Esileht Kodunurk Mis firma kodutehnika

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 128 )

Teema: Mis firma kodutehnika

Postitas:
Kägu

Nagu lapsele ei pane HM selga, ikka Boss või Hilfiger. Kas kodutehnikaga on sama nutused lood. Mul küll on, mark on tähtis. Kuidas teil, kas peab  olema Hisense või Bosch? Mamibot, Villeroy ja Boch. Alustan: meil on kõik Miele. Nagu kinnisidee, peab olema.

Ämmal on Beko ja tema pesumasin on kusjuures tunduvalt parem. Tema on ka rahul.

 

+2
-22
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on Miele robottolmuimeja, ei ole küll eriti hea, kuigi maksis palju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hetkel on sattunud Samsungid, aga enne oli Electroluxi toodang. Ei jälgi firma nime, vaid välimust ja parameetreid.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mu lastel ei olnud kunagi mingeid bossisid ega armanisid (meelega nii kirjutasin, et keegi parandama ei tahaks hakata ega öelda, et sellepärast sul polnudki neid). Teadlikult firmasid ei vali. Riided on teadlikult sellised, et ei oleks bossid ega hossid.
Kodumasinad on erinevad. Vaatan kas hinna, või mingite näitajate järgi. On Beko omi ja on Elektroluxi, Samsungit, Hansa.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka vaatan oma vajaduste ja võimaluste järgi. Alustan mõõtudest ja mahutavusest, kui rääkida näiteks pesumasinast, külmkapist või ahjust.

Ainult arvuti puhul mul on see teemal et ostan ainult apple arvuteid. Läpakas, lauakas. Jah, ma tean, et ka teistel tootjatel on samade parameetritega masinaid, paraku kipub nii olema, et need, mis on sama head teiste tootjate omad, on juba ka palju kallimad kui Apple masin. Läpakas saab mul varsti 8-aastaseks, ei näita veel märki, et hakkaks ära surema. Lauaarvutid on värskemad mudelid, neid kasutame ka rohkem, enamus tööst kodus. Samas on läpakas ikka palju reisidel kaasas rappunud, kobe rauk. Tahvelarvuti on meil samuti õun ja suhteliselt vana juba, peaks uuema mudeli ostma, vana enam ei uuenda opsüsteemi.

Eelkõige mulle ei meeldi Windows op-süsteem, seetõttu väldin kõiki neid. Telefoni puhul ma ei pea oluliseks, et see kindlasti õun peaks olema, telefon on suvaline hiina juust (aga väga hea kaameraga).

Muu tehnika puhul tootjat vaatan ühena viimastest asjadest.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viimase 15 aasta jooksul oleme hakanud majapidamises vältima sõnu samsung, electrolux, philips, audi, bmw ja ilmselt veel, mis kohe ei meenu 🙂

0
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei ole brändipede. Seega arutlusala on üsna võõras. Asju ostan kvaliteedi ja parameetrite järgi, mitte sildi järgi.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga masina puhul guugeldan, millist kiidetakse. Täitsa erinevaid masinaid teevad eri firmad eri kvaliteediga, nt pesumasinaid kiidetakse LG omi hoopis, teler on Samsung, nõudekas Bosch jne. Mitte kunagi ei osta vaid 1 marki margi pärast, nii saad kindlasti lüpsta.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ikka vaatan omaduste järgi ja see, mis nimega veekeedumasin või mikro mul on, pole kuigi oluline. Arvuti on praegu Asus ja ekraan MSI. Need olid teadlikud valikud. Enne oli enda ehitatud lauaarvuti.

Aga mis külmkapp mul on, ma ei tea…. Aga töötab nagu peab

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu lapsele ei pane HM selga, ikka Boss või Hilfiger.

Raske elu sul siis.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nagu lapsele ei pane HM selga, ikka Boss või Hilfiger.

??? Need on ju odavad kaubamärgid, mida kantakse, kui erilist rahalist võimekust pole.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kodumasinad Miele, Jura, tehnika Bosch, Sony ja Gorenje.

Arvutid ja telefonid Apple.

Auto BMW.

Elus ei osta mingit Bekot või Hisenset, Electroluxi vms suvalist.

 

+1
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga masina puhul guugeldan, millist kiidetakse. Täitsa erinevaid masinaid teevad eri firmad eri kvaliteediga, nt pesumasinaid kiidetakse LG omi hoopis, teler on Samsung, nõudekas Bosch jne. Mitte kunagi ei osta vaid 1 marki margi pärast, nii saad kindlasti lüpsta.

Kusjuures meil täpselt sama. LG pesumasin, Samsungi telekas ja Bosch nõudekas. Külmkapp läks hiljuti läbi ja ostsime uue tehnoloogiaga Samsungi. Pliit ja ahi Electrolux.
Varsti köögitemont ja mõtlen, et kas  tasub osta induktsioonpliit ja mis firma?

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Iga masina puhul guugeldan, millist kiidetakse. Täitsa erinevaid masinaid teevad eri firmad eri kvaliteediga, nt pesumasinaid kiidetakse LG omi hoopis, teler on Samsung, nõudekas Bosch jne. Mitte kunagi ei osta vaid 1 marki margi pärast, nii saad kindlasti lüpsta.

Kusjuures meil täpselt sama. LG pesumasin, Samsungi telekas ja Bosch nõudekas. Külmkapp läks hiljuti läbi ja ostsime uue tehnoloogiaga Samsungi. Pliit ja ahi Electrolux.

Varsti köögitemont ja mõtlen, et kas tasub osta induktsioonpliit ja mis firma?

Meil oli kunagi kodutehnika UPO oma, kõigepealt peale 15+ aastat töötamist andis otsad pesumasin, ostsin AEG masina asemele. Siis väsis ära külmkapp, töötas küll aga mõnikord otsustas tavakülmikus olevad toidud ära külmutada, piimal oli jääkiht peal ja kurk ei kõlvanud enam kasutada. Pika valimise peale ostsime Boshi asemele. Selle praguseks juba ligi 20 aasta taguse aja vahale mahtus veel lisa sügavkülmiku ost, sai Beko oma valitud, enam ei mäleta kas ainult hinna järgi, aga siiani töötab. Ligi 30 aastat tagasi soetatud Moulinex röster sai hiljuti vahetatud Philipsi rösteri vastu, valik sai tehtud hinna ja välimuse põhjal. Veekeedukanne olen ka paar korda vahetanud, aga nende firmasid ei mäleta. Praegusel ei lähe tuli põlema kui sisse lülitan, kui kunagi uue ostan, siis jälgin et kuidagi ikka aru saada oleks, kas kann on sees väi väljas asendis.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te tõesti vastate nii nõmedale teemaalgatusele?

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas te tõesti vastate nii nõmedale teemaalgatusele?

Miks mitte? Vastan hea meelega. Oma masinate kirjapanek pole mingi kunst. Külmik 10 aastat vana Samsung. Pesumasin 4 aastat vana Samsung. Induktsioonpliit 3 aastat vana Bosch, ahi samuti. Köögikombain 15 aastane Bosch, samuti tainasegur. Multikeetja Redmond, paar aastat vana,  kiirkeetja Philips, 8 aastane. Muude väiksemate kodumasinate marke ei mäleta. Nutitelekas on 6 kuud vana  Samsung koos lisadega. Minu telefon ja tahvel Samsung, mõlemad 3-aastased. Läpakas Asus, 5-aastane. Mehe telefon on ka vist Samsung, aga kelle läpakas ja tahvel tal on, ei teagi.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik telefonid, tahvlid ja arvutid androidid, ühtegi õuna pole.

Kõik autod Volvod.

Kõigest muust on kama kaks. Tegelikult pole eriti aimugi, vastamiseks peaks hakkama kööki ja vannituppa minema, aga ei viitsi praegu.  Kõik need kama kaks asjad töötavad.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul ei ole kinnisideid, seega on riided ja tehnika erinevatelt tootjatelt.
Pliit ja ahi AEG (5a vanad), enne seda pmst kõige odavam Zanussi töötas u 10a.
Nõudepesumasin Bosch (15a)
Pesumasin Whirlpool (2a), enne seda Upo töötas 13a.
Külmik Beko (11a), enne seda u Bosch töötas ainult 4a (ostsin poole odavama Beko asemele arvestusega, et 2a on garantiiaeg ja iga aasta, mis üle selle töötab, on juba selle õnnetu Boschiga võrreldes võit).
Arvutid on igasugused, minu HP läpakad on paremini vastu pidanud kui mehe Appled, kasutan isegi rohkem.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on tilluke vannituba ja väike köök. Kodumasinad valin mõõtude järgi (et ära mahuks).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul küll on, mark on tähtis.

Minu jaoks annab tuntud kaubamärk kodutehnika puhul kindlustunde. Köögis on mul Bosch tehnika üle 10 aasta ja probleeme ei ole olnud ptui ptui ptui. Pesumasin on Bosch. Üks Miele asi on ka kodus, see on korra remondis käinud 10 aasta jooksul..

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elus ei osta mingit Bekot või Hisenset

Eks neid ostavad vaesemad inimesed. Neile peab ju ka keegi midagi tootma. Kõik ju ei jõua Miele kodutehnikat osta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Teema, et halvustada odava köögitehnika ostjaid?

Meil on 10 aastat olnud Beko nõudepesumasin ja praeahi, paranduses pole kumbki käinud, töötavad kenasti jätkuvalt. Vaatasime erinevaid masinaid, aga kui näitajad samad siis ei näinud põhjust rohkem maksta. Praeahju valisin tegelikult ahjuplaadi suuruse järgi. Kallimatel ahjude olid ahjuplaadid nii väiksed, plaadikooke või pirukaid peaks kaks tükki küpsetama, kui külalisi kutsuda.

Oleme ka oma välja üüritavatesse korteritesse Beko tehnikat ostnud, pole ka nendel probleeme esinenud.

Kes mainekahju ei karda, võivad rahus ka Bekot osta ja säästetud raha mujal kasutada.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme ka oma välja üüritavatesse korteritesse Beko tehnikat ostnud, pole ka nendel probleeme esinenud.

Ok, ma ostan oma üürikatesse samuti Boschi, miks ma oma üürilisi kehvemini peaks kohtlema?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul endal pole sellist kiiksu, et kõik ühe firma asjad peaksid olema. On mitu erinevat firmat, kes toodavad head tehnikat, erinevas hinnaklassis.

Abikaasa mul aga selline. Hiljuti saime renoveerimise korteris valmis, kus siis tehtud kap.remont, uus köök ja vot tal oli kiiks et kogu köögitehnika peab olema Bosch.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Elus ei osta mingit Bekot või Hisenset

Eks neid ostavad vaesemad inimesed. Neile peab ju ka keegi midagi tootma. Kõik ju ei jõua Miele kodutehnikat osta.

Ei suuda jõuda otsusele, kas su kommentaar on iroonia või mõtledki nii. Mul on Hisense telekas ja on ka TCL telekas. Kuna telekas ei tööta 24h/7, siis ei näe mõtet osta telekat lisatulede ja- viledega. Milleks? Telekas peab mulle pilti näitama, mitte olema öölamp ja misiganes veel.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suuda jõuda otsusele, kas su kommentaar on iroonia või mõtledki nii. Mul on Hisense telekas ja on ka TCL telekas. Kuna telekas ei tööta 24h/7, siis ei näe mõtet osta telekat lisatulede ja- viledega. Milleks? Telekas peab mulle pilti näitama, mitte olema öölamp ja misiganes veel.

Bränd on staatuse sümbol. Opeliga ju ka ei sõida. Või sõidad?

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme ka oma välja üüritavatesse korteritesse Beko tehnikat ostnud, pole ka nendel probleeme esinenud. Kes mainekahju ei karda, võivad rahus ka Bekot osta ja säästetud raha mujal kasutada.

Mul ja tuttvatel on ka Beko asjad hästi käitunud ja vastu pidanud. Bekot “saastafirmaks” kindlasti ei pea.

Küll aga kogemus, et ema ostis kuskilt odava hinnaga mingi mittetuntud nimega mikseri ja rösteri, läksid need väga ruttu rikki. Mees võttis lahti ja ütles, et sees kõige odavamad ja viletsamad komponendid, parandamisega jännata ei tasu. Peale seda väikekodutehnika (veekeetja, mikser, röster…) puhul olen välistanud tundmatu nimega asjade soetamise näit. kuskilt Koduextrast ja vaatan vaid tehnikapoest tuntud firmade omi. Mis just konkreetselt, oleneb mudeli meeldivusest.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suuda jõuda otsusele, kas su kommentaar on iroonia või mõtledki nii. Mul on Hisense telekas ja on ka TCL telekas. Kuna telekas ei tööta 24h/7, siis ei näe mõtet osta telekat lisatulede ja- viledega. Milleks? Telekas peab mulle pilti näitama, mitte olema öölamp ja misiganes veel.

Bränd on staatuse sümbol. Opeliga ju ka ei sõida. Või sõidad?

Mis sul Opeli vastu on? 😀

Tänapäeval ka odavad autod võivad täitsa okei olla ju 😀 kõik ei ole ju rikkad, et tuttikaid mersusid ja bemme osta, ja keskklassile ongi mõeldud odavamad autod, mis samuti on heas korras ja peavad vastu.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei suuda jõuda otsusele, kas su kommentaar on iroonia või mõtledki nii. Mul on Hisense telekas ja on ka TCL telekas. Kuna telekas ei tööta 24h/7, siis ei näe mõtet osta telekat lisatulede ja- viledega. Milleks? Telekas peab mulle pilti näitama, mitte olema öölamp ja misiganes veel.

Bränd on staatuse sümbol. Opeliga ju ka ei sõida. Või sõidad?

Mind mingi staatus ei huvita. Brändipeded võivad ju arvata, et nad siis vinged mutid/kutid- võite oma illusioonides edasi elada???? ei keela. Kui arvate, et bränd on elus nr1, siis olete ikka väga pealiskaudsed inimesed. Teie ostate mingi põhimõtte pärast Iphone’e, Guesse, Miele’sid, bemme jne. Mina ei osta neid, sest need on ülehinnatud.

Mu esimene auto oli Opel ja kui leian sobiva, siis loomulikult sõidaks.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Bränd on staatuse sümbol.

Jah, on. Aga ainult teatavates ringkondades. Enamasti nimetatakse neid inimesi halvustavalt tõusikuteks. Need inimesed, kellel seda staatust endal jagub, ei pea endale brände külge riputama või kasutama lootuses, et brändi aupaiste nendegi põske paitaks ja neile külge jääks. Sellises ringkonnas on oma staatuse/varakuse/positsiooni eksponeerimine kohatu ja seda peetakse halva maitse märgiks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 128 )


Esileht Kodunurk Mis firma kodutehnika