Esileht Pereelu ja suhted Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 145 )

Teema: Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?

Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see naine on ebakindel ja otsib tõestust, et temast ikka kindlasti rohkem huvitatud oled, kui ainult seks. On ju võimalik, et ta on ka varem niimoodi näiliselt külmalt käitunud ja siis on temaga suhtlemine lõpetatud, see omakorda aga annabki talle kinnituse, et temast pole päriselt oldud huvitatud. Ta otsib praegu kindlustunnet. Kaasa ta enda tegemistesse, võta kontakti ja tunne huvi ning ära mõtle sellele, et ka tema peaks kontakti otsima. Ebakindel inimene võib karta seda teha. Kas ei taha ennast aktiivsena näidata kartes rumalasti olukorda jääda, sest räägitakse ju, et naine ei tohiks aktiivsust üles näidata, mees paneb jooksu või mis iganes ta peas toimub. Kui Sa ei taha nii ebakindla inimesega suhelda, siis lõpeta see. Kui aga huvi on, siis kulge rahulikult tiksudes edasi ja vüida usaldus ning oota ta avanemist. Muidugi võid teda kuskile kutsuda, aga alusta rahulikult ilma ööbimiseta asjadest. On inimesi, kes ehmuvad omanda tunnetest ja tõmbuvad siis karpi ning ei julge neid välja näidata. Kardetakse haiget saada. Seega kindlasti tekita tema see kindlustunne.

Väga hästi ja tabavalt kirjutatud. Ma arvan, et täpselt nii selle naisega ongi. Ehk on väga huvitatud, aga lihtsalt ei tea, kuidas on õige käituda. Ja seetõttu ootabki mehe initsiatiivi.

Mina oleksin uues suhtes ilmselt samasugune.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti sürr võrdlus on siin (ja eespool) armastuse ja võistkonnamänguga. Mis mõttes varupingil istumine? Minu jaoks on täiesti loogiline see mõte IGA inimese peas, et huvitav, milline näeks välja minu suhe kellegi teisega. Ja mõni inimene proovibki selle järgi ja mõni ei proovi. See ei tähenda, et ta seda inimest, kellega ta siis pikemalt kokku jääb kuidagi vähem austaks või armastaks. Armastus võib ka väga erinev olla, olenevalt inimesest. Mõni armub ja armub ja armub, mõni suudab ainutl ühe “objekti” oma armastuse sihiks leida ja ei suuda isegi aru saada, kuidas oleks kedagi teist armastada jne. Ja jabur on see “varupingi” näide ka, et see jätab mulje nagu pingil istujal poleks mingit valikut, millal, mis koosseisus ja kellega ta m änu astub. Suhte loomisel peab ikkagi olema kõigil vaba oma soovi avaldada ja enda järgi valida. Kuigi manipuleerimist ja ahistamist on mõnes suhtes muidugi liigagi palju – ärge kasutage “varupingi” metafoori, te enesekindlad ja tugevad naised!

Tundub, et sul on väga nõrk keeletaju. Lisaks puudub funktsionaalne lugemisoskus, mistõttu on sinu kirjutis tsiteeritud mõttest täiesti mööda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Täiesti sürr võrdlus on siin (ja eespool) armastuse ja võistkonnamänguga. Mis mõttes varupingil istumine?

See tähendab seda, et naine on dressides spordisaalis, istub pingi peal ja ootab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kättesaamatu mängimine tänasel päeval on ikka nii kentsakas.

Kui vana oled?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et see naine on ebakindel ja otsib tõestust, et temast ikka kindlasti rohkem huvitatud oled, kui ainult seks. On ju võimalik, et ta on ka varem niimoodi näiliselt külmalt käitunud ja siis on temaga suhtlemine lõpetatud, see omakorda aga annabki talle kinnituse, et temast pole päriselt oldud huvitatud. Ta otsib praegu kindlustunnet. Kaasa ta enda tegemistesse, võta kontakti ja tunne huvi ning ära mõtle sellele, et ka tema peaks kontakti otsima. Ebakindel inimene võib karta seda teha. Kas ei taha ennast aktiivsena näidata kartes rumalasti olukorda jääda, sest räägitakse ju, et naine ei tohiks aktiivsust üles näidata, mees paneb jooksu või mis iganes ta peas toimub. Kui Sa ei taha nii ebakindla inimesega suhelda, siis lõpeta see. Kui aga huvi on, siis kulge rahulikult tiksudes edasi ja vüida usaldus ning oota ta avanemist. Muidugi võid teda kuskile kutsuda, aga alusta rahulikult ilma ööbimiseta asjadest. On inimesi, kes ehmuvad omanda tunnetest ja tõmbuvad siis karpi ning ei julge neid välja näidata. Kardetakse haiget saada. Seega kindlasti tekita tema see kindlustunne.

Väga hästi ja tabavalt kirjutatud. Ma arvan, et täpselt nii selle naisega ongi. Ehk on väga huvitatud, aga lihtsalt ei tea, kuidas on õige käituda. Ja seetõttu ootabki mehe initsiatiivi.

Mina oleksin uues suhtes ilmselt samasugune.

Eks ma enda põhjal kirjutasingi ???? seni, kuni ma teise tõsises huvis kindel pole, käituksin samamoodi nagu see naine. Mul on aega vaja ja mehel kannatust, et mu distantsihoidmisest läbi pugeda, aga ega neil seda viitsimist pingutada ole nagu teemaalgatajalgi.  Ja kui võtan ennast kokku ja näitan huvi välja, siis selgub, et just sellele inimesel see ei sobi, kuna tahab ise jahtida. Ole nüüd hiromant ja mõistata, kuidas õige käituda oleks.

Võta ennast kokku mees ja räägi temaga normaalselt. Ütle, et Su huvi on tõsine ja räägi, mida temalt ootad, mitte ära hakka kohe huvipuuduses, vassimises ja valetamises süüdistama. Teine ei saa vbl arugi, mida ta valesti teinud on. Anna aega inimesele.

 

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks ma enda põhjal kirjutasingi ???? seni, kuni ma teise tõsises huvis kindel pole, käituksin samamoodi nagu see naine. Mul on aega vaja ja mehel kannatust, et mu distantsihoidmisest läbi pugeda, aga ega neil seda viitsimist pingutada ole nagu teemaalgatajalgi.  Ja kui võtan ennast kokku ja näitan huvi välja, siis selgub, et just sellele inimesel see ei sobi, kuna tahab ise jahtida. Ole nüüd hiromant ja mõistata, kuidas õige käituda oleks.

No täpselt üks-ühele minu tunded ja kogemused. Just nii ongi! Minu saigi omale mees, kes oli lõpmatult järjekindel ja ei andnud alla. Vaatamata sellele, et andsin talle vastuolulisi signaale ja kohati teda lausa tõrjusin ning ei käitunud temaga hästi.

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui aga huvi on, siis kulge rahulikult tiksudes edasi ja vüida usaldus ning oota ta avanemist. Muidugi võid teda kuskile kutsuda, aga alusta rahulikult ilma ööbimiseta asjadest

Oota ta avanemist:) Kuna avanemine võib võtta aega 3-4 kuud, siis hakkab sul kindlasti kubemepiirkond vahepeal pakitsema. Aga ka sellele on lahendus, vahepeal meelita voodisse mõni teine, kel avanemisega nii pikalt ei lähe. Ehk hoia mitu rauda tules.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oota ta avanemist:) Kuna avanemine võib võtta aega 3-4 kuud, siis hakkab sul kindlasti kubemepiirkond vahepeal pakitsema. Aga ka sellele on lahendus, vahepeal meelita voodisse mõni teine, kel avanemisega nii pikalt ei lähe. Ehk hoia mitu rauda tules.

Ok, OT on pudeli juba lahti korkinud.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui aga huvi on, siis kulge rahulikult tiksudes edasi ja vüida usaldus ning oota ta avanemist. Muidugi võid teda kuskile kutsuda, aga alusta rahulikult ilma ööbimiseta asjadest

Oota ta avanemist:) Kuna avanemine võib võtta aega 3-4 kuud, siis hakkab sul kindlasti kubemepiirkond vahepeal pakitsema. Aga ka sellele on lahendus, vahepeal meelita voodisse mõni teine, kel avanemisega nii pikalt ei lähe. Ehk hoia mitu rauda tules.

No absoluutselt õige point. Ei pea ju kõiki kaarte kohe korraga ühele panustama ja siis virisema, kui teine selle tempoga kaasa ei tule. Inimesed on erinevad ju. Ühel käib edasiliikumine kiiremini, teine vajab aga aega. Aga see mees kohe seletab vassimisest ja hämamisest. Meeleheitel oled või, et nii kiire on? Süüdista aga rohkem teist tunnete puudumises, siis on täitsa kindel, et ta huvi kaob tõepoolest.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk on väga huvitatud, aga lihtsalt ei tea, kuidas on õige käituda. Ja seetõttu ootabki mehe initsiatiivi

Mulle tundub, et see naine ikka väga huviline ei ole. Muidu oleks ta TA mehe “voodis kuivaks ratsutanud”. Eks TA võib midagi veel üritada, aga ta peaks ka valmis olema korvi saamiseks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ehk on väga huvitatud, aga lihtsalt ei tea, kuidas on õige käituda. Ja seetõttu ootabki mehe initsiatiivi

Mulle tundub, et see naine ikka väga huviline ei ole. Muidu oleks ta TA mehe “voodis kuivaks ratsutanud”. Eks TA võib midagi veel üritada, aga ta peaks ka valmis olema korvi saamiseks.

Tohohh, sa OT hakkad nüüd juba oma sookaaslasi ka halvustama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Õige vastus on, mis eelpool kindlasti juba kõlanud-ta ei ole sinust sel moel huvitatud. Igaüks meist on nii selles olukorras käitunud, huvi korral aga pärast seksi ise aktiivseks muutunud. Enne seksi võib selline kartus sisse lüüa, aga pärast otsa lahti tegemist pole põhjust. Naised muutuvad ise ka vägagi aktiivseks pärast esimest tantsu, suudlust või seksi. Te olete ka selles vanuses ja olukorras, kus mitte kõik ei otsi suurt armastust ja kui see tuleb, on see pigem boonus.

+6
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vana mees juba, aga ühtele elu põhitõde ei tea- mehed on alati süüdi.

Küll armuvad nad liiga ruttu, küll aeglaselt. Küll tahavad naist kähku voodisse ja siis jälle ei oska aeglaselt võtta. Varustus on sul väike ja oskused kehvad. Kui oled liiga kannatlik ja hoiad tahaplaanile- järelikult pole huvitatud, sest armunud mees on nagu mesilane õie ümber. Kui oled järjekindel- järelikult kontrollimaniakist friik.

Nüüd tuleb muidugi kommentaar, et olen OT või mõni muu jobumees. Ei ole, naisena on nii üle visanud see paljude naiste komme tujutseda ja manipuleerida. Kasvage suureks ja käituge nagu normaalsed inimesed.

Jah, ja lisaks uuema aja mood: kui mees julgeb öelda kaks sõna peale naise etteantud repliikide, on ta kindlasti vaimselt vägivaldne. Peaaegu igast teemast käib see sõnakõlks läbi.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu meelest on mistahes vanuses normaalne mitte kohe voodisse ronida ja anda natukene aega liblikate tekkimiseks.

Aga see naine ju ronis kohe voodisse. Et enne voodisse ja siis hakkame liblikaid tekitama?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

Huh, minu jaoks oleks selline asi nii alandav.

Mina poleks ka mitte mingil tingimusel olnud nõus selliseks asjaks.

Naljatilgad, kas te arvate, et mees teile seda ütlema hakkab, et te varumeeste pingil istute?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naisel võisid olla veel seksi ajal liblikad, aga mõtles, et ei taha enam seda, mis järgneb seksidele. Kohustusi, aruandmist, suhet, seksi, millal mees aga soovib jne. Mõelgem sellelegi. Üldjuhul täiesti suvalisega naised voodisse ei lähe, minnakse siiski meeldiva mehega. Naised on palju valivamad meestest.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga üks häiriv näide naisterahva käitumisest on mul küll peas. Üks mu enda vana sõber armus mu sõbrannasse. Nad tegid mindeid tööprojekte koos. Mu sõbrannale ta tegelikult üldse ei meeldinud, aga sõbrannale meeldis väga selle mehe (ükskõik millise mehe) tähelepanu. Mäletan mingit hetke, kui jalutasin oma sõbrannaga koos ja olime just rääkinud, kuidas Mart talle tegelikutl üldse ei meeldi. Ja just siis helistas Mart talle ja sõbranna hääletoon muutus paugu pealt selliseks imalaks nunnutajaks kui ta temaga rääkis ja keerutas siia ja sinna, midagi konkreetselt ei öelnud.

Mul oli heal sõbral juhus, kus temasse armus üks neiu. Ikka meeletult armus ja käitus ka vastavalt – helistas pidevalt ja kui mees toru ei võtnud, läks ukse taha, kutsus siia-sinna, organiseeris kohtinguid. Mehe huvi oli algul leige (kuna tal oli tegelikult kaaslane olemas), kuid viimaks armus ta ka ise sellesse neiusse. Ja nii kui mees armus, jahtus neiu huvi olematuks. Ei vastanud kõnedele, tõrjus, ei tahtnud kokku saada. Sõber oli ikka üsna meeleheitel ja jooksis neiule järgi mis jõudis, aga neiu lihtsalt ei tahtnud. Siis sõber vihastas ja lülitas neiu oma elust välja. Mis juhtus? Neiu jälle kõpsti ukse taga ja tunded ka tagasi!

Au inimestele, kes jaksavad psühhopaatidega suhtes olla, ise ei tahaks eluilmaski.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja nii kui mees armus, jahtus neiu huvi olematuks.

Sellel nähtusel on mingisugune nimi, mis kohe kuidagi ei meenu. Kuid sellepärast kõik sekssuhted kestma ei jäägi ega arene kooseluks, rääkimata pikkadeks suheteks. Love or lust, there is a difference.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Siis sõber vihastas ja lülitas neiu oma elust välja. Mis juhtus? Neiu jälle kõpsti ukse taga ja tunded ka tagasi!

Sama põhjus, miks ei jäeta maha oma pikaajalisi elukaaslasi enne, kui uus kaev on väga kindel. Psühhopaadid mõlemad, onju, kuid tegelikult see on inimloomus ja normaalne. Et bioloogiliselt on inimene sotsiaalne olend ja kui kedagi paremat võtta pole, hoitakse ikkagi vähemalt ühte-kahte varianti ülalpool vett, et need ära ei upuks. Kuid keskea kanti ja hiljemgi see aina väheneb ja väheneb. Miks? Sest enam pole kiiret, enam ei rasestu. Sama ka 45aastastel tibudel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tean, sest minu suhe algas ka nii, et olin alguses varunaiste pingil ja peale kannatlikku ootamist sain selleks õigeks. Nüüd olen õnnelikus suhtes.

Huh, minu jaoks oleks selline asi nii alandav.

Selles ei olnud tegelikult midagi alandavat, see on pigem lihtsalt minupoolne tõlgendus et olin nö varunaiste pingil. Lihtsalt meie suhe ei alanud kohese vastastikuse armumisega, vaid esimesed paar kuud suhtlesime harva ja sõbratasandil ja siis ühel hetkel hakkas mees mind rohkem välja kutsuma ja suhe muutus intiimseks ja lähedaseks. Mida täpsemalt mees need esimesed paar kuud tegi ja kellega kohtus, ei tea, pole uurinud, ei tahagi teada. Mina kohtusin ka teistega. Oluline on, et ühel hetkel avastasime, kui hea klapp meil omavahel on.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Sest tõe rääkimine jätab temast mulje nagu tõelisest bitchist ja ta ei taha mehe ego riivata 🙂

Täpselt sama taktikat kasutavad mehed ghostimisega – nad ei soovi teisele inimesele haiget teha, aga mölaka muljet ka endast jätat ei soovi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Paraku inimesed keerutavad jah. Pole ma isegi sellest patust puhas. On tõesti hästi raske otse öelda asju, mis kindla peale negatiivselt mõjuvad. No näiteks seesama väikse varustuse või kehvade oskuste teema. Kusjuures tegelikult ei pruugi ju kumbki neist maailmalõpp olla, sest väikest varustust annab oskustega kompenseerida ja oskusi saab õppida. Kuigi paraku elu näitab, et ega mehed eriti õppida taha, sest on niigi veendunud oma suurepärastes kompetentsides.

Mul oli kunagi juhus, kus meeldiv mees osutus voodis täiesti igavaks ja kitsarinnaliseks. Mõtlesin siis ka, et ehk saab asja muuta ning leidsin erinevaid võimalusi, kuidas selgitada, mis mulle meeldiks või mida võiks proovida. Noogutas ja jutus läks justkui mõtetega kaasa – voodis aga jätkas täpselt vanaviisi edasi. No ma ka ei viitsinud siis pingutada, kuid siiski talle otse küll öelda ei julgenud, et seepärast maha jätan, et seksis arenemisvõimetu on. Mõtlesin välja mingi muu põhjuse suhte lõpetamiseks. Päris niisama ära kadumine on ikka pisut ebaviisakas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Oot, mida sa tahad äralõpetada? Seda, mis pole veel alanudki`? Milles te kokkuleppisite? Leppisite kokku, et õpita näiteks aasta üksteist tundma ja siis otsustate, mis saab edasi ? Suhe ei ole ju ainult seks, et kui seksi pole, siis …. Sisuliselt oled vägivaldne. Seksuaalses mõttes vägivaldne ja väljapressija. Selline otse küsimine näitab ,et sinust tuleb niikaugele hoida kui vähegi saab. Sest sa ei saa aru üldse, mis tähendavad tunded. Ja ei hakkagi arusaama, sest tunded tähendavad tundmist. Tundeid sul ei ole. On kehaline iha ja ratsionaalne mõtlemine ja koos need 2 annavad vägivaldse isiku. Jah vägivalda on ka sellist, et see pole füüsiline. Kuni sa ei tunne ise, ära nõua teistel seksi pidades seda tundeks. Nii palju võiks aus olla, et tunnistaks, et sa ei tea, mis on tunded. Ja sulle ei saagi tunnetest rääkida kui sa midagi ei tunne peale kehalise iha.

Pean üle seletama, et asi pole seksis. Seks on vaid üks huvitav indikaator, nimelt teine ja kolmas jne vahekord näitab, kas naisel on tegelikult sinu vastu mingeid tundeid või mitte. Esimene ei näita midagi.

Ma ei otsi püüdlikult mingit elukaaslast, mul pole vaja. Võin ka elu lõpuni üksi elada. Mingit leiget “käib kah” suhet ei hakka üldse arendama. Lihtsalt see naine on mulle väga sümpaatne ja mõtlesin, et äkki meil areneb midagi.

Siiski kogu loogika järgi nagu ei arene, kuna tundub paljuski, et naisel tundeid ei ole. Kuid naine ei taha seda tunnistada ja keerutab. Mis ajab mind segadusse. See on teema probleem.

Siin on erinevaid vastuseid ja need ajavad ka asja veelgi segasemaks. Seksuaalvahekorra kvaliteet ma arvan, et probleem polnud. Aga mingi “varumees” või “vaatame” mees ma ka ei kavatse olla. Eks selliseid suhteid oli 20 aastat tagasi nii mõnedki. Et “ah käime siis, kui paremat parajasti ei ole” stiilis. Ei, need ajad on möödas.

Sa ikka saad aru, et kui palju on mehi, kes kepivad mõnuga, suhet ei taha. Seda teavad ka naised. Sinu asi on naisele rääkida, et soovid suhet ja tõsist asja, mitte salapäraselt teda keppioda, siis kunagi teed naisele ülla-ülla, et ma tahan sind. Kui sul on konkurent, kuid see on naisega konkreetsem, siis muidugi naine valib teda, olgu sa kui tore tahes ja hea ning vägeva ainsa kepiga. Kui mees midagi tahab, siis peab ta tegutsema, mitte poolkõvaga lootma, et naine valib ta välja, sest mees tahab veel paar korda seksida, siis äkki otsustab.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Sest tõe rääkimine jätab temast mulje nagu tõelisest bitchist ja ta ei taha mehe ego riivata ????

Täpselt sama taktikat kasutavad mehed ghostimisega – nad ei soovi teisele inimesele haiget teha, aga mölaka muljet ka endast jätat ei soovi.

See ei pruugi bitchimine olla. Naine soovib, et mees võtaks initsiatiivi, näitaks välja, et soovib, juhib ning seoks ennast, pakuks suhtlust ja avavaid vestluseid. Nt mina olen mehe üle parda visanud, kui nägin, et ainult sõnumineerib, kuid ma väljendasin soovi ka telefonivestluste osas, kui siis ikka ainult sõnumid ja füüsilise kohtumise soov. Sorry, kuid pole mulle. Jah, olin mõnuga bitch, sest kui mees ei väljenda, et mida soovib, tema ainus soov ongi, et oleme, vaatame, ärme seo ja määratle suhet, siis iga ennast lugupidava naise poolt tuleb tsau-pakaa!!!!
Teame küll ja veel, et mees ütleb tere, selle peale eeldab, et naine juba sitsib sadat moodi, suhtleb seksikalt, saadab aluspesus pilte, imeb lahti ja annab igal ajal seksi. Ei, need asjad ei käi nii. Mees peab olema suhtes juht, küll siis ennast väärtustav naine ka jagab seda mida soovib.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt mina olen mehe üle parda visanud, kui nägin, et ainult sõnumineerib, kuid ma väljendasin soovi ka telefonivestluste osas, kui siis ikka ainult sõnumid ja füüsilise kohtumise soov. Sorry, kuid pole mulle.

Ta ei saanud telefoniga rääkida, sest ta oli suhtes 😀

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nt mina olen mehe üle parda visanud, kui nägin, et ainult sõnumineerib, kuid ma väljendasin soovi ka telefonivestluste osas, kui siis ikka ainult sõnumid ja füüsilise kohtumise soov. Sorry, kuid pole mulle.

Ta ei saanud telefoniga rääkida, sest ta oli suhtes ????

Eks tavaliselt nii mõeldakse, kuid tõde oli see, et oli üksi elav mees, kes pole kunagi suhteks pingutanud. lus ja tark mees, sellised jube laisad.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Sest tõe rääkimine jätab temast mulje nagu tõelisest bitchist ja ta ei taha mehe ego riivata ????

Täpselt sama taktikat kasutavad mehed ghostimisega – nad ei soovi teisele inimesele haiget teha, aga mölaka muljet ka endast jätat ei soovi.

See ei pruugi bitchimine olla. Naine soovib, et mees võtaks initsiatiivi, näitaks välja, et soovib, juhib ning seoks ennast, pakuks suhtlust ja avavaid vestluseid. Nt mina olen mehe üle parda visanud, kui nägin, et ainult sõnumineerib, kuid ma väljendasin soovi ka telefonivestluste osas, kui siis ikka ainult sõnumid ja füüsilise kohtumise soov. Sorry, kuid pole mulle. Jah, olin mõnuga bitch, sest kui mees ei väljenda, et mida soovib, tema ainus soov ongi, et oleme, vaatame, ärme seo ja määratle suhet, siis iga ennast lugupidava naise poolt tuleb tsau-pakaa!!!!

Teame küll ja veel, et mees ütleb tere, selle peale eeldab, et naine juba sitsib sadat moodi, suhtleb seksikalt, saadab aluspesus pilte, imeb lahti ja annab igal ajal seksi. Ei, need asjad ei käi nii. Mees peab olema suhtes juht, küll siis ennast väärtustav naine ka jagab seda mida soovib.

Tead – kuula meessuhteekspertide podcaste ja nad ütlevad sulle täpselt sama asja, miks naised ja mehed suhetes hämavad.

Pealegi pole mõtet oma aega raisata, kui näed, et asjad ei kliki – et proovime ja teeme ja vaatame jne.

Seks ja eluvaated peavad klappima esimesest hetkest 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen 45 aastane mees ja tutvusin endavanuse sümpaatse naisega. Me mõlemad lahutatud, mõlemal lapsed jne. Jõudsime üpris varsti ühe korra (rõhutan, ühe korra — miks see on oluline, seletan hiljem) voodisse ja meil klappis hästi. Ja üldse tundub naine mulle väga tore ja armas. Ühesõnaga, armusin peaaegu et ära. Igatahes sügav tunne.

AGA

Ma kogenud mehena saan samas hästi aru, et mina talle nii sümpaatne pole ja tal pole tundeid. Selle märk on ka see, et rohkem kui korra me seksinud ei ole. Kogenud mehena tean, et naised võivad esimene kord voodisse jõuda väga kiiresti aga oluline on see, kas tuleb ka teine ning kolmas kord. Seda pole tulnud.

Rääkisin naisega juba alguses, olgu minu vastu igati aus. Igas mõttes. Et kui tal ikka tundeid ei ole, siis öelgu ka seda otse välja. Ta teab, et ma pole vägivaldne ega ega midagi ning suudab tõde hästi taluda.

Küsisingi otse, et kas ta tahaks ära lõpetada ja viitasin, et aus lahkuminek on kordades parem kui leige suhe.

Ja kus siis algas udutamine ja keerutamine. Et MIKS ikka mina nii arvan, et tal tundeid ei ole, et kust selline arvamus, mina olevat ikka sümpaatne ja tore ja ega ta igatühte voodisse ka ei lase (selle peale ma mõttes muigasin, teades, kui kiiresti naised mehi võivad voodisse lubada) jne jne.

Samas ma ju näen, et ta hoiab eemale, minu vastu tal huvi pole, ise ta ühendust ei võta, minult ei küsi kuidas mul läheb jne. Ilmselgelt tal tegelikult suurt soovi pole.

Siit küsimus tulebki: miks naised peavad nii palju hämama ja vassima? Kas see on instinkt? Geenides? või mis?

Sest tõe rääkimine jätab temast mulje nagu tõelisest bitchist ja ta ei taha mehe ego riivata ????

Täpselt sama taktikat kasutavad mehed ghostimisega – nad ei soovi teisele inimesele haiget teha, aga mölaka muljet ka endast jätat ei soovi.

See ei pruugi bitchimine olla. Naine soovib, et mees võtaks initsiatiivi, näitaks välja, et soovib, juhib ning seoks ennast, pakuks suhtlust ja avavaid vestluseid. Nt mina olen mehe üle parda visanud, kui nägin, et ainult sõnumineerib, kuid ma väljendasin soovi ka telefonivestluste osas, kui siis ikka ainult sõnumid ja füüsilise kohtumise soov. Sorry, kuid pole mulle. Jah, olin mõnuga bitch, sest kui mees ei väljenda, et mida soovib, tema ainus soov ongi, et oleme, vaatame, ärme seo ja määratle suhet, siis iga ennast lugupidava naise poolt tuleb tsau-pakaa!!!!

Teame küll ja veel, et mees ütleb tere, selle peale eeldab, et naine juba sitsib sadat moodi, suhtleb seksikalt, saadab aluspesus pilte, imeb lahti ja annab igal ajal seksi. Ei, need asjad ei käi nii. Mees peab olema suhtes juht, küll siis ennast väärtustav naine ka jagab seda mida soovib.

Tead – kuula meessuhteekspertide podcaste ja nad ütlevad sulle täpselt sama asja, miks naised ja mehed suhetes hämavad.

Pealegi pole mõtet oma aega raisata, kui näed, et asjad ei kliki – et proovime ja teeme ja vaatame jne.

Seks ja eluvaated peavad klappima esimesest hetkest ????

Ja tõde on ka see, et inimesed tahgavad ilusat asja, kuid kipuvad võimumänge mängima, vassima, loodavad, et teine pakub, ise võtavad vaid, st kliki palju tahad, ikka võid vastu pükse saada. Klikiks ja suhte toimimiseks on vaja kahte terve suhtemustriga inimest, kuid selliseid on suht vähe. Lihtne!!! Mõnikord enam ka need kaks normaalset ei tunne teineteist ära, sest elu on pakkunud nii palju valu ja segaseid suhteid, seega lihtsam on hoolimatuse mask ette tõmmata ja teise tunnetega mängima hakata, sest ise enam ei julge ennast avada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tõde on ka see, et inimesed tahgavad ilusat asja, kuid kipuvad võimumänge mängima, vassima, loodavad, et teine pakub, ise võtavad vaid, st kliki palju tahad, ikka võid vastu pükse saada. Klikiks ja suhte toimimiseks on vaja kahte terve suhtemustriga inimest, kuid selliseid on suht vähe. Lihtne!!! Mõnikord enam ka need kaks normaalset ei tunne teineteist ära, sest elu on pakkunud nii palju valu ja segaseid suhteid, seega lihtsam on hoolimatuse mask ette tõmmata ja teise tunnetega mängima hakata, sest ise enam ei julge ennast avada.

Jälle see “lihtne”karjuja kohal. Jube tüütu.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja tõde on ka see, et inimesed tahgavad ilusat asja, kuid kipuvad võimumänge mängima, vassima, loodavad, et teine pakub, ise võtavad vaid, st kliki palju tahad, ikka võid vastu pükse saada.

Usun, et sul on õigus. Osad inimesed küll tahavad väga midagi saada, aga ootavad, et pakutaks, sest siis saab ükskõikselt vastu võtta ja jätta teisele mulje, et teeb sellega justkui teene. Et jumala pärast ise mitte võlgu jääda. Ja kui ei taibata pakkuda, siis on teine süüdi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 145 )


Esileht Pereelu ja suhted Miks naised peavad nii palju vassima ja hämama?