Esileht Pereelu ja suhted Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 193 )

Teema: Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada

Postitas:
Kägu

See on 1300! Seda peaks TA oma vennikesele selgitama.

Aga palju sünnituse tagajärjel suri? Kas ei peaks siis sünnitamata jätma?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailmas oli aastal 2020 kokku 67 900 abordisurma. Nendest 1300 ja pisut enam kesk- ja lääne euroopas. Ida-euroopa riikides lisaks. Need on registreeritud numbrid. Kui keegi õnnetu kodutu kuskil ise ebaseadusliku abordi tegi ja seejärel suri, see pole teada.

1300 pole mingi eriline näitaja. Aga kui palju liiklusõnnetustes hukkus?

Ma polegi öelnud, et kohutavalt palju. Kirjutasin, et abort VÕIB OLLA surmavalt ohtlik. Ja see on puhas tõde. Neid surmasid pole ju ka 13. Lääne euroopa arenenud riikide kohta, ainult registreeritud juhtudel (st abordiurkad väljas). See on 1300! Seda peaks TA oma vennikesele selgitama.

Aga palju sünnil/sünnijärgselt surnuid on?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailmas oli aastal 2020 kokku 67 900 abordisurma. Nendest 1300 ja pisut enam kesk- ja lääne euroopas. Ida-euroopa riikides lisaks. Need on registreeritud numbrid. Kui keegi õnnetu kodutu kuskil ise ebaseadusliku abordi tegi ja seejärel suri, see pole teada.

1300 pole mingi eriline näitaja. Aga kui palju liiklusõnnetustes hukkus?

Seega sa teeksid enne aborti kui autoga sõitma läheksid? Mis krdi suhtumine see on, et pole eriline näitaja?

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan juurde, et see on minuni jõudnud info, mille tõepärasust ei oska täitsa kindlat hinnata.

Kustkaudu see info siis “sinuni jõudis”?
Ja mis mõtet jagada infot, mille tõepärasuses kindel pole?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Lisan juurde, et see on minuni jõudnud info, mille tõepärasust ei oska täitsa kindlat hinnata.

Kustkaudu see info siis “sinuni jõudis”?

Ja mis mõtet jagada infot, mille tõepärasuses kindel pole?

Google

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega sa teeksid enne aborti kui autoga sõitma läheksid? Mis krdi suhtumine see on, et pole eriline näitaja?

Pole ju. Pole mõtet paanikat külvata. Too mulle ära Eestis abordi tõttu surnute arv. Olematu. Koroonasse võid enne surra.

+4
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maailmas oli aastal 2020 kokku 67 900 abordisurma. Nendest 1300 ja pisut enam kesk- ja lääne euroopas.

Sünnitus kujutab endast jätkuvalt üht tõsisemat ohtu naiste tervisele, tõdeb ÜRO lastefondi (UNICEF) värske raport. Aasta peale kokku heidab hinge umbes pool miljonit lapsesaajat. (1300 iga päev.)

Sünnitamise käigus surevatele naistele lisanduvad veel nende sajad tuhanded suguõed, kes saavad lapse ilmaletoomise käigus eluaegse terviserikke.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja peale seda jääb, siis jääb, jutuajamist ei või enam ümber mõelda? Siin lihtsalt püütakse seletada, et see kõik ei ole ainult mehe “süü” kuna mõlemad on 36 aastased ja 4 lapse vanemad ja teavad, kuidas lapsed tulevad.

Peale seda jutuajamist võib muidugi ümber mõelda ja kondoomi kasutada. Aga kui juba rasedus käes on, on hilja ümber mõelda. Kaua sinu meelest ümber mõelda võib? Ehk võib peale lapse sündi ka ümber mõelda ja lapse ära tappa?

Kui mees ei taha last, ei saa olla suhtumisega, et kui tuleb, siis tuleb. Naine ju selgitas talle, et ta ise rasestumisvastaseid vahendeid ei kasuta hetkel, seega oligi raseduse ärahoidimine mehe teha. Kui mees arvas, et kui tuleb siis tuleb, siis nii ongi, ta pidi arvestama sellega, et naine võib rasedaks jääda. Kui sellega arvestadaei tahtnud, oleks pidanud kondoomi kasutama või mitte seksima, mitte kui tuleb siis tuleb juttu rääkima. Abort ei ole mingi möödminnes kerege protseduur, ei ole pereplaneerimisvahend.

+11
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui mees ei taha last, ei saa olla suhtumisega, et kui tuleb, siis tuleb. Naine ju selgitas talle, et ta ise rasestumisvastaseid vahendeid ei kasuta hetkel, seega oligi raseduse ärahoidimine mehe teha.

Ma absoluutselt EI kaitse meest, aga no kuidas saab see olla ainult mehe teha? Kui mees keeldub kondoomi kasutamast, siis naine temaga ei seksi ja kõik.

+9
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Google

Google on nüüd juba ise infot hakanud avaldama?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma absoluutselt EI kaitse meest, aga no kuidas saab see olla ainult mehe teha? Kui mees keeldub kondoomi kasutamast, siis naine temaga ei seksi ja kõik.

Miks? Naine ju tahtis last. Ja mees ütles, et kui tuleb, siis tuleb, nii et oli ka lapsega nõus. Nii et mõlemad olid lapsega sel hetkel nõus. See, et mees jälle ümber mõtles, on küll mehe probleem.

+13
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Isekas naine. Kui üks last ei taha siis ei taha.

+3
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui tuleb siis tuleb

No tuligi ju. Aga mees arvas, et see oli lihtsalt sõnakõlks, et vabalt keppida saaks, sest kondoom on ju gaasimaskiga lillede nuusutamine jne. Mitte et ta seda täie tõsidusega mõelnud oleks, a mis sellest enam kasu on. Naine ju tegelikult tahtis last ja vist tahab siiani. Mehele jõudsid oma tegematajätmise tagajärjed pauguga kohale ja nagu tavaliselt, on esimene reaktsioon teise süüdistamine. Koos tegite, koos vastutate.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehele jõudsid oma tegematajätmise tagajärjed pauguga kohale ja nagu tavaliselt, on esimene reaktsioon teise süüdistamine.

Oot, kus mees süüdistanud on? Minu meelest ainult naine siin süüdistab

+3
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tuligi ju. Aga mees arvas, et see oli lihtsalt sõnakõlks, et vabalt keppida saaks, sest kondoom on ju gaasimaskiga lillede nuusutamine jne. Mitte et ta seda täie tõsidusega mõelnud oleks, a mis sellest enam kasu on. Naine ju tegelikult tahtis last ja vist tahab siiani. Mehele jõudsid oma tegematajätmise tagajärjed pauguga kohale ja nagu tavaliselt, on esimene reaktsioon teise süüdistamine. Koos tegite, koos vastutate.

Minu meelest paarisuhtes ja veel pikas koos mitme lapsega rääkida vabalt keppimisest on suht mööda ikka. Tegemist on naise ja mehega, kes sisuliselt üks ihu juba.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehele jõudsid oma tegematajätmise tagajärjed pauguga kohale ja nagu tavaliselt, on esimene reaktsioon teise süüdistamine. Oot, kus mees süüdistanud on? Minu meelest ainult naine siin süüdistab

Mees ju süüduistab, et naine määrib talle uut last kaela ja rikub sellega nende mõnusa elu ära, jonnib ja nõuab aborti. Sa teemaalgatust ei lugenud või?

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No tuligi ju. Aga mees arvas, et see oli lihtsalt sõnakõlks, et vabalt keppida saaks, sest kondoom on ju gaasimaskiga lillede nuusutamine jne. Mitte et ta seda täie tõsidusega mõelnud oleks, a mis sellest enam kasu on. Naine ju tegelikult tahtis last ja vist tahab siiani. Mehele jõudsid oma tegematajätmise tagajärjed pauguga kohale ja nagu tavaliselt, on esimene reaktsioon teise süüdistamine. Koos tegite, koos vastutate.

Just, koos tegid ja koos vastutavad. Mitte ei vastuta naine üksi, sest mees ei mõelnud oma tuleb-siis-tulebit tõsiselt.

Ma saan aru olukorrast, kus mees ütleb, et tee aborti või kasvata üksi juhul, kui naine on selel lapse salaja teinud. Öelnud mehele, et tal nt spiraal, aga tegelikult on ilma. Siis on mehel tõesti õigus see vastutus naisele jätta. Aga juhul, kus mees teab, et naine tahab last, et naine vahendeid ei kasuta ning mees on ise öelnud, et tuleb, siis tuleb, siis on see tõesti mehe enda otsus. Seega peab vastutama. Ja vastutamine ei ole naisele raha näkku loopimine, et mine ja tee siis aborti. Ümbermõtlemiseks on nüüd juba hilja. Tahtsid ilma kondoomita seksida, teadsid ka, et naine võib rasestuda. Sa oled 36-aastane nelja lapse isa, mitte mingi teismelne ullike, kes ei tea, kuidas lapsed tulevad. Sina vastutad ikka enda otsuste eest ise, mitte ei vastuta nende eest su emme või naine või  valitsus.

+14
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ju süüduistab, et naine määrib talle uut last kaela ja rikub sellega nende mõnusa elu ära, jonnib ja nõuab aborti. Sa teemaalgatust ei lugenud või?

Rasedaks jäämise eest siiski ei süüdistanud.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paki mehe asjad ja tõsta värava taha. Majal vaheta lukud ja ära lasku temaga mingisse vestlusse. Lapsi ära talle näita ja pöördu kohe kohtusse. Naistel on võimalik saada tasuta advokaat.
5 lapsega saad korralikku lasteraha pluss mehe makstav elatis. Isegi kui enda sissetulek väike, saad hakkama, sest mees peab tagama lastele elukoha ja ülalpidamise ning ka sulle kuni noorema lapse kolme aastaseks saamiseni.
Ära lase end kohelda nagu kaltsu!

+5
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mees ju süüduistab, et naine määrib talle uut last kaela ja rikub sellega nende mõnusa elu ära, jonnib ja nõuab aborti. Sa teemaalgatust ei lugenud või?

Rasedaks jäämise eest siiski ei süüdistanud.

Ja mida siis “et minu valik, kas tema või laps, et mina rikun meie mõnusa pereelu ära.” sinu meelest tähendab? Millega see naine siiis mehe arvates selle pereelu ära rikub? Vihjeks ütlen, et põhjakõrbenud supp on vale vastus. Ju ta ikka rasedaks jäämisega rikub, ehk just selles mees teda süüdistab.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ju ta ikka rasedaks jäämisega rikub, ehk just selles mees teda süüdistab.

Sa ei ole pihta saanud, et mehe arvates “rikub” lapse alles jätmisega.
Mees EI ole süüdistanud naist, et üldse rasedaks jäi, selle mõtlesid küll ise välja. Teemaalgataja pole seda öelnud.

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks järjest tuleb kommentaare nagu oleks mees alguses ümber mõelnud ja siis nagu naine oleks talle koti põhe tõmmanud. Lugesite teemalagatust ka või??? Mees tahtis ilma kaitsevahenita seksida ja ütles, et kui jääb rasedaks, siis nii on.

Ja peale seda jääb, siis jääb, jutuajamist ei või enam ümber mõelda? Siin lihtsalt püütakse seletada, et see kõik ei ole ainult mehe “süü” kuna mõlemad on 36 aastased ja 4 lapse vanemad ja teavad, kuidas lapsed tulevad.

Võib, aga see ümbermõtlemine tähendab siis kummi kasutamist, vasektoomiat või vana head nosex ravimit. Mitte seda, et mõtleb omaette ja kui siis naine rasedaks jääb, ütleb, et tehku abort.

Hullumaja, kui paljud arvavad, et nii on ok, et mehel vastutust ei ole.

+8
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kas need kõik olid meditsiiniasutuse teostatud?

Jah. Ja surmad ka meditsiiniasutustes registreeritud ja põhjus tuvastatud, mitte näiteks kodutute seas lihtsat metsa maha kaevatud.

Lisan juurde, et see on minuni jõudnud info, mille tõepärasust ei oska täitsa kindlat hinnata. Saate ehk tervishoiametisse vms helistamisest abi.

Ma ikka lootsin, et sa teaduslikule statistikale toetud. Päris palju naisu sureb ka rasedusest tekkinud tüsistustesse.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hullumaja, kui paljud arvavad, et nii on ok, et mehel vastutust ei ole.

Mitte keegi ei ole siin seda öelnud. Aga naise kõrvad olid kurdid mehe siirale avaldusele, et ta enam lapsi ei soovi.
Kuidas nad lahendavad, on enda enda mure, aga kui juba teema siia tehti, oodati kõrvaltvaataja arvamusi.
“Minuga ei arvestata ” ütleb teemaalgataja? Mehega tema samuti mitte, ta ei aktsepteerinud mehe keeldumist viiendast lapsest.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sa ei ole pihta saanud, et mehe arvates “rikub” lapse alles jätmisega. Mees EI ole süüdistanud naist, et üldse rasedaks jäi, selle mõtlesid küll ise välja. Teemaalgataja pole seda öelnud.

Abort ei ole pereplaneerimise vahend. Mees ütles, et kui tuleb siis tuleb ja nii on. Rasedus on, järelikult laps tuleb.

Üha rohkem tundub mulle, et selliste vastutstundute meeste korral peaks koos naisele abordi tegemisega mehe ka kastreerima. Just nimelt kastreerima, mitte vasektoomia tegema. Äkki nad siis hakkaksid mõtlema, et abordile ei saa naist sundida.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mitte keegi ei ole siin seda öelnud. Aga naise kõrvad olid kurdid mehe siirale avaldusele, et ta enam lapsi ei soovi. Kuidas nad lahendavad, on enda enda mure, aga kui juba teema siia tehti, oodati kõrvaltvaataja arvamusi. “Minuga ei arvestata ” ütleb teemaalgataja? Mehega tema samuti mitte, ta ei aktsepteerinud mehe keeldumist viiendast lapsest.

No naine ju leppis sellega, et rohkem lapsi ei tee. Lihtsalt spiraali veel ei olnud, sest arstile oli ooteaeg. Vahepealseks rasestumisvastaseks vahendiks kondoom. Mees mõtles ümber, tahtis kondoomita seksi, lubade, et kui laps siis tuleb. Mis saab naisel selle vastu olla? Tema ju tahtis kogu aeg last. Naisel oli ainult hea meel, et mees taas kord ümber mõtles ja siiski lapsega nõus on. Ja nüüd mees ei taha vastutada, tahab, et naine oma keha retsiks ja lapse tapaks. Ja sina paistad seda meest õigustavat, seega väidad, et mees ei vastutagi kondoomita seksimise ning kui tuleb siis tuleb lubaduse eest.

Ma olen väga kindel, et naine oleks seksit keeldunud, kui mees oleks öelnud, et teeme kondoomita ja kui peaksid siiski rasedaks jääma, saad ju aborti teha. Aga mees lubas, et  kui tuleb siis tuleb.

+9
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naisel oli ainult hea meel, et mees taas kord ümber mõtles ja siiski lapsega nõus on. Ja nüüd mees ei taha vastutada, tahab, et naine oma keha retsiks ja lapse tapaks. Ja sina paistad seda meest õigustavat, seega väidad, et mees ei vastutagi kondoomita seksimise ning kui tuleb siis tuleb lubaduse eest.

Ma olen lihtsalt vastu naiste ilmselgele lolli mängimisele. Kui rumal naine sa oled, et mehe ilma kondoomita seksi soovi antud olukorras võtad sellena, et mees nüpd last hakkas tahtma? Miks sa teed lapse mehega, kes tegelikult ei soovi last, vaid ütleb, et “kui tuleb, siis tuleb”?
Ja naine ei pea aborti tegema, jumal küll. Küll see mees ka vastutab siin.
Aga see lolli mängimine, naised, ärge tehke meie marki täis!

+6
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No igatahes aborti ei teeks, ega see enam suhteid ei paranda nagunii.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olen lihtsalt vastu naiste ilmselgele lolli mängimisele. Kui rumal naine sa oled, et mehe ilma kondoomita seksi soovi antud olukorras võtad sellena, et mees nüpd last hakkas tahtma? Miks sa teed lapse mehega, kes tegelikult ei soovi last, vaid ütleb, et “kui tuleb, siis tuleb”?

Mina ei ole teemaalgataja. Aga ma olen naine, kes usub, et täiskasvanud mees on siiski täiskasvanud mees, vastustus- ja mõtlemisvõimeline. Nii et kui ta ütleb, et ok, seksime siis need kaks kuud kuniks arsti juurde spiraali panema saad ilma kondoomita ja kui laps selle ajaga tuleb, siis tuleb, siis ta seda ka mõtleb. Normintellektiga mehel on mõistus siiski ülemises peas olemas. Ei juhi normaalseid midagi ainult see alumine pea.

Ma tõesti arvan, et meestele peaks olema alandav see sinu suhtumine, et sellises olukorras nad mõelda ei suuda ja naised peavad nende eest mõtlema. Ära alanda mehi. See, et teemaalgataja mees on jobu ja ei mõelnud oma sõnu tõsiselt, ei tähenda, et kõik mehed alaarenenud on ja ei adu seda, et kaitsevahendita seksi tulemus võib laps olla.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See, et teemaalgataja mees on jobu ja ei mõelnud oma sõnu tõsiselt, ei tähenda, et kõik mehed alaarenenud on ja ei adu seda, et kaitsevahendita seksi tulemus võib laps olla.

Aga ma räägingi ju teemaalgataja mehest ja olukorrast. Tema kirjeldatud eellooga pidi asi selge olema, mida mees tegelikult mõtles.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 193 )


Esileht Pereelu ja suhted Mehes nii pettunud ja ei suuda andestada