Esileht Pereelu ja suhted Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 193 )

Teema: Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada

Postitas:
Kägu

Mehega oleme pikalt koos olnud ja meil on 4 last, kellest 2 on gümnaasiumis. 6 kuud tagasi tekkis minul soov saada veel üks laps. Rääkisin mehega ja ta võttis mõtlemisaega ning ütles, et temagi poolest, sest suuremad lapsed kolivad niikuinii 2-3a jooksul välja.
Eemaldasin spiraali ja siis 4 kuud oli aktiivset proovimist, kuid rasedaks ei jäänud. Mingi hetk mees teatas, et ta mõtles ümber ja tema ei taha. Meie elus ei muutunud mitte midagi va, et majal vajab katus vahetust, aga see on ka mingi 1a jooksul tehtav. Mehe vanemad on ka viletsad, aga mees on juba pikemalt korra kuus abis käinud ehk siis see koormus pole suur.

Mees põhjendab sellega, et tema tahab oma elu ka elada ja väidab, et mina ka ei jaksa. 2 väiksemat on veel mõlemad lasteaiaealised.
Kurvastasin ja püüdsin mehega rääkida, aga no kui ei taha, siis ei taha ja panin arstile aja spiraali paigaldamiseks. Ooteaeg oli umbes 2 kuud. Selle aja jooksul mees paar korda kasutas kondoomi, kuid see oli talle vastuvõetamatu ja kasutasime rütmi meetodit ja katkestatud vahekorda. Rääkisin ka mehega ja ütlesin, et nii pole 100% garantiid ja et mis siis saab, kui rasedaks jään. Mees väitis, et kui 4 kuud ei jäänud, siis nüüd niikuinii ei jää. Vestluste käigus mees ütles, et no kui nüüd tuleb ju siis tuleb.
Ja nüüd siis mõned päevad enne naistearsti selgus, et olen rase. Eks see oli mulle ka ootamatu, kuid ikkagi hea uudis. Ja kui mehele rääkisin, siis tema teatas, et tema ei taha ja tema pole nõus veel üht last saama. Küsis, et palju abort maksab ja viskas mulle alandavalt raha.
Arstile minnes arst ei leidnud loodet ega saanud rasedust kinnitada, sest rasedus on veel väike ning pani uue aja. Mees väldib seda teemat ja minul on tema suhtes väga tugev tõrge. Üritasin ka mehega rääkida, aga ta on väga kategooriline ning isegi ütles, et minu valik, kas tema või laps, et mina rikun meie mõnusa pereelu ära.
Kusjuures mul tõesti ei ole olnud mehele midagi ette heita ja tema selline reaktsioon on minu jaoks väga õudne, sest see oli minu jaoks mõneti ikkagi planeeritud rasedus.
Ma olen muidugi mõelnud, et lapse suhtes pole õiglane saada teda perekonda, kus üks teda ei taha ning abort on ka üleelatav, kuid samas ma olen mehes nii pettunud ja ma tunnen, et tema selline vastutusest kõrvale hiilimine ja minuga mitte arvestamine panevad mind teda vihkama ja tõrjuma.

+24
-33
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole elusees aru saanud meestest, kes oma abikaasadelt aborti nõuavad. Veel vähem saan aru nendest meestest, kes kondoomi kasutamisega nõus pole, sest on kohutavalt ebamugav, aga naiselt nõuavad aborti, mis teadupärast on ju kohutavalt mugav. Kui ei taha enam lapsi, mingu see mees ja steriliseerigu end ära. Vasektoomia on täiesti tehtav. Kes ei taha, see toimetab.

+66
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

abort ja lahutus

+10
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kurb. Sul tuleb nüüd otsustada, kumba sa rohkem tahad, seda last või meest. Kui lapse jätad, siis ta on, aga mees võib kahjuks nii või naa su kõrvalt kaduda kui ta on suuteline praegu juba nipsust oma otsuseid muutma ning sinu arvamus ega tunded talle korda ei lähe (lisaks see raha viskamine – minu jaoks oleks alanduse tipp vist).

+40
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ärpleb niisama. Küll maha rahuneb. Ära tee aborti ja jääb mees alles. Tee abort ja vihkad meest surmani, et sind survestas.

+21
-21
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt üteldes ei suudaks ma enam elusees sellise mehega koos elada, kes enda tilli mugavusest ei viitsi kummi kasutada, aga naisele viskab raha näkku, nagu viimasele litsile, et “prost, mine tee aborti”.  Ausalt üteldes on isegi mõte sellest oksele ajav.

+57
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausalt üteldes ei suudaks ma enam elusees sellise mehega koos elada, kes enda tilli mugavusest ei viitsi kummi kasutada, aga naisele viskab raha näkku, nagu viimasele litsile, et “prost, mine tee aborti”. Ausalt üteldes on isegi mõte sellest oksele ajav.

On palju hullemaid asju, küll elu õpetab.

+9
-29
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuleb nüüd otsustada, kumba sa rohkem tahad, seda last või meest. Kui lapse jätad, siis ta on, aga mees võib kahjuks nii või naa su kõrvalt kaduda kui ta on suuteline praegu juba nipsust oma otsuseid muutma ning sinu arvamus ega tunded talle korda ei lähe

TA peaks tegutsema oma sisetunde järgi. Kui ikkagi last tahab ja suudab üles kasvatada, siis saagu. Mehe meelemuutus näitab, et ta võib ka muudel teemadel otsustada kord üht- või teistpidi ja kindel olla ei saa. Kui juba praegu oled mehe peale tige, siis veel suurem tigedus võib tekkida, kui otsustad lapsest loobuda.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sinu tunded on täiesti arusaadavad ja ära suru neid maha. Minu maailmas on abort paraku mõrvaga võrdne. Eriti jube on lugeda, et mees soovib oma mugava elu nimel loote tappa. Minu elu päästis vastupidi mu isa, ema oli loobumas.

Minu ihu kallale sellisel mehel asja ei oleks.

+15
-26
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osalt saan mehest aru-ta on palju pere jaoks rabanud ja enda soovid tahaplaanile jätnud. Vanemas eas sünnitada pole ka tervislik väga. Aga nüüd on riidu mindud..Suhtes peab kummagi järeleandmistega ühele nõude saama mitte et üks otsustab teosega arvestamata. Miinustega kui tahate.

+19
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osalt saan mehest aru-ta on palju pere jaoks rabanud ja enda soovid tahaplaanile jätnud. Vanemas eas sünnitada pole ka tervislik väga. Aga nüüd on riidu mindud..Suhtes peab kummagi järeleandmistega ühele nõude saama mitte et üks otsustab teosega arvestamata. Miinustega kui tahate.

Sellele oleks siis tulnud mõelda, kui mees kaitsevahenditega seksis. Mida ta siis arvas, et juhtub? Jõuluvaba tuleb?

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oeh, see oli täiesti õudne lugemine. Jube mees. Minu meelest on sinu jutu põhjal nii, et selle mehega on sul nüüd asjad ühel pool nii või naa. Isegi kui teed aborti, ei tee see olematuks, kuidas ta sinuga käitunud on ja kui tõeline pale end kord ilmutanud on, siis seda ju enam olematuks ei tee. Ma ei suuda ette kujutadagi, kuidas sa end tunda võid, kui saad pärast nelja last ja pikka kooselu teada, et mees peab sind pmst nartsuks, kelle keha on talle mugavasti kasutamiseks ja pärast võib ju raha visata, kui mingi kiun tuleb. Rase või mitte, pärast sellist asja ei oleks ma nõus päevagi enam selle inimesega perekonda mängima.

Pmst on sulle ju terve aeg valetatud – ta ei austa ega armasta sind, sinu tervisest ei hooli, tähtis on mingi enda mõnus elu ja et oleks, kuhu tilli torgata. Isegi selle aja jooksul, mis eelnes arstilkäigule, ei suutnud ta kaitsevahendeid kasutada ega tilli püksis hoida, kuigi teadis, et ei soovi last. Öäääk!

Ja kuidas sa teie edasist elu ette kujutad? Lähed lased abordi teha, valutad ja veritsed ära, ootad, kuni saad uuesti spiraali panna (mees muidugi tahab ilmselt vahepeal jälle kaitsevahenditeta seksi) ja mõnus elu läheb edasi nagu poleks midagi juhtunudki? Jajah …

Ma ei saa kahjuks lapse kohta sulle nõu anda, sest iga naine peab oma keha üle ise otsustama. Aga päris kindlasti soovitan selle mehe oma elust minema aborteerida.

+33
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

..arvas et lapsi enam Naine ei saa,too lepib sellega ja kõik korras. Vastutama muidugi peab oma tegude eest.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees isegi tundus normaalne, kuni muidugi selle “vastuvõetamatu” kondoomini ja raha “viskamiseni” (viimane oli ilmselgelt teemaalgataja väljendus lihtsalt).
Mees on väljendanud oma soove ja mõtteid ja inimesel on ometi õigus ümber mõelda, kui mingeid asju pisut seedida on saanud. Vanad vanemad= võivad varsti abi vajada, 2 väikest laste on isegi juba mõne jaoks piisav ning teil on juba neli last. Tegelikul jäi arusaamatuks, miks seda viiendat last nii väga vaja on, kui eelmised kaks alles lasteaias. Kas teemaalgataja ei oska oma eluga midagi peale hakata kui väikseid lapsi kodus pole. Oledki kodune? Mõtle pigem sellele, et nüüd on aega enda hariduse ja töökogemuse peale mõelda.
Muidugi on mees vastutav, aga ainult poole võrra. Kuigi teemaalgataja proovib kogu süüd mehe peale ajada “Mees väitis” ja “Mees ütles”, siis tegelikult on mõlemad vastutustundetult käitunud.
Olukord on nüüd nagu on ja naisena sellises olukroras ei saaks viiendat last.
Teeks aborti, andestaks ja elaks edasi. Kaks last on alles väiksed ja vajavad vanemate tähelepanu. Kõik on tegelikult hästi ja teemaalgataja tehku endale selgeks, mis teemaga tegelemise vältimiseks ja asendustegevuseks see suur beebisoov tal tuli.

+38
-12
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja p.s. Mees tehku vasektoomia, mitte ei ole vaja uue spiraali järgi minna.

+32
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teed aborti, siis ei andesta sa seda mehele kunagi, juba selle nõudmine ja rahaviskamine on kibe pill alla neelata. Kui lapse alles jätad, siis võib minna 50:50 nii või naa, kas lähete lahku, sest “sina rikkusid mehe mõnusa elu ära” (jah, sina üksi võtsid kätte ja jäid rasedaks, eksole, temal polnud mingit osa selles!?) või jääte kokku ja pärast ei suuda mees enam ära imestada, mis tal hakkas, et ta pesamuna ära kaotada tahtis.

Ja mehel on viimane aeg minna vasektoomia teha, mida sina võimled tema otsuste järgi oma keha retsida, kust tuul, sealt meel! Nüüd on hilja tal uluda.

+21
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See peab olema liba! ????

+7
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nüüd siis mõned päevad enne naistearsti selgus, et olen rase.

Arstile minnes arst ei leidnud loodet ega saanud rasedust kinnitada, sest rasedus on veel väike ning pani uue aja.

Mis jahu sa ajad? Äkki sa polegi rase, kui arst seda ei kinnitanud.

+14
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustan, et rahaliselt oleme võrdsed ning saaksin ka üksi hakkama. Haridus on omandatud ning alles alustasin 2.kõrghariduse omandamist, et tööturul rohkem valikuid oleks. Vanus pole ka minu jaoks midagi hullu. Me alustasime varakult ning hetkel mõlemad 36a vanad.

Minu jaoks on kohutav see ümbermõtlemine, sest ma pole mehelt last nõudnud vaid kohe alguses rääkisin ja lasin tal mõelda. Ja miks peab põhjendama laste arvu? Ma olen nautinud viimaste lastega kodus olemist, sest esimestega olin nii noor. Nüüd on elu paigas ja tunnen, et mul on ressurssi ning suur pere on armas.

+21
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes ei taha lapsi, teeb kõik, et lapsi mitte saada. Ei pannud kondoomi peale, on see selge jah sõna lapsele. Iga mees teab seda, et kui ei kaitse end ise, on võimalik laps eostada. Mis lasemänge ta seal mängib. Aeg on täiskasvanuks saada. Kui mees ei taha lapsi, teeb ta kõik selleks, et lapsi mitte saada. Ja abort ei ole laste ärahoidmise vahend. Nii et kui lapsi enam ei taha kasvatada, koligu majast välja ja asugu oma elu elama.  Ja mehes pettuda pole vaja, t a on pikemat aega olnud selline, sellised käitumismustrid ei teki äkki, vaid ikka ajaga.  Kui tuleb kinnitus kindlast rasedusest, siis teed otsuse ainult enda sisetundest lähtuvalt. Ja veelkord, mees, kes ei taha lapsi, kohe päriselt ei taha, kasutab alati kummi ja teeb kõik endast oleneva, et järglased jäävad tulemata. Mees, kes jätab laste mittesaamise naise hooleks, on öelnud jah igale lapsele kes sünnib. Mehe sõnad ei loe, loevad teod. Teod aga lapse saamist ei välistanud.

+25
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nüüd siis mõned päevad enne naistearsti selgus, et olen rase.

Arstile minnes arst ei leidnud loodet ega saanud rasedust kinnitada, sest rasedus on veel väike ning pani uue aja.

Mis jahu sa ajad? Äkki sa polegi rase, kui arst seda ei kinnitanud.

Vereproov ju peaks ka  näitama rasedust.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina saan mehest aru. Teil on juba väga palju lapsi, keskmisest perest suurem koormus. Suured lapsed kolivad varsti välja, aga ega nad siis teie rahakoti pealt ära ei koli. Tuleb veel suurem koormus, maksta ülikooliaegsed toidupoe arved,  ühikad/üürikad või välismaale sõidud. Kas sina suudad vähemalt pooled laste kulud katta oma sissetulekust/vanemahüvitisest? Kui vastus on ei, siis üritad lapsekasvatuse rahalised mured mehe kaela sokutada. See on suur stress ja täiesti ebavajalik kui vanus juba kõrgem ka. Pm mõtle kui stressis sa oleksid seda kampa üksikemana üleval pidades. Sellist stressi tunneb mees, kui tema palgast elatakse. Ja pole vaja selgeltnägija olla, et teada, juba praegu viletsad vanemad on varsti hooldekodu arvetega, kahe inimese kohta siis vähemalt €3000. Kas mehel on õdesid-vendi, kellega seda koormust jagada? Mina seaksin olemasolevate laste elud tähtsamale kohale kui sündimata lapse.

+27
-14
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina täiesti mõistan meest selles osas, et kui 2 suuremat on juba gümnaasiumis, siis ei taha pisikest. Mina ka ei tahaks. Samas tundub, et mehel hakkab mingi keskea kriisi sorti asi tulema. Tahan omale elada. Vaata, et selline varsti uue noorema naisega ei maandu su jutule.

Mina teeks aborti. See laps jääks sinu kaelale.

+11
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Üritasin ka mehega rääkida, aga ta on väga kategooriline ning isegi ütles, et minu valik, kas tema või laps, et mina rikun meie mõnusa pereelu ära.

Tutvusringkonnas oli sarnane olukord ning samamoodi pani mees naise valiku ette, et kui lapse alles jätad, siis see on ainult sinu laps…

Lühidalt läks lugu nii, et laps sündis ja juba pisikesena sai temast issi silmatera. See paar aga läks vaatamata 20-aastasele kooselule siiski laiali, sest issil hakkas “teine noorus”. Läks noorema naise juurde ja sellega saadi veel mitu last.

+16
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes ei taha lapsi, teeb kõik, et lapsi mitte saada. Ei pannud kondoomi peale, on see selge jah sõna lapsele. Iga mees teab seda, et kui ei kaitse end ise, on võimalik laps eostada. Mis lasemänge ta seal mängib. Aeg on täiskasvanuks saada. Kui mees ei taha lapsi, teeb ta kõik selleks, et lapsi mitte saada. Ja abort ei ole laste ärahoidmise vahend. Nii et kui lapsi enam ei taha kasvatada, koligu majast välja ja asugu oma elu elama. Ja mehes pettuda pole vaja, t a on pikemat aega olnud selline, sellised käitumismustrid ei teki äkki, vaid ikka ajaga. Kui tuleb kinnitus kindlast rasedusest, siis teed otsuse ainult enda sisetundest lähtuvalt. Ja veelkord, mees, kes ei taha lapsi, kohe päriselt ei taha, kasutab alati kummi ja teeb kõik endast oleneva, et järglased jäävad tulemata. Mees, kes jätab laste mittesaamise naise hooleks, on öelnud jah igale lapsele kes sünnib. Mehe sõnad ei loe, loevad teod. Teod aga lapse saamist ei välistanud.

Paarisuhtes selline kemplemine, eriti kaua aega koos olnud paaridel, on täiesti mööda. Lühisuhetes võib nii käituda, kaalul pole midagi.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees, kes jätab laste mittesaamise naise hooleks, on öelnud jah igale lapsele kes sünnib. Mehe sõnad ei loe, loevad teod. Teod aga lapse saamist ei välistanud.

Kas oled 19 aastane ja usud, et mees kes ilma kummita sinuga seksib ja vb isegi vaatas nõnda sügavalt silma, hakkab sellepärast lapsega suhtlema ja raha maksma? Siis sul on veel palju, palju õppida elu ja meeste kohta. Meestel on rasedusest jumala pohhui, sest nende elu see suurt ei mõjuta, kui nad just ise ei taha seda vastutust võtta (see on mehe jaoks puhas valiku koht, tuju ja koduse kasvatuse järgi pm). Naise elu mõjutab see tervenisti ja pärast sünnitust enam mingit valiku kohta pole, seega ei saa naine usaldada ühegi mehe kätte rasedusest hoidumise otsust. (Ei kasutanud kondoomi = halvim fakt, millele naine saab lapsesaamise otsust põhjendada). Ja veel loota selliselt mehelt edaspidist rüütellikust on täitsa idiootne. Mees on juba demonstreerinud oma absoluutset vastutustundetust kondoomi kasutamata, aga loll naine ikka loodab midagi lapse sünniga taoliselt mehelt.

+15
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aastal 2009 suudeti tuvastada minu rasedus, kui seda oli 5 nädalat ja 2 päeva. Kogenud günekoloog nägi seda juba läbivaatusel ja saatis igaksjuhuks ka ultrahelisse, mis rasedust kinnitas. Test näitas juba enne 5ndat nädalat ja enesetunne juhtis tähelepanu juba palju varem.

Huvitav lihtsalt, et aastal 2022 pead ootama ja korduskontrolli minema.

 

+5
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täpsustan, et rahaliselt oleme võrdsed ning saaksin ka üksi hakkama. Haridus on omandatud ning alles alustasin 2.kõrghariduse omandamist, et tööturul rohkem valikuid oleks. Vanus pole ka minu jaoks midagi hullu. Me alustasime varakult ning hetkel mõlemad 36a vanad.

Minu jaoks on kohutav see ümbermõtlemine, sest ma pole mehelt last nõudnud vaid kohe alguses rääkisin ja lasin tal mõelda. Ja miks peab põhjendama laste arvu? Ma olen nautinud viimaste lastega kodus olemist, sest esimestega olin nii noor. Nüüd on elu paigas ja tunnen, et mul on ressurssi ning suur pere on armas.

Seda teemat saab ainult pereringis arutada, sest lapse saaksite mehega kahekesi ja tundub, et mehel peaks õigus oma arvamusele olema.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest on imelik, et seksisite ilma mingeid tõrjevahendeid kasutamata. Ja mõne jaoks on abort vist nagu ninanuuskamine, et mis see ka ära ei ole, suts ja beebi lännu, aga kõik ei suhtu nii. Ma poleks olnud nõus seksimagi sellise jobuga, kes tuleb tõsise näoga mingist väljatõmbamismeetodist rääkima. Näha ju, et polnudki nii osav tõmbaja, rohkem ikka tavaline koba paugumeister.

+13
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

varsti oled vanaema, kas sa siis suudad ikka majandada nii oma lastega kui ka olla vanaema?

Kui ikka titte majja tahad, võta koer

+7
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 193 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada