Esileht Pereelu ja suhted Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 193 )

Teema: Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada

Postitas:
Kägu

Aga ma räägingi ju teemaalgataja mehest ja olukorrast. Tema kirjeldatud eellooga pidi asi selge olema, mida mees tegelikult mõtles.

Ei. Ei pidanud.  Mees ju algul lapse jutu peale võttis mõtlemisaega. Siis oli nõus. Siis neli kuud proovisid ning siis mõtles ümber. Rääkisid, eemalgataja leppis ja pani aja spiraali paigutamiseks. Mees algul lubas kondoomi kaustada, aga siis ei tahtnud. Siis nad rääkisid sel teemal taas. Rääkimist on kirjeldatud nii, et see oli neutraalsel ajal omavaheline arutelu, mitte kirehoo ajal lubamine. See mees oli ju algul nõus, pelae järelemõtlemist, mitte kohe. Loomulikult võib sel juhul arvata, et ka selle kolmanda rääkimise ajal mees seda tuleb siis tuleb tõsiselt mõtleb.  Et jah, mina ei arva, et naised peaks mehe eest mõtlema. Muidugi eeldusel, et mees intellektipuudega ullike ei ole.

+6
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina teeksin aborti. Milleks neid soovimatuid lapsi siia maailma teha. TA-l on 4 last, kaks neist väikesed – milleks see viies?

+10
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paki mehe asjad ja tõsta värava taha. Majal vaheta lukud ja ära lasku temaga mingisse vestlusse. Lapsi ära talle näita ja pöördu kohe kohtusse. Naistel on võimalik saada tasuta advokaat. 5 lapsega saad korralikku lasteraha pluss mehe makstav elatis. Isegi kui enda sissetulek väike, saad hakkama, sest mees peab tagama lastele elukoha ja ülalpidamise ning ka sulle kuni noorema lapse kolme aastaseks saamiseni. Ära lase end kohelda nagu kaltsu!

Mis paneb sind arvama, et teemaalgatajal üldse mingit kinnisvara on? Ja miks usud, et mees elatist hakkaks maksma?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suure tõenäisusega laheneb kõik, tark naine võiks anda mehele aega natuke ka asja seedida ja leppida asjaolude muutumisega, mis ei ole siiski väike elumuutus. Kumbki seda ei planeerinud, mees veel vähem kui naine (kellel arvatatavsti oli südamepõhjas ju teadmine, et nii võib minna, nagu tema tahab, mees oli loll ja sinisilmne ja arvas, et “küllap õnnestub” mitte rasedaks jääda), olukorraga leppima peavad mõlemad.

Ma arvan, et see laps jääb alles, mees lepib ja te jääte kokku. Kui ainult naine nüüd endale maailmalõpuprobleemi ja eluaegset okast “ei tea, kas ma ikka suudan talle andestada, et ta seda last ei tahtnud” ketrama ei hakka. Naised oskavad nii hästi sellisest asjast elu lõpuni südames viha kanda ja mitte andetsada teisele eksimusi.  Või on siis vihakandja mees, ja lahku te lähete.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No sorry vaan, aga mehe otsustamise hetk on ammu möödas, mehe otsustamise hetk oli, kui ta kaks kuud ei viitsinud kondoomi kasutada ja lootis eitaemillele. Nüüd on rasedus naise kehas ja nüüd on TEMA otsustamise kord.

Ma tean meest, kes aastaid kasutas oma naisega kondoomi (kuigi naine kasutas ka spiraali), sest TEMA tahtis otsustada, millal ta isaks saab ja kondoomi jättis ära alles siis, kui TEMA (või nemad mõlemad, aga naine oleks ehk tahtnud juba vähe varem) oli isakssaamiseks valmis. Saab ikka küll mees vabalt rasedusest hoiduda, kui ta ei taha naist rasedaks teha. Nii käitub mõtlev ja vastutav mees, mitte et till tahab ja till peab oma tahtmist saama.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vägis jääb mulje, et naine hakkas kartma, et alla 40ne mees hakkabki oma elu elama. Lapsed kannavad kaela, saab ringi käia. Hoidku jumal sellise häda eest, kohe tuleb beebi kaela keerata.

+10
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selle aja jooksul mees paar korda kasutas kondoomi, kuid see oli talle vastuvõetamatu ja kasutasime rütmi meetodit ja katkestatud vahekorda.

Küll on ikka hea ja mugav! Mehele on kondoom vastuvõetamatu, aga naine abordile saata, on igati ok!

Üldsegi, kui mees ei taha enam lapsi, siis miks sina pidid spiraali panema? Mees käigu aga opil ära ajagu asi ise korda, et ta enam lapsi ei saaks.

Sinu asemel, ma aga aborti kindlasti ei teeks. Loodan, et sa ei tee!

+5
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma tean meest, kes aastaid kasutas oma naisega kondoomi (kuigi naine kasutas ka spiraali), sest TEMA tahtis otsustada, millal ta isaks saab ja kondoomi jättis ära alles siis, kui TEMA (või nemad mõlemad, aga naine oleks ehk tahtnud juba vähe varem) oli isakssaamiseks valmis. Saab ikka küll mees vabalt rasedusest hoiduda, kui ta ei taha naist rasedaks teha. Nii käitub mõtlev ja vastutav mees, mitte et till tahab ja till peab oma tahtmist saama.

Ei, nii käitub mees, kes naist ei usalda.

Ma ei elakski mehega, kellega peab kondoomi kasutama.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tead..lapsed jäävad sulle eluks ajaks. Minu sees kasvab praegu beebi ja ta on andnud jälle mu elule mingi sihi ja mõtte. Okei mõned aastad olen väga tema küljes aga kavatsengi seda nautida. Küll siis vaatan mis elu toob. Mehed-neid on terve maailm täis. Aga omi lapsi -neid saad ainult sina sünnitada oma kehaga. Ja kui sina naisena tahad last siis naudi ja sünnita. Küll sa hakkama saad. Tähtis on tugev tahe ja valmisolek.

+5
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehega oleme pikalt koos olnud ja meil on 4 last, kellest 2 on gümnaasiumis. 6 kuud tagasi tekkis minul soov saada veel üks laps. Rääkisin mehega ja ta võttis mõtlemisaega ning ütles, et temagi poolest, sest suuremad lapsed kolivad niikuinii 2-3a jooksul välja. Eemaldasin spiraali ja siis 4 kuud oli aktiivset proovimist, kuid rasedaks ei jäänud. Mingi hetk mees teatas, et ta mõtles ümber ja tema ei taha. Meie elus ei muutunud mitte midagi va, et majal vajab katus vahetust, aga see on ka mingi 1a jooksul tehtav. Mehe vanemad on ka viletsad, aga mees on juba pikemalt korra kuus abis käinud ehk siis see koormus pole suur.

Oled eriline egoist. Mees mõtleb kogu pere heaolule, aga sina oma egoistlikke huvisid sead pereelus jõhkralt esiplaanile. Kui majal katus läbi ajab, see on samasugune kapitaalne viga nagu et kellelgi teist oleks ajukasvaja, mida lähimatel kuudel mõnes saksa kliinikus eemaldada vaja. Sa ei tohi asju vaadata oma mätta otsast. Ah et tuli peale lapsesaamise kihk ja kondoomita seks. Kõik siin tahavad head seksi. Kui aga võrrelda auklikku katust, kust vett kõigile pereliikmetele sängi sajab sinu individuaalsete kehaliste kapriisidega, siis ma soovitan sul häbi pärast maa alla vajuda

+8
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kui TA siiski rase ei ole, siis saatku mees vasektoomiasse jalamaid.

Mina jälle mõtlen, et ma pigem ei saadaks meest vasektoomiasse, vaid pakiks mehe kimpsud kompsud kokku ja paluks tal lahkuda.

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oled eriline egoist. Mees mõtleb kogu pere heaolule, aga sina oma egoistlikke huvisid sead pereelus jõhkralt esiplaanile. Kui majal katus läbi ajab, see on samasugune kapitaalne viga nagu et kellelgi teist oleks ajukasvaja, mida lähimatel kuudel mõnes saksa kliinikus eemaldada vaja. Sa ei tohi asju vaadata oma mätta otsast. Ah et tuli peale lapsesaamise kihk ja kondoomita seks. Kõik siin tahavad head seksi. Kui aga võrrelda auklikku katust, kust vett kõigile pereliikmetele sängi sajab sinu individuaalsete kehaliste kapriisidega, siis ma soovitan sul häbi pärast maa alla vajuda

Ja sina võiksid ka häbi pärast maa alla vajuda… nii rumala ja inetu kommentaari pärast.

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlen, et ma pigem ei saadaks meest vasektoomiasse, vaid pakiks mehe kimpsud kompsud kokku ja paluks tal lahkuda.

Kuidas saad koduomaniku kodust välja visata?

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Millal te lõpetate ometi nende jaburate liialduste väljamõtemise?

“katus vajab vahetamist” tähendab teile otsekohe “auklikku katust, kust vett kõigile pereliikmetele sängi sajab“.  Endal ei ole imelik sellises liialduste kõverpeeglimaailmas elada või kehtib see ainult perekoolis??

+6
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina jälle mõtlen, et ma pigem ei saadaks meest vasektoomiasse, vaid pakiks mehe kimpsud kompsud kokku ja paluks tal lahkuda.

Kuidas saad koduomaniku kodust välja visata?

Jutt ei käinud väljaviskamisest, vaid lahkuda palumisest. Kuna mees on juba nagunii avaldanud soovi lahkuda (mis selline valiku ette seadmine – mina või laps, siis nii väga muud on), siis miks mitte tal võimaldada minna ka siis, kui seda last ei tulegi.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt ei käinud väljaviskamisest, vaid lahkuda palumisest. Kuna mees on juba nagunii avaldanud soovi lahkuda (mis selline valiku ette seadmine – mina või laps, siis nii väga muud on), siis miks mitte tal võimaldada minna ka siis, kui seda last ei tulegi.

Läheb ikka see, kellele kinnisvara ei kuulu.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt ei käinud väljaviskamisest, vaid lahkuda palumisest. Kuna mees on juba nagunii avaldanud soovi lahkuda (mis selline valiku ette seadmine – mina või laps, siis nii väga muud on), siis miks mitte tal võimaldada minna ka siis, kui seda last ei tulegi.

Läheb ikka see, kellele kinnisvara ei kuulu.

Kas TA on öelnud, et kinnisvara talle ei kuulu (ma ei ole kogu teemat lugenud).

Samas, kuna on selgelt aru saada, et mees ihaleb oma elu elama hakata, siis ehk ikka on mõistlikum, kui tema lahkub, mis siis, kui maja kuulub talle. Ja naine jääb lastega endisesse koju elama.

+5
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt ei käinud väljaviskamisest, vaid lahkuda palumisest. Kuna mees on juba nagunii avaldanud soovi lahkuda (mis selline valiku ette seadmine – mina või laps, siis nii väga muud on), siis miks mitte tal võimaldada minna ka siis, kui seda last ei tulegi.

Läheb ikka see, kellele kinnisvara ei kuulu.

Kas TA on öelnud, et kinnisvara talle ei kuulu (ma ei ole kogu teemat lugenud).

Samas, kuna on selgelt aru saada, et mees ihaleb oma elu elama hakata, siis ehk ikka on mõistlikum, kui tema lahkub, mis siis, kui maja kuulub talle. Ja naine jääb lastega endisesse koju elama.

Juriidiliselt asjad nii ei käi.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oma elu ei pea seda tähendama, et keegi kuskile kolida tahab või peab. Lisaks tuleb teada saada, kas see rasedus ikka on olemas ja siis see nn ohtlik aeg üle elada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt ei käinud väljaviskamisest, vaid lahkuda palumisest. Kuna mees on juba nagunii avaldanud soovi lahkuda (mis selline valiku ette seadmine – mina või laps, siis nii väga muud on), siis miks mitte tal võimaldada minna ka siis, kui seda last ei tulegi.

Läheb ikka see, kellele kinnisvara ei kuulu.

Kas TA on öelnud, et kinnisvara talle ei kuulu (ma ei ole kogu teemat lugenud).

Samas, kuna on selgelt aru saada, et mees ihaleb oma elu elama hakata, siis ehk ikka on mõistlikum, kui tema lahkub, mis siis, kui maja kuulub talle. Ja naine jääb lastega endisesse koju elama.

Juriidiliselt asjad nii ei käi.

Kas isal on juriidiliselt õigus oma lapsed välja tõsta?

Pealegi, jutt ei käi sellest, mis on juriidiliselt, vaid pigem võiks nõme mees korraks suureline olla ja teha oma perele žesti. Kas või nii kauaks, kuni lapsed kodust välja kolivad.

+4
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt ei käinud väljaviskamisest, vaid lahkuda palumisest. Kuna mees on juba nagunii avaldanud soovi lahkuda (mis selline valiku ette seadmine – mina või laps, siis nii väga muud on), siis miks mitte tal võimaldada minna ka siis, kui seda last ei tulegi.

Läheb ikka see, kellele kinnisvara ei kuulu.

Kas TA on öelnud, et kinnisvara talle ei kuulu (ma ei ole kogu teemat lugenud).

Samas, kuna on selgelt aru saada, et mees ihaleb oma elu elama hakata, siis ehk ikka on mõistlikum, kui tema lahkub, mis siis, kui maja kuulub talle. Ja naine jääb lastega endisesse koju elama.

Juriidiliselt asjad nii ei käi.

Kas isal on juriidiliselt õigus oma lapsed välja tõsta?

Pealegi, jutt ei käi sellest, mis on juriidiliselt, vaid pigem võiks nõme mees korraks suureline olla ja teha oma perele žesti. Kas või nii kauaks, kuni lapsed kodust välja kolivad.

Kuhu neid tõstma hakatakse praegu?

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt ei käinud väljaviskamisest, vaid lahkuda palumisest. Kuna mees on juba nagunii avaldanud soovi lahkuda (mis selline valiku ette seadmine – mina või laps, siis nii väga muud on), siis miks mitte tal võimaldada minna ka siis, kui seda last ei tulegi.

Läheb ikka see, kellele kinnisvara ei kuulu.

Kas TA on öelnud, et kinnisvara talle ei kuulu (ma ei ole kogu teemat lugenud).

Samas, kuna on selgelt aru saada, et mees ihaleb oma elu elama hakata, siis ehk ikka on mõistlikum, kui tema lahkub, mis siis, kui maja kuulub talle. Ja naine jääb lastega endisesse koju elama.

Juriidiliselt asjad nii ei käi.

Kas isal on juriidiliselt õigus oma lapsed välja tõsta?

Pealegi, jutt ei käi sellest, mis on juriidiliselt, vaid pigem võiks nõme mees korraks suureline olla ja teha oma perele žesti. Kas või nii kauaks, kuni lapsed kodust välja kolivad.

Kuna naist olemasolevad lapsed ei huvita, läheb tema ja kui soovib, teeb veel hunniku beebisid. Teised jäävad ikka oma koju.

+8
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jutt ei käinud väljaviskamisest, vaid lahkuda palumisest. Kuna mees on juba nagunii avaldanud soovi lahkuda (mis selline valiku ette seadmine – mina või laps, siis nii väga muud on), siis miks mitte tal võimaldada minna ka siis, kui seda last ei tulegi.

Läheb ikka see, kellele kinnisvara ei kuulu.

Kas TA on öelnud, et kinnisvara talle ei kuulu (ma ei ole kogu teemat lugenud).

Samas, kuna on selgelt aru saada, et mees ihaleb oma elu elama hakata, siis ehk ikka on mõistlikum, kui tema lahkub, mis siis, kui maja kuulub talle. Ja naine jääb lastega endisesse koju elama.

Juriidiliselt asjad nii ei käi.

Kas isal on juriidiliselt õigus oma lapsed välja tõsta?

Pealegi, jutt ei käi sellest, mis on juriidiliselt, vaid pigem võiks nõme mees korraks suureline olla ja teha oma perele žesti. Kas või nii kauaks, kuni lapsed kodust välja kolivad.

Kuhu lapsed kolima peaks? Nad on ema kehaosad, kindlalt kinni ja kõikjal kaasas? Mees jääb lastega oma koju elama. Kui naisele see ei sobi, kolib välja, imikuga või ilma. Mees maksab imiku eest elatist, naine nelja isaga elava lapse eest.

+9
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu neid tõstma hakatakse praegu?

Praegu ei hakatagi, aga kui naine ei soovi enam sellise mehega koos elada, siis peab ju mingi lahenduse leidma. Lapsed jäävad ju ilmselgelt emaga, kes soovib rohkem lastele pühenduda. Ja lapsed võiksid siiski oma kodus edasi elada.

+2
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna naist olemasolevad lapsed ei huvita, läheb tema ja kui soovib, teeb veel hunniku beebisid. Teised jäävad ikka oma koju.

Kust see küll selgus, et naist olemasolevad lapsed ei huvita? See, et ta tahab veel üht last, tähendab seda, et teda juba olemasolevad ei huvita. No on ikka loogika mõnel inimesel!

+8
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna naist olemasolevad lapsed ei huvita, läheb tema ja kui soovib, teeb veel hunniku beebisid. Teised jäävad ikka oma koju.

Hahhaa.. Sa päriselt arvad, et mees, on valmis oma mugavat pereelu nelja lapse eest hoolitsemisega elama? Ilmselgelt on see pereelu mugav ainult seni, kuni naine nende laste eest hoolitseb.

See on muidugi hea mõte teemalgatajale. Sa oled hetkel ilmselt üsna häiritud kogu sellest olukorrast. Mine ja puhka nii paar nädalat kuskil. Las mees hoolitseb nelja lapse eest selle aja. Saab kohe näha, mida see mugav pereelu tegelikult tähendab.

+8
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu lapsed kolima peaks? Nad on ema kehaosad, kindlalt kinni ja kõikjal kaasas? Mees jääb lastega oma koju elama. Kui naisele see ei sobi, kolib välja, imikuga või ilma. Mees maksab imiku eest elatist, naine nelja isaga elava lapse eest.

Mismoodi see isa siis nende nelja lapsega üksinda jääb? Teemaalgatuses on ju ilusti välja toodud, et mees tahab hakata oma elu elama. Vaevalt, et ta seda nelja lapse kõrvalt teha saab. Loete ikka ka enne, kui arvamust avaldama hakkate?

+7
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu ikka, naisel titeisu ja kõik teised käigu kuradile. Kaks last alles lasteaias, varsti kooli, aga emal selles ükskõik, sest tema tahab beebit.

Kust sa selle välja loed, et naisel on oma teistest lastest ükskõik? Miks teised lapsed peavad kuradile käima? Täiesti kummaline! Et on võimatu nii paljude lastega hakkama saada ja neile tähelepanu jagada?

Just hetk tagasi näitas telekas seitsme lapse ema. Kõik lapsed ilusad, terased, tegeletud ja kindlasti mitte tähelepanuta jäetud. Miks sina arvad, et paljulapselised pered ei ole võimelised oma lastega hakkama saama ja pärast uue beebi tulekut jäävad teised lapsed hooleta?

Hämmastav, et sinu lollile kommentaarile on nii palju kaasakiitjaid.

+8
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Halloo-see mees on alles 36. Terve elu sama naisega veetnud. Ilmselgelt paneb varsti kellegi teisega ajama ning ilmselgelt soovib ta kunagi veel lapsi, aga mitte praegu. Täiesti mõistan seda meest-4 last on juba liig, mis liig-eriti nii noorele. Paljud mehed alles alustavad selles eas lastega. TA mees pole elu eladagi saanud-vaevalt täisealisena titemajandusega tegelenud.

Ja naine peab tahtma aborti teha ja spiraali panna, et tema mehel oleks hea ja mugav? Kuidas see naise asi peaks olema, et äkki mees tahab kunagi kellegi teisega veel lapsi? Miks naine peab oma kere sellepärast ohvriks tooma, et tema mehel oleks praegu mugav ja et tema mees saaks  tulevikus mõne järgmise tädiga lapsi?

Loe palun teemaalgatust uuesti – naine tahab last. Mees ei taha last. Järelikult on selge – rasedusest hoidumisega tegeleb see, kes ei taha last. Ja antud juhul on selleks mees.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuhu lapsed kolima peaks? Nad on ema kehaosad, kindlalt kinni ja kõikjal kaasas? Mees jääb lastega oma koju elama. Kui naisele see ei sobi, kolib välja, imikuga või ilma. Mees maksab imiku eest elatist, naine nelja isaga elava lapse eest.

Mismoodi see isa siis nende nelja lapsega üksinda jääb? Teemaalgatuses on ju ilusti välja toodud, et mees tahab hakata oma elu elama. Vaevalt, et ta seda nelja lapse kõrvalt teha saab. Loete ikka ka enne, kui arvamust avaldama hakkate?

Oma elu võib seda tähendada ka seda, et sa ei pea pidevalt lapsel järgi jooksma ja teda kogu aeg valvama. 3-4 aastane ei ole imik ja laseb nii mõneski mõttes asju teha ja pisutki planeerida. Siin justkui teatakse, et mees mõtles oma elu elamise all kindlasti seda, et nüüd hakkab 5 korda nädalas trenni tegema ja koju üldse nägu ei näita.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 193 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada