Esileht Lapse ootamine MĂ€rtsi beebid 2020

NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 80 )

Teema: MĂ€rtsi beebid 2020

Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka teiega.
TĂ€htajaks peaks olema 17.03.
Olen endiselt pÀris ƥhokis ja pole endale seda tead vustanud- kuna mul on/oli spiraal.
Arstile pole veel jÔudnud- kodus on kasvamas 8; 2,4 ja 1,1 aastased lapsed.
Aga ju siis see neljas pidi tulema(kuigi just on saabunud see arg, kus oleme saanud mehega seda omaaega- aga ilmselt tuleb veel mÔneks ajaks see unustada ja uus beebi vastu vÔtta) :p

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
kasutajanimi123

Olen oorel ja arvutasin, et mĂ€rtsikuus sĂŒnnib. Kuna mul oli novembrikuus emakavĂ€line, kardan natuke ikka
 ootan 3 last, kodus 5 ja 10 aastased, poeg ja tĂŒtar. NĂŒĂŒd ka riskirase vist vanusega 39+. Ämmakale veel aega pole saanud. Proovin uuel nĂ€dalal uuesti, hetkel valin kas Pelgu vĂ”i ITK Tallinnas. Hirm just selle ees, kas olen valmis nö uuele ringile minemast ja kaa saan hakkama.

Huvitav,mille eest see 1 miinus tuli?

Ei tea jah, ma sain ka mitu miinust enne, aga ei saanud aru, et mille eest 😀 ei maksa vast tĂ€hele panna. Ma ikka loodan, et kĂ”ik on ĂŒksteise vastu sĂ”bralikud. Kuulame mured Ă€ra ja proovime toeks olla 🙂 vĂ€hemalt ma sellise eesmĂ€rgiga siia gruppi tulin.

Please wait...
Postitas:
Katukat

Kuna planeerite perelisast rÀÀkima hakata inimestele? Mul oma mees kĂŒll teab, aga mĂ”tlesin ise et ootan selle 12 nĂ€dala ultraheli enne Ă€ra ja siis alles.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Kuna meie endinjaoks on asi suur ĂŒllatus- ilmselt ka teiste jaoks. Kindlasti ei rÀÀgi ennem 12 nĂ€dalat ja tegelikult ma ise vist ei rÀÀgi veel pikemalt (kui siis ainult perele).

Please wait...
Postitas:
Rkrr

Ma plaanin ka perele öelda alles siis kui 12 nĂ€dalat tĂ€is. Mees muidugi teab 🙂
Ühele sĂ”brannale pean 9 nĂ€dal ĂŒtlema, kuna tal sĂŒnnipĂ€ev ja kuna me muidu olnud ikka pidusejad, siis seekord jÀÀb vahele, aga kuna ta mul bestikas, siis ei karda ei ta mind nö vĂ€lja rÀÀgib 🙂

Teistele ehk ala tööklaaslastele/tuttavateöe vb otsegi ei ĂŒtle ise ehk kui nĂ€evad siia nĂ€evad. Ülemusele vast ikla, aga vb mitte kohe pĂ€ris 12 nĂ€dal vaid natuke hiljem. Eks jooksvalt vaatab.

Ma loodan ka et miinused on siin pigem ikka kogematta lĂ€inud ja et ikka on sĂ”bralik grupp see siin 🙂

Praegu mĂ”tlen et selle 12 nĂ€dalani on veel nii kaua aega, tahaks juba tĂ€pikest nii vĂ€ga nĂ€ha jĂ€lle 🙂

Please wait...
Postitas:
kasutajanimi123

Ma lĂŒkkan vĂ”imalikult kaua edasi seda rÀÀkimist, ei taha seda suurt tĂ€helepanu saada, mis sellega kaasneb 😀 aga ma usun, et lĂ€hedastele rÀÀgin enne 20ndat nĂ€dalat. Tööl rÀÀkimise aega vaatan kĂ”hu suuruse jĂ€rgi, enne kui pĂ€ris kĂ”igile paistma hakkab tahan ikka Ă€ra öelda 😀

Ma ei jÔua ka Àra oodata, millal uuesti saab kontrolli minna.

Please wait...
Postitas:
Unihiir

TĂ€nase seisuga 6+5, niisiis tĂ€htaeg, nagu ka ĂŒhel eelkĂ”nelejal, 18.mĂ€rts. Tegu esimese ja planeeritud ootusega. Arvestades minu vanust olime valmis aastakes(t)eks proovimisteks kahtlus hinges, kas ĂŒldse Ă”nnestub… Aga suureks ĂŒllatuseks peale 3 kuud ilmnesid esimesed kahtlased tundemĂ€rgid 🙂 Kuna kahtlustasin mĂ”ndasid riske, lĂ€ksin juba 5+2 nĂ€dalaga kontrolli ja sel hetkel oli kĂ”ik nii nagu olema peab:) JĂ€rgmine kontroll 7+5 nĂ€idatakse loodetavasti sĂŒdametööd.
TundemĂ€rgid siiani tulid ja lĂ€ksid – rindade valulikkus, pakitsus kĂ”hus. Suur lĂ”unauinaku vajadus igapĂ€evane. Paar pĂ€eva tagasi hakkas kergemalt tunda andma ka iiveldus, mis tĂ€na oli juba hĂ€iriv ja tuli-lĂ€ks terve pĂ€eva jooksul. Tihti tĂŒhja kĂ”hu tunne, kuid sĂŒĂŒa raske. Isud muutuvad pidevalt. Magusaisu tĂ€iesti kadunud. Teavitame ka lĂ€hedasi ilmselt 12 nĂ€dala möödudes ja tööl ca samal ajal.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Teatamise kohapealt ka tahan oodata viimase hetkeni 😊

Please wait...
Postitas:
Gippi

Mina liitun ka. Sain eile teada,et rase ja Ă€pi jĂ€rgi veel 11+2. Appikene!!!!!! Uskumatu. See tuli sellest, et kui oli juba kaks nĂ€dalat hiljaks jÀÀnud, siis olid testid negatiivsed. Arstil pole loomulikult veel kĂ€inud ja ma isegi tĂ€pselt ei tea mida teha. Ma loodan lihtsalt, et ma pole nii palju rase. Loodaks ikka, et paar nĂ€dalat vĂ€hem….sest see oleks loogilisem kuid mine tea. Igatahes hetkel 2. MĂ€rts justkui tĂ€htaeg ja isegi kui ma pole nii palju rase, siis vast ikka mĂ€rtsis tĂ€htaeg.
Olen esmarase ja poleks uskunud, et ĂŒldse rasedaks jÀÀn, sest proovitud sai 2,5 aastat ja ĂŒldse kaitsmata vahekorda ĂŒle 5 aasta. Mees ei suutnud ka uskuda. 😀 tegin sellise ĂŒllatuse, et kingikarbis oli mul ammu valmis vĂ€iksed sokid ja body. Panin rasedustesti kĂ”ige peale. Ta avades ei saanud midagi aru ja siis kĂŒsis – pĂ€riselt??? Oli nii Ă”nnelik. 😊😊

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina liitun ka. Sain eile teada,et rase ja Ă€pi jĂ€rgi veel 11+2. Appikene!!!!!! Uskumatu. See tuli sellest, et kui oli juba kaks nĂ€dalat hiljaks jÀÀnud, siis olid testid negatiivsed. Arstil pole loomulikult veel kĂ€inud ja ma isegi tĂ€pselt ei tea mida teha. Ma loodan lihtsalt, et ma pole nii palju rase. Loodaks ikka, et paar nĂ€dalat vĂ€hem
.sest see oleks loogilisem kuid mine tea. Igatahes hetkel 2. MĂ€rts justkui tĂ€htaeg ja isegi kui ma pole nii palju rase, siis vast ikka mĂ€rtsis tĂ€htaeg.

Olen esmarase ja poleks uskunud, et ĂŒldse rasedaks jÀÀn, sest proovitud sai 2,5 aastat ja ĂŒldse kaitsmata vahekorda ĂŒle 5 aasta. Mees ei suutnud ka uskuda. 😀 tegin sellise ĂŒllatuse, et kingikarbis oli mul ammu valmis vĂ€iksed sokid ja body. Panin rasedustesti kĂ”ige peale. Ta iavades ei saanud midagi aru ja siis kĂŒsis – pĂ€riselt??? Oli nii Ă”nnelik. 😊😊

11+2 puhul ei saa tÀhtaeg mÀrtsis olla, vaid jÀÀb veebruarisse, u 17.02.20

Please wait...
Postitas:
Rkrr

Kuidas teil muidu kÔht vÀlja paistab vÔi ei paista?

Mul tuli juba kuskil 6-ndal nĂ€dala vĂ€ike punu ette aga nĂŒĂŒd viimasel ajal lĂ€heb Ă”htuks kuidagi nii paiste, et oleks juba mai tea mitmendat kuud rase.

Hea et hommikupoole nii paistes pole, saab ikka tööjuures riietega varjata, aga tunne on kĂŒll nagu oleks mega suur 🙁

Ja ma isegi ei söö nii palju rohkem, et söömisest oleks paksuks lÀinud. PÔhi 3 toidukorda on ikka sama suured nagu varem, lihtsalt vahepeal snÀkkan, et seda mega nÀljatunnet peale ei tule, millest iiveldama ajab. Aga snÀkiks on ka kas nÀkileib, galett vÔi Ôun.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Liitun ka grupiga. 🙂

Saime ise teada kuskil 5ndal nĂ€dalal ja 7ndal kĂ€isime esimeses ultrahelis, kus vĂ€ike sĂŒda tuksus. TĂ€htajaks on 1. mĂ€rts, hetkel 9+3.

Viimased 2-3 nÀdalat on hommikul korralikult iiveldanud ja vÀsimus on ka suurem, aga viimased kaks pÀeva on tÀitsa hea enesetunne.

KÔhust pole mingit mÀrkigi ja ka puhitust pole enam vÀga pikalt olnud.

M.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
Rkrr

Liitun ka grupiga. 🙂

Saime ise teada kuskil 5ndal nĂ€dalal ja 7ndal kĂ€isime esimeses ultrahelis, kus vĂ€ike sĂŒda tuksus. TĂ€htajaks on 1. mĂ€rts, hetkel 9+3.

Viimased 2-3 nÀdalat on hommikul korralikult iiveldanud ja vÀsimus on ka suurem, aga viimased kaks pÀeva on tÀitsa hea enesetunne.

KÔhust pole mingit mÀrkigi ja ka puhitust pole enam vÀga pikalt olnud.

M.

Oo vĂ€ga vahva, meil siis sama tĂ€htaeg 1.03 🙂

Please wait...
Postitas:
kasutajanimi123

Kuidas teil muidu kÔht vÀlja paistab vÔi ei paista?

Mul tuli juba kuskil 6-ndal nĂ€dala vĂ€ike punu ette aga nĂŒĂŒd viimasel ajal lĂ€heb Ă”htuks kuidagi nii paiste, et oleks juba mai tea mitmendat kuud rase.

Hea et hommikupoole nii paistes pole, saab ikka tööjuures riietega varjata, aga tunne on kĂŒll nagu oleks mega suur 🙁

Ja ma isegi ei söö nii palju rohkem, et söömisest oleks paksuks lÀinud. PÔhi 3 toidukorda on ikka sama suured nagu varem, lihtsalt vahepeal snÀkkan, et seda mega nÀljatunnet peale ei tule, millest iiveldama ajab. Aga snÀkiks on ka kas nÀkileib, galett vÔi Ôun.

Mul suht sarnane olukord. Hommikul on ok, Ă”htuks lĂ€heb paiste. Aga ma arvan, et mul see rasedusekĂ”huna veel vĂ€lja ei paista, pigem “meeldib sĂŒĂŒa” vĂ”i kĂ”ht puhitab 😀 Mul on seedimisega probleeme (valusad gaasid, vahest kĂ”ht lahti, siiamaani kinni pole olnud). Üsna ebameeldiv, aga mitte nii ebameeldiv kui iiveldus 😀

Mina ei suuda normaalseid toidukordi endiselt eriti sĂŒĂŒa. Ainult siis kui vĂ€ljas söön (ehk keegi teine teeb sĂŒĂŒa). Ise ei suuda teha. Loodan, et saan varsti normaalsele toitumisele tagasi.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mina liitun ka. Sain eile teada,et rase ja Ă€pi jĂ€rgi veel 11+2. Appikene!!!!!! Uskumatu. See tuli sellest, et kui oli juba kaks nĂ€dalat hiljaks jÀÀnud, siis olid testid negatiivsed. Arstil pole loomulikult veel kĂ€inud ja ma isegi tĂ€pselt ei tea mida teha. Ma loodan lihtsalt, et ma pole nii palju rase. Loodaks ikka, et paar nĂ€dalat vĂ€hem
.sest see oleks loogilisem kuid mine tea. Igatahes hetkel 2. MĂ€rts justkui tĂ€htaeg ja isegi kui ma pole nii palju rase, siis vast ikka mĂ€rtsis tĂ€htaeg.

Olen esmarase ja poleks uskunud, et ĂŒldse rasedaks jÀÀn, sest proovitud sai 2,5 aastat ja ĂŒldse kaitsmata vahekorda ĂŒle 5 aasta. Mees ei suutnud ka uskuda. 😀 tegin sellise ĂŒllatuse, et kingikarbis oli mul ammu valmis vĂ€iksed sokid ja body. Panin rasedustesti kĂ”ige peale. Ta iavades ei saanud midagi aru ja siis kĂŒsis – pĂ€riselt??? Oli nii Ă”nnelik. 😊😊

Ma ei tea. Äpp vĂ€idab, et 02. MĂ€rts

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Seda rÀÀgingi, et kui 02.03 tÀhtaeg, ei ole 11+2 nÀdalat vaid vÀhem.
Proovige mÔnda muud Àppi vÔi kalkulaatorit.
Nt ITK oma ma ei saagi Ôigeks, panen andmed ja lihtsalt kuu ajaga paneb Àpp tÀhtajas/nÀdalates mööda, ise kuidagi muudab Àra. Loobusin sellest.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Seda rÀÀgingi, et kui 02.03 tÀhtaeg, ei ole 11+2 nÀdalat vaid vÀhem.

Proovige mÔnda muud Àppi vÔi kalkulaatorit.

Nt ITK oma ma ei saagi Ôigeks, panen andmed ja lihtsalt kuu ajaga paneb Àpp tÀhtajas/nÀdalates mööda, ise kuidagi muudab Àra. Loobusin sellest.

Ma sain nĂ€dala pĂ€rast arstile aja, sest veel ĂŒks kakkukaator vĂ€itis 24 verbruar hoopid. Kuidas see vĂ”imalik on….. vahet pole. Mul sĂŒda rahul, et sain kiirelt aja.

Please wait...
Postitas:
Katukat

Teil ka nii, et see ootamine juba ajab hulluks, tahaks teada, kuidas seis juba on hahaha…

Üldse tahaks juba natuke rase vĂ€lja ka nĂ€ha, mitte ainult valutavate rindadega ringi kĂ€ia.

Please wait...
Postitas:
Grampus

Sama siin
Mul vÀga veider
6+2 aga Ôhtuks viskab kÔhu ette
Kas kellegil veel nii

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Mida hommikusöögiks enamasti sööte?

Ma olen sundinud ennast putru sööma, muna on tÀielikult vastu ja vÔileivaga ei pea kaua vastu, jube nÀlg tuleb peale enne lÔunat.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. TĂ€psemalt
Postitas:
KĂ€gu

Ma kĂŒll veebruarikas ja hetkel on 13+2, aga kĂ”hu teemal tahtsin öelda, et mul alguses oli see suurem kui nĂŒĂŒd. Keha vist harjus ĂŒmber seedimisega ja pidin Espumisani ka vĂ”tma, sest jube punnis tunne oli. See aitas veidi ja vĂ€ljutas gaase. Siis tuli aga iiveldused ja oksendamisperiood peale, vĂ”tsin mĂ”ned kilod alla ja sel ajal kadus ka punnis kĂ”ht. Ei tea, milline see siis oleks olnud, kui oleksin endistviisi ikka sĂŒĂŒa saanud. 😀 Praegu on kĂ”ht selline, et kui söönud olen ja pĂ”is tĂ€is, siis veidi viskab ette, aga kĂ”rvaltvaataja veel aru ei saa – pigem nĂ€eb vĂ€lja selline veits rohkem söönud kĂ”huke.

Please wait...
Postitas:
kasutajanimi123

Mida hommikusöögiks enamasti sööte?

Ma olen sundinud ennast putru sööma, muna on tÀielikult vastu ja vÔileivaga ei pea kaua vastu, jube nÀlg tuleb peale enne lÔunat.

Ma söön hommikuks Kelloggsi red berries (see pole nii magus)/ kohupiimakreemi/ kohukest. Putru söön siis kui kellegi teise tehtud 😀 kĂ”ht kaua tĂ€is ei pĂŒsi, aga kui kuskil 8-9 paiku söön, siis vaatan enesetunde jĂ€rgi, kas teen 11 paiku mingi nĂ€ksi vĂ”i lĂ€hen juba pigem lĂ”unale.

Please wait...
Postitas:
Katukat

Ma hommikusöögiks suudan ainult keedumuna sĂŒĂŒa ilma et paha hakkaks. Sellised saepurulaadsed mĂŒslid on ka ok, millel maitseid juurde pole pandud, natuke piima juurde.
Muidu igasugu vĂ”ileivad ja pudrud enam ĂŒldse sisse ei taha minna. Suure nĂ€ljaga ja midagi teha ei viitsi siis paar hapukurki 🙂

Please wait...
Postitas:
Rkrr

Ma söön hommikuks vĂ”ileiba ja siis mĂ”ni vĂ€ike jogurt/puuvili juurde. Olen alati vĂ”ileiva sööja hommikul olnud ja ka praegu see ainus mis sisse lĂ€heb (nĂ€dalavehtustel muidugi saab putru/pannkooke sĂŒĂŒa).
VĂ”ileivast muidugi kĂ”ht tĂ€is ei pĂŒsi, seepĂ€rast olengi sahtlisse varunud nĂ€kileivad, mida hea krĂ”bistada nĂ€lja peletuseks. LĂ”una siis kuskil vahemikus 11-12 (hommikusöök 7-7.30), aga selleks ajaks isegi nĂ€kileiba sĂŒĂŒes meeletu nĂ€lg peal.

Aga mul ikka on meeletu iiveldus hommikuti (vb ainult paar hommikut on vahele jÀÀnud), aga koll on ees juba sellest wc poti kallistamisest 😀

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Ma vĂ”tan ka ennast natuke julgemalt mĂ€rtsikate seltskonda ritta nĂŒĂŒd. TĂ€na oli esimene uh, sĂŒda lĂ”i ja tĂ€htajaks sain 25.mĂ€rts (6+5, pĂ€evade jĂ€rgi 7+1).

SĂŒndimas on meie pere neljas laps (ja viimane!). Enesetunne on kohutav, iiveldab hommikust-Ă”htuni ja mĂ”nikord öösiti ka. Viimastel pĂ€evadel on aina rohkem oksele ka ajanud. Hommikuti olen ĂŒritanud röstsaia sĂŒĂŒa aga absoluutselt isu tegelikult ei ole.

Oma vanematele anname ilmselt juba see nĂ€dal teada. Kui midagi rasedusega juhtuks siis oleksid nad sellega nagunii kursis ja ei nĂ€e salatsemisel pĂ”hjust. Ja praeguse iiveldus-okse ralli ajal on hea kui nad saavad vanemate lastega natuke rohkem aidata. Ja koduse emana ma kellelegi teisele aru andma ei peagi 🙂

L.

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

30.03.2019

Ma annan ka end siia ĂŒles 🙂
TA pĂ€evade jĂ€rgi 30.03. Arstile 13.08. siis peaks 7nĂ€dalat tĂ€is olema. SĂŒndimas perre kolmas laps, keda ootamas 7ne poiss ja uue tita sĂŒndimise hetkeks 2,5ne tĂŒdruk.
Iiveldus on hommikuti, kui söön alustuseks kuiva leiba. PĂ€eva peale lĂ€heb kĂ”ht tihti tĂŒhjaks, aga kui sööma hakkan, pole jĂ€lle isu.
Teistele teatamisega ma vĂ€ga kaua viivitada ei saa, sest kĂ”ht tuleb ette, juba praegu kĂ”ik pĂŒksid ja seelikud soonivad ebamugavalt vöökohas.
Toredat ootust kÔigile!
E.

Please wait...
Postitas:
Dede2

Tere kÔigile!
Tulen ka teie sekka. TĂ€htaeg 28.03 ja tulemas kolmas laps.

Pruuni vooluse ja 3 pĂ€eva kestnud kĂ”huvalu tĂ”ttu kĂ€isin ka juba naistearsti juures, kus Ă”nneks olid vaid head uudised ja nĂ€gin ka imevĂ€ikese tuksuva sĂŒdame Ă€ra.

JĂ€rgmine visiit alles 26.08 ja no ei jĂ”ua Ă€ra oodata – nagu me kĂ”ik 🙂

TĂ€na oli esimene korralik hommikune iiveldus (6+6n) ka ja tundub, et see aina hullemaks kipub minema.

Igatahes – rÔÔmsat ootusaega kĂ”igile! 🙂

Please wait...
Postitas:
Rkrr

Ma see nĂ€dal analĂŒĂŒse viima. Keegi kes juba kĂ€inud ja on ka nt ITK-s arvel, siis kuidas selle vereanalĂŒĂŒsiga oli. Mitu tundi pidi söömata-joomata olema?
UriinianalĂŒĂŒsi kohta sain juhendi, seal vĂ€hemalt kĂ”ik kirjas, aga vereanalĂŒĂŒsi koha pealt ei tea hetkel midagi. Vb arst rÀÀkis visiidil, aga ju siis ei pannud tĂ€hele vĂ”i ei mĂ€leta enam 🙂

Please wait...
Postitas:
KĂ€gu

Vereproovi andmisel pead hommikul olema söömata-joomata. Nii rÀÀkis minu Àmmaemand.

Please wait...
Postitas:
2.pisike

Mina kĂ€isin eile Ă€mmaemanda vastuvĂ”tul ja nĂ€gin pisikese sĂŒdamelööke. Tulemas pere teine laps. TĂ€htajaks kalkulaatori jĂ€rgi 16.03. Iiveldab, erinevaid lĂ”hnu ei talu. Esimesega ei saanud arugi, ainult kĂ”ht paisus😄 Septembri alguses 12 nĂ€dala Uh. Seniks proovin saladuses hoida seda rasedust.

Please wait...
NĂ€itan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 80 )

Esileht Lapse ootamine MĂ€rtsi beebid 2020