuks kuidagi nii paiste, et oleks juba mai tea mitmendat kuud rase.

Hea et hommikupoole nii paistes pole, saab ikka tööjuures riietega varjata, aga tunne on küll nagu oleks mega suur 🙁

Ja ma isegi ei söö nii palju rohkem, et söömisest oleks paksuks läinud. Põhi 3 toidukorda on ikka sama suured nagu varem, lihtsalt vahepeal snäkkan, et seda mega näljatunnet peale ei tule, millest iiveldama ajab. Aga snäkiks on ka kas näkileib, galett või õun.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka grupiga. 🙂

Saime ise teada kuskil 5ndal nädalal ja 7ndal käisime esimeses ultrahelis, kus väike süda tuksus. Tähtajaks on 1. märts, hetkel 9+3.

Viimased 2-3 nädalat on hommikul korralikult iiveldanud ja väsimus on ka suurem, aga viimased kaks päeva on täitsa hea enesetunne.

Kõhust pole mingit märkigi ja ka puhitust pole enam väga pikalt olnud.

M.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.07 17:21; 03.08 11:07; 12.08 10:09; 13.08 13:43; 19.08 17:37; 21.08 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liitun ka grupiga. ????

Saime ise teada kuskil 5ndal nädalal ja 7ndal käisime esimeses ultrahelis, kus väike süda tuksus. Tähtajaks on 1. märts, hetkel 9+3.

Viimased 2-3 nädalat on hommikul korralikult iiveldanud ja väsimus on ka suurem, aga viimased kaks päeva on täitsa hea enesetunne.

Kõhust pole mingit märkigi ja ka puhitust pole enam väga pikalt olnud.

M.

Oo väga vahva, meil siis sama tähtaeg 1.03 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Kuidas teil muidu kõht välja paistab või ei paista?

Mul tuli juba kuskil 6-ndal nädala väike punu ette aga nüüd viimasel ajal läheb õhtuks kuidagi nii paiste, et oleks juba mai tea mitmendat kuud rase.

Hea et hommikupoole nii paistes pole, saab ikka tööjuures riietega varjata, aga tunne on küll nagu oleks mega suur ????

Ja ma isegi ei söö nii palju rohkem, et söömisest oleks paksuks läinud. Põhi 3 toidukorda on ikka sama suured nagu varem, lihtsalt vahepeal snäkkan, et seda mega näljatunnet peale ei tule, millest iiveldama ajab. Aga snäkiks on ka kas näkileib, galett või õun.

Mul suht sarnane olukord. Hommikul on ok, õhtuks läheb paiste. Aga ma arvan, et mul see rasedusekõhuna veel välja ei paista, pigem “meeldib süüa” või kõht puhitab 😀 Mul on seedimisega probleeme (valusad gaasid, vahest kõht lahti, siiamaani kinni pole olnud). Üsna ebameeldiv, aga mitte nii ebameeldiv kui iiveldus 😀

Mina ei suuda normaalseid toidukordi endiselt eriti süüa. Ainult siis kui väljas söön (ehk keegi teine teeb süüa). Ise ei suuda teha. Loodan, et saan varsti normaalsele toitumisele tagasi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liitun ka. Sain eile teada,et rase ja äpi järgi veel 11+2. Appikene!!!!!! Uskumatu. See tuli sellest, et kui oli juba kaks nädalat hiljaks jäänud, siis olid testid negatiivsed. Arstil pole loomulikult veel käinud ja ma isegi täpselt ei tea mida teha. Ma loodan lihtsalt, et ma pole nii palju rase. Loodaks ikka, et paar nädalat vähem….sest see oleks loogilisem kuid mine tea. Igatahes hetkel 2. Märts justkui tähtaeg ja isegi kui ma pole nii palju rase, siis vast ikka märtsis tähtaeg.

Olen esmarase ja poleks uskunud, et üldse rasedaks jään, sest proovitud sai 2,5 aastat ja üldse kaitsmata vahekorda üle 5 aasta. Mees ei suutnud ka uskuda. ???? tegin sellise üllatuse, et kingikarbis oli mul ammu valmis väiksed sokid ja body. Panin rasedustesti kõige peale. Ta iavades ei saanud midagi aru ja siis küsis – päriselt??? Oli nii õnnelik. ????????

11+2 puhul ei saa tähtaeg märtsis olla, vaid jääb veebruarisse, u 17.02.20

Ma ei tea. Äpp väidab, et 02. Märts

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 21:39; 01.08 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liitun ka. Sain eile teada,et rase ja äpi järgi veel 11+2. Appikene!!!!!! Uskumatu. See tuli sellest, et kui oli juba kaks nädalat hiljaks jäänud, siis olid testid negatiivsed. Arstil pole loomulikult veel käinud ja ma isegi täpselt ei tea mida teha. Ma loodan lihtsalt, et ma pole nii palju rase. Loodaks ikka, et paar nädalat vähem….sest see oleks loogilisem kuid mine tea. Igatahes hetkel 2. Märts justkui tähtaeg ja isegi kui ma pole nii palju rase, siis vast ikka märtsis tähtaeg.

Olen esmarase ja poleks uskunud, et üldse rasedaks jään, sest proovitud sai 2,5 aastat ja üldse kaitsmata vahekorda üle 5 aasta. Mees ei suutnud ka uskuda. ???? tegin sellise üllatuse, et kingikarbis oli mul ammu valmis väiksed sokid ja body. Panin rasedustesti kõige peale. Ta iavades ei saanud midagi aru ja siis küsis – päriselt??? Oli nii õnnelik. ????????

11+2 puhul ei saa tähtaeg märtsis olla, vaid jääb veebruarisse, u 17.02.20

Ma ei tea. Äpp väidab, et 02. Märts

Seda räägingi, et kui 02.03 tähtaeg, ei ole 11+2 nädalat vaid vähem.
Proovige mõnda muud äppi või kalkulaatorit.
Nt ITK oma ma ei saagi õigeks, panen andmed ja lihtsalt kuu ajaga paneb äpp tähtajas/nädalates mööda, ise kuidagi muudab ära. Loobusin sellest.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 15:05; 31.07 21:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina liitun ka. Sain eile teada,et rase ja äpi järgi veel 11+2. Appikene!!!!!! Uskumatu. See tuli sellest, et kui oli juba kaks nädalat hiljaks jäänud, siis olid testid negatiivsed. Arstil pole loomulikult veel käinud ja ma isegi täpselt ei tea mida teha. Ma loodan lihtsalt, et ma pole nii palju rase. Loodaks ikka, et paar nädalat vähem….sest see oleks loogilisem kuid mine tea. Igatahes hetkel 2. Märts justkui tähtaeg ja isegi kui ma pole nii palju rase, siis vast ikka märtsis tähtaeg.

Olen esmarase ja poleks uskunud, et üldse rasedaks jään, sest proovitud sai 2,5 aastat ja üldse kaitsmata vahekorda üle 5 aasta. Mees ei suutnud ka uskuda. ???? tegin sellise üllatuse, et kingikarbis oli mul ammu valmis väiksed sokid ja body. Panin rasedustesti kõige peale. Ta iavades ei saanud midagi aru ja siis küsis – päriselt??? Oli nii õnnelik. ????????

11+2 puhul ei saa tähtaeg märtsis olla, vaid jääb veebruarisse, u 17.02.20

Ma ei tea. Äpp väidab, et 02. Märts

Seda räägingi, et kui 02.03 tähtaeg, ei ole 11+2 nädalat vaid vähem.

Proovige mõnda muud äppi või kalkulaatorit.

Nt ITK oma ma ei saagi õigeks, panen andmed ja lihtsalt kuu ajaga paneb äpp tähtajas/nädalates mööda, ise kuidagi muudab ära. Loobusin sellest.

Ma sain nädala pärast arstile aja, sest veel üks kakkukaator väitis 24 verbruar hoopid. Kuidas see võimalik on….. vahet pole. Mul süda rahul, et sain kiirelt aja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.07 21:39; 01.08 10:38;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Teil ka nii, et see ootamine juba ajab hulluks, tahaks teada, kuidas seis juba on hahaha…

Üldse tahaks juba natuke rase välja ka näha, mitte ainult valutavate rindadega ringi käia.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sama siin
Mul väga veider
6+2 aga õhtuks viskab kõhu ette
Kas kellegil veel nii

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida hommikusöögiks enamasti sööte?

Ma olen sundinud ennast putru sööma, muna on täielikult vastu ja võileivaga ei pea kaua vastu, jube nälg tuleb peale enne lõunat.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 31.07 17:21; 03.08 11:07; 12.08 10:09; 13.08 13:43; 19.08 17:37; 21.08 19:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll veebruarikas ja hetkel on 13+2, aga kõhu teemal tahtsin öelda, et mul alguses oli see suurem kui nüüd. Keha vist harjus ümber seedimisega ja pidin Espumisani ka võtma, sest jube punnis tunne oli. See aitas veidi ja väljutas gaase. Siis tuli aga iiveldused ja oksendamisperiood peale, võtsin mõned kilod alla ja sel ajal kadus ka punnis kõht. Ei tea, milline see siis oleks olnud, kui oleksin endistviisi ikka süüa saanud. ???? Praegu on kõht selline, et kui söönud olen ja põis täis, siis veidi viskab ette, aga kõrvaltvaataja veel aru ei saa – pigem näeb välja selline veits rohkem söönud kõhuke.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Mida hommikusöögiks enamasti sööte?

Ma olen sundinud ennast putru sööma, muna on täielikult vastu ja võileivaga ei pea kaua vastu, jube nälg tuleb peale enne lõunat.

Ma söön hommikuks Kelloggsi red berries (see pole nii magus)/ kohupiimakreemi/ kohukest. Putru söön siis kui kellegi teise tehtud 😀 kõht kaua täis ei püsi, aga kui kuskil 8-9 paiku söön, siis vaatan enesetunde järgi, kas teen 11 paiku mingi näksi või lähen juba pigem lõunale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hommikusöögiks suudan ainult keedumuna süüa ilma et paha hakkaks. Sellised saepurulaadsed müslid on ka ok, millel maitseid juurde pole pandud, natuke piima juurde.
Muidu igasugu võileivad ja pudrud enam üldse sisse ei taha minna. Suure näljaga ja midagi teha ei viitsi siis paar hapukurki 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma söön hommikuks võileiba ja siis mõni väike jogurt/puuvili juurde. Olen alati võileiva sööja hommikul olnud ja ka praegu see ainus mis sisse läheb (nädalavehtustel muidugi saab putru/pannkooke süüa).
Võileivast muidugi kõht täis ei püsi, seepärast olengi sahtlisse varunud näkileivad, mida hea krõbistada nälja peletuseks. Lõuna siis kuskil vahemikus 11-12 (hommikusöök 7-7.30), aga selleks ajaks isegi näkileiba süües meeletu nälg peal.

Aga mul ikka on meeletu iiveldus hommikuti (vb ainult paar hommikut on vahele jäänud), aga koll on ees juba sellest wc poti kallistamisest 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma võtan ka ennast natuke julgemalt märtsikate seltskonda ritta nüüd. Täna oli esimene uh, süda lõi ja tähtajaks sain 25.märts (6+5, päevade järgi 7+1).

Sündimas on meie pere neljas laps (ja viimane!). Enesetunne on kohutav, iiveldab hommikust-õhtuni ja mõnikord öösiti ka. Viimastel päevadel on aina rohkem oksele ka ajanud. Hommikuti olen üritanud röstsaia süüa aga absoluutselt isu tegelikult ei ole.

Oma vanematele anname ilmselt juba see nädal teada. Kui midagi rasedusega juhtuks siis oleksid nad sellega nagunii kursis ja ei näe salatsemisel põhjust. Ja praeguse iiveldus-okse ralli ajal on hea kui nad saavad vanemate lastega natuke rohkem aidata. Ja koduse emana ma kellelegi teisele aru andma ei peagi 🙂

L.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 05.08 11:58; 07.10 06:57;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma annan ka end siia üles ????
TA päevade järgi 30.03. Arstile 13.08. siis peaks 7nädalat täis olema. Sündimas perre kolmas laps, keda ootamas 7ne poiss ja uue tita sündimise hetkeks 2,5ne tüdruk.
Iiveldus on hommikuti, kui söön alustuseks kuiva leiba. Päeva peale läheb kõht tihti tühjaks, aga kui sööma hakkan, pole jälle isu.
Teistele teatamisega ma väga kaua viivitada ei saa, sest kõht tuleb ette, juba praegu kõik püksid ja seelikud soonivad ebamugavalt vöökohas.
Toredat ootust kõigile!
E.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tere kõigile!
Tulen ka teie sekka. Tähtaeg 28.03 ja tulemas kolmas laps.

Pruuni vooluse ja 3 päeva kestnud kõhuvalu tõttu käisin ka juba naistearsti juures, kus õnneks olid vaid head uudised ja nägin ka imeväikese tuksuva südame ära.

Järgmine visiit alles 26.08 ja no ei jõua ära oodata – nagu me kõik 🙂

Täna oli esimene korralik hommikune iiveldus (6+6n) ka ja tundub, et see aina hullemaks kipub minema.

Igatahes – rõõmsat ootusaega kõigile! 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma see nädal analüüse viima. Keegi kes juba käinud ja on ka nt ITK-s arvel, siis kuidas selle vereanalüüsiga oli. Mitu tundi pidi söömata-joomata olema?
Uriinianalüüsi kohta sain juhendi, seal vähemalt kõik kirjas, aga vereanalüüsi koha pealt ei tea hetkel midagi. Vb arst rääkis visiidil, aga ju siis ei pannud tähele või ei mäleta enam 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vereproovi andmisel pead hommikul olema söömata-joomata. Nii rääkis minu ämmaemand.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina käisin eile ämmaemanda vastuvõtul ja nägin pisikese südamelööke. Tulemas pere teine laps. Tähtajaks kalkulaatori järgi 16.03. Iiveldab, erinevaid lõhnu ei talu. Esimesega ei saanud arugi, ainult kõht paisus???? Septembri alguses 12 nädala Uh. Seniks proovin saladuses hoida seda rasedust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 175 )


Esileht Lapse ootamine Märtsi beebid 2020

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.